Jarňulky 2005 - aneb konec školního roku

Rodičovství

Protože se už nemůžu dívat na náš zaplněný deníček a nikdo se dobrovolně nehlásí, napíšu takovou blbost, aby bylo zas jednou kam psát.

Je konec června, tudíž konec školního roku. Některé jarňátka už končí podruhé, ale já a hlavně Libča to máme poprvé.
Proto takové malé shrnutí.
Libča šel poprvé do školky 3.9.2008 Nadšení bylo veliké, skoro bez loučení odběhl do třídy. Já se slzami v očích a radostí, že jsme to tak zvládli, šla domů. Ale ouvej už za 3 hodinky volala paní učitelka, ať si pro něj raději dojdeme. Pláče a má strach, že si pro něj nepříjdeme. A tady to začlo. S pláče jsme chodili až do listopadu. Jako matka tyranka jsem si každý den do kalendáře napslala ZASE ŘVAL. Ale ve školce nejde jenom o pláč.

První básnička, kterou se Liborek naučil:

Chytneme se za ruce,
uděláme kruh.
Je to přece fajn, že tu nejsi sám. **

Následovali besídky. Jablíčkový den, kdy maminky napekli, jedli a klábosili. Paní učitelka sesbírala recepty maminek a udělala minikuchařku. Vánoční besídka a dáreček od Liborka. Besídka ke dni matek a krásné keramické sluníčko.
O hektolitrech slz v kapesníku mlčím. Jsem holt plačka a tyhle věci mě dojímají.

A pak byl školní výlet s tatínkem. Nadšení bylo veliké z jízdy vláčku, Znojemského podzemí a hlavně zmrzliny.

A konec roku „a zase chodíme s pláčem“. Ale hlavně se těšíme na prázdniny.
Netěší se jen Libča, ale i já. Nebudu muset vstávat a vodit toho bulíčka do školky.
No a snad v září to půjde bez pláče.

Tak mi odpusťte jednoduchý deníček.

A KRÁSNÉ PRÁZDNINY !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!

Marťa+Liborek /4 roky/ + Linda /3 měsíce/

Peletonek :

Kris - 17.2 . Vojta
Gabule- 18.2. Štěpán, 11.9.2007 Emma
Maka- 18.2. Michal, 18.12.2006 Matěj
Irias- 18.2. Štěpán
Borůfka- 19.2. Erik,23­.7.2006 Adam, 6.7.2008 Teodora
Solcka- 19.2. Ondřej, 29.1.08 Martin
Skrolan- 25.2. Jakub,1­.9.1996 Domini­ka
Hajdula- 28.2. Ondra, Barborka10.10.2008
Iv-ka- 28.2. Lukáš,20­.7.2007 Ondrá­šek
Krista- 7.3. Zuzanka, 1.3.2007 Tomášek
Mava- 7.3. Libor, 15.3.2009 Linda
Liduška- 11.3. Ríša, 12.7.2007 Niki
Monika M- 17.3 Terezka, 29.8.2006 Filípek
Julie - 19.3. Albert
Ifča- 30.3. Jakub, 2.7.2008 Kačenka
Efča- 30.3.Vojta, 5.3.2009 Honzík
Pískle- 3.4. Matěj
Sandrik- 3.4. Anetka
Klaris- 7.4. Bianka 31.12.2006 Jorika
Dana 26- 14.4. Vojta,6­.2.2001 Mirda

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 25.06.09 20:31

Ahoj v novem deničku.
S Vojtikem mam druhy konec školniho roku.Naštěsti od začatku chodil do školky bez problemu.U nas je problem se dostat domu:-)))´).To se mu nechce.
Vojtula bude chodit i přes prazdniny,dvě děti na hlidani neudam.Ale nevadi mu to.Nastěsti.

A vic už ted nestiha´m.

Dana

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 25.06.09 22:12

Hurá, druhá, ale teprve jdu číst…
H.

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 26.06.09 06:37

hurá, třetííí, jdu číst.
e

a hezký den všem

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 26.06.09 06:49

Mavo, krásný deníček. moc.
a plačka nejsi sama, ja tu teď taky bulím, začla jsem u té básničky a neskončila, až na konci. no des.
jo, je fajn se zamyslet, jak to ta robátka ve školce zvládala. U nas celkem dobrý. Kuba byl za hrdinu, i když jsem ve tvarickach kolikkrát videla, ze bojuje. ale jen na zacatku. pak to bral jako povinnost, ze to tak proste musi byt ale i se do skolky moc tesil. az na to nase „nejezení“ obědů, to tam zvláda bravurne. myslim.
no a o tom, co vsechno nam skolka dala - basnicky, samostatnost, skusenost...... ani nejdu psát. je to proste znát, ze jsou to školkari. a ty zápory - nehezká slovíčka, střílečky a podobne - to se snazíme ukočírovat a jde to.  tak jsem take zvedava jak na dalsi rok, co noveho, zas to bude preci jen brat trochu jinak.  

Praha teplo, ale tak nejak vlhko - des, jako u more, no vazne. nase cesta na slovač ohrozena kvuli zaplavam, urcite nepojedem v poledne, nejdriv na vecer, nebo zitra.
tak zatim
e      

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 26.06.09 07:21

ZDRAVÍM,    já dnes v letním oblečení !!! od rána sluníčko a teplo    musím to napsat, je mi velmi velmi líto   všech lidí v zaplavených oblastech, tohle já ani nemoh v tv sledovat, nespala bych, uuf. je to tam smutné :-((  

Mavo- pěkně pojatý deníček, nejen slzy,ale i básničky, výlety…    my staří mazáci, takže školku moc neřeším :-)) ráno šel ten náš matla  šel ráno předat dárky ranní směně, tak dal OBA pí ředitelce. no, musel tam naklusat manža a jeden dárek odebrat a říct, že  je pro paní M. ale  hlasitě při tom přál - pěknééé prázdniny :-))  

chtěla jsem pro něj dnes jít dřív,ale ne, že si chce po svačince ještě pohrát  

Pískle- JAK BYLO NA DM ?????????????­???????????????????????? slzela jsem u fotek na netu z koncertu    pěkný slunný den, irias    

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 26.06.09 07:41

Ahojky,  

díky za pochvalu. Byla to takovou rychlovka. Radši už si někdo něco připravujte na příště.  

Libča dneska v pohodě. Ještě půjde v pondělí a úterý. Takže dárečky předáme až příští týden /stejně ještě nic nemáme/.  

Povodně-hrůza. Taky je mi těch lidí líto. Muselo to přijít strašně rychle. A na zprávy jsem koukala a je to děsný.  

Další aktualita:
Prý zemřel Michel Jackson. Sice jsem ho vidět nemusela, ale písničky se mi líbili. Jednou jsem viděla jeho koncert a úžasný.  

U nás zamračeno :-(  

M.

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 26.06.09 08:59

Ahoj ženy,
zdravím v novém deníčku.  Mavo, moc dobrý nápad! Taky jsem si hned zavzpomínala…na to proplakané září, kdy už jsem měla strach,že to nezvládneme, první školkovou písničku, vánoční besídku…Nakonec jsem spokojená, jak to Zuzanka zvládla, včetně jídla (prý…) a nakonec si i pár kamarádek našla, i když to není nějaké velké přátelství jako třeba se sousedovic Matýskem…  

Mám pro paní učitelky a paní školnici malé dárečky, trochu kafe a nějaký bylinný sirup v pěkné lahvičce, finančně zhruba stejně nákladné jako květiny.  

Zuzanka je zase hrozně hubená, jak měla těch pár dní teplot, tak zase vyhubla. Teď jí solidně, pořád jí něco nabízím a ona to celkem jí, ale když vidím, kolik toho snědí jiné děti, tak je to pořád nic.  Takže jestli přijdou ty neštovice, tak nevím…  

Tomíš si včera vymohl cestu na hřiště bez plíny, dopadlo to kupodivu dobře, 2× se vyčůral do trávy…no ale ženy, já nevím, on nějak nechápe, že má vystrčit tu pánev dopředu, takže ho musím všelijak lámat, aby si nepochcal gatě, no švanda.  A vzpomněla jsem, co mi kdysi říkala Irias - poslední kapka vždy skončí ve slipech (nebo to říkal Dan? ti dva jsou si tak podobní…:))  

Ještě jsem chtěla popřát Sandře hodně štěstí při hledání bytu, vypadá to, co toho je, ale jak má člověk pár požadavků, je to mooooc těžké…  

Záplavy jsou opravdu hrozné, taky jsem se včera děsila, jaký to byl fofr, koukáte na telku a najednou šup a nemáte nic…uf.  

Michael Jackson…byl to blázen, myslím.  Kdysi jsem četla, že se chce dožít 22.století… ale pokud jsem si všimla, tak dělal vše proto, aby byl co nejdřív na prkně. Přesto něco ale dokázal, takže  „král je mrtev, ať žije král“!  

Zatím pa
Kristýna a spol        

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 26.06.09 09:06

jj,Míšu Jacksona stále hrají  na  všech  stanicích, opět mé mládí … ale zahráli mi i depešáky :-))    Kristo- o té poslední kapce to říká i Tomáš, chlapi jedni… a taky jsem měla problém s prvním čůráním ve stoje. ted čůrá sám a ví Bůh kam to jde .  jen mu stále opakuji, pořádně  oklepat !! :-))) a malá technická,  pořádně vystrčit pánev a raději dole u kolen  držet gatě směrem dozadu, at se nepo… pak se stejně oba utíráme vlhkým ubrouskem  :-)     včera š. donesl ze školky  výkres a  já koukám a je tam napsáno dětskou ručkou ERIKA   a nakresleno srdíčko. říkám - to Erička  ?             - jo, to mi namalovala Erička sama            -  A tys jí taky něco namaloval ?               -NE  Říkám to manžovi a on- to víš, MY CHLAPI :-))))))))))))))))))    

I.    

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 26.06.09 11:16

Irias - krááásnýýýý. To je láska, panečku.
holky, musim se smat u te posledni kapky ve slipech. je to fakt ! a panev dopredu - to je dycky legrace, ja mu rikam nozicky drz na miste a kolenem mu mirne tlacim do prdelajdy a tak mame postoj naprosto ukazkovej. hih  

povodne - ach, ani mi nemluvne, rychlé, fatální. děs. ani nevime zda pojedeme na slovač. po ceste je toho hodne. uf.
a taky nam nejde net - asi blby modem - nakone manza zjistil, takze jsem dnes v praci, prohodila jsem to s kolegyní a jestli pojedem tak mozna vecer, nebo zitra rano.  

Jackson - i moje mladi a ja na ty jeho kreace - byla to tehdy desna novinka -  moc rada koukala - jak umel tancit a sladit to s celou skupinou tanecniku - proste neco noveho, jineho, mela jsem to tehdy mooooc ráda. Byl to svym spusobem fenomen. tak at mu je zem lehká.  

Pisklatko, jooo, co depešáci? jak se vam libilo? a co dnes v práci? jsi tam vubec?  

tady teplo, ale zatim pod mrakem, i kdyz malinkým, ale sluničkove, jako v Brne, to zatim není.  

e        

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 26.06.09 11:23

Ahoj,

nějak v poslední době opět nestíhám, a net už vůbec ne, zapínám PC v podtsatě jen kvůli placení složenek:-), tak jen pár slov abyste věděli že žijeme:-)

Kuba šel taky dneska naposled do školky, resp. mohl by i příští týden, ale třídy už mají sloučené a nebude tam jeho pančelka,takže jsem ho raději odhlásila, stejně poslední týden každý ráno hlásí, nemůžu do školky jsem nemocnej, budu blinkat apod., když mu tedy vysvětlím, že jako nemocný nemlže do bazénu ani si hrát s baruškou aby jí nenakazil, tak uzná, že je zdravej a školku vezme na milost. Ale když pro něj jdu, je spokojenej, vypráví, ani známka nějakýho důvodu proč by se mu tam nemělo chtít. Upřímně jsem zvědavá na září…
Rozloučení s učitelkou jsme měli v úterý, nejdřív všichni dostali medaile, pak se soutěžilo, kreslilo, batikovalo tílko, vystoupil kouzelník, tanečnice, byla dobrodružná cesta za pokladem, pekli se buřty a zpívalo u ohně s kytarou bylo to krásný a o to je smutnější, že tahle učitelka odhcází, resp. bla odejita, neprodloužili jí smlouvu, přitom je tak skvělá a sice nemám srovnání, ale i tak si trofuám říct, že málokterá učitelka se tak svým dětičkám věnuje a dává jim tolik. Včera byla naposledy, tak jsem koupila jednu růžičku a skleněnej přívěsek na krk, Kubík jí to šel předat, tak se pusinkovali a objímali a všichni jsme slzeli, achjo. Přijali prý dvě nové učitelky, ale stejně nevím, jestli Kuba zůstane v téhle třídě nebo půjde ke starším, možná prý budou namíchané věkově, za což nevím jestli mám být ráda, protže by asi rozházeli ty co spolu kamarádí, no uvidíme na konci srpna prý budou vyvěšené seznamy.

Kačenka je magaprotivná a má k tomu ovšem důvod, během 14 dnů jí vylezly 4 zuby a další boule se rýsujou. Navíc začíná mít svojí hlavu, ona někam chce jít a já potřebuju jinam, nebo tuhle hračku chtěla a kuba jí jí vezme, ona chce chodit za ruce a ne lézt po kolenou a nejlepší je to s jídlem, rptože něco vidí a chce to ochutnat a nepochopí, že kafe nebo kořeněný maso jí prostě nedám, nebo zapomenu uklidit misku od oběda a tudíž si začne dělat chutě na zeleninu a tím pádem ovocná přesnídávka je absolutně out, je to těžký, navíc neumí mluvit, takže si někdy hodně nerozmumíme…nicméně když jí nic netrápí a má po čem touží, je úžasná, skvělá, sluníčko a mazlíček:-)

Mě dneska echt bolí hlava, asi od zad, takže budu protivná asi i já:-(

Reagovat nemůžu, protože nemám tušení, co se u vás všech děje, no třeba to doženu, chacha, se dvěma dětma dva měsíce doma nebudu mít kdy ani se dojít vyčůrat:-)

A chci slunííííčkooo­ooo!!!!

Ifča

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 26.06.09 12:47

holky, tady pořád slunečno a pařák. snad to letní počásko chvíli vydrží. člověk se úplně jinak dívá na svět :-))
dokonce jsem se šla kuknout na nové letní dřeváčky ( něco elegantnějšího než nazouváky) a váhám nad tím matrošem, zda se budou pohodlně nosit, mají podpateček…  

Skrolan- uvidíte s cestou na Slovač, at v pořádku dojedete a pak si užijete rodinky :-))  

Ifčo- taky bych ve školce slzela, bylo to dojemné. ale je K. koumák, že bude nemocný ,hih  filuta… snad budeš stíhat i nás, rády se dozvíme, co u vás nového :-))  

I.

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 26.06.09 16:45

Ahoj,
dneska máme vydařený den,asi že se po dloooouhé době ukázala i slunce :-)Ráno jsem Štěpu odvedla do školky-jen jsme předali dárky-po své pančitelky+mladou holku co je na škole a měla u nich pár dní praxi-dostaly malé plechovky se sypaným čajem+přáníčko.Paní učitelka byla dojatá,Štěpa jí dal pusu a pak říká ještě jednu-VELKOU :-D Tak jí tisknul až nemohla skoro dýchat :-D Uvidí se až po prázdninách,mají ji zavřenou,předělává se elektroinstalace.
Posbírali jsme věci a šli zpět domů-Zdenda bral Štěpu s sebou do práce a já s Emmi jela ke kámošce,pak dorazila její sestra-manželka mého bratránka s 2 měsíční Ellinkou,no prostě babinec jak vyšitý.Domů jsem dorazila před chvílí-chlai spí a Emmi taky hned vytuhla,u kámošky neusnula a už byla úplně hotová…
Musím jí moc pochválit,včera byla bez plen i v shoppingu-měla jsem strach neb tam je wc až daleko ale vše probíhá super,ani do auta už nedáváme,takže jen na spaní a to přes den už měla víckrát suchou a dneska ráno měla poprvé suchou noční plínu…Fakt šikulka.

Iri ještě mě napadlo není něco-nějaké hřiště nebo něco vhodného pro děti i v Žabinách?My tam budem na těch kolejích tak bychom se mohly sejít i tam,ale neznám,nevím zda tam něco je…

Tak a víc nevím…

Papa G.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 26.06.09 17:33

Gabčo- tak Žabiny vůbec neznám a  ani tam   nejede  od nás přímý spoj. viděla bych to na jediný velký park Lužánky :-)

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 26.06.09 18:03

Aha…je to daleko od centra?Ještě napíšu,pokud by to bylo komplikované tak asi někde to centrum…

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 26.06.09 18:29

ne, není to tak daleko, já pojedu z větší dálky :-) napadá mne ještě jeden menší park s hřištěm, blíž  tobě  

budeš s oběma dětma a jezdit budeš  MHD ?

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 26.06.09 21:15

No právě ještě nevím,asi budu mít auto…

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 27.06.09 06:33

dobré ránko :-)))  štěpa chtěl vstávat a koukat na Dobu ledovou.  manža má dnes automobilové závody, tak si jde zajezdit a  bude celý den pryč :-)  uděláme si se š. den pro sebe :-)    

Gabko- pořád jsem uvažovala na venkovním posezení , když bude to teplo.. ale napadlo mne, že máš blízko tuhle krásnou kavárnu  

http://www.cafeandplay.cz/kontakt/. pokud máš  GPS, tak ta navede až k baráku ( není totiž přímo u silnice ,ale kousek za ). pokud šalinkou, tak si dáme sraz u zast. a dojdeme tam společně.  na kavárnu můžeš mrknout, je jedna z nej v Brně. snad tam bude o prázdninách volno.
jinak kousek od kavárny, další zast., je  známá Pohádková restaurace
http://www.pohadkovahospudka.cz/  

autem to máš kousek:
http://www.mapy.cz/#…  

takže trasa- MHD je to s přestupem,a­le žádná dálka :-)  šalinou, resp. tramvají   č.3 nebo 11 vychozí zast. Tábor  směr do centra přestup na Konečného nám.( cesta 4 min, jen 2 zast.) a pak  přejdeš koleje a pojedeš jakoby zpět ( ne do centra)  šalinou č. 12,13- je to tak 5 min a vystoupíš zast. Skácelova. tam si dáme scuka
a nebo… můžeš jet přímo tramvají č. 11 k nám !!!!!! vůbec jsem netušila, že naše šalinka jede až ke Kauničkám, hih,ostuda. takže můžeš nám oplatit návštěvu a zajet k nám, cca 15,30 hod budeme doma.
tak si vyber , těšíme se :-)    

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 27.06.09 07:05

Gabko- jdu psát SZ    PĚKNÝ VÍKEND, i.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 27.06.09 11:15

Ahoj Jarňulky,  

jak už to tak bývá, tak čtvrtek pátek se na net prostě nedostanu, takže nemám dočteno.
U nás dopadl konec šk.roku tak, že jsem podarovala píuč sypanými čaji a Anetka namalovala ještě obrázek pro paní kuchařku, paní učitelka říkala, že prý se uvidíme přeci po prázdninách, tak proč se loučit, no a tak jsem jí poděkovala za celý rok a ona ať prý už radši jdeme, že z toho je úplně doajtá :-)))))))
Jsem znavená, ty poslední dva dny ještě práce z domova do nočních hodin a vstávačka brzo ráno, no a co myslíte - Anetka nemá pochopení a dneska opět vstávačka brzo, takže jsem hotová, a to dneska mám odpoledne sraz se sestrou a jdeme se podívat na oslavy Prahy, večer musim žehlit, zítra jdeme „fandit“ Tiborovi (jde si se šéfem zahrát tenis po dlouhé době), navíc je tu švagrová s neteří (která opět měla samé 1 - už je to nuda :D ) takže na vaření mám o dva strávníky víc …  a do toho potřebuje byt pořádný úklid, netušim kdy a hlavně jak to zvládnu, no však ono to vždycky nějak dopadne ;-) aspoň se u nás pořád něco děje.  

Reagovat nebudu, odpusťte, jen Mavě děkuji za nový deníček!
Krásný víkend všem a snad nikdo z vás neplave a velká voda se vám vyhýbá
 Sandra

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 27.06.09 15:36

Zdravím -  

jen telegraficky:o)
Irias - jak to vypadá s tou slezinou s Gabulí?????  Potkala jsem dnes náhodou Ivku s rodinkou a říkala že by došli a i my bychom se přidali......   

Markéta

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 27.06.09 16:34

Mako- písla jsem ti SZ    takže BRNO-pokud se přidají i ostatní, tak navrhuji v 16 hod v Cafeplay ( viz shora) objednat stoly a sejít se tam :-)    takže ozvěte, at tam můžeme brnknout či vymyslet něco jiného        dnes super výlet od Olympie se štěpou. logisticky jsem to měla celkem zmáknuté- obídek, herna, já slevy, kávička v Tchibu, návštěva švagrovky v Kice.. no super. dojeli jsme tam už  dopolko, to tam ještě nebylo hafo lidí ( ach, ti lontáci, jsou poznat na metry daleko…). odpolko byla už ji herna plná,ale vše jsme v klidu zvládli. nějak bez toho chlapa to jde líp :-)))))))

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 27.06.09 20:28

Oki tak Caféplay-ale ta Pohádková vypadá taky skvěle :-D :-DHolky těším se na vás!

Štěpa měl jít spát ke kamarádce ale začalo jej na návštěvě bolet břicho,teď tady leží u pohádky,cpe piškoty a nic mu není,jen šeptám-doufám že na něj nic neleze(zákon schválnosti)

Zdenda měl jít na chlapinec-u gyrosu ale počasí je hnus bus tak si jel do Mekáče  pro žrádlo a bude se válet s námi doma,chjo a já se tak těšila na vegáč…

Teď tady mladej zas prudí že chce ke kámošce,mě trefí…G.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 28.06.09 07:34

Gabko-  ta herna  je  lepší. v Pohádkové je maličká  herička dole a spíše pak restauračka. je tam taky malá zahrádka ( chodíme tam někdy s Kristou :-)    btw. nejsou štěpánci na sebe propojeni? včera š. taky bolelo břicho, kroutil  se jak žížala, ale pak jej to přešlo :-)

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 28.06.09 08:54

Irčo-no možná jo :-) Ta jména,datum narození…trochu podoba… :-) Pak jej to přešlo ale nechala jsem jej doma,pod dohledem,byla pohádka v TV co neznal tak to nám trochu pomohlo.Břicho ho už pak nebolelo,kdoví co to bylo.

Teď si piju kávičku,nevím co sbalit za věci,má být teplo ale pořád ukazují i déšť tak uvidíme.Tak se na Vás těším,ještě budu dneska nakukovat,směr Brno fičíme zítra ráno…
papa G.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 28.06.09 17:00

tady od oběda prší, kluci ted šli na krátkou prochajdu v gumákách, nadšen :-)) ale je teplo, takový vlahý letní déšt  

já dělám pořádek v receptech. teorie mi vždy šla líp :-)))  

a POZOR  SRAZ V BRNĚ: ****
OBJEDNÁNY 2 STOLkY NA UTERÝ 30/6 NA 16 HOD V KAVÁRNĚ http://www.cafeandplay.cz/kontakt/ NA JMÉNO HOSTA ( snad znáte :-)

** počítám tedy s Gabulí a dětma, příp. dítětem ( konečně baba mezi námi !!!!), Markétou  a Iv-kou s klukama
**Otevřeno je do 18 hod, tak přijedte včas, at se užijeme :-)

** I.**

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 28.06.09 20:39

Ahoj babulky a malý bobulíny,  

tak se hlásíme navrátivší se z Pardubic:-))) Měli jsme hoňky, v pátek dovolenou a hned po o jsme razili směr Pce a tak jsem nestihla ani poreferovat o Depešácích:-)))  

Takže Depešáci - super super super!!! Začli teda nečekaně už v osm neb do 22 hod. musel být klid (Eden má nějakej bordel v papírech a nemůžou zažádat o vyjímku…), ale už od začátku super… Celá kapela si to nesmírně užívala, smáli se, na Gahanovi nebylo znát jeho zdravotní zatížení, řádil jako o život. Pódium a projekce ke koncertu perfekt - Corbinj zase bodoval:-) Písně z nového alba naživo mě dostaly a staré pecky nezklamaly:-) Celej staďák si to myslím, až na nějaké ty suchary, užíval. A já s Danem taky! Řádila jsem, zpívala, ječela a taky brečela, jak puboška:-))) No však taky z toho nemůžu mluvit ještě dneska a to léčím hlasivky Vincentkou a homeo… Hmmm se chci vidět zítra v práci:-))) Takže vážně uvažujeme, že si to v lednu zopákneme, budou zase v Praze, tentokrát pod střechou (O2 arena):-))) Moc ráda bych:-)  

No a víkend tedy v Pcích, v sobotu sud, Matěj pro jistotu po té viróze zůstal u babičky a dědečka a my s Danem vyrazili sólo:-) Kamarádi předvedli své dětičky - celkem 6 ks:-) A nej byla 3-týdenní Leontýnka, neskutečně hodné dítko:-))) Jen spala a jedla:-))) A na chovinkání lehká jak pírko:-))) Ostatní taky super, škoda, že Matýno nebyl, ale byla jsem ráda, jen co padla tma, tak pršelo… A vzhledem k tomu, že v pátek pšíkal, se mi fakt ulevilo, že tam není. Dnes jsme to na chatě uklidili, zajeli na nákup (doma totiž totál vyjedeno) a frčeli do Phy. Teď se kluci dívají na tv, já vybalila, peru a těším se na sprchu:-)))  

No a jen krátce poreaguju:  

Mavo - díky za deníček!!! Super shrnutí prvního školního roku těch našich drobků:-))) Trefila jsi se:-))) U nás to probíhalo podobně - první 2m pláč, po každé nemoci taky…Vánoční besídka s brekem, ta pro maminku už s básničkou:-)))) Spoustu se toho naučil, osamostatnil se, našel si kamarády, vyspěl, ale taky umí pěkně pozlobit a poprudit u učitelky… Snad k tomu rozdělení nedojde… Dárky doneseme ve středu, kdy mají naše dvě učitelky službu, doufám, že budou mít radost:-) No a taky dětský šampáňo, aby se rozloučili i společně. Mají tedy sloučené třídy, ale min. týden Máťa marodil, tak to halt musíme spáchat až teď…  

Evi - tak jak bylo na slováči? Vypravili jste se nakonec?  

Irčo, Mako, Ivko, Gabi - užijte si minisrazík!!! A kuš bolení bříšek!  

Kristo - jéééé první čůrání:-))) No jasně, tak poslední jde do slipků, ikdyž je řádně oklepáno:-)))) Já si Matěje vždycky kolenem prohnula, by nebylo načůráno v gatích. Ale mnohy má načůráno i teď, vč. botek:-)))) Ty poslední kapky prostě jen tak od těla neodlítnou:-))) Tak ať to brzo natrénujete.  

No a jinak tedy nic, jdu si dát homeo na hlasivky…  

Pěkný nedělní večer a pěkné pondělí.  

Pískle

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 28.06.09 21:52

Ahoj holky,  

konečně se dostávám ke psaní… Měli jsme akční víkend.
Včera jsem byli na oslavě narozenin našich dlouholetých kamarádů. Známe se asi 12 let:-) Měli prase a sud. Já jsem byla opět  za řidiče…Takže jsem vynikající masíčko zapíjela limčou - blééé:-)))Ale i tak  jsem si to krásně užila . Ale přiznávám, že hnedka poté, co jsem uložila děti, jsem si otevřela lahváče- takovou jsem měla chuť na pivo:-))Po praseti  …Na akci bylo 12 dětí- 9 kluků a 3 holky a z toho 3 miminka podobně stará jako Honzík:-)Votíšek tam měl spoustu kámošů, tak se vyřádil. Řval, že nechce domů. A to jsem jela až v půl devátý. Nejlepší na tom bylo, že to bylo u jednoho z kamarádů- má nový barák na samotě, žádný auta, jenom posekaná ohromná louka, pískoviště jako kráva:-), spoustu vyžití pro děti. Akorát dvakrát pořádně sprchlo, ale bylo teplo. Manža dorazil kolem půlnoci, picnul se jenom lehce.Pilo se totiž jenom pivo, žádný tvrďáky:-))  

Dneska jsme dali dopolední prochajdu s obědem. Super! Nemusela jsem vařit:-)  

Holky, to počasí je děsný, co? Tady už je řeka pěkně divoká… Už chci normální léto!!!!!  

Pískle- téda, Depešáci se vám vydařili na 1*!!! Paráda!!! A soudek taktéž- super!  

Holky Brňačky a spol - užijte si srazík!!!!  

E.    

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 29.06.09 06:27

zdravím,    dnes ráno hnusný sen,  tak jsem se vzbudila už v pět, trochu si  početla a šupajdila na 6 do práce. aspon půjdu dřív domů :-)  

Pískle- ach DM, uvažuji o lednovém koncertu, tak jsi mne navnadila :-)  

Efčo- v létě piju jen pivo ( sice malé :-), ale nějak to k létu patří . jinak  jsem na červené vínečko :-)      zatím pa a pěkný prázdninový den, Irias

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 29.06.09 07:48

http://www.mimibazar.cz/…tografie.php?…  

její manžel vlastní kavárnu, kam jdeme v úterý    

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 29.06.09 08:12

Ahojky,  

tak Libča už je ve školce. Ještě zítra a HURÁ PRÁZDNINY.  

Linda mi spí, tak jsem upekla buchtu. Táta má dneska narozeniny, budeme odpo. slavit.  

Irčo ta kavárnička je pěkná. Tady ve Znojmě bohužel nic takového není. Kdybych měla podnikatelského ducha, hned bych to tu sřídila. A užijte si srazík. A vemte foťák, ať tu z toho taky něco máme.  

DM super. Taky bych šla a řádila jako zamlada :-)))).  

Marťa

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 29.06.09 09:08

Ahoj po víkendu,
tak se také hlásím při pondělku :-) víkend se vydařil, oslavy Prahy byly krásný, prošli jsme se městem a na Ovocným trhu byly akce poro děti, takže Anetka si nechala pomalovat obličej, chvilku jsme koukali na divadlo, na konec šk.roku jsem jí koupila tiskátka s Káťou a Škubánkem a navíc jsme se naučili dělat růže z krepáku, zakončeno točenou smetanovopu zmrzlinou a porcházkou domů to prostě nemělo chybu
Jenže večer byla Anetka megaobr protivná. Slízla ode mě pořádně na zadek, ale když vám napíšu proč, tak se asi nebudete divit - zlobila asi hodinu, odsekávala, byla protivná a dělala schválnosti a vyvrcholilo to tím, že z okna v ložnici vyhodila jednoho plyšáka a noviny a hlavně, našla jsem jí tam (čirou náhodou!) břichem ležet na okně, nohy ve vzduchu, na zemi svalenou hopsací zebru, přes kterou tam vylezla, a s hlavou ven z okna 8-O No ztáhla jsem jí jednou rukou dolů a druhou už jsem mydlila - dostala tři rány a to takový, že mě fakticky bolela ruka, pak se s brekem urazila a šla trucovat do koupelny, protože jsem odmítla jí hned pomazlit a vyřikat si to, musela jsem se nejdřív uklidnit … no po chvíli jsme si to vypovídaly a pomazlily se a bylo dobře, jenže jen na chvíli a táhlo se to až  do pozdních hodin, páč nechtěla spát. Mít doma boxovací pytel, tak ho snad rozcupuju, jak jsem byla napružená a s nervy v pr…
No naštěstí se z toho vyspala a neděla byla fajn. Tibor šel hrát tenis se šéfem a já s Anetkou jsme mu fandily, sbíraly jsme a podávaly míčky a všichni jsme si to užili, procházkou pak domů, kde jsem dokonce stihla i uklidit a v sobotu jsem zvládla i dost práce, takže ve výsledku spokojenost, jen ještě musim odchytit někde správce, aby odemkl zahradu - je normálně nepřístupná- abych sebrala toho plyšáka a noviny (ale teda netušim kdy se k tomu diostanu, páč večer tam neni a brzo ráno v pracovním se tím houštím brodit nehodlám)  

no a co ještě nového - začal už prázdninový režim ve školce, takže teď Anetka chodí do školky nedaleko od nás, kam chodil před odjezdem Zion, když jsme tam přišli byla nejdřív vyjukaná a že se prý stydí, ale to trvalo tak minutu, pak zaplula mezi děti a myslím, že pohoda  

Pískle - koncert musel být nádherný, DM sice nejsou hudba, co jsem poslouchala, ale to na tom neubíráz krásy tvýho zážitku vůbec nic. No a akcička, jako obvykle super  

Efčo - chápu tvojí chuť dá si pivo púo příjezdu z grilovačky :-)) každopádně i výám se víkend vydařil, což je fajn  

Holky brněnský - užijte si srazík a taky doufám, že budete hodně fotit  

Mavo - všechno nejlepší tatínkovi, hezky to oslavte :-)  

Jo a ještě jedna novinka - Madlenka od sestry má už první zub, vyklubal se jí přesně ve 4m, prý týden špatně spala a pak začala strašněš slintat a špulit jazykem, tak to zkusili a je tam :-)))  

Což mi připomnělo - Efčo - gratulace Kačence ke 4 zoubkům a snad ty další budou rychle a bez problémů taky brzo venku  

Skrolan - tak jak na Slovensku? Doufám, že cesta byla v pohodě, a co Dominika - jak dopadlo vysvědčení?  

Kristo - jj přesně jak píšeš, když člověk chce něco na delší dobu ne jen přechodně, tak ty byty stojí zaprd a nájem tomu vůbec neodpovídá, že by šly ceny dolů, jak se avizovalo, to jsem moc nepostřehla :-(
Jak je Zuzance - už něco přibrala? snad ty neštovice nepřijdou, teď v létě je to blbý a hlavně, jak píšeš, když je Zuzík pohublý, tak by pak byla jako nitka  

Irias -story se Štěpánkem a srdíčkem od Eriky :-))))) no prostě chlapi no :D  

Víc už dneska vážně nestíhám
Pa Sandra

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 29.06.09 09:26

ježiši sandro- to je story. … otevřená okna, moje noční můra. i když je š. poučen, tak stejně otevírám celé jen, když vím, že v tom pokoji není. mám totiž mánii na větrání ( ale je nás tady více .-)))    

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 29.06.09 09:35

Irias - jo to mi povídej, krve by se vě mě nedořezal (tak jsem nařezala Aný). My máme starý okna, kde ventilačka neexistuje, navíc Anetka ví, že na okno nesmí, nikdy dřív to neudělala, prostě jí popadl rapl a evidentně nepřemýšlela :-/
 S.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 29.06.09 10:32

Ahoj babči a malý bobci,

tak zdravím z prac. procesu:-) Všechny jsem pobavila svým škřehotavým hlasem nehlasem… No ale už je to lepší, ale pořád radši šeptám:-) Prý tak týden, když ty hlasivky dostaly tak zabrat a pak ještě vlastně celý den a kus noci venku na čerstvém vzduchu… Odpo zakoupím Vincentku:-)

Sandři - no to je teda s tím oknem… To by jednoho klepla pepka… v ten moment, uuuuf… No hlavně, že se nic nestalo a že jsi se vytočila, to je jasný, také jsem se tuhle vytočila do běla, když mi vlítnul na přechod… Prostě těm našim prďolům do hlavinek nevidíme a ono jim tam dokáže někdy pěkně rupnout… No a já jako větrací maniak okno otevírám jedině, když v pokoji Mates není. U okna máme křeslo, takže věřím, že by se šel juknout… ikdyž ho to teda zatím nenapadlo… No a jinak ventilačky, škoda, že je nemáte… A jinak jste si víkend pěkně užili:-)))

Irčo - jé, tak ať na hnusný sen brzo zapomeneš. Mě se o víkendu taky jeden hnus zdál a už jsem zapomněla:-) A DM taky asi dáme:-))))

Efčo - jéééé tak to jste si krásně prasátko a soudek užili:-))) A těch dětí, to muselo být rodeo:-))) Už je to paráda, jak jsou prťata větší, tak se krásně spolu zabaví:-) No a lahváč sice není úplně ono, ale po prasátku se nic jinýho snad ani nedá:-)))

A počasí - no jak mě štve… resp. už jsem asi rezignovala:-( Nejvíc mě vadí ta prádelna, kdyby alespoň to sluníčko občas vyjuklo… No a povodně, no hrůza:-( Se všema soucítím… musí to být  hrozný…

No, tak jsem stihla i poradu:-) Tak koment posílám až teď:-)

Jo a u nás dobrý, akorát Matýno ráno ve školce brečel, mají sloučený třídy, ale je ťunťa, protože tam má všechny kamarády a oni ho přišli přivítat (jsou boží) a z jiné třídy tam byly asi 3 děti… No však on si na to přijde, že to nic není… No, ale byla jsem docela drsná a ještě s tím hlasem, no připadala jsem si jak megera:-))) Odpo Máťu vyzvedne kamarádka a půjdou i s Kubíkem k nim, já jdu ke kadeřnici a vyzvednu si ho pak. Už se těším na ostříhání a melírek:-)))) Ta deka na krku vzadu mě ve vedrech docela motá…

Tak hezké pondělí

Pískle

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 29.06.09 10:45

Pískle- budeš koča v novém účesu, dáš foto ? vždyt se pořád jiná , vš. toho hubnutí :-)))  a  prádelnou jsi myslela, že  nemá kde uschnout prádlo  ? :-))

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 29.06.09 10:50

AHoj ženy,
tak jsem právě uklidila, ještě chybí koupelna, ale mám na to celý den, páč pan Blecha měl včera horečky, takže jsme doma. Dnes už je bez teploty, ale odmítá cokoli sníst, takže mu asi není moc do skoku. Zuzanka je dobrá a hraje si venku s neštovičným Matýskem, který už není infekční.  

Sandro, to by mě taky piclo a výprask je v tu chvíli zcela na místě. Mimochodem, já takhle vystartuju pro mnohem menší delikt.  Okna jsou moc nebezpečná, u nás jich sice moc nemáme, ale striktně dodržuju v pokojíčku jen ventilačku, na balkoně je zatím zábradlí dost vysoké a děti tam moc nechodí a jsou poučeny, ale znáte to…přijedou s židlí nebo s čímkoli…  

Holky Moravačky, užijte si srazík!  

Efčo, být řidič je vždycky opruz:) Ale za rok už si to pivo dáš i k masíčku…  

V sobotu jsme byli v HK u babi, tak jsme si to pěkně užili, celý den jsme byli na chatě, venku, v lese (jedno klíště…já), děti se vyběhali, dovezli jsme si jahody a třešně, ale taky tu Tomíškovu horečku. No, nekašle, průjem nemá jen takové sračkoidní hovínko,tak snad už to odejde. V pátek je musíme vyexpedovat do Brna a za 10 dní hurá do Hrvatska a pevně doufám, že odjedeme všichni 4.  

Tak já jdu na tu koupelnu, ach jo. Ještěže jdu zítra do práce.
Kristýna a spol   

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 29.06.09 10:52

Já tomu říkám prales:) Máme doma 72% vlhkost, v zimě tu míváme 30…
 K.

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 29.06.09 12:29

čau…  

hele zaregistrovala jsem dobře nějakej srazík???
no ráda bych vás taky viděla, ale koukám, že jsem nakoukla pozdě, je to dost na rychlo, tak nevím na 100% jestli dorazím, ale chtěla bych, můžu se prozatím nezávazně přidat s 2 dětma??? zítra potvrdím nebo vyvrátím…  

Mavo super novej (teda aspoň pro mě) děníček…do toho starýho jsem už ani neměla nervy nakukovat, protože se mi načítal strašně dlouho, nějak nám ten PC pokulhává…:o/  

teda ale když čtu „dítě mi vyzvedne ze školky kamoška, a já jdu ke kadeřnici“ krutě závidím, já ty svý dobrodruhy mám na krku 24 hodin denně s žádnou možností odpočinku (no tak trochu kecám, v pondělí jsme byly v kině, takže jsem měla složitý hlídání od 18ti do 22ti hodin)…už mi z toho začíná hrabat…  

ad hlasivky…nejspíš budu muset s Ríšou na ORL nebo co, páč chraptí…dlouhodobě, říkala jsem si vždycky, že má prostě takovej hlas, ale poslední dobou mu i přeskakuje, jakoby mutoval…divný…  

no HOSIP, takže jen všechny zdravím…  

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 29.06.09 21:50

ahoj zeny moje.  

tak neco malo poreaguju.
Sandro, krve by se nedorezal, šmarjaaaaaa, ja bych take nepricetne valila po prdelajde, jsou to ale lumpici. No ale ten den jste si to jeste pred tim extempore uzili fakt prenadherne. Mam rada prochazky Prahou. moc.  

Pisklatko - depešaci - supeeeer, ocividne jste si to uzivali, to je fajn a to mecheche ve dvou taky super - to se musi, sem-tam bez ditka, at clovek vi, ze taky zije, no ne?  

Lidu - uvidite, co vam reknou na orl, mozna vas poslou na foniatrii - primo na hlasivky, ale mozna to bude taky zcela v poradku a proste z toho vyroste, nebo bude mit takovy svuj svudný chraplak - na to holky letíííííí. pak pisni, jak jste dopadli.  

Kristo - chata super - to si dycky deti i rodice uzijou a Tomasek at je brzo OK a dovca neni ohrozena.
Jo - k tem Zuzančiným ne-neštovicím. Standovo mamina mi to ted potvrdila, ze Standa neštovice taky nemel. Porad ho davala k detem, co maji nestovice, at to konečne chytne a ono nic. A Dominika kdyz je mela, tak je taky nechytil. tedy ani jako dospelak.  ?????? Tak mozna bude Zuzanka stejny případ. Dle mého uz je proste nedostane.  

Irias, Gabčo a dalsi - at se srazík vydaří a pekne pokecáte. Gabko - cestu z Ostravy máte přímo luxusníííí - krásne se vam do Brna pojede.  

No a my nakonec na slovač odjeli, sice az v sest vecer - to byl ale den - ale odjeli. nesel nam doma net, do toho ty zaplavy, Standa v práci pohotovost. Ale super, vse se zvladlo a za ctyri hodinky - nevidano - jsme byli u babičky Boženky. Byli jsme juknout i nase, jak jinak, maminka se ma dobre, jen dost unavene, ale pry v norme. vypada fajn a je videt, ze ji ted nikdo nemorduje. zitra ma ko, tak budu volat, jsem zvedava co a jak. ponuchnala jsem si synovce, trimesicni miminecko - jako koblizek, zeny, kdby jste videly ty nožky - pidi pidi malé, jsem se smála, že má stejné kotníky jako já, akorát, ze on je má takové nadusané a ja oteklé, hihi. a stihli jsme i segru na chalupe a oslavili neteriny osmnáctiny, dárek se moc líbil a Kuba se stihnul za dve hodky zřídit jako čuně - ale spokojené čuně, ještěže jsem vzala teplaky a druhé triko, jinak by cestoval ve slipech, hih. Zanechali jsme tam Dominiku a za ctyri hodky byli zase v Praze - nevidano - cesta fakt super. To se na D1 stává málokdy. A Kuba z toho prospal tri !!! hodky - to tu jeste nebylo.  

No a dnes  horor, neb pc porad nejak neslo - net a wifi a router a nevim co vsechno, nakonec mi to Standa pres telefon s našim technikem z práce nejak prenastavil alespon na drát / ne vzduchem/, sice se musim krcit na pc na zemi v obyvaku, aby to vubec pracovne slo, ale jde to, a zvladla jsem i pri Kubíkovi co-to udělati. 
Ale zaver dne byl uzasny, Standa prisel kolem sedme, dali jsme vybornou veceri - rybu, Kubík snedl vše - opet nevídáno, a pak nas nejak napadlo, ze si zajedem jeste na kola, venku teplo, cely den slunicko, ale schylovalo se k desti, tak ze se projedem jenom kousek na takove nove sidlistatko a domecky a ja pásla oči na zahrádkách a na balkénech plných kytí - no super  prochajda, a spet to bylo poradne do kopce a zacalo hřmět a blesky sem-tam , tak jsme do toho šlápli a pul kilaku pred domovem zacalo pršet a takových 50 metru do konce začalo pořádne lejt a Kuba mel zázitek a my taky a vsem se to líbilo a bylo to mooooc super. Kubík mel šustku, takze pod ni byl suchý, ale z obličeje a z usmevu mu kapalo a my byli do nitky mokří, dali jsme hromadnou sprchu a čaj a jdem juknout film.
tak vsem krasny vecer a zitrejsi vstavani do prace a k detem a tak vubec.
pa
e    

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 30.06.09 06:53

zdravím,    ráno celkem teplo, už tak letněji … miluju jak se probouzí velkoměsto v létě,  šestá, půlsedmá v centru, jak lidi vystupujou ze šaliny , je teplo… začíná to žít, tepat …  pomalu, zvolna … :-))))  

odvčera mi není dobře. bohužel tohle v létě mívám střevní problémy, slinivka…snad to dnes ustojím na srazu :-)  

Lído- klidně dojed, myslím, že se ke dvěma stolkům vejdem, děti budou lítat :-)  

Skrolan- ses neozvala, tak jsem myslela, že jste ještě na Slovensku a vy jen na otočku. ale pěkně jste si užili rodiny. škoda, že nemáte zevčera foto, jak krásně mokří a štastní dojíždíte domů :-))    jak jsme šli ze školky, začalo děsně strašidelně hřmít, pak blesky. kolem čtvrté ( už jsme byli doma) začalo pršet. nejprve krásně letně, svítilo sluníčko a do toho rovný déšt. pak ale slejvák, bouřky a až dovečera. ještě ráno mokro mokro… včera  měl š. ve školce tepláky  ke kolen ům uplně mokré, ponožky , tenisky, vše… nechápu učitelky,proč je berou do lesa, stačí hřiště, když je vše mokré. tak jsem psala manžovi, at dnes vemou i gumáčky,uvidíme …
dnes ještě nese š.dáreček paní Monice- kuchařce, na tu jsme pozapomněli :-))    pěkný den a těším se na odpo, budeme tam asi už před 4 :-) Irias

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 30.06.09 08:00

Dobré ráno,  

slunečné a teplé. Šla jsem do školky v sukni :-) Hned to potěší.  

Libča odmítl předávat uč. kytky. Tak jsem to vyřešila za něj. Předali jsme i paní kuchařce. Byla velmi udivena  a  potěšena. Jak říkám, u nás se to moc nenosí. Paní učitelka měla radost z čokolády. Prý je čokoládová. A dětem jsme donesli mísu třešní. Tak radost všeobecná. Jen náš bulík si to poslední den neodpustil a zaslzel. Myslím, že byl dojatej těma kytkama.    

Borůfko jak dlouho jsi nosila dítka ve vaku???? Já už tam Lindu nemůžu nebo neumím nacpat. Má 63cm a vadí ji, že nevidí. Potřebuje mít potvora rozhled. Ale už mám na něj odběratele. :-)  

Evi tak ať mamince dopadne dobře KO. Informuj nás tu taky.  

Brňandy užijte si srazík.    

Marťa    

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 30.06.09 08:45

Dobre rano, zeny.  

a musim to tu napsat, uz me ten dest poradne ser..  Jooooo, je teplo a sem-tam i slunečno, ale porad - defakto opravdu pořáááááááááá­ááááááááááááá­ád prší. To je fakt na posr..í.  

Irias a probouzejici se mesto - joooo - je príma to sledovat, me to baví tak v sest - kdyz vystupuji v centru - nejpozdeji v pul sedme. doma jeste kostrbaté sluníčko /jestli tedy ovsem zrovna zas a opet neprsi/ a ve meste jen tak akorát lidí. Ale jit tak v osm, to uz je naaaaval a clovek si to rano snad ani neuzije. sesta ranii je ve meste perfektnííííí.  

vsem krásný den.
e    

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 30.06.09 11:46

Ahojk,y
před chvilkou jsdem dorazila z jednání a teprve teď snědla snídani, jé mě už tak kručelo v břiše, že i ten obložený chleba chutnal jako biftek :D Navíc místo oběda pádim na schůzku kvůli druhý práci, takže oběd musim stihnout po cestě - to je tedy životopsráva, tststs. Navíc večer jdu na rozlučku s kolegyní, co dneska končí u nás v práci (moje velkmi dobrá kamarádka, známe se už z VŠ, bééé nechci aby šla), tak to po 18hodině dorazím „zdravou“ hospodskou stravou a pár gambáčema

Skrolan - ono prší? a kdepak? tady od rána ni kapka …  

Mavo - myslím, že je jedno, jestli „se to nosí“, hlavní je, že to udělá radost těm obdarovaným, třeba se to tam díky vám stane normálním ;-)  

Lído - drřím palce, ať to s Ríšovýma hlasivkama dopadne co nejlíp!  

Irias - ranní město za letního počasí - nevnímám, cestou se teprve probouzím :-)))))))) banééé si dělám prču, je fakt, že to je krásný, ikdyž tedy chodím o něco později, tak je obvykle nejkrásnější vzduch, není ani vedro ani zima, sluníčko svítí ale nepálí, no krása  

Kristo - snad ta teplota nic nebude a hlavně, ať zdraví vydrží a zdárně odjete na dovču!  

což mi připomíná, v sobotu jedeme na týden do Kadaně, tak vás budu zanedbávat ještě víc, než teď, snad se tím množstvím příspěvků pak po týdnu zvládnu prokousat  

Jdu pracovat
S.

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 30.06.09 12:27

tak jen v rychlosti píšu, že ve 3 budu mít k dispozici dneska auto, takže jestli se do tý doby nic neposere, budu v Brně…:o)  

jdu zpracovat hříbky, právě jsme přišly z lesa…

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 30.06.09 12:40

Ahoj,

nemám dočteno jako obvykle, jen hlásím že jsme zdraví, v pořádku, nic závažného se neděje (u nás fakt svátek).
Erik má od pátku prázdniny, včera jsem myslela že je přerazím ale dneska už vcelku dobrý. Byli jsme na roční prohlídce s Teou a tříleté s Adamem, tak mi ukápla slza jak ten čas zase poskočil.

V neděli letíme na dovču, dneska poslali instrukce a odlet bude maso, na letišti ve 3:20 v noci. Jsem z toho rozladěná, nechápu proč nemají pro děti nějaký rozumnější čas, tohle je vražedný. Ale už se šíííííleně těším, jen mám problém koupit plavky. Potřebuju dvoudílný a kde nic tu nic, buď blbé střihy, hrozná barva nebo prostě jen malé velikosti :-))) Dneska ještě Sportisimo a pak už teda nevím.

Mavo já jí pak nosila jakoby v autosedačce, víc jsem jí vytáhla do polosedu aby viděla, no stejně dýl jak 3 měsíce v tom být nechtěla, je to docela rychloobrátkový zboží koukám :-))

Užijte si v Brně sraz
Borůfka

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 30.06.09 13:40

Ahoj babulky a malý bobulíny,

tak Praha Vršovice hlásí sluníčko a vedérko:-))) Konečně není prádelna (Irčo - když ono ani v té vlhké prádelně na balkoně to prádlo moc neschlo:-))) Tak mám zkrácené a omelírované vlasy a cítím se lépe:-))) Spokojenost:-) Odpo u Kubíka Matýno zvládl super, dokonce mě viděl ze zahrady školky vystupovat z busu (kadeřnice je kousek od školky) a hned volal - ale já chci ke Kubíkovi a ne s Tebou:-)))) No smála jsem se:-) Kluci byli hodní a porvali se jen když jsem přišla… Zase kvůli blbosti a Matěj měl hlad, tak byl nervní… Jediný co mi naštvalo bylo, že na zahradě ve školce neměli pití (a to se školka prsí pitným režimem) a asi čtyři klučíci mi přes ten plot hlásili, že mají žízeň, tak jsem je poslala za účou a ta s nima šla tedy do školky. Pak jsem se Matýna ptala, jestli jim dala napít, tak prej z vodovodu… Mno doufám, že si vzali alespoň kelímky na čištění zubů:-) Mno dnes či zítra se taktně poptám… Mám blbej pocit z toho, že lítají venku v tom vedru min. hodinu než dorazí rodiče na tu 16… bez pití…

Irčo - tak prádelnu jsem vysvětlila výše:-)))) A foto hodím, mám velký rest vůči naší galerce, tak snad o víkendu… A probouzející se město v létě - taky mám moc ráda, jak se to pomalu rozjíždí, nikde nikdo - jo paráda:-))) Jen by to nemuselo být každej den teda:-))) A nej zážitek mám, když jsme v 6 ráno přijeli do Říma a min. hoďku chodili po prázdném chladném centru:-)))

Kristo - tak ať jste do té dovči v pořádku, ale ještě je to nějakej ten den, takže to bude určo v pohodě:-) A taky se zlepší v Chorvatsku počasí:-)

Lidko - tak ať na ORL dopadnete dobře:-) A hříbky, ňam se máte:-)))

Skrolan - tak to byla na slováč rychlovka:-) 4 hoďky jsou paráda! A z maminky mám radost, že se jí daří dobře:-) Můj táta je taky hodně unavenej a tchán taky (oba mají tu hrůzu) a musí si prostě odpočinout když je potřeba… Tak ať se maminka šetří! A večerní kolo se sprchou z oblohy taka paráda:-)))

Mavo - tak to je fajn, že měly účky radost z dárečků:-)

Sandři - téda ty máš docela hoňky, ale jsi šikula, že to takhle zvládáš!:-) A týden dovča - jéééééé:-)))

Borůfko - ahoj. Tak to je fajn, že je u vás ok a nic se neděje:-))) A dovolenka - jééééé:-))) Plavky - no ty mi ani nepřipomínej… Ale usmálo se na mě štěstí - kamarádka dohodila jedny, co jí jsou malý a světe div se, mě padly jako ulité - jen mi mamka zmenšila objem a je to - to je úleva:-))) Napadlo mě Timo, jestli už jsi tam nebyla. Tam jsem si vždycky vybrala dvoudílný, pěkná barva a střih ok, a můžeš i kombinovat velikost vršku a spodku (tedy tenkrát to šlo), tak třeba zkus… Šla bych tam i teď, kdyby mi nespadly z nebe tyhle.

No a to je všechno. Jo a story myčka se možná dala do pohybu… Teda jen možná… Máme tam na reklamaci do mycí rameno, po mé urgenci se tedy začala reklamace řešit (po 20 dnech) a včera email, že si přijedou pro celou myčku a já na to že ne, že chci jen rameno, že je myčka zabudovaná a kdo by jí asi tak vyndal… No domluva jak s tatarama a nakonec tedy řeší jen to rameno (o víkendu to bylo 30dnů) a doufám, že se vyřeší… Nerada bych odstupovala od smlouvy a pak se soudila o prachy, který mají… No ble, už nechci nic kupovat, radši budu chodit na koncerty depešáků:-)))))))))))))

Brňandy - užijte srazíííík!

Mějte se

Pískle

 
Kris
Kecalka 355 příspěvků 30.06.09 14:17

Ahoj v novém deníčku,
omlouvám se za delší nepřítomnost, ale válela jsem si šunky v Turecku.
Přečteno nemám, ale nabízím pár zážitků.
Hotel super. Perfektní služby, moře i pláž nádherná. Velké vlny - jo, to byl trochu problém - vlezla jsem tam a málem se utopila. Dvě větší vlny mě trochu semlely, takže mám sedřený kolena a nárty a přišla jsem tam o sluneční brýle.
Jinak byla dovča dost záhul - Vojta nám onemocněl ještě v den příletu zánětem středního ucha a náběhem na angínu, takže jsme vyzkoušeli i turecké zdravotnictví a vše ok - dostali jsme antibiotika, která jsme dobrali včera
Let tam i zpět bezva. Turecká SkyAirlines - absolutně perfektní. Německá cestovka ALLTOURS taky bezva. Zkrátka nebýt té Vojtovi nemoci, byla by to úžasná dovolená.
Jo, ještě jeden zážitek mám. Poslední den dovolené jsem dostala od jednoho Turka neslušný návrh. A byla to docela síla.

No, nic, končim.

Kris

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 30.06.09 14:59

Borůfko - zkus buď Litex - tam se dá nakombinovat vršek a spodek od různých čísel (ale já mám velká prsa a ty jejich šprndy mi je nedrží takže smolík)
takže nakupuju od značky Timo - výrobce podprsenek - letos od nich mám plavky stejně jako loni a super:o)  tak jestli jsi nezkusila tak se ještě mrkni  

M.  

Za chvilku razíme do Brna - matýsek právě vstává:o)
Jo zateklo nám do sklepa jsme pěkně nars… protože je to vkůli plynařům - mají rozkopanej chodník a silnici k našemu baráku vedou dvě díry (dávali plynoměr do fasády)  takže jak valila voda při slejváku dolů z chodníku tak místo aby odtíkala pryč jak obvykle tak těma kanálama se nám rvala přímo pod barák :o
Nejlepší je že když jsme to dnes  zjistili a obvolávali co se dalo tak nám řekli že vpo dstatě neví kdo je za to odpovědný (zřejmě ta firma co to provádí - a ta nám řekla že nejpozději za tři dny to spraví..... jestli bude ještě dnes bouřka - jako že vše svědčí že ano tak nám bude ve sklepě stát voda -… vše jsme nafotili a poslali na vedoucího té firmy že náklady na vysoušení jim budeme přeposílat - a dělnasi místo aby skládali chodník - protože už můžou už je přípojka do baráku udělaná  tak se serou s něčím jiným.....
fucked príma - předělávají celý město každej barák - už aby to bylo furt něco rozkopaný a ješětě udělají škodu.  

nic takže už fakt jdu balit:o)

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 30.06.09 19:16

zdravím po srazíku :-)   v kostce  než vše   zapomenu- bylo to super , sešly jsme se všechny objednané jarnulky a děti :-)    Lída s dětma- Nikča už je velká slečna a Ríša  taktéž, tedy kluk. lídě to sluší, zhubla :-)     Ivka- krásný letní sestřih ( podobný mému :-).  Lukin pořád stejný a Ondra… torpédo největší, furt by zdrhal :-)))  

Gabule- krasavice  už s dlouhýma vlasama a Emm krásně povídá a ty její náádherné modré oči :-)  

Maka- baba jedna štíhlá  :-))  sluší jí to… a vůbec  jsem nepoznala to  mimino Matýna. velký tmavý kluk, který si nenechá nic  líbit. Michal pořád stejný :-)    nejprve jsme tam byli sami v celé   herně, dětí lítaly  jak divý. jen ty holčičky jsou klidnější :-) pak přišlo pár děti,ale pořád dobrý. všechny děti měly uplně mokré vlasy, jak byly spocené ( vedro a dusno tam tedy bylo k padnutí )
přidávám  do galerky  pár foteček. ovšem vyfotit děti…nadlidský úkon. tak jsem je nahnala do kuliček a výsledek.. no,uvidíte, hadí oc ásky :-))    pa, Irias

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 30.06.09 20:49

Irčo díky za shrnutí. Vzpoměla jsem na vás. A letím do galerky…  

Právě jsem došila nosítko podobné manduce Mei Tai. Libča mi udělal zatěžkávácí zkoušku a dobrý. Jsem zvědavá na  Lindu.  

Jo a Libča užívá začátku prázdnin. Právě jel ještě objet ves na kole. Radši nekoukejte na hodinky.  

Marťa

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama