Jak to všechno začalo a čekání na to, až to konečně přijde

Těhotenství
  • Veronikka
  • 30.05.13

Celkem často si tady čtu deníčky, a tak jsem se rozhodla taky přispět :).

Loni v létě jsem byla po rozchodu a chtěla jsem se v dalším období věnovat škole a práci. V průběhu léta jsem se začala nudit, a tak jsem si ze srandy založila profil na seznamce na popud kamarádky, která ho tam měla taky a občas zažívala docela dobrodružství a spoustu srandy.

Brala jsem to s rezervou a nechtěla jsem vztah, spíš kamarádství a zábavu. Ale pak mi napsal Honzík. Hned jsme spolu vyrazili pod stan a myslím, že od první chvíle jsme oba věděli, že to je „ono“. V září jsme se sestěhovali, pak párkrát „zariskovali“ a zanedlouho jsem našla dvě čárky na testu. Nikdy by mě nenapadlo, že se to povede tak rychle, ale oba jsme měli velkou radost a ani na chvíli jsme nepřemýšleli, že bychom to tak nechtěli.

Pak už jsem jen čekala, až mi začne být špatně atd., ale naštěstí jsem se všem nevolnostem vyhnula, jen jsem usínala už brzy odpoledne. Byla jsem hodně unavená a do toho ještě práce a škola.

Čas ubíhal, břicho mi pořád nerostlo, ale byla jsem za to ráda. Růst mi začalo až kolem 25. týdne a už jsem se začala hrozně těšit. Paradoxně největší strach z porodu jsem měla na začátku, pořád jsem si říkala, že to prostě bude muset jít nějak ven a že v květnu už se budu nejspíš klepat jako ratlík :-).

Teď jsem na konci 38. týdne, do termínu mi zbývá 6 dní a všechno se hrozně vleče. Ani nevím, zda mám strach, spíš jsem zvědavá do čeho jdu a co mě čeká. Každý den už si říkám, kdy mi praskne voda nebo odejde zátka. Nejvíc se bojím toho, aby mi voda nepraskla cestou do školy nebo do práce v autobuse:-D. Těším se na naší holčičku každý den víc a nejvíc na to, až jí doopravdy chytím za nohu a ne jen přes břicho :-) A taky komu bude podobná.

Tak mi držte palce a já se určitě ozvu, až bude naše Deniska na světě :-).

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lloren
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 30.05.13 02:25

Krásný deníček :-) mě nepraskla ani voda ani mi neodešla hlenová zátka. Na běžné kontrole ve 38 týdnu mi zjistily špatné ozvy, a tlak a poslali mě do nemocnice a za dva dny jsem měla malou v náručí :-)držím palce a přeju hodně síly na porod :hug:

 
KlarkaK
Závislačka 2696 příspěvků 30.05.13 02:57

:mrgreen: :mrgreen: no preju ti abys nepoznala jak se to vlece po terminu :mrgreen: Drzim palce a zavidim… ja bych sla hned rodit znova… je to proste neopakovatelnej zazitek kdyz se prcek vykuli :srdce: :hug:

 
Barushe  30.05.13 03:52

@KlarkaK :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: asi tak :lol: :pankac:
Preju hodne stesti k porodu, treba uz je ted malinka na svete? Ono nez denicek vyjde…
Uzivej ty okamziky, kdy tebou projde malicky stvoreni a daji ti ho na brisko, neopakovatelny zazitek :srdce: :srdce: :srdce:

 
anetako
Kecalka 108 příspěvků 30.05.13 08:40

Držíme palečky ať to jde rychle a bez problémů:-) když se loni v červenci blížil můj porod, tak jsem se hrozně těšila, nevěděla jsem do čeho jdu a byla jsem zvědavá jak to bude bolet :mrgreen: Všichni se divili, že jsem tak klidná, ale to mi asi pomohlo ke klidnému porodu(stres totiž dělá hodně). Do porodnice jsme šli pozdě večer pěšky..cca půl hodiny a malá byla za 3 hoďky venku :D závidím Ti tu chvíli až si malou jako první pohladíš…to je něco úžasného :srdce:

 
Narovnako
Kelišová 5189 příspěvků 30.05.13 10:06

Hhezký deníček, přeji hodně štěstí a ať ten porod proběhne hladce:)

 
lucive
Kecalka 453 příspěvků 30.05.13 15:18

Panečku, jestli chodíš ještě v 38 tt do školy a do práce, tam káš můj obdiv. :-)
Jinak držím palečky, ať vše vyjde. :hug:

 
Veronikka  30.05.13 20:53

Ahoj holky tak už to mám zasebou :) bylo to náročný ale stálo to za to :)

 
KlarkaK
Závislačka 2696 příspěvků 30.05.13 21:37

@Veronikka tak gratuluji a napis denicek o porodu :palec:

 
kavcena
Stálice 63 příspěvků 30.05.13 22:39

Jak byla maličká veliká a jak se jmenuje?

 
Veronikka  31.05.13 10:23

Malá měří 48 cm a vážila 3100g. Deníček o porodu jsem napsala a teď čeká na schválení :)

 
KlarkaK
Závislačka 2696 příspěvků 31.05.13 14:31

@Veronikka :palec: tak se tesim az si prectu

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama