Jarňulky 2005 - Dobrodružný Silvestr

Rodičovství

Ahoj babulky a malý bobulky, tak náš letošní Silvestr je na deníček. Tedy alespoň já si to myslím, posuďte sami.

V plánu byla akce s kamarády a známými v parádním domě jednoho z kamarádů. Takže veškerý komfort – podlahové topení (vytápěno od Vánoc), teplá voda, pěkná kuchyň, spoustu pokojů pro všechny z nás. No prostě dům jako obr. Dole společenská místnost s okrasným krbíkem, posezením. No prostě pohoda jak má být, včetně společenských her – Aktivity, Česko, skákací podložka. Již jednou jsme si tam takovou akci dali a byla to paráda.

Příjezd po 15 hodině a lítající majitel-kamarád s různým nářadím vypůjčeným od sousedů již naznačil nějaký ten problém. Netopí podlahové topení a až rozmrzne stoupačka do radiátorů, tak to bude oká. Tak zněl prozatímní závěr. I otevřeli jsme lahev něčeho tvrdšího pro zahřátí, páč uvnitř zima větší než venku… Odjezd tedy nehrozil. V bundách, botech, třech ponožkách, Matýno v čepici, jsme nanosili věci dovnitř a podpálili okrasný krb, aby bylo trošku tepla a stoupačka povolila. Čaj hodně rychle chladl, ale Matýna zahřál, my dospěláci se zahřívali zevnitř.

Dorazilo dalších 8 kusů lidí. Matýno spokojen, jezdil uvnitř na koloběžce, měl tam svoji lásku – 25-letou Peťu. I zapojili jsme skákací podložku pro zahřátí, udělali večeři. Radiátory nic, ehm… A najednou kap kap kap… Podlahový topení ruplo a ze stropu nám vesele kapalo, takže hafo hrnců, kyblíků, lavorků a lavorů. I snížení tlaku kotle a tím i totál odstavení radiátorů. Tudíž zima až do rána. I vypravili jsme se do penzionu kousek od domu, jestli nemají volný alespoň jeden pokojík pro mě a pro Matýna. No neměli, že… Takže jsme pokračovali v topení krbíkem, přímotop jel naplno, ale stále v bundách… Byla jsem na mrtvici a už naplánovala marodění Matýna… O půlnoci petardy, Matýno vzhůru, prskal si obr prskavky a byl nadšenej. Druhý dítko nepřijelo, páč nemoc, ale i tak byl moc hodnej a spokojenej… No kolem jedný jsme rozložili sedačku u krbu a že spánek – tedy naše rodinka. Matýno odbržel spacák do –30, ten náš byl jen do 5. Po chvíli pláče usnul, v bundě, botech s kapucou na hlavě. My ostatní posedávali mezi kapkami ze stropu a už blábolili, páč zahřívání zevnitř se nedá táhnout moc dlouho, že. No nakonec se dospěláci odebrali nahoru, kde se kouřilo od pusy a tam se uložili povětšinou do kvalitních spacáků. Já spala v botech a taky s kapucou, Dan v péřovce a bez bot. Praskání krbu a do toho kapání kapek do lavorů – no romantika hadr. Ještě v půl čtvrtý jsem přikládala.

Matesovi ale zima nebyla, to jsem si jistá. Mně byla zima na čelo. Danovi zima nebyla.

Ráno kamarád zatopil a v místnosti bylo o poznání lépe. Rozmrzla voda, takže se dala umýt i ta halda nádobí a záchod se dal kýblem spláchnout. Ani kocoviny nebylo…

Nu po obědě jsme to zabalili a jeli. Ostatní zůstali a protáhli si Silvestra i dál. Piva se totiž vypilo ze soudku hodně málo… Kdo by ho taky v tý zimě pil…
No a včerejšek jsme si náramně užili, tolik jsme si vážili našeho teplého, útulného bytečku, že jsme to celý večer opakovali… No a čí zdraví to nejspíš odneslo. Asi to moje… Něco na mě leze…

Tož tedy tak.
Tak všechno nejlepší do nového roku a hlavně teplo, útulno a zdraví!!!

Jo a dneska celej den peru, protože smrdíme jak bezdomáči – ten krbík asi fakt čoudil.

Pískle

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 04.01.10 10:32

prva, jdu čííííst :dance:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 04.01.10 10:35

ty wo.e :roll:

velké dobrodružství,které jsi asi odnesla zdravím a seš nemocná. posílám :huban: :huban: :huban:

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 04.01.10 10:45

šmarjápano, to jste si to užili…tak hlavně, ať nemoc brzy zaženeš…
 K.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 04.01.10 10:47

Kristo- co vy a kotel ? a jak na silvestra ?

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 04.01.10 10:49

Pískle - tak snad to je jen nachlazení a bude dobře! No pořádný vzrůšo jste měli, jen co je pravda ;) :-)
a samozřejmě díky za nový deníček :kytka:

S.

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 04.01.10 11:50

Pískle jste si teda „užívali“. Já bych z toho byla nerv a ještě bych to odmarodila.

U nás se spí. Myšleno Linda a táta. Libča spí ve školce a já zalehnu jak dopíšu. :mrgreen:

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 04.01.10 12:00

Pískle, jako dycky - originální. :palec: :palec: :palec: . Ale že na tenhle Silvestr budete dlouuuuho vzpomínat, viď?

nic horšího než když je zimaaaaaaaa neznám. uf.
tak ještě, že se člověk mohl vrátit do teplého útulného bytečku a hovět si v něm.
A jak se říká, hlavně, že jsou děti zdravé.
Tak se honem dej do pucu i ty a žádné nemoce. :kytka:

e

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 04.01.10 12:23

Tak já se taky přidám se zážitky…pán nám zrovna spravuje kotel.

26.12. jsme měli rodinnou sešlost u tety, sešlo se nás přes 20, Zuzanka navlečená v kostýmu včelky tančila, prababička hrála na piano, děda a prastrýc na kytaru, strejda bratranec na housle a zpívali jsme koledy a bavili se. 27. jsme byli doma, už ani nevím, co jsme dělali.

28. jsme vyrazili do Brna. Tam další hromada dárků, super autodráha, která děti zatím moc nebere, ale taťka je nadšen. Jinak děti si užili babi s dědou a bratrance a sestřenice, byli jsme 2× bruslit, Zuzance jsme museli koupit nové brusle, trvalo než se rozjezdila, ale nakonec už se pomalinku hrabošila sama. Po večerech jsme hráli Česko junior…no, tedy že bychom vše věděli, to tedy ani náhodou…Návštěva u Irias bezva (Dan to zhodnotil: ta Irena je šíleně střelená, ale dobrá…), Štěpa je prostě borec :palec:

Na Silvestra jsme jeli našlapáni až po střechu , protože jsme vezli vše vč.plodů venkova a synovce Honzíka. Konalo se to ve Sněžném na Vysočině v místní ZŠ. Bylo nás celkem 54, z toho asi 34 dětí ve věku 2-16 let. Spali jsme ve třídách na karimoškách, hygiena 0, ale dva dny se to dá vydržet. Děti se nakonec zapojily, šly spát jednou v 10, podruhé v půl 10. Na Silvestra se Dan poněkud zbořil, takže s ním už pak nic nebylo až do konce. Tak starý a pořád neumí chlastat. Já jsem vydržela do 4 2× za sebou a to jednou s fernetem a podruhé s čajem. Pařili jsme v kuchyňce, 3 kytary a piano dovezené z jedné třídy, společenské hry se tady nekonají, pouze jídlo, pití a hlasitý zpět. Byl jeden výlet na 9 skal, kam Zuzanka došla v pohodě i zpět, Blecha se učil chodit bez nošení, takže se popelili u auta s taťkou. Jeden večer jsme pouštěli takové ty čínské lampiony s přáním, bylo to pěkné, každá rodina si pustila aspoň jeden a letělo to dáááleko předaleko. Taky byla besídka. Děti se mohly přetrhnout, holky měly taneční vystoupení, zpívalo se, básničky…a naše hvězdy: Zuzanka měla zazpívat svou oblíbenou… ale chudinka to spletla hned na začátku, tak jsme zpívali všichni s ní, ale už se moc nechytla, styděla se šíleně. Tolik toho umí, ale holt trdlik po mamince. Zato pan Blecha…chtěla jsem ho doprovodit na podium, ale prohlásil že jde „šama“, radostně přednesl jednu ze 2 básní, které zná, sklidil velký aplaus, svou chvilku slávy si vychutnával tak, že jsem ho musela skoro odnést…a tak se potvrdilo to, co už dávno vím: nemusíš umět nic, ale musíš to umět dobře prodat.
Zuzanka mi udělala radost jinak, šla na stezku odvahy na hřbitov s holkama ve skupince a vůbec se nebála. V sobotu se mnou ušla 6 km ve vánici, půlka z toho do kopce…moc mě překvapila. Taky se zamilovala do 15ti letého kluka, co ta před ním dělala…Přijeli jsme večer smradlaví, ale spokojení, že se akce vydařila.

Představa zmrzlých Pisklíkovic je prostě hrozná, tady bylo teplo, školník topil :lol:

Zatím pa
Kristýna a spol

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 04.01.10 12:56

A hele dva sivestrovské deníčky v jednom :lol: a jeden lepší než druhý :palec:

Včerejší komentář mi jako obvykle nešel vložit, protože mě to k neděli zase odhlásilo a neměla jsem nervy na další akci, takž ese nijak zvlášť rozepisovat nebudu.....

Dneska jsme dali povánoční kafčko s Efčou, Kačenka se s Jendou docela úšpěšně očichávali, my dali dietně jen kávičku BEZ zákusku, můj první letošní dietní úspěch :mrgreen: , popovídali o vánočních dárečkách a dětičkách, pak ještě společně nakoukli do Timeoutu, letos asi jediný obchod kde se dá dobře nakoupit a pěkné věci…btw. obě jsme dnes s Efčou přišli v tričkách od nich :lol: …pak jsem ještě Kačence zakoupila nové zimné botičky, sice by tak moc teplé už asi nepotřebovala ale stály 399, tak to na jaře klíďo půjdu do nových…pak jsme měli ještě dobrodrůžo nákup , jelikož v Albertu jim naráz zhaslo světlo, nakupovala jsem takřka potmě, ještěže kasy jely a rychle jsme vypadly pryč.

Tož to dnešek u nás, jsem zvědavá jak Kubísek ve školce…

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 04.01.10 13:01

Nazdárek už v novém deníčku :mavam: Moc díky za soucítění :lol: Byl to fakt nářez, ale museli jsme přežít :lol: A Matýno má zážitek na hodně dlouho - kdy se mu jinak poštěstí spát v botech a v bundě? :-P Mě už je taky trochu líp, dopuju se Coldrexem, Celaskonem a ovocem a nic moc nemusím v práci kutit, tak to jde :wink: Teplotu nemám, jen jsem rozlámaná a zatím je nejasné, co z toho bude - rýma nebo kašel nebo oboje…

Kristo - měli jste pěkné svátky a hlavně super Silvestra, takovejch lidíííí :palec: To muselo být skvělý. A vystoupení Tomíše super, je to prostě komediant :potlesk: No užili jste si to bájo!

:mavam:
 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 04.01.10 13:17

Kristo - druhá přebornice - taky co koment, to zážitek. Váš Silvestr bezkonkurenční - takových lidíííí, super. Zuzanka poklad a Tomášek zlatíčko. :palec:

e

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 04.01.10 14:25

Kristo - inu váš Silvesrt byl pořádný vodvaz :lol: komentář jako obvykle pobavil, a tvé shrnutí o tom, že je třeba umět prodat, co člověk umí, je pravda pravdoucí. No je vidět, že co dítě to originál, z Tomíka bude asi bavič :lol: a Zuzanky láska taky dobrý :palec: :lol:

Mimochodem mě se manžel zbořil v Kadani a nebylo to ani na Silvestra, dorazil poměrně brzo, veselý a vypadal ok, ale druhý den mu bylo zle až do večera, aby ne po cca litru wisky :lol: :lol: :lol:

Ifčo - kafíčko bez zákusku, jo to jsou ty první vlašťovky, to já asi budu muset schovat čokoládu, která tu na mě vykukuje ze šuplíku, abych se necítila moc provinile ;) :-) Btw. přemýšlím, co se skrývá pod hláškou, že se děti očichávali :think: :lol: a nakupování v potemnělém Albertu, to je jak bojovka pro dospělý

Pískle - správně holka, vitamíny a Coldrex a zítra budeš fit, uvidíš ;)

Ještě mě napadlo, jak se říká, jak na Nov rok, tak po celý rok, tak to asi budu mít celý rok MS, páč jsem to na konci roku dostala :zed:

Jdu pracovat, ale budu nakukovat :mavam:
S.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 04.01.10 14:26

a ještě jsem zapomněla … Mavo - s tím spaním přes den hluboká zááávist! :-D

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 04.01.10 15:22

Sandro ale bodlo to, skoro hodinka :-)

Teď jsme vyzvedli Libču. Jeli mu koupit bačkory na doma.
Vyhnala jsem Lindu a babičku ven. Libča je venku s tátou.

23 ledna máme karneval. Já nemusím letos přemýšlet s maskou. Jdeme za Spidermana.
Jo musím, Linda půjde za masku.

Kristo taky dobrý. Budem muset asi být na příštího Silvestra akčnější. Jsme jak nějaký důchodci.

Ifco gratuluji k úspěchu s předsevzetím :palec:

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 04.01.10 15:47

Asi mě klepne :cert:

Libča přišel z venku a sněhule koupené ve středu rozbité. Špička v předu rozlepená, noha samozřejmě mokrá.
Zítra jedem reklamovat. Kupovali jsme v Renu. Ještě že jsme koupili zimní a i sněhule. :-?

To jsem zvědavá jak dopadnu :zed:

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 04.01.10 15:56

Mavo - to je jak s botaskama Anetky v létě, po 3 týdnech vypadaly, že je nosily tak 3 děti po sobě, naštěstí reklamaci uznali a vrátili peníze (jiný boty jsem od nich nechtěla, ani nechci po téhle zkušenosti), tak ať uspějete

(neodolala jsem a čokoláda padla za vlast, omezení laskomin je v trapu … ale když ona byla tak výborná!) :lol: :pankac:

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 04.01.10 16:19

ahojky,

tak ráno vedl Ondru do školky tatínek jeho kamaráda. Manža nemohl, musel hodně brzy do práce a já nechtěla tahat Báru s tím obrkašlem ráno do tý zimy. Ale zvládli to dobře. Po o jsem ho už vyzvedla já, šli jsme pak rovnou s Bárou k dr. Tam narváno, chjo. Bára dostala 2 sirupy na kašel a jedny kapky na rýmu.
Teď holčička už hodinu spí, ale Ondráš je otravnej, pořád po mně něco chce. :lol:

Sandři, krásně jste si užili svátky, tolik příbuzenstva! Taky už jsme vytřídili nepotřebné hračky, poslali jsme je po našich k nim, aspoň si u babičky mají děti s čím hrát.

Skrolan, zkusila jsi Kubíkovi na noc dát Prothazin? Ondrovi celkem zabíral. Má hodně tlumící účinky, jak na kašel, tak na organismus.

Marťo, se máš, že máte oba raději teplo. U nás je to horší - manža rád zimu a lyžovačku a já teplo a moře, tak se občas dohadujeme. Jenže na hory jezdíme do Krušných, což je podstatně levnější než ušetřit na moře, že. Tak mám smůlu a hlavně - Ondru lyžování začalo bavit, tak jsem ráda… A spaní přes den závidím - já bych i měla čas jít s Bárou dopo spát, ale můj velký problém je, že nikdy neusnu…takže už to ani nezkouším. :cry:

Irias, u nás ve školce taky plavání až od 2.pololetí, plavou jen předškoláci, ale chci tam Ondru procpat. Uvidíme, zda se podaří.

Pískle, ať jsi brzy zdráva! Dietka dnes konečně zahájena, snad budu mít pevnou vůli a shodím vše, co potřebuji. Ale hned mám lepší pocit, když vím, že v tom nejsem sama. :palec:
Díky za deníček, brrr, úplně se do mně dala zima, jak to čtu. Zase ale na takový Silvestr dlouho nezapomenete. :mrgreen:

Kristo, Silvestr super, taková tlupa lidí! Zuzanka mi připomíná Ondru a Tomášek zase Báru…aspoň co se týče povahy. :mavam:

Ještě že už za chvíli začíná Kouzelná školka!

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 04.01.10 17:06

Hajdulíku, jooo, Prothazin jediný pomohl, mám doma ještě z doby, kdy měl jednou Kuba děsné noční kašlománie. Dr. říkala jen čtvrtku, víc neeee. Jelikož je o hodně težší než tehdy, dala jsem půlku a díky tomu dnes v noci jen hoďka kašle - ale to šlo. Ráno samo úplně v pohodě, a teď taky. No záhada, mám i podezření na alergii. :poblion:

Mavo - Linduš - karneval - za nějakého broučka, - včeličku, berušku......to by byla krasaviceeeeee - už ji vidím s těma tykadýlkama - no k sežrááníííí. :palec:
boty - děs, to naštve. mně přijde, že ani jedny botky nevydží, pokud nejsou vyloženě gumové , ve sněhu a mokru - prostě protečou. :nevim:

Haní - gratulace k zahájení dietky a držím palce , ať je pevná vůle , VYDRŽAŤ!

Mám deficit, šla bych lyžovat, Nikyta odjíždí v neděli ráno, Mirka se vrací taky ranním vlakem do Karviné, tak se zbalíme a jen doufám, že budeme všichni OK a jedeeeem nach Pasekyyyy. :dance: :dance: :dance:

e

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 04.01.10 18:49

Evi tohle byly klasické sněhule, dole guma nahoře přes nárt nějakej šusťák.
Ale jsou úplně rozlepený /jedna špice, druhá bok/.

Sandro kde kupuješ boty????

Hani tak v dovolený si s Liborem naprosto sedíme. I když říkal, že jednou pojedem někam na Silvestra sami na hory. No pak jsem ho přemluvila spíš na termály :lol:

 
akterye  04.01.10 21:16

Ahoj,

jdu vás pozdravit v Novém roce. U nás proběhly svátky relativně v klidu, měli jsme tu velké kluky a dva zedníky, vyvářela jsem každý den pro 9 lidí když nepočítám rodinné oslavy to bylo 14 lidí. Docela jsem si dneska oddechla že jsou kluci ve školce a je tu zase klid. Adam byl mezi svátkama zase na píchání ucha, tentokrát se to obešlo bez ATB a je už OK.

Pískle a Kristo Silvestr jste si užily parádně,zážitky nadlouho :-)

Mavo boty z Rena už nikdy, vloni jsem tam vzala letní páskovky, nevydržely ani jednu sezonu, podrážku jsem musela nechat celou znovu přilepit a jsou po jedné sezoně fakt hnusný.

Dneska jsem podepsala ve školce že kluci na jaře pojedou na školku v přírodě, prostě jsem té nabídce nemohla odolat :-) Vzhledem k tomu že ještě nikdy nespali bez nás tak budu zvědavá jestli pro ně druhý den nepojedeme.

Ostatní nevím, minulý deníček jsem nedočetla. Tak jene ještě popřeju Barušce ať je jí brzo líp a snad zase brzo nakouknu.

Jo ještě skrolan prosím kam chodíš pro inspiraci na interiéry? Potřebuju radu poradu na kytky a stromky do zimní zahrady. Úplně tam vidím mandarinky a banány ale nevím jestli nejsem úplně mimo :lol:

nepřihlášená Borůfka páč jsem dostala od Ježíška nový notebook a nevím jaké mám heslo :evil:

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 05.01.10 06:42

zravím,

si říkám, kdo k nám zavítal :mrgreen: a to Borůfka… téda vyvářet pro tolik lidí :roll: snad vyjde ta školka v přírodě a trochu si odpočineš :lol:

manžu včera zastavila učitelka ve školce, že říkal štěpa ( sám od sebe, nevidané!), že chce chodit do plavání… no termín příhlašek byl v září a chodí též převážně předškoláci, nějak jsme termín špatně pochopili,ale protekčně nás tam zapsala :-)

pak se prý štěpa sám přihlásil ( a byl vybrán) na Tři krále. budou chodit se školkou ve středu. prý letos tak kráááásně zpívá :oops: . na jednu stranu těší, na druhou, zase vyrobit kostým, zejm. sehnat velký papír na korunu… synátor je Hujer :lol:

přidávám se k hubnoucím, resp. opět se SNAŽÍM 8-o najet na "zdravý " režim.
ale byla jsem včera cvičit. letos jsem skoro žádné pondělí nevynechala, tak jsem zato ráda :palec:

Ifčo- jste dobré - kávička BEZ zákusků… tady se těžko odolává :potlesk:

Sandro- bože, litr chlastu… ti chlapi :roll:
a ad MS-mně zase vyšla 2× zaq prosinec ( zač. a konec, pěkně po 28 dnech :-? )

Pískle- jj, pro kluky zážitek takhle spát, ale moje nervyyy :evil:
už lepší, Coldrexy zabraly ?

Mavo- shit, boty na reklamaci. nebyli jste ted u Bati reklamovat ?

hajdulko- ad hory a moře. než jsem poznala manžu, tak jsem v zimě na hory jezdila max. na chlastačku, ani na procházky jse nechodili :mrgreen: jen moře a moře …a vidíš, láska, chytlo mne to kouzlo bílých hor a dokonce jsme v zimě i trekovali po hřebenech. a na stará kolena jsem se překonala ( to já tak nerada dělám ) a lyžuju. a to především proto, že vím, že bude lyžovat i štěpán a nechci se na ně jen dívat či trčet doma.
a přeji,at se také dostanete do plavání. se děsím jeho potápění, hysterka :think:

Skrolan- Prothazin je velké svinstvo ( říkala kámoška lékárnice) ,ale taky jej na dávivý kašel dávám. jen už můžeš zvýšit dávky na půlku ( ta 1/4 se dávala miminkům )
jo a dnes možná pojedeme koupit „vaši“ lyž. helmu.jen si vezmu asi tu černou, bílá se mi nehodí k černé bundě, nechci být tak nápadná :-P

:mavam:
 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 05.01.10 08:36

Nazdárek ženy,
zrovna jsem naprdlá, páč mi bouchlo hlídání na odpoledne, sousedka taky pryč, ještě zkusím druhou stranu a pak už zbývá jen výprava s oběma dětmi do kanclu. Je to prostě problém.

Borůfky jsem se taky lekla, ale hned z první věty to bylo jasné :-)

Pískle, jak se vyzdravuješ?

Irias, co ti neladí na blackandwhite? Je jdi do toho.

Moje novoroční předsevzetí: začnu pravidelně cvičit. Včera jsem vyrazila na pana Jirku, ale tuším, že to na tu pneumatiku kolem břicha stačit nebude. Takže seberu veškerou odvahu a zkusím začít s posilovnou. Nikdy jsem v žádné nebyla (bude mi 33 ehm…), takže v začátcích potřebuju trenérku, ještě to promyslím časově. Ach ach, není to lehké.

Mavo, s botama teda pech…já jsem letos koupila jakési nicmoc v Humaniku a zatím to drží. Pravdou je ale, že jsme toho zatím moc nenasněhovali.

JO, ale v neděli jsme si zabobovali na kopečku v Malešicích, byla to sranda. Zuzanka se konečně naučila brzdit, Tomíše musel dole chytat Dan, jel jak neřízená střela.

Hajdulo, třeba tě ty hory taky nakonec chytnou:) Mně se líbí, hlavně když je můžu pozorovat za oknem, ruce nohy u kamen ve společenské místnosti…Ale ne, letos na ty lyže taky vstoupím.

Tak zatím se mějte, jdu uklízet.
Doma je to blbý, muž drží dietu a nic s ním není. Stejně si myslím, že zase brzy skončí, páč to dělá úplně blbě. Nechce se ovšem nikde poradit. Pošlu na něj Pískle…ta už ví, jak nato.

Zatím pa
Kristýna a spol

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 05.01.10 08:45

Kristo- včera jsem říkala o vašich dětech na vystoupení na Silvestra, prý Tomáška hned odhadnul, že bude suverén… :lol: :palec:

posilovna je náročnější a měl by být pravidelnější, což u mne lenocha nee. zatím na mne platí zaplatit si kurz aerobicu a tam fakt chodím ( jen by to mohlo být častěji)
a jedna chytrá vyčtená rada na břicho- zhubne se jen celkovým posilováním, nejl. spojit s aerobním cvičením a omezením stravy. pouhé posilování břicha vede jen k tomu, že se zpevní vnitřní břišní svaly ( ale na pneušku dojde až za velmi dlouho)

manža chce též zhubnout ( břicho) - naštěstí sportuje a zbytek mu stačí omezit večerní pojídání ( se má )

jdu si dát druhé pidikafe,nějak dnes potřebuji…

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 05.01.10 09:08

Ahoj ženy.

Tak nejdřív se vybliju: tak krásně jsem dnes nastartovala - dělám z domova - mám nachystán, co vše musím stihnout - ukončit pár smluv, nachystat další, skontrolovat změny na PO a ono prd, systém jel ráno půl hoďky a dál velké kulové. kruci, kruci, kruci. Jasně, že ani jeden IT - všichni chodí až po deváte - a jestli vůbec. Tak na to prostě ser. a ať mi všichni vlezou na záda. Od rána nedělám nic jiného než že se přihlašuji a odhlašuji, no jak u debilů.

A včera mě pěkně naprdnul jeden dr. , neb veškerý bordel a neschopnost naší pojišťovny samozrejmě padla na mou hlavu a nikdo jiný za to nemůže - jen já. No. Krása. Já, takový pěšák - já to tu řídím a za vše můžu - jsem se dověděla.

No nic, nakonec mi popřál hezký den. aspoň něco. :mrgreen:
 debil.

Borůfko - taky jsem poznala po první větě - kdo jiný by vyvářel tolika liem? Ještě snad Maka - když si předělávali domeček. :-)
inspirace - forum.living.cz - a tam jdi na zahradu - jsou tam dobré rady, nápady, fotky - je to diskuse.a mooooc dobrá.

školu v přírodě - nááádhera. letos bych ji pro Kubíka již brala taky. nabídka nula nula prd.

Irias - plavání taky supr. Kubíka chceme přihlásit tam, co chodí Dominika - od příštího šk. roku. Ještě uvidíme, rozmyslíme. Nyní chodí pořád s náma a hoooodně sám s manžou. Nejnovější - naučil se skákat do hluboké vody s otočkou ve vzduchu - „piruetou“. šašek jeden. :mrgreen:

přilba - Standa a já máme taky černou. Dominika má bílou. Já ji chtěla též, ale na mě se mi prostě nelíbila, pohledově mi ta černá sedla víc. Tak dobrý kup přeji. Má moc dobře řešené uši - ohybné a slyšíš - i mobil můžeš přiložit bez sundání přilby - což je super.

hory a moře. S manžou se zhodneme. On je však víc aktivnější - což zase tahá mě a je to dobře.

břicho - jak psala Irias a dodávám, že pro snížení tuku v jeho okolí je dobré jakékoliv aerobní cvičení a při něm omotat kolem něj igelit - více se ta část potí a více tuku jde dole. Důkazem je moje kámoška - té to neuvěřitelně pomohlo na břiše, zadku a stehnech. Ale makala, prostě se tělo musí zapotit.
jo a kolegyně teď chodí na lymfatické masáže, nebo jak se tomu říká a prý ve spojení s cvičením je to nádhera a znížení objemu je znát. Prý to dobře rozproudí potřebné „zóny“ v těle a člověk hubne. Samo, že to chce zase i cvičit.

No, heleďme - jak mi to z pohodlí křesla jde dobře. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

a už nevím co jsem ještě chtěla, písnu později.

hezký den, tady sluníčko, krása, slíbila jsem Kubíkovi, že pro něj do školky přijdu s bobama - tak snad bude po čem je táhnout. :nevim: :nevim:

jo - ten jeho kašel - ono je to fak divné - ale opět přes den naprostá pohoda, ani jednou nezakašlal. V noci opět hodina s pokašláváním - takovým divným. Kruci. nevím zda ještě počkat, nebo zajít k dr.? nechci do těch bacilů. :nevim: :think:

e

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 05.01.10 09:15

jé to je zase komentů, paráda :potlesk:
budu reagovat postupně ;)

Mavo - boty kupuju od Essi, máme tu krámek, kde mají široký výběr a i na Anetky vysoký nárt máme vždycky 2-3 modely na výběr a často mají akce.
Jinak plátěnky a bačkůrky jsem kupovala v Deichmanu a sněhule máme po neteři, nenošený, páč děda kdysi neodhadl velikost :lol: značku netušim

Borůfko - já taky přemýšlela, kdo to jde mezi nás :lol: na svátky u vás bylo tedy pěkně rušno, tolika lidí, ale já to mám ráda, jen pak člověk potřebuje pár dní na zotavenou :lol:

a se školkou v přírodě jsi mi připomněla, že u Anetky se jede letos i na zimní (prvních 10 dní v únoru) a pak v půlce května, Anetka chce na oboje, tak snad se podaří jí tam procpat, je o to vždycky velký zájem

k hubnutí - s Tiborem jsme se shodli, že pohyb potřebujeme (on břcho a já kýtu) :mrgreen: takže chceme chodit společně do posilky - sama bych nešla ani za nic a on asi taky ne, jen ještě sehnat hlídání, resp. posilku s dětským koutkem a je to

víc budu reagovat za chvíli
S.

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 05.01.10 09:59

Sandra mi připomněla - ještě botky - taky kupujeme pouze essi - kvuli ploché nožce , ale stejně - i když je naimpregnuji dva-tři krát, i tak ve sněhu nasáknou a punčocha je pak trochu vlhká. ale že by do nich přímo teklo, to ne.
Mavo - gumový spodek - to už je tedy síla, když protečou, co? lumpové výrobci.

Sandři posilka s dětským koutkem - znám jich pár - ale všechny mrchy klubové, za těžký peníz. Ale určitě se ti podaří nějakou sehnat. Chodili jsme takhle se Standou v Prievidzi, když už byla Dominika na světě. A co ty víš, jak se pak v tom oznáš a budeš vědět co a jak a kam pro co sáhnout, tak budeš chodit i sama a vystřídáte se.
Nejhorší je začátek, zjistit kde co mají, jaké nářadí, co na co je - jaký stroj a pak to jde krásně.
opět je ze mě nejlepší poradce z gauče. :mrgreen:

ááá, IT pááánové to konečně rozběhali, tak jdem na věc. :mavam:
 e

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 05.01.10 10:44

skrolan - no ona asi nebude levná žádná posilka, že? :think: tak kdyžtak poraď, jestli víš něco na našem břehu Vltavy. (já znám jen o Holmes na Smíchově, páč jezdímě okolo k babičce, ale tam se to tváří děsně snobsky, tak nevím :nevim: )
ad stroje - co je na co, to vím, měli jsme malou posilovničku ve sklepě na střední, ale mě to prostě nebavilo, proto nechci chodit sama
(btw. balení do folie, to ale spíš jen na cvičení doma ne? už se vidím, jak s fólií na pozadí se převlíkám v šatně) :lol: :mrgreen:

Kristo - tak co hlídání, sehnalas?

Hajdulo - tak jak je Barče? doufám, že už lepší

ad hory vs. moře - já mám ráda obojí, ale hory víc, jenže lyžování jsem musela ač nerada omezit na minimum (blbý kolena) a Tibor nelyžuje vůbec ani ho to tam vůbec netáhne. To já ráda na hory i v létě :pankac:
Tibor miluje horko a to zas umírám já, stačí mi tak 28° max, při vyšších teplotách se mi vaří mozek :lol: no ale doteď jsme se kvůli dovče ještě nepohádali, tak snad ani v budoucnu ;)

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 05.01.10 11:19

Sandři, co vím, vše od tvé ruky - Brumlovka, Balance-club - ale ten má víc poboček, znám na Budějárně a u Bulovky, Orange-club - směr Čakovice. Tudiž vše na prd. Ale ani jednoho jsem nebyla členem, o všech však velké chvály. Mno - za ty peníze, že, co jiného čekat. Ja chodím k nám do Reginy - mám to 7 min pěšky - což je k nezaplacení. Je tam aerobic, speening, posilka a tuším i pár solárek, myslím. Je to menší, ale mám to blízko.
Zeptám se Standy, jestli neví o něčem Vaším směrem. :nevim:

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 05.01.10 11:20

jo a ten igelit - myslím asi určitě jen doma, to by vypadalo fakt blbě. :mrgreen: :mrgreen:

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 05.01.10 12:09

Ahojky,
tak boty vyřízeny. Teda čekám, slečna prý zítra zavolá. Buď to nechá zalepit nebo vrátí prachy. Ale chceme to nechat strhnout a nalepit celé. No uvidíme. Ale byla příjemnější jak u Batě.

Víc reagovat nemůžu „nečetla jsem“.

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 05.01.10 12:27

Ahoj,

Skrolan, se směju, já mám teoreticky taky vše zmáknuté, od výživy přes cvičení, prakticky ovšem skutek utek :mrgreen: , odpoledne jsem si už doma cukroví ke kafi dala, dnes jsem vařila dietní nudle se špenátem, ale navařila jsem jich trochu moc, tak jsem stranou dala c cukrem a máslíčkem, jakože dětem, zahučely do mě ani nevím jak :oops:

Kačenka se nějak nemůže uspat, půlhodiny střídavě řádí a fńuká, pak zabere pozdě a zas jí budu muset budit, abychom stihly vyzvednout Kubíka…zlatý prázdniny bez omezení :-(

Děda šel omrknout rybník, pár dní už je zas v noci slušnej mráz, tak by to mohlo vypadat na bruslení nadějně. Jen nevím, jestli vydržíme venku, jen včerejší cesta ze školky vydala na slušnou procházku a byla jsme ráda, že už se můžem jít ohřát, chtělo by to sluníčko :think:

Zdravím Borůfku a gratuluju k dárečku! Zkus se znovu zaregistrovat třeba jako borůfka1, teda pak budeš muset nastavovat profil znova, raději vzpomenout na heslo :wink:

Musím zakročit a uspat tu Káču, tohle není k tomu :nevim:

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 05.01.10 13:17

Ahoj holky,

Pískle - teda na tohoto Silvestra budete vzpomínat dlouho, co :wink: Je mi zima za vás :lol:

Koukám, že se tady sportuje a hubne :lol: Taky bych měla, ale jak mě se nechce :roll: Mě baví kolo, lyže, procházky, plavání, ale na organizovaný cvičení mě teda neužije. Naposledy, když jsem se odhodlala, tak moje sebevědomí značně nabouraly laňky, který tam cičily se mnou- mlaďounký holky, šlo jim to samo a mezi nima já, zpocená až no víte kde… :-P

Skrolan- jakou máš přilbu? Určitě už jsi to psala, ale pro mne ještě jednou, prosím. Chystám se jí taky pořídit. Díky!

Irias - Štěpánek a Hujer, jo :mrgreen: Je prostě šikovnej, no…

Kristo - tak co klaplo to hlídání? Nebo bereš děti s sebou- to by byl asi mazec, co :wink:

Mavo - to je pech s botama..Snad vám vrátěj prašule…Taky se mi poslední dobou zdá, že pořád něco reklamuju…Prodávaj samý šmejdy :evil:

Borůfko - ty bláho, vařit pro tolik lidí!!! No, aspoň si teď trochu orachneš..A školka v přírodě bude fajn- u nás se nejezdí. Vojťas by se určitě těšil.

Dneska jdem po školce na návštěvu k Vojtíškovo spolužačce. Pak vyzvednem taťku z angličtiny.. Já byla včera a po těch 14dnech to byla celkem makačka. No, učitelka nás teda nešetřila. Chodíme tam jen dvě, takže moje mozkový závity dostaly zabrat :-D

Taky se těšíme na brusle, snad bude pěknej led. Vojta chce teda zas lyžovat, ale necháme to asi až na ten další víkend. Dokud bude mrznout tak ať si užije taky brusle..

Hezký den! E.

Příspěvek upraven 05.01.10 v 13:19

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 05.01.10 13:39

Nazdár vespolek,

tak se hlásím, že žiju :lol: A dokonce mi je už lépe :palec: A to i bez Coldrexu. Takže i nálada je lepší :dance: No snad je nemoc zažehnána, Celaskonem a ovocem se budu dopovat dále :pankac: V práci pohoda, takže se ani nějak nemusím přepínati.
Matý včera ve školce v pohodě, odpoledne byl skvělej, pořád něco vykládal a organizoval. Jen škoda, že mi nebylo moc hej… Šáňo si bouchnou až na Tři krále, takže zítra.

Zimní botky - máme jedny zděděné sněhule a jedny z Tesca. Ale nejvíc stejně nosí ty kožeňáky od nějakýho českýho výrobce z lékárny. Zrovna v neděli jsem všechny dostupný boty naimpregnovala :pankac: Teklo mu jen do těch zděděnejch sněhulí, však jsou taky z roku raz dva :roll:

Mavo - tak reklamačka ať dopadne dobře a slečna má pro Tebe jen a jen dobré zprávy :palec:

Borůfko - vítej i s novou přezdívkou :pankac: Téda Ty jsi byla učiněná vývařovna přes Vánoce, uáááá, jsi dobrá :potlesk: Postarat se o tolik lidí… A kluky na školku v přírodě, jéééé to bude zasloužený oddych. Tak ať to vyjde :pankac:

Hajdul - tak u mě dieta nějak zatím nepropukla, ehm :nevim: Jak mi není ok, tak bych večer žrala a žrala… Ani ne tak sladkosti. Spíš sýry, olivy a ták. Jenže já spucnu plechovku na posezení a to nee 8-o Tak dnes už snad to bude lepší. Jinak pořád jedu stravu podle toho stobu…

Irčo - jé Štěpa plavčo, tak ať se mu líbí :palec:

Kristo - tak co dítka, máš je v kanclíku? Si pamatuju, že když mě mamča vyjímečně vzala s sebou do práce, tak se mi tam moc líbilo a ani jsem prý vůbec nezlobila :dance: Tak ať je to u vás taky tak. A posilka dobrýýýýý :pankac:

Sandři - u Tebe posilka taky dobrýýýý :pankac: A zvlášť když do toho půjdete s Tiborem, super. Já vím akorát o jedné menší v hotelu Piramida na Pohořelci a pak je taky něco v tom gymnastickým centru naproti, ale to nemám ozkoušeno. Na webu by se mohlo dát něco najít. Tak ať se Ti povede sehnat :palec:

U mě cvičení nee. Jsem zápecnice obecná :pankac: Ovšem skákací/taneční podložka je stále připravena k použití. Až mě bude ok, tak si zaskákám, Dan už má nějaký rekordy, tak ať ho pokořím :pankac:

Dnes po školce nákup a vařit. Jsme totál vyjední. Ale bude zapeč. brokolice s br., takže dietní :wink: Zítra má Matýno slíbeno bobování po školce, má napadnout sníh a doufám, že mi už bude dobře úplně.

Tak se mějte krásně :mavam:

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 05.01.10 14:01

ahojky,

tak dnes opět operativně - Ondru vedl do školky taťka, vyzvedávám já (ale až po spa) a do sokola půjde s maminkou od kámoše Tomáška. Zítra přijede babička - dnes to nakonec padlo. Četla jsem, že má tento týden hodně sněžit, tak mám cuky odvelet Ondru na zbytek týdne k našim - já s ním ven nemůžu, když je Bára nemocná…tak aby si ten sníh trochu užil. Bára je děsná čertice, fakt zlobí a chechtá se mi do tváře. Teď zrovna roznesla po celém pokoji ponožky, které jsem tu měla na skládání. Jinak kašel pořád příšerný a rýma též - nemůže dýchat nosem, tak tu chroptí.

Borůfko, ahoj, taky jsem koukala, kdo to píše. Jsem zvědavá na kluky ve školce v přírodě. Jak se dětem líbil Ježíšek?

Irias, hory x moře - jsem na tom celkem stejně. Hlavně jsem byla zmlsaná z práce, kde jsem jezdila někdy i 3× za sezónu k moři…a teď najednou nic a děsně mi to chybí. Hory mám ráda, ale na lyžování jsem asi levá, zkoušela jsem to poslední dobou jen 2×, ale katastrofa. Ale ráda bych se to zase naučila (jako malá jsem samozřejmě lyžovala), jen teď s Bárou to jaksi nejde. Až bude větší (třeba za 2 roky), tak to zase zkusím. Ale když si mám vybrat, tak raději moře. Gratuluju k přijetí na plavčo, Ondráš je s potápěním též hysterka.

Kristo, taky jsem nikdy v posilovně nebyla. Taky musím začít cvičit, snad od příštího týdne…tento týden chodí náš taťka pořád pozdě…prý inventura. :mrgreen:

Sandři, posilka s hlídáním by mohla být Factory Pro - je buď na Smícháči nebo na Čerňáku. A taky na Želivského -nevím, jak se jmenuje, mohla by vědět Krista - přímo u výlezu z metra. Koukám tam vždycky, když jedu za manžou do práce.

Efčo, ty jsi sportovkyně! Já kolo miluju, jen jsem se teď dlouho nedostala..s dětma. Ale letos už bude moc jet Bára v sedačce, tak se těším.

pa

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 05.01.10 14:12

Čauves,

už jsem ho našla :-) Rychlý dotaz, oslava narozenin může být buď sobota 20. nebo 27.3. Je vám to jedno? Domlouvám překvapení tak ať už můžu říct datum :wink:

Mizím Borůfka

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 05.01.10 14:17

Efčo, ať se Vám návštěva dnes vyvede.
přilba je Rossignolka. A je suprová. :palec:

Písklatko, tak nemoc snad zažehnána a už jen dobře.

Hajdulíku, no jo - Barů roste, a je to holka, musí si umět dupnout a i trochu pozlobit, no ne? :-)

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 05.01.10 14:22

Tak ještě změna, nevadila by vám neděle odpoledne? Soboty jsou obsazené, volné jsou buď pátky odpo což je pro pracující blbé nebo neděle odpo? Můžeme to udělat třeba už 21.2. nebo pak konec března po prázdninách.

Já bych byla už pro neděli 21.2. :-)

Borůfka

Příspěvek upraven 05.01.10 v 14:23

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 05.01.10 14:32

Borůfko - já bych radši toho 20, protože 26. mám narozeniny, tak abych to mohla naráz s Anetčinýma oslavit v Praze a pak o týden později repete u tchýně v Kadani (na Velikonoce)

Hajdulo - FactoryPro je právě ten Holmes (se přejmenovali), teď mám chvilku klid, tak jdu pátrat po netu, třeba působí snobsky jen ta budova zvenku :)

Pískle díky za typ s Pyramidou, to je hned u mámy, tak by v nejhorším mohla hlídat ona, aspoň jednou ua čas

což mi připomnělo, že v sobotu budeme mít s Tiborem vycházku - máma přijde pohlídat, přes svátky jsme samy dva nikde nebyli, pro nemoc, nebo jsme hlídali sestře apod., tak se už moc těším :pankac: :pankac: :pankac:

Efčo - cvičící laňky nesmíš brát v potaz, ty se vyskytujou všude :pocitac: a je nutno s nima počítat :lol:

Mavo - tak to vypadá, že reklamace bude ok, držím palce!

Ifčo - dietní nudle a přecpání se nudlema s cukrem :palec: :lol: to znám, já si dala „dietní“ oběd taky, kuřecí směs se zeleninou a bramborem, jenže toho byly tak dvě porce, ale bylo to výborný, takže jsem to prostě nemohla nechat na talíři nedojedený :mrgreen:

Příspěvek upraven 05.01.10 v 14:35

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 05.01.10 14:34

aha tak změna :D
neděle mi nevadí a klidně 21.2. beztak se už teď nemůžu dočkat :dance:

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 05.01.10 16:20

Borůfko, neděle je supeeeer. :palec: :palec: Jsi borec. :potlesk:
a o jakém překvapení jsi to psala??????

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 05.01.10 16:24

Borůfko, já beru jakýkoli termín na oslavu, pokud to je takhle dopředu a pokud jsme zváni :mrgreen: (domlouvaly jste to asi na Skrýchově, že? :lol: ).

Pískle, když jsi u toho stobu…koukala jsem na ten odkaz, co jsi mi posílala a tam se sice mluví o talířkové dietě, ale nic konkrétního tam není. Když na to kliknu, napíše mi to jen, abych si koupila leták v lékárně. Jestli to máš někde rozepsaný konkrétně, tak mi to pls pošli. Já zatím jedu, co jsem kde odkoukala nebo odposlouchala…za týden se zvážím a uvidíme, jestli to má nějaký efekt. Hlavně vynechávám sladký, nejím večer a snažím se jíst menší porce a víc ovoce a zeleniny…je to teprve druhý den :lol: , tak uvidíme.

Sandři, dej vědět, jak dopadne tvoje pátrání po posilkách…nemám je ráda, ale bodlo by to. A můj největší problém se cvičením je ten, že nesnáším jít sama. Potřebuju někoho, s kým bych chodila. Jenže všechny cvičící kámošky jsou daleko - počínaje Strašnicema, konče Prosekem… :mrgreen:

Baru dospává na chodbě a Ondráš bojkotuje sokol, tak asi dneska bude mít úlevu…ve čtvrtek už ale nakluše! Dneska má náš taťka mecheche (používá se ještě tento termín? To říkala moje babička :lol: ), jsou zváni od firmy na žranici do Ambiente…se mají, taky bych se šla nacpat! :oops:

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 05.01.10 16:31

Za nás je v pohodě 21.2., i ten konec března. Prostě si to budeme rezervovat.

Budeme na lyžím 30.1.-6.2. a pak děti budou - doufejme- na horách 28.2.-6.3.

Jinak zatím nevíme.
K.

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 05.01.10 16:33

Byla jsem v kanclu s dětmi, nikdo tam naštěstí nebyl. Udělala jsem jen pár naprosto nezbytných věcí, během čehož děti orazítkovaly 10 papírů, břicha a ruce, snědly pytel bonbonů a naházely křupky na neukliditelné mís­to.

Uf.Zítra už přijde paní hlídačka (koš s prádlem už se směje..)
 K.

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 05.01.10 18:48

Já chci taky na oslavu k Borůfce… :dance:

Sakryš proč je to tak dááááleko :think:

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 05.01.10 19:51

Hajdulíku - mecheche používám pořád - krásné slovo, což?

Kristo - tak nožky nahoru, děti honem dohajan a vydýchávej ten dnešek.

Mavo, tak to nějak skoulejte, nepůjde to? Mít o pokoj víc, tak ubytuju u nás. :nevim:

e

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 05.01.10 19:55

Evi to by byla krása, ale Libor bude mít ještě služby a sama to nedám. Takže mám smolíčka… :think:

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 05.01.10 19:59

Tak to je super jestli se vám to toho 21.2. hodí, ještě chvilku počkám co Iv-ka a ostatní :-) Hajdulo jasně že jste zvané, stejně tak Lucka a Mája, jen to potřebuju potvrdit dopředu že přijdou, ať vím kolik jídla a pití :-) Nevím jestli vám to taky nenechám jako překvápko ale pamatuju si jakou má Krista hrůzu z klaunů..... :twisted: chachá

Mavo neboj, určitě zase uděláme sraz u J.Hradce, myslím že na jaře to tam bude super :wink:

Zrovna ukazovali ve zprávách jak jsou narvané posilovny :-) Já to nesnáším, doufám že začnu od příštího týdne chodit aspoň pravidelně plavat. A máme taky tu taneční podložku, je to masakr, člověk by řekl jak to bude snadné, dám tři písničky a leje ze mě a to jedu na lehkou obtížnost, musím najít nějaké video jak tancují profíci 8-o :dance:

 
Borufka
Kelišová 5357 příspěvků 05.01.10 19:59

Mavo k nám se zatím přihlásila jen Iv-ka, jeden pokoj je ještě volný. A budeš tu mít k ruce dvě další ženské… co? To je výzva ne? :mrgreen:

Příspěvek upraven 05.01.10 v 20:02

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 05.01.10 20:51

Achjoo, vy si to ale pěkně plánujete.....no nic já už se budu těšit na další Skrýchov, duben, květen by mohl být OK, pak už se asi zas rozjezdíme po dovolených, co? Začnem se domlouvat až po té oslavě, ať se nám to neplete dohromady…

Dnešní program v TV hrůza, ona už nebude Ordinace? Sice taky nicmoc, ale při tom výběru nevýběru se to dalo…

Naplánovala jsem mírné vylepšení úložných prostor v pokojíčku a potřebuju do Ikey, vůbec nemám představu kdy to bude, protože až bude jakžtakž počasí, musíme ještě odbýt vánoční návštěvu u tchánovců, a zase přijdou nějaké ty rodinné oslavy, nicméně těšení už mám obrovské :mrgreen: , jsem jak malá, ale je mi to vzácné, máme to vždycky jak celodenní výlet, snídaně za hubičku, horní patro, obídek- i když si vždycky dělám chutě na specialitu skončím pokaždé na masových kuličkách :lol: , dolní patro, zaplatit, naložit do auta a ještě kafíčko či malá svačinka na cestu, uáááá, sice tam necháme peněz třikrát více než je plánováno, ale ta radost za to stojí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Holky, já taky milovala nakouknout k našim do práce, zvlášť k mamce, dělala pokladní v sámošce, v létě jsme měli zadáčo točenou zmrzlinu, občas nějaký (někdy naschvál :lol: ) poškozený nanukáč, lahůdky mńam mńam, táta býval projektant, tam pro holky nic moc zajímavého, ale měli vlastními silami zbudovaný tenisový kurt, tak jsme občas chodily taťkovi na zápasy sbírat míčky, myslím, že jsem měla krásné dětství :-D

Pískle - my nakonec taneční podložku ještě nepořídili, naše tv prý nemá nějaký vstup na připojení z PC, takže to musíme dořešit technicky, noťásek mám maličký, tam bych toho při pohybu moc neviděla…jak to máte vyřešené vy?

Odtsrojila jsem vánoční stromeček a je tu najednou nějak prázdno…

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 05.01.10 20:54

Mavo - no taková nabídka se neodmítá!!!! :wink: :lol:

Borůfko - no předsevzetí plavání u mě padlo už na podzim, byly jsme celkem 3× … buď to hatily moje nebo Anetky nemoci případně ještě MS, takže jsem to vzdala, u posilovny je eliminovaný minimálně ten poslední problém :D

Hajdulo - tak můžeme chodit společně, ještě ale musíme teda něco najít … našla jsem jednu super, i s aktivitou pro děti a pak jsem zjistila, že to je na Stodůlkách, což je krapet mimo dosah, no tak jdu hledat dál. Holmes place se mi moc nezamlouvá ani podle webu, našla jsem něco v Týnský (v centru) ale bez koutku, no uvidíme, jdu hledat dál :-? :zed:

Kristo - tak to jsi to zvládla s dětmi ještě celkem v pohodě :-) a křupky se časem rozpadnou, ty neřeš, hlavně, že byly děti spokojený ;) :lol:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama


Reklama