Jak si (ne)užívám těhotenství II.

Těhotenství

V minulém deníčku jsem se Vám svěřovala se svým strachem z genetiky. Tak pro Vás mám pokračování, tentokrát s jistým šťastným koncem. Pro ty, co můj předchozí deníček nečetli, jen takové malé shrnutí: na základě špatných výsledků z tripple testů jsem byla na odběru plodové vody. Při rozboru DNA našeho drobečka zjistili, že má atypii na 22. chromozomu. S manželem jsme museli na krev a čekali jsme na výsledky.

30. 6. jsem odpolko volala na genetiku pro předběžný výsledek. Paní doktorka má prý mraky pacientek, sestřička jí nechá moje číslo na stole a že až bude čas, ozve se. Čekala jsem 4 hodiny! Do toho se mi cestou domů vybil telefon a já z autobusu skoro utíkala, jak jsem se bála,že ten telefonát propásnu :)

Doktorka však nakonec zavolala až večer, prý to zatím vypadá, že mimčo má tu atypii po tatínkovi, ale ještě to budou zkoumat a zítra prý bude mít na stole 100% výsledky a až je dostane, hned mi zavolá. Volala druhý den kolem sedmé večer. Atypie byla potvrzená i u tatínka, neznamená to vůbec nic vážného a já si mohla konečně pořádně vydechnout!

Tento čtvrtek, 7. 7., jsem měla ještě schůzku s paní doktorkou, která mi ještě vysvětlila, proč to tolik řešili a taky aby mi potvrdila, že čekáme holčičku :)

Jsem hrozně šťastná, že všechno dopadlo dobře a doufám, že si konečně budu moci plně užívat těhu se vším všudy :) I s tím maminkovským strachem, aby vše dopadlo tak, jak má a na svět přišla zdravá a čilá dceruška :)

Chtěla bych ještě poděkovat všem, které jste mi tady držely palečky a svými komentáři dávaly obrovskou sílu a víru. Jste úžasné a patří Vám velký dík! :)

Pak opět děkuji svému manželovi… vím, že po tomhle mám v Tobě 100% oporu, pomocnou ruku i rameno na vyplakání… jsi moje všechno a už se těším, až uvidím, jak si Tě naše Bětuška omotává kolem prstíku a dělá na Tebe oči, tak jak to umí každá ženská :D

A v neposlední řadě patří dík paní doktorce Jelínkové z genetiky v Libni. Je vážně úžasná a asi ještě nikdy jsem u lékaře nezažila podobné vstřícné jednání…

Tolik k tomu, jak dopadla naše střetnutí z genetikou :) Díky,že jste dočetly až sem :)

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Emina
Kecalka 337 příspěvků 10.07.11 12:50

Gratuluji k dobrému výsledku. Určitě to je pro tebe velká úleva. Přeji ti pohodový porod a zdravou Bětušku v náručí.

 
barbara21
Echt Kelišová 7711 příspěvků 10.07.11 17:26

Moooc gratuluji, hnedle o jednu štatlivou maminku více :kytka: :kytka:

 
Linda 1
Povídálka 21 příspěvků 10.07.11 20:33

Mám velikou radost a přeju pohodový zbytek těhu :palec:

 
martext
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 11.07.11 01:00

Taky gratuluju, ze to dopadlo dobre a od ted preju uz jen pohodove tehulkovani

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama