Jak to celé začalo VI.

O životě

Tento deníček bych ráda napsala o vztahu s Honzou, rozvodu a mých dětech. Také bych se chtěla zaměřit na seznámení s Markem. Mužem, který byl tím prince na bílem koni. Ano, byl jím, ale jen dočasně. Přesto jsem mu velmi vděčná a tento deníček beru jako poděkování všem, kteří mi ublížili, jelikož bez nich bych nikdy nebyla schopná se zase postavit a jít dál. Jedná se o předposlední díl.

Dny utíkaly a po mém propuštění z porodnice jsem byla na všechno sama. Honza odešel z práce a celé dny trávil u matky nad řečmi o jejich „dokonalé“ sektě. Byla jsem sama na 1,5letého Karlíčka a malé miminko. Nic jsem nezvládala, všechno mě bolelo. Přes den jsem se snažila zvládat ty základní věci, po nocích jsem brečela a Honza se vracel pozdě ze svého virtuálního světa.

Jednoho dne jsem se neudržela, a když přišel, zeptala jsem se ho, jestli teda platí to naše stěhování. Moc jsem se chtěla vrátit zpátky do rodného města, byla to doslova má posedlost. Nechtěla jsem být v cizím prostředí a ještě sama. Možná mě nepochopíte, když jsem tam stejně nikoho neměla, ale měla jsem tam vzpomínky a moc hezké, pochované své nejbližší a hlavně tam jsem nalezla po dvou letech klid. Paradoxně tam, odkud jsem tehdy těhotná prchala. Honza se mi vysmál, že já se zpátky nevrátím a do konce života budu bydlet tam, kde jsem nechtěla a už ani psychicky nezvládala. Řekla jsem mu, že já se jednou vrátím a buď to bude s ním nebo bez něho. Tehdy mi dal první facku, kterou jsem mu hned vrátila.

Po týdnu se všechno zhoršilo, facek přibývalo, já se bránila a každou facku mu dvakrát vrátila. Viděli to sousedé, má doktorka, ale nikdo nic. Když jsem se začala zajímat o podnájem v rodném městě, narážela jsem na problémy, finanční. Neměla jsem kam jít. Bylo to hrozné, ale Honzovo chování se zhoršovalo, že jsem nakonec skončila celá zmlácená. On jako největší parchant hned po našem mlácení (ano, našem, protože jakmile mě začal mlátit, já se nedala a mlátila ho taky) odešel na policii a podal na mě trestní oznámení za napadení. To jsem se dozvěděla ještě ten den, protože jsem udělala totéž. Na přestupkové na nás koukali (já 170 cm, on 2 metry, já 50 kilo, on 90 kg, já kost a kůže, on samý sval) a bylo jim to jasné. Ještě před přestupkovou jsem podala návrh na svěření dětí do péče a připravovala se na rozvod. Honza se neustále oháněl svým Bohem a svou matkou, která mi psala výhružné maily a já s nimi chodila na policii. V té době už Honza bydlel u matky a já zůstala v bytě, kde jsem měla denně na očích díry ve zdi, potlučenou ledničku a vybité sklo u dveří.

Děti jsem dostala do péče, on se o ně ani nezajímal, co by s nimi asi tak dělal že? Rozvod byl rychlý a já pořád nevěděla, co dělat. Chtěla jsem se vrátit, ale nebyly peníze, nebylo hlídání pro děti, nebylo prakticky nic. Měsíce plynuly a my jezdili na hřbitov, procházely se „mým“ městem a já doufala, že se nějaký zázrak stane a vrátím se. Po večerech jsem snila o tom, že se s dětmi procházím po místech, kde se se mnou procházela babička s dědečkem.

V listopadu 2012 už kamarádka řekla, abych zkusila seznamku a našla si hodného chlapa z toho města. V té době jsem už byla rok rozvedená a chtěla jsem začít žít nový život. Já byla vždycky odpůrce takového seznámení, ale v den mým 24. narozenin jsem si sedla k PC a najela na seznamku. Prošla jsem jich několik, ale věděla jsem, že to bude těžké. Chtěla jsem někoho, kdo by už nějaké své děti/dítě měl, aby pochopil, co obnáší péče o ně, aby měl práci, aby mi s dětmi pomáhal a hlavně, aby je jen netoleroval, ale měl rád. Po týdnu jsem našla jeden inzerát. Na první pohled obyčejný, ale něčím mě ten čtyřicetiletý muž zaujal. Zaujal tak moc, že jsem hned odepsala.

3 týdny jsme si jen psali. Po tom všem, co jsem měla za sebou, jsem se bála zase někomu věřit. Po třech týdnech, kdy navrhl schůzku, jsem mu poslala tel. číslo. Ozval se hned druhý den a tím jsme si celý týden psali sms a emaily. Bylo to nádherné. Těšil se, až pozná mé děti, psal moc hezky o svých dětech, o rodině, kterou měl dost velkou a já se začala těšit, že třeba je to ten pravý a jeho rodina by nám mohla vynahradit zčásti mou rodinu.

Přišlo datum 17.12. a my měli schůzku, na kterou jsem přišla o 15 minut později :-D Čekal tam u kašny s krásnou bílou růžičkou :-) Strávili jsme spolu přes 2 hodiny a já měla po schůzce takový krásný pocit, že jsem doslova zapomněla na vše špatné. Hned druhý den mi opět napsal, že by nás chtěl vidět. Tentokrát přivezl dětem sladkosti a strávili jsme spolu skoro 3 hodiny. Já mu ve srandě předhazovala, že se blíží konec světa a on se smál :-) 20.12. mi napsal, že by nás chtěl 21.12. vidět, protože má být přece konec světa a se mnou ho začal bavit svět. Se schůzkou jsem souhlasila a těšila se, že třeba ten den přijde ta první pusa.

Karlíček se už na Marka těšil od rána a já taky. Když jsme se sešli, tak jsme vtipkovali, bylo nám moc hezky. Doprovodil nás na autobus a já na zastávce pořád na tu pusu čekala. Když už se ke mně blížil, tak Martinka zrovna spadla a já se pro ní sehnula :-D Po chvilce to zkusil podruhé, ale Karlíček mi přišel říct, že se mu chce čůrat :-D Autobus přijel, Marek mi pomohl s dětmi a já věděla, že bez té pusy neodjedu, jenže řidič zavřel dveře a Marek tam pořád stál. Na řidiče jsem zakřičela, aby ještě otevřel dveře (štěstí, že to byla nástupní stanice a na zastávce bylo plno lidí), otevřel je a já vyběhla dát Markovi pusu. Usmál se, pohladil mě a řekl, že se večer ozve, až dojede domů. Odjíždělo se mi s krásným pocitem. Na který nikdy nezapomenu, stejně jako na ten den, kdy jsem ho poprvé viděla. Ano, ozval se a tím začala má krátkodobá pohádka. Pohádka, na kterou jsem dlouho čekala a která byla moc krásná. Nikdy na ní nezapomenu, stejně jako na něho.

Hodnotilo 15 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Ilonka007
Kecalka 327 příspěvků 06.07.13 00:45

Jéééé… krásný :-) Teda ten konec… zatím…

 
lloren
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 06.07.13 00:45

Čekám na pokračování snad už se ti daří to by byl v tom čert aby ne zasloužíš si to!!!

 
neprihl  06.07.13 08:04

Teda skoro mě to přijde, že si to vymýšlíš, je to jak americká telenovela :mrgreen:

 
jita24
Kecalka 116 příspěvků 06.07.13 09:07

Nadherny, fakt bys mohla byt spisovatelka.Ale sakra vzdycky to zkonci v tom nejepsim a ja jsem strasne zvedava, jak to dopadne.Uz se tesim co bude dal, ale je my lito, ze uz bude konec. Preju tobe a detickam dobry konec. A zdravi. :dance: :hug:

 
MaminkaMartinka
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 06.07.13 10:41

Zitra vyjde posledni dil a ja uz to v sobe konecne uzavrela. Verim, ze jednou bude lip a moc se tesim. Mam zdrave deti a to je ve vysledku to nejdulezitejsi. Zatimco Honza se uzira vztekem, Marek svou chamtivosti, tak ja muzu byt spokojena.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26449 příspěvků 06.07.13 11:04

Jako vždy moc hezky napsane a preju ti uz jen klid zdravi stesti a tu lasku, kterou dostavas urcite i od deti :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :hug:
Jsi jete mlada a urcite na Tebe ta velika laska tepreve ceka :hug: :hug:

 
Banny
Závislačka 3401 příspěvků 06.07.13 11:07

@MaminkaMartinka určitě už bude jenom líp! Po tom všem si to zasloužíš a moc Ti to přeju :hug: :kytka:

 
anlendy.
Ukecaná baba ;) 1426 příspěvků 06.07.13 18:21

Konec krásný :palec: :) těším se na další díl

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama