Jako matka jsem zklamala

Rodičovství

Jeden takový smutný deníček jedné smutné maminky toho nejúžasnějšího Šmudlíčka na světě. Kdo mě odsoudí, ten mě nenaštve, úplně to chápu, protože jsem se odsoudila sama a trápím se jako ještě nikdy.

Ani mě nenapadlo, jak moc se vůbec můžu trápit, ale na mě nesejde. Mám 9měsíčního prcka a už od narození jsem se od něj skoro nehnula, tak strašně ho miluju! Jenže on mi bohužel včera spadnul na zem z přebalovacího pultu na pračce, a to přímo na hlavičku. Hrozně moc plakal.

Okamžitě jsme sedli do auta a jeli do nemocnice, kde na RTG bohužel našli prasklinku, takže teď ležíme a absolvujeme vyšetření. Jsem ta nejhorší matka na světě! Miláček normálně komunikuje, je akční jako vždy, ale dnes mu odsávali krev na hlavičce pod kůžičkou :-( A jak se tohle vlastně mohlo stát? Položila jsem ho jako vždy, jen jsem se na sekundu otočila a už byl na zemi… neměla jsem se vůbec otáčet! Anebo spíš nemít přebalovák na pračce! Tohle se nemělo nikdy stát! Jsem to nejhorší stvoření na světě!

Celý den koukám jen na něj, pak se jednou jedinkrát otočím, a je to hned :-( Jestli se nám naše zlatíčko uzdraví, budu navždy děkovat Bohu! Prosím vás, kdo jen trochu můžete, držte našemu miláčkovi pěstičky! Snad nás brzo pustí domů bez nějakého trvalého poškození (zatím máme frakturu lebky a ten hematom co nám vysávají punkcí). On by tak rád lezl po zemi po celém bytě, ale tady máme jen postel a postýlku a nemáme u sebe našeho tátu a pejska :-( Přes všechno trápení jsem tady samozřejmě ráda, vím, že jsme v nejlepších rukou!

Děkuju vám, které jste to dočetly do konce… a dávejte na vaše zlatíčka pozor, je to hned :-( Tohle si nikdy neodpustím, miláčku, prosím tě, uzdrav se nám!

Hodnotilo 13 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
lucisek1807
Povídálka 24 příspěvků 24.07.12 00:33

Ahojky, neboj se nejsi jediná kterým se to stalo… mě tedy ne… protože mimi ještě nemáme… A abych pravdu řekla nejsi špatná máma znám horší… které by se měli nad sebou zamyslet… :) tak hodně štěstí a mimochodem kamarádce se to stalo též a prcek se plně uzdravil… tak hodně štěstíčka a at to vše dobře dopadne.. :andel: :kytka:

 
Pettuulka  24.07.12 01:05

Netrapte se. Může se to stát. :,( :? Mě spadl brácha z náručí, když byl malý. Byl to okamžik - vysmekl se mi. Také měl frakturu lebky a otřes mozku. Vyléčil se naprosto bez následků. Měl LMD, ale to nemuselo být touho nehodou. Pro mne jako 5-ti letou bylo horší to, že jsem našim neřekla, jak se to přesně stalo. Snad 8 let jsem tajila, že mi spadl z náručí a né, že sám zakopl…

 
Miruše
Echt Kelišová 9870 příspěvků 24.07.12 01:23

Klíííd matko, stalo se nám to všem, a některým několikrát ;) někdy to skončí jen boulí a sedřenou kůžičkou, někdy hold padne blbě ale lékaři pomůžou. Mně spadla z postele a z houpacího lehátka. Taky-mžik :roll: Taky jsem bulela nadávala si, ale ten prcek to za chvíli neví. Ať jste brzo doma. Jo malou od doby kdy se mi přetáčí přebaluju v pokojíčku na posteli(vždy po koupání přenesu v osušce z koupelny do pokojíčku) a od doby co se mi na postel nevejde :mrgreen:, na matraci na zemi (malé matraci, máme jednu vyřazenou)a poslední dobou přebaluju v poklusu, pač to moje zvíře už ani na té zemi ležet nechce :cert: :lol:

 
Majdalen
Kecalka 133 příspěvků 24.07.12 01:28

Vsechno dobre dopadne:)) Drzim pesti! A to, co se stalo z Tebe nedela spatnou matku preci, to se muze stat kazde z nas!

 
sulyen
Stálice 93 příspěvků 24.07.12 02:40

Jsi výborná máma, protože jsi to hned řešila! Moje mamka týden tajila, že jsem jí jako šestiměsíční spadla z gauče a já jsem ten týden brečela s vykloubeným ramenem, než mě vzali do nemocnice na rentgen. Je mi úplně špatně, když si představím, jak jsem musela trpět…

 
Milkiway
Kecalka 425 příspěvků 24.07.12 06:48

Nejsi špatná, to se stane. Já tenkrát kluka držela za nohu a pro něco se otočila, zakopal s nima, vysmek se, přetočil se a já ho tak tak chytla. Udělalo se mi zle. Potom jsem koupila pěnové puzzle a přebalovala na něm na zemi.Ve výšce už nikdy, protože to by byla jen otázka času. Děti jsou rychlý. Tak se uzdravte a ať jste brzy doma.

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 24.07.12 06:57

A já jsem stála v pokoji, dcera upustila misku s müssli na koberec, 7měs. syna jsem položila na postel, sehnula se k dceři…najednou, bum, pláč…pak pohotovost, zlomenina lebky 3cm, naštěstí všechno bez trvalých následků. A to spadl jenom z postele! Též jsem byla na dně a styděla jsem se, že jsem ho neuhlídala. Až na jednu sestru na mě byli všichni v nemocnici milí, ale stejně jsem si nemohla odpustit tak jako ty. Odpustila jsem si až časem, kdy syn přitahoval úrazy jak magnet, prostě jsem pochopila, že se to stává a že nejsem schopna zabránit všemu a být u všeho. Přesto jsem pořád ve střehu. Po pádu z postele už jsem se držela hesla „ze země nic nespadne“ a pokládala jsem malého na zem.
Neboj spraví se to, odteď budeš opatrnější, tak jako já a spousta jiných maminek, kterým se stalo něco podobného :kytka:

 
vantili
Kecalka 228 příspěvků 24.07.12 07:20

Jsme mámy, ne roboty. Podle mně se dřív nebo později tohle opravdu stane každé. A pokud ne, může si gratulovat k veliké šťastné náhodě. :nevim: Tak si nic nevyčítej. Ať jste brzy doma :kytka:

 
ha-ne-le
Kecalka 271 příspěvků 24.07.12 07:52

Přeju, aby se malý brzo uzdravil… Neboj, bude to v pořádku.
Mně nedávno syn spadl ze schodů (15m.) a naštěstí mu nic nebylo, jen modřiny. Ale i tak si to vyčítam ještě dnes.
Tak držim pěsti :kytka:

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 24.07.12 07:59

Vidíš mamko - neni tady snad jediná co by tě odsuzovala… :kytka: :hug:

Přeji brzké uzdravení ať jste co nejdříve doma v pořádku mezi svými… :kytka: :*

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 24.07.12 08:12

Mě nedávno vypadla malá v osmi měsících z kočárku na dlažbu :( Naštěstí dopadla na ramínka a né na hlavu. Jen jsem se sehnula pro tašku na kočárek a bylo to :nevim: Strašně me to mrzí, ale stává se to skoro všem maminkám. a hlavní je, že to řešíme hned a naše miminka strašně milujeme a dalších takových okamžiků díky nám ubývá :pankac:

 
Margott
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 24.07.12 08:13

Ať je skřítečkovi brzy lépe. :srdce: :srdce: :srdce: Držíme palce.

Náš taťka jednou prohlásil, že do určité doby jsou prostě děti blbé jak tágo a rychlé jak průjem. ;)

 
Katerina38  24.07.12 08:27

Prosím Tě, hlavně si nic nevyčítej, všechno bude v pořádku!!!a já jsem si místo na přebalování zřídila na zemi na matracích, znám se neuhlídala bych malého…držím palečky :srdce:

 
Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 24.07.12 08:42

Nejsi špatná máma, nejde dítě hlídat 24hod denně!!To, co se stalo, je teda smutný, ale zatím nic hrozného to nepotvrzuje, zatím a doufám žádný postižení mít nebude…A kdyby jsi byla tak špatná matka, jak píšeš, tohle by tě neštvalo… :hug: kamarádka neuhlídala syna, který jí vypil nějakou chemii, okamžitě do špitálu a sestry jí to daly hodně sežrat…Určitě bude malý v pořádku a zapamatuj si, že má tu nejlepší mámu na světe :hug:

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 24.07.12 08:52

Prakticky každý ženský někdy odněkud spadlo dítě, bohužel ty jsi si vytáhla toho černýho petra a dítě je zraněné, většina dětí to odnese maximálně prokousnutým rtem.
Důležitý je, že jsi bafla dítě a jeli jste do nemocnice, na zranění se přišlo včas a chlapeček se díky péči lékařů uzdraví.
Můžu ti jen říct, že první syn byl natolik klidný, že jsem mohla od přebalováku poodejít i na několik metrů a on v klidu ležel… Kdykoliv s sebou mohl mrsknout a skončit stejně :nevim: Až to překlepete v nemocnici, tak ho hlavně svěř někomu zodpovědnému a jdi se pořádně provětrat a vyčistit si hlavu, budeš to sakra potřebovat ;)

 
Jaruschk
Závislačka 3926 příspěvků 24.07.12 09:02

Vůbec nejsi strašná matka…tohle se prostě stává, malej bude určitě vpořádku…uvidíš…ne­můžeme být s těma našima prckama každou vteřinu, to nedokáže prostě nikdo…držím pěsti, ať jste brzy doma a přeji hezký den :kytka: :andel:

 
Muchitos
Závislačka 2828 příspěvků 24.07.12 09:09

Neboj :hug: všechno dobře dopadne :hug:
Nám malá spadla ve 4 měsících z postele.. nikdo nechápal jak miminko může spadnout z postele.. ale já jen opravdu odběhla pro mlíčko o 2m vedle do kuchyně, které tam bylo už nachystané.. malou sjem přišoupla až ke zdi a stejně spadla.. jenže ona už byla divoch a v 5. lozila po celém bytě :-D

Přesně vím, jak se cítíš, cítila jsem se taky tak.. malá byla 24 hodin na JIP.. to byl nejhorší den v mém životě! Ale hold stalo se.. dneska už se na to dívám jinak.. asi to je tím, že jsme na pohotovosti snad každý měsíc :lol: prostě nemůžeš mít oči všude a uvidíš, že prcek se z toho oklepe jak nic :hug:

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2139 příspěvků 24.07.12 09:13

Držím palečky! určitě bude v pořádku, chce to jen trochu času. má štěstí, že medicína je dnes na dobré úrovni, s tím si poradí. :hug: :kytka:

 
martast
Kecalka 301 příspěvků 24.07.12 09:17

Nic si z toho nedělej. Můj první kluk mi spadl ze stolu a druhý už to má za sebou dvakrát z postele. Samozřejmě výčitky jsem měla obrovské pokaždé, ale jak už tady psaly ostatní maminky, stane se to téměř každé z nás. Tak se držte a ať je prcek brzy fit.

 
melounek00
Kecalka 262 příspěvků 24.07.12 09:25

Vůbec nejste špatná matka..Stalo se to snad každé z nás..Vše určitě dobře dopadne..Držíme vám palečky ať jste brzy doma.. :)

 
ynax
Extra třída :D 13109 příspěvků 24.07.12 09:31

To chce hlavně klid!!! Komu nespadlo dítě, snad každé druhé. Můžeš dávat sebevětší pozor a stejně se to stane. Hlavně ti doporučuji aby až se vrátíte domů, aby se z tebe nestala saň, která prcka nedá z ruky a bude ho neustále ochraňovat před dalšími pády a úrazy - myslím tím až přehnaně. Nastane ti doba, kdy se bude mrně učit chodit a to o pády nebude nouze

 
Fanicka
Závislačka 4115 příspěvků 24.07.12 09:34

Tak jak vidis, neodsoudil te nikdo a stalo se to podle me alespon jednou kazdemu. Holka mi jako mimco spadla z prebalovaku, kluk z postylky, doted nechapu jak se to stalo, jeste se ani nepretacel…pak jako vetsi jen tak stal nad konferencnim stolkem a upadnul-zarazene zuby, prokouslá kuze skrz pud rtem,2 stehy zevnitr, dva zvenku, hlidani zoubku…neslo zastavit krvaceni a zvracel to, vezla nas sanitka…vycitala jsem si to pokazde a jak, ale pak me trochu uklidnilo okoli…to ze se to proste stane fakt snad kazdemu.
Ted je dulezite aby byl maly v poradku a sli jste domu ;) A ty jsi trosku vypnula a zrelaxovala :hug:

 
Silky123
Závislačka 3241 příspěvků 24.07.12 09:47

Je to smůla, ale už jste v dobrých rukách, dobře to dopadne. Ani na zemi není prcek „v bezpečí“, malá s sebou aspoň jednou denně majzne tak, že se praští do kebulky a to jsem u ní, chjo. Prostě třeba sedí, najednou se nějako podivně otočí a prásk, kebulkou pěkně o zem.

Špatná matka by se na nějakou nemocnici vyprdla a čekala by, co by se dělo. Jsi báječná, že jsi rychle zareagovala. :pankac: Držte se!

 
Eteas
Echt Kelišová 8159 příspěvků 24.07.12 09:47

To bude všechno v pořádku, držíme pěstičky… a nejhorší máma jistě nejsi, neudělala jsi to úmyslně, prostě se stala nehoda, i když tě to teď bolí a vyčítáš si to, ale nejhorší máma určitě nejsi :hug:

 
balenka
Závislačka 3781 příspěvků 24.07.12 10:08
:hug:
 
werousek
Kecalka 373 příspěvků 24.07.12 10:45

Ahoj, je mi to líto, ale to se stane. Neudělala si to přece schválně, ne? :hug:
Doufám, že se ti bobek brzo uzdraví a bude všecko v pohodě. Jako matka si určitě nezklamala. Je vidět, že máš strach a péči a to je hlavní.

 
lool1986  24.07.12 10:51

8o Dáváš miminku lásku a péči, neubližuješ mu. Podívej se jak dopadají jiná miminka které se stanou obětí. Je toho hodně. Uvidíš malý bude v pořádku a potom to bude jen hrůzná vzpomínka .Jen si dej pozor do budoucna, když malý bude chodit prostě také spadne a když ho budeš až moc hlídat může se stát že nebude mít pud sebezáchovy.

 
Mikysek
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 24.07.12 11:02

Mě na Vánoce, v 6timěsících spadl prcek z gauče na hlavu :roll: místo jedné otočky udělal najednou 2. Já se zrovna natahovala pro plínu. Celou noc jsem ho chovala a koukala zda dýchá, byla jsem na nervy. Někdy se to stane…držíme pěstičky, ať jste v pořádku… :hug:

 
Hmarilla
Ukecaná baba ;) 1295 příspěvků 24.07.12 11:06

Tohle se stává i těm nejopatrnějším. přeju at se malý uzdraví. mně malá vyskočila z postýlky na zem, několikrát spadla z postele a jednou dokonce sjela s kočárkem po schodech, naštěstí připoutaná protože se překlopil, byla jen otřesená. všechny pády jsem si obulela. takže myslím že já jsem ta mamina která by potřebovala na dítě zbrojní pas.

 
LucieHo  24.07.12 11:08

Držím pěsti, ať se malý rychle uzdraví. A nejsi špatná máme, toto se může stát každé. Malá mi vyskočila z krmící stoličky, první spadla na záda a potom se praštila do hlavy. Naštěstí byla v pořádku, jen otřesená. Taky jsem si to vyčítala. Uvidíš, že bude zase dobře.

 
meduzza
Echt Kelišová 8515 příspěvků 24.07.12 11:17

Nejsi špatná :hug:

 
kacice
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 24.07.12 11:20

Držím všechny prstíky!!!Určitě to bude v pořádku neboj!!!Taky mám malou při koupání na přebalováku na pračce :,(

 
mayerka
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 24.07.12 11:28

Taky jsem strašná matka! :mrgreen: malýmu jsem přirazila malíček do dveří, měl ho chudáček rozdrcenej i s kloubem… V nemocnici to zdrátovali, na 2 měsíce zafixovali a pak jsme to doma rozcvičili… Moc jsem si to vyčítala, ale ony se ty děti fakt dobře hojej, tak neboj! Dneska už to máme doma jako žert: „Jaroušku, dáš zase někdy prstík do dveří?“ „NEEEEE!“
Snažila jsem se být vždycky moooc opatrná, hlídala jsem aby odněkud nespadl, po všech jsem hlídala hrnky s horkým kafem/čajem, všechny zásuvky a kabely zajištěný, ale stejně se vždycky najde okamžik, kdy se ty naše děti zmasakrujou… Nevyčítej si to, ber to jako poučení pro příště :hug: A samo že držím palce, ať jste doma brzo a zdraví!

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 24.07.12 11:29

Reaguji pouze na to-Jak zde někdo píše stane se to všem, tak mě se to teda nestalo (pokud teda neberu v potaz normální pády chodícího dítěte)a dělám vše pro to aby se to nestalo. Dítě nikdy nikam nepokládám a nikdy ho nenechávám ani vteřinu někde ležet aniž bych ho nedržela(v místech odkud muže spadnout).

Přesto musim říci že se to opravdu muže stát a duležité je že si zareagovala a ihned jela do nemocnice a když jste v péči lékařu tak se nemusíš bát všechno bude v pořádku :srdce:
Nic si nevyčítej. Už se to stalo a stejně to zpět nevrátíš. Nestresuj se.Ted musíš být v klidu proto že maličkej to vycítí a bude taky rozhozenej. Drž se a držim všechny palce :srdce: :srdce: :srdce:

 
žampion
Závislačka 3453 příspěvků 24.07.12 11:49

Panebože uplně se mi sevřelo srdce 8o 8o vůbec neni třeba tě odsoudít takovéto neštěstí je bohužel celkem časte nebo alespoň já znám ze svého okolí také pár případů, jen držíme pěstičky, aby byl maličký vpořádku :hug: :hug: :hug: :kytka: :)

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 24.07.12 12:04

Neboj vse bude v poradku, nejsi spatna mama. I me se to stalo, nejprv mi spadla mala z postele pak i z gauce kdyz uz vse zkoumala a zacala chodit, nastesti mame dost nizky ale co pro me bylo nejhorsi a taky jsme byli v nemocnicic bylo kdyz spadla ze druheho schodu na beton, nestihla jsem ji dobehnout. a dopadlo vse v poradku, jen uz si clovek pak dava bacha a ten obrazek mam porad pred ocima.
drzim pesti at vas brzy pusti a prcek je zdravi :kytka:

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 24.07.12 12:25

Asi není dobrý se takhle mučit pocitem viny, spíš si říct, že jsem to po… a zajistím podmínky, aby riziko pádu bylo minimální.
Já si prožila - vlastní vinou taky úrazy dětí, které jsem hlídala jako nanny a teď jsem u vlastního nervní a přehnaně opatrná, protože už vím, jak jsou děti křehké. Zároveň ale věřím, že mají anděla strážného :kytka: a rychle se hojí.

 
janinka606
Kecalka 414 příspěvků 24.07.12 12:27

Netresuj se, může se to stát každé z nás, i mě se to stalo, když malýmu byli dva roky tak mi na hřišti spadl z prolízačky, chvíli brečel a pak pohoda, ale rentgen říkal něco jinýho, prasklá lebka, zůstali sme na jipce na pozorování, druhý den nás pustili domů, že ho musíme hlídat a nesmí se prostě bouchnout, ale těmhle prťatům se všechno mnohem rychleji hojí. Po měsíci na rentgenu už prasklinka nebyla vůbec vidět, drž se. Taky sem myslela, že to se mnou sekne, nikdy v životě sem větší strach nezažila.

 
sweet78 nepřihl.  24.07.12 12:43

NEJSI špatná máma :hug: špatná máma by totiž ani nenapsala takový deníček protože by neměla výčitky svědomí… I nejdokonalejší mámě se prostě stane to že se na vteřinu otočí… Nejsi přece robot který funguje na 100% Přeji brzké uzdravení a budu na toho Tvého šmudlíka hodně myslet ať je co nejdřív v pořádku :hug:

 
careynka
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 24.07.12 12:43

Kliiiid, mne spadl malej v pul roce z prebalovaku NAD prackou, mne je skoro do pasu, takze nejakej 120cm cca. Ale nastesti spadl na nohy, ale i tak rval jak blazen a ja sama doma, takze sanitka…tri dny v nemocnici, rtg nedelali a vypadal v poradku. To se proste stane, ze se mimi neuhlida, horsi by bylo kdybys mu neco udelala ty, to bys byla spatna maminka. Ale takhle ne :-) bud rada, ze je malej v poradku a uz ho nespoustej z oci :-)

 
Andreika Ullrichova
Kecalka 124 příspěvků 24.07.12 12:58

Ahojky, nejsi špatna mama kolika maminkam se tohle stane že se otoči a něco se stane jsou akční at hlidaš sebevic nemužeš zabranit všemu ja mam skoro 3leteho chlapečka Honzíka když mu bylo 13 mesícu spadl hlavickou na stěnu a rozsekl si cele oboči kousček a nemusel vidět byla sem uplně vynervovana bala sem se jak to dopadne taky sem si řikala že jsem to nejhorši na světě ale stava se samozřejmě ti držim palečky a vydržte tto tam bude to dobré........ted čekame holčičku a taky se toho bojím jak kdybych měla mit první uraz je to nejhorši mě stači když ma jen chřipku a jsem hotova Neboj

 
Anael
Echt Kelišová 7797 příspěvků 24.07.12 12:59

Ahoj, drž se! Určitě jsi jako máma nezklamala, mně taky syn spadl, ale naštěstí byl pod RTG v pořádku. Ale já se málem sesypala. Nejsi první ani poslední máma, které nechtěně spadlo dítko. Hodně štěstí :hug:

 
Altche
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 24.07.12 13:02

Ale prosim tě, to se stane každý z nás! Dřív nebo později děti někam spadnou, ať už z postele, přebalováku, klouzačky, chodníku…Někdy je z toho bohužel úraz, někdy ne - příbuzný spadla dcerka z postele na koberec a taky měla zlomeninu lebeční kosti, naproti tomu moje teta vypadla ve dvou letech z okna ve zvýšeným prvním patře a nestalo se jí nic! - malej bude v pořádku a ty se netrap, jsi dobrá máma, pokračuj v tom, jak to děláš doteď! :kytka:

 
Lenula-xy
Kelišová 7398 příspěvků 24.07.12 13:09

Nic si nevyčítej, já jsem si říkala, že mě se to nikdy nemůže stát a stalo se, malá mi spadla v 5měsících ze sedačky. Na chirurgii mi sami řekli, že takových pádů ještě bude, ale ta hrůza a šok, co jsem prožívala, řekla jsem si už nikdy :( Přeju vám, ať to dobře dopadne a nemá žádné následky :hug:
já jsem začala přebalovat na zemi na pěnovém puzzle, protože malá je od malinka strašně živá, od 8.měs obcházela nábytek a u přebalování ani neleží, takže u nás jsme přabalovák brzo zrušili :palec:

 
LadyLada
Závislačka 4442 příspěvků 24.07.12 13:11

Tak to už jsi třetí případ, který znám. V prvním se nic nestalo, ve druhém také prasklá lebka.

Miminko bude v pořádku. Přeji, ať vás co nejdřív pustí domu. :mavam:

 
katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 24.07.12 13:23

Ahoj tak určitě takovýhle úrazy způsobené nepozorností, já tedy dítě vždy na přebalováku držim, vštipovaly nám to do hlavy na zdrávce tak na to dávám pozor, ale zase nejsme roboti, a malá mi jednou spadla z postele naštěstí na nohy, a to nemluvim o tom že ji neustále vyndavám z pusy různé předměty, to bysme musely dětěm neustále stát za zády aby se jim nic nestalo. Držim palce at se mimi brzy uzdraví :kytka:

 
Lynette
Echt Kelišová 7673 příspěvků 24.07.12 13:34

:lol: Ty jsi trdýlko viď? Víš kolikrát má spolužačka spadla své mámě jako miminko z pračky na dlaždičky když se jen otočila? Tohle je dost časté a chápu, že to je pro tebe šok, ale věř mi, že tohle je velmi časté. Miminka jsou naštěstí jak gumový takže vůbec nepochybuju, že by se prcek neuzdravil. Mít výčitky je myslím si v pořádku, ale rozhodně to neber tak, že jsi jako matka selhala - tohle se stává dnes a denně i v lepších rodinách ;) Příště přebaluj na zemi a je to. A přestaň si už sypat popel na hlavu, víš kolikrát se ti s tím malým stane něco podobného? Ještě xkrát mu šlápneš na ruku/ nohu, přiskřípneš omylem prsty do dveří, začne se dusit bonbonem, při snaze zanbránit pádu omylem zaviníš ještě větší držkopád než kdybys mu neasistovala apod. :D To je úplně normální!

 
Katyty
Echt Kelišová 9960 příspěvků 24.07.12 14:17

Nic si nevyčítej, blázínku.
Chápu, že jsi vyděšená. Hele, mě ségra spadla jako půlroční, jen o kousíček hlavou minula roh dřevěné bedny, bylo mi 10 a byla jsem z toho vyřízená.
Asi 100× se převrátila s kočárem (s tím starým, velkým, měla kšandy, aby nevypadla. Nebyly chůvičky, nic. Našli jsme ji vždycky pod kočárem.)
Jen co se naučila chodit, tak dvakrát slítla schody!
Nic z toho nebylo.
Za měsíc jí bude 18 a je zdravá jako řípa ;)

To se prostě stává! ;)

 
Katyty
Echt Kelišová 9960 příspěvků 24.07.12 14:21

@Lynette Přesně! :)
A jak začne lézt? A slézat (např z postele, gauče,..). A vůbec… Tak to prostě s dětma je.
Doktoři Ti ho dají do kupy a může zase řádit ;)

A kluk? Víš kolikrát pojedete na šití? :D

Tyhle věci o mámě vůbec nevypovídají. Vypovídá to, jak jsi s ním a jakou máš starost. Myslím, že skvělá máma :palec:

 
Lejla77
Ukecaná baba ;) 1915 příspěvků 24.07.12 14:24

Ja myslim, ze nejsi nejhorsi matka na svete, tohle se bohuzel muze stat uplne kazdemu
moje segra kdyz mela malou-miminko, tak kazdemu pripominala, at malou nenechava o samote na prebalovaku atd… pak se sama jednou na chvilku otocila a mala spadla primo ji, to se holt stava - nejsi prvni ani posledni takze se neobvinuj :srdce:

malemu prejeme brzke uzdraveni :*

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

To je život


Reklama