Nejpříšernější otec

Těhotenství
  • Obyy
  • 03.05.12

29. 8. 2012 bych měla porodit svého syna Alexandra. Neumím si představit, jak to všechno bude. Svobodná matka, malinký synáček, první láska a nejpříšernější otec. Aneb jak to vše začalo a já se dostala do takového stavu.

Dlouho jsem přemýšlela, že tento deníček napíši, jenže jsem nikdy neměla tu odvahu takhle se „ukázat“ světu. Všechno jsem to od začátku podělala a podělávám to dál.

Všechny sny o dítěti začali v mých 16 letech. Tehdy jsem se dala dohromady s tím nejúžasnějším klukem, jakého jsem znala. Dokonce to tvrdím i teď. Byli jsme spolu dva roky. Následovaly dva roky krásné lásky, prvních sexuálních zkušeností a první plány do budoucna. Nikdy předtím jsem svátky jako je Valentýn a 1. máj nevnímala, až on mě naučil, jak krásný může být život ve dvou.

Jelikož jsem od mala vychovávala své mladší sestry, byla jsem si vědoma, že když nastane ta situace a já se budu muset starat o dítě, zvládnu to. Chtěla jsem počkat tak do 20, až bude po škole a bude alespoň trošku peněz do začátku. Jenže, on na dítě zřejmě připravený nebyl. Začali jsme se hádat, tedy spíše já jsem vyvolávala hádku kvůli každé kravině. Až se jednou stalo, že jsem byla tak vytočená, že jsem šla „na alkoholový dýchánek“ se spolužáky ze třídy. To už mi bylo něco málo po 18. Byla jsem tehdy zničená jak ze školy, tak z domácnosti i z něho. I když jsem neměla důvod…

Nic moc jsem nepila, ale jen tiše seděla a nad sklenkou a přemýšlela, proč vůbec dělám to, co dělám. Když v tu chvíli přišla kamarádovi, který seděl vedle mě, smska. Byl už trošku opilý, tak mi podal ten telefon, ať mu to přečtu. Tak jsem četla: „Je konec, našla jsem si lepšího.“ Začal brečet. On je to divný pocit, když vidíte kluka vysokého jako hora, kterého nic neskolí, brečet. Objala jsem ho a řekla mu, že to byla kráva, že si ho nezasloužila, ostatně jak se to říkává. Nevím, jak si to vzal on, ale přitiskl se ke mně a začal mě líbat. Nechtěla jsem, bránila jsem se. Dokud si toho nevšiml spolužák a neodtrhl ho.

Když jsem utíkala na autobus, všimla jsem si, že mám v puse krev. Později jsem se dozvěděla, že jsem ho šíleně kousla do jazyku, že s tím byl i v nemocnici. Celou cestu domů, která mi trvala přibližně hodinu, jsem brečela a přemýšlela, co mám udělat. Mám to příteli říci? Mám to tajit? V životě jsem nikoho nepodvedla a v životě jsem to neměla ani v plánu. Mohla jsem to tajit, vždyť to byla taková, dalo by se říci, banalita. Mohla jsem mu to říct do očí a prosit o odpuštění. Jenže já měla strach. Nedokázala jsem se mu znovu podívat do očí.

Ten večer jsem udělala strašlivou chybu. Napsala jsem mu to. Že se musíme rozejít, že jsem něco strašného provedla. Od té doby jsem ho viděla 3×. Ovšem na moje prošení, vzkazy, na všechno kašlal, ignoroval to. Byla jsem tak zoufalá, že jsme prováděla věci, které bych nikdy v životě nedělala. Týden v kuse jsem byla u kamarádky, která vlastnila hospodu a týden v kuse jsem pila. Půlku z toho týdne si ani nepamatuji.

A tam jsem poznala jeho. Bylo mu 20 let. Kluk, se kterým jsme si padli do oka, a já si řekla, že díky němu bych mohla na ex zapomenout. Jenže ani ne měsíc potom, co jsme byli spolu, jsem zjistila, že jsem těhotná. Náhodou. Vždy jsem věřila antikoncepci, ale ta zklamala. Byla jsme tehdy šťastná, že to tak je. Ovšem přišla ta otázka: čí to je? Tedy ani nepřišla, bylo mi jasné, že mého ex to určitě není. Sdělila jsem to svému příteli.

Zprvu byl nadšený, ale potom když jsem byla v 8. tt, mi řekl, že mám jít na potrat. V tu chvíli mi spadl na hlavu další kousek země. Řekla jsme mu, že i kdyby se stavěl na hlavu, tak na potrat nepůjdu, že to nějak zvládnu. Potom mi tvrdil, že byl rád, že jsem na potrat nešla. Nastal asi týden velké lásky a krásných dní, jenže on se začal měnit.

Dal mi pohlavek kvůli naprosté banalitě. Hrál si nějakou počítačovou hrou, někdo ho volal a on mi řekl, ať hraju za něj. Nehrála jsem, jelikož jsem nevěděla jak. Přišel. Ve hře byl mrtvý. Tak mi flákl pohlavek. Když jsem se ho později ptala, proč to udělala, tak mi se slzami v očích začal vyčítat, že jsem pro něj nikdy nic neudělala, tak jsem alespoň tohle prý mohla. Ještě v ten den večer, při předehře, mi řekl větu za kterou ho nenávidím: „Teď budu šu*at tebe i své dítě.“

O pár dní později, když jsme se trošku pohádali a já mu řekla, že prostě jedů domů, že na tohle opravdu nemám, mě nařkl z toho, že ho v těhotenství podvádím a že to dítě není beztak jeho. V ten den jsem ho poslala doslova do prde*e a bůh ví kam ještě. Už v ten den jsem litovala dvou věcí. Že jsem si s ním něco vůbec začínala, a že jsem si to dítě nechala.
Byla jsem tehdy ve 3. Měsíci, a když jsem viděla na ultrazvuku, jak miminku bije srdíčko, nedokázala jsem ho zabít. Rodiče mě podporovali, že když je to moje rozhodnutí, že to nějak zvládnu. Jenže všichni nějak počítali s tím, že to zvládneme i s ním. Já jsem ale skálopevně rozhodnutá, že s ním už nic mít nechci. Choval se jako idiot, snažil se mě vypudit, dával mi najevo to, že to dítě nechce a víte, co dělá teď? Jsem v 23. tt. A on? On dělá, jako bych vůbec neexistovala. Onehdy se nechal slyšet, že šetřil na náš společný život, ale teď že šetří na právníky, aby dostal dítě do péče.

Nejvíc mě dostal, když mi oznámil, že viděl mou zdravotní kartu, že mu ji maminka, která pracuje v naší nemocnici, donesla, aby se prý mohl kouknout, na jaké nemoci bude naše miminko trpět A jeho vytahování: můžu si zjistit i tvůj trestný rejstřík. Blá, blá, blá, měla jsem ho někde a řekla mu: „Budeš rád, když tě uvedu do rodného listu, abys ho mohl vídat“.

Když jsem ho viděla naposledy, řekl mi, že chce být v rodném listě, tak jsem mu řekla, že tam bude, ale že nepodepíšu dohodu o příjmení a prcek bude po mně. Strašně s tím nesouhlasil a začal mi říkat věci typu: „Jestli nebudu v RL, tak se budu o to dítě soudit! A když se nebude jmenovat po mně, tak až ho dostanu do péče, nechám si ho přejmenovat! A chci ho od narození vídat každý den!“

Nenávidím ho, naprosto ho nenávidím. Začal se chovat jako idiot a chce mi vzít ještě nenarozené dítě. Jenže já jsem se rozhodla. Nenechám ho to udělat! Do RL ho nezapíšu, vsadím se, že se bude chtít soudit, ať se soudí, ale já mu dítě nedám. Nechci po něm ani korunu, nechci ho ani vidět, nenávidím ho! Nenávidím, nenávidím ho, tak moc ho nenávidím!

Hodnotilo 10 lidí. Score 3.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 03.05.12 07:32

Jej to je mi lito ale nechapu toho prvniho pritele ze jste se rozesli kvuli kravine tu pusi ti dal ten spoluzak a ty navic ses branila to si myslim ze se dalo vysvetlit a je skoda ze vam to neklaplo, kazdopadne ten druhy je pocitacovi maniak a pokud te uz prastil tak se to muze casem i stupnovat a ne jen na tobe ale i na tom miminku takze radim rychle pryc kort kdyz mas podporu v rodine coz je super preju hodne stesti :hug: a at je miminko zdrave

 
Kapřík90
Závislačka 3089 příspěvků 03.05.12 08:18

to je blbec to je ještě kluk a ti mají úplně jiné představy o životě :roll: hlavně ať všechno dobře dopadne a on vás přestane otravovat ať si můžeš užívat dítěte a nemyslet na to že se bude chtít soudit atd držím palce :kytka:

 
myšanda26  03.05.12 08:19

Jen malou radu, pokud ti vyhrožuje sms tak nechat uložené v mobilu, pokud slovně zkust nahrát. Ono se to může jednou hodit. Sice nejspíš o miminko nestojí, jen se tě snaží vydírat a nahnat ti strach. Protože co ženskou vyděsí víc než to že přijde o dítě. Drž se, s podporou rodiny to všechno zvládneš. Jo a k tvému ex. Nepochopila jsem co jsi tak strašného provedla, že jsi se mu za to omlouvala sms a museli jste se rozejít?

 
Nelluška
Ukecaná baba ;) 2041 příspěvků 03.05.12 08:21

No to je nářez, přijde mi to dost pubertální, myslím, že nešlo o nic s tou pusou a možná posilněná alkoholem si jednala dost unáhleně. Jak kdyby ti bylo 13let. Snad se děťátko bude mít dobře a nečeká ho život plný tahanic, slz a starostí. :hug:

 
Sarik12
Extra třída :D 13181 příspěvků 03.05.12 08:27

Skoda, zes to tomu prvnimu nedokazala vysvetlit- o nic neslo.
K tomu druhemu se urcite nevracej, je to hulvat a pokud to jde nepis ho ani do rodneho listu, pak snad bude mit vsechno tezsi, bude si muset sehnat testy otcovstvi atp. Jedina vyhoda mit ho zapsaneho jsou alimenty, aleplatil by je vubec?

 
Mishulka
Ukecaná baba ;) 1240 příspěvků 03.05.12 09:34

takový přejmenování stejně nejde jen tam musí u toho být oba rodiče a společně to podepsat.já to takhle měla díky chybě co udělali na matrice.

je škoda že si 1.přítelovi neřekla co se stalo a rovnou to vzdala,ted by mohlo být všechno jinak

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 03.05.12 09:55

Já budu za zlou…holka, proč si sem za a) spala to s tím prvním klukem, protože to s tím nesouvisí a za b), to bylo jako co?Takhle se nechovají dospělý lidé, takže i když ti 18 už bylo, tak si se rozhodně chovala jako malý děco..vždyť si nic NEUDELALA, a proč si mu PSALA tak deb*lní smsku? Tyhle věci se říkají do očí, a tys to podala, jakobys ty vyjela po něm..nebo to bylo trošku jinak a ty sis neuvědomila, jak to vyzní? :think: A ten „otec“, tomu je kolik? vy si totiž ani jeden plně neuvědomujete, že dítě není ani pes, ani hračka ani věc a nemůžete se o něj tahat jen proto (to platí pro něj) aby ti ublížil, není to tak snadné, takhle mu zlikvidujete do 5ti let psychiku na celý život. Takže dospěj a koukej udělat všehno pro to, abys ho dala do latě, děláš to pro dítě. Jako já ho nenávidím a nebudu mu ho dáat..ha ha ha, to jsou řeči a bude ti to k ¨prdu…nenávidět ho můžeš, ale musíš především bojovat za to, aby dítě melo KLIDNÉ dětství, cítí a vnímá i Tvé pocity, takže máš nějakých 15 týdnů na to Vás dostat aspon do stavu, kdy budete schopni splu mluvit, očivině budeš muset být ta rozumnější ty…a on by se staral o dítě?Vídat ho každý den?jak by se chtěl postarat o novorzence,nebud truhla a nebašti mu to..

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 03.05.12 10:14

Souhlasím s Kalla1412 měla bys dospět… o dítě je třeba se postarat!

 
Viicky
Kecalka 328 příspěvků 03.05.12 11:02

Ach jo holka, je mi líto celé té situací. Problém je že jste vsichny tak moc mladí. Víš jak každý děla chyby, důležité je jak se k ním postavíš . Věřím že s narozením dítěte dospěješ a že se o něho budeš dobře starat. No ono psat že jsi vychovala sestry, jedná věc je umět se postarat o miminko ve věcech jako je přebalovaní a krmení atd a jiná je ho dobře vychovat, tak aby to byl plnohodnotný a šťastný člověk. Moc , moc doufám že se ti to podaří, a že najdeš odvahu začít znova.
Jinak asi bych se snažila neuvádět otce v RL. Myslím že mlady kluk asi nebude někde lítat a shánět se kde je jaký úřad a kde se dejaji testy atd. To je jedná možnost, druhá by byla se sním pokusit domluvit, ale ja nevím ja bych se na to vykašlala. Tu větu co ti řekl při předehře je opravdu hnusná, úplně mě zamrazilo. :zed:

 
Alenaxxxx  03.05.12 11:12

No a když ho nenecháš napsat do rodného listu, tak bez alimentů dítě uživíš?

 
Obyy  03.05.12 11:37

@Kalla1412 Děkuju, asi jediný tvůj komentář mě doslova profackal, ale to je jen dobře.
Měla bych si jednu fláknout i v reálu.
@Viicky Do RL ho neuvedu, jenže vím jaký je to idiot, a vím že to bude tahat kde může.

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 03.05.12 11:54

ahoj, tak ja taky nechapu proc si z toho ze te chtel tvuj spoluzak libat delala takovy halo, proste bych rekla ze on zacal a ze ty jsi nechtela a hotovo, muj muz by jednal leda tak ze by si ho nasel a dal mu par pres hubu. ale jako ty jsi nevina pokud to nebylo jinak, nevim proc si mu psala ze si provedla neco hrozneho, jako to bych cekala ze si se s nim vyspala po takove sms a chapu ze pak si to uz vysvetlit nenechal.
kazdopadne preji hodne sil at to s mimi zvladnes a jeho tatinek aby vam dal pokoj.

 
Maddlen
Závislačka 3139 příspěvků 03.05.12 12:06

Prosím Tě. hlavně ho do RL neuváděj, nenech se nikým přesvědčit ani zastrašit - litovala bys do konce života. Raději přijít o ty peníze co by Ti dával na alimentech POkud vůbec by je platil), než ho tam mít, ničit dítěti i sobě život - on by se Ti přes to dítě mstil, to je skoro jisté. Byl by to kolotoč naschválů. Ty si můžeš za nějaký čas najít chlapa, který Tě bude milovat i s Tvým dítětem a klidně ho může adoptovat - v případě, že by ten debil byl zapsaný v RL, pochybuju, že by Ti na to přistoupil, je potřeba uvažovat i do budoucna. Pokud ho neuvedeš, má smůlu - pochybuju, že bude chtít podstoupit to martyrium soudů a testů. Já být Tebou, tak se soustředím na miminko a na následnou péči o něj a toho vola bych úplně odstřihla. Jo, je to hnusné, ale on je hnusnější. Nenič život tomu prckovi, ani sobě. Jsi krásná mladá holka, nezasloužíš si to! Moc Ti držím palce!!! Opravdu moc! Hlavně si opravdu stůj za svým, on Tě straší, chce Tě zahnat do kouta, ale Ty se nedej!

Příspěvek upraven 03.05.12 v 12:20

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 03.05.12 12:38

Myslím, že tohle jsem už někde četla :think:
Nevím co napsat vše podstatné už holky napsaly a ty by jsi měla opravdu tychle dospět… s tou sms co jsi napsala ex jsi mě vážně dostala! Vždyt se snad nic nestalo ne? jsi mu to mohla normálně říct, ty si snad nic neprovedla! No co k tomuto dodat.. Ať je miminko hlavně v pořádku :mavam:

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 03.05.12 13:32

@Obyy neděkuj, děti jsou nevětší dar , nic cenějšího být nemůže, ženy, co nemohou roky otěhotnět, a ač mají majetek, dům, peníze, dovolené a manžela, jsou nešťastné. A ty ho máš, ten největší dar, nosíš ho v sobě a máš vůči němu obří zodpovědnost. Vykašly se na svoje nesnášenlivosti, vykašly se na něj. Opravdu ho do RL neuváděj. Řekni mu, že se tam dá tohle dopsat dodatečně a že pokud chce být jejím otcem, musí se nejdřív chovat jako otec, ukázat, že na to má, že si to zaslouží, zodpovědně, láskyplně, vůči mimču i jeho matce, kvůli prckovi. A když ne láskyplně, tak aspoň s respektem. Silnejma řečma a vyhrožováním ti jen ukazuje, že nestojí o dítě , ale o nástroj moci :nevim:

 
nellaskrobakova
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 03.05.12 14:34

Ahoj ja se te trosinku predevsema zastanu KAZDY z nas udelal chybu a kazdy znas za ni ponese taky nasledky a myslim ze je jen na tobe jak se rozhodnes priznala jsi se ze vis ze to chyba byla na jednu stranu by to mozna dopadlo hur kdyby si snim zustala na maminku toho kluka bych podala trestni oznameni protoze to co je ve zdravotni karte ma byt tajne a at je jeho matka cim chce tohle si nesmi dovolit bez tveho vedomi rika se tomu lekarske tajemstvi a pokud vim z vlastni zkusenosti muze prijit o licenci a pokud je to zdravotni sestra tak o praci…Do rodneho listu bych ho nedavala jeto tve rozhodnuti a urcite bych mu nedavala prijmeni po nem protoze tim by jsi vlastne uvedla jeho jako otce drzim ti palce a pokud by jsi potrebovala podporit nebo z necim pomoct rada ti pomuzu staci jen mi napsat do vzkazu drz se

 
Obyy  03.05.12 15:11

Děkuji holky, docela dost si toho za těch posledních 5měsíců co mam prcka v sobě uvědomuju. Uvědomuju si jaké jsem byla dítě, a že teď je třeba se změnit , rychle dospět. Jsem si jistá, že nějak to zvládnu. Ať už s ním nebo bez něj.
Už jsem domluvená i s kamarádem, že bude někde v blízkosti a kdyby si ten idiot něco zkusil, tak zakročí. Mám docela strach z té jeho agresivity…

Navíc celá moje rodina stojí za tím idiotem. Protože on to hraje tak jak se mu zachce, ke mě je takový, u mě doma říká takové věci, u kamarádu takové a v hospodě zase vykládá jinačí…
Jenže doma mi to nikdo nevěří a tak mě máti obviňuje z toho že prckovi chcu ukrást otce…
Takže doma je to docela peklo :/

 
Obyy  03.05.12 15:14

@Kalla1412 on si vždycky myslel, že lidi skáčou tak jak on píská. Protože v té společnosti v které on se tak „vyskytuje“ to tka opravdu je. Jenže já už mu párkrát řikala, že takhle to prostě nepůjde, pak začal vyhrožovat a dělat takové věci.

@nellaskrobakova Děkuji Ti. Ano každá jsme udělaly určitě chybu. Už jsem Taky uvažovala o tom trestním oznámení, ale nemám žádné důkazy nic. takže by to bylo nejspíše zbytečné.

 
Ali88
Kelišová 5911 příspěvků 03.05.12 16:16

Já budu asi za mrchu, ale… :nevim:
Měla by ses trochu zamyslet nad tím, jak se OBA chováte. Je to dítě a ne kolo :zed: fackovat se u počítačových her a posílat se do pr..le je prima ve třinácti, ale vy budete rodiče ;)
Pokud ho neuvedeš do rodného listu, nemáš nárok na alimenty a když bude chtít, stačí mu soud a testy? ;) Navíc se dítě jednou stejně bude ptát.
Možná bys měla jednat trochu víc s rozmyslem - respektive vy oba a postarat se hlavně o to, aby mělo dítko pěkné dětství.

(a není to reakce na nikoho, nevím, kde se mi to tam vzalo :mrgreen: )

Příspěvek upraven 03.05.12 v 16:18

 
nellaskrobakova
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 03.05.12 16:44

@Obyy staci kdyz na policajtech reknes co ti dela ze ti vyhrozuje atd…podas na nej trestni oznameni za vyhrozovani potrebujes treba nejakeho svedka nebo smsku kde ti vyhrozuje ale musis se obrnit trpelivosti bude to tezke ale jakmile bude mit zaznam v rejstriku za obtezovani a skusil by neco znovu bude to mit hodne rychly spad udalosti uvidis

 
Anny
Kecalka 302 příspěvků 03.05.12 16:45

Tak takového podobného chlapa jsem měla ted..taky jsem s ním těhotná…ale tomu už je 32 let, takže to ani tak není věkem, ale povahou.Odešla jsem od něj, už jedno dítě mám je jí osm let, tatínka taky neměla a nijak nestrádá.Sama řekla, když mě praštil,že ho nechce a to ho předtím měla hrozně ráda.Já mám výhodu toho, že moje i jeho rodina stojí za mnou, ví jakej je. A zjistila jsem, že k tomu soudu, jak furt vyhrožoval vůbec nechce, takže bych to brala s rezervou..spíš si myslím, že Tě chce donutit se k němu vrátit.Nebo tak to aspoň bylo u nás. Nebudu Ti říkat, at nestresuješ, protože jsem si to ted taky zažila..problitý celý těhotenství, křeče..protože mě nenechal na pokoji, furt psal, vyhrožoval, nadával. Ale věř, že to jednou přebolí a nakonec budeš vděčná, že ses ho zbavila..Drž se…Anny a Olivie a Julie(33tt)

 
Amoletka
Kecalka 187 příspěvků 03.05.12 17:03

Náhodou jsem si začala číst tento příspěvek a chce se mi z toho plakat :( Podle mě, jsi měla té své první lásce vše vysvětlit, že ses vlastně bránila a nebyla to tvoje vina :? No jinak otce bych do RL teda vůbec nepsala, asi bych ukončila veškeré spojení a hleděla jen na sebe a na malého ;)Jako říct mi chlap „Teď budu šu*at tebe i své dítě.“, tak to by schytal takovou šupu.. Mám 4 týdny do porodu, sex jsme měli možná tak 2krát, a prostě musí chápat že je mi jen jakýkoliv dotek nepříjemný(od té doby co jsem těhu). Vím, že když jsem taky viděla poprvé na utz srdíčko, vytryskly mi slzy :oops: Každopádně tě chápu a musím uznat, že jsi velmi statečná :potlesk:
Budu držet palečky :mavam:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 03.05.12 17:24

No deníček je plný emocí, tak to beru s rezevou, každý má přece možnost se tu vyplakat a vyřvat :hug:
Jen mě pobavil ten tvůj přítel, že si může zjistit tvůj trestní rejstřík :mrgreen: Hehe, když zaplatím kolek, tak si můžu nechat udělat výpis kohokoli, na tom není nic k chlubení, to je jako kdyby se chlubil tím, že si zjistí tvé PSČ :lol: :lol: :lol:

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 03.05.12 18:33

Tvůj přítel je debil a to co říka jsou jen kecy na dvě věci podle mě…myslím že tě chce jen strašit…Ve skoro stejné situaci je kamarádka a radím jí to same,nech ho být,nekontaktuj ho,prostě s ním přeruš veškerý kontakt a je to…uvidíš jen machruje a pokud jeho maminka jemu ukázala nějakou tvojí zdravotní kartu ,tak to bych si za ní asi došla,protože na to ona nemá žádné právo.Tohle jednou řešil kamarád a dostalo se to až k soudu,samozdřejmě vyhrál…
Držím palce,ale nebála bych se že by ti dítě sebral..:)

 
slavikovakacka
Povídálka 19 příspěvků 03.05.12 18:50

to je mi lito miminko do rl neuvadej.podle me je to mamincin mazanek a JESTE K TOMU NEVYSPELI UBOZAK KDO VI CO BY UDELAL MIMINKU.Urcite to zvladnes sama a casem se najde nejaky hodny tatinek drzim palecky

 
kaccenaa
Kecalka 206 příspěvků 03.05.12 18:51

Tak první po přečtení mě napadlo: Díky bohu, že máš dost rozumu… Znám spíš případy, kdy holky chodí s takovými idioty a nedokážou od nich odejít:(
Bude to těžké, ale pokud máš podporu doma, určitě to zvládneš, moc moc držím palce :))!!!
PS: Pokud ti píše třeba nějaké hnusné, výhružné sms, maily apod. radím nemazat.. můžou se hodit.

 
Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 03.05.12 19:44

Do RL ho nepis, on si jeste hodne rozmysli, jestli vysoli deset tacu za testy DNA, aby se prokazalo, ze otcem je… Jestli ho neuvedes, tak nema nejmensi pravo se ti jakkoliv plest do zivota… Niceho se neboj, ses na koni, mej ho na haku, mam za sebou neco podobneho, ikdyz to teda probihalo az po porodu… neboj se ho, hlavne ho do toho RL neuvadej a vsechno bude v pohode…

 
Obyy  03.05.12 20:04

Děkuju holky, jak zA ty podporující přízpěvky tak i za ty co by mi urazily hlavu. jsem si toho vědoma. Chci aby Alex měl krásné dětství, jenže on prostě kdyby chtěl být otcem, tak se tak chová už od začátku a místo toho dělá vyloveně p*čoviny, když už to tak hnusně řeknu.
9.5. si s ním mám jít promluvit, a bude to naposledy. Jestli bude dělat to co dělal do teď, tka se uvidíme až u soudu když k němu bude tak strašně chtít.

Jo s tou první láskou… ne jednou jsem se mu to snažila vysvětlit, ne jednou jsem prosila ať mě vyslechne, ale on ne. Ublížila jsem mu tím asi moc. vlastně né asi ale určitě.

 
BertaCek  03.05.12 21:30

Zkus se obtratit na Asociaci Pravni Pomoci Obcanu; appo-online.cz je to alternativa k hledani advokata. Muzu te ujistit, ze to bude jeste hodne osklive, a pravni pomoc potrebovat budes. Rozhodne muzes podat trestni oznameni na jeho matku, ze mu dala tvou kartu, to ze zakona nesmi, schovej vsechny sms, dopisy, nahravej telefonaty, jeho vyhruzky jsou taky trestny cin, ale to probes s APPO. Neni to zdarma, ale v porovnani s advokaty je to cenove nesrovnatelne

 
BohunkaP
Extra třída :D 14418 příspěvků 04.05.12 12:39

@Gina108 , že si můžeš nechat udělat výpis z RT kohokoli, to není úplně pravda. Pokud vím, potřebuješ k tomu kromě zaplaceného kolku především plnou moc od oné osoby… ;)
(Pochybuji, že by se toto za ty tři roky, co v této branži už nedělám, změnilo.)

Jinak, deníček snad ani komentovat nebudu, jen popřeji zakladatelce, aby brzo dospěla a přestala se chovat jako puberťačka… :roll:

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 04.05.12 12:48

@BohunkaP Asi to budeš vědět líp. Před 4 lety jsem právě pořizovala výpisy z rejstříku pro sebe a pár kolegů z práce, abychom tam netuhli všichni najednou. Já už popravdě nevím, jestli mi nějakou plnou moc dávali, jestli jo, tak určitě nebyla notářsky ověřená, to by se určo k notáři netáhli :think:
No já jen že s tím ten chlap tak machruje, k čemu mu jako její výpis bude? 8o

 
BohunkaP
Extra třída :D 14418 příspěvků 04.05.12 13:12

@Gina108 , určitě musela být ověřená. Ověřování podpisů neprovádí jen notáři - dá se to udělat na krajských úřadech, u některých advokátů (ne u všech, knihu vedou jen někteří), plus také na všech místech spadajících pod program Czechpoint (tj. např. na poště, na hospodářské komoře, na obecním úřadě, apod.).

K čemu mu její výpis bude? No, nejspíš k ničemu… je to jen potrhlý puberťák. Ono se bohužel nadarmo neříká, že vrána k vráně sedá. :nevim:

 
lasička1
Echt Kelišová 7754 příspěvků 06.05.12 17:25

Obyy-jste s přítelem hrozně nevyzrálí.Za pár let situaci také uvidíš jinak.Budeš muset hrozně rychle dospět,jinak si syn užije docela složité dětství.
A ty pracuješ?Máš nárok na mateřskou?Máš kde bydlet,máš příjem,ze kterého uživíš sebe a syna ?Dost holek radí otce neuvádět.Nejenomže přijdeš o alimenty,ale bohužel i o všechny dávky sociální pomoci,protože postarat by se o dítě měli nejdříve rodiče a ne stát.Neuvažuj jako uražená a nešťastná,ale jako rozumná holka,která musí živit syna a sebe.

Příspěvek upraven 06.05.12 v 17:25

 
Dorothea
Extra třída :D 14912 příspěvků 06.05.12 19:59

předpokládám, že se pisatelce alespoň trochu ulevilo, když tento deníček dopsala.........

bohužel se mi zdá strašně nevyzrálý jak otec dítěte, tak pisatelka....­.....je mi vždycky líto, když vidím, jak si mladá holka zkomplikuje naprosto zbytečně život…

upřimně moc nevím, co si z tvého deníčku vzít........zdá se mi to všechno strašně chaotické a nepochopitelné
do této situace ses dostala naprosto zbytečně
je škoda, jestli jsi neměla možnost se poradit s maminkou nebo tátou, probrat co dál..........

stále mi v dnešní době připadá zbytečné, kolik nechtěných těhotenství proběhne…při možnostech antikoncepce, které existují.....­...existuje jich hodně a vhodně zvolená kombninace je téměř 100% úspěšná, nemám ráda řeči o selhání, obvykle to je trochu jinak..........

pokud můžu něco poradit, přestaň jakkoliv řešit toho kluka, soustřeď se na sebe a dítě, i to ti zabere hodně sil......

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama