Jarní miminka 2004 - Velikonoce aneb jak je kdo slaví

Rodičovství
  • 25.03.05

Jarní miminka 2004 Velikonoce aneb jak je kdo slaví Kromě tohoto téma jsem měla ještě vybráno téma o posazování dítěte na nočník, ale protože se blíží Velikonoce, myslím, že by bylo škoda, si o tomto zvyku nepopovídat...:)

U nás doma bylo zvykem (a stále ještě tento zvyk přetrvává), že den před Velikonocemi schoval zajíček (rodiče) vajíčka po bytě a my (já, ségra a brácha) jsme je druhý den ráno, když rodiče ještě spali, hledali. Často se ale stalo, že tak 2,3 poslední nešly najít a rodiče potom museli pátrat s námi. Jednou se dokonce stalo, že jsme to poslední vajíčko nenašli a bylo objeveno až velmi pozdě a samozřejmě moc hezky už nevonělo:-)))

Mně se moc tento zvyk líbí a proto ho chci zachovat a už se STRAŠNĚ moc těším, až bude Karolínka spolu se sourozenci taky hledat:-)

A co je u nás o Velikonocích na stole?
Mazanec, Beránek a obarvená vajíčka, která pouze barvíme v zakoupených Barvách na vajíčka - teta dělá různé ornamenty roehřátými voskofkami na vyfouklá vajíčka - MOC krásný, tak se těším, že až bude Karolínka trochu větší a zručnější, tak to spolu budeme taky zkoušet:-)

…My budeme o Velikonocích zase mimo své obydlí:-)
V pátek večer odjíždíme k rodičům, kde budeme do neděle a do úterka budeme u tchánovců. Už se moc těším, že si zase na chviku odpočinu a bude zase nějaká změna:-)

Přeji všem maminkám a mimískům krááásnééééééééééé a pohodové prožití velikonočních svátků!
Senti a Karolínka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 06:54

Jéjé že bychbyla první :-) takto jdu prolouskat

Peg

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 06:58

Tak už to mám přelouskany.

Senti zvyk s vajíčky je moc hezky, u nás nic takového nebylo, jen neskutečný šmigrust s jalovcem a polývání vodu, no co budu vykládat nic moc, vyrážka a štípalo to jak „sviňa“ takže od té doby pramenímuj odpor k těmto svátkum, a taky proto abych se nemusela tvářit že mi to dělá dobře a ještě těm chlapu s radostí za to něco dám, k rodičum na velikonoce nejezdíme.

Jinak já nezdobím ani vajíčka, ale až bude anetka větší budu a třeba v ní vypěstuju hezčí vztah, něž mám já.

Tak si všichni ty svátky užijte.

Peg a Anetka

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 26.03.05 07:35

Ahojda:o))

Ani já nemám k Velikonocům bůhvíjaký vztah … Klidně bych vypustila pomlázku a slavila je výhradně jako svátky jara.

Každý rok se snažím alespoň o nějakou výzdobu, osení, vajíčka, kuřátka z drogerie:o)) …letos NIC!
Jenom dám v neděli chladit nějakou tu kořalku, až přijdou koledníci … toť vše:(

Zatím pa, ještě přes den něco přihodím.

Baghira a za 18 dní roční Eliška

Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 26.03.05 09:28

Krásné ráno,

i když tady pršelo a sluníčka se asi dneska nedočkáme. Budíček jsme měli až v 9 hodin.:-)))) To byla pohodička.

K tématu. Velikonoce bych taky zrovna moc nemusela mít, dřív jsme vajíčka barvili v kupovaných barvách nebo v cibuli a heřmánku. Pár let jsem je taky malovala voskem a můžu říct, že mě to docela i bavilo.
Letos se chystám obarvit pár vajec jen v cibuli, výzdobu nemám, ubrus nemám kam dát (stolek je pryč a stejně by ho Pepča jen stahoval). Jen jsem si včera udělala radost a koupila jsem si pirmulku.
Ještě musím zaúkolovat bráchu, aby upletl pomlázku i pro Pepču, aby měl čím „vyplatit“ babičky.

SENTI - užívejte si velikonoc a ať přijedeš krásně odpočatá.

MAKY - všechno nejlepší Terince k narozeninám, hlavně zdravíčko a tobě samozřejmě taky.

Miroušek a Pepča (smraďolka)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 10:14

Milá Terezko,
jelikož je to přesně rok co ses vyklubala na tento svět, přejeme ti ať se ti tu moc líbí,hodně štěstíčka a zdravíčka a ať rosteš do krásy.
Pac a pusu posílá Pavla s Klárkou
Ps: maminku zlob jen maličko, ona je na tebe móóc hodná:))

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.03.05 10:20

TEREZKO vsechno nejlepsi k tvym narozeninam,velkou pusu a hodne darecku

preje market a delfinek

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.03.05 10:21

ahoj

vlezla na me nejaka virosa,tak si pisu na dnesek omluvenku

SENTI - moc hezky denicek,ja velikonoce rada nemam,ale pristi rok mam v planu koupit delfinkovi pomlazku a bude chodit na Vysocine koledovat :).

market

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 11:12

Magratko, asi je ti opravdu moc špatně když jsi nebyla dnes první:))) Zalez do postýlky a pořádně se vymaroď.
Všechny choroby pryč!!
Pavla a Klárka

Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 26.03.05 11:56

Market - tak ať bacily co nejdřív vyženeš, snad ti bude brzo dobře.

Miroušek

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 26.03.05 12:38

Terezko: K narozeninkám přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka a štěstíčka ...... a ať tě dmáma s tátou moc nezlobí:))

Magrát: Ať je ta protivná viróza brzo pryč!

ABghira a Elis

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 15:06

Ahoj děvčata,
chtěla jsem psát jak slavíme velikonoce, ale teď jsem se s Klárkou vrátila z pohotovosti má chuďátko spálu. A to včera ještě vypadala zdravě snad byla trochu nevrlejší nic víc. Dneska se vzbudila obzvlášť nenaladěná s vyrážkou na tělíčku, vypadá to jako krupička, ale teplotu neměla. Ovšem po dopoledním spaním měla hned 39 po odečtu… Tak jsem ji naložila a jeli jsme k dr. Máme to úžasně vyřešené, pohotovost na Proseku a lékárna na Bulovce haha a já jsem samozřejmě dneska doma bez přítele a tedy bez auta. No nějak jsme to zvládly a má penicilín a za týden kontrolu..Pokud se to nebude lepšit tak půjde do nemocnice tak nám držte palce..
Pavla a tečkovaná Klárka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.03.05 15:18

Pavli - ja bydlim kousek od Proseka a auto mam,kdyby si neco potrebovala,klidne se ozvi

market

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 15:23

Jo,jo to jsem ještě nevěděla co nás čeká:((((

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 15:27

Díky, snad to nebude potřeba, kdyby se jí přitížilo tak máme stejně volat sanitku…Jsme vysoce infekční:((( Hlavně vůbec netuším kde to chytla, napadá mě jenom ten Motýlek před týdnem…
Už je ti lépe?
 Pavla

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.03.05 16:08

nic moc :( , nastesti je doma Filda,protoze delfinek malinko nechape proc lezim a porad me odkryva

s tou spalou je to des,ale podle me to muze byt treba i z MHD. Posilam male pusu

market

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 26.03.05 17:45

Nazdárek

Máme za sebou část oslavy prvních narozenin. Dneska to bylo s rodinou z manželovi strany, zítra to bude moje část rodiny. Není to takhle rozdělené proto že by se rodiny neměli v lásce ale pro to že manželovi rodiče hlídají babičku která je nemocná a stará a posledních pár dní to sní vypadá opravdu špatně :-(. Nemůžou se od ní hnout tak jsme jeli my k nim a přijeli i manželovi sestry s rodinama. Oslava byla ale docela fiasko :-(. Chyběla tam ta pohoda a slavnostní atmosféra. Prarodiče běhali kolem babičky, vařili oběd…my jsme přivezli sladké a kávu.Všichni na etapy jedli jelikož je u babičky málo místa a nemá stůl kam bychom si mohli sednout všichni společně. Terezce se přálo v pokoji seděla na zemi a přijímala dary. Synovec kterého moc nemusím pomáhal Terce rozbalovat dárky a docela mě tím štval :-(. Pak jsme jí dali dort se zapálenou svíčkou. Chtěla jsem Terezku vyfotit ale nenechali jí chvilku na pokoji, synovec se tam pořád motal, Terezka sahala do svíčky a všichni příbuzní se vždycky hrozně nahlas lekli a ona se lekla jich :-(. Nakonec jí to přestalo bavit a rozhodla se že zkrátka odejde a vzala to lezmo přímo přes dort. Kdyby bylo po mém tak jsem jí nechala ten dort Prolést ale ostatní k ní všichni vystartovali a nezapomněli k tomu samozřejmě vykřiknout něco ve stylu jejda nebo pozor a Terezka se tak strašně lekla že začala strašně plakat a nebysla k utišení. Převlékla jsem jí a dala MM a bylo to dobré :-). Zítra bude další dort a slavit se bude u nás doma. Bude to sice bez oběda ale já si raději vychutnám v klidu kávičku a popovídám si s návštěvou než aby bylo vše perfektní.

Jinak dneska ráno se Terinka v 6:43 hlásila o mlíčko, loni tou dobou přišla na svět :-). Už jsem neusnula musela jsem se na ní dívat jak dříme a bylo mi krásně a kapičku smutno.

Diny - brečela jsem už včera večer když jsem jí u prsa uspávala. Je to takový zvláštní pocit, moc krásný pocit.

Luko - mě baví číst napínavé příběhy s kriminální zápletkou a Woodová píše moc pěkně a tohle se tam jen tak mimochodem zmínilo. Fakt jsem to vůbec netušila, teď už je mi jasné proč ty asijské gejši tak cupitají :-(. U „babičky" jsem řvala vždycky a ne jen u ní a je fakt že od té doby co mám Terku se to ještě zhoršilo.

Nevím jestli to je tou dnešní atmosférou ale mám doma pěkného vzteklíka a zkouší to dost natvrdo- řve a prohýbá se do oblouku. Ona si myslí že když má narozeniny že může všechno potvůrka.

Viděli jsme dneska i Honzíčka :-) už má přes 4 kg a je sladkej :-)

A dárečky - dostala balík Pampersek, vlhčené ubrousky, tričko, body, balónek, nočník, plyšáka na spinkání (takovej polštářek), motorku- odstrkovadlo), já jsem dostala balík vlny :-) mám narozky za týden.

Manžel odjel hrát a odvezl foťák tak fotky dám až zítra.

Maky a batole Terezka

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 26.03.05 18:06

K deníčku - Velikonoce jsme jako malé děti na vesnici drželi a to tak že se chodilo koledovat. Když jsme byly se ségrou větší tak k nám chodily kluci a za výprask chtěli ještě nějakou odměnu nejlépe panáka. Od té doby co bydlíme s manželem tento svátek nedržíme. Nedělám žádnou výzdobu, ani vajíčka…ale asi příští rok s Terezkou začneme ale myslím že to bude spíš takový svátek jara to mrskání pomlázkou silně nesnáším :-(.

Miroušku, Pavlo,Magrat - děkujeme za přání

Magrat - brzy se uzdrav asi si jezdila moc rychle na těch bruslích a ofoukl tě vítr :-)

Pavli - spálu. Chudinka malá jak k ní přišla???? Držíme palce ať se to lepší a nemusíte do nemocnice.

Jdu se věnovat Terince je to moje vzteklinka ale stejně jí miluju. Taky máte pocit že ty děti máte čím dál tím víc rádi. Když se narodila tak jsem jí milovala strašně moc že jsem si říkala že to už víc nejde ale myslím že ten cit se stupňuje. Strašně moc jí miluji, strašně moc se o ní bojím, strašně moc jí potřebuji…jsem pěkně melancholicky nalazená.

Maky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 19:42

Ahoj,
tak to vypadá, že nás nemocnice asi nemine:(((
Klárka měla zase skoro 39 a to dáváme paralenový čípky, tak jsem jí teď ještě vykoupala ve vlažné vodě a uvidím…Kočička moje je mi jí tak líto…Ale aspoň pořád pěkně papá, udělala jsem jí pudink a snědla skoro plnou misku..Jinak je chudák úplně apatická a pořád spí..
Naštěstí jí ta vyrážka nesvědí, nebo se aspoň neškrábe.
 Pavla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 19:47

TEREZKO,
K TVÝM PRVNÍM NAROZENINÁM TI PŘEJEME,KRÁSNÉ DĚTSTVÍ A JEN TO NEJLEPŠÍ!

luka a kačenka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 19:48

Dobrý večer:o)))))))

Maky- přejeme Terezce vše nej a nej k narozeninám, hodně štěstíčka a ještě více zdravíčka:o))))) Zítra si tu oslavu pěkně užijte:o))

Pavlo- tak ať je Klárce už jen lépe.

Market- Ať je virosa brzy pryč a tobě je dobře.

Miroušku- takovýho budíčka bych si také dala líbit:o))

Senti- tak tenhle rok jsem na tom stejně jako Baghira a Peg. Žádná výzdoba, vajíčka, nic. Nemám ty svátky ráda. Ale příští rok nechám Marušku barvit vajíčka:o)))

Přeju pěkný večer

Maruška a dva zlobílci

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.05 19:55

ahoj holky!
tak jsme se těšily na tátu a on nám přijede až zítra odpoledne.šéf včera večer změnil odjezd,ach jo.celý den jsme byly u babičky,tchý­ně.upekly jsme bochánky,teď barvím vejce.jinak velikonoce moc neslavíme,samoz­řejmě pečeme beránka,nějaká ta dečka,kytka a hotovo.když jsme byli malé,mám 2 sestry,tak to bylo taky ztak,jen jsme dostaly nářez od kluků a popraly se o beránčí hlavu.
sousedům se narodila v úterý holčička simona,ale rodina nic moc,oba kouří,je odtamtud slyšet pořád hádky a řev i na jejich starší dceru…snad se tam mimísek bude mít dobře.

maky-ať vám zítra oslava dopadne co nejlépe a užijte si to.já čtu nejraději historické romány.

pavlo-jestli máš doma měkký tvaroh tak do něj klárce zabal ručičky,pomáhá to.taky horečku sráží maliny-kompot,…určitě to bude dobrý.

ostatní jsem nestihla pročíst,hezký zbytek velikonoc,jdu ještě něco doma porobit.

luka a kačenka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.03.05 22:43

Pavli - moc na vas myslim a drzim palce,at teplotka Klarku opusti a nemusite do nemocnice

posilame pofoukanicko

market

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.03.05 22:44

Luka - tak az zitra? to muselo byt zklamani :( ,ale ted uz je skoro pulnoc a rano to utecee

market

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.03.05 22:46

ahojky

tak teplota se porad drzi ( potvora ) a muj hlas je fakt eroticky zabarveny,jsem pekny chraplak. Filda usnul vycerpanim,coz znamena,ze v noci mam sluzbu ja. Ryma se zatim nespustila,hlava tresti blebleble.

tak jsem si postezovala a pujdu si zase lehnout

market

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 26.03.05 23:02

Marketko,

posli bacila na spacyr, nejradeji nekam do mrazaku at da pokoj!!! Ten eroticky zabarveny hlas mam taky … teda kamoska dneska v telefonu rikala neco o 14ti letem pubosovi … nevim, co tim myslela:-))) … a to uz jsem ocekavala, ze budu absolutne v poradku … ja naivka si lehla s Nikou, ze se konecne vyspim … ha-ha… kasel mne vyhnal vzit si cucavou pastilku na desinfenkci krku a hrtanu … tak jsem zamirila na emimi, kam jinam! Preju teda rychle uzdraveni a rychly prubeh … uprimne receno jsem rada, ze uz nekojim, bez prasku bych to neprezila …!!! Fouky, fouky na bolavou kebuli a dalsi pripadne casti tela!

Sulda a Nika sladce spici (uz asi tak 10min)

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 26.03.05 23:02

Marketko,

posli bacila na spacyr, nejradeji nekam do mrazaku at da pokoj!!! Ten eroticky zabarveny hlas mam taky … teda kamoska dneska v telefonu rikala neco o 14ti letem pubosovi … nevim, co tim myslela:-))) … a to uz jsem ocekavala, ze budu absolutne v poradku … ja naivka si lehla s Nikou, ze se konecne vyspim … ha-ha… kasel mne vyhnal vzit si cucavou pastilku na desinfenkci krku a hrtanu … tak jsem zamirila na emimi, kam jinam! Preju teda rychle uzdraveni a rychly prubeh … uprimne receno jsem rada, ze uz nekojim, bez prasku bych to neprezila …!!! Fouky, fouky na bolavou kebuli a dalsi pripadne casti tela!

Sulda a Nika sladce spici (uz asi tak 10min)

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 26.03.05 23:13

No, nechapu … 2× komentar a 2× spacyr …tak 2× opravuji na spacir!!!! a omlouvam se za dvojite nepochopitelne odeslani … cvakla jsem to jenom jednou, proto nechapu!!!

Pa a dobrou

Sulda

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 27.03.05 09:54

Dobré ráno my teprve vstáváme :-) dobrý že?
Usnula kolem 22 hodiny, kojo bylo po 5 hodině zrovna v době kdy se vrítil taťka z hraní. Bála jsem se že už budeme vstávat ale usnuli jsme všichni tři, v sedm se přihlásila opět o prso svým prosím prosím ručičkama (je sladká) a spalo se do teď. Veškeré časy co uvádím jsou podle zimního času. Jsem zvědavá kdy dneska usne a jak to bude dál s tím naším spaním :-)
Magrat, Miroušku, Wej…co s vámi udělal přechod na letní čas???
Maky a Terezka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 27.03.05 10:05

maky - jednak posilam pusu batolatku :)), delfinek dneska podle noveho casu spinkal do 8:30, coz se nam dlouho nestalo

market ( momentalne bez hlasu )

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 27.03.05 10:21

Ahojte berušky…

napíšu jen krátce, některé už asi víte, před chvílí jsem se vrátila z nemocnice…

V pátek jsme přišli o Cvrčka…začala jsem krvácet, v noci se to zhoršilo, do toho Davídek horečky, museli jsme volat záchranku…v sobotu ve tři v noci jsem dostala narkozu a museli mi udělat kyretáž…srdíčko už nebilo, byl tam jen prázdný váček…miminko asi nepřežilo tu chřipku, co jsem měla v únoru, nevyvíjelo se dobře…

Napíšu víc až ustane zmatek doma, jsem v pořádku fyzicky určitě…teď mě potřebuje rodina a hlavně Davídek…

Zatím pa

Diny

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 27.03.05 10:30

Diny - jsem rada,ze uz si doma a Davidek urcite jeste vic

zatim market

almerka
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 27.03.05 10:46

Diny, holčičko, to je mi moc líto. Ani pořádně nevím, co napsat…Myslím na Tebe.

Almerka

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 27.03.05 10:52

Ještě že tady ti ke komunikaci stačí prsty a nepotřebuješ hlas :-) a co teplota už je to lepší.
To spinkání by jim mohlo vydržet.
 Maky

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 27.03.05 10:57

Diny je mi to moc líto. Drž se. Máš Davídka a ten tě potřebuje a ty potřebuješ jeho. Hlavně že jsi v pořádku doma. Je mi z toho moc smutno.
Posíláme pohlazení bolavé dušičce. Vím jak ti asi je taky jsem to prožila ale pak se nám podařila naše Terezka. Moc to bolí u srdíčka viď ale ty zvládneš to.
Maky a Terezka

wej
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 27.03.05 11:20

Diny- také nevím co napsat, je mi to tak líto.

wej
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 27.03.05 11:31

Dobré poledne:o)))

Maky- ten budíček vám závidím:o) My jsme vstávali zase v půl páté podle starého času a pak usnul a spali jsme až do sedmi. Jen Maruška už zas pobíhala od šesti po bytě:o((( (hlídal táta) Tak snad teď budeme spát dýl:o)))

Magrat- Tak se pořádně vykurýruj:o)

Pavlo- tak jak je na tom Klárka? Už je lépe?

Luko- už je taťka doma?:o)))

Maruš a zlobílci

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 27.03.05 11:37

Berušky děkuju…

Davídek se teď vozí, vystřídali se u něj obě babičky, napíšu víc večer.

Asi je život i o těchhle věcech… o to víc si važme těch našich zlatíček a běžte jim dát pusinku, jsou to nejvíc, co máme…

Diny

Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 27.03.05 11:37

Ahojky Diny,

holcicko zlata, jsem rada, ze jsi doma mezi svymi nejblizsimi, kteri te potrebuji a ty je! Je nam to moc lito, ale bude lepe … jaro je tady, alespon pomuze k usmevu na tvari!

Pa a drz se

Sulanek a Nika

Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 27.03.05 11:58

Krásné ráno,

u nás opět budíček v 9 hod. (podle starého času), bylo to fajn. Ale jsem taky celá rozlámaná, nic se mi nechce. Ještěže máme uvařeno od včerejška.

DINY - moc na tebe myslím a určitě bude brzo líp. Zuzanka a Davídek k tomu určitě taky přispějí. Držím moc a moc palečky a Cvrčka je mi moooc líto.

MARKET - brzo se uzdrav.

PAVLI - jak to vypadá s Klárkou? Už je líp?

Zatím se mějte.

Miroušek a Pepča

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.05 13:16

Ahoj,
Diny- nevím co napsat.. Určitě bude líp, posílám pohlazení dušičce..

No a s Klárkou to moc dobře nevypadá, horečky pokračují, nechce jíst ani pít tak jí zase plně kojím… Nejhorší je že z těch antibiotik dostala ke všemu průjem, takže paralenové čípky mají smůlu…No uvidím do večera.. Teď jsem tak ráda, že Klárka nebyla žádný drobeček a má alespoň z něčeho brát…
Pavla a nemocňounká Klárka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.05 14:22

Diny, je mi to tak strašně moc líto…:-((
Ale asi opravdu nebyl Cvrček vpořádku a tak to příroda takto zařídíla…Neboj, brzy se určitě znovu poštěstí. Držím MOC palce, aby se co nejdříve uzdravila dušička, fyzička a Davídek.

Pavli: i tebe je mi moc líto. Je to hrozný, když je člověk bezmocný a nemůže tomu svému drobečkovi pomoci:-( Taky ti MOC držím palce, aby byla Kačenka co nejdříve zase zdravá!

Market: už le ti líp? Jestli ne, tak přeji rychlé uzdravení!

Miroušku: i my budeme kupovat sedačku od Romer, ale ještě nevím jaký typ, protože v té skupině 1, kam spadáme je typů několik, tak musíme ještě popřemejšlet.

A co u nás nového?
Už se to stává tradicí a vstáváme ráno před 7h - dnes v 6:30 starého času. A umí se děsně rozčilovat - kromě toho že mává hlavičkou ze strany na stranu, máchá ručičkama, křičí, ted přidala i mlácení hlavy o zem!! No, zkrátka se snaží o sebedestrukci:-)

Mějte se hezky - za chvíli odjíždíme do Bohnic a tam Internet není, takže se snad ozvu až v úterý, kdy se vracíme domů.

Pa, pa.
Senti a Karolínka

Kikinka
Stálice 84 příspěvků 27.03.05 15:05

Ahoj holky,

Hlásím se opět po delší pauze, ale mě i malého skolila nějaká viróza :- ((((. Začalo to u malého minulý týden horečkou, která mu nešla pořád srazit, nakonec dostal chudáček ještě průjem a teď se to potvora zastavilo u mě. Proležela jsem už 3 dny a pořád jsem se nemohla zbavit teploty, Teprve až dneska se cítím trošičku líp a tak jsem si řekla, že honem honem něco málo písnu. Malého si vzala na celé odpoledne mamina, tak se budu snažit si ještě trošku odpočinout, neb jsem byla fakticky úplně vyřízená.
Co se týká velikonoc, tak tyhle svátky jsem neměla nikdy zvlášť nějak moc v oblibě. Na základce jsem to brala jako nutné zlo a už s hrůzou se budila ve 3 hodiny ráno, že přijdou spolužáci a budou mě mlátit po zadku a za to jim budu muset ještě něco dát. A co, nějaké vajíčko je přeci vůbec nezajímalo, ty mladší tak nějaká „kačka" a ty větší kde zase „ožrat" hubu :- ((. Prostě ty svátky už nemají dávno s tou dřívější tradicí vůbec nic společného a myslím, že je to velká škoda. A tak jak píše baghira i maky, klidně bych pomlázku vypustila a slavila je jako svátky jara. Velikonoční výzdoba u nás tento rok taky není a vlastně loni se taky nekonala, neb touto dobou jsem ležela s malým schovaným ještě v bříšku v nemocnici. Myslím, že to ale určitě nějak přežijeme........

MAGRAT: Moc držím pěstičky ať tě bacil co nejdřív pustí a jsi brzy fit. Vím, jak ti asi je, já jsem na tom úplně stejně. Tak doufám, že jsem tě alespoň trošičku povzbudila, že v tom nejsi sama. Drž se a hezky se nechej rozmazlovat!

MAKY: Dodatečně přejeme vše nej a nej Terince k jejím narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a splnění všech jejich přáníček.

PAVLA: myslíme na vás i s Tedýskem, hlavně ať nemusí Klárka do nemocnice! Je mi jí chudinky moc líto. Držte se, za chvíli bude dobře.

DINY: ......nevím co napsat. Myslím, že nějaká slova útěchy tady stejně nic nezmůžou. Hlavně se moc opatruj, moc na tebe myslím a držím pěstičky ať se vše brzy vrátí do pořádku. Posílám pusu Davídkovi a pohlazení maminčině bolavé dušičce. Drž se, myslím, že všechny jsme s TEBOU!!!

Paaa a hezké velikonoce

Přeje nemocná Kikinka + Tadeášek ( 11,5 měsíce)

Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 27.03.05 16:52

Kikinko - tak se hlavně uzdravte, snad už ty bacily spálí sluníčko. I když dneska to nestojí za nic.

Miroušek

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 27.03.05 17:11

ahoj

tak uz bez teploty,hlava neboli ( ryma tece proudem ) a hlas se zase vratil. Tatku jsme vytahli na prochazku a bylo to moc prima

SENTI - a kam presne jezdite do Bohnic? Klidne mi to pisni do SZ

KIKINKO - tedy ty se taky poradne uzdrav,aspon,ze ti mamina na chvili vzala Tedyska,protoze s prckama do fakt nejde

PAVLI - chjo mate tedy trapenicko. A dneska jsem uplne fit,takze kdyby jste potrebovaly nekam odvezt fakt klidne pisni

jdu dat delfinkovi svacu a pripravit neco k veceri

zitra jedu ke tchyni,tak si pisu A :)

market

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 27.03.05 17:12

Mirousku - ze ty si rozlamana z toho dlouheho spani :) ?

market

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 27.03.05 17:13

Marus - koukam,ze zlobilci se nejakym casem nedaji oklamat,jeste,ze se staral tatka

market

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 27.03.05 17:19

Oslava číslo dva se podařila akorát Terinka má asi od včera fobii z dortu jelikož jakmile ho dneska viděla začala strašně plakat a nechtěla se fotit, nechtěla se na něj dívat, ani si líznout…nic jen brečela.

Teď jeli s taťkou odvést babičky tak jsem tady sama. Kapku jsem poklidila a teď mám okna dokořán a pouštím sem jaro.

Maky

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 27.03.05 17:24

DINY, myšičko, moc mě to mrzí:((((((

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 27.03.05 17:26

Maky - tak to jsem rada,ze dneska se oslava lepe vydarila :)

market

bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 27.03.05 17:28

AHOJKY,
MOC SE NEZNÁME, ALE OBČAS PÍSNEŠ K NÁM DO PSTM.

CHTĚLA JSEM TI JEN NAPSAT, ŽE JE MI MOC LÍTO, CO SE STALO A ŽE NA TEBE MOC MYSLÍME.

URČITĚ BUDE BRZY LÍP TOBĚ I DAVÍDKOVI.

DRŽÍME PALEČKY MARKÉTA A MARKÉTKA S PSTM

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »