Jak to bylo a je

O životě

Můj deníček je o mém manželství, rozvodu, novém vztahu a tom nejhezčím stvoření, které mi život dal.


1 komentář

V roce 2008 mi bylo 19, čerstvě po maturitě a plná očekávání úžasného života. Od rodičů jsem dostala byt, našla jsem si práci a žila celkem spokojeně. A pak začala první kapitola mého života. Zamilovala jsem se.

Můj, dnes už bývalý, manžel mě na první pohled dostal. Zamilovala jsem se do jeho nádherných očí a jeho smyslu pro humor. Jezdili jsme na večeře, výlety, dovolené. No bylo to vše jak v pohádce. Po půl roce vztahu mě požádal o ruku a já na to kývla. Byla jsem v sedmém nebi. Měla jsem všechno.

Přípravy byly v plném proudu, když jsem se začala dozvídat, že můj nastávající má hodně dluhů. Ale přes moji zamilovanost jsem to neřešila. Sepsala se předmanželská smlouva, udělalo se zúžení SJM a bylo to. Naši se svatbou tedy vůbec nesouhlasili. Proběhlo pár hádek a pak rezignovali (proč já je tehdy neposlechla).

Svatba byla nádherná. Brala jsem si člověka, kterého jsem moc milovala, ale vlastně moc neznala. Náš život po svatbě byl úplně obyčejný a mně to vyhovovalo. Jen jediná věc mětrochu trápila. Nevěděla jsem, jak si můj manžel vydělává. Nějaké peníze občas domu přinesl, ale nevěděla jsem, kde je bere. Jezdil v luxusních autech, ale vždy jen týden nebo dva, a říkal mi, že je vozí lidem z Německa. No neřešila jsem to a věřila mu. Tak jako ve všem…

Rok po svatbě jsem otěhotněla, ale v 8.tt jsem potratila. A pak to přišlo, vše se mi během jednoho dne zhroutilo.

24.5.2011 v 6 hodin ráno bušení na dveře. Manžel šel otevřít. Do našeho bytu vlítlo asi 8 policajtů, manžel v poutech, vůbec jsem nechápala. Až pak pochopila. Manžel byl obviněn z krádeží aut a dalších věcí. Pořád jsem tomu nevěřila. Na 8 měsíců byl ve vazbě. A já zjistila, co vlastně dělal a jak všechno bylo. Dluhy, které nadělal, kolika lidem ublížil - a hlavně byl gambler. Když já chodila do práce, tak on hrál. I tak jsem mu chtěla odpustit a jeho dluhy jsem splácela. Zbytečně. Po 8 měsících se vrátil a dělal pořád to samé. Pak ho znovu zavřeli. Dostal dohromady 7 let. Já jsem konečně otevřela oči. Změnila jsem práci. A začala další kapitola mého života.

V nové práci jsem potkala svého nynějšího přítele. Ze začátku jsem to brala jako flirt. Občas jsme někam zašli a tak. Ale nechtěla jsem začínat něco nového. Stále jsem byla vdaná a stále jsem milovala svého manžela, i když už jsem věděla, že s ním nezůstanu. Zhruba po dvou měsících jsem zjistlila, že jsem těhotná. Byla jsem v šoku a nevěděla, co budu dělat. Řekla jsem to tedy i mému příteli. Byl nadšený. A tak jsem se rozhodla, že si miminko nechám.

Nastěhovala jsem se k němu a snažila zapomenout na manžela. Když jsem byla ve 3 měsíci, tak jsem jela za manželem na návštěvu a vše jsem mu řekla. Vzal to, jakoby se nic nestalo. Jen mi řekl, že s rozvodem souhlasit nebude a tudíž i miminko bude napsané na něj. Tudíž mu sníží trest na půlku. Z věznice jsem odjížděla zničená. Když jsem byla asi v 6. měsíci, tak jsem si našla advokáta a podala žádost sama. Uvedla jsem důvody, proč se chci rozvést - rozvedli nás do měsíce. Jak mě se ulevilo. Bohužel ale mimčo muselo být napsané na něj, jelikož naše zákony jsou opravdu na hlavu.

A v květnu 2013 se mi narodila holčička Nellinka. Měla jsem krásný porod. Přítel mi byl po boku celou dobu těhotenství i porodu. Je to úžasný chlap a já se do něj postupně zamilovala. Obě nás hrozně miluje. Po narození malé jsem podala návrh na popření otcovství. Malé jsou 4,5 měsíce a stále to ještě není vyřešené. Musíme čekat. Ale důležité pro mě je, že je konečně všechno, jak má být. Mám úžasného přítele, skvělou dcerku a klidný život.

Každý den děkuji bohu za to, co mi dal. A za to, že mi ukázal ošklivou i hezkou stránku života.

Hodnotilo 15 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
babyprincess
Stálice 67 příspěvků 16.10.13 08:48

Hezky napsaný deníček :kytka: také máme Nelinku ale už 7měsíční :srdce: ;)

 
Majush
Závislačka 2705 příspěvků 16.10.13 08:50

Snad se to brzy vyřeší a už budete mít 100% tni klid. Jinak moc pěkný denicek a držím palce :-)

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 16.10.13 10:16

Pěkný konec jen nechápu jak někdo se může brát když o tom druhém nic neví ani to čím se živí ale hlavně že to dobře dopadlo a přeji už jen to nejlepší :hug:, jo a dotaz snížili mu trest na polovinu? :roll:

 
LadyPet
Závislačka 3947 příspěvků 16.10.13 10:43

Aneb vše zlé pro něco dobré, protože osud snad chce, aby jsi v průběhu života poznal mnoho nesprávných lidí, aby jsi, až potkáš ty správné, je uměl ocenit a byl za ně vděčný! :srdce:

 
otcovství  16.10.13 10:52

Hezký deníček :hug:
Dovolím si na téma zákonů taky přihodit příspěvek :mrgreen: Raději anonymně kvůli případné dotyčné jmenované. Nevím jestli sem nechodí. :think:

Známá má dvě děti, každé s jiným mužem. A obě se jmenujou po třetím muži, který je neplodný 8o :D
Jak k tomu došlo?
S mužem č.1 počala první dítě, rozešli se. Muže č.2 (toho neplodného) si po čase vzala za manžela a on si dítě osvojil. V době rozvodového řízení počala s mužem č.3 své druhé dítě a jelikož 9 měsíců po rozvodu je dítě stále vedeno jako manželovo tak i druhé dítě se jmenuje po neplodném muži č.2… a je to :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
Makikki
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 16.10.13 11:36

Ahoj, předem ti chci popřát ke šťastnému konci, chci ti jen napsat, že máme skoro stejný příběh, akorát já si toho prvního chlapa naštěstí nevzala, i když jsem si myslela jak jednou spolu budeme žít a mít vlastní rodinku. Po 5ti letém vztahu, kdy jsem se dozvěděla, že mě můj milý několikrát podvedl a byl to mimochodem prý,,podnikatel,, což jsem vyloučila v době, když jsem u něho našla pistoli a on se mi přiznal, že prodává repliky a má jí kvůli rusákům, tak jsem od něho hned utekla. Nyní je mi 23 let a vzala jsem si toho nejlepšícho chlapa na světě, po 8 měsíční známosti jsme se vzali a měsíc po svatbě jsem otěhotněla.. ( plánovaně ). Nyní máme ani ne 2měsíční Kristýnku a jsme oba hrozně moc šťastní, vím, že když si člověk prožije jednu špatnou stránku života, tak si pak více váží jiných věcí, co do teď třeba neviděl… A že už nelítam každý rok k moři? No a? Mám přeci vlastní rodinku a všude dobře, ale doma nejlíp. :* Přeju ti, aby ti to štěstí vydrželo a hlavně všechno dobře dopadlo. Maličká je nádherná, věřím, že vám dělá spoustu radosti jako nám ta naše. :srdce:

 
Vermion
Závislačka 3735 příspěvků 16.10.13 12:02

Naše zákony nejsou na hlavu - kdyby ses vdala za přítele ještě před porodem, tak jsi nemusela řešit otcovství :*

 
vikon
Stálice 65 příspěvků 3 inzeráty 16.10.13 13:14

Krásný deníček. Mám to podobně jako ty, jen nejsem ještě rozvedená, rozvod se mi táhne už třetí rok. Dcera je napsaná na manžela a probíhá žaloba o popření otcovství. Přeju Ti ať všechno dobře dopadne. Nellinka je krásná.

 
PetiteFillette
Extra třída :D 13848 příspěvků 16.10.13 21:04

@Vermion Přesně tak :palec: Já to taky tak udělala..

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Nekojím, no a co?


Reklama