Jak se ze špíny vyklube zlato

O životě

Od dětství až do teď. Nevím, jak mám začít. O tomto tématu jsem zatím mluvila jen s jedním jediným člověkem...

Bylo nám šest let, když jsme jednoho dne já a moje sestra jely k babičce na víkend. Tam jsme lítaly venku, hrály si… a v tom jsme potkaly dva kluky. Tehdy jsme si myslely, že kamarády.

Byly asi o 10 let starší, ale to nám divné nepřišlo, protože pocházíme z vesnice, kde není na výběr ve věkové hranici mezi kamarády. Pamatuji si, že jsme byly velká tlupa všeho možného věku a bylo to fajn.

Tehdy u babičky nám ty dva kluci nabídli, jestli nepůjdeme s nima. A tak jsme šly. V dětství jsme byly horší jak kluci a já byla na zabití. :-D Utíkaly jsme, chodily pozdě domu atd.

Tak jsme se sbalily a šly s klukama. Zasáhli nás do nějaké ohrady, kde byly velký betonový válce, do kterých jsme vlezli. A tam už začalo přituhovat… Jeden kluk držel moji ségru. A druhý ji držel zapalovač u vlasů. A řekl, že když se nesvléknu, tak jí ty vlasy zapálí.

No co jsem mohla dělat, stáhla je ze sebe všechny šaty. V tom se na mě jeden z nich vrhnul. A druhý si vzal do parády mou ségru. Obě nás několikrát znásilnili.

Bylo už pozdě večer a naši rodiče si nás měli vyzvednou u babičky. Naháněli na už autem po celém městě. Když nás našli, ještě v doprovodu těch kluků, tak se na zeptali, kde jsme byly a co jsme dělaly. Byly jsme v šoku a vím jen, že jsme řekli, že jsme byly na houbách.

Přijeli jsme s rodičema domů, kde jsme ještě dostaly výprask za to, že neumíme přijít včas domu.

K babičce jsme jezdily každý druhý víkend a každý ten víkend si na nás venku kluci vždy počkali. A dělo se to samé dokola. Jen s tím rozdílem, že jsme chodili včas domu. Zapřísahla jsem se, že nikdy v životě už nechci žádného kluka ani vidět.

Dnes je mi 19 let a dodnes o tomto příběhu nikdo neví až na jednu osobu - mého přítele, který je o třináct let starší než já.

Potkala jsem ho v mých 15. Na diskotéce. Byl to brácha mé dobré kamarádky. Holky, no měly jste vidět, jak jsem se v tu chvíli o něj začala zajímat. Už tehdy jsem věděla, že to je ON. Ne ten kluk, co mi ublížil, ale ten, co mě doteď chrání, miluje a nedá na mě dopustit. Láska na první pohled - a to jsem na ni nikdy nevěřila.

Ale teď co s tím… Pořád jsem měla v hlavě událost z dětství, která mi bránila i po měsíci známosti cokoliv podniknout. Myslím nějaký ten první dotek atd. Věděla jsem, že je mi s ním dobře, že se s ním cítím v bezpečí, ale stejně…

No po dvou měsících našeho vztahu už potřeboval „vykonat chlapskou povinnost“ a chtěl sex. Vykroutila jsem se z toho, ale ten jeho smutný výraz v jeho tváři mě donutil, abych mu řekla, co se tenkrát stalo. Bylo mu z toho úplně špatně. A i když to bylo léta potom, tak chtěl jména těch kluků, že si je najde. Ale to jsem samozřejmě nechtěla. On už po mě nevyžadoval sex.

Trvalo to ještě měsíc, než jsem nabyla odhodlání a celá se mu odevzdala. Ale ten pocit potom… K NEZAPLACENI.

Jednoho dne mi řekl, že kdybych se s ním vyspala hned, tak ze by mě nechtěl. Že prej je takových tolik, že si může vybírat. Ale já jsem ta, co to vydržela 3 měsíce. Již jsme spolu čtvrtým rokem, společně vychováváme jeho devítiletého syna a teď plánujeme miminko.

Na kluky už se nezlobím, nevím, možná to zní divně. Ale ta zloba po těch letech vymizela. Ale asi za to může můj přítel, se kterým prožívám jen krásné chvíle…

Tak že možná nebýt onehdy toho zla, co na nás s mojí sestrou sedlo, byla bych tehdy v 15 povolná tak, jak je dnešní generace. Nevím, jak si to vysvětlit.

Hodnotilo 52 lidí. Score 1.8.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
mounky23
Ukecaná baba ;) 1219 příspěvků 12.05.14 00:31
:nevim:

Příspěvek upraven 12.05.14 v 19:51

 
Kaci.Kacka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 12.05.14 04:03

Jak je mozny, ze neco tak odpornyho udelaji decka pubertaci? Vzdy jako mala jsem byla varovana nechodit nikam s dospelymi muzi. Cloveka co nekoho znasilni si predstavuju jako oplzleho stareho dedka… nebo proste chlapika ck ma min.20.

Naprasila a resila bych to i po tolika letech. Tohle by jim nemelo projit. Buhvi ceho se jeste dopustili.

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 12.05.14 06:08

Asi jsem zla… Aale ja tomuhle pribehu neverim. Neverim, ze sestilety dite dokaze takovych let mlcet a nesesypat se a neodnest si po opakovanem znasilneni horsi nasledky nez jen strach ze sexu s pritelem. A neverim, ze rodine nebylo divne, ze trajdate venku v temer dospelyma klukama :nevim:
Rict ze vam bylo trinact, asi bych i verila. :think:

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 12.05.14 06:12

A mimochodem, v patnacti mi holka privest osmadvacetiletyho chlapa s vlastnim deckem, serezala bych ji vic jak tehdy za pozdni prichody :mavam:

 
Fazulina
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 1 inzerát 12.05.14 06:58

@eVerča
Souhlasím, příběh je neuvěřitelný. V šesti letech přece děcko ani neví ani pomalu, kolik je hodin a tam je psáno, že holky utíkaly a chodily domů pozdě. To bych tipla na starší děti, v pubertě. A rozhodně bych se divila kamarádství se 16 letými kluky (coby rodič). A taky myslím, že tohle prostě šestileté dítě nezatají… Je to dovný příběh a kdyby přece jen byl pravda, jakmile bych měla trochu rozum, tak bych okamžitě oba udala.

Mě zase překvapuje, že 28 letý muž čekal „ty dlooooouhé 3 měsíce“, než se vyspal s 15 letou holkou!!! Hrdina!!!:-(

Pisatelce se omlouvám, poku je příběh přece jen pravda, pak je opravdu smutný a jsem ráda, že je z toho venku a spokojená a přeji brzy miminko a krásný život.

 
kacz
Závislačka 4917 příspěvků 29 inzerátů 12.05.14 07:19

Taky tomu nevěřím.

 
PetraJ
Kelišová 6302 příspěvků 12.05.14 07:29

Taky nevěřím. Nedovedu si představit, že šestiletá holčička nemá po znásilnění nějaký následky (krvácení, modřiny). A to, že se to dělo několikrát, to už je fakt sci-fi. :roll:

 
DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 12.05.14 07:37

Nechci vyloženě komentovat deníček ale to, že v 6 letech člověk o sobě neví. @eVerča @Fazulina
Měla jsem téměř stejné podmínky jako autorka. Chodit domů včas, celá a podobně. Já to plnila. Máma mě nikdy nikde nenaháněla a i když jsem bydlela na vesnici, nekamarádila jsem se s tak o tolik staršími. Ale. V šesti letech jsem sama musela zatápět, oblékat se do školy i chystat svačinu. Nemluvě o cestě vlakem k babičce nebo do hudebky, takže záleží na dítěti… Měla jsem v té době na bedrech víc než dost zodpovědnosti a nemyslím si, že by toho dítě nebylo normálně schopné, nebo že by to dokonce nechápalo…
Ale co se týká deníčku.. Nevím. Jestli je to pravda není to chyba holek, ale rodičů. Jestli to pravda není, tak neřikám nic..

 
mexxx
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 12.05.14 07:40

Já tomu teda vůbec nevěřím..

 
silvik.sk
Echt Kelišová 9810 příspěvků 12.05.14 08:01

Deníček je jedna veliká lež. nevěřím, že by 6-leté dítě nic neřeklo, přinejmenším se chová divně. To si rodiče jako nic nevšimli? Nekrvácely jste?

Blbost!

 
Kakika
Extra třída :D 14083 příspěvků 12.05.14 08:32

@silvik.sk Tak věřím, že šestileté dítě nic neřekne…já byla v podobné situaci a bylo mi vyhrožováno, že ublíží těm, co mám ráda. Takže já skutečně nic neřekla. Ale nevěřím, že si „pro to chodili“ stále dokola ven. Já se snažila vyhnout se situacím, kde bych se s NÍM potkala, co to šlo. A ani to šestiletý dítě není tak blbé, aby netušilo, co ho venku čeká, tak raději sedělo doma na zadku. Případně jen na zahradě u domu. Takže já tomu taky zrovna moc nevěřím. :think:

 
andysssek
Kecalka 264 příspěvků 12.05.14 08:42

@Kakika souhlasím,… nemyslím si, že je pravděpodobné, aby rodiče nic nepoznali a zakl. se klukům nevyhýbala… a přijde mi divný, že by zakl. neměla psychické problémy z údajného opakovaného znásilňování… a hlavně - že by si hned v 15!!! našla o tolik let staršího přítele (o 13, ti kluci starší o 10)… přijde mi to prostě divný :nevim: :think:

 
daja87  12.05.14 08:44

Taky tomu deníčku vůbec nevěřím :nevim:

 
silvik.sk
Echt Kelišová 9810 příspěvků 12.05.14 08:45

@Kakika @andysssek no tak mně prostě přijde divný, že bych jako rodič nic nevšimla. Nemusela hned letet domu a svěřovat se, ale abych na své dceři nepoznala, že se jí něco děje? To bych musela být buď úplně blbá, nebo se o ní vůbec nezajímala. Navíc, jak píše autorka, byly na to dvě a ani na jedné nebylo nic poznat? To mi přijde hodně dovné :roll:
A abych se třeba u koupání nevšimla, že je poraněná a že jí to tam bolí, když jí myju? :nevim:

Příspěvek upraven 12.05.14 v 08:48

 
Anonymní  12.05.14 08:46

Nechci se vyjadrovat k tomu jestli je to nebo není pravda - jen pripominka k tomu, jak některé píšete že je divné že by 6 leté ditko nic neřeklo. Z vlastní zkusenosti muzu napsat, že to možné je. Měla jsem bratra o 11 let staršího, nevím co se dělo v době MŠ, třeba už tam něco začalo ale já si to nepamatuji.Moje vzpominky jsou až na dobu školního věku, kdy jsem byla zneuzivana bratrem - osahával mě, znasilnoval prsty.Ke klasickemu pohlavnimu styku ale nikdy nedošlo. Doma jsme měli obycejnou vzduchovku a vyhrozoval mi že pokud to řeknu tak me zastřelí. Dlouho jsem neřekla nic, nikomu nebylo divné ze mě neustále léčí pro infekce mocovych cest. V 15.letech jsem byla znasilnena cizim klukem a popravde řečeno mi to ani tak nevadilo, přišlo mi to podobná situace jako s bratrem. Na střední škole jsem se se vším sverila školní psycholozce, ale bez úspěchu, vše bylo nakonec kladifikovano jako že já si vše vymyslim (věděla to dětská doktorka, socialka, školní doktorka a psycholozka).Je­nomže máma byla učitelkou v mš a tohle se přeci v její rodině dít nemůže. Doma jsem dostala strašný výprask a máma i když o všem věděla tak mi vysvetlila, ze na bratra musím brát ohledy, v životě roztahnu přece nohy kde komu a on se jenom dotýká. Dodnes z toho trauma mám, ale to by bylo na dlouhý denicek.

 
Domcus1
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 12.05.14 08:49

Z tveho psani mi prijde, ze to snad beres jako dobrou zkusenost… bud si narusena a nechces si to priznat nebo sis to vymyslela. Co tvoje sestra nepises. A pokud sis opravdu neco takoveho vymyslela, je to nechutny. Tvuj pritel bude asi tak trochu pedofil. Tot ode me vse.

 
pst007
Kecalka 446 příspěvků 12.05.14 08:50

Stává se, že zneužité dítě nic neřekne třeba o osahávání, zvlášť pokud má rodiče na houby, ale holky tu zmiňují nepravděpodobnost toho, že by na šestileté nikdo nepoznal opakované dokonané znáslinění. A to velmi nepravděpodobné je. Navíc zbytek deníčku je nesmyslný - to autorka jako v patnácti začala žít s dospělým mužem a „vychovávat“ jeho syna a ještě se chválí, že není tak povolná jako dnešní mládež?

 
silvik.sk
Echt Kelišová 9810 příspěvků 12.05.14 08:51

Anonymní, mrzí mě čím sis prošla… tvoje rodina o tom ale věděla co se děje, i když se k tomu postavili takto.
Tak taky přidám, já jsem v dětství taky byla zneužívaná… takže vím, co se holce asi honí hlavou a právě proto mi to celé přijde divné…

 
svycarka
Kelišová 6843 příspěvků 12.05.14 08:59

Asi budu taky zla ale sestnactileti opakovane znasilnuji sestilete??? v 15 chce po tobe sex osmadvacetilety 8o 8o 8o no ja ti nevim, pokud je to pravda, tak me to mrzi a je to hruza a myslim si, ze by to chtelo i odbornika..i po tech letech :think:

 
andysssek
Kecalka 264 příspěvků 12.05.14 09:02

@silvik.sk + Anonymní… je mi líto, čímj ste si musely projít :-( :hug:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 12.05.14 09:06

Já tomu věřím. Koukla sem na město a řekla bych, že v určité „skupině“ je tohle normální. I ty kluci i ty holčiky co každej víkend zase běží…

Sice je muj příspěvek hnusnej, ale :nevim:

 
Kakika
Extra třída :D 14083 příspěvků 12.05.14 09:18

Jako něco na deníčku pravděpodobné je. Já si našla prvního taky staršího. O 9 let. Ale tedy ne v 15, ale skoro v 18ti. Navíc jsem byla slušná davajka, protože jsem mu dala ještě ten večer, co jsem ho poznala. Ale to bylo tím, že když přišlo „na věc“, měla jsem strach ho odmítnout a nic jsem neřekla :zed: O mém dětství se dozvěděl až po třech měsících. Můj druhý a zároveň současný si musel počkat, už jsem uměla sem tam říct ne :lol:

@Kamča.dalmatinka tak tahle varianta mě ani nenapadla. No, ale něco na tom být může :think:

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 12.05.14 09:32

Deníček se zdá být neuvěřitelný :nevim: Jsem zvědavá, jestli a jak se k němu autorka vyjádří :think:

 
Vermion
Závislačka 3735 příspěvků 12.05.14 09:43

@Skytafka je to mega divné :mrgreen:

 
markiza81
Kecalka 180 příspěvků 12.05.14 10:09

Tak člověk si tu plácá játra… A vy takhle klidně si tomu. nevěřte mě je to jedno..ale proč bych si to vymyslela??? Takovou humusarnu…!!

A to ze mam staršího přítele mi divné nepřijde… Ano je to. divný když se řekne 15 a 28 ale když se řekne 25 a 43 tak už to tak divný není ze… Docela jstee dámy zaskočili… Klobouk dolů ze mate takový soucit… Samozřejmě IRONIE

 
Kakika
Extra třída :D 14083 příspěvků 12.05.14 10:13

@markiza81 hele, já byla zneužívaná tři roky. Od šesti do devíti. Že to nikdo nevěděl, jsem nezpochybňovala. Já to ty tři roky taky dobře tutlala a to se mi to dělo u nás doma od vlastního bratrance. Ani toho staršího přítele. Ale co mi hlava nebere, že jste chodili ven, když jste věděli, že tam jsou. To jste si pro to chodili fakt naproti? Proto tomu nevěřím. :think:

 
PetraJ
Kelišová 6302 příspěvků 12.05.14 10:13

@markiza81 - no, spíš bych řekla, že se tady podivujeme hlavně nad tím, jak můžou šestiletý holčičky utajit znásilnění. Kdybys napsala, že vás ty kluci třeba jenom osahávali, tak by se tomu dalo uvěřit, ale že takhle malý děti nebudou mít žádný viditelný zranění, tomu se fakt věřit nechce. Nehledě na to, že se to stalo víckrát, to už je opravdu k neuvěření. Jak už tady někdo psal, kdyby se mi tohle stalo, tak bych pak u tý babičky rozhodně nechodila nikde po městě sama, ale držela bych se u baráku.

 
markiza81
Kecalka 180 příspěvků 12.05.14 10:13

Monky23

Děkuji už ke to v pohodě, děkuji za důvěru zatím jste jediná… Vážím si toho

 
markiza81
Kecalka 180 příspěvků 12.05.14 10:17

Drželi jsme se u baráku a ven jsme museli… Proste babička zavelila a šlo se… Nebo nás poslala nakoupit atd…proste si nás někde odchyli a buď drželi mě nebo ségru a řekli že když nepůjdeme s nimi tak nám zapálí vlasy. apodobne… Neprosim o to aby tomu někdo věřil.. Ale když tomu nevěříte tak raději ani nepište…

 
Khalesi
Zasloužilá kecalka 692 příspěvků 12.05.14 10:21

Zní to divně. nevěřím že pokud se toto stalo tak to nezanechalo následky-hlavně psychické. bylo by třeba je léčit. a pokud na to nedošlo tak nevěřím že o tom budeš takhle „bezstarostně“ mluvit a psát jakože " už se na ně nezlobíš" ty voe 8o to já bych se zlobila. hlavně bych byla zvřená v blázinci protože moje křehká dětská duše by to naprosto nepobrala.

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 12.05.14 10:25

@markiza81 dobre a to si rodice a ani nikdo nevsiml vasi fyzicke a psychicke zmeny? A stale si nenapsala, co tva sestra. Jak ta je na tom nyni? Je s tim tez stovnana?

 
markiza81
Kecalka 180 příspěvků 12.05.14 10:29

Neměli jsme modřiny nemohli jsme.se.snimi prát… Ségra… Ta žije normálním životem ale řekla bych že se to na ni podepsalo… Chlastá… Hraje automaty… Lze… A prostě od mala dělá průsery ale od ty doby co se to stalo…tak že to dávám zavinu tomu… Je to jako by měla rozvojovou osobnost jedno je normální povídá si se všemi v klidu. A potom všechny od sebe vyhazuje a dělá kraviny… Ale já nejsem psycholog…

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 12.05.14 10:35

@markiza81 tak alkoholicka a gamblerka nejspis nezije normalnim zivotem… a vy jste dvojcata, ze je na zacatku denicku psano „bylo nam sest“?

 
markiza81
Kecalka 180 příspěvků 12.05.14 10:39

Ale jak říkám… Nepije pokaždy Ale jen když se vni něco zlomí nebo já nevím… Říkám ze nejsem psycholog… Ano jsme dvojčata

 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 12.05.14 10:45

Pravidelně ob 14 dní znásilňované od šesti let? A NIKDO si vůbec ničeho nevšiml? Nediv se, že se tomu nedá věřit. Buď je to báchorka, nebo jste trochu zvláštní rodina.

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 12.05.14 10:53

@markiza81 stale to nezni moc verohodne, kazdopadne pokud je to pravda, tak je mi vas obou velmi lito, a prestoze si to mozna nepripoustite, tak i po tech letech by bylo vhodne najit pomoc od psychologa a to zverstvo nahlasit, aby byli vinici potrestani a dalsi potencialni obeti zachraneny.

 
markiza81
Kecalka 180 příspěvků 12.05.14 10:57

Oka, myslete si co chcete, chtěla jsem jen popsat co se dělo ale dělat jsem to určitě neměla… Už to. nebudu víc :pocitac: komentovat… :pocitac:

 
daja87  12.05.14 11:07

Já to mu prostě nevěřím ani kdyby fakt chtěla tak to nejde :nevim: a to že si nikdo ničeho nevšiml je dost zvláštní :nevim:

 
Beruška-Boubelka  12.05.14 11:10

@markiza81 Bydlím kousek od tvého města a VĚŘÍM TI :hug:
Vím, co je tu za pakáž, to si holky z jiného okresu ani nedovedou představit. Holky, nebuďte hnusné sakra. :evil:
Vždy je lepší(pokud by byl příběh smyšlený), abychom naivně věřily a snažily se utěšit, atd., než nevěřit něčemu co se opravdu stalo.

Příspěvek upraven 12.05.14 v 11:11

 
Beruška-Boubelka  12.05.14 11:12

@Skytafka Souhlasím, vyhledat psychologa je určitě na místě a spravedlnost taktéž :pocitac:

 
Narovnako
Kelišová 5141 příspěvků 12.05.14 11:35

Omlouvám se všem, které byli někdy zneužity, tato moje reakce je pouze a jen na tento deníček.
Zakladatelko buď je toto výmysl a je to tedy ubohé si vymýšlet taková báchorky a nebo je to pravda, ale v tom případě si myslím, že pocházíte ze morální vrstvy, kde se toto toleruje a vlastně Vám to teď už nevadí. Už jen podle toho, co píšeš o sestře a celkově to tak na mě působí. Nedokážu si představit, že by jste se tak dlouho a pravidelně někdo nechal znásilňovat aniž by okolí nezaregistrovalo změnu. Že byste se nebránili cestám k babičce, či chození ven. :nevim: Reaguji pouze na informace, které zakl. uvedla..

 
radúna
Extra třída :D 11314 příspěvků 12.05.14 11:36

@markiza81 píšeš:
"V tom se na mě jeden z nich vrhnul. A druhý si vzal do parády mou ségru. Obě nás několikrát znásilnili.

Bylo už pozdě večer a naši rodiče si nás měli vyzvednou u babičky. Naháněli na už autem po celém městě. Když nás našli, ještě v doprovodu těch kluků, tak se na zeptali, kde jsme byly a co jsme dělaly. Byly jsme v šoku a vím jen, že jsme řekli, že jsme byly na houbách.

Přijeli jsme s rodičema domů, kde jsme ještě dostaly výprask za to, že neumíme přijít včas domu."

Mám otázky:
Rodiče ten večer na vás nic nepoznali? Na šestiletých dětech? Vy jste dvojčata?

 
radúna
Extra třída :D 11314 příspěvků 12.05.14 11:38

Na otázku ohledně „dvojčat“ - už jsem to dočetla a našla.

Příspěvek upraven 12.05.14 v 12:16

 
Skytafka
Závislačka 4164 příspěvků 12.05.14 11:43

@markiza81 co te tak vytocilo, ze uz se nechces dal vyjadrovat? Ze ti stale zcela neverim, prestoze jsi zodpovidala me dotazy, ma litost nad tebou a tvou sestrou, nebo snad doporuceni vyhledani odborne pomoci a podileni se na dopadeni pachatelu? Nejsem prvni, kdo tu treti bod meho dotazu zminil, a prave k nemu si se doposud nevyjadrila. Neni ostuda sverit se odbornikum. Mozna se ti zda, ze si z toho venku, ale opak muze byt pravdou. A nahlaseni takto zavazneho trestneho cinu neni bonzactvi, ale sluzba spolecnosti a take moznost zadostiucineni.

 
Prcek88
Extra třída :D 12506 příspěvků 12.05.14 11:44

Já chápu, že jste nic neřekly, ven pokud vás poslaly jste musely..
Chápu i že to na vás rodina nepoznala, nepoznala to ani na mě..
Je dobře, že jsi se z toho dostala..
Kžadopádně, musí v tobě hlodat něco, něco jako jestli to neudělaly dalším, neudělají..
Není to rodina, jsou to nějací ubožáci mužeš je pořád udat, něco udělat i když ted se bude už jen těžko dokazovat.

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 12.05.14 12:14

Je mi líto, co se stalo tobě i sestře. Muselo to být peklo. Doufám, že jste si už to špatné vybraly a bude to už jen dobré. Opravdu bych zvážila návštěvu psychologa, je to jako časovaná bomba. Přeji ti štěstí a té malé holčičce co si tolik vytrpěla posílám velké objetí, přestože už vyrostla. :hug:

 
Vermion
Závislačka 3735 příspěvků 12.05.14 12:15

@roksy25 naprostý souhlas…šestileté děti lítat x hodin bez dozoru nechá jen magor…nebo jisté vrstvy obyvatel…

Sama píšeš - byly jsme horší jak kluci, utíkaly jsme, chodily pozdě domů…holt to NĚKDO toleroval :zed: :zed: :zed:

 
DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 12.05.14 12:20

@Vermion Promin ale to není pravda. autorka sama psala že to bylo na vesnici a tam je to zcela běžné, kor když je to vesnice malá. My jsme taky běžně lítali venku a lítají tam takhle do dnes… Domů akorád na záchod, najíst a nebo když se jdu ohlásit.. Vždycky s náma lítaly i starší děti a když se někam šlo, tak jsme to poctivě nahlásili a řekli kdo jde s náma a ten se dotyčné matce i ukázal. Nechápu, že když dítě je venku, je hned ze sociálně slabé rodiny :nevim:

 
Marianna2
Kecalka 215 příspěvků 12.05.14 12:24

Je mi líto, že jste měli tak špatné rodinné zázemí, že jste se nedokázali se sestrou svěřit rodičům, co se stalo. Myslím si, že by byla i dnes po těch letech vhodná návštěva psychologa, protože tohle je trauma na celý život a sám si s tím člověk podle mého neporadí. Já si na rozdíl od ostatních myslím, že možné je všechno a tak předem raději nepodezírám autorku ze lži.

 
marra2
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 12.05.14 12:24

Ty si romka? prijde mivice nez smesne, psat ze si jim odpustila

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama