Jak umí být život těžký

O životě

Dlouho jsem se rozmýšlela, zda sem napsat svůj příběh, určitě každý z nás prožívá život úplně jinak, ale chci, aby všichni věděli, že i přesto, že život umí být těžký a pořádně nám naložit starostí, tak pořád je tu něco, co nás drží nad vodou a táhne dopředu a já se Vám chci svěřit se svým životem, který byl těžký a přinesl mi velmi těžké chvíle, ale který mi také dal to nejcenější v životě.

Jmenuji se Veronika. Ve svých 7 letech jsem přišla o otce a žila jsem pouze s matkou. Tím mi začal život, který bych nikomu nepřála. Mám ještě o 2 roky mladšího bráchu. Nikdy jsem nebyla já ta oblíbená a vždy byla dávána přednost mému bráchovi než mě. Začalo období samostatnosti a smíření se s tím, že všechno musím zvládnout bez pomoci mé matky. V 15 letech přišlo konečně něco, o čem jsem si myslela, že mi změní celý můj život. Našla jsem si přítele, který byl o 7 let starší a po nějaké době jsem neváhala a odstěhovala se k němu.

Život s ním vypadal moc krásně, ale to jsem ještě netušila, co přijde. Po pár měsících soužití ve společné domácnosti přišlo něco, co jsem nečekala. Uhodil mě. Přišla první facka a vlastně jen kvůli totální kravině. Nic jsem si z toho nedělala a žila s ním spokojeně dál. Byl pro mě dokonalý, nahradil mi nejenom tátu a mámu, ale byl pro mě celý můj život. Naučil mě spoustu věcí, dal mi mnoho informací a naučil mě jak se umět poprat s životem. Ale po první facce vždy přichází facka druhá, třetí.

Pak začalo omezování, nemohla jsem mít přátelé, nemohla jsem používat mobil bez jeho vědomí, nemohla jsem mít internet, nemohla jsem nic, jen se věnovat jemu. Nelíbilo se mi to, začala jsem vzdorovat a čím více jsem vzdorovala, tím to bylo horší. Nastalo mi peklo. Místo facek začaly lítat pěsti a kopance a vyhrožování a vydírání. Byla jsem psychicky i fyzicky vyčerpaná, ale bála jsem se hledat jakoukoliv pomoc.

Pak se objevil člověk, díky kterému jsem se dokázala od tohoto člověka odpoutat. Jmenoval se Martin. Potkali jsme se na školním výletě na střední škole. Nevím co se to stalo, ale prostě byla to láska na první pohled. On mi otevřel cestu do nového života a já věděla, že on je ten pravý. Díky němu jsem sebrala odvahu a od toho tyrana dokázala odejít. Ovšem po čase jsem se dozvěděla, že Martin má holku a tak přišlo trápení nanovo.

Martin se své přítelkyně vzdát nechtěl, i když jsem cítila, že ho to táhne ke mně. Nevzdávala jsem to a bojovala jsem. Mé bojování trvalo skoro rok a já už ani nedoufala, že to vyjde. Pak jsem se ale nastěhovala ke kamarádce do města, ve kterém byl i Martin a vše se změnilo. Martinova přítelkyně se s ním rozešla a on zůstal sám. Nechala jsem ho už být, ztratila jsem už skoro naději, že bude jednou se mnou a tak jsem žila u kamarádky a hledala další lásku. Ale pak jako by se stal zázrak a Martin se mi ozval.

Začali jsme se scházet, trávili spolu volný čas a poznávali se. Byla jsem jak v sedmém nebi, byl úžasný, byla jsem tak hrozně moc štastná. Po několika měsících jsme spolu začali chodit. Náš vztah byl založený na romantice a něžnosti a prostě vše bylo jako v pohádce. Po půl roce jsme se spolu odstěhovali do garsonky, kde jsme doteď. S Martinem jsme spolu už přes dva roky a čekáme spolu miminko. Vše co jsem si přála, se mi splnilo. S Martinem jsem nejšťastnější člověk na světě a už se nemůžeme dočkat našeho prvního miminka.

Chci tím vším říct, že v životě stojí za to bojovat o to, o co opravdu stojíte. Nikdy se nevzdávejte bez boje, protože bez boje není vítězství. Já bojovala dlouho a mé bojování se vyplatilo. Vím, že Martin je mou osudovou láskou a já se ho už nikdy nevzdám, cítím to, že on je ten pravý a že to bojování a čekání stálo za to :-)

Teď si jen přejeme, aby se nám narodilo zdravé miminko a my mohli být nejšťastnější rodiče na světě :-)

Hodnotilo 13 lidí. Score 3.5.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
zelvicka2003
Stálice 61 příspěvků 15.04.11 10:12

Ahoj Wiwinko,tak to ti moc přeju.Zažila jsem si něco podobnýho,až na smrt rodiče,ale taky jsem musela dlouho bojovat,než jsem začala žít s tím pravým a taky čekáme miminko.Tak hodně štěstí :-)

 
wiwinka
Kecalka 354 příspěvků 15.04.11 10:22

Děkuju moc Želvičko :-) Tobě taky hodně štěstí :-) Držme si už to co jsme si vybojovali :-)

 
Janni.na88  15.04.11 12:41

AHOJKY Wiwinko!!!tvuj denicek sjem peclive procetla a je mi lito,cim vsim jsi musela projit,ale jak se rika-„vse spatne pro enco dobre“..mozna to anpisu osklive,ale enni to ymsleno zle-myslim si,ze „diky“ tomu,cim jsi musel avsim projit si urcite nyni vice vazis zivoata a vseho co mas.Moc ti fandim a drzijm palecky do dalsich let!!!Moc ti preji,aby ti to s novym pritelem kalpalo,aby byl na tebe hodny a miloval te tak jak si zalsouzis -a TY SI TO ZASLOUZIS!!!jsi silna zenska!!!!Take Ti preji pohodove tehu a zdrave miminko.Mej se moc hezky a opatruj se ! :palec: :palec: :palec: :palec: :hug: :hug: :kytka:

 
mucinka2
Nadpozemská drbna 26632 příspěvků 15.04.11 17:04

jeee,to je dobře ,že jsi vše překonala a jsi ted stastna.mooc ti to přeju.hlavně at se vam narodi zdrave mimi a jste všichni štastní. :hug: :hug:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 15.04.11 19:18

Ahoj! Neměla jsi to vůbec jednoduché.Moc ti přeju, aby Tě v životě čekalo už jen to pěkné. Ať máš spokojenou, zdravou rodinku a jsi jen šťastná! :hug:

 
wiwinka
Kecalka 354 příspěvků 16.04.11 19:09

Děkuju moc všem :kytka: Doufám, že už se na mě snad život vyřádil dost…

 
Lutonka  21.03.16 07:36

Edit:komentar pod druhy denicek, pardon :roll:

Příspěvek upraven 21.03.16 v 07:37

 
Sabush97
Nováček 10 příspěvků 24.03.16 14:10

:,( :potlesk: Moc dojemný deníček, hlavně ať už je jenom dobře a vše zle a špatné nechá se minulosti. Gratulace k miminku. :-)

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Něco za něco

Posun života s miminkem


Reklama