Jarní miminka 2004 - Všechno se děje pro něco

Rodičovství

Je studený srpnový večer ... asi by se spíš hodilo napsat „horký, ale toto léto až na pár tropických dní, které by se na prstu jedné ruky daly spočítat, zdá se býti opravdu velice rozmarné... Je studený srpnový večer a můj manžel se nad dobrou večeří a rybízovým koláčem (u nás opravdu láska prochází žaludkem:) zamyslí a pronese památnou větu: „Tak ty jako myslíš, že bychom ještě mohli mít miminko?:) Kus koláče mi skoro zaskočí v krku (nemám to večer do sebe tlačit) a vykulím nevěřícně oči. Říkám si, že jsem se přeslechla... Ne, on to opravdu řekl...a byla to taková ta otázka, na kterou moc dobře zná mou odpověď:) Jen já stále ještě nevěřím, že to řekl...

Před 4 měsíci (po samovolném potratu v 11tt) jsme se s manželem dohodli, že nám Davídek stačí. Máme spolu jednoho čiperu, který nás v té době zaměstnával a to velice. Spolu s ním nás zaměstnává (ale už méně) má starší dcera Zuzka, která jde teď po prázdninách do 6. třídy, puberta už klepe na dveře, ale přesto jí musím skoro jen chválit, protože je to moje šikulka a je to zlatá holka:) Klepy klep, snad to vydrží:) Antikoncepce byla jasná: nitroděložní tělísko, které jsem s výměnou měla i po Zuzance 10 let a které snáším víc než dobře.

Uplynul 1 měsíc (duben) a 1 MS…nějak jsem zapomněla zavolat svému gynekologovi a domluvit se na zákroku… no nevadí, výrobky od Vulkánu to jistí, mám pocit, že kdyby si mohl manža nandat dva na sebe, byl by nejspokojenější, jak se bojí případné nehody…

Druhý měsíc za námi (květen) a další MS pryč, to už se manžel ptá, kdy to tělísko budu mít, protože ho výrobky od výše zmíněné firmy nebaví…dělám překvapenou a že to hned napravím a jdu (jako) volat, aby při příští MS tělísko doputovalo kam má (brrrrr)…

Podvědomě se mi totiž vůbec nechce nemít další miminko, a trvá mi to ony zmíněné dva měsíce, než mi to dojde s plnou parádou: Já si nepřeju nic jiného, než znovu mít v bříšku maličkého červíčka, znovu cítit jeho kopanečky, u doktora slyšet jeho srdíčko jak duní jako stádo běžících koní…i přes dlouhý porod Davídka bych moc chtěla ještě jednou cítít vlny kontrakcí, které ženou už většího červíka z mého těla ven, znovu chci cítit, jak prochází mým já to kluzké tělíčko, chci slyšet první nadechnutí a první pláč, chci to tak moc…že v noci na nic jiného nemyslím… Ale manžel nic z toho se mnou nesdílí a já ho moc dobře znám natolik, abych věděla, že ho nemůžu k ničemu tak zá:,–(nímu nutit, že k takovému rozhodnutí musí dojít sám…ale absolutně netuším, jak to udělat…tak zatím aspoň oddaluju ten den, kdy cizí těleso znehybní jeho životodárné „bičíky":) Kdybych po večerech kvílela, že chci mimi, bylo by to to nejhorší, co bych mohla udělat, to na něj také neplatí…řídím se instinktem a vyčkávám…

Třetí měsíc za námi (červen) a já už předem oznamuju, že má dr. dovolenou (samo že nemá, ale malá lež se toleruje:) , tak manžel s povzdechem kupuje další várku „gumiček". Jen při milování už není tak opatrný, občas zapomene, občas „se" zapomene …

Čtvrtý měsíc (červenec) před námi a v termínu MS jsme na dovolené v Chorvatsku. Takže akce opět odložena. Moře a dovča s námi dělá divy, náš malý „kazi…" (jistě si doplníte:))) spí na tom mořském vzduchu celé noci, dcera spí nahoře s tetou (o 2 roky starší), takže máme na sebe čas a je to jako druhé líbánky:)

Po návratu z dovolené asi za týden je mi zle. Je mi tak těhotně, jako mi bylo u mých dvou dětí a i toho třetího, které nás ale předčasně opustilo… Nevydržím a testuju se. Jsou tam!!! Testuju se 4 dny po sobě a mám 4 testy s //!!! Sice slabšími, ale jsou vidět… Okamžitě to řeším s Magrátkou a Missorkou, taky se ségrou. Vůbec nevím, co mám dělat, hlavně, jak to říct manželovi??? Ten se zblázní!!! Do potratu ví, že mě nedonutí, ale radost mít nebude, už další mimi nechtěl…Já mu to nemůžu hned říct… Mísí se ve mně děsná radost z těch // a strach, jak mu to povím… Probíráme to s holkama na icq a stejně v noci špatně spím…ale beru kyselinu listovou a tajně se po bříšku hladím:)

Po 4 dnech se odhodlám a ve vhodné chvíli to manželovi řeknu. Nejdřív odpoví, že to tušil, že pořád škytám a je vidět, že je mi zle…asi 10 minut mlčí, pak asi hodinu mluví polohlasem jakoby pro sebe a je vidět, že vůbec nemá radost. Vypočítává všechny nevýhody. Zlobí se…ne na mě, nebo na sebe…prostě to nečekal. Zlobí se tak vůbec a já ho nechávám…v těchhle chvílích je nejlepší být zticha. Po hodině samomluvy mi řekne, ať nezapomenu brát vitamíny:)

Uplyne další týden a já se těším na už další a silnější //. Jak jsem hotová, když se neukáže NIC!!! Tak nevěřícně zkouším další testy po další dny a pořád NIC!!! Je pravda, že mi už není špatně a chutná mi kafe… co to teda bylo???? Definitivně vím, že je konec nadějím, že čekáme miminko, když dorazí MS:(((((

Manžel už to ví a co je mi divný…ani nějak nejásá…asi ví, že já jsem smutná…

Je studený srpnový večer a … pokračování už víte:)) Jsem SNAŽILKAAAAAA a mám chuť to vykřičet do celého světa:) A to miminko chceme oba, to je na tom to nejkrásnější!!! Dnešním dnem startujeme a já už se neskutečně těším na dalšího broučka v naší rodině, těším se na to, že mi bude zase špatně, že mě budou bolet nohy, že budu chodit čůrat co půlhodinu…těším se na ozvy srdíčka, těším se na kopance pod žebra, těším se neskutečně, až mi položí do náruče mé další, už třetí miminko!!! Snad tentokrát vydržíme a necháme si překvapeníčko, co to bude, až do konce:)

Tak ty naše budoucí štěstíčko, přijď k nám, nemusíš co nejdřív, nespěcháme…ale strašně moc se na tebe těšíme:) Já i táta:) I tvoje velká sestřička a starší bráška (no ani jeden to pravda ještě netuší, že jednou budeš, ale určitě tě budou moc milovat) . Jsme tady pro tebe :)

A tak si říkám, že všechno se děje pro něco…nikdy nevíme, co za událost, která vypadá jako náhodná, smutná, beznadějná…od­startuje něco překrásného a nového:)

Diny

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 13.08.05 13:17

Prváááááá! :o)

 
Missorka  13.08.05 13:26

Ahojky Diny,

už když jsem to posílala, měla jsem v očích slzičky a rozhodně to nebylo jenom šestinedělím. :-) Oficiálně gratuluju ke snažilkovství a přeju pohodlný, příjemný a časově přiměřený přesun k těhulkám…

Popsalas to tak krásně, že mi skoro přišlo líto, že u nás je snažení na nějakou dobu pasé… Teda, co to melu. Petruno, koukej se vzpamatovat! Slibuju, že v pondělí se objednám k dr. na to tělísko… ;-) Snad nebude mít dovolenou!

Opatrujte se celá rodinka a těšíme se na shledání.

Peta, Vojta (u babičky) a Valuška (u taťky ve vaku)

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 13.08.05 13:29

Teda Diny, Tys mi dala! Tiše si tu brečím.

Rozumím Ti, vím co je to těšit se na miminko a být zklamaná, když to nevyjde.

Ale na druhé straně musím říct, že to zatím v sobě tak nemám. Možná mám někde hluboko schované, ale ne s tou intenzitou jako prožíváš Ty. Třeba to příjde. Zatím jsou děti celkem malé, Kubíček si s chutí sosá mlíčko, Verunka ještě nechodí do školky a chce chovat chovat chovat… Myslím si, že zatím potřebují maminku na celý úvazek.

Ale věřím, že si mě to třetí dítě jednou najde. Možná budu překvapená jak a kdy se to stane…

Alice (stále ještě chrchlající)

P.S: Já mám taky ICQ! :o) :o) :o)

 
anaj
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 13.08.05 13:29

Milá Diny,
to je super zpráva!!!! Uz se tesim az napises, ze ty dve carky tentokrat nelhaly. Nebudu plácat slova, ale je mi z toho moc hezky.
Pozdravuj krasavici Zuzanku i prdolku Davidka

Jana od Filutu

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 13:33

Peťo, Petruno:)))

Fakt z tebe nemůžu:))) Ona je 10 dní!!! po porodu a je jí líto, že budou snažilkovat později:))) Fakt neuvěřitelný:))) Jen abys to nepřivolala:))))

Pusinku Valušce a Skřítkovi!!:)

Diny a chrupálek (za 5 dní 15-timěsíční)

 
Lila002
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 13.08.05 13:48

Diny, malinko TI závidím tu SNAŽILKU…v do­brém…držím pěsti, ať se brzy zadaří
nakukovatelka Lila a dva kluci
P.S. moc pěkně napsané … takové pohlazení

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 13:52

Ali:)

To je jasný, tvoje děti jsou obě ještě malé, u mě je to asi trošku jiné, když starší dcerka je už skoro slečna:) No ale Davča taky pořád sosá, to jsem zvědavá, jak nám to dlouho vydrží:)))

Tak přeju, aby si i k vám třetí miminko našlo cestu (jen ne v době, kdy budeš mít manžu v Americe, hihi, to by asi opravdu nerozdejchal:)))

Diny

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 13:55

Jani,

děkuju moc a pozdravy vyřídím!!!:)

Diny

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 13:57

Lilo,

děkuju moc:) Ty máš dva chlapíky? A jak staré?:) Ještě by jsi chtěla princeznu do třetice?:) Jsem zvědavka, co:)))))

Diny

 
Sulanek
Kelišová 5636 příspěvků 13.08.05 14:04

Ahojky Diny,

teda ty jsi mne dostala, uplne jsem zapomnela ze venku prsi a je zima a my jsme uvezneni s detmi v horach…

Gratuluju moc, moc, moc!!!! K manzelovi, co povolil, tobe ze se tesis a obema k tomu, ze se zacinate snazit a pocitam ze nejpozdeji do roka a do dne budeme prozivat dalsi online porod na emiminu…

HIP, HIP, HURA, BUDE DALSI MIMINECKO … MOOOOC SE TESIM!!!!

SULANEK A NIKA

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 14:15

Šuldo:)

Jsi moc hodná!!! Já se taky moc těším a to víš, že bych vás o on-line porod neošidila, jen by to nebylo tak vychytané jak u Missorky, neb můj manža na tyhle věci tak není, prostě bych posílala sms asi Pétě a ta kdyby mohla…ale to předbíháme a to hodně, abychom to nezakřikli, nejdřív do práce!!!:)))))

Užijte si to na horách a trošku sluníčka ze západu posílá

Diny

 
Smokie
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 13.08.05 14:20

Ahoj Diny,

po delší době zas čtu deníček a to fakt moc hezkej, krásně jsi to napsala!
Moc Ti držím palečky, ať jsi brzy těhulka a ať máš brzy svého drobečka u sebe!
Taky Ti tak trochu závidím a snad i já budu ještě někdy snažilka :-).

Pa pa Katka s klukama

 
letadlo
Závislačka 3592 příspěvků 13.08.05 14:24

Milá Diny,

krásně napsané, taky si tu slzím. Držím pěstičky, ať si Vám miminko vyhlídne co nejdříve a Vaše už tak krásná rodinka se rozroste o další miminko. Já už se taky moc těším, až někdy začátkem příštího roku budu snažilka a moc se těším přesně na to, co Ty. Na ten pocit, že mi v bříšku roste maličký človíček, na první pohyby, na to jak se nám narodí, ale úplně úplně nejvíc se těším, co na to bude říkat Karolínka.

Držím palečky a pusinku Davčovi.

Jana a Karolínka

 
Mart
Kecalka 456 příspěvků 13.08.05 14:38

Ahoj Diny,
moc moc držím palce, ať se k tobě nový človíček nastěhuje co nejdřív! Napsala jsi to tak krásně, že ve mě na jednu pikosekundu zahlodal červíček: nechtěla bych přece jen taky ještě třetí? No, zatím a nejspíš už napořád mi ti moji dva prckové stačí. Ale ještě jednou moc díky za krásně procítěný deníček.

Mart

PS Na Šumavě bylo krásně až na to, že jsem při vystupování z lanovky upadla i s Tomíkem v krosně. Zachytila se mi spona od krosny za sedačku. Odnesly to naštěstí jen odřené ruce. Fotky časem dodám

 
Anonymní  13.08.05 14:45

Ahoj Diny,

moc krásný deníček, a jak psala Mart, začalo to ve mně hlodat, ale jen na chvilinku:o))) Tak držíme palečky ať brzy uvidíš ty pravé // :o)))

Přejeme Všem hezký týden, za chvilku vyrážíme:o))

Maruš a dva zlobílci

 
metelka
Ukecaná baba ;) 1121 příspěvků 13.08.05 15:13

Diny,
musím se připojit, fakt hezké a dojemné čtení, moc hezky popisuješ svoji touhu po miminku, to jsem slzela a moc gratuluji a doufám, že vám to vyjde co nejdřív…Já čekám čtvrté a nelituji a je to krásné, mít tolik dětí - i když někdy je to samozřejmě na budku, ale je to život - držím palce!!!
Metelka.

 
Jendys
Kecalka 486 příspěvků 13.08.05 15:15

Diny,
to je super, že jsi SNAŽILKAAAAA, přeju Ti, ať je snažení co nejkratší a přeměníš se brzy v TĚHULKUUUUU­U!!!!!!!!!!!!!!!! Celý deníček to bude prožívat s Tebou, už se na to těším.
Jendys + Ema + pupík

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 13.08.05 15:32

Ahoj holky!

Tak tu máme překvapivě nový deníček, pro mě to bylo překvapení, že jsem ho stihla jako první - díky Diny a americké superstar… Je to tak, čučím na bednu a píšu u toho komentáře.

Tak asi víte, že jsem se ve čtvrtek chystala na srazík a místo toho mě přepadla choroba. Brrr! No zatím jí dávám na prdel, baštím vitamíny, kloktám slanou vodu, na noc si dávám na krk Priessnitze (Díky Vincenzi!!), manžel naštěstí nežárlí nebo to nedává najevo. Ještě mě trochu škrábe v krku a víc se potím, uvidíme, jak bude zítra.

Kubíček má konečně sedmý zub. Teda teprve se klube, ale už je vidět. Dal si pěkně na čas! Má větší snahu se krmit a já větší odvahu nechat mu lžičku. Nově začal kousat Verunku do nohy, jen nevím, jestli to mám zapsat do Dovednosti
nebo do Zlobení.

Verunka krásně mudruje, někdy mě to mrzí, že si to hned nepíšu nebo nenahrávám. Dneska byl krásný dialog u oběda, už to asi nedám dohromady, zkrátka jsem během řeči utrousili, že lidí něco nedělají.
Verunka: A proč to nedělají?
Já: protže jsem hloupí.
Verunka: A proč jsou hloupí?
Marek: Protože nejedli vtipnou kaši.
Verunka: A proč vtipnou?

Evásku, ještě že Monče klesla teplota!! Nedovedu si představit, že byste si šly obě lehnout a nechali taťku s Terkou doma. Já jsem byla v těhotenství jednou přes víkend v nemocnici (to jsem ještě kojila), Marek s Verunkou za mnou chodili, ale Verunka se nechtěla napít, takže byla dva dny bez koja. Zvládli to dobře, ale mě se stýskalo.

Maruš, Tobě taky přeju, aby to bylo jen od zoubků!! Užijte si to na chatě!

Luko, a co jsi pila? :o) Kam jede manža pracovat? U nás je to zatím daleko, taky to budu muset nějak přežít. Spíš se bojím, abych si moc nezvykla… :o)

Kostičko, s marody se koukám roztrhl pytel, doufám, že už je Elence líp! Kriminálky, jsou snad jediné, na co se občas podívám. Na Big Bena s chutí (nejlépe v originále, tu jeho maminu žeru, v překladu to dočista zanikne, ale má nesmrtelné hlášky. Dřív jsem měla ráda Colomba, teď už skoro všechny znám a s délkou seriálu taky klesá kvalita, ale mám ráda Wolfův revír a třeba Julii Leskotovou. Prostě to musí být hezky udělané. Znáš Aféru Thomase Crowna? Bezva film, mám to půjčené na videu.

Juldo, poporodní deníček si určitě vezmi!! Už se těším! :o)

Makýš, toho MUDr. bych si rovnou odstřelila!! Náš pobyt v čekárně vypadá velice podobně jen s rozdílem, že já mám dva adepty na rabovaní. Kuba to zpestřuje občasným útěkem… S tím zdravotnictvím by se konečně mohlo něco udělat. Průšvih je, že nikdo neví CO! Helmu máme, ještě jsem nekoupili cyklosedačku, ale asi k tomu brzo dojde. Jakou máte vy? A za kolik? Poraď!

Maky, s Imazolem mám dobré zkušenosti, taky ho používáme. Doufám, že kopřivka je fuč!

Jendys, určitě pošli fotku domečku, já jsem taky zvědavá!!

Těhulky pohlaďte miminka a držte se!!

Ostatním se omlouvám, ale víc fakt nestihnu, v poslední době ani to průběžné čtení. Doufám, že s přibývajícím zdravím bude zase líp!!

Alice

 
E_vasek
Kecalka 436 příspěvků 13.08.05 16:22

To je úžasná zpráva!!!!!

Diny to je perfektní, skoro ti závidím, připadá mi, že je to takové to klidné a pohodové a přitom hrozně krásné rozhodnutí, které pohladí po duši a sálá teplem…

je to SUPER!!!

Tak hrozně moc držím pěstičky, ať jsi brzy těhulinka a znovu a znovu zažíváš ty krásné pocity s červíčkem v bříšku..:o))

Moc moc a moc zdravíme a těšíme se na další miminko!!!!

Evásek a spol.

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.08.05 16:31

Diny co mi to děláš, já tady brečím jako želva a jsem strašně moc dojatá a vůbec je to tak krásně napsané, s takovou láskou a s takovým citem.
Je krásné že se všichni na miminko těšíte a moc bych vám přála aby to čekání nebylo moc dlouhé.
A jak tak čtu na co všechno se těšíš…tak jsem se přistihla že já se na to taky těším, nebude to sice tak brzy jako u vás ale až ta chvíle přijde vím že si to všechno krásně užiju stejně jako ty, včetně toho porodu a kontrakcí a bolesti a včetně všech žaludečních nevolností…

Moc krásný deníček. Přejeme s Terezkou hodně štěstí.
Maky a Terinka

 
EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 13.08.05 16:38

DINY!!!!!!

Já tušila, že to takto nějak dopadne..... myslím tím to, že tvůj manžílek tak nějak sám příjde na to, že i on to třetí miminko chce!!!!!

A už je to tadýýýýý!!!
Napsala jsi to celé tak krásně a vše je to taková pravda, mohla bych se pod to celé podepsat :o)
To snažení, koukání na čárky, růst bříška a vůbec změna celého těla jak fyzická tak psychická, kopanečky i porod, který mě teprv čeká, ale vím, že i do třetice je to vše stejně krásné, jako už 2× před tím.
Prostě vše je to nádherné a nezapomenutelné.

A samozřejmě o to krásnější, když to sdílíte oba a těšíte se na zázrak, který spolu opět splodíte :o)

Já doufám, že to bude co nejdříve, proto prskám jeden spešl těhu prsk „PRSK“ a těším se na oznámení // !!!

Čekání na mimíska zdar zdar zdar :o)
Ed a Pětníček 15 tt xx

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.08.05 16:51

Holčinky co dneska večer chat????
Maky

 
Anonymní  13.08.05 16:55

Milá Diny,
moc hezký deníček až tady roním slzičky.
Já bych to třetí miminko docela brala a ty pocity kolem a dokola strašně moc :o) hold ale bohužel na to musí být dva,moc gratuluji že se Ti nenápadně podařilo manžu zlomit :o) můj už nechce :o(
pac a pusu Davídkovi a zuzance
pa Helča+Denča za chvilku už 7+ Luky UŽ 19 měsíců

 
Anonymní  13.08.05 17:13

Ahoj holky,

Diny - krásný deníček, je vidět, že jsi to psala ze srdíčka. Přečetla jsem ho jedním dechem a můžu říct, že po přečtení bych byla snažilka taky hned. Ale my přece jenom ještě nějaký čas počkáme. A ještě to vyšlo tak krásně, že dneska se mojí kámošce narodil Davídek.
Přeji ti, aby se na testíku brzo objevily // a my se mohly těšit na další porod v přímém přenosu a ať můžeš další malý uzlíček brzo přitisknout k sobě. Držím moc a moc pěstičky.

Pepča dneska vstával v 6 hodin, potom usnul o půl 10 a spal do půl 12. Po obědě jsme byli na malinách a teď je s tátou na procházce, tak já místo úklidu sedím tady.
Včera odpoledne taky spal, ale jen asi půl hodinky v autě, tak proto byl tak unavený a brzo odpadl.

LUKA - užívejte si táty a návštěv a asi budeš muset začít trošku trénovat s tím vínem hihi. Já už taky moc nevydržím, stačí 1 sklenka a už to cítím.

MAKY - tak co děláte? Už je vyrážka pryč?

MARUŠ - užijte si to na chatě a ať zoubky moc nezlobí a zlobílci taky ne.

ALICE - tak snad tě brzo přestane bolet v krku a nebude to nic horšího. A Kubíčkovi gratuluji k zoubku a Verunka už je malá rozumbrada. Už se taky těším, až takhle budu odpovídat Pepčovi na to věčné „a proč?“.....

JULDO - 2 týdny utečou jak voda a Tomáš se vrátí z tábora, i když potom už začne zase škola. Děsně to utíká…

MAKÝŠ - ten doktor je vážně nějaký zmatený. Snad ho nebudeš moc potřebovat a třeba časem seženeš nějakého jiného.

Tak víc nezvládám, hoši se už vracejí.

Zatím papa

Miroušek a Pepča

 
Anonymní  13.08.05 17:16

Maky - uvidím, kdy bude Pepča spát, ale zkusím se stavit aspoň na chvilku.

Miroušek

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.08.05 17:19

Ahoj Miroušku
neděláme nic, Terka před chvilkou konečně za dnešek usnula, taťka odjel na hraní a já sedím jak jinak než tady a u toho mlsám kávičku a desertní piškoty.
Vyrážka je u mě snad už na ústupu, už se mi snad nedělají nové pupeny ale ono může být den dva bez nových pupenců a další den klidně nějaké vyskáčou tak abych to nezakřikla. Tomovi kopřivka stále přibívá, když se svleče tak vypadá opravdu moc krásně. Ještě že nejsou taková tepla a ještě že nemáme plavání :-) to fakt nevím kdo by tam s Teri chodil, nás by tam asi nepustili. Teri ta už je v pořádku.
 Maky

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 17:22

Ahoj Katko:)

Jé, jsem moc ráda, že tě vidím!! Teda čtu:)

Ještě by to u vás chtělo tu princeznu, viď:))) Nepřijdeš na srazík Jarňátek, jsou dva, jeden předsrazík je ve čtvrtek 25.8. na Čerňáku v Praze a druhý ten hlavní je v pondělí 29.8. v ZOO:)

Diny

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 17:26

Jé Jani, to se také moc těším a budu začátkem roku moooc držet palečky (doufám že už coby těhulka:) A to víš, taky jsem moc zvědavá, co na dalšího broučka děti… Zuzanka je taková fakt zlatá ségra, má ještě od svého taťky brášku a sestříčku, bráškovi je už přes dvacet a sestřičce Julince jsou 4 měsíce:) No takže ta se nenudí ani u nás, ani u táty a jednou, až bude máma, se jí to všechno bude hodit:))) No a Davídek? Jsem moc ráda, že nebude vyrůstat jako „jedináček“, přece jen ten věkový rozdíl mezi Zuzkou a jím je tak veliký, že by to takový napůl jedináček byl…

Pusu Karolínce:)

Diny

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 17:33

Ahoj Mart:)

Moc se těším na fotky, ale i na větší podívání o tom, jak jste se měli, snad si najdeš čas:)

Já jak jsem tě poznala si tipuju, že pokus ještě o třetí miminko u vás určitě proběhne, ale tipuju si tak za 3 roky?:))))

Diny

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 17:38

Ahoooj Ed:)

Moc děkuju za prskaneček a chytám ho!!!!!!:)

Těším se na další pokračování tvého a Pětníčkova deníčku a musím moooc pochválit bříško, strašně ti to na fotečkách sluší:)

Pusinku holčičkám a pohlazení bříšku:)

Diny

 
Smokie
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 13.08.05 17:59

No samozřejmě, že by to chtělo tu princeznu :-))).
A na srazík přijdu ráda, myslím, že po oba dny bych neměla mít nic v plánu (teda až odpoledne), do ZOO se zas rádi mrknem, nebyli jsme tam od toho minulého srazíku (na kterém jsme byli i my :-)) a to už je hodně dávno!).

Zatím pá K.

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 18:00

Helčo ahooj:)

Tebe bych tady nečekala:) A co ty víš, třeba se ti to také nějak podaří, nikdy nevíš, co se stane…:)

Lukáškovi už je 19 měsíců??? To je neskutečný…nedávno jsme kecali na chatu a ty jsi byla ještě těhulka…ten čas tak letí, akorát nevím, jestli je to dobře nebo ne…

Pusu dětem!!!:)

Diny

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 18:09

Milé Jarňulky:)

Tak jsme se vrátili s Davčou z fotbalu, naše mužstvo statečně hájilo barvy naší vísky, leč konečný výsledek nevím neb už nám byla zima:) Celou cestu tam a zpět Davís pochodoval a teď do sebe tlačí svačinu, nějak se vyčerpal:)))

Maruš tak si to pořádně užijte a Vládíka ať už netrápí žádné teploty ani horečky, natož zoubky!!!:)

Metelko moc děkuju!!!:) Téda, už čtvrté? A patříš do nějakého deníčku, abych si o vás víc početla?:)

Jendys děkujuuu:) Já na Emičku pořád myslím, protože se mi strašně líbí, jak vám krásně říká, a už máme maličký úspěch, Davídek na mě volá „mami“:))) To je pokrok:))))

Evásku také moc děkuju a jsem moc ráda, že Moničce už je líp!!!:)

Maky také moc díky:) A na chat nevím, nevím, jestli se dostanu, máme dnes ofiko první den snažení, hihi:)))

Miroušku kamarádce gratulujeme k Davídkovi, určitě to bude bezva chlapík a rošťák, jako ten náš:)))

No jdu to tu trošku poklidit před spaním, znáte to…hračky všude…

Zatím pá

Diny

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.08.05 18:13

Diny ty máš dneska z chatu propustku :-))) to je jasný :-)))
 Maky

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.08.05 18:38

Tak hlásím že dítko stále spí „poledním“ spánkem. Usnula v půl páté, a možná se zvládne probudit na večerníčka :-( a co pak? Že bychom vyrazily na nějaké mejdlo? Odpočaté na to budeme :-( to bude dlouhý a náročný večer.
 Maky

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 13.08.05 19:23

Maky… a co příště nenechat princeznu usnout? Nechala by se? A dát jí spát třeba v půl 7…třeba by to pak bylo na celou noc…

Já vím, mě se to radí…jen mi to tak napadlo…dneska budete mít večer asi vzrůšo…

Diny

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.08.05 19:27

Diny myslíš že jsem to ještě nezkusila? Zkusila a efekt to mělo takový že se asi tak po hodince probudí a řádí stejně. Když usne před 9 tak to nehrozí že by to bylo až do rána :-( a do 9 by to nevydržela, teda ona asi jo ale já ne :-(
 Maky

 
Anonymní  13.08.05 19:36

Ahojky Diny!
Je to fakt krasne popsane a moc Vam preji at se brzicko zadari a jste vsichni spokojene!!Jen te moc obdivuji ze mas 15m klucinu a uz planujes druhe"nejsou to zadne vytky ale opravdovy obdiv!Ja samozdrejme take pomyslim na druhe mimi ale porad mam hrozny strach jak to budu zvladat,ted mala da poradne zabrat a k tomu byt tehu,nevim!A hlavne ja prvni tehu mela rizikove a co kdyz bude druhe???Takze Vam preji brzke splodeni mimiska:)a ja si jeste ten patek pockam:)
Ahojky Misa(manzelka)s 15m Marketkou

 
Anonymní  13.08.05 20:31

Diny já tu občas v deníčku špízuju :o)))) ale víc se věnuju chatu než psaní do deníčků :o) jj čas letí někdy srašlivě rychle někdy mě to až bolí že ty moje děti rostou jako o závod ale co naděláme musíme se těšit z toho co máme a bude,snad všecko dobré :o)
 H.

 
Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 13.08.05 21:00

Míšo - to je fajn, že jsi se na nás zase přišla kouknout. Zrovna včera jsem na vás myslela.

Miroušek

 
Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 13.08.05 21:02

tak u nás se už spí a možná by to zvládnul ještě dřív, ale chtělo se mu kajdit a to neusne nikdy. Takže přebalen, namazán a doufám, že to vydrží aspoň do půlnoci.
Jdu kouknout na chat, tak zatím dobrou noc.

Miroušek

 
kosticka
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 13.08.05 22:34

Ahojda holky!

Tak noc ze včerejška na dnešek proběhla OK, dokonce za celý dnešní den neměla El teplotky, ráno dokonce „jen“ 35,2, což nechápu. Takže jsme vyrazili odpoledne ven, byla i s dědou a pak se mnou otrhat na poli jablíčka. Tak nevím, jestli je nemoci konec nebo jak to bude pokračovat. Kakání měla dnes jen jednou a řidší, takže jsem dala jednu dávku kapek i smecty.

LUKO, pije až moc dobře, lahvičku do Jupíka s čímkoliv 0,3l má v sobě do 5 minut :)))

DANDIS, dneska jsem na tebe myslela, neb jsem z kuřecích prs - motýlků, pitvala zvlášť ty prsa a zvlášť kost :(

MARUŠ, já dělám čínu ráda, je to docela rychlý, ještě jsem sem nepsala žádnej recept, takže kdo má zájem:

ČÍNA co dům dal
kuřecí prsa nakrájíme na nudličky, přidáme podle chuti sojovku, worchester, maggi do polévek, z koření dávám lžíci vegety, trošku kari, trošku grilovacího, event. na čínu nebo wok, kečup, příp. pepř, promíchám a nekonec posypu Solamylem a zamíchám a může se nechat uležet nebo se může dělat hned. Na pánev si dám olej, osmahnu to maso, přidám nakrájenou papriku, sterilované nebo čerstvé žampiony, pórek, česnek, cibuli - dle chuti, trošku podleju a dusím asi 20 minut. Jíme to s rýží, dědeček zá:,–(ně s čerstvým chlebem.

EVÁSKU, já musela poschovávat i ty sirupy na teplotu, Panadol po jahodách a Brufet po pomerančích, Elča když viděla ty flaštičky, ukazovala na ně prstem a říkala ham ha. Jinak jsem moc ráda, že Monči je už líp a nemá ty šílený teploty

Tak to je ke starému deníčku a teď k novému:

DINY, ty jsi mě úplně rozplakala, je to strašně krásný a dojemný deníček, máš pochvalu, i když pláču, pláču štěstím a těším se, až nám tu budeš hlásit // a taky se těším na to, až se vrhnem na další :)

ALICE, Aféru T. Crowna znám jen podle názvu, ale Julii Lescotovou taky můžu

už je zase hodin jak na kostele, asi pádím do pelechu

KOSTIČKA

 
Anonymní  14.08.05 00:16

ahoj holky,
vy jste se snad zbláznily,člověk tu není jedno odpoledne a takových komentářů!jdu si vše přečíst a snad napíšu,máme ještě do večera (nedělního) návštěvu tak uvidím jak to stihnu.
luka a kačenka

 
Anonymní  14.08.05 02:14

Ahoj Diny,
Krasne!!! Blahopreji k snazeni!!! Nechala jsem na albumu fotky Annabelle a Christianka. Uz je to kus chlapa, ma krasne blondate kudrnate vlasky, modra ocicka a baculate tvaricky:-)

Julie (Alex) z Floridy, syn a dcera

 
Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 14.08.05 07:17

Ahojda Jarňátka:)

Tak máme za sebou noc nenoc, půlku noci se ten můj závisláček budil co hodinu a chtěl kojooo, co já s tím budu dělat, jak to ukončím??? Já prostě nemám srdce nechat ho „vyřvat“, navíc spíme spolu na madracích, takže mi může zdrhat, no je fakt, že jsem si za ten rok a čtvrt tak zvykla, že když náhodou spí dobře (to je tak 1× za týden), jsem až přespaná… Asi nad tím začnu víc přemýšlet, až se zadaří miminko a pak do půl roku půjde k ségře do pokojíčku…stejně mu už potáhne na druhý rok, tak by to možná už šlo:)

Jak bylo včera na chatu? Splkli jste?:))) Kolik se vás sešlo?:)

Alex ahooj, ztracená dcero:))) To víš, že do galerie na děti juknu:) Vždyť Christiánek má druhé jméno jako máme my:) No ale jukla bych i bez toho, hihi:))) A jak vám se daří, písni!!! Vím, že hodně s manželem cestujete a to i bez dětí, povedla se vám ta plánovaná cesta po Evropě?:)

Kostičko jen se přiznej, jak jsi dokázala El srazit tak horečky, že jsi jí skoro zmrazila:)))) Hele, do té ledové vody se fakt nemá máčet na několik hodin:)))) Dík za tip na čínu, asi máme vyřešený dnešní oběd!!

Luko to víš, návštěva nenávštěva, zanedbávat nás nemůžeš:)))

Miroušku tak jaká byla noc, vydržel Pepča aspoň do té půlnoci? U nás byl napůl mejdan asi do tří, než milostivě vytuhnul do půl 7, áááá, jsem zoombiiiieeeeee…

Míšo alias Manželko to jsem ráda, že ses na nás přišla podívat:) Musím jen poopravit, neplánujeme druhé mimi, ale třetí, mám ještě 11-tiletou treperendu:) Víš, asi by to bylo jiné, kdyby Davídek vyžadoval neustálou pozornost…ale jak jsem tu psala do minulého deníčku, po té dovolené v Chorvatsku se nějak nejen zklidnil, ale umí si vyhrát hodně sám, až je mi to někdy líto, montuje autíčko hodinu, pak si čte, pak třeba kouká půl hoďky na pohádky…samo že si s ním také hraju já nebo táta nebo ségra, ale když musím něco udělat, vůbec mi v tom nebrání, takže já stíhám vařit, uklízet, jen tu zahrádku ne, tam máme nově malé jezírko a to ho hlídat fakt musím:))) No a navrch mu vůbec nevadí, když si sednu k pc, takže mám fakt veget a někdy se na mateřské i „nudím“:)))) To ale pst, to se nesmí nikdo dozvědět, to je velkej tajem před rodinou, hihi:))) Už se těším na září, až nám zase ráno začnou jezdit autobusy do Plzně a my budeme 2× týdně v Plzni, budeme jezdit do Mateřského centra, se ségrou a neteřinkou na procházky a tak, teď o prázdninách je to sporadičtější…

Helčo tak to jsem moc ráda, že nás tu občas špízuješ:))) Třeba vymyslíme strategii i na tvého manžu:)))

Joooo, včera manžel chtěl vidět deníček, co jsem tu smolila, no mě málem omyli, protože když jsem psala kdysi porodní, tak ani neměl zájem to číst, prý když u toho byl a tak vůbec sem na ty stránky nechodí…no přece jen jsem neměla čisté svědomí s těma maličkýma lžema(je to správně česky?? - lžima???) ohledně toho gynekologa a mého vymlouvání co se týkalo tělíska:))) No dočet a usmíval se:) Prý to tušil:)))) Uffff:))))

No a co my dneska? Asi se budeme poflakovat doma a na zahradě, chtěli jsme jet na Točník, je tam nějaká akce, ale zvítězila lenora, manža včera celý den skládal pražce, tak si taky chce odpočinout (no asi bude sekat trávu)… a já jsem doma ráda:)

Napadlo mi, že bych taky mohla dát do galerie fotku našeho domečku, ale on je takový omlácený, bez omítky…tak počkáme, až bude hezčí?:)))) Jinak bych moc ráda viděla, jak kdo bydlíte, tak to tam hrňte, juuuu?:))))) Budeme se kochat:)))

Letím přebalit, zatím páááá:)

Diny

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 14.08.05 08:39

Dobré ráno
včera jsme ponocovaly i když to nebylo až tak zlé, Terka usnula tak o hodinku dřív než normálně, na to že vstávala s večerníčkem jsem to snad čekala i horší. Byly jsme na chatu, bylo nás tam jen pár ale pokocely jsme myslím dobře :-).
Pak jsem si dala sprchu a že jdu spát a zakoukala jsem se na nějaký horor na jedničce (parta 4 studentu z anglie točila film o legendě čarodějnic.Hledali jí v lese, zabloudili a ona je tam zamordovala…moooc hezký takhle v noci :-( )Spát jsme šla v půl druhé, v půl třetí kojo, pak v 5:40 a manžel pořád ještě nebyl doma. Terka ještě spí, manžel taky ale vůbec nevím kdy přišel. Mě na nohách naskočila zase nová kopřivka a svědí to jako čert :-(. Už mě to vážně nebaví.

Dopoledne budeme doma a budeme si šeptat aby se taťka vyspal, odpol asi pojedeme kouknout na tchýňáky. Včera volala tchýně jestli přijedeme aby si užila taky trochu Terezky. tohle mě docela točí, vždyť může přijet kdykoliv ona k nám a může si jí užívat…ale to je furt dokola

Pěkný nedělní den.
Maky a Terinka

 
luka
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 14.08.05 08:45

ahoj holky,
už jsem vás přečetla,ufff.večer jsme šli spát až ve dvě a kačka mě poctila jednou z nejhorších nocí-leze jí 4 stolička.chodím tu jako zombie a ostatní ještě spí.venku je pěkná zima a ošklivě,nevím co budeme s dětma dělat.a dnes večer jdu spát s kačenkou.jinak děti včera úderem deváté spaly,chlapi šli na pivo a my pokecaly.odpoledne jsme byli na výletě a kačka v krosničce,ale bylo to na ní dlouhý,chce chodit za ruce.víc se ozvu zítra.

ještě k deníčku.diny,to je krásná zprávička!!!moc vám přeju,aby se brzy zadařilo a vše proběhlo tak jak má a nejvíc se těším jak nám to budeš popisovat!!!no a jak je to u nás?když vidím a čtu o nových bříškách tak jsem hooodně nalomená.ale tak silný pocit jako u tebe diny to ještě není.hodně mě odrazuje fakt,že momentálně bych byla na dvě děti sama,táta je často pryč a ani on by to tak nechtěl.a kačenka mě pořád hodně potřebuje,moje případné další těhu bude zase rizikové…víc než já chce druhé dítě jarda a my tuhle otázku budeme řešit tak za 1-1,5 roku…tak a děti vtaly,jdu dělat snídani.
luka a kačenka

 
Julda
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 14.08.05 09:02

Maky - my jak jsme byly včera u tchýně, tak Martin pořád otvíral nějaké skříňky, nebo pustil kovový traktor na dlažbu, atd. A já jí říkám, že proto jsem radši, když ona přijde k nám, protože to mám u nás víc přizpůsobené dětem. A venku je písek a plno hraček, kdežto u ní ne a Martin hned utíká zkoumat třeba skleník atd.

Ty jsi teda dobrá, takhle pozdě chodit spát. :-))) Já jsem šla zalejnout, ale stejně jsme nemohla asi půl hodiny usnout a pak začal vřeštět Martin. Nešla jsem k němu a trvalo to asi půl hodiny, pak usnul a vzbudil se až v 6,30. Zkusím to teď, když není Tomáš doma a neruší ho to, nechat Martina v noci vyřvat. Snad se naučí spát v kuse bez toho vřeštění ze spaní. To víš, že je to pro mě těžké dělat, že to neslyším, ono je to stejně síla i přes dvoje dveře. :-((((

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 14.08.05 10:32

Tak hodně štěstí aby to vabřvání nemělo dlouhé trvání a hlavně aby mělo výsledek celé prospané noci.

U tchýně je fajn na zahrádce ale tam moc nebýváme :-( a v domečku je to dost nebezpečné a na chatě rovněž nepřizpůsobené malému dítěti :-(.

Maky

 
Julda
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 14.08.05 13:49

Ahojky, tak dnes je tu pro změnu pusto.

Martin po raním sunaru spal až do 8. Paráda. Celé dopo byl moc hodný, doma mě nechal sedět na netu a venku si pěkně hrál. Docela mě dnes hodně mrzelo, že o to manža přichází. :(((
Na obědě (knedlo, zelo, vepř, mňam) jsme byly u tchýně, Martin snědl hodně polévky a ještě asi 1 knedlík se zelím - to jedl poprvé. Byl asi nějak při chuti. :-)))

Ještě jsem nenapsala k deníčku. Takže DINY - skoro jsem u čtení brečela, už se strašně těším, až se vám mimčo zadaří.
My jsme tohle těhu plánovali, ale protože jsem kojila a nebyla MS, tak jsem tolik nesledovala, kdy budou 2 čárky. No je teda fakt, že jsem si do malého kalendáříku zaznamenávala, kdy jsme se s mnažou milovali, abych v případě těhu věděla, z kterého přibližně dne to mimčo je. Bohužel jako na potvoru, jsem po návštěvě dr., kdy mi řekl, že těhu nejsem, kalendářík někde asi vyhodila a přitom jsem už byla asi 5tt. Takže stejně nevím nic přesně, protože TP mám jen podle velikosti mimi na UTZ z 20týdne.
No prostě když to shrnu, tak jsem se nějak moc nenervovala s tím, kdy se zadaří ( ale taky netěšila jako ty :-))).

Dnes je venku docela pěkně, tak si užívejte dětiček.

Julda, už 36tt !!!!!!! - to to letí.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »