Jarňulky 2005 - Naše dovolená II.aneb Bulharsko potřetí

Rodičovství

Ahojky JARŇULKY,JARŇULÁTKA a všichni nakukovatelé :) všichni netrpělivě čekají nový deníček,tak se do toho teda pouštím. Letošní dovolená byla jiná než všechny předchozí tím že jsem ji vybrala 10dní před odletem(last)a musím teda říct že takové balení ,,narychlo,,mi vyhovuje mnohem lépe než když dovču vím dlouho dopředu.

Destinaci jsem původně chtěla Sozopol(starobylé městečko které má Řeckou atmosféru-bylo vybudováno Řeky a dodnes ještě před domkama sedí babičky Řečky v šátcích :-))Nakonec jsem kývla na Slunečné pobřeží,známí si ho chválili tak jsme vzali 11dní tam.

Balení bylo letos oproti loňsku více,Štěpula už nepotřeboval jen plínky,pár hadříků a mé prso ale taky sunar,příkrmy,ně­jaké své hračky,knížky..no prostě jedna taška oproti loňsku navíc.Trochu jsem se bála abychom nepřetáhli limit(taky že přetáhli)ale nedělali z toho při odbavení vědu.

Let tam se odehrál dopoledne po 10h.Malý byl v pohodě,seděl na klíně,po vzletu usnul a skoro celý let prospal.Tentokrát jsem ani neřešila jestli chce nebo nechce pít-tlak v uších mu očividně nevadil,takže pohoda.Letěli jsme cca 1 1/4h.Po příletu jsme se odbavili a počkali na zavazadla(mimocho­dem mnohem méně lidí než v sezóně což jsme teda uvítali)Poté nás bus dovezl do hotelu-cesta trvala asi 1/2h.Malý byl vysmátý a hnízdil se se svou dekou-Beruškami.

Ubytovali nás ve třetím patře,naproti výtahu.Pokoj byl super,sice nic moc velký ale srazili jsme postele a udělali místo na Štěpulovu postýlku.Pak jsme šli na obhlídku okolí,restaurací a podobně.
Musím teda napsat že všude kolem honosné hotely,bazény,bary ale restaurací moc ne což nás teda dost překvapilo-oproti Primorsku kde jsme vyšli a na každé pátém kroku byla restaurace,bylo to docela zklamání.

Ceny jsme taky omrkli a taky dost rozdíl…dražší témeř všechno tak o 50% oproti Primorsku.

První den jsme šli jen k hotelovému bazénu,kde teda byla dost studená voda,ale na osvěžení dobrý.Adrenalin nám zvedl chlápek co přišel,že vybírá za lehátka u bazénu.Manža mu ASERTIVNĚ vysvětlil že jsme hoteloví hosté a že rozhodně nic platit nebudeme.On na to že bazén a slunečníky jsou grátis ale lehátko ne-stojí 5 leva(asi 75kč).Na což se manža naštval a zašel pro provozní hotelu,ta mu vysvětlila že v Čedoku kecali,že bazén má pronajatý firma která si za lehátka účtuje.To nás teda dožralo protože i kvůli tomu jsme ten hotel vybírali..no co,stejně jsme to po hodině zabalili a šli na pokoj(nic jsme mu,Vydřiduchovi neplatili!!!)Takže bazén byl od toho času pasé,manža se naštval,mluvili jsme s delegátem-ten byl pěkný neschopa,domluvil se s manžou že nám pak vypíše potvrzení pro cestovku že přestože v nabídce byl bazén s lehátky tak že po nás chtěli 5leva/den.

Jinak většinou náš den probíhal tak že jsme se kolem 8-9 vzbudili,pak jsme šli na snídani-švédské stoly.Přísahám že vaječinu a párek nechci minimálně 3 měsíce ani vidět :-))Malý si většinou zobnul nějaký toust se sýrem a podobně.Jedl tam docela bídně,na to kolik toho zpucne doma-nechtěl VŮBEC sunar,skleničku v poledne teda jakž takž snědl ale jinak zobal jako vrabec,žádné ovoce nechtěl,no konec.Asi mu bylo moc teplo!

Po snídani jsme šli na pokoj,malý se šel dospat,manža si četl nebo čučel na TV(fotbal,jak jinak :-)a já jsem šla na 2h.na pláž.Hotel byl hned v první lajně od pláže a vzali jsme vysílačky takže jsem měla chlapy ,,na drátě,,a jak se malý vzbudil tak mě přivolali :-D
Celá pláž byla lehátková-slunečníková tudíž placená(sluneč­ník+lehátko 12leva=180kč).My jsme chodili k molu kde to nebylo placené,měli jsme ručník natáhnutý hned u moře,s malým by to ani jinak nešlo.
Já jsem si u vody relaxovala,četla a slunila se,paráááda!!

Pak mě chlapi přivolali,malému jsem ohřála oběd a hráli jsme si,lebedili v posteli, na balkoně apod.Kolem 15h.jsme šli na pláž všichni-tam jsme byli tak do 17hod.Štěpula byl ve svém živlu.První den teda do vody nechtěl,pištěl a rozčiloval se ale pak se osmělil a z vody jsme jej museli tahat.Žádný pud sebezáchovy,vždycky tam vletěl a stráááášnááá sranda :))Pár dní po příjezdu jsme mu koupili bazének takže jsme mu ho dávali do vody jako člun,nejraději však z něj skákal do vody.Nahoru,do­lů,nahoru dolů :-)
Na břehu jsem mu sundala mokré tričko aby oschnul-no a to se hrabošil v písku a běhal tam a zpátky-do moře-umýt ruky a k písku,pohra­bošit.A dokola :) S manžou jsme se střídali,vždy jeden dozoroval a druhý mohl do vody nebo ležet.

Skamarádili jsme se s Angličanama-měli taky Jarňulátko Oskárka,byl narozený 4.2.05.Kluci si pohráli.Pak jsme se taky skamarádili s lidma co s náma letěli z Ovy.Byli z Jičína,René a Iva-měli 5.letou Vendu a ročního Renečka(14kg valibuk co cpal párky apod.-NO COMMENT :-D S těma jsme občas šli večer na véču nebo se projít.Štěpula byl unešený s Vendy-Reneček ho nebral,byl na něj moc pomalý :)

Po příchodu z pláže jsme se všichni vyspršili a malý většinou odpadával při utírání :-)Tak jsme si odpočnuli,malý spal 1-2h.Pak jsme šli na večeři.Tím že v okolí nebyla žádná DOBRÁ restaurace jsme museli jezdit až do centra-cca 3km.Někdy jsme to šli pěšky ale většinou jsme se svezli místní MHD-vláčkem(30kč/os) a zpět jsme se procházeli po promenádě.Teda…davy lidí nás unášely naším směrem :-O Štěpán 2× usnul v kočáře a na hotelu jsme jej jen přendali a spal do rána.Většinu nocí ale řádil do půlnoci-bylo mu horko,nemohl zabrat-do 3h.rána nám pod okny vyřvávalo karaoke-KAŽDÝ DEN a navíc je doma zvyklý usínat sám v místnosti takže paráda.Někdy pomohl plácanec ale většinou jsem usínala dříve než on-on se ještě pelešil,vykecá­val atd.

Jeden den jsme po poledni vyjeli na výlet do Nessebru.Od našeho mola odplouvala každou půlhodinu loďka co nás zavezla na protější břeh do Nessebru.Na loďce nás bylo celkem asi 12lidí,docela dost to houpalo a každá větší vlna nás obšplouchla :) Malý asi po 10.minutách v klidu a pohodě usnul-mi na klíně :-)Pluli jsme asi 1/2h.Na pevnině jsme zalezli do restaurace,dali jsme si salát a oak jsme šli projít město.Po probuzení Štěpuly jsme zašli s do italské restaurace,dali jsme si těstoviny,malému ohřáli skleničku.Pomalou procházkou jsme pak šli na MHD :-) vláček a jeli do hotelu :-))

Cesta zpět do Ovy:odjezd z hotelu v 6h.ráno(alespoň jsme nejeli v největším hicu),na letišti fronta lidí,malý usnul před nástupem do letadla,opět 3/4 cesty prospal.Při příletu do Ovy byl svěží a na pohodu :-)) Doma je doma :-D

Pár postřehů-ani nevím proč ale Slunečné pobřeží už teda ne.Vlastně jsme byli docela spokojení ale přesto při srovnání toho co jsme zažili předchozí roky v Primorsku,tak je to o něčem jiném.Podstatně dráž,všechno na efekt,prodavači tě chtějí obrat při každé příležitosti,prostě tak nějak všechno umělé,falešné.Nevím jak to lépe popsat ale snad to chápete.
Perlička na závěr-delegát který nám den před odjezdem slíbil že nám na letišti dá podepsané potvrzení o placení lehátek u bazénu se u letadla ANI NEUKÁZAL.Manža to vyřídil s jinou delegátkou ale o ČEDOKU a jeho ,,SPOLEHLIVÝC­H,,delegátech si myslíme své a oni se to dozví taky -ze stížnosti kterou posíláme.

Doufám že jsem Vás moc nenudila a pokud jsem na něco zapoměla,tak se klíďo ptejte.

DOVOLENÝM ZDAR :-))

Gabka a Štěpula 16m

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Irias
Neúnavná pisatelka 15321 příspěvků 03.07.06 06:55

PRVAAAA:-))

jdu číst, už jsem se nemohla dočkat, Irias

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15321 příspěvků 03.07.06 07:36

Gábinko, moc pěkně napsáno, máš jedničku s hvězdičkou.

Doufám,že si spousta holek- čtenářek :-) vezme ponaučení a pojedou tedy jinam :-)) Ještě, že je váš štěpula takový spáč !!

ted můj štěpula snědl na snídani ČTVRTÝ krajíček chleba s máslem. ted se nějak rozjedl,asi nás brzy sní … pořád ukazuje na jeho talíček a ještě !!! v čera snděl 4 talířky polívky.

já ted vyperu druhou várku a asi pojedu zase do posilky… od zítřka má manža dovolenou, tak se neskutečně těším na společné dny !!!!!!

zatím pa, Irias + nenasyta štěpulka

 
iv-ka
Kelišová 5164 příspěvků 03.07.06 07:40

druhááááááá :))) po dlouhé době. a jdu číst

iv-ka

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 03.07.06 08:01

Třetííí:-)))))))))))

Gabčo,moc pěkně napsané.Hlavně,že jste si to aspoň trošku užili,ale věřím,že příště raději jinde.

Vojta taky papá jak nezavřenej a čím dál tím víc.Včera snědl to samé polívky co já.Byla fazolová,ze strilovaných fazolí.Potom kuže s bramborem a ještě chtěl ujídat švagrové.

mmch:asi změním kadeřnici.Švagřina mě včera ostříhala a jsem jak by mě olízla kráva.No,děs:_(((

Jdem ven.Mám scuka s kámoškou.

pa

d.

 
Radina  03.07.06 08:18

Přívalové deště postihly Bulharsko a Turecko, v Rakousku uvolnění
VytisknoutPoslat e-mailem14:11 | 2.7.2006

Přívalové deště, které v uplynulém týdnu postihly střední Evropu, se přesunuly na Balkán. V Bulharsku voda zalila některá rekreační zařízení u Černého moře, v severovýchodním Turecku utonulo při záplavách pět lidí. Na horním toku Dyje v Rakousku, kde se v
uplynulých dnech voda vylila z břehů, už hasiči končí svou misi a zbývá dodělat jen úklid.

V Bulharsku přívalové deště doslova spláchly do moře řadu stanů v přímořských kempincích. V okolí Burgasu museli záchranáři odvést do bezpečí asi 40 táborníků, jejichž 25 stanů zaplavila rozvodněná řeka. Čtyři děti, které se koupaly v moři, když záplavová vlna přišla, se musely zachránit na příbřežním ostrůvku, protože proti povodňovému proudu nedokázaly doplavat zpět. V letoviscích Nesebar, Obzor a Primorsko zaplavila voda přízemí několika hotelů. Také některé úseky pobřežní silnice severně od Burgasu
byly zaplaveny a zablokovány nánosem

Gabule, děkuji za info, na Slunečné pobřeží vyrážíme pozítří. Snad to, co jsem tady zkopírovala nezpůsobí paniku pro ty kdo tam odlétají zanedlouho stejně jako my. Přiznávám, že se docela bojím jaké budou pláže po tom „dešti“
 Radka

 
Krista
Závislačka 4119 příspěvků 03.07.06 08:47

Dobré ráno ženy,
předně díky Gabce, pěkně napsané. V Sozopolu jsme byli s našima v roce 198×, tenkrát to tam bylo holt všechno jinak a taky jako dítě jsem to brala jinak. Podle toho, co píšeš, bych tam už ani nechtěla.

My máme za sebou návštěvní víkend, návštěvy tedy chodily k nám, bylo to přece jen náročné, hlavně pro mě, když pořád chraplám a jak jsem mluvila, tak se to zhoršilo. Sandro, sexy hlas nemám, spíš mutuju…Ráda bych si vzala nějaké léky, ale nemůžu.

Což mě přivádí k důležité události - máme //.

Tedy je to všechno jinak než prvně, jak psala Maka, skoro bych to na sobě ani nepoznala. Prsa mě sice už trochu bolí, ale nejsem unavená a ještě jsem ani jednou neblila. A nějak to tolik neprožívám. Test jsem si dělala v sobotu, páč jsem to nevydržela, mezi vařením, úklidem a péčí o dítě, ani mě ten výsledek nepřekvapil. Dan tomu moc nevěří a myslí si, že to přece nemůže vyjít jen tak jak si já řeknu. K doktorovi nespěchám, jen na endokrinologii, tam jdu příští týden.

Tak se mějte krásně, dovolenkujte a užívejte slunka.
Kristýna + Zuzanka už skoro 16

 
Krista
Závislačka 4119 příspěvků 03.07.06 08:49

To mi ta demence začíná dost brzy.
Ten podpis měl být
Kristýna + Zuzanka skoro 16 + Hugo s otazníkem

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 03.07.06 08:54

No gratulace!!!!!Kris­ti moc přeju ať se ty dvě // už nikam neztratí a je to opravdu Hugo!a máš pravdu já šla k dr až tři týdny po vynechání MS :-)

Gabko - pěkný deníček, myslím že jste si to i tak užili přes některé krpy a aspoň víte kam příště ne-jet :-)

jdu snídat, a dítě mě dnes asi uřve, nevím co jí zas přelítlo přes nos
Klaris 13tt

 
Krista
Závislačka 4119 příspěvků 03.07.06 09:09

No tak jsem se poblila. Spokojenost.
K+Z+H

 
Day
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 03.07.06 09:36

Ahoj, tyhle informace ctu poprve, ale kazdy rok jezdim do Bulharska a neminuly nas ani zaplavy vloni ani privalove deste kterykoliv jiny rok. Co se tyka plazi, tak pokud poradne sprchne, tak pisek schne 1-2 dny, ale vsechno ostatni je v pohode… jo teda pokud nepocitam spousty vyplavenych suchych ras na brehu… nicmene voda je pak ukazkove cista a prijemne chladna. Pokud jedete na Slncev Brjag, tak to bude i uklizene kvuli turistum. Takze peknou dovcu.
 Katka

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 03.07.06 09:39

Hihi Kristo,aspoň o sobě podnájemníček dává vědět.GRATULUJU k těhulkovství :)

Děkuji za pochvalu deníčku,sesmolila jsem jej včera(vlastně skoro dneska)před půlnocí.Ve 23 h.jsme dorazili z návštěvy :) Malý usnul samo v autě,pak jsme jej jen přesunuli do pelíšku a sundali mu ponožky a šortky :)

Radino,díky za nakuknutí a písnutí.Každopádně dej vědět jak to tam po slejváku vypadá.Ale zapoměla jsem dodat že Sl.pobřeží je hodně dlouhé a že jsme možná byli v blbé části-až na konci.No ale už nás to tam neláká :-)
Vám ať se to MOOOC vydaří,určo si to užijete-příjemnou cestu!

Dneska mám v plánu zajít do lékárny,chci koupit nějaký desinfekční sprej ať ho můžu nosit stále v kabelce,kdyby malý boural.A taky OFF v rozprašovači,malý je poštípaný na noze asi od mravenců tak jim potvorákům nedáme šanci :)

Tak zatím páčko,Gabka a Štěpulda

 
Day
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 03.07.06 09:41

Takze taky prispeju troskou do mlyna… zensky nebudte blazni a nejezdete na Slunecni. Je to hlavni „skubaci“ letovisko Bulharu. Jsem napul Bulharka a dle vlastni zkusenosti bych tam nejela ani na prohlidku:-) Je spousta byt mensich letovisek, treba kolem Burgasu, kde se da stravit uzasna dovolena s cenami pro normalni lidi. Jinak Bulharsko jako takove vrele dopurucuju uz kvuli mistni kuchyni a piscitym plazim:-) Takze peknou dovcu.
 Katka

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 03.07.06 09:43

Gabi - super deníček, je z toho poznat, že i přes všechny mínusy jste si to užili.
Jinak pro dovolenkáře v Bulharsku - mám moooc dobrý ohlasy na Kiten (sama jsem tam ale nebyla), je to na jihovýchodě, levný a ne moc lidí.

Kristo - GRATULACE // … zdá se, že už je to jistý, když bliješ ;-)

Irias - Štepulka je teda Otesánek, kam se na něj hrabeme.

víkend - byli jsme u tchýně a bylo to super, opět jsme si (až na maličkosti) bezvadně rozumněly. Na zahrádce (ne u baráku ale v kolonii, ale aspoň něco) jsme ozobali co se dalo, Anetka dlaba jak pominutá třešně, jahody, maliny, ráchala se v kýbli s vodou a já se dokonce i malinko opálila :-) Tibor v sobotu vyrazil s kamarádem na jedno a vrátil se kolem 2 ráno (stejně jsem mu to řikala, že přijde k ránu, ikdyž se dušoval, že ne, že je unavený) :-) Vneděli opět zahrádka, pak koupaliště - bezchybný dětský bazék - Anetka se cákala, běhala po trávě, byla zlatá. Pak jsme před barákem zjistili, že tchýně ztratila klíče od bytu (asi na koupáku), tak Tibor skočil k jejím rodičům a my dorazili do Prahy až v 21. Cestu jsem prospala já i malá a Tibor hlásil mraky policajtů hlídkujících po cestě. Tak řidičky pozor, jsou asi nějak namlsaný na body.

Prostě nádhera víkend, škoda že tak krátký.

Tak jsem se vykecala :-) snad mi bude prominuto
Sandra a Anetka 15m

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 03.07.06 09:47

Katko,souhlasím s tebou :) Prodavači se nejdříve zeptají odkud jsi a pak účtují :-O Nejvíce obírají angličany…Kitten je vedle Primorska,menší ale asi to bude taky pohodička.Já sama za sebe doporučuji to Primorsko a Sozopol-paráda!

Gabka

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 03.07.06 09:50

nazdárek holky,

Kristo vidíš vidíš… jé ty se máš , to bude březňátko???? no náš vánoční mimís byl dnes otestován tak uvidíme za tejden, ale sestra se na mě koukla a hlásí, volat si nemusíte - stačí až na příští kontrole… já na to že ji mám až za měsíc… tak se na mě zase koukla a prej… v:,–(te se že to bude v pořádku:o)

potkala jsem kámošku co jsem ji potkala cca před dvěma rokama… pro ni to bylo asi jak kdyby mě viděla před tejdnem… zase těhotná, zase s počátečně bujícím břichem a už si v něm hovělo druhý děcko:o))) tak jsem se jí hned ptala kam s prckem na dofču a říkala že Malorca… 2 hodiny letu.. sice je to tam hlava na hlavě, ale prej gut.. dělá u fishera… joooo ta se má právě se vrátila z Mauritia a chorvatska.. prostě jezdí poznávat destinace který nabízí…

jo zítřejší sraz… operativně se rozhodnu až dle čáska.. pokud bude vedro tak nikam necestuju, páč se mi dělá šoufl…

Kristo… jo doufám že na tom nebudeš jak Klaris… s tím blitím… to bych si fucked připadala trapně:o) já ted pokud nejsou vedra, tak se těhotně necítím, ale to co mi roste pod kozama mě vždycky vyvede z omylu… jinak s pohybama si nejsem jistá… ještě jsem je nenahlásila ani u dr. rač počkám na větší hejbanecrejpanec. A neboj únava teprv přijde:o) já byla hotová tak od toho 7-11tt a prosím celodenně.

tak čus

M+M+16tt

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 03.07.06 10:38

Mako - no neblbni - nikomu přece nemůže být tak blbě jako mě :-) já si to už vyžrala za všechny a to prosím už 2×, a zatím není na obzoru žádné zlepšení :-( Jsou i dny kdy nezvracím! (asi tak 2z týdne ..) ale blbě je mi permanentně furt..tož tak..Nikomu to nepřeju, neb dělat se s tím nedá zhola nic..A o únavě mi nemluv, já bych usnula ve stoje, zrovna si jdu lehnout, dítko mi usnulo v náručí..
 Klaris

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 03.07.06 10:45

Pražandy - bude zítra sraz, pokud jo, tak kde? Nejspíš bych dorazila, tak napište.

To mi připomíná, kde je např. MaKačka, Borůfka, Petulinka atd., že nepíšou?
 S.

 
bombardino
Povídálka 25 příspěvků 03.07.06 12:01

Ahoj holky,
taky pridam zazitky z nasi dovolene. Jeli jsme na posledni chvili (rozhodlo se v pondeli a v patek se jelo) do Chorvatska, do Biogradu na Moru. Jeli jsme autem a cesta des bes. Je to dlouhe, na chorvatske dalnici jsou dva tunely obousmerne a tim padem se tam tvorily silene zacpy. Jinak v Biogradu super, plaz vhodna i pro deticky, takove oblazky. Boticky do vody jsme mu ale koupili, na miste, za cca 170 Kc. Nas Jarousek neni zdaleka takovy spac jako Stepula od Gabule, ale cestu pres noc snesl dobre a davali jsme poledni klid tak 3 hodky. Spat chodil az po 11 vecer a vstaval tak v pul devate.
Varili jsme si sami, takze jsem mu davala, na co je zvykly.
Mazala jsem ho kremem Daylong Kids SPF 40, davala mu tricko a presto se mu na predloktich a zadickach udelala trochu vyrazka ze slunicka. Ta pres noc vzdycky mizela. Taky nam more a asi i klimatizace z auta pekne protahla nos, ryma se mu spustila pekna, ale hezky to u toho more odchazelo.
Byla to takova dovca narychlo, puvodne jsem chtela byt jen na chalupe a asi proto se to moc vyvedlo.
Jinak gratuluju vsem tehulkam a taky trochu zavidim. Nam se zatim nedari a to hlavne ze dvou duvodu. Porad jsem jeste nezacala menstruovat (v noci kojim) a nase frekvence je velmi bidna, zdaleka se nesnazime tolik jako u prvniho. Zvlast manza nejak nejevi aktivitu, jsem z toho takova presla.
Tak se mejte pekne, uzijte dovolene.

Katka a Jaromirek 14,5 m

 
iv-ka
Kelišová 5164 příspěvků 03.07.06 12:03

Kristo, moc moc s Lukáškem gratulujeme!!!! Držím palce, ať je všechno v pohodě a moc neblij:)

Gábi, super deníček, včera večer jsem strávila surfováním a hledáním, kam k moři - pokud to vyjde, tak bysme v září někam šupli a to Bulharsko mě láká.. zkusím se mrknout po tom Primorsku, nebo Kitenu, uvidíme.

Koupila jsem borůvky a jdu dělat knedle, poprvé sama, tak jsem zvědavá, jak to dopadne:))

ahooj

iv-ka a Lukin

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 03.07.06 12:36

Kristo,gratulujem ke //:-)))))))))))

Nevíte co Luja?Ještě je 2v1?

Víc se ozvu později.

Zatím pa

d+m+v

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15321 příspěvků 03.07.06 12:40

Kristi :-)))

Jasně, co Luja- stále 2v1 a Borůfka- pořád není doma na trvalo ? pražandy, dejte info :-)

i.

 
Krista
Závislačka 4119 příspěvků 03.07.06 12:54

LUja byla ještě ráno v celku a má k nám dnes přijít do bazénku, tak doufám, že nám tu neporodí…
 K+Z+H

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 03.07.06 13:03

Ahoj holky,

poředně gabo - super deník, super dovča. Holt, to nemůže být všechno úplně ideální, záleží, jak se pak k tomu postavíš a jestli si drobnými nedostatky necháš pokazit dovolenkovou náladu:) Jinak mám pocit, že váš Štípek je hotový sedmispáč. Dostávalas mě s tím vstávali jsme mezi 8 a 9 a po snídani se malý šel dospat a pak spal ještě odpo, jak jste přišli z pláže. bertík, když dá hodinu a půl poo, tak jásám:)

Zdravíme poblionku těhuli Kristu a velmi gratulujeme. Téda holka, to ti všechno takhle vychází? Šťastná to ženo:) Ať je vše ok.

KLaris - už neblej, ať můžeme přijet:)

MAko - ať je tripplík ok.

Náš výlet do Brna už Ivka trochu popsala. bertík se poblil po cestě tam. Asi nesmí před cestou mlíko a jíst za jízdy. Zoo jsme zkrátili kvůli Lukimu a jeho teplotě, ale i tak to bylo prima. Doufám, Ivi, že už jste ok a nic horšího se z toho nevyvrbilo.

Jídlo - jsem fakt ráda, že Bertík přišel o vysočinový titul největší nenažranec:) S radostí předáváme oběma Štěpánům:) My se držíme stále na těch velkých porcích, ale nepřidáváme.

Luja - řekla byc, že rodí, protože večer ani teď není na ICQ. Zatím nepsala, ale Hajdula to bude vědět, tak dá určo hlášku. Ale sázela bych, že Kryštof už je mezi námi:)

Jdu něco dělat, dokud chrupčí.

Pozdravuje vás všechny Markina se Šimonem.

Papa Julie a Albert

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 03.07.06 13:04

Aha, tak proto není online:)

Pozdravujte ji. Celé emimino na ni myslí:)

j.

 
solcka
Kecalka 243 příspěvků 03.07.06 13:08

Ahojky,

Kristo: obrovská gratulace.

Gabule: moc hezký deníček. Ráda si čtu vaše zkušenosti z dovolený. Příští rok už chci někam vyrazit, tak sbírám inspiraci.
Jak to děláte s prďolkou na návštěvě, když se vracíte takhle pozdě domů? Tohle zatím nezvládáme, pořád se řídíme O., takže jsme vždy doma na jeho spání nebo se k návštěvě rovnou nastěhujem a přespíme.

Irias: máš doma pěknýho jedlíka a pravděpodobně bude hůř. Hlavně, že baští. Určitě nabírá sílu po nemoci. Jak na tom vlastně jste, už jste úplně v pohodě?

Opět se mi potvrdilo, že když se na něco těšim, tak to nevyjde. Tenhle víkend jsme měli planované hlídání u tchánovců a my jsme si měli s manžou užít víkend jen ve dvou. Bohužel jsem ve středu onemocněla a do teď se z toho nemůžu dostat. Naštěstí se o Ondru postaraly babičky, takže jsem první dny mohla opravdu ležet. Teď už mi je celkem dobře, ale skoro nemluvím. Jak píše Krista, mutuju.
Tenhle týden odjíždíme na mini dovolenou. Manžel si bere v pátek dovču, tak si budem užívat. Ťukám to, ať nám všechno vyjde.

Jdu něco dělat, mládě spí.

Petra a Ondra

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 03.07.06 13:17

Tak přidávám Vojtulku do klubu nenajezenců.
Ráno snídal 4kousky koláče.Mirdovi stačily 3:-/

Teď obědval 3naběračky polívky,to samé množství jsem měla i já a byla jsem najezená.A už se sápe po rizotu.

Je to nenajezenec:-))))))

Luje držíme palce

d

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 03.07.06 13:35

Petro,

děláme to tak že na návštěvě malého necháváme řádit(samo že ho usměrňujeme)Kolem 22h.už začal polehávat po zemi,sápat se na mně a na Berušky.To byla ještě pohoda,mazlili jsme se,paráda.No a pak už začal kvíkat,už byl moooc unavený,tak jsme jeli.V autě usnul hned po 10min.A spal až do rána.
Vyzkoušej,uvidíš.
Doma ho tak dlouho nenechávám,chodí do hajan kolem 21h.
Jdeme na poštu a máme v 15h.sraz s taťkou v Tescu,nakoupíme a kvečeru má přijít bráchanec(chce ostříhat)se svou kočkou a kamarádka s 14.letou dcerou-Štěpula ji miluje :)
Tak jdu trochu pofackovat obývák :)

Gabka a Štěpulátor

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15321 příspěvků 03.07.06 13:50

jj, štěpa nám tak hodně jí až posledních pár dnů, po té „jakoby“ nemoci. včera pořád chodil a dělal MŃAM MŃAM a ukazoval na kuchyň. dnes ráno ,když snídal v posteli :-DDDDD ( já byla u pc), tak po každémkrajíčku taky MŃAM a ukazoval na prázdný talíř a pak na kuchyň ......

ad spaní- minulý týden nespal přes den 3 !!!! dny, z toho dva dny po sobě… takže se víc nevyjadřuju :-(((

dnes jsem domluvila na rychlo grilovačku u švagra a jejich 3m Lucinky. věřím,že i tam bude štěpa uždibovat masisko, grrrrrrr

zítra frčíme na celý den do Brna a srazík asi fakt nestihneme… ve středu a čt. mám v plánu aspon pár hodinek na bazeně

dnes jsem šla koupit malému dětsku :,-(u smetáček a lopatka a oni NEMAJÍ, prý to NĚKDY dostávají. já snad budu muset koupit ještě jednu normál :,-(u pro něj :-)

dnes jsem se dověděla, že prodejci našeho bytu,kteří se měli stěhovat už V KVĚTNU do nového baráčku STÁLE nejsou odstěhovaní. shit,já chtěla objednávat malíře a za 14 dní bydlet :-((

i.

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 03.07.06 18:06

ahojky…

Gabčo deníček super…užili ste si to krásně…

Kristy…obr mega giga velká gratulace…jak píšeš že to zatím neprožíváš, tak já teda za tebe…moc sem ti to přála…

Irčo tý brďo…prodejci bytu teda fakt naštvali co…jak je tohle možný??? oni nemají ve smouvě že se musí odstěhovat tehdy a tehdy???…už je ten byt papírově váš????

na zítřek se baby mooooc těším…tak doražte v hojném počtu jasný.....

dneska sme při procházce polňačkou objevili že kousek za barákem máme pole s hráškem…my ho na zahrádce ještě nemáme „hotovej“ a tak sem se šíleně přežrala…takže hrášek už nechci pěkně dlouho vidět…

Julie…vy odjíždíte do tý Bvy že??? tak si to pěkně užíjte…

ňák už nevím co sem to chtěla, tak pááá

Lída a Ríšové…táta má dovču…:o)))..tak je s náma…

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 03.07.06 18:08

mmch…co ta Luja…moc sem to nepochopila…rodí teda nebo ne??? nebo už to má za sebou???

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19577 příspěvků 03.07.06 19:20

Lído - Lucka ještě nerodí, jen nebyla dneska na icq, protože jede ke Kristě na bazén.
Já hrášek taky miluju, ale nám nikde neroste a dědovi v Kadani ho minulý týden v noci někdo všechen obral (to měl asi 6 řádků 5m dlouhých) :-(((

Irias - Anetka teda naštěstí spí denně aspoň hodinku, jenom jednou nespala vůbec a to byla celý odpoledne „na zabití“.

solcko - marodit je hnus, o to víc to zamrzí, když je v plánu private weekend. Tak ať jsi brzo fit!

Juli - jestli budeš ještě mluvit s Markinou, tak jí samozřejmě pozdravuj. Jak se vůbec má a co Šimon?

tak já jdu koupat. Co ten zítřejší sraz v Praze … zase Letná ve 3???

Sandra

 
Pisklatko
Kelišová 6403 příspěvků 03.07.06 19:31

Ahoj babulky a malý bobulky,

tak se nám vrací tropická vedérka:-)))) Jsem docela ráda, páč vedro mám radši, než takový to nijaký počasí s deštěm…

Gabčo - super deníček:-) A hlavně bájo dovolená:-))) I přes mouchy, které to mělo, jste si to pěkně užili a nenechali se otrávit:-))) Štěpík je úžasnej spáč, mě fascinovalo to spaní na cestách:-) Doufám, že náš Mates taky bude chrupat, jedeme autem přes noc…

Kristo - gratuluju k dvoučárkovýmu Hugovi:-))) Skvělý, úplně dle síťového grafu:-))) Hlavně, ať je zdravoušek a Ty ať moc nebleješ:-)

Dnešek poho, vrátila se nám z dovči kamarádka se stejně starým Filípkem, tak bylo na hřišti zase veselo:-)))) Ještě s jedním klučíkem budou asi silná parta:-) Je to docela prča sledovat ty tři skoro stejně starý prďoly… Všechno zkoumají a ani jeden u toho nesmí chybět, pak jeden zavelí a nabere směr něco jinýho zajímavýho a všichni se tam zase slezou:-))))
Obídky už Mates dlabe, dneska dokonce misku mého vařeného:-) (br, cuketa, mrkev na cibulce na másle), tak jsem ráda. Ovšem takovej jedlík jako jsou vaši klucí teda není…

Mám dotaz k čištění zoubků. Máťovi jsem teď pravidelně začala večer před spaním čistit kartáčkem Colgate z drogči a pastou Elmex, ráno taky a někdy přes den (doteď jsme to brali sice každej den, ale ne v danou hodinu a taky jsem mu je přejela kartáčkem - prsťáčkem). Máťa si tam pošmrdlá a pak to opravuju. Sice se mu to nelíbí, ale není zbytí… Asi dva dny mu krvácí pusinka, nevím odkud, páč si tam nenechá podívat… Možná ze rtu, jak se snaží zoubky skrýt a tím se pokouše. Nebo to můžou být dásně… Zítra zajdu do lékárny pro lepší jemnější kartáček a uvidíme… Nemáte s tím některá prosím zkušenost? Dík

Mějte se bájo

Pískle s Máťou dnes 15m:-)

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 03.07.06 20:01

Pisklatko

Michalovi tekla z pusy krev, když se mu prořezávaly některý zuby.. doslova se krvavě řezaly na svět.. Kartáčky máme dva Aquafresh a Jánevímco z DM od 4 měsíců.. čistíme obouma ale krev už nám dlouho netekla… teda pokud není úraz že:o)

tak zatím

M+M+16tt

 
Pisklatko
Kelišová 6403 příspěvků 03.07.06 20:31

Mako - Máťovi se právě prořezaly špičáky a jedna stolice. Tam ale nečistím, čistím jen ty přední. Myslíš, že by ty dásně mohly bejt tak citlivý i vepředu?Díky P.

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 03.07.06 20:41

Ahojky,

tak jsme odpolko fičeli s mládětem na poštu a volal manža že prej nejen že nám někdo v noci zcizil anténu na autě ale také strašně nutně potřebovali naší zadní SPZetku :-O No paráda :-/
Ale beru to pozitivně,alespoň jsem sjela na dopravku a nechám si auto přepsat…už skoro rok budeme majiteli my a ne laesingovka a ještě jsem ostuda nebyla to přepsat :-) Musím tam ještě zítra,chtěli po mně ŽL a potvrzení o pozastavení činnosti a to jsem samo neměla.

No a teda z pošty jsme se měli s taťuldou srazit v Tescu,takže jsme tam s malým došli a procházím si tak kolem pokladen a najednou se na mně směje nějaká ZNÁMÁ,POVĚDOMÁ tvář a říká:Paní pojďte já Vám něco ukážu!
No neuvěříte,Pity z VV2 :-D Měl tam nějakou promo akci,koupila jsem si u něj takové udělátko na PET lahev.Našroubuje se to na hrdlo a je to držák a nalívátko.Dokonce se sám od sebe podepsal :)
Musím teda říct že je hodně příjemný a tvář má jako panenka,hlaďoučkou a je fakt pěkný.
No takže jsme trochu pokecali a už si nás vyzvedával manža :-)

Teďkom si chroupu hrozno a jdu čučet na super komedii: Dvanáct do tuctu II.-je to o rodině s 12.dětmi-paráda :)

Tak papa a dobrou

Gabka

 
Mava
Generální žvanilka 24746 příspěvků 03.07.06 21:08

Ahojky,

Gabko, gratuluji k deníčku. Je fajn, napsaný výstižně. Škoda jen, že to nevyšlo podle vašich představ. No aspoň víme všechny kam nee.

Kristo taky gratulace a i trošku závist. My zatím druhé mimi neplánujem. Ale občas s nostalgií vzpomínám, jak mi bylo fajn, když jsem byla těhu.

Irias to je fajn, že Štěpula jí. Lib. spíš s jídlem zlobí. Ale chleba i polívky by mohl pořád. Dnes mě překvapil i u oběda. Jedl přímo předpisově. Uvařila jsem mu telecí na rajčatech. Doslova mlaskal.

Jinak Lib. celý den něco pojídá na zahradě, a pak nechce baštit připravené svačinky. Dnes začal maliny, pak jahody, třešně a nakonec hrášek. Výsledek 5krát přímo posranej. Má větší spotřebu plín než před rokem.

U nás dovolená stále s otazníkem. Včera se vrátili babi a děda z Chorvatska a docela nás nalákali. Možná v září se někam otočíme. Já bych moc ráda.

Tak papa
Marťa+Liborek

 
Brnacka
Kecalka 136 příspěvků 03.07.06 21:54

Vítejte,

Tak jsem po týdenním pobytu mimo Brno zase zpátky (pro zvědavce …jen u našich na venkově a u druhé babičky).

Zítra na srazík Brno dorazím, ale teď jdu na komentáře omrknout co a jak, kolik nás bude a ještě se uslyšíme..

Tak zatím. Hana a Nelinka

 
Olda
Kecalka 356 příspěvků 03.07.06 23:07

Dobrou noc,
Gábi deníček velmi poučný, a super asertivní manža, Míša by jim snad dal i nějaký leva navíc, tak zdatnej je to obchodník :))

kristo, maminko, gratuluju k Hugouškovi, jak já závidím :)))
Když si tu čtu o těhulkách až mě z toho vždycky píchne u dělohy :)))

však jestli tu vydržíte ještě dlouho psát a se dvěma harantama budete nestíhat, tak já vám do plného nasazení zahlásím // a vy budete jen nostalgicky vzpomínat a basta. :))

Pražandy mají zase sraz a já místo toho budu škrábat omítku, ach jo.
ale až to bude hotový ...... tak budu jen sedět a hledět.

Dneska sem celá unavená sedla na postel a Vítek si hrál a já měla sílu jen dozorovat, pak sem si k tomu lehla a pak už jen vím, že na mě klepali truhláři jako že už dou a Vítek ležel vedle mě a taky spal. Ani nevím jak se za mnou vyškrábal na postel.

Lily, díky za rychlokurz, Vítka jsme od mala učili Á šup, ale v bazénu ho opravdu zajímá všechno okolo a tak jde pod vodu s otevřenou papulou, ale zatím ho to neodrazuje. Uvidíme časem. Zatím připouštíme vodu do bazénu :)))

Tak pa, kluci už chrupkaj, tak si jdu tiše přilehnout
 Olda

 
Brnacka
Kecalka 136 příspěvků 03.07.06 23:13

Tak jsem jen zběžně přečetla komentáře z posledního týdne - tedy z minulého deníčku, první půlku týdne podrobně, ale na tu další už nemám sil (sedím u toho 2 hodiny a nemůžu se dobrat konce)…takže pár dovětků k minulému deníčku

Irias - díky za odkaz na AVENT sport, už se orientuju, je dobré tady mít takové tahouny, jako je Irias, co? :-))

Lujo, 16m Kuba a teď už každým dnem rodíš? Holka, to byla ale rychlovka !

Pití - granulovaný čaj nedávám, říkám tomu jed!, pijeme Leros a Megafyt, s žádným nemáme problém. Nelinka pije všechen. Ale do 13m pila děsně málo, pak jsem dostala od švagrové zničehonic držáky na AVENT (ty rukojeti, nebo jak bych to honem teď nazvala) a od té doby si flašku naklání sama a vypije 500ml za den. Určitě to bylo v tom způsobu podávání. Takže nenápadně vždycky někam čaj postavím, kde je přístupný i N. a jen doplňuju. Vodu rozhodně nepřevařuju, používáme Fromin nebo Kojeneckou přímo z Globusu. A když dojde čaj, pije se nepřevařená voda, ev.smíchaná se šťávičkou HAMI.

Koblihy, lipánky a jiné sladkosti zá:,–(ně odmítám, samozřejmě, že N. ukazuje že jako ham,ham, ale zacpu jí pusinku kukuř.křupkou nebo teď tím vším ovocem (meloun, kedluben, jahody, broskve), tchýně je nakonec naladěná na mé notě, takže s tím problémy nemám, že by mi ji cpala jedy a éčky :-))

Sandro - taky mám Glukopur, normálka z Globusu, je i v Interparu.

Usínání a spaní - taky se musím pochlubit s tím spaním - položím do postýlky, odcházím, usíná do 10 minut a v poledne spí 3-3,5 hod. V noci je to horší, ještě se furt probouzí na noční kojení (asi 2×), ale je to spíš takové tulení než kojení. Snažím se kojo jen 1× za noc, zbytek řeším dudlíkem a chumlačkou (tak říkáme plínce, kterou jí dávám od malička před obličej, aby se s ní mazlina a chumlala). Udušení nehrozí, nebojte.

Brněnský srazík - kolik nás přijde, to netuším, vidím že jen snad Liduška, ostatní mají už něco jiného, nečekané nebo naplánované akce…vůbec nevadí, vždyť se můžeme vidět i jiné dny a jak jsem psala, stačí 2-3 baby :-)), že Irias?

Tak dobrou.
Hana a Nelinka (dneska 14m)

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 04.07.06 07:25

Pisklatko - to netuším … ale mám pocit že je to nedávno co tu právě proběhla diskuse ohledně krvácivosti dásní u batolete… tak pokud jsi nečetla tak pohledej

jo už jsem ji našla, ale to asi nebude váš případ:o(
 https://www.emimino.cz/modules.php?…

 
Borufka
Kelišová 5417 příspěvků 04.07.06 08:28

Ahooooooj ženský :-)))))

překvápko, hádejte kdo je zpátky??? Joooo, jsem to já!!!! Zatím teda jen v rychlosti a žádné velké psaní to nebude, dům je ve stavu velkého úklidu, praní a dodělávání, ale JSME DOMA!! Vůbec nevím co se tu celou dobu dělo, neměla jsem ani kde si přečíst co zrovna probíráte, ale teď už to bude lepší. Docela jsem si bez netu zvykla, ale chyběly jste mi!
U nás v podstatě nic nového, po dýl jak čtvrt roce jsme zase konečně doma, máme za sebou šestou dětskou, očkování na spalničky (bez reakce), nějaké nové zuby a slova a taky už 37 týdnů těhotenství a když vidím v jakém jsme teď bordelu tak doufám že budu aspoň týden přenášet :-))

Včera jsem v garáži konečně našla kufr s mimi věcma ale v šíleném stavu, všechno půjde do pračky, mezitím musíme smontovat skříně, no kdybyste to viděly, je to jak po výbuchu, na všem hory prachu, ale už to jakž takž vypadá, bylo to horší. Erik spí sám ve svém pokoji v nové postýlce (dostali jsme po švagrové tu větší dětskou) a díky bohu celou noc, padám už večer na tlamu. Záchod nám zatím funguje jen ve sklepě což je dvě patra od ložnice, no v noci je to lábuž, člověka to docela probere než vyfuní s pupkem dolů a nahoru :-) Mimi se daří dobře, spokojeně si škytá a nějaký bordel ho vůbec nezajíma. Zato Erik je z toho na větvi, všechno zkoumá, tahá mi do pokoje různé zbytky kamení apod. co kde po chodbě najde, kabely, chráničky, kusy omítky :-)

Zatím pořád počítám s Vysočinou, tak se snad nic nezměnilo? Napiště mi tu někdo v kostce co je nového, jo?? Nějaká další těhule kromě Klaris, Maky a Lucky (zatím nemám žádnou zprávu že by tomu u ní bylo už jinak:-)).

Jo a taky jsem tu už měla 2× na hlídání tchýni, po roce a 4m je to docela úspěch, že jo? Ale aspoň že se teď pochlapila a pomůže, potřebuju to jako sůl, s Erikem člověk nic kloudného neudělá. Tak já zase mizím, ale už jsem připojená tak se snad najde brzo chvilka…

Pa

Borůfka, Erik a 37tt

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 04.07.06 08:32

Dobréé ráno,
my jsme se dneska konečně vyspali.S flaškou čaje a jen jedním kojem:-)).

Od včera zuřím,nemůžu se dostat do mailu.Prostě mi to hlásí chybu a nechce mě to tam pustit.Tak musím udělat novou mailovku.
Ale co mě s,,,e,že jsou všechny mailový adresy v háji.

Včera jsme se stavili u tchýně.Měla prokluky nějaký trička.Vojtulka dostal krásný Medvídkem Pů.Prý nepašovaným:-))))) a Mirda tílko.No a V.ještě takovej kýč.Tílko a kraťádky s japondkejma obrázkama.Na venek dobrý.

No a večer se stavila kámoška co bydlí nad nama a žije v Německu.Super jsme pokecaly.Má 17-ti letého syma.Dvakrát potratila jednou ve 12tt a podruhé ve 20tt a chce miminko.Strašně jí přeju ať jí to vyjde.Konečně přišli na to proč se to vlastně stalo a našla chlapa,který chce jí a ne peníze.Tak jsem šťastná za ní a držím ji pěstičky:-))))).Snad bude všechno dobrý.

Oldi,taky těhulím závidím:-))))a doufám,že se ještě někdy dočkám.

Užijte si dneska sraz v Brně,my se možná přidáme příště.Jestli vám nebude vadit,že budu muset vzít celou rodinku.Přinej­horším Mirdovi zalepím pusu a Romana zamknu do kufru:-)).
Ale musím zho pochválit(man­žu)poslední doboui se snaží.

krásný den

Dana,Vojtíšek a Prázdninový Mireček

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 04.07.06 08:37

Jé,ahoj Borůfko:-))))).Než doklepu komentář tak přiskočí nový a tvůj.

Tak jste konečně doma a můžeš chystat na mimi.taky už se ti ti krátí.

K těhulí se řadí ještě Klaris:-))).

Tak vítej zpátky mezi náni:-))

d.

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 04.07.06 09:15

Dani né Klaris…čerstvá nová je přece Krista.....
ahoooj Borůfko…

Hani (Brnacko, pokud se nic nepřihodí tak už su do Brna nachystaná…takže se mnou počítej na 99%…:o)))

zatím pááá

joo a možná dorazí Iv-ka…

Maka asi nee páč je pařák a bylo by jí blééé

jinak už nevím kdo by???

možná teda jestli budeme jen 2 -3 tak bych sebou přitáhla tu svoji bejvalou kolegyni taky s Jarnulátkem Jiříkem…o týden mladším než Ríša.....kdyby to teda nevadilo…

tak pááá

Lída a ten zbytek…

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 04.07.06 09:21

Lidu,hlava mapa.Asi užý mám fakt vykojenej mozek

Tak mail jsem zprovoznila.Mám novou adresu

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 04.07.06 09:42

Ahojky,

pokračování story ze včerejška…ráno si nachystám všechny papíry na tu dopravku,mladého předám taťkovi a jedu si vystát frontu…když jsem asi 3.na řadě tak jsem z VT zjistila že máme propadlou technickou-28.6.06!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myslela jsem že mě trefí!!!Paní mi samo nic nedala,musí být nejdříve technická.Takže manža volal známému,vystřídali jsme se u auta a jel tam.Až přifrčí zpět tak zase pojedu já :-O
Naštěstí se paní u přepážky smilovala a řekla mi že pak už nemusím stát frontu ale rovnou ať jdu k ní …aspoň něco!!

Trumfne někdo smolaře dne?? :-D

Gabka

 
Brnacka
Kecalka 136 příspěvků 04.07.06 09:52

Liduš, vem klidně svoji kolegyni s Jiříkem, to vůbec nevadí, že nechodí na Jarňulky. Vždyť máme společných témat i tak dost, no nee?

Tak odpoledne čauky všem - 16 hod, hlavní vchod Lužánky.

H+N

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 04.07.06 13:28

Ahoj všichni a hlavně

Borůfkóóó, ahóóój!!! Konečně jsi zase zpátky:) už jsem se bála, že tě už nezastihneme 2v1. Probírají se hlavně dovolené, spaní a jídlo dětí, záchvaty vzteku, těhotenství, a semtam něco nového. Prostě všechno je při starém, jako by ses vrátila po týdnu:) Obdivuju tě, jaks to zvládla. Já bych dřív umřela, než uklidila barák po přestavbě a pak šla rodit.

U nás nic new. bertík spí, já jdu pofackovat byt a začnu balit do té Blavy. Celkem se těším, i když vůbec nevím, co nás tam bude čekat. Je to taková minidovolená bez pevného řádu.

Tak se tu mějte, možná zaskočím ještě večer, razíme zítra poo, aby Bertík v autě spal. Teda snad to nebude jen 30 minut jako po cestě z Prahy. Vracíme se v pátek nebo v sobotu. Liduš, díky za přání hezké dovči:)

Gabko - fakt dobré. Pro tento týden vedeš!

Srazík v Brně si užijte, já zkusím Jardu nasměrovat na ten srpen. Kristy, už víš, která týden?

papa julka a bertík

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 04.07.06 13:40

Juli dobře dojeďte a užijte si to!!!!

Teď jsem dorazila z dopravky-mame novou SPZtku,nový malý techničák a dokonce jsem koupila i novou anténu.Lidi ve frontě mě chtěli vraždit,když mě paní hned vzala,ale co…já si tu frontu vystála 2×!!

Jdu pověsit prádlo,pak asi skáknem na chvíli na písek a večer za známýma.Po 21h.má dorazit má máti,bude tu do pátku a my razíme ve čtvrtek na chalupu.Tož se ještě večer ozvu.
Zatííím papa

Gabka

 
solcka
Kecalka 243 příspěvků 04.07.06 14:13

Ahojky,

Borůfko vítej opět mezi námi. Holka klobouk dolů, super jste to zmákli. Teď ještě všechno dát do pucu a už může přijít prďolka

Gabčo u nás to s návštěvama asi takhle neprojde. Ondra chodí spát po Večerníčku, takže si nedokážu představit, že bych ho nechala do devíti nebo deseti někde běhat. Uvidíme, třeba to někdy zjistíme, ale zatím se mu přizpůsobujem

S chozením jsem zatím nikde nebyla naše dr. má 3 týdny dovolenou a ráda bych zašla k ní, takže až se něco dozvím, dám vědět.

Už jsem dlouho nic nečetla od Skrolan. Nedovolenkuje se?

Holky, jinak už je to tady. Dneska mám 3. křížek na hrbu. Bolí mě celý tělo, už ani nemutuju, ale šeptám. Toto hezky začíná. Doufám, že už se z toho konečně vyhrabu. Zítra odjíždíme na Sázavu. Až manžel přijde domu, tak přestávám mluvit a už budu jen ukazovat.

Pořád vzpomínám na co všechno jsem chtěla reagovat, ale je to marný.

Všem přeji krásnou dovolenou, těhulkám žádné bléé stavy a pohodový porod (Luje a Borůfce - ostatní mají ještě čas)

Petra a Ondra

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »