Jak to všechno rychle utíká

Rodičovství

Nedávno jsem se modlila, abych nemusela na vyvolávání a potom to bylo tak rychlé. Připadá mi to, jako kdyby to bylo včera, co mi poprvé dali do náruče ten pokládek, na který jsme se s přítelem tolik těšili. Jenomže to uteklo tak rychle, ani jsem se nestačila vzpamatovat a dneska 1. 3. budou našemu Honzíkovi už 3 měsíce. Má se čile k světu a já jsem nejšťastnější na světě.

Už je z něj pěkný kousek, na minulé prohlídce před dvěma týdny měl 5550 g a 56 cm, tak jsem zvědavá, kolik to bude dneska. Krmím ho umělým mlékem, po 2–3 hodinách, to své jsem ztratila po 6 nedělích :(

Klučík je to čiperný, už krásně pase koníčky a žvatlá si, už se moc těším až začne mluvit, určitě bude upovídaný, krásně se směje, je celý tatínek, i když lidé v našem okolí říkají, že je spíš podobný na mne :) Škoda jen, že se ho moje maminka nedožila, měla by z něj velikou radost :(

Občas ho trápí prdíky, pláče, tak si ho vezmu na klín a konejším ho, ale už se to trošku zlepšuje, dávám mu kapičky. Koupili jsme mu vibrační lehátko, tak z něj má velikou radost, ted zrovna spinká v postýlce, je spokojený a já také, když ho pozoruji, jaký má blažený výraz.

Taťka (přítel)je super táta, hodně mi s malým pomáhá, když má volno, jsem moc ráda, že je mám, kluky moje♥♥. Bez nich by můj život neměl žádný smysl. Teď je přítel do neděle v práci, tak se s Honzíkem navzájem zabavujeme. Až bude zase s námi, tak půjdeme na procházku, po cestě si dáme kávu a než dojdeme do obchodu, tak vymýšlíme, co budeme druhý den vařit.

Honzík v kočárku spinká, kdybychom s ním jezdili půl dne, tak by se ani neprobudil, ale jakmile přijdeme domů, tak se vzbudí a dožaduje se papání hlasitým křikem. Napapá se a je hodný a my s přítelem se vždy večer koukáme na film. Honzík vydrží spinkat i 4–5 hodin v noci.

Hodnotilo 16 lidí. Score 2.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 01.03.13 10:08

:srdce: krásně si uzivas pohodu s miminkem

 
dasjana
Kecalka 296 příspěvků 01.03.13 11:42

Ano, je to zlatíčko, ted už je větší tak už si i trošku spolu pohrajeme :P :D

 
Shellyss
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 01.03.13 16:25

Deníček úplně vystihuje jak to cítím já :D Skoro jako bych ho napsala já sama. Jen našemu prckovi je 6 měsícu. Je pravda, že to utíká neskutečně rychle :(. Musíme si s nimi užívat každou vteřinu, protože se ani nenadějem a utečou nám z baráku :,(.

 
marrcellka
Ukecaná baba ;) 1686 příspěvků 02.03.13 18:41

Já sice nemám doma už žádná miminka, mladší bude zanedlouho 16 měsíců, ale je to skoro jako včera kdy mi ji dali na bříško po porodu…šíleně rychle to utíká, užívej si miminko, protože za chvilku z něj bude vzdorovité batole, ale i to má své kouzlo :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama