Jak to vše začalo

Těhotenství

Těhotenství je jedno z nejkrásnějších období ženy, ale mohou se vyskytnou i trošku šedé mráčky, které vám přidají pár vrásek na čele.

Ani nevím jak, ale najednou se psalo 26. 9. 2010 a mě jaksi bylo zle, pořád mě bolel podbřišek jako kdyby měla přijít MS,prsa nateklá, ani sáhnout jsem si nemohla, ale říkám si, minulé měsíčky jsem měla někdy koncem měsíce, to bude OK.

Ale znáte to, ženská je stvoření velice nedočkavé a zvědavé :D Takže jsem si zašla do lékárny a koupila si RADĚJI :D 2 testy :) Hned jak jsem dorazila domů, přišel na řadu ten plastový do proudy moče. Sedím si tak na WC koukám z okýnka, najednou mé oko sjede na test a tam na mě koukala slabá, ale přece jen dálnice // :D

Nevěřila jsem vlastním očím, vyběhla z WC za přítelem, který spal ještě po noční a celá rozechvělá mu povídám, že jsem asi jako těhotná :D Sám tomu nevěřil, chudák ještě rozespalej :D Tak jsem si během dne udělala ještě dva testy (byly v balení 2) a oba vyšli stejně :) Tak následovala cesta k doktorce, ta ale na UZ nic neviděla, tak mě poslala na krev.

Bylo to naštěstí na Statim, takže jsem čekala 2 hoďky a pak s výsledkem hurá za lékařkou. Ta konstatovala, že těhu tam podle krve je, ale že na UZ ještě nic nevidí, že mám přijít asi tak za 14 dní. Šla jsem k ní tedy 8. 10, na UZ byla černá podlouhlá fazolka a mírný náznak žloutkového vaku :) Ani nevíte, jak štastná jsem byla, když mi doktorka řekla, že je to těhu :)

Na další kontrolu jsem šla za týden 22. 10 :) Celá opět natešená jsem naklusala do ordinace, vyhupsla na kozu a první co bylo, tak mi doktorka sdělila, že poslední cytologie vyšla špatně, ale následující negativně. Že mě raději pošle do Motola na kolposkopii, aby se na mě podívali. Byla jsem trochu skleslá, ale když jsem viděla na UZ tlouct tomu malému mimískovi srdíčko, trochu se mi ulevilo.

V pátek 29. 10 jsem absolvovala cestu ráno ke své gynekoložce, kde byla sestra, odebrala mi krev a moč na testy a vydala těhu průkazku :) Hned potom jsem jela do Motola, kde jsem jako přednostně těhotná čekala přes hodinu o hladu a žízni :-( grrr… Doktor mě prohlédl tím mirkoskopem a konstatoval že mám na čípku přednádorové změny :-(

Jsem v 8+6 tt a na kontroly mám jít ve 20 a 30 tt. Tak snad to bude v pořádku. Tímto Vás chci slečny, dámy, jakéhokoliv věku poprosit, choďte na pravidelné prohlídky. Opravdu se to vyplatí a za ty nervy potom to nestojí :) Mně je 19 let a podívejte se. Přesto pevně věřím, že mimísek bude v pořádku a narodí se mi zdravé a krásné dítko :)

Hodnotilo 4 lidí. Score 3.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Milli 76  31.10.10 23:29

Já pevně věřím, že vše dopadne tak jak má a že to bude to nejkrásnější miminko :mavam:

 
Niky7  01.11.10 10:14

Gratuluji a přeji ti hodně štěstí at to dobre dopadne :hug:

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 01.11.10 13:46

Uvidíš vše bude OK :hug: :mavam:

 
JájaP
Stálice 70 příspěvků 01.11.10 16:25

Taky ti to moc přeji já jsem v 8týdnu a je my 39let tak taky nevím co mě čeká jestly vše dopadne dobře ale věřím v tom.Držím ti palečky

 
NoeBi
Stálice 77 příspěvků 01.11.10 16:58

A odkud jsi ?:) asi nejsi ze středních čech vid? :D já hledám n ějakou kamarádku do porodky Hořovice :)

 
AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 01.11.10 19:24

gratuluju k mimískovi a držim palečky ať je to všechno vpořádku a buď pěkně v klidu a užívej si těhu a uvidíš že i malýmu se ubde krásně dařit:))

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 03.11.10 08:16

Kamarádka si nedávno prošla něčim podobným, pravda…jako netěhotná, ale o to větší důvod máš k tomu, myslet pozitivně. Věřím, že to u tebe, stejně jako u moji kamarádky dopadne dobře :palec:

 
barvik
Závislačka 3483 příspěvků 22.01.11 09:08

Držím ti pěsti, aby to dobře dopadlo. Mně je 22, v pondělí jdu také na kolposkopii, jsem 10+2 a už teď vím, že tam ty nádorové změny mám taky :-( ale snažím se věřit, že vše dobře dopadne. Takže ať máme krásná miminka! :palec:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama