Jak vytvořit deník pro těhulky ?????

Těhotenství

Ahoj těhulky, Právě prožívám krásné období očekávání potomka, ale jedna věc mi trošku kazí radost a to deník. Prostě mi chybí knížka deník, do kterého bych si zaznamenávala svoje pocity, lepila fotky a vůbec zaznamenávala průběh jednoho z nejkrásnějších epizod našeho života.

Rozhodla jsem se proto, že zkusím udělat nějakou knížku pro mne a pro kamarádky, které se na těhotenství chystají, jenom si nevím úplně rady a proto bych vás chtěla požádat, zda byste mi mohly napsat, jestli si něco takového vedete, popř. nějaké podrobnosti, třeba zda je denní, týdenní či měsíční, jaká témata si zapisujete, zda si lepíte i fotky bříška nebo jen ultrazvuk a jiné nápady. Budu vám moc vděčná a jestli se mi podaří něco rozumného připravit, tak vám dám určitě vědět. Díky
Lucka, v očekávání

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 27.11.05 12:58

Ahoj Luci, tak já si něco takového vedu. Mám velké album, kde si pod folii dám vždy fotku miminka a aktuální velikost bříška. Pokud nemám fotku, dávám jenom bříško. K tomu si píšu denník, kde po týdnu zapisuju co se zrovna děje s miminkem, jak se na něj připravujeme, co nás čeká za vyšetření, co zrovna provádí..... Dále mám ze 16tt nahrávku z 3D utz a to všechno k tomu přiložím. Po porodu už budu pokračovat s fotkama miminka.

Vendelina 38tt

 
terik
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 27.11.05 15:07

Ja si denik netvorim, ale mnohokrat jsem o tom uvazovala kvuli manzelovi (studuje v cizine a o spoustu veci tak prichazi). Opravdu bych se snazila dodrzovat tydenni zpravodajstvi s fotkama briska a UTZ. Jinak to zalezi na kazdem, co ho dale zajima. Taky bych peclive zapisovala, jak jsme dopadli u doktora a vysledky vysetreni.

Terik, Charlie 1 rok a Fazolka 18tt

 
sally
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 27.11.05 23:32

Hmm… tka neznám nikoho, kdo by to dokázal vést déle než pár týdnů po narození miminka… myslím, že nejlepší je začít a sama uvidíš, co ti tam přijde důležité a co ne. Přijde mi zbytečné naplánovat to po týdnu, když pak jsou týdny, kdy se nic neděje.
Líbí se mi deníček sestřenice - má ho na internetu (na Rodině) a píše tam a vkládá fotky když má zrovna o čem psát a když má fotky které by mohla vložit. Po roce to vždycky vytiskne a dá kopii babičkám a jednu schová prckovi… je to nenásilné, vtipné (protože se nesnaží něco vypotit pravidelně „z musu“) a moc milé.
Já mám taky deník na internetu a doma holt krabici, do které házím všechny věci o dětech. MOžná až budu v důchodu, tak se dostanu k tomu to třídit :-)). Se dvěma dětma necelé dva roky po sobě fakt už není čas.

Vložit nový komentář