Jak si přilepšit k mateřské nebo jen tak na útratu :-)

Ostatní
  • emimino
  • 23.05.05

Ahoj holky! Říká se, že bez práce nejsou koláče a je to určitě pravda! Bohužel se někdy v práci musíme pěkně nadřít nebo snášet nálady svýho šéfa a kolegů, abychom domů přinesly nějakou výplatu. A když už jsme doma s dítětem, musíme se spoléhat na zajištění svého muže nebo partnera, protože mateřská sotva vystačí pro toho našeho drobečka (obdivuji maminky, co tuhle starost zvládají sami!).

Ráda bych vám proto dala tip na „práci", která je snadná (určitě ji zvládnete), časově nenáročná a díky které si můžete zaplatit svůj vlastní nákup nebo nějakou tu korunu navíc ještě vydělat.

Jde o to, že každá z nás nakupuje. Abychom ušetřily, snažíme se využívat různé akční slevy či nákupy ve velkém. Tímto způsobem se dají peníze pouze ušetřit, nikoliv však vydělat. Zisky nakonec stejně mají ty velké nadnárodní firmy, za jejichž zboží utrácíme. Když už na našem nákupu vydělají, tak zaplatí drahou reklamu v televizi, časopisech nebo letácích, abychom u nich utrácely zas a znovu. A tak pořád dokola. Ve své podstatě si tak vlastně platíme reklamu sami sobě.

Objevil se tu ale internetový obchod, který za reklamu v žádném případě neutrácí. Peníze, které takto „ušetří" vyplácí svým registrovaným zákazníkům - pokud tam nakupujete a dáte o něm vědět svým kamarádkám a známým, dostanete vyplacený podíl z obratu. Tím, že obchod doporučíte vlastně odvádíte práci místo reklamy v televizi a za tuto službu si samozřejmě zasloužíte odměnu! Zároveň nemusíte nikomu nic prodávat, nutit…každý si nakupuje co potřebuje.

Jak takový obchod vlastně funguje?

  • zaregistrovala jsem se do obchodu
  • nakupuji zboží (při objednávce nad Kč 2000,– je poštovné a balné zadarmo, tak si jednou za čas naplánuji „velký nákup", aby mi to vyšlo). Když mi něco v sortimentu chybí, pošlu jim e-mail a pokud to je možné, tak to do nabídky doplní.
  • protože jsem s obchodem spokojená, poslala jsem doporučující e-mail svým přátelům (a jsem ráda, že tip můžu dát i vám)

Takže když to shrnu, dělám tři věci:
1. co jde, nakupuji v tomto obchodě (osobně třeba prací prášky, čistící prostředky a nějaký ten krémíček pro mě a pro drobečka, ať se tátovi líbíme)
2. posílám svým známým doporučující e-mail. Však za to kromě chvilky připojení nic víc nedám, tak proč tuhle šanci nevyužít ;-)
3. sleduji stav svého konta, jak mi na něm přibývají penízky a už se těším, jak mi je po čtvrtletí vyplatí na účet :-) (s prvním nákupem jsem obdržela právní záruku).

Kdyby vás to zajímalo víc, zkuste www.ShopNet.cz. Tento způsob internetového nakupování, doporučení a provizí je nový a netradiční, ještě jsem se s tím v takové formě nesetkala, ale myslím, že by se Vám to taky mohlo líbit.
Radost z nakupování přeje Petra.

www.ShopNet.cz PR článek

Hodnotilo 4 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  23.05.05 16:42

Takže něco jako Amway..
Díky, to už tu bylo a ještě je, ale bez mé účasti.. Nebaví mne totiž 5 let používat stále jeden mycí prostředek na nádobí… Zkouším ráda nové věci + nyní na mateřské beru věci i dle akcí…

E.

 
Lendula
Stálice 99 příspěvků 23.05.05 17:31

Letadlo? Přesně tak, je to něco jako Amway či jiné podobné „zaručené“ firmy.
Petro, myslíš, že takhle po netu na e-mimču někoho zlanaříš? No nevím nevím… Já osobně už takovým firmám nevěřím a pochybuju, že se v naší malé zemičce najde někdo, koho by tato nabídka zlákala. Snad každý už s tím měl aspoň malou zkušenost (a mnohdy ne tu nejlepší), nebo o tom aspoň slyšel.
Každopádně ti přeju hodně štěstí, abys aspoň někoho chytila do svých „sítí“.
 L.

 
NiKina
Závislačka 3945 příspěvků 23.05.05 18:39

Navíc ceny v jejich shopu jsou fakt úúúžasný !!!!!
Styděla bych se tohle nabízet maminkám na mateřské … :-((( Leda by taťka byl pracháč a maminka byla typ, co neví, kde co roupama objednat :-)
 NiKi

 
Anonymní  23.05.05 20:20

Nepište holky Petře, neexistuje, dole je uvedeno, že je to PR článek, takže prostě plánovaná reklama..
 E.

 
sari1
Povídálka 45 příspěvků 28.05.05 13:42

takove clanky by tady myslim vubec nemely byt :(

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 28.05.05 14:21

Jak jsem již jednou psala:
PR články budeme i nadále uveřejňovat, neboť je to jedna z forem, kterou financujeme tento server. Pokud bychom reklamu u nás nerealizovali, pak můžeme eMIMINo zrušit, protože to z vlastní kapsy nechceme sponzorovat.
Navíc si nemyslím, že takový článek sem nepatří.
Narozdíl od jedné čitatelky si myslím, že ceny jsou celkem slušné (a to i u dekorativní kosmetiky, nebo přípravků na formování postavu a hubnutí), registrace vás nic nestojí a pokud se zaregistruje na stránky někdo díky vašim referencím, pak nevím, proč se tak bráníte tomu, že by jste z toho nemohli nic mít. Nikdo vás nenutí tady nic kupovat, nikdo vás nenutí tento server propagovat, pouze je zde upoutávka na další internetový obchod, na další možný způsob nákupu a na možná další způsob k přilepšení si.
I na hlavní stránce eMIMINa je u tohoto článku přívlastek PR článek, pokud tedy nechcete číst reklamní články, pak je prosím vynechte a čtěte to co vás zajímá. Bohužel podobné reakce na reklamní články mohou pro eMIMINo znamenat jen to, že nikdo nebude mít u nás o reklamu zájem a eMIMINo nebude mít z čeho existovat.
Díky za pochopení a Váš drahocený čas Šárka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama