Jak to celé začalo V.

O životě

V tomto deníčku bych se s vámi chtěla podělit jak probíhalo snažení o holčičku, o naší svatbě a narození dcerky.


6 komentářů

Gynekolog mi řekl, že počkáme do června 2011, a pokud se nezadaří, tak nasadíme Clostík. Vůbec jsem netušila, o co jde, tak jsem na netu hledala info. :-) Zdálo se mi to trošku unáhlené, po třech měsících snažení hned nasazovat Clostík, ale řekla jsem si, že doktor asi ví, co dělá a více jsem se v tom nepídila.

S Honzou jsme se chystali na svatbu, která vyšla na 5.6.2011. Problém byl v tom, že jeho rodina (a tedy i má kamarádka) byla proti tomu, abychom se vzali, protože jsem katolička a toto smíšené manželství není možné. Dovolávali se všech svatých, jen my dva si stáli za tím, že můj syn má Honzovo příjmení, tedy ho přijal za vlastního a vůbec neřeší, že je katolík stejně jako já. Honza se rozhodl, že jeho rodina na svatbě nebude, jelikož vyhrožovali demonstrací přímo na svatbě. Ani jsme jim neřekli datum. Věděla jsem, že je to pro něho těžké, ale chtěli jsme mít ten den krásný a v pohodě, bez ostudy, prostě si ho užít. Jako paradox byl pro mě fakt, že nás seznámili, ale asi netušili, že se to takto „zvrtne“ a my se rozhodneme vzít a že mne se nestane jejich fanatik.

Svatba byla malinká - já, Honza, Karlíček, za svědky nám šla paní učitelka a pan učitel. Bylo to hezké, na oběd jsme zašli do malé restaurace a večer Honza obvolal rodinu, že jsme se vzali. Asi si umíte představit, co následovalo druhý den. Jeho matka se k nám přiřítila ze slovy, že nás Ježíš potrestá a toto manželství nemůže nikdy vyjít a ani z něho vzejít dítě, jelikož já jsem špinavá katolička stejně jako můj syn. Honza stál za mnou a svou matku vyhodil ze slovy, aby k nám už nechodila, že jeho rodina jsme my. Bylo to hrozné období, já se postupně snažila navázat trochu vztah s jeho rodinou, ale už to nešlo. Urážky na sebe jsem ještě překousla, ale urážky na syna jsem překousnout nedokázala a jak se nerada hádám, tak jsem se s nimi postupně rozhádala.

// čárky nepřicházely. :-( Nakonec v červenci jsem dostala Clostík a dostala úkol chodit na pravidelné ultrazvuky. Když jsem přišla v říjnu 2011, doktor mi řekl, že se nedaří ani přes něho a vzhledem k problémům po prvním porodu si ani nemyslí, že bych ještě přirozeně otěhotněla. Byla jsem docela v šoku. Tak moc jsem si tu holčičku přála, chtěla jsem mít páreček a hlavně více dětí než jedno. Já sama jsem jedináček a zůstala jsem na všechno úplně sama, nechtěla jsem, aby se mi jednou něco stalo a můj syn taky zůstal na všechno sám. Domů jsem šla s brekem a s tím, že si tedy dáme pauzu a v prosinci se uvidí co dále.

Listopad byl ve znamení Karlíčkových prvních narozenin a mých 22. narozenin, takže jsem měla myšlenky někde úplně jinde, kromě toho se blížily Vánoce. Vánoce, které jsem nesnášela. Do dneška s nimi válčím. Chybí mi má rodina a ta bolest je obrovská. Nějak jsem se smířila s tím, že to druhé miminko nebude. Připadalo mi to jako takové „vykoupení“ - já neporodím druhé dítě a na oplátku budu tady pro svého syna až do jeho dospělosti. Smířila jsem se s tím a víc už neřešila.

Přišel březen a já se nemohla nasoukat do kalhot. Už jsem je na sobě neměla skoro půlroku, takže jsem to moc neřešila. Jenže jsem si vzpomněla, že před týdnem jsem si musela koupit nové rifle, protože jsem je měla taky malé. Řekla jsem si, že jsem nejspíš přibrala a více se v tom nepatlala. V dubnu jsem si řekla, že bych měla zajít na gyndu, protože MS stále nikde. Vždycky jsem s ní měla problémy. Před prvním těhu jsem jí měla tak 7× za rok. Po porodu skoro vůbec.

Přišel den D - 12.4.2011. Od rána jsem byla nafouklá, měla jsem pocit, že se mi v břiše něco vrtí. Zavolala jsem Honzovi do práce, že mám pocit, že jsem v tom a on hned přijel. Jeli jsme na gyndu a tam si mě hned zastupující doktorka vzala na ultrazvuk. Nikdy nezapomenu na ten její pohled, kdy mi s úsměvem říkala: „Taková zkušená maminka a nepozná, že je ve 23. tt? Maminko, co mi na to řeknete? Je prostě tam.“ :-) Zakřičela jsem JUPÍÍÍÍÍ a s fotkou běžela do čekárny, kde byl Honza s Karlíčkem. Honza s vykulenýma očima jen pronesl „To je super“ a Karlíček koukal na fotku, kde jsem mu vysvětlovala, že na něho čeká sourozenec.

Dny utíkaly a nás čekal ultrazvuk. Šla jsem tam s vědomím, že to možná bude druhý chlapeček, ale to nic nezmění na tom, že to bude pro mně dar. Splněný sen. Vzhledem k malému, skoro žádnému, bříšku jsem si neustále říkala, že to bude holčička. U Karlíčka mi bříško vykouklo už ve 3.měsíci a tady stále jen taková malá boulička. Pan doktor mi řekl, že už ví pohlaví, jestli ho chci vědět a já mu řekla, že mám chlapečka a moc bych chtěla děvčátko do páru. :-) A on se na mě podíval se slovy: „A bude to holčička, ať vám dělá jen radost.“ :-) Já se rozplakala štěstím a cestou domů jsem Karlíčkovi vysvětlovala, že bude mít sestřičku. Těšila jsem se, že si budou hrát spolu, až povyrostou, že Karlíček bude její ochránce. Kupodivu jsem to zavolala tchyni. Její slova si pamatuju dodnes: „Holky by se neměly rodit, jsou zbytečné a nejsou dobré služebnice Bohu.“ Zeptala jsem se jí, jestli ona jako žena je dobrá služebnice, když takto mluví o nenarozené vnučce. Neodpověděla, po chvilce zavěsila.

S Honzou jsme se domluvili, že se chci vrátit do mého rodného města. Stejně jsem tam už v té době pravidelně jezdila, už jsem neviděla všude jen samé špatné vzpomínky. Ano, na místa, kde jsem často chodívala s babičkou jsem ještě neměla sílu chodit, ale už jsem se vždycky těšila, když jsem tam jela. Honza souhlasil a my začali přemýšlet o lokalitě, velikosti, prostě o všem. Na konci června jsem šla na kontrolu a doktor mi řekl, že je vše v pořádku. Já v té době nemohla skoro chodit, měla jsem hrozně nateklé nohy, špatně jsem viděla a tlak se s každou kontrolou zvyšoval. Ten den jsem už fakt nemohla nic. Doktor mi jen řekl, že jsem mladá a všechno bude dobré, že se nemám tak pozorovat. Doma jsem už jen ležela, nemohla jsem se skoro postarat ani o Karlíčka.

Za 2 dny, v sobotu mě Honza vezl do místní nemocnice. Tam nám řekli, že jelikož to vypadá, že porodím dříve, tak musíme jinde, kde se specializují na nedonošené děti. Měla jsem fakt dost. Jeli jsme tedy do mého rodného města. Tam mi řekli, že to vypadá na preeklampsii, ale musíme počkat na výsledky. Už si mě tam nechali.

Bylo to hrozné, když jsme se s Karlíčkem loučili, oba jsme plakali, ale věděla jsem, že se o něho Honza postará. V neděli jsem měla otoky, že jsem nemohla skoro otevřít oči. V pondělí byla preeklampsie 100% potvrzená. Primář řekl, že mi selhávají orgány, ale aspoň ještě týden se budou snažit udržet malou uvnitř. V té době jsem už nečůrala, viděla tak rozmazaně, že když mě Karlíček chtěl obejmout, neviděla jsem ho. Bolesti hlavy byly šílené. Myslela jsem si, že umřu. Honza za mnou chodil jen na chvilku, nechával mi tam Karlíčka na pokoji a procházel se po chodbě. Najednou byl jiný, žádná opora, žádná pomoc. V úterý mi doktor při vizitě řekl, že je to se mnou špatné, ale že jsem mladá 22letá holčina a takové se ze všeho vždycky vyhrabou. Už jsem si připadala jako nějaká mladá blbka, která si dovolila otěhotnět a onemocnět.

Po vizitě jsem zavolala Honzovi, aby pro mě přijel, že chci podepsat reverz a jet jinam. Jedna sestra mi poradila druhou nemocnici vzdálenou přes půlku města, protože viděla, že se mnou jednají hrozně. Honza s Karlíčkem otráveně přijel, pomohl mi se obléct a odvezli mě. Jakmile jsem přijela do nemocnice, sestra mě dala na pokoj naproti sesterně s tím, že nemám nic jíst ani pít, protože ráno mi vezmou krev a nejspíš půjdu hned na císaře.

Ráno byla vizita a doktor jen vešel do pokoje, podíval se na mě, jak jsem byla nateklá, a sestra mi změřila tlak. Jen se na sebe podívali a on řekl, že se jede hned na sál - akutní císař v plné narkóze. Jen jsem vyplnila papíry o jméně, zavolala Honzovi, aby přijel, on odvezl Karlíčka paní učitelce a mě brali na sál. Neměla jsem strach, jen jsem si přála už porodit a mít zdravé děťátko. Svou dceru jsem přivedla v té samé nemocnici, ve které má maminka porodila mně.

Po probuzení na JIPce jsem se hned ptala na malou. Sestra mi řekla, že jí převezli do jiné nemocnice, jelikož tím čekáním na porod měla dýchací problémy a já jí uvidím, až mě propustí. Začala jsem brečet. Přišel doktor a řekl, že porod trval přes 5 hodin. Nastaly problémy. Bylo mi hrozně. Volala jsem Honzovi, ten se mnou skoro nemluvil, pak hovor ukončil se slovy „Na co holka? Ta je k ničemu.“ Byla jsem v šoku, na JIPce začala brečet.

Po třech dnech mě dali na normální pokoj a já čekala návštěvu. Honza mi jen předal Karlíčka mezi dveřmi a odešel. Bylo mi to líto, ale na druhou stranu jsem se nechtěla hádat. Karlíček mě pohladil, zazpíval mi a bylo nám spolu hezky. Těšila jsem se, až mě propustí a já uvidím svou holčičku.

Po propuštění jsem po Honzovi chtěla, aby mě hned za ní odvezl. Nikdy nezapomenu na její malé ručičky, nožičky a úsměv. Ležela a jen se usmívala. :-) Má malá princezna. Má dcera. Má Samantha Martina.

V té době jsem netušila, že se Honza dal dohromady se svou rodinou a paktují se proti mně. Netušila jsem, že jednou budu tohohle chlapa nenávidět nejvíce z celého světa.

Hodnotilo 27 lidí. Score 4.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
2012Mex
Závislačka 3686 příspěvků 02.07.13 01:07

Teeeda!!! to msela byt teda komlikace!!5 hodin!! drzim palce at jsi silna!

 
lloren
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 02.07.13 01:16

To je fakt strašný, takový fanatici :-/ vždyt dítě je zázrak a čistá duše nikdy nikomu nic neprovedla :-( jsi dobrá máma stůj si za svýma dětma stůj co stůj a toho jantara bych poslala k mamince aby mi nelezl na oči než mu to dojde. Těším se na pokračování a posílám mnoho sil :hug:

 
od.srdce
Povídálka 31 příspěvků 02.07.13 01:20

Ach, to je mi Vás líto. Čekám netrpělivě na další deníček. Doufám, že se teď máte dobře. :think:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 08:12

Takhle vypadala moje princezna v roce :hug: a za 4 dny už oslavíme druhé narozeninky :srdce:

 
Aria-chan  02.07.13 08:20

Jee, 12.4. mám narozky :D Ale… teda, takové komplikace o. O Přeju tobě, Karlíčkovi i malé moc štěstí do budoucna, zasloužíte si to :hug:

 
Aony
Závislačka 3006 příspěvků 02.07.13 08:29

Ty brdo..jsi moc silna..v kolika tydnech se malinka narodila???

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 08:33

@Aony v 35.týdnu, vážila 2090g, měřila 37 cm

 
Lucille87
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 02.07.13 09:07

Holčička je moc krásná, nechápu jak se někdo na takové malé stvořeníčko může dívat jako na zbytečnost pro Boha… Kdyby nebyly ženy, nerodili by se ani muži. Docela mě zajímá co otec holčičky, vídá se s malou? Jaký má na vše postoj po dvou letech?

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 09:17

@Lucille87 ahoj, po dvou letech je situace taková: mezi námi se ještě něco stalo, co budu popisovat v dalším deníčku, který jsem už odeslala ke schválení. vídá se s oběma dětma, o malé stále prohlašuje, že jí nemá rád, ještě ani jednou jí neřekl, že je hezká. Karlíčka miluje, ale vlastní dceru nějak zavrhl, což se samozřejmě ještě může změnit.

 
Lucille87
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 02.07.13 09:25

@MaminkaMartinka Ty jo, tak to jsem zvědavá na další deníček. Každopádně já to asi nepochopím, zavrhnout své dítě. Ale má to asi zasazený do hlavy od maminky…Je to opravdu zvláštní, syna který není jeho má rád a vlastní dceru ne :nevim: nechápu fakt.

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 09:32

@Lucille87 jak jsi napsala - je to syn, tedy kluk a těch si váží, protože to jsou pokračovatelé a ženy jsou brány jako něco „podřadného“. na jednu stranu je mi to líto, ale pořád si říkám, že časem se všechno může zlepšit, jen mi to připomíná, jak se ke mně chovala má maminka a je mi líto, že totéž má má dcera, ale třeba časem pochopí, že matka mu zničila život a on ho ničí své dceři :nevim:

 
Monrei
Závislačka 3179 příspěvků 4 inzeráty 02.07.13 09:38

Teda holka máš za sebou těžké období a nechápu přístup tvému muže…nevím o jako víru se jedná ale nesnáším pánbíčkáře…jsou mezi nimi fajn lidi, kteří svou víru nikomu nevnucují ale i ti jak popisuješ…Měli by jsi uvědomit že bez nás žen by děti ani nebyli a tudíž vlastně ani oni!!! :cert: :cert: :cert:
Já mám 13 měs. holčičku a manžel naopak chtěl holčičku protože jsou to tulidla a jemu se líbí jak se k němu neustále tulí a říká táta, táta :hug:

Přeju tobě i tvým dětem moře štestíčka a třeba i správnýho tatku jak má být :mavam: :mavam: :mavam:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 09:43

@Monrei mooooc děkuji :hug: a tobě přeju zdravou a šťastnou tulinku :srdce: :mrgreen:

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26461 příspěvků 02.07.13 09:51

Teda to je hnus ta jeho rodina :cert: takovyhle pomocniky bohu bych hnala :roll: :roll: :roll:
To jsou presne ty extremy kdy jim vira vymlela mozek a nechapou, ze prava vira je sama laska :kytka: :kytka:
jak nekdo muze rict, ze holcicka neni nic…no cvoci no…
to ho tedy rychle maminka zpracovala, behem pobytu v nemocnici…
tesim se na dalsi denicek a doufam, ze uz budes mit jen stesti, ktere si zaslouzis.
Spis by meli slouzit alahovi, ani arabove se takto k dceram nechovaji :think: :think: :think:

 
atanerka77
Nováček 2 příspěvky 02.07.13 10:00

Tvoje denníčky sú úžasné aj ked smutné. si silná baba a držím moc palce nech už sa máš ty aj tvoje deti len dobre. zaslúžiš si to po tom všetkom čo máš za sebou. nepíšeš či si ten svoj byt predala alebo nie, v minulých denničkoch sa chystal predaj

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 10:12

@atanerka77 moc ti děkuju :hug: byt se prodal a jelikož se objevily dluhy po mamince, které narostly, tak jsem je těmi penězi pokryla, zaplatila si školné na celé 4 roky na škole, na které nyní studuji, koupila ojetější auto, které dosloužilo před rokem a v době, kdy byl Honza na pracáku, nás živila. nepočítám věci pro děti - oblečení, kočárek, kosmetika, ZOO.
byt jsem bohužel prodávala ve špatné době, kdy byla krize, takže jsem za 3+1 dostala 650.000 Kč, ale chtěla jsem ho prodat rychle, abych to stihla do porodu

 
ena8  02.07.13 10:14
život

Jsem už máma starších dětí 18,21.Svým způsobem na věci pohlížím s odstupem času, moudřejí. Můj manžel se dokázal také změnit. nikdy bych neřekla, že se k synům zachová podobně, moje rada zní, že život je pes a my jsme jeho žrádlo, ale věř, že existuje nějaká dobrá duše, která tě bude těšit, já čekala opravdu dlouho a dočkala se…je mi 45 let a zvažuji nepsat deníček, ale knihu :hug: odpustila jsem mu, ale nikdy se nezmění a nikdy bych se k němu nevrátila, protože hrdost a čest před vlastními dětmi je velmi důležitá..

 
kar-maa
Echt Kelišová 9706 příspěvků 02.07.13 10:15

@MaminkaMartinka Muzu se zeptat co je to za viru? Tvuj manzel je turek nebo mormon? Nevim, mozna jeste jsou jine viry, kde je zena brana jako podradna :think:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 10:20

@kar-maa můžu ti to napsat do SZ? nerada bych, aby se nějak dopátral, že o něm píšu a tím urážím jeho víru.

 
kar-maa
Echt Kelišová 9706 příspěvků 02.07.13 10:25

@MaminkaMartinka samozrejme muzes ;)

 
Lucienka1984
Závislačka 3221 příspěvků 02.07.13 10:50

@MaminkaMartinka teda si neskutečně silná a úžasná ženská! Tvoje deníčky pomalu vždy dočítám se slzami v očích a v uchu ti posílám moře sil, aby si to všechno zvládla. Na jednu stranu vše zlé je pro něco dobré. tohle vše z tebe udělá(-lo) neskutečně úžasnou bytost, která svůj nelehký život bere levou zadní.
To bych teda ráda věděla, jaká víra postihla tvého manžela, že najednou tak obdrátil a tchýně? jak může někdo vyslovit, že ženský sou na nic?? Podívej na sebe, jak si všechno zvládla!! si silnější než leckerý chlap!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 10:56

@Lucienka1984 moc ti děkuju :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: je fakt, že se hned nekácím, protože už toho mám za sebou tolik, že prostě vím, že musím jít dál, už jen kvůli dětem

 
Lucienka1984
Závislačka 3221 příspěvků 02.07.13 10:57

@MaminkaMartinka děti jsou naše vzpruha… Můžu se zeptat, jaké víry je manžel??

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 10:59

@Lucienka1984 máš to v SZ a dneska už BÝVALÝ MANŽEL ;)

 
Lucienka1984
Závislačka 3221 příspěvků 02.07.13 11:00

@MaminkaMartinka jj četla jsem.. si rychlejší než blesk!!! Správně bývalý :-D taky co s ním, k zivotu je to nepoužitelný tvor s jeho názory!

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 11:00

@Lucienka1984 právě, on je nepoužitelný kompletně celý

 
jita24
Kecalka 116 příspěvků 02.07.13 11:17

Já nechápu, jak můžou existovat takový lidi.Ten život si s náma někdy pěkně zahrává. Teda ten porod, fíha!!! :-O Ale z tvých predešlích deníčků vím, že jsi strašně silná holka. Přeju tobě a tvým dětem už jen pohodu, zdraví a lásku. :hug:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 11:18

@jita24 moc děkuju :hug: :hug: i za detičky :srdce: :srdce: jednou bude dobře, ale ta cesta je už dlouhá

 
jita24
Kecalka 116 příspěvků 02.07.13 11:20

@MaminkaMartinka Přeju ať je to co nejdřív. A těším se na další deníčky. :kytka:

 
Krabička
Kecalka 155 příspěvků 02.07.13 11:28
:hug:
 
gerzous
Povídálka 28 příspěvků 02.07.13 12:17

Muzu se zeptat co je to za víru? Jinak držím palce tobe i dětičkám :-*

 
Tee34
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 02.07.13 12:25

@MaminkaMartinka take ti přeju uz jen stesticko a obe tvé deti jsou krasne jako dva andilci :srdce:.take by me zajímalo jakou vyznává viru.uz jsem se setkala s plno lidmi jiné viry ale tohle jsem ještě nezazila :think:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 12:31

@gerzous @Tee34 posílám SZ

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 12:34

@Tee34 děkuji :hug: jsou to andílci

 
Holly123
Stálice 55 příspěvků 02.07.13 13:09

Přeju ti, aby bylo už jen dobře!! :hug: Musíš být hodně silná, obdivuju tě, po porodu dcerky jsi musela být v hrozné situaci a to nemluvím o tom, že jsi byla po císaři s takovými komplikacemi. Ex ti ani nepomáhal s dětmi? :-O Takové chování nechápu, taky by mě zajímalo, jakou víru vyznává… podle všeho jsou přehnaně ortodoxní. 8o Kdyby se ti chtělo, poslala bys, prosím, i mně odpověď na mou otázku? :kytka: Dětičky jsou nádherné… :srdce:

 
ewushka86
Povídálka 38 příspěvků 02.07.13 13:13

Přeji Tobě a Tvým dětem už jenom štěstí a zdraví… :hug: Já teda nejsem žádné víry, a tak možná proto jsou všichni tidle,,vymazaní"tak trochu nepochopitelný :roll: Drž se maminko, jsi super :srdce:

 
želvice
Ukecaná baba ;) 1511 příspěvků 02.07.13 14:13

Přeji už je samou spokojenost a pohodu, Tobě i Tvým dětem, abyste našli v životě klid, zastavení a mohli si užívat chvilky spolu :-) Věřím, že se všechno v dobré obrátí! :kytka: V každém případě každý Tvůj deníček čtu se zatajeným dechem a jsem zvědavá na další, máš i talent na psaní! Moc doufám, že se v deníčku objeví světýlko pozitivna :-)

Ad víra - mám jeden typ, ale moc tomu nevěřím, zajímalo by mě, o kterou jde…

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26461 příspěvků 02.07.13 14:16

@MaminkaMartinka muzes mi pisnout do SZ co ma za viru prosim te?? ;) ;) ;)

 
Anabellka
Závislačka 4771 příspěvků 1 inzerát 02.07.13 14:19

@MaminkaMartinka tak jsem přelouskala všech 5 deníčků naráz a je to teda síla. Takový krásný děti. Malá je jak panenka. Můžeš mi taky napsat co to je za víru? Takový vymaštěnce snad ani neznám…

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29695 příspěvků 8 inzerátů 02.07.13 14:56

:? Achjo, po tom všem ještě narazit na takové fanatické magory, to je smůla. Hlavně, že máš krásné děti, tak ať ti dělají v životě radost. :kytka:

 
Kačka92
Kecalka 415 příspěvků 02.07.13 19:39

Moje problemy jsou oproti tvym naprosto nulove, ja bych to asi nezvladla. I kdyz v nekterych situacich je zena nejsilnejsi bytosti a udela i nemozne, to je tvuj pripad. Jsi silna zena a preju ti mnoho stesti, radosti a pohody do dalsich let.
Mohla bys mi prosim napsat, co to je za viru? :kytka:

 
misa 33
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 02.07.13 19:49

@MaminkaMartinka Mockrát ti děkuji za krásně napsaný deníček. Dočetla jsem ho jedním dechem a se slzou v očích :hug: :hug:
Nenapsala jsi jakou víru má ten tvůj muž, ale tak bych to tipla na nějakou nechutnou sektu a nebo není tvůj muž Arab nebo Ind??? Jinak ten postoj k dceři nechápu…
nechutné jak dokáže fanatismus zničit mozky lidem a bohužel i rozvrátit rodinu.. :,(
ale podle té víry, by lidstvo asi vymřelo, ne? A to mu nepřipadá jeho matka jako zbytečný tvor? Ta se přeci asi taky neměla narodit, ne?
Tohle v životě nepochopím. Zdravé dítě je to nejkrásnější, co se může stát… a obdivuju jak jsi silná.
To čím sis prošla v těhotenství musela být síla a navíc jsi na to byla sama, bez opory rodiny a chlapa, kterého miluješ-nebo jsi milovala tehdy.
:potlesk: klobouk dolů před tebou. Taková mladá holka a tak vyfackovaná životem a s grácií to zvládáš.
Přeji hodně sil a dětem jen to nejlepší a hlavně zdravíčko! :* :mavam:

 
misa 33
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 02.07.13 20:19

Tak jsem si našla ty tvé předchozí deníčky. Je mi moc líto čím vším sis musela projít :,( ale ty jsi silná ženská, která má velké srdce a v něm lásky na rozdávání. Takových lidí by mělo být víc jako jsi ty. :kytka:
Obdivuju tě jak to všechno zvládáš. Život se s tebou fakt nemazlil. Oproti tomu jsou každé běžné starosti malichernostmi…
Přeji ti hodně a hodně štěstí v životě!!! Zasloužíš si ho! :palec: :mavam:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 20:51

@Kačka92 děkuji :hug: poslala jsem ti SZ

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 02.07.13 21:24

Čtu vždy deníčky jednímm dechem a už dopředu přemýšlím co se stane asi příště :oops:.Čekala sem že tvim partnerem se stane učitel :oops:
Také by mě moc zajímalo co je to za víru a budu ráda za sz.
Strašně ti držim palce a máš opravdu nádherné děti :potlesk:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 21:29

@Kamča.dalmatinka SZ posílám
nene strejda Karlík (pan učitel) je šedesátiletý pán a navíc ženatý :mrgreen: dodnes funguje jako dobrý přítel, kterému se můžu se vším svěřit, ale tím to končí, i když přiznávám, že jednu dobu to vypadalo docela zajímavě :mrgreen:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 02.07.13 21:31

@MaminkaMartinka :lol: tak too já si ho představovala jako silného mladého muže který ti je oporou a chrání tě :oops: Hold představivost klame :lol:

 
blanche1423
Kecalka 215 příspěvků 02.07.13 21:31

Též každý den vyhlížím další část tvého deníčku. Já zažila během tří let smrtz dvou blízkých z rodiny a třech velkých zvířecích mazlíčků, ale tvá zkušenost je horší, už jen tím, čím sis od dětství procházela.. Přeju ti mnoho sil a hlavně už jen ŠTĚSTÍ do budoucna.. :kytka: :hug:
Též by mě zajímalo, o jakou víru se jedná.. A po opětovném přečtení všech tvých deníčků bych se tě ráda zeptala(pokud chceš odpovídat) na dvě věci.. Biologický otec dítěte dodnes o synovi neví? A tvůj vlastní otec? Vídala si se s ním, jak to s ním dopadlo? Předem ti děkuju za SZ, snad ti má zvědavost moc nevadí.. :kytka: :kytka: :mavam:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 21:33

@Kamča.dalmatinka mladý byl, když jsem tahala kačera :mrgreen: ale chrání to jo

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 02.07.13 21:35

@blanche1423 víru pošlu SZ, pokud nevadí a k otázkám - biologický otec o Karlíčkovi neví dodnes, co se ke mně dostalo, tak je ve vězení a můj otec umřel rok před maminkou, už je to 8 let, neviděla jsem ho a svým způsobem jsem za to ráda

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama