Jak to začalo

Těhotenství

Začátek těhotenství, pokročilé těhotenství a v nejblžší době porod :) Po dvou letech se nám konečně podařilo otěhotnět, byla to veliká náhoda nebo se na nás konečně usmálo štěstí :)

Začlo to asi takhle, v březnu se nám narodilo 11 štěňátek, v té době už přítel jezdil pracovně do Prahy a vracel se co 14 dní domů. Předtím jsme měli přesně vypočítané dny ovulace a kdy spolu smíme spát a kdy ne. Bylo to docela náročné na psychiku, ale Praha nám pomohla, neviděli jsme se často a taky ten sex stál za to :)

Ke konci dubna a začátkem května jsme začli prodávat štěňátka a já jsem měla už týden spoždění, ale to se odehrávalo už asi 2 menstruace předtím, tak jsem se tomu nějak nevěnovala, ale nakonec mi to nedalo a když si jela moje kamarádka pro štěně, tak jsem jí zavolala ať mi koupí těhotenský test a hned radši 4 kdyby se náhodou nezadařilo, abych měla další v záloze doma.

Když kamarádka odjela, tak jsem šla na záchod a skusila hned test, prvně vylezla jako obvykle jedna čárka a vzápětí se oběvila slabá druhá, no abych řekla pravdu nevěřila jsem svým očím a tak jsem počkala do večera a udělala jsem si další, a 2 čárky opět vylezly a to už jsem začínala věřit.

Přemýšlela jsem jestli to hned říct příteli nebo ne, ale ženská ukecanost hold nezná mezí a tak jsem mu ukázala ty dva testíky a on mi povídá: „Co to je?“ a já „No pozitivní těhotenské testy“ a on na to „To budem 4?“ Dal mi pusu a to byla jeho rekace, tím to skončilo. Jinak vysvětlení proč 4, já, přítel, pes a miminko. :)

Na druhý den jsem testovala znova, oči pořád nevěřily ale čárky tam prostě byly.
27. 5. jsem byla objednaná na kontrolu k Dr. kde jsme vlastně už měli řešit spermiogram a popřípadě umělé oplodnění, ale už jsme to řešit nemuseli. Volala jsem na gynekologii zda by mě nevzali dříve že mám pozitivní testy a že jsem už skoro 14 dnů nedostala menstruaci, vzali mě na druhý den to bylo 13. 5. A těhotenství potvrzeno :) Jen ještě nešlo vidět srdíčko.

8. 6.jsem šla na další kontrolu, měla jsem strach, zda tam bude srdíčko či ne, ale bylo tam a bilo jako zvon. Doposud nejkrásnější zážitek mého života. Něco úplně krásného! V tu chvíli si začal snad i přítel uvědomovat, že jsem těhotná a že by se nemělo nic stát. Byl se mnou i ve 13tt na screaningu a tam plakal, jak viděl tu naší malou fazolku. Celou dobu mě držel za ruku a říkal že to je krása.

Testy na screaning vyšli negativní takže další úleva.

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 22.10.10 22:34

gratuluji k těhotenství i k úspěšnému screeningu. já jdu na screening v úterý a moc si přeju, abych měla také dobré zprávy.

 
žanule
Kecalka 130 příspěvků 23.10.10 22:13

Gratuluju :wink: :kytka:

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 24.10.10 07:26

:hug: Jé tak držím palečky!

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Jak přišel na svět Matyášek

Jak to začalo II


Reklama