Jarňulky 2005 – Dobré ráno, vstáváme!

Rodičovství

Od středy vím o čem psát, ale k sepsání se dostávám až teď, omlouvám se ;) Nevím jak u vás, ale u nás se ráno nechce nikomu vstávat, když nikam nemusíme, tak před 8 h nás z postele nikdo nedostane :lol:

Je ráno běžného pracovního dne.
Manželův budík v 6 h jsem se už naučila ve spánku ignorovat, a tak mě budí až zazvonění toho mého. Je 6.40 a mě teď čeká každodenní rituál buzení Anetky. Je to asi tak snadné, jako uproštřed zimy vytrhnout malé medvídě ze zimního spánku :D

„Dobré ráno, vstáváme!“
Následují 1-2 minuty, kdy na ní mluvím, odkrývám peřinu a hladím ji po zádech. Chvilku to trvá, ale stačí zmínit, aby se šla ke mě pomazlit a už si přelézá do mé postele, kde se na mě přilepí jak přísavka a v tu ránu hned zas usíná :lol:

Dalších následujích skoro 10 minut, během kterých se Anetka budí, se spolu mazlíme a na dotaz „Jak jsi se dneska vyspala?“ většinou odpoví jen „Hmmm“ nebo „Ještě bych spala“. Jo, to já taky, pomyslím si.
Někdy je ovšem Anetka tak rozespalá, že se musím dokonce uchýlit ke zpívání - skřehotavým hlasem notuju „Vstávej semínko holala …“. To zabere vždycky, protože Anetka se obvykle ještě před koncem rozesměje :lol: Ve výjimečných případěch selhává i tahle metoda a pak musí nastoupit důrazný hlas a hartusení. To Anetka ví, že je zle a vstává okamžitě.

Teď ještě za neustálého popohánění, připomínání a povzbuzování nastává fáze svlékání pyžama a oblékání do školky, včetně nutné hygieny a snídaně. Kupodivu to už probíhá celkem v klidu a bez problémů. Času máme dost, většinou nařizuju budík tak, abychom měli ještě nějakou rezervu, ale jsem zvědavá, co budeme dělat za rok, až bude Anetka chodit do školy. To abychom vstávali společně s manželem ;)

Hlavně proto, že tahle ranní čtvrthodinka je prostě její a o tu ji nemůžu připravit. Nemáme totiž dítě, ale malého tuleně mazlivého. Upřímně, jsem za to ráda, v tomhle je totiž po mě :lol:

Další, na co jsem zvědavá, je, jak to budeme zvládat, až se narodí Anetce sourozenec. Každopádně zatím si ty ranní společné chvilky tulení užíváme a líbí se mi takový start do nového dne, obzvlášť teď, když je poránu takový „pěkný“ počasí a člověku se vstávat prostě nechce (a nám dvěma už tuplem ne) :D

A co vy, jaký jsou vaše rána?

Sandra, Anetka a drobek

P.S.: Maminky všech dětí, které vstávají brzo, prosím, neberte to jako provokaci (především Hajdule se předem omlouvám :kytka::mrgreen:

a ještě pelotonek:*
Kris – 17.2 . Vojta
Gabule- 18.2. Štěpán, 11.9.2007 Emma
Maka- 18.2. Michal, 18.12.2006 Matěj
Irias- 18.2. Štěpán
Borůfka- 19.2. Erik,23­.7.2006 Adam, 6.7.2008 Tea
Skrolan- 25.2. Jakub,1­.9.1996 Domini­ka
Hajdula- 28.2. Ondra, Barunka 10.10.2008
Iv-ka- 28.2. Lukáš,20­.7.2007 Ondra
Krista- 7.3. Zuzanka, 1.3.2007 Tomášek
Mava- 7.3. Libor, 15.3.2009 Linda
Liduška- 11.3. Ríša, 12.7.2007 Niki
Ifča- 30.3. Jakub, 2.7.2008 Kačenka
Efča- 30.3.Vojta, 5.3.2009 Honzík
Pískle- 3.4. Matěj
Sandrik- 3.4. Anetka, TP 11.5.2011
Dana 26– 14.4. Vojta,6­.2.2001 Mirda*

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
Dana26
Echt Kelišová 9074 příspěvků 30.10.10 10:11

že by prvni a i přečteno

U nas vstavani jak kdy.Pokud mám ranni vstavam 5.20 a pokud nma ranni i manžel tak v 6 budim Vojtu,abysme nejpozději 6.15 vyšli do školky.Tak nějak si zvykl,ale nejasa to je jasny.Pokud mam odpoledni nebo je manžel rano doma je to volnější.

Taky rano hladim,mazlim,sli­buju ,ale nakonec musim zahartusim,bo jinak nereaguje.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 30.10.10 10:30

nový deníček, jupííí :dance:

Sandro- mít doma tuleně v postýlce je krásné :palec:

my jsme právě pravý opak na vstávání. štěpu NUTÍME,aby aspon o víkendu spal do 7 hod. když jde spát později, tak se zadaří,jinak 6-6,30 hod. no, je po mně :mrgreen:

já jezdím do práce na 6, tak jsem naučená vstávat po 5 hod,ale ted v zimě „lenoším“ v posteli i do 5,20 hod :lol:
ale zase končím brzy, někdy i ve 14 hod, což je super, máme celé odpoledne volné :dance:

štěpa vstává ve všední den dle práce manži, jeden týden chodí na 7 hod, druhý na 8 hod.
co vím, tak štěpa většinou vstává sám, jde si pustit ranní pohádky a něco málo někdy posnídá a bez problémů se oblíkne a vyráží nach školka.

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 30.10.10 10:56

Napsala jsem vám krásný vtipný komentář, který jsem smazala! :pocitac: Krááááááva jsem.

Sandro, díky moc za nový milý deníček :huban: !

Až se uklidním, napíšu taky, jak to chodí u nás!!!

K.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 30.10.10 11:21

už se těším, Kristo :pankac:

Skrolan- KONEČNĚ mám i ty dinouše - vykopávky.

manža tam dnes po týdnu urgencí zajel, baba je děsně pomalá,ale máme vše :palec: . i pirátskou truhličku, takže na narozky dostane kupu věci pro piráty

 
Mava
Generální žvanilka 24685 příspěvků 30.10.10 13:30

Ahojky,

u nás je to LIBČO MŮŽEŠ JÍT ZA NÁMA. Voláme tak na Libču kolem půl sedmé. Do sedmi ležíme u nás v posteli a hrajeme si. Jak na budík naskočí 7:OO vstáváme. Já jdu chystat snídani, Libča protestuje, že zas musí do školky. Pak následuje převlíkání, odchod do koupelny, snídaně. Vše probíhá za asistence Lindy. Ta Libčovi podává jednotlivé kousky oblečení, čistí spolu zuby, dojí po něm svačinu. V 7:OO vstáváme v 7:20 odcházíme do školky. O víkendu si taky rádi poležíme, zkoukneme pohádku v tv a pomaličku vstáváme. A já, já si vždy přispím, když je doma táta aspon do devíti.

Sandři díky za nový deníček.

Kristo už se těším na komentář.

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 30.10.10 19:59

SAndro - moc pěkné téma, zvlášť když čekáme změnu času, vždy se děsím, ajk bude vypadat následující ráno, ale zatím to vždy bylo v pohodě…a teĎ doufám, že jsem si to nezakřikla :lol:

Ve školkový den si dávám budík na 6:45, vyhrabat se musím do 7, jdu probudit Kubíka a to jde velmi ztuha, nejdřív hladím, pusinkuju, zpívám (dle nálady), nakonec z něj musím stáhnout peřinu nebo dokonce čapnout a přenést na záchod :roll: Usadím ho do obejváku na gauč, pustím telku a jdu chystat kakajíčko, pro sebe čaj a snídani,taky pro sebe, Kuba většinou stejně nic nesní, do školky vyráží před půl 8.
O víkednu si přispí tak do půl 8, někdy do 8, ale stane se , že vstane i dřív než do školky, což mi ale zas tak nevadí, zaleze si totiž k nám do postele a tulíme se, tuhle se s Kačenkou tak krásně hladili, to jsou chvíle, kdy jsme všichni rádi, že se máme :huban:
No a ten, kdo si u nás o víkendech přispává, je náš tatínek, toho před půl devátou nevidíme :lol:

Kačka ráno dost kašlala, očička i rýma ale dnes mnohem lepší, nicméně se ráno ozvala i kamarádka, která měla dorazit na tu naší strašidláckou party, že i u nich je dost marodno, takže se odložilo na příští týden. Na jendu stranu mě mrzí, že u toho nebudu, na druho starnu to aspoň děti zabaví a Viki bude mít pro ně o zábavu postaráno, no a v pátek je lampioňák, bývá to moc pěkné, vč. ohňové šou a vloni to teda byla paráda, valili jsme oči 8-o

Irias - dík za tipy na roboty, tohle ale vůbec nechci, takové příšery, že to vůbec někdo může vyrobit. Našla jsem krásného robůtka, cena kolem 600, dělá spoustu věcí, ale byl jen ve dvou eshopech a v obou vyprodaný, hodila jsem dotaz, zda vůbec bude, tak uvidíme.
Pirátký šátek doma máme, černý s lebkama, a v Tescu te´d mají parádní šavle a jiné doplňky (buď rytířské nebo pirátksé), takové ty měkké pěnové, nic tvrdého už mi domu nesmí :cert: - plánuju tam Kubovi rytířskou helmu a meč (a z netu kostým rytíře)

Co ostatní marodi - hlavně asi Máťa?

Kristo - jaký jiný než krásný a vtipný komentář, jiný od tebe neznám :mrgreen: tak se přemluv a napiš vše znovu, sím sím…

Zajeli jsme dnes i na hřbitov, tak zítřek už žádné plány, jen se odpoledne vrací babi s dědou z prodlouženého víkendu v Krkonošíc, děti budou zas jak u vytržení, tak dám možná i zumbu :think:

 
neprihlasenaiv-ka  30.10.10 20:47

ahoj,

tak u vstávání jsem jen o víkendu:( v týdnu vstávám prva kolem 5:40 a valím do práce na brzo, abych mohla odpo dřív (ale ve středu stejně do pěti, ble). O víkendu nejdřív přeleze rozespalej Ondráš, většinou ještě usíná (to je kolem šesté půl sedmé), pak se přidá i Luki, ale ten už většinou neusne, chce jít dolů si hrát, pustí si pohádky (někdy), udělá sobě i bráchovi pití a dneska si i ukrojili buchtu. No ale někdy k sobě stěhuju v noci počuranýho Lukina, studený nohy jak led, tak ho vezmu k sobe a zahřívám do rána. Naštěstí to už není tak často.

Sandro, krásný deníček!!! A s miminkem se budete mazlit ještě víc:)

A musím se pochlubit - dneska jsem si objednala dva parfémy - jeden schovám pod strom, ale jeden chci hned! Pod stromem budu mít Versace - Versense, a hned si nechám Bvlgari - Aqua Marine. Ano je to pánská vůně, ale já miluju pánské vůně a tuhle si prý baby kupují, jak mi dneska řekla paní v parfumerii, takže nejsem divná :D A ještě k tomu ty ceny na netu, prostě bomba. V Táboře budu vonět :)

Kristo, honem se uklidni a napiš to znova :)

iv-ka

 
Borufka
Kelišová 5356 příspěvků 30.10.10 21:44

To je pěkný deníček :palec:

U nás vstává první Tea nebo Adam a to kolem šesté až půl sedmé, Erik si rád přispí. Každé ráno je trochu jiné. Kluci chodí dolů většinou oblečení, často už mají vyčištěné zuby, Tea ze mě tahá peřinu a volá „dolů“ (zlatíčko :twisted: ). Na mazlení ráno není ani jeden, vynahrazuju si to večer :wink: Udělám snídani, jak má kdo chuť, někdy dělám i 4 různé - bábovku, křupky s mlékem, vaječnou omeletu, rohlík se šunkou (že jsou trochu rozmazlený, co :mrgreen: ) K pití Tea sunar, Adam jogurtová Dobrá máma kakaová, Erik kakao nebo ovocný čaj, já a Vašek čaj černý. K tomu jedou pohádky na dvojce. Trochu problém mám když je Vašek ráno pryč, cpou se mi do toho ještě hladové slepice :twisted:

Pískle to je smůla, snad to brzo přejde, takhle po sobě to musí být logisticky náročný, to chápu :wink:

Ifčo ať je Kačce líp, očička by se měla vyléčit rychle. U nás bude víkend náročný, Tea se v noci přesouvá k nám do postele a vyžaduje „MAMINKAAAAA“. Trochu se bojím jak to v noci zvládnou, asi bude řev :roll:

Tý jo Mavo, v 7 vstáváte a 7:20 do školky to jste dobrý :palec: My i když vstáváme v půl 7 tak jede Vašek v 8:10 s jazykem na vestě :lol:
(pravda, děti jsou už od půl 8 skoro obuté připravené před domem :mrgreen: ).

Dívala jsem se na StarDance, bude to zase moc pěkné. Trochu mě zklamala Čvančarová a zase překvapila Langerová :-) Žilkovou jsem neviděla a Kčíz s Rašilovem také pěkné.

Brou, jdu do hajan

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 31.10.10 06:33

zravím,

každý si užívá změněného času a já vstávala se slepicemi. nicméně jsem vyspaná, tak se to SNAŽÍM neřešit, manža jen kroutí hlavou, ok kdy to sedím pc :think:

nicméně mám krásnou novinu, v noci mi psala Jerry ( byla s námi na srazu na Vysočině a ted měla jet se mnou na červnový sraz)- porodila třetí dítko- Vojtu a je to pěkný kusanec :pankac: :pankac: :pankac:

š. včera objevil kouzlo prstových manásků z Ikea
(ač je máme několik měsíců doma) a hrajeme si celý den. kupodivu to baví i mne a snažíme se hrát v angličtině :lol:
pak jsme jeli pouštět draka. máme celkem drahého a furt nám padal :cert: tak jsme to zabalili a šli na hřiště a na zvířátka

IFČO- já též nebudu př. týden na velké lampionové akci na hradě. manža hodlá ještě vzít neteř, tak asi budou mít děti zážitek.
ty pirátské propriety beru jako jen dočasné, za ty prachy :mrgreen: . pěnové meče už má dva

a zpětně gratulaci k dobrému nákupu parfému ( proč se cenově tohle nepodaří mně :-P )

Iv-ko - též gratulace k parfémkům. pánské vůně mám taky ráda a dříve jsem je též nosila. a k tobě se hodí :palec:

Borůfko- kluci jsou moc šikovní a různorodá snídaně :palec:

na SD jsme též koukali, štěpa u toho tančil, tedy snažil se dělat kroky jako tanečníci :dance: :palec: :-P

Langerová příjemně překvapila, Filip- no chudák, trápil se, proč do té řehole vůbec šel :think:
Pavel Kříž hééérec, Rašilov- čekám příště více, Žilková- dobrý, taky se určitě ještě moc zlepší v technice, na ten věk :potlesk:
Monika- to se dalo čekat :pankac: , čvančarku, jak jsem psala, nemám ráda, tedy nehodnotím

dnes mám v plánu uklid bytu, manža hned dopo zápas, pak rychle knašim, hřitov, společný obídek s rodinou a oslava u neteře. vrátíme se klasicky večer a pak chystání do práce a školky.. ty nedělní večery fakt nemusím :roll:

pěknou neděli všem :mavam:

 
Dana26
Echt Kelišová 9074 příspěvků 31.10.10 08:37

Ahoj,
Irčo,Jerry gratulace k Vojtíškovi.

U nás zatím všichni zdraví.Ťuk,ťuk­.Mirda dneska jede po týdnu do školy.Už se chcou s Vojtou sežrat.Pořád se rvou,hádají.Opravdu závidím vám co máte děti věkově blíž k sobě.Ty 4roky jsou dost.Neshodnou se v ničem.
Ve čtvrtekjsme byli s našima ve Zkíně tak jsem aspon Vojtovi koupila v Kenvelu zimni bundu at ma jednu slušnou.S lonske kolekce sice jsem chtěla jinou,ale ta nebyla.Usoudila jsem,že než 400-500kč u Ťamanu tak raději v obchodě.
No a mati mi oznamila,že jdem v unoru zas na ples.Takže začnu okukovat topy.Kalhoty mam s loňska tak jen něco na vrch.Jinak ten vesnicky candrbal neřešim.Samo česat a ličit mně zas budou odbornice.Aspon doufam.

Na Stardance jsem se divala.A libilo se mi to

Na hřbitov asi zajedem dneska než pojedem do Ol.

A zitra zas do prace.Ale vůbec se mi nechce.Ten prodlouženy vikend byl fajn.

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 31.10.10 13:12

Irias - no z těch cen parfému jsem až měla strach, že to bude nějaká kopie, ale jedno je tester, tudíž bez víčka a neprodejný vzorek (haha) a druhé fakt origoš v nádherné skleněné krabičce, to si ježíšek smlsne :huban:
Ivko - vonět budem všechny :pankac: A už se asi začnu balit :dance:

Borůfko - zrovna jsem si nedávno říkala, jak to asi máš po ránu s tou vaší havětí, nemyslím děti :lol: tak jsem pochopila, že se postará Vašek…no a tak samostatné děti, to je zázrak, prý oblečené, vyčištěné 8-o , za to bych taky dělala čtvery snídaně :lol:

Ze změny času jsem zmatená jak lesní včela, furt přepočítávám, kolik vlastně je, kdy mám dělat oběd, jak se spaním poo, no aspoň ráno, že se spalo krásně dlouho.

A Stardance - konečně je v TV na co koukat, i když manžel má jiný názor :lol: Na první díl byli všichni dobří, nicméně herci to maj jednodušší v tom, že se nestyděj.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 31.10.10 16:41

Zdar a sílu při neděli :mavam:

nový deníček super :palec: - Sandři díky :huban: Jo jo, vstávání, to není naše oblíbené… Já vstávám v 5,45, po mě Dan a v 6,30 budím Matýna. Hladím, ňuchňám, pusinkuju :huban: Nechce, někdy se rozčiluje :roll: Ale většinou dobrý. U pohádek společně dáme snídani (Máťa jogurt, já normál. Chtěla bych aby snídal víc - pečivo s něčím, ale nechce a ve školce mají hned svačinku - pečivo s něčím…). Vyčistíme zuby, oblíkneme a v 7,12 vyrážíme na bus (jezdíme 1 stanici busem :mrgreen: - Maty to miluje). O víkendu k nám ráno cca v 7 přijde a spíme do 8,30-9 a někdy dáme i klidně 9,30 :pankac: Tak tak u nás…

No a jinak je vcelku zdravý… Jen kašel a zahleněno. Dáváme Stoptussin a Sinupret, tak snad bude tak ve středu ok :wink: Večer dorazí mamča, tak jsem ráda. Volný víkend jsem využila na předvánoční úklid (ikdyž to počasí ve mě opět vyvolalo spíš babí léto :mrgreen: ). Takže všechna okna umytá, záclony, závěsy vyprané, voňavé :wink: Tak tady chodím a kochám se :pankac: Domontovali jsme skříňku do pokojíčku, tak je zase o kousek vybavenější :pankac:

Sandři - taky mám ráda ranní tulení, tak ještě, že jsou ti naši beránci tuleni :wink: A s mimčem to bude bájo :pankac:

Kristo - jé, to je škoda. Tak brzo napiš koment nový a třeba bude ještě vtipnější :wink:

Ivko - parfémy super, jsi šikula :palec:

Ifčo - taky šikula s nákupy :palec: Kačka ať je brzo bez rýmy :pankac:

Lampioňák máme se školkou příští týden, tak doufám, že bude Matěj zdravý a nepřijdeme o něj…
Drak nám letos nevyšel, pořád nějaká nemoc :roll: Tak třeba příští víkend… Máme kolaudaci kamarádů domu, tak tam by to mohlo jít :wink:

Irčo - maňásci v angličtině super :palec:

Dani - bunda super :palec: Za dobrý peníz :wink:

Stardance nekoukám, Dan by nepřežil :mrgreen: Ale ani mi to nějak nemrzí, zatím jsem k tomu nějak nepřičuchla…

Tak jdu skládat prádlo. Hezký nedělní večer :pankac:

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 31.10.10 16:58

Ženy, tak jsem z vás celá špatná. Mavo, jak můžete být za 20 min vypravení??? :think: A Borůfka zvládne 4 různé snídaně plus slepice… :nevim:

Bolí mě palice, takže mě přešel všechen ostrovtip, ale napíšu vám, jak to je u nás.

Před 7 odchází muž, obleče se a zmizí. Já se hrabu taky tak, děti jsou buď už vzhůru a zlobí nebo naopak spí a nejsou k probuzení. Zobnu hormon a jdu je budit, zahrabávají se pod peřinu, Zuzanka chce ňuňat, Blecha vystartuje hned jak otevře oči (nechápu, jak to dělá, zkusili jste si někdy vyskočit ihned po probuzení?). Pak se oblékájí a já též. Musím neustále přebíhat z ložnice do jejich pokojíčku. Zuza se obleče sama, ale Blecha je příliš rozptylován přítomností sestry a okolích hraček, nedejbože, když letí kolem moucha nebo komár…Takže se navlíkám a křičím jednoslovná hesla: slipy…slipy…SLI­PY!!! Triko…triko…TRI­KO!!! Jinak by se neoblékl. Nedejbože, když objeví, že má velkýho pindíka…to pak předvádí Zuzaně, jak mu to nejde dát do slipů a společně se tam tomu smějou 8-o . Mezitím si nakreslím obličej a ženu to dolů na jídlo. U snídaně se bijou, kopou pod stolem, slovně se potýkají či po sobě hází vším, co je po ruce. Jídlo nám zabere tak 20 min minimálně (trvám na tom, že musí něco sníst…hlavně kostřička..). Pak čištění zubů, soupeření o to, kdo bude první v koupelně, kdo bude plivat do umyvadla a kdo do vany, atd atd. Obléct všechny vrstvy, nezapomenout, kdo už nemá ve školce čisté tepláčky na dovnitř nebo ven, nezapomenout svoje věci a hlavně srnečka a modrou kočku( zvířátka na spaní :roll: )… Školka taky není úplně za rohem, takže výprava.

No, řeknu vám, že když opouštím školku, jsem kolikrát dost zpocená a těším se na odpočinek v práci :mrgreen: . Původně nám to trvalo hodinu, teď už to máme i za 40 min, když se hodně snažím.

Jak vy to jen děláte… :-?

Kristýna a spol

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 31.10.10 17:06

Ahojky :)

jsem ráda, že se deníček líbí ;)

obdivuju jak se Dana a Mava umí rychle vypravit z domu :potlesk: ale to asi nesnídáte co?

Borůfko - panejo, kluci jsou pěkně samostatný, no a čtvero různách snídaní - nechtěla bys mě na pár dní adoptovat, takový servis by se mi taky líbil :lol:

Dani - gratulace k úspěšnýmu kupu bundy a ať se ti podaří sehnat i nějaký pěkný vršek na ples - budeš za kočku :palec:

Irias - díky za zprávu a gratulace Jerry k Vojtíškovi :huban:

Iv-ko - super parfémové úlovky a pánské vůně jsem si taky občas koupila, mimochodem doteď střídám antiperspirant Lady SpeedSt. a pánksý Mennen - prostě funguje a hlavně příjemně voní

Ifčo - lampiónový průvod i posunutou oslavu už určitě zvládnou děti ve zdraví a jak říkáš - aspoň pro ně bude mít manžel program a nebudou se nudit ;)

Stardance jsem neviděla, byli jsme u táty ale příští týden se ráda podívám
V pátek jsem byla v práci, ale Anetka si to užívala s neteří. Mě ovšem už několik dní pobolívá jeden z posledních obratlů, v podstatě kyčel, takže bolest při každým kroku, naštěstí při sezení nebo ležení ok, no ale sobotní plánovanou ZOO jsem odpískala a dali jsme až procházku k mým u tátovi, kde jsme měli slezinu i se sestrou a s tetou … takže moc příjemný večer a dokonce mi sestra rozmasírovala aspoň částečně ten obratel takže už skoro dobrý a naučilse to i Tibor, takže dneska jsem konečně plně pohyblivá!

jdu pověsit další pračku :roll: nějak se to sešlo i s ručníky a ložním, tak to nebere konce, aspoň že neprší a můžu věšet z okna

S.

jo a změnu času moc neřeším

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 31.10.10 19:15

Ahoj ženy.

Bylo krááááásně. Počasí přálo, azuro, sluníčko, ach, tohle na horách miluju.
Cesta tedy nif-mof. Z původních čtyř hodin to bylo hodin sedm. Uf. Ale zvládlo se to. Jela jsem hodinu!!!! k Standovi do práce / normálně 15 minut.a pak další tři hodiny !!! do Brna/ Už mě bolela noha ze spojky, místy se jelo 15 minut na jedničce -síla, mno./ Ale neteř jsme v Olomouci přibrali a k ségře dojeli celkem slušně - v deset večer. Po cestě samá uzávěrka, bouračka - :-? . Chudák lidi. Cesta lesem - zážitek, Kuba měl nahnáno, skoro nepípnul, až když jsme dorazili do vesničky ,tak se zase rozpovídal. :lol:
Se ségrou jsme se skoro upovídaly k smrti. :lol: Udělali jsme všichni krásnou prochajdu na trojmezí - to je místečko, kde se setkává česká, slovenská a polská republika. Je to tam moc hezky udělané a každá země má svůj mezní obr kámen se znakem. Na chaloupce bylo příjemně , teploučko, spalo se jako v bavlnce. :wink:
Pak jsme vzali útokem naše na dalším kopci - o půl hoďky dál na východ, pak Standovou maminku o další půl hoďku dál a pak švagra o další půl hoďku dál a hned vedle švagrovou. :lol: No logisticky zvládnuto a rodiny užito. :huban: Bylo to moooc fajn.
Dnes nám cesta zpět trvala ani ne čtyři hodiny! 8-)
Nádhera.

přečetla jsem poctivě vaše názory na muže a nemuže a taky jak se Pískle činila s okny a záclonami a závěsy - jooo - ten pocit těsně PO je super - vše voňavé a čisté, ale to rychle odezní. :mrgreen: bohužel. Doufám, že Matýsek bude brzo fit a že je to jen rychlé nastuzení.
Kačenka ať ma očká taky brzo v pořádku . :huban:

Borůfko - sono prsů - nabídla mi jej má gynekoložka, ale na Bulovce mi dr. řekla, že pokud si to hradím sama, nemusím mít žádanku, stačí se přímo objednat u nich. Platila jsem 300 Kč v hotovosti přímo tam. Obdržela jsem zprávu pro svého dr. :wink:

Sandři - krásný deníček.
U nás je každé druhé ráno jiné, než to první. Když jdu do práce, vstávám v pět a za nějakou půl hoďku - 40 minut padám z domova. Standa vstává dřív než děti, nachystá snídani a pak budí děti, jedí , umývají se, oblíkají, jdou společně do školy a školky a práce. Když jsem z domova, přispím si a Kubík se ráno nechává Standou přenést ke mě do ložnice a za dobu co se má probrat - usíná a chrupe ještě deset minutek, pak se „muchlujeme“ a střídavě mi nabízí svého mequina na přitulení a střídavě sebe. :mrgreen: Pak vstává a koná se obvyklý rituál se Standou. Ja vstávám až když jsou ve dveřích, dávám pusiny, zamávám a až pak začínám svůj pracovní den doma. :wink:

Irias - díky díky za dinouše, jsi šikulka.

No a holky, dost legrace, musím zvládnout náročný začátek pracovního týdne a pak se konečně můžu soustředit na Tábor. Nalézt kudy se tam vlastně jede a kdeže to budeme spát. :lol:
se těšíííím. :dance: :dance: :dance:

tak zatím :mavam:
e

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 31.10.10 19:17

Jo a ještě - gratulace k parfémům, těch nikdy není dost, že. :wink:
A Borůfce gratulace k titulu teta. :potlesk: :potlesk: Krááááása. :palec:
Pískleti - tedy Matýnovi k samostatnému spaní v pokojíčku. :pankac: :pankac: -Borec nakonec! :wink:

 
efča
Kelišová 5706 příspěvků 31.10.10 19:34

Dobrý večer,

jen v rychlosti -
u nás vstává první manžel (tak v půl sedmé), v zápětí Jéňa (ačkoli je F. tichý jako myška, Jendovi neunikne). F. pustí Honzíkovi tv a posadí ho na nočník, v zápětí vstávám já. Udělám čaj, snídani,manžel odchází (vypije čaj, snídani mu dám s sebou nebo si něco koupí v práci), odeberu J. z nočníku, otevírám dveře do pokojíčku a dávám Jendovi Sunar, jdu se umýt, V. spí, ani Hlasitý brácha ani studio šest ho nevzbudí, tak ho chodím hladit, lechtat, pak za mumlání, že chce ještě spát (je 7.40), vstává. Snídá, já zatím oblékám Jendu. V. se obléká, vyčistí si zuby, umyje obličej a vyrážíme do školky (je cca 8 h) :wink: Za 5 minut jsme tam.
Někdy vodí Vojtu manžel, to máme s Jendou pohodičku.

O víkendu jeden den vstávám s Jendou já, a jeden manžel. Vojta a ten, kdo si přispává, chrní cca do 8.45 - 9.00.

Tulíme se hlavně o víkendu ráno když Vojta vstane náhodou brzy a přijde za nám. To se moc často nestává. My máme hlavně tulící večery :wink:

Kristo - jsem se zase nasmála - přesně takto se oblíkal Vojta :mrgreen: (slipy!, slipy!!, slipy!!!!!, tílko!, tílko!!, tílko!!! znám důverně)A velkej pindík taky nemá chybu :lol:

Skrolan - super jste si to užili! Paráda!

My na chalupě super. Celý den venku- pouštěli jsme draka, hrabali listí, hrráli fotbal…
Ivko - chalupu máme u Veselí nad Lužnicí :wink:

Víc nestíhám. Zatím Pa.

Příspěvek upraven 31.10.10 v 19:37

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 31.10.10 19:35

Kristo - ženo nemáš to jednoduchý, ale zvládáš to skvěle :palec:

btw. mě to s Anetkou trvá od zazvonění budíku do odchodu hodinu, ale je fakt, že u toho obvykle ještě zaleju kytky nebo nandám myčku a u snídaně chci v klidu sedět a ne jíst za pochodu :D
ve školce jsme za 25min a práci mám pak hned za rohem takže není důvod vyrážet dřív, což jsem ráda

Borůfko - připojuju se ke gratulaci k titulu teta :pankac: málem jsem na to zapomněla

Pískle - tak snad vám tentokrát už zdraví vydrží :hug: a s úklidem jsi dobrá, já na to asi budu dlabat stejně jako jiný roky :lol: :mrgreen: prostě jen klasický úklid

Skrolan - vítej zpět! výlet se vám vydařil i přes počáteční šílenou cestu (to musel být vážně děs, jsi dobrá, žes to odřídila) :palec:

 
efča
Kelišová 5706 příspěvků 31.10.10 19:38

Sandři - úplně jsem zapomněla pocválit deníček :oops: moc pěkný!!!!

 
Mava
Generální žvanilka 24685 příspěvků 31.10.10 19:40

Ale my snídáme :mrgreen: , teda Libča. Půl krajíce chleba, či rohlík a čaj má každý den. Ale jsme tak naučeni, žádné zdržování, rozptylování se okolím. Až bude chodit do školy, autobus nepočká.

A díky všem za vaše rána, krásně se to čte.

 
efča
Kelišová 5706 příspěvků 31.10.10 19:42

Jojo Mavo - moje řeč!!! :lol:

Voja taky snídá a celkem vydatně. V tom je asi po mně, já bych bez snídaně nemohla být. Když se ráno nenajím, je mi špatně.

Ale rychlá rána jsou u nás až letos. Ještě loni se hrozně loudal :roll: :lol:

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 31.10.10 20:07

ženy, help, kde jste si to vloni nechaly vyrábět kalendáře s fotkama? Nemůžu si vzpomenout…dík.
 K.

 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 31.10.10 20:33

TEPLAKOVA SOUPRAVA KULE DEJ SI DO PRAVA!!! Uaaa :D

preju dobrou noc :)

iv-ka

(schvalne kdo se chyta?) :mrgreen:

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 31.10.10 20:51

Já se teda nechytám… :nevim:

Kristo - 24print třeba…

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 31.10.10 20:53

Kristo - www.24print.cz … mají teď akci 3+1 využiju určitě, použiju opět vlastní design

Ivko - :pankac: :pankac: :pankac: :pankac: :dance: :dance: :dance: :dance:
taky jsme koukali a řezali se smíchy ;) klip jsem už viděla, ale tohle bylo ještě lepší

Mavo - panejo, tak to jste rychlíci, Anetce trvá snídaně min. 10minut :)

Efčo - líbí se tvůj komentář „Jendovi neunikne“ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a i tobě děkuju za pochvalu

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 31.10.10 21:13

iv-ko, taky se chytám. řvála jsem smíchy. jsou dobřííííí. :pankac: :pankac: :pankac:

Evi - super víkend na chalupě. draci, ach, letos jsme je ještě neestihli dát. :-? :lol:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 06:33

juuuuu, vy jste toho napsaly 8-o 8-o 8-o 8-o
zkusím reagovat a zahlídla jsem něco very ftipného, uvidíme :mrgreen:

Ifčo- ty testry se norm prodávají a ceny fakt skvělé

a stejný názor na StarD , vč. našich manželů :lol: ,ale prý to se mnou přetrpí. já stále potřebuju výkony verbálně hodnotit

Pískle-přeji, at už je Matýsek zdravý a ty seš pilňule s uklidem :potlesk:

Kritýnko- :lol: :lol: :lol: :lol: rána u vás nemají chybu. ..i když , pozor, co jsme u Vás byli, tak bylo vše v klidu !!! :palec:

Skoran- vítej zpět :mavam:
cesta tedy nic moc. popojíždění na 1, blééé, každý pátek :cert: ( krom tohoto)

logisticky jste návštěvy měli zmáknuté :pankac:
a nechraptíš z toho všeho povídání ? :mrgreen:
btw. já včera jela do Brna po D1 navečer a plno , přeplno

Efčo- to je detailní popis, to bych nedala, seš dobrá :potlesk:

teplákovku s kulema -
uáááá, já neznám, nechytá se :roll: :-(
nějaká česká skupina :nevim:

dnes teplo a má tak být celý týden, snad nám i na víkend bude prát počasí. vytáhla jsem opět podzimní boty, resp. ády :lol:
včera u nás bylo 16 C :pankac:

dnes je v tchibu lyžařská kolekce. chci jen manžovi tenkou mikču. bojím se tam zajet, že bude bitka, či přeplněno davem, chci jen tu mikinuuuu :roll:

včerejší oslava u neteře opět ve velkém. štěpa se i sám svátečně vyfikl a dal si motýlka ( možná z domu hodím foto ).
moji synovečci rostou jako z vody a oba jsou celí bráši.

btw. už druhý den se budím ve 4, pitomý čas :zed: :zed: :zed:

Příspěvek upraven 01.11.10 v 06:36

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 06:55

ještě jsem si vzpomněla ad aktovky :

neteř má krásnou od Emipo a tu nejmenší pro první, druhou třídu. má dobrý organizér, je na jednu sponu. štěpa jí zkusil a málem se převrátil dozadu. ty děti to učení mají tak těžké :cert: :cert: :cert: prý to rodiče nosí v ruce, hrůza.

ale k velikosti- štěpa je vyšší a měl ji akorát, asi do ní půjdeme. prý malé děti mají aktovky pod zadek či do půlky hlavy :think:
batoh se malým nedoporučuje, zapínají na zip a nemá organizér.

třeba pomůže tahle diskuse :
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 01.11.10 08:15

Irias - tepláková souprava a koule - skupina NightWork včera vystoupila v Talentmánii, či co to bylo a fakt čurina děsná. :pankac: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kluci opět neměli chybu. :potlesk:

A opět jste krásně slavili, to shromáždění rodiny je super. :pankac: Člověk vidí jak děti rostou a nechce se mu věřit. Já v sobotu zírala na synovce - má rok a půl a vidím ho tak jednou za půl roku a změny nevííídanéééé. Ovšem Štěpánek s motýlkem :potlesk: :potlesk: :potlesk: . Borec.

nákupy - objevila jsem včera na bata.cz krásné botky - pod kalhoty kotníčkové na podpatku - oooo můj bože. Hned jsem si tyto stránky zakázala. :lol: a polkla jsem slinu. :mrgreen:

chytá mě „předělávací mánie“. včera jsem přesouvala kytky po bytě, měnila květináče, vylepšovala, zkrášlovala. Nutně!!! potřebuji dva krááásnéé tmavěhnědé povlaky na polštářky. :mrgreen:
a už bych svátečně tvořila - tedy na Vánoce - jak tady psala Irias o vánoční náladě - mě to chytá už tři týdny. :mrgreen: :mrgreen: Mooooc se těšíííím.

e

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 08:20

taky mne chytá dekorovací… už se těším na vánoční Ikeu, přip. floristické obchody.

pěkné botky a ještě TAKOVÉ nemáš ? no, šup pro ně :dance:
(dvoje stejné už je rozmařilost :mrgreen: :mrgreen: )

a teplákovka- Vojta a spol. jj, ti ale mají texty  :pankac:

Příspěvek upraven 01.11.10 v 08:21

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 01.11.10 08:28

jasně , že takové ještě nemám !!!!! :mrgreen:
Mno, ale nemusím mít všechno, že. Tedy aspoň před svátkama ne. :mrgreen:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 08:33

no, já ty kotníčkové mám a jsou právě na toto období, ani teplo, ani zima :palec:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 08:34

jo a vypadají dobře i k sukni či krátkým kratáskům :-P

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 01.11.10 10:13

nosila bych je ke gatím, takovým, co nechci soukat do kozaček, a v zimě. Na toto období mám ty krásné z loňska. :wink:

 
Mava
Generální žvanilka 24685 příspěvků 01.11.10 11:21

Ahojky,
jen rychlosti, jsem v nějakém skluzu či co. Dopo. jsme byli venku, je nádherně. Odpo. Libča sporťáček. Dneska měl ang. strašně se těšíl.

Irčo okukuji aktovky či batohy a pozor na tu JEDNU sponu na zavírání. Prý se často rozbije. Lepší jsou dvě, když jedna selže není aktovka dokořán. Info. od sestry, má dvě školačky, už se vyzná.
Mě osobně se líbí batoh na zip. No jsem zvědavá co vybereme.

Tchibo u nás vůbec nejede. Vždy ve Spaaru omrknu, ale nikdo tam není, žádné bitky, nic :nevim:

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 01.11.10 12:30

Musela jsem si Nightwork najít na youtube :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mavo - u nás teda nádherně není :nevim: ale prý má být listopad docela teplotně v pohodě :palec:

Kačence už očka nehnisaj, rýma opět zřídla a v noci kašlal pro změnu Kuba, kterej ale rýmu už nemá vůbec, blázinec…taky chrchlá Viki, ale to už delší dobu, furt mu říkám, ať si na to něco koupí, ale prý už je to dobrý a za dva dny nanovo, takovej hnusnej suchej kašel…

…přesně takhle kašle tchán, tak si říkám, jak se pomalu ale jistě dostává do jeho zvyků, vč. chrápání v noci a (zatím občasného) pospávání na gauči přes den :cert: Anketa: co na svém tchánovi nesnášíte a určitě nechcete, aby se projevilo na vašem manželovi? Já byla taaak ráda, že můj manžel je úplně, ale úplně jinej než jeho otec a po pár letech… :roll: :lol:

Příspěvek upraven 01.11.10 v 12:31

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 12:53

ad tchán- svého jsem live NIKDY neviděla, manža se s ním nestýká… nicméně jsou, dle švagrové, podobou jako vejce vejci :-P

 
efča
Kelišová 5706 příspěvků 01.11.10 12:53

Hahaha, Ifčo - já bych naopak brala, kdyby toho měl z tchána co nejvíc :wink: :lol:
Tchán je hrozně fajn - pracovitej (polehávání na gauči přes den a nedejbože šlofík by mu neprošel ani omylem :mrgreen: ), chápající, ochotnej,hodnej, umí vařit, je to kutil (šikovnej na ruce a umělecky nadanej) a hlavně NERADÍ nám :lol: Jo a navíc je to fešnej chlap :pankac:

Příspěvek upraven 01.11.10 v 12:57

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 01.11.10 13:11

Zdar z pracovního procesu :mavam:

tak tady lehce prosvítá sluníčko a zima též velká není… To jsem ráda :wink:

Kristo - tak vaše ráno nezklamalo :pankac: Zvlášť pinďa a plivání do vany :pankac:

Sandři - záda a kyčle ať Tě netrápí :huban: A s tím úklidem bych to taky nehrotila, neboj, nejsem šílenec :mrgreen: Ale ty neplánovaně volný víkendy přímo nutili k těmto obštrukcím :mrgreen:

Evi - krásný, nabitý, setkávací víkend :pankac: Super :pankac: Cesta tam tedy nic moc, blééééé… Jste šikulové, že jste zvládli :palec: A borec nakonec - to jsi trefila :palec:

Rána máte všechny milá a pěkně se to čte :-) Já mám ráda klídek a pohodu, takže mé ráno trvá 1,5 hoďky od rozlepení oka… Matýnovo 40 min. Dalo by se rychleji, ale já jedu na tu pohodu 8-)

Ifčo - antketka :lol: :lol: :lol: Téma mi pobavilo :lol: Neřekla bych, že na svém tchánovi nesnáším, to ne… ale všimla jsem si :mrgreen: Je to vědec a takový je jeho přístup k řešení všech možných záležitostí (zapojení tv, nákup, přibití hřebíku do zdi). Hodinu nad tím bádá, přemýšlí, dumá a pak vélmi pomalu vyhotoví :mrgreen: A jisté náznaky vidím i u toho svého… Naštěstí to redukuju svojí úderností, netrpělivostí a razantností :mrgreen: Takže ve výsledku se vlastně doplňujeme :mrgreen: Ale o nerva to občas je :mrgreen: Jinak na tchána nic nemám, je zlatej :pankac:

U nás ok. Mates trochu kašel, zahlenění lepší. Myslím, že ve čtvrtek by školka mohla klapnout :wink:
Jo a začínám se těšiti na víkend dámy :pankac: Musím najít ten hotel a ještě víc se navnaditi :pankac:
Jo a tu kuličkodráhu jsem nakonec objednala :-) Je na poště. Kdyžtak si s ní budu hrát sama :mrgreen:

Krásný pondělí :mavam:

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 01.11.10 13:40

Ifčo, ono to prý přijde chtě-nechtě , že časem bude syn jako jeho otec. :lol:
Nevím, svého tchána vidím máličko, tak jednou, dva-krát za rok. Pokecáme přes telefon častěji, ale opravdu nemohu porovnat. :nevim:
Naopak já se často přistihnu, že reaguji jako můj cholericko-sangvinický /to je kombinace, co?/ táta. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Evi - hezky napsáno, kéž by měl z tchána co nejvíc. :palec: :pankac:

Ifčo, mno, snad nebude tak zle. :wink:

Pískle, tak Matýno lepší, super, šikulka. A taky už zjišťuji trasu a věci kolem víkendu. :wink:

Ženy, v kolik máte v plánu dorazit do Tábora? Myslím Evču, Ifču, Irias s Iv-kou. Hm? Borůfko , ty večer? platí to? Pískle, Kristo - my se domluvíme.
Doufám, že počasí bude přát a můžemem ještě v pátek „paguliať pa góradě“. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kubíka jsem dnes brala po o , byli jsme na logopedii a dostali ooobr pochvalu za ř. Prý mu jde krásně i u hodně těžkých slovíček. No, ale zaužívané ho ještě nemá. Pracujeme na tom. :wink: Teď Kubís chrupe a já dodělávam do práce.

tak zatím. :mavam:
e

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 13:45

uvidíme dle dopravy, ale po 16 hod bychom tam mohly být

a ještě musíme probrat CO S SEBOU :lol:

příp. co tam krom masáží a vířivek :mrgreen:

 
efča
Kelišová 5706 příspěvků 01.11.10 13:56

No, jelikož manžel jede v pátek na služebku, tak nevím, v kolik budu vyrážet. Prý by měl být doma brzy. Snad kolem 15 odjedu :wink: Musím se domluvit s Ifčou.

Já bych tedy kromě vířivky a masáže uvítala nějakou prochajdu, kafčo ve městě a hlavně pohodičku, žádný stresy a spěchy… Co, ženy? :wink:

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 01.11.10 14:00

Teda koukám, co tchán, to poklad :lol:
Doufám, že to nebude tak zlé, např. Viki o sebe pečuje, pěkně se (a rád) obléká a VONÍ, což od svého otce určitě nepochytil :twisted: , matčiny geny evidentně mají taky svůj vliv :lol:

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 01.11.10 14:02

ja vidím příjezd kolem třetí, co Pískle, Kristo? Ale také dle dopravy. Dnes to dopoledne v Praze prý kolabovalo, naprosto a úplně. No doufám, že kolem té jedné, druhé by to nemuselo být zas tak zlé. :nevim:

JJ, musíme probrat co sebou. Kam se chystáme? Nebo co chystáme? Evi, prochajdy určitě. Noční dýchánky všech na jednom z pokojů budou doufám taky. :lol:

a tedy co sebou?

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 14:12

župan, přezůvky k bazenu ( nesmějte se :mrgreen: )
plavky, ručník

vinečko, mlsánky na pokoj na drby

co ostatní jídlo ? budeme chodit na obědy i večeře ?

:think:
 
efča
Kelišová 5706 příspěvků 01.11.10 14:17

Průšvih - já NEMÁM župan :oops:

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 01.11.10 14:20

Viki prý v pátek taky dřív nemůe, nicméně jsem si domluvila hlídání u segra a pak u babičky, takže můžu jet klidně už ráno :mrgreen: Tak ve dvě odjezd, za hodinu jsme v Táboře, půl 4 na hotelu…Efčo zavolám a domluvíme se :wink:

Mlsání na pokoj jasně a každá jednu lahvinku?
Hlavně plavky do bazénu, župan mám hrozný, nebude na hotelu? Kouknu na net…

Musím končit, kačka se mi sápe na počítatč, tak večer…

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 01.11.10 14:21

ahojky,

sorry, že vám skáču do vašeho víkendového plánování. :mrgreen:

My byli o víkendu u našich, bylo nádherně, tak jsme odpoledne procházkovali po lese, nádhera. :palec: V sobotu jsme pekli koláče, pomáhali všichni okolo, takže jsme to měli rychle a koláče byly výýýýborné, přecpali jsme se všichni.
Dneska dopo jsme byly s Bárou koupit lístky do Národního divadla (pro švagrovce k vánocům), to byl teda zážitek! :roll:

Změna času se na nás podepsala - dneska vstávala Bára ve 3 hod ráno. :cert: Odmítli jsme ji tak brzo brát k nám, takže až do půl 6 řvala jak tur, pak na půl hodiny usnula a pak zase řvala. Nechápu to. Copak není unavená???!!!!! :cert: Já jsem grogy a Dan taky, chodil k ní.

Sandři, díky za deníček. Vůči mojí osobě to beru jako provokaci, jak jinak! :mrgreen: U nás režim naprosto jiný - vstáváme většinou kolem 5.h, to Bára ječí v postýlce, tak ji berem k nám, aby nevzbudila Ondru. Někdy ještě usne, ale většinou už ne. Takže se mazlíme, blbneme, většinou si vyžádá jogurt do postele. Kolem 6:15 dorazí i Ondra a teprve v 6:40 zvoní manžovi budík. Jinak snídáme všichni v posteli jogurt, nějak jsme se to naučili, Ondráš přitom kouká na pohádky v tv a Barušáka krmíme. Po 7.h odchází Dan s Ondrou do školky a do práce.

Písklíku, chudák Mates, zase nemocnej! :roll: :srdce: Ale vaše babi je fakt zlatá… ta moje většinou všechno chytne, pak je nemocná ona a nemůže hlídat. A gratulace ke spaní v pokojíku!

Irias, tvojí pracovní dobu bych brala, v dnešní době luxus!

Na Stardance jsme koukali, manžu to taky baví, kritizujeme, chválíme. Mně se líbila nejvíc Absolonka, překvapila, i Aneta. Celkově všichni pěkné, až na Filipa, ten asi vypadne, byl to děs.

Tepláky známe, super. :palec: Škoda, že včera jsme to nechytili. Ale chci koupit cd manžovi k vánocům.

Anketa: o tchánovi se snad ani vyjadřovat nemůžu, když čtu, jak máte všichni pohodové. Ten můj je kretén. :cert: Fakt ho nesnáším, chová se jak hulvát, lakomý, líný, urážlivý. Tchýni neustále ponižuje, má na ni trapné kecy, je to idiot. Je nejchytřejší na světě, všechno ví, všude byl, o všem má přehled, sebevědomí na půdu a přitom je to idiot, který je všude na obtíž. Manža měl náznaky jeho chování též, ale něco jsem zatrhla hned v počátku a zbytek (snad) teď nedávno. Dan taky odsuzuje, jak se jeho táta chová, tak snad to u nás nepropukne (nebo ne v takové míře). No nic, raději se nebudu rozčilovat.

:mavam:

Příspěvek upraven 01.11.10 v 16:36

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 14:25

Hajdulo- mám pružnou prac. dobu,nicméně drsně kontrolovanou, všude se dostanu jen čip. kartou, tedy si svoje musím oddělat … nestěžuju si,ale bylo podstatně lépe

s tím spaním jsme na tom stejně, věděla jsem, že ty nezklameš .bohužel to máš horší o Barušku, to je nezmar :zed:

Příspěvek upraven 01.11.10 v 14:27

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 01.11.10 14:29

no, myslím, že župan je základ. někde je v ceně ( tady asi në). snad budou půjčovat. protože masáže, vířivka i bazen… tam se upotřebí a celkem i táhne a je zima. a taky se pořád převlíkat v šatnách asi nee, cooo :think:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama