Jarní miminka 2004 - Hurá na prázdniny

Rodičovství

Ahoj holky, předem se moc omlouvám za zpoždění deníčku, takže bude jen krátký, ať máme kam psát a hlavně, ať má Diny kam oznámit narození Diňátka.

Protože prázdniny už začnou coby dup, tak mě napadlo probrat, co budeme dělat v létě. Pro mě navíc začnou i školní prázdniny, protože Honzíkova školka o prázdninách zavírá, takže si budu Honzíka užívat celodenně. V této souvislosti mě napadá, jak je to vlastně s jesličkami o prázdninách Tkaničko? Taky zavírají?
Takže jaké jsou moje plány na červenec a srpen. Poslední týden v červnu odjíždím s klukama a s mými rodiči na jejich chalupu u Plzně. Jezdím takhle každý rok už od narození Honzíka. Jsou to takové moje opravdové prázdniny, protože babi s dědou kluky zaměstnají a já hlavně čtu, chodíme na procházky a tak.
Další akcí v červenci bude výlet do Třince, na oslavu narozenin manželovi babičky. Tam také jezdíme každoročně a je to tam moc fajn. Honzovy sestřenice mají malé děti, takže kluci si vyhrají s kamarády u strejdy na zahradě a k tomu uděláme pár výletů po okolní krásné přírodě. Třinec leží ve velkém údolí a všude okolo jsou Beskydy. Jen kdyby ta cesta z Prahy netrvala tak dlouho. Musí se vlastně dojet až do nejvýchodnějšího cípu republiky a trvá nám to tak 5-6 hodin. V Brně si dáváme pauzu na oběd, tradičně v Ikee.
No a další plány na prázdniny už nejsou tak přesné. Chtěli bychom zajet na pár dní na Šumavu, loni jsme tam objevili dobré ubytování na chatě od ČVUT, není to drahé a nemusí se to rezervovat dlouho dopředu. Jen je to na úplné samotě vysoko na kopci, takže žádný noční život. Honza mluvil ještě o jižní Moravě nebo Slovensku, tak uvidíme.
Na závěr prázdnin, nejspíš první týden v září, by na řadu mělo přijít Chorvatsko. Zatím tedy ještě nemáme nic vybraného, takže jestli někdo máte dobrý tip na dovolenou s malými dětmi v Chorvatsku, tak ho prosím prozraďte. Chtěla bych najít něco s oblázkovou pláží s pozvolným sestupem do moře, zatím jsme vždycky měli smůlu na skalnaté pláže se schůdky do vody.
Tolik tedy o našich plánech. Těším se na vaše příspěvky.

Mart

Hodnotilo 1 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
Julda
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 12.06.06 09:41

zASE JEDNOU PRVNÍ, ŽE BY? no mám na klíně petra, tak to podle toho vypadá. má chudák teplotu 38, takže má asi to samé jako martin, ale s atb ještě počkám. a zítra tedy na sraz nepojedeme, kor když jsou ty vedra.

julda

 
Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 12.06.06 09:53

Že bych byla druhá?:-)))))

Miroušek

 
Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 12.06.06 09:56

Juldo - pusu marůdkovi, snad bude brzo v pořádku.

Miroušek

 
Julda
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 12.06.06 09:58

Dala jsem petra spát, protože ho ta teplota nějak zmáhá. Martin jsem vnutila tchánovi. Přišel si půjčeit auto, že musí na chvíli do práce a tak jsem mu Martina vnutila. Aspoň mám klid na Petra, když mu není dobře.

A teď k deníčku. Mart, já myslím, že budete mít hezké prázdniny, máš se na co těšit. My snad letos pojedeme na dovolenou celá rodina, tedy jen po republice. A já bych chtěla někam třeba na moravu, abych se i podívala k některým moravačkám z deníčku - no když se uvidím aspoň s jednou, tak to myslím, bude úspěch :-)). Zatím má manža dovču naplánovanou na první týden v červenci a pak první týden v srpnu. a hlavně bych chtěla sehnat ubytování s jídlem nebo s polopenzí, protože odmítám o dovolené vařit. Ať to stojí, co to stojí, né :-)))? Takže tímto prosím moravačky, jestli mají nějaký tip na pěknou dovču v jejich okolí, aby mi daly vědět.

Jdu odpočívat, martin dnes vstávat v 6,30 a to není nic pro mě :-(((.

Julda

 
Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 12.06.06 10:05

Ahoj holky,

tak se konečně hlásím po našem prodlouženém víkendu. Střechu jsme jakžtakž zvládli, ještě v pátek dopokládat krytinu a zítra okapy a bude hotová.

Jak jsem předpokládala, celou dobu jsem stála u plotny a hlídala Pepču. Naštěstí byl za hodné batole, tak se to dalo zvládnout.

Včera jsme tradičně jeli k našim, tak si to Pepča zase užil.

MART - deníček je hezký. My žádné plány na prázdniny ještě nemáme, asi budeme podnikat jednodenní výlety po republice, podle toho, jak vyjde čas. Manža zase tradičně bude zastupovat řidiče za jejich dovolené a toho už se nemůžu dočkat:-(((((( Loni i předloni jsme s Pepčou byli u našich, ale nevím, jak to bude letos, protože tchýňáci jsou věčně na chatě a prababička a praděda už tady být sami delší dobu nemůžou. Takže asi tak u nás.

Opožděně gratulujeme LUKÁŠKOVI k narozeninám a přejeme všechno nejlepší.

DINY - moc na vás myslím, musela jsem aspoň večer narychlo nakouknout každý den, abych Diňátko nepropásla.

Číst jsem nezvládala, takže ani nebudu reagovat. Jen marůdkům přejeme brzké uzdravení.

Zatím papa.

Miroušek a Pepča

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 12.06.06 10:11

Dobré ránko
my vstáváme a on je tady nový deníček :-)

Moc zajímavé téma :-) a co u nás na ty prázdniny plánujeme. Je to smutné ale nic protože manžel neví kdy si bude moci vzít dovolenou a navíc nemáme našetřené žádné korunky takže smůla a navíc když už si tu dovolenou veme tak pojede jistě pomáhat rodičům na chatu :-( grrrrr.
No máme v plánu prvních 14 dní v červenci (možná ne celých) strávit na táboře. Letos bez dětí protože nám to tam voda tak zdevastovala že bychom se tam za to museli stydět. Chceme to tam trochu zrekonstruovat.
Zbytek prázdnin je v mé režii. Ráda bych jela na několik dní k Maje a Zuzance, na to se moc těšíme. Pojedeme vláčkem který jede vlastně až na místo určení což je super.
Nějaký ten týden strávíme asi u babi na dvorečku u bazénku, sem tam u tchýňáků na chatě (tam to bude v rámci práce jak jinak), sem tam u ségry…

Tento týden už jsme doma sami bez tatínka. Minulý týden byl děsně nemocný měl rýmu ale bylo to docela fajn protože jsem se nemusela starat tolik o Terinku a mohla jsem vypadnout z bytu sama :-) užila jsem si dvakrát masáž ze které mě nejspíš bolela hlava :-( a kadeřnici :-).

V sobotu tatínek odjel hrát na svatbu a vrátil se v neděli nad ránem dost opilý. Jelikož neměl sebou auto tak popíjel no celou neděli proležel, prozvracel a prohekal…navečer jsme jeli k jeho rodičům na otočku na chatu…holky mě to tam tak nebaví. Oni jsou úplně posedlí prací. To přece není normální. Navíc mě štve že se tam tak dřou a stěžují si jak jsou unavení…sakra když chci zahrádku tak se o nís tarám s láskou ne? A ne že si pak stěžuji jaká byla práce to posekat a zalít kytky…navíc oni nemůžou mít jen jednu zahrádku ale mají zahrádku u chaty a 20m od chaty bydlívala babička a tam oni teď vlastně bydlí (chata ještě není dostvěná) a tam musí být druhá zahrádka…A jestli někdo pamatujete epizodu slepice a vlak tak už je po příběhu, slepice sežrala kuna.
Navíc mě zase štve že tchýně je od ledna v důchodě a slibovala jak bude jezdit a jak bude hlídat…no první bylo moc zima, teď je asi teplo a navíc až dostavěj tu kůlnu, až odrostou jahody.....milion výmluv. Jsme tam teď přes tři týdny nebyli, nějak to nevycházelo, Terka byla marod, před tím Tom hrál…myslíte že je napadlo přijet k nám? A pak hekaj že Terezku dlouho neviděli…to jsem z nich zase taková naštvaná nebo otrávená…vždyť to maj stejně daleko oni k nám jako my k nim, mají auto, děda dělá na směny to znamená že je dva dny v práci a 3 dny má volno jenže to musí pracovat aby udělali i práci co jim za ty dva dny stojí :-(

Venku je nádherně. Chci jít kouknout k baťovi na botičky nějaké dírkaté. Podle www stránek by tady měli mít jedny béžové za 399,–
http://www.bata.cz/catdetail.php?…íslo%20artiklu&a_pa­ge=65&tipslis­t=
(nechce se mi dávat za boty na 2 měsíce 700,–) tak to okoukneme.

Musíme nakoupit i nějaké jídlo jsme nějaký vyjedený. K obědu bude květák a brambory.

Jak to bude zítra se ZOO? Kdo vlastně všechno dorazí?
Jdeme se převléknout z pyžama ustlat a asi vyrazíme na nákupy
Maky aTerinka

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 12.06.06 10:14

Chjo to mě mrzí že je Peťa marůdek. Taková teplota u takového miminka :-(
tak ať brzy klesne a jste fit.
Maky a Terinka

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 12.06.06 10:16

No jo druhá…lumpe než jsem napsala komentář tak jsi mě několikanásobně předeběhla, to se dělá?

Tak už to budete mít pod střechou :-) to je fajn

Maky

 
Tkanicka-kacka
Kecalka 188 příspěvků 12.06.06 10:40

Chjo, tak se mi po půlhodině podařilo přihlásit, nějak mi zmizlo heslo a nemohla jsem si vzpomenout na tu správnou variantu.
No prázdniny nevím jaké budou, jesličky mají zavřené naštěstí jenom poslední 2 týdny v červenci, tak snad bude více než 10 st. a někde vyrazíme, předběžně asi do Lednice. Zbytek bude pracovní.
Ehm kolegyně si dovolenkuje tento týden na Makarské, tak makám za dvě. :((

Tkanička

 
Julda
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 12.06.06 10:59

Maky, ty botičky vypadají moc hezky. Na tchánovce si postěžuj, ať si ulevíš. Já jsem teď taky nějak alergická na tchýni. Vymyslela si výměnu oken a teď si pořád stěžuje, že je unavená z uklízení - uklízí už třetí týden a ještě nějaký čas bude uklízet. Minulý týden si na úklid vzala dovču a ani se naskok nepřišla podívat na kluky a Martin měl zrovna tu teplotu a já tady padala na hubu :-). Když ona si pořád stěžuje, jak je unavená, tak ani nemám chuť jí poprosit, aby si vzala na chvíli kluky. Tchán byl 10 dní na zájezdu a tak jsem mu dnes vnutila Martina, musím využít pár dní, co je doma, protože teď v létě bude skoro pořád v čudu.

Maky můžeš přijet na dovču i k nám, už vloni jsem tě zvala :-).

Julda

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 12:25

Petovi pusu, tedy vedro + teplota, nedivim se, ze je unaveny:(

market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 12:40

ahojky:))

tak prazdniny a my, diky tchyni jsme museli prehodnotit plany a vymyslet plan B:)). Takze asi budeme jezdit na jednodenni vylety a uzivat si to :))

ted dopoledne jsme byli tri hodiny venku, tahla jsem i motorku, chvili na ni jezdil, zaverem jsem tahla jeho i motorku:)). Odpadl okamzite do postylky, odpo razime za kamaradkou :))

a ted, kdo zitra dorazi do ZOO? ja tam budu uz kolem 9, ve spodni casti jak je detska tramvaj a bazenek. Pisnete prosim, kdo dorazi, chapu, ze ma byt vedro, ale at aspon vim , diky

market a krystof

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 12:41

Maky

vubec se ti nedivim, ze se ti tam nechce jezdit :( a o tvoji tchyni se nevyjadruji, musela bych byt sprosta

market

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 12.06.06 13:23

Tak jsme doma dítě protestuje v postýlce a to musí být unavená.Byly jsme na hřišti a pak ve městě. Máme tu nové moc pěkné velké hřiště :-) tak příští srazík by mohl být u nás :-) ale k nám to asi máte všichni kapku z ruky :-(

Boty máme nakonec úplně jiný
http://www.bata.cz/catdetail.php?…
ty červený
tam ty neměli vůbec a pak už jen samé dost drahé na můj vkus

Juldo díky myslím že letos bychom mohli podniknout výlet i do podkrkonoší :-) a co s balíčkem mám ho poslat poštou aby si to unosila když má teď být to léto?

Makys - prišel balík ale zrovna jsme nebyly doma tak pro něj pak musím skáknout na poštu

Jo a Terka měla pod kolenem klíště. Včera jsme si ho nevšimla a to jsme jí koupala a mazala. Až dopoledne když jsme se převlékaly ven tady chvíli běhala nahá tak koukám co to tam má a ono tam bylo přicuclé ale šlo dobře vyndat tak doufám že bylo nevinné.

Jdu něco pojíst a pak uspat uřvánka
Maky

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 12.06.06 13:25

máme v plánu dorazit tak snad do toho nic nevleze
Maky a Terinka

 
Tkanicka-kacka
Kecalka 188 příspěvků 12.06.06 13:32

V sobotu jsem hlídala kromě té své dračice ještě 7 letou hyperaktivní dceru mé kámošky.
Tímto vzdávám hold všem maminkám co mají 2 a více dětí!!!
Dalo mi to opravdu zabrat, už ve třičtvrtě na devět jsme šly do parku a pak na hřiště. Nabalení jak na 2 denní výlet, ve 12 jsme se vracely, Kačka usla v kočáru a po hodině a půl ji šla Alenka iniciativně vzbudit, protože si už chtěla hrát ( to jsem myslela že ji zalbiju). Od 15-17 hod. si už jenom dělaly naschvály protože se to Alči už omrzelo. Jinak dobrý, třeba si časem zvyknu. Bylo jen jedno rozbité koleno (teto už mi z toho valí krev :)), zapíchlá tříska (to nepřežiju, nevyndávej mi to) a naražený nos (teto, přerazila jsem si nos,je to vidět?)- to všechno Alenka, kdyby se s tím nepochlubila tak bych si ani nevšimla.

Tak to je moje první zkušenost s hlídáním starších dětí. :)))

Tkanička a Kačka

 
Jantarka
Ukecaná baba ;) 1128 příspěvků 12.06.06 14:48

Jééé tak je tu nový deníček:))

Dítě kouká na Krtka tak využívám chvilky:)

A co my a prázdniny?
Já bych nejradši někam k moři, ale to se ještě uvidí, podle finanční situace. Takže když by bylo tak asi až koncem prázdnin.
Jinak my každý rok jezdíme hodně i po Čechách, takže určitě nějaké výlety jako je Dvůr Králové, Adršpach, nějaké aquacentra, zoo atd. Třeba na víkend nebo i na den. Pak určitě pojedeme na naší chatu alespoň na týden nebo dva, to podle počasí, protože jakmile začne pršet většinou balím kufry a odjíždím směr Praha.
Taky jsme si chtěli pronajmout nějakou chatičku, někde u vody, něco jako jsme měli loni na týden. Ale ceny se nějak od minulého roku rapidně zvedly, tak raději budu doufat v to moře.

Jo a ještě Vám musím napsat příhodu z dneška. Přijela k nám mamča, oblíkli jsme se a vyrazili jsme autobusem do Bohnic na hřbitov. Mám tam mojí babičku. No já ostuda tam skoro nechodím, na mě to tam nějak všechno působí depresivně, takže jsem tam byla po několika letech a Péťa poprvé. Přišli jsme tam a Péťa hned,že chce čůrat. tak jsem mu stáhla kalhoty a čekám až začne čůrat a ono nic, tak mu ještě řikám,ty teda nebudeš? No a najednou koukám, že jsem si na ruku rozmázla h…Péťa totiž oznamuje kakání stejným výrazem, řekne že chce čůrat. Takže to měl úplně všude, jak měl ty slipy stažený ke kotníkům i v kalhotech, po celých nohách. Já měla naštěstí vlhčený ubrousky a náhradní tepláky, ale i tak to bylo fakt dobrý. Místo abych pokoukala tak jsme tam měli velkou čistící akci:)) Jo jo to jsme tam toho pravnoučka předvedly v plné parádě:)))
MARKET - tímto tě ujišťuji, že čůrání na holčičku je mnohem mnohem praktičtější:))

MAKY - mě přijde vůbec ta generace našich rodičů na ty chaty jak ujetá. U nás taky všichni jezdí na chalupu a celý víkend tam všichni makaj. Můj manžel má chatu po dědečkovi, jezdíme tam hodně málo, spíš přes léto na delší dobu a to pak hlavně relaxujeme, grilujeme,chodíme k vodě , ale abychom tam trávili každý víkend na to nejsme. Na jednu stranu je to škoda, protože ta chata je v Pikovicích, je tam Sázava a moc hezká příroda… Asi jsme fakt jiná generace a taky je víc možností, co se týče trávení volného času. Takže raději jezdíme po výletech a tak. Což samozřejmě nikdo z rodiny od manžela nechápe, proč vyhazujeme peníze, když můžeme být na chatě. A taky častá otázka u nás je: „už jste tam byli alespoň posekat trávu??“ tak stále nebyli:)))

MIROUŠKU - paráda, že máte zastřešeno, tak teď ať to odsejpá a můžeš se vyřádit při zařizování pokojíku.

JULDO - posíláme Péťovi ozdravnou pusu, ať jste brzy v pořádku.

TKANIČKO - tak to jsi měla docela zábavu, co? A že by i dobrou antikoncepci?

Zatím pa Lenka a Péťa

 
Tkanicka-kacka
Kecalka 188 příspěvků 12.06.06 15:05

Jantarko možná, ale jen na rozdíl 5 let. A ony se ještě ke všemu moc neznají, tak nejsou na sebe zvyklé. A Alenka je do všeho hr. Příští týden se jím narodí mimčo v rodině, tak bude trénovat. Už se těší jak ho veme na kolotoč. :)) nedala si rozmluvit, že to hned tak brzo nepůjde. Docela jsem se nasmála.

T.

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 12.06.06 15:12

Leni nevím jestli je to generací ale někdy ty lidi nechápu. Tady má dost holčin domeček a zahrádku a když mluví o tom že tam něco dělají tak z nich mám pocit že je to baví dělat a proto to dělají.Samo že je to práce ale nehekají že jsou udřené že zase museli zalít skleník…tak sakra když jsem udřená tak si ten skleník nebudu pořizovat. Oni tchýňáci jsou na tohle fakt mistři. Tchán je docela nemocný co se týká pohybové soustavy furt ho něco bolí a tchýně jakby smet … zrovna nedávno když si vymysleli že budou dělat přístavek k chatě, bylo domluvené že tam v neděli přijedeme my (s velkým sebezapřením ale budiž) a manželovi obě sestry s rodinou a že mu to chlapy vykopou na základy…jenže ve čtvrtek nám volají že už mají polovinu vykopanou. Tchán kopal, tchýně běhala s kolečky hlíny…nemůžou se hýbat všechno je bolí ale hlavně že už je to hotové…asi jsme měli přijet hned a ne až v neděli nebo nevím.
Navíc mě to štve z toho hlediska že berou jako samozřejmost že tam furt jezdíme. To že nemáme zahradu ještě neznamená že doma nemáme roupama co dělat ne? A to že by občas oni mohli přijet k nám snad není přehnaný požadavek…
Tchýně se v prosinci rozplývala jak od důchodu bude jezdit k nám a bude chodit s Terinkou na procházky…no tak byla jednou!!! a to přijela i s tchánem a myslím že to bylo v sobotu každopádně byl doma i manžel. Pak furt bylo moc ošklivo a teď je zase hezky tak musí být na chatě na zahrádce a musejí stavět ten přístavek k chatě…kdyby bylo po mém tak k nim nejedu dokud oni nepřijedou k nám. Na písek můžeme jít tady do parku stejně tak jako k nim na zahrádku a navíc se tam nemusím strachovat aby Terka nešlápla na nějakou kytičku :-(

Jsem si tady teda zase ulevila. já to vždycky dlouho dusim ale pak to vždycky přeteče…

Jinak u nás se po obědě nespalo a pěkně mě to štve.
 Maky

 
makysek
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 12.06.06 15:39

Tak dneska si vybírám den blbec. Vašek má načervenalá ramínka, za což bych si nejraději napohlavkovala. Dvakrát jsem připálila jíšku na koprovku (toho drhnutí!), další rendlík je na odpis, protože se mi vyvařila voda z Jirkova blivajzku. A když jsem tu koprovku nakonec udělala, ozvalo se „mamí, kakat!“ a já hrnec rychle odstavila na druhou plotýnku, ze které jsem dvě sekundy předtím sundala uvařená vejce. Není to k žrádlu, je to připálený. Eště by mi mohl shořet počítač a šla bych sežrat lahev feferonek.Ozvu se večer, kdyby ne, tak jsme vyhořeli.

Co Diny, neprošvihla jsem něco????

Makýš, co dnes posírá čeho se dotkne a Tygříci

 
Senti
Kecalka 375 příspěvků 12.06.06 15:46

Ahojky!

Tak jsem dneska konečně dostala Těhotenskou průkazku!!!
A mám další krásnou fotku Putovníčka! Až přijde Mirek domů a najde mi drátek od foťáku, dám vám ho do galerky:-)
A vývoj. vady jsou vpořádku!!!
Na tripl. test jdu 30.6., tak pak budu znovu prosit o držení palečků, když vám to tak hezky jde:-))

A Karolínka byla v ordinaci moc hodná - seděla na židličce a upíjela brčkem z krabičky šťávičku:-) ˇ

Za chvilku jdeme balit a až přijde Mirek kolem 17h z práce, pojedeme k rodičům, kde budeme zase dokud bude takhle kráááááásněěěěěěěě!

Rýmu mám stále, ale v krku už mě naštěstí nebolí a Karolínka se doufám toho kašle, kterej má večer taky doufám brzy zbaví, abychom mohly v pátek na to očkování…

Mart: my měli v plánu jet letos k moři, ale protože jsem těhu, nechci riskovat - to velké vedro u moře je pro miminko nebezpečný a za to mi to nestojí:-( Ale co jsme v plánu měli a co vyjde, jsou Pardubice, kde má Mirek příbuzný. Budeme mít svůj pokoj a celodenní péči o Karolínku -budou zajišťovat tchýňáci a to celý týden!!! Měli bychom jet někdy na přelomu července a srpna.
Pak budeme taky pár dní v Liberci u manži strejdy, budeme dělat taky nějaký výlety a jinak budeme u mejch rodičů, když bude hezký počasí.

Market: zítra si to v ZOO užijte a prosím, pozdravuj ode mě Slniečko a Lukyho, ano?

Diny: tak jak jsi dneska dopadla ty?

Juldo: držím palce, ať se nemoci, co nejdříve zbavíte!:-(

Maruš: držím palce, aby byl manža už brzy vpořádku a v zájmu lepší domácí pohody, šel brzy do práce:-))

Od všech ostatních marůdků, na které jsem zapomněla taky odhánímc bacily!

Krásný den!
Senti, Karolínka Putovníček- podle UTZ 13+3 tt

 
Senti
Kecalka 375 příspěvků 12.06.06 15:56

Tak mi právě Karolínka usnula - mezitím, co jsem psala, slezla z mého klína a stočila se pod PC stolkem a usnula:-)))
Když chci, aby usnula po poledni,tak to ne, ale takhle odpolko, to je nejlepší - jenže potom taky podle toho vypadá ta pozdní večerka…:-(No ale dneska jedeme za rodičema, tak si je aspoň večer užije:-)

S.K.P.

PS: Makyš: doufám, že už jsi si smůlu vybrala na hooooooodně dlouho!:-(

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 12.06.06 17:27

Ahojky Jarňulky:)

Tak jsem doma z poradny, dobré zprávy, prý je hrdlo měkké a vláčné, propustné na prst, ti poslíčci tedy k něčemu byly:) Dostala jsem nějakou injekci a prý bychom mohli v noci jet…no počkáme si…hlavička naléhá, jak prý budu mít kontrakce po 10 minutách, máme jet, bude to prý rychlovka…tak to jsem fakt zvědavá.

Monitor byl zase na hraně, prý už je vidět, že by mimi taky chtělo ven, tak proč sakriš nezavelí??? No já sedím jak pecka u pc, dělám pro manžu nějakou smlouvu a nic se neděje…když jsem chodila po městě, tak aspoň bříško i záda bolely…asi půjdu až to dodělám na prochajdu…

Ve středu kontrola, ale prý si dr. myslí, že se uvidíme až na oddělení šestinedělí…kéž by měl pravdu…

Škoda, že jsem se nezeptala, co to bylo za injekci…prý jestli je to připravený, tak to jen nastartuje aby to bylo, jestli ne, tak třeba zítra…to jsou nervy…

Prosím, držte mi palečky, já už bych fakt moc ráda rodilaaaa…myslete na nás a pošťouchněte to naše Diňátko, já mu pořád říkám, že na světě je mnohem krásněji, než v tom mokrém břiše, že si vybralo krásný měsíc a že sluníčko svítí, tolik lidiček se na něj těší…tak proč ty fóry, že jo…:)

Jdu si počíst…a věřte mi, hormony tak pracujou, že tu skoro brečím…jak už se na ten náš uzlíček těším…

Diny (zítra začínající 41tt)

 
Mart
Kecalka 456 příspěvků 12.06.06 17:28

Maky, Jantarko, přidávám se k vám ohledně názoru na „zuřivé“ chataření. Je to smutný, když se člověk stane otrokem něčeho, co by mělo sloužit spíš k odpočinku. Navíc vnoučata časem vyrostou a tenhle čas už se nikdy nevrátí. Maky, nestaví tchánovci ten přístavek kvůli vám, abyste tam mohli jezdit ještě častěji? :-( Drž se a nedej se k ničemu nutit.

Tkaničko, to jsi si s Alenkou užila. Naštěstí nejsou všechny děti hyperaktivní. Když o tom tak čtu, přijdou mi moje děti jako pohodáři, až na těch pár hádek a pranic.

Makýš, vykašli se na vaření a užívej si sluníčka.

Senti, blahopřeju k průkazce!!! Já bych jako těhu k moři taky nejela, nemá cenu riskovat. Za rok už budete moci jet všichni.

Mart

 
Mart
Kecalka 456 příspěvků 12.06.06 17:30

Diny, jdi na tu procházku, užij si sluníčka, pak se trochu vyspi a myslím, že k ránu byste mohli jet. Moc, moc držím palce.

Mart

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 12.06.06 17:41

Mart já ani nevím proč to stavěj :-( kytičky jsou tam proto aby po nich děti nešlapali a netrhali je, tráva proto aby se mohla sekat a tudíš se v ní nesmí moc běhat aby neležela a sekačka to vzala…přístavek má být kůlna na nářadí a vozík k autu…no on je tchán takový sběratel takže on to něčím ucpe, sbírá samé krámy co kdyby se to někdy hodilo že jo?
Přiznám se že jsme tam ještě ani jednou nespali. Loni tam spávala švagrová s Jeníčkem ale…chtěli jsme po nich aby koupili nebo že si je koupíme my a aby se tam namontovali takové ty ohrádky ke schodům do patra. Spí se nahoře, schody jsou hodně prudké dřevěné. Nahoře nejsou dveře ty jsme měli taky slíbené. No těžko tam letos budeme moci spát protože bych se od Terky nemohla hnout až usne. co kdyby se vzbudila a chtěla jít za náma. A myslím že letos tam nebude ani švagrová s Jeníkem pokud se ty schody nějak nezatarasí. Přece jen loni byl Jeníček „ležák“ takže kam ho položila tam ho našla…no dělají se tam samé blbosti a to co by se dělat mělo se nedělá…pro děti je tam strašně nebezpečno. Nejen v chatě ale i venku (prudké nezabezpečené kamené schody do sklepa, nad sklepem kamá zídka kterou kdyby nedejbože děti přelezli a přepadli tak to nepřežijou, nějaké odtokové jámy pod okapy to je tak na zlomení nohy i pro dospělého…). No loni jsme si tam vůbec neodpočinula protože jsem furt za Terkou musela běhat letos už je přece jen rozumnější letos tyhle sprinty čekají švagrušku. Ale čert nikdy nespí takže budu muset být ve střehu taky.
 Maky

 
Mart
Kecalka 456 příspěvků 12.06.06 18:30

No to fakt není baby friendly chata, nedivím se, že chceš léto trávit jinde.
 Mart

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 18:52

ahojky:)

tedy dneska to vypada na plodny den :), DINY moc na tebe myslim a drzim palce, at mas prcka brzy u sebe :))
no a TANINE dneska praskla voda, takze uz je v porodnici :))))

market

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 12.06.06 18:55

Nervak!!!! To se hned tak nestava! Hned dve najednou. No to jsem zvedava, kdy dneska pujdu spat:))) Drzime vsechny palce, co mame!!!!
L&M napnuty k prasknuti odvedle

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 12.06.06 18:59

Holky,

u nás je klid, trošku mě pobolívají záda, ale kontrakce ani náhodou…asi ta injekce nezabrala…Tanina mě předběhláááá:))) Držím jí moc palečky a moc se těším na vylodění Šimonka:)

Diny (od zítra nám začne opět miminko tzv. „procházet“:)))

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 19:08

nevzdavej to :))), treba si to dinatko jeste rozmysli:))))

market

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 19:09

hm tak to je fakt chata naprd:(((((, nedivim se ti, ze te to tam nebavi, zadny odpocinek vid :(

market

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 12.06.06 19:14

Jasneee!!! Priklady tahnou!!:))

 
wej
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 12.06.06 20:06

Diny, to bude určitě klid před bouří a v noci se to rozjede:o)))) Držíme palečky:o))) Maruš

 
almerka
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 12.06.06 20:07

Ahoj holky!

Držím palce Tanině a doufám, že si Diňátko vezme příklad!!
Moc na vás holky myslím.

Na srazík bohužel nepřijedeme, protože nemám zítra auto a trmácet Radimka v tomhle vedru do Prahy autobusem se mi nechce.

Almerka & Radimek

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 20:13

skoda, ale chapu to

market

 
pajous
Kecalka 382 příspěvků 12.06.06 20:20

Ahoj,
na srazík zítra asi dorazíme, pokud se něco nestane..Klárka trochu kašle, ale nemá teplotu ani nesoplí a lítala dneska jako drak:)
Taky máme letos premiérově rozbitý kolínko:(

Pavla a Klárka spinkající

 
pajous
Kecalka 382 příspěvků 12.06.06 20:21

Diny, držíme palce aby Diňátko konečně vykouklo:)
 Pavla

 
wej
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 12.06.06 20:49

Market-
my také nedorazíme, Vládík má pořád průjem:o(( Maruš

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 20:52

chjo chjo, vas se ty nemoci taky drzi :(
co ty, jak je? zaludek boli?

market

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 12.06.06 20:59

Ahojda, tak co ten zítřek? Kde a v kolikse sejdeme? A kdopak vlastěně jede? Zatím jsem spíš zaregistrovala, kdo všechno nejde…
My budeme ve třičtvrtě na devět na hlaváku, pojedeme hned do zoo a budeme se tam někde plácat a koukat na zviřátka:))

Baghira

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 21:05

klidne se muzeme sejit kolem pul desate u hlavni brany

dorazi Peg, Smokie, SLniecko, Maky, Pavla a jeste mozna nekdo

 
makysek
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 12.06.06 21:08

Mankote, Táňa rodí, to teda čumim, ona jak jsem nechodí, tak mi úplně uniklo, že už je to taky na spadnutí.
Diny - Teda to tvoje dítě nás napíná! Ať už je to tu, Diňátko, pojď ven!

Senti - tak už oficiálně těhotná, gratuluju!

Maky - teda nevim, ale na takovou dovču, kdy musim bejt jako ostříž a nikdo mi nepomůže, bych se asi vybodla. Mimochodem, u nás tchýňáci nebyli ani jednou. jednak nejsou schopni se sem dostat veřejnou dopravou a jednak doma maj svůj klid a svoje postele a prostě doma je doma. Kdybychom tam nejeli jednou za čas my, tak kluky neviděj. Pak mi napiš, co ty vlny, asi nic moc, viď, spíš to byly takový zbytky.

Market - zitra nepřijedem, úplně jsem zapomněla, že máme očkování :-( jo a když budete jezdit na ty jednodenní vejlety, tak doufám, že přijedete taky k nám :-)

K deníčku - máme o prázdninách několik víkendovejch akcí, i díky tomu, že se nám několik kamarádů žení a vdává. No a začátkem září jedem na tejden do jednoho penzionu v Kašperkách.

Jdu koukat na hrubeš a Mareš, konečně jsem to v půjčovně ulovila

Makýš a Tygříci

 
Missorka  12.06.06 21:10

Ahoj, jmenuji se Šimon Poděbradský, narodil jsem se dnes ve 20:23, važím 3550g a měřím 51 cm. Jsem v pořádku a mamka s taťkou také.

Dojatá teta Peta

P.S.: Kdo umí rodit, ten umí, co?

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 21:17

a je to tady, Tanina ma prcka u sebe, prepisuji zpravu :)):)), mam radost :)))

Ahoj, jmenuji se Šimon Poděbradský, narodil jsem se dnes ve 20:23, važím 3550g a měřím 51 cm. Jsem v pořádku a mamka s taťkou také

market

 
Albi01
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 12.06.06 21:18

Gratulace obrovská!!!:-)
Kluk je to jak buk, nechápu, jak se dá takhle rychle porodit!!!:-))) Táňa je borec:-)

Tak hlavně, ať se jim teď rozdvojeně daří skvěle!!! Copak na to asi Juju?:-)
Albi + spol

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 12.06.06 21:20

hihi :)), tak si me prebehla :), ale aspon to tady maji holky dvakrat :))

gratulujeeeme :)))

 
asha
Nadpozemská drbna 29565 příspěvků 12.06.06 21:23

Moooc gratulujemeee!!!! Teda to byl fofr, ta Tana si to vubec neuzila:))))) Prejeme stesti a zdravi a at jde vsechno tak jak doted:)
L&M a slzy jak hrachy

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 12.06.06 21:26

Ježiš, před chvílí mi to písla Missorka na icq a já už mám odbuleno:)))

Šimonku, teda ty jsi rychlík, do života ti přejeme strašnou spoustu štěstíčka a lásky, odpustíme mi, že jsi nás předběhl, měl jsi nárok, je tě i tak kus chlapíka:) Moc se těším na fotečku a pusinkuuu od tety Diny:)

PS: No já jdu vypnout net, budu na mobilu, kdyby něco, ale krom občasného tvrdnutí bez bolesti NIC!!! Takže naše miminko bude někdy jindy…aspoň to nebudete mít tak koncentrované:)))

 
Mart
Kecalka 456 příspěvků 12.06.06 21:29

Velkou gratulaci Šimonkovi a Táně posílá Mart

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama