Jarňulky 2005: Ostrávijen páj

Rodičovství

aneb 15.4. byl Nohavica v Lucerně ... a já tam byla taky předchozí deníček jsme zaplnili 300 komentáři, tak to co bych normálně napsala jen jako komentář prostě trošku (trošku víc) roztáhnu a je z toho nový deníček ať se načítáme rychleji a můžou psát i ty s pomalejším připojením v práci (Pískle že?) ;) a koho koncert Nohavici nezajímá, tak číst nemusí a rovnou může plynule přejít od minulého deníčku do tohoto.

Měli jsme info od sestry mé kolegyně, že v úterý to byl masakr, narvaná celá Lucerna a vůbec z toho nebyla moc nadšená. O drahých cenách pití v Lucerně bych se zmiňovat nemusela, ale nedá mi to (0,5l piva 40,– a stejné množství vody 60,– střik z b.vína 2:3 (víc vody) stál 100,–) 8-O Říkám si - plastová lahev vody do báglu to jistí, jenže to bych na ní nesměla zapomenout, takže jsem jen ucucávala s kolegyní jedno společné pivo. V práci jsme se psychicky připravovali na dlohou frontu a návaly lidu a dorazili v 19h ke vstupu, hle světe div se - nikde žádná fronta! Tak jsme spokojeně vešli (lístky byly platný!!! kolegyni co je kupovala se evidentně ulevilo) :-) a zaujali jsme místa na stání proti pódiu v druhé řadě. Na parketu byly židle, takže k pódiu docela dálka a kolega, co si zapomněl brýle se díval jakémusi pánovi přes rameno do foťáku, který měl asi 10× zoom :-))))) (Irias vidíš, to se tobě už nestane hih)

Než začal koncert přišlo mi to nekonečný, bylo mi vedro, vzduch stál a začínal houstnout a to ještě nebylo v sále zdaleka plno (poprvý jsem byla v Lucerně před dlouhými 14 lety a pořád je to tam s klimoškou stejný, tj. blbý) :-/ pravda jedna změna nastala - nesmí se tam už u barů kouřit (nevím, jestli někde jinde jo, nehledala jsem, ale řekla bych že ne), naštěstí, protože to bychom už všichni asi pomřeli (a to podotýkám, že jsem kuřák a přesto to plně schvaluju). Jedné kolegyni se z toho vzduchu najednou začalo dělat mdlo, tak šla o patro výš a opláchnout se na záchod a zas se vrátila (to se za koncert stalo ještě asi 5× ale pokaždý to ustála). Postupně jsme se sešli celá banda (5 holek + 4 kluci) a stále čekali a čekali. Sál se plnil, ale víc se lidi cpali „po stranách“ sálu, takže v té naší části se do docela dalo. Potkala jsem tam taky jednoho spolužáka ze SŠ a dali jsme chvilku řeč (mimojiné i o tom, že v létě chystá svatbu, tak jsem se hned pozvala :-))) no a vypadám prý pořád hrozně mladě - na to, že jsem už 4roky mamina :D což mě potěšilo). Dvě nezadané kolegyně po jeho odchodu hned zjišťovali jestli bych je prý nemohla seznámit a se smutkem v oku si vyslechly, že se bude ženit, jedna to komentovala slovy - no třeba si to ještě rozmyslí … :-))) no nic, zpět ke koncertu

Nevím kolik mohlo být (ale rozhodně to nebylo přesně v 8), když konečně zhasla světla a na pódiu se objevil klavírista Cidlinský a po něm v zápětí Nohavica .. a začal koncert. Nebudu sepisovat jednotlivé písničky, které zazněly, bylo jich spousta jednak z alba Ikarus, ale i starší a bylo to krááásný! Takových těch klasických až tolik nezaznělo, ale mě to nevadilo (ikdyž těšínskou nebo darmoděje bych si moc ráda poslechla). No­havica samozřejmě jako vždy sršel vtipem, jeho reakce na všemožný situace v sále způsobují, že i v Lucerně má člověk chvilkama dojem, že sedí někde na verandě nebo zpívá v partě lidí u ohně, jak vás to vtáhne. Zpočátku byla Lucerna tišší, ne že by lidi neznali slova ale tak to bývá na každým koncertě, než se lidi „otrkaj“. Na rozehřátí zafungovala výborně písnička Orangutan, kdy i ty absolutně bez talentu a sluchu mohli zpívat z plna hrdla refrén a všichni rázem o­žili.

Staly se i takový věci, jako že si Jarek všiml někoho v první řad, že ho točí, aniž se o tom spolu předem domluvili, ale divák oponoval, prý nikde není cedule, že filmovat je zakázáno :)  tak prý to má pak hodit zdarma na youtube :-))) a běda jak to neudělá dobře, no a že se nemusí bát, že ho prý z DVD vystřihnou :-))) ale na závěr koncertu dodal, že toho „filmaře“ možá dá do sestřihu nepoužitých scén, jak bývá v bonusech na dývkách :-)) Další vtipná věc se stala, když se zpívalo „jdou po mě jdou“ a Nohavica s publikem se krapet neshodli (pokazil to on), tak že začneme nanovo, inu proč by ne - když nám to tak jde, tak proč si nezazpívat znova, to by byla škoda :-))) Stalo se i to, že výborný sopransaxofonista Žáček se jaksi zapomněl na jednu písničku v zákulisí a bylo to jaksi neplánovaně, tak se kolem toho strhla opět vtipná debata a nedá se to všechno ani popisovat, to člověk prostě musí slyšet / zažít ;-)

Na co nesmím zapomenout je písnička Já tam byl, kterou zpívá Nohavica se skupinou PioSquad - bylo to úúúúžasný, to je druh hiphopu, který je přesně moje krevní skupina. Zazpívali pak ještě jednu písničku sólo, tak si Nohavica moh dát oraz (jestli bylo na pódiu stejně jako v hledišti, tak se divim, že to vůbec uzpíval) a docela zklamaně jsem si všimla, že na P.Squad se téměř nikdo nehýbal ani nevlnil přitom to byla skvělá písnička, no nic.

Někdy v půlce koncertu se mi podařilo, že jsem vplula na uvolněné místo v první řadě stojících, takže parádní výhled a hlavně i lepší vzduch ;-) no a vedle mě stál nějaký kluk a ten jeho hlas když zpíval! Jsem se styděla a snažila jsem se aspoň trochu o čistý tón, ale pak mě to přešlo a užívala jsem si :-) (ale možná že trpěl ten kluk, jestli mě slyšel, ale což, hih). Po téměř každý písničce byly bouřlivý ovace, hvizd a pod. projevy nadšení a když už byl konevc, tak to nebralo konce až mě brněly dlaně :-))  Nohavica dal asi 4 písničky přídavkem … na závěr byla Kometa a pak Strážný anděl (uááá při obou jsem měla husí kůži) no a pak to skočilo, Ladovská zima nebyla, jak avizoali na Novinkách.cz a nikomu to vůbec nevadilo :-)))

V tu ránu se nahrnuly davy na obě schodiště a protože to udělali i lidi na I. a II. balkonu, tak přízemí stálo (kdo neví, tak sál Lucerny je pod zemí, takže proto) :-) no tak jsme vzdali pokus mačkat se v ještě vydejchanějším vzduchu s tou masou, která skoro nepostupovala a s kolegyní jsme si sedly na uvolněné sedačky a povídaly, ven jsme pak vyšli, když už bylo schodiště volnější a my se bez problému dostaly na vzduch - já hned pádila do blízkého KFC pro půllitru čehokoli k pití a na místě to do sebe kopla - bublinky nebublinky - a pak hurá domů. Celou cestu, pak při usínání a ještě i teď si pořád pobrukuju písničky od Nohavici a je mi líto, že letos už žádný koncert nebude, bylo to hrozně fajn!

Sandra

Peletonek :

Kris - 17.2 . Vojta
Gabule- 18.2. Štěpán, 11.9.2007 Emma
Maka- 18.2. Michal, 18.12.2006 Matěj
Irias- 18.2. Štěpán
Borůfka- 19.2. Erik,23­.7.2006 Adam, 6.7.2008 Teodora
Solcka- 19.2. Ondřej, 29.1.08 Martin
Skrolan- 25.2. Jakub,1­.9.1996 Domini­ka
Hajdula- 28.2. Ondra, Barborka10.10.2008
Iv-ka- 28.2. Lukáš,20­.7.2007 Ondrá­šek
Krista- 7.3. Zuzanka, 1.3.2007 Tomášek
Mava- 7.3. Libor, 15.3.2009 Linda
Liduška- 11.3. Ríša, 12.7.2007 Niki
Monika M- 17.3 Terezka, 29.8.2006 Filípek
Julie - 19.3. Albert
Ifča- 30.3. Jakub, 2.7.2008 Kačenka
Efča- 30.3.Vojta, 5.3.2009 Honzík
Pískle- 3.4. Matěj
Sandrik- 3.4. Anetka
Klaris- 7.4. Bianka 31.12.2006 Jorika
Dana 26- 14.4. Vojta,6­.2.2001 Mirda

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 16.04.09 11:13

světe div se - prvníííííííííííííí.  

jdu číst.
e  

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 16.04.09 11:14

tam chybí nadpis jdu poprosit Lesinu, ať ho doplní :-))))

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 16.04.09 11:22

Sandři , kráááásně popsáno. Byl to obr zážitek, to je znát.
Nohavici písničký znám a nekteré si i ráda zaspívám, ale takhle do detailu, co , která, s kým, kdo hraje...... no nevím. Hlavně jste sit o užsně užili  a to, ze byl vydychaný vzduch a spousta lidí - to je jen plus, to by ta atmoška nebyla ta pravá, no ne?
Takze hold vsem kulturnim akcím, a at je jich do roka víc než jedna.  

e  

 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 16.04.09 12:14

druhá:) Sandra se nepočítá a Skrolanka podruhé taky ne:)  

Sandro, díky moc za deníček, přesně tak jsem si to představovala… muselo to být úžasný. My byli s Radkem naposled na koncertě bůhví kdy, myslím že to byl Plíhal, tak to bylo trochu komornější. Letos se třeba už dostanem na nějakej fesťák..  

musím končit, jdu teprv vařit, Ondra spí a nají se pak  

iv-ka

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 16.04.09 12:17

Jůůůůů třétíííí jestli dobře počítám:-))) Dnes jsem si stvořila koment na doma, tak ho kopíruju do nového deníčku:-)))) Sandři díííík a jdu číst:-)))

Ahoj babulky a malý bobulky,

tak jsem konečně tu:-)))) V práci mi opět nejdou vkládat komenty, páč už jich tam je hodně a prostě to nejde:-( Tož píšu si to do mejlu a doma to jen hodím na emimčo:-))) Sice asi nebudu úplně aktuální, ale alespoň tak… Jinak klíďo bych napsala nový deník, ale já vůbec nemám nápad… fakt jsem teď po této stránce dutá jak poleno:-)

Velikonoce u nás byly v pohodě u tchánů, chlapi nás s tchýňkou vyšupali pěkně:-))) Byli jsme hodně venku, na hřištích, u Labe na kačenách, ale stejně bych raději na chalupu nebo chatu… Počasí super:-) Nakoupila jsem si základ jarní/letní garderóby (2 kalhoty, 3/4, triko, košili) a povedlo se mi to dokonce v Tescu:-))) Mé zbylé špeky se kupodivu dostaly na místa, že mi sedí normální konfekční oblečení:-))) Jsem ráda. Pak story Máťovo boty, ehm… Koupili jsme rovnou dvoje - jarní plné a sandálky. Jarní plné si hned vzal na sebe a během jednoho odpoledne rozlepené:-( Byly od Bati za 7stovek, málem mě kleplo… No nic, dědeček vyřídil a vrátili mu prachy, šikula, naštěstí. Jinak by byly měsíc v reklamaci a za měsíc by nám byly na prd, páč bychom museli stejně koupit jiný, že… Včera jsme objednali od Santé do lékárny jedny parádní, tak snad dorazí a 28 Máťovi bude…
Dnes má Matěj se školkou výlet na Říp, tak počasí jim vydrželo, trochu fouká a Matýno jen v mikině - mno snad přežije bez nastydnutí. Ještě jsem mu ve školce teda šoupla jednu mikču, ale s bundou bych měla lepší pocit… Jsem zvědavá, jak se mu výlet bude líbit:-) V út jsme byli na trampolíně, tak to bylo super. Máťa teda na tu velkou trampošku nechce - bojí se, tak hopsá na malých a měli tam takovou překážkovou dráhu, tak ho děsně bavilo překonávat překážky - no jo chlap:-)
Jinak jsem taková nějaká unavená a přetažená, nic moc nálada… Ale to bude zase ok:-)

Velikonoce - super, že jste si je všichni užili, bylo krásně, fakt!:-))))

Kristo - šmarjááá pano taková diagnóza:-( To nééééé… To sis (a nám) teda dala tím hledáním info na netu pěknou pecku… No každopáďo jděte na ten stěr co nejdřív, ať máš prosím Tě klid! Já věřím, že je to v pohodě a bude to nějaká „jen“ alergie… Držím palce!!!!! Jo a sousedi dobrý, že takhle pomáhají))

Hani - to je fajn, že se solná Ondrovi líbí:-) A od školky je to dobrá akce, fakt:-)

Julko - tý brďo maturanty učíš, to jsem vůbec nevěděla! Tak to jsi dobrá:-)))) Musíš mít nervy ocelový, ne?:-))) No a hlavně, ať se maturita povede:-)))

Mavo - gratulace k měsíci:-))) A Libčovi co nejrychlejší uzdravenííííí!!!

Sandři - tý jo školka v přírodě:-))) Já bych teda Máťu ještě nepustila, ale Anetka je zkušená školkařka a pohodářka, že jí klidně a zvlášť když se těší!:-))) A jak píšeš, kdyžtak si pro ní zajedete:-)))

Evi - už jsem tuuuu:-)))Super, že jste si to na Slováči užili a řidička jsi teda supér:-))) A jsem ráda, že maminka je lepší. No a k taťkovi - ti chlapi jsou s těma doktorama hrozný - viz. i můj táta… Po zdi bolestí lízt bude a k dr. ne a ne… Ach ta jejich ješitnost… nebo co to je… A užij dnešek doma, sice pracovní, ale doma:-)

Ivko - jéje, tak u vás ať je taky brzo líp a nemoci fuč! Hlavně, že bříško je lepší…

Irčo - tak to je fajn s těma očima! Mám radost s Tebou… No a že to v práci ví neřeš, kolegyně je vykecprd.. Héle to bys pak mohla chtít po té klinice provize za dohozený klienty:-))))) A Velikonoce u vás taky báááájo:-))) Jo a zánět fuj, rychle vyléčit, ať máš na léto klíd.

Tak to je vše, večer vložím:-)))

Mějte se krásně

Pískle

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 16.04.09 12:39

Ahoj ženy,  

zdravím vás v novém deníčku- Sandři děkuji!!!! Nohavicu mám moc ráda.  

Irias - všechno nej k svátku!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!  

Předem se omlouvám, nemám vše dočteno- nestíhám. Jak je hezky, jsme furt venku. Večer dělám domácí práce a padám za vlast:-))))  

Včera jsem byla v poradně- Honzík má 4,5 kg a 57 cm. Paní doktorka ho chválila a říkala, že je krásnej:-))) (rdící se smajlík) Odpoledne Vojta na bruslích, já s kočárem, sotva jsem mu stačila:-)))No stahaná jsem byla jako kůň:-)))
Taky jsme se konečně sešly s Ifčou - kačenak už je tááák veliká.Je krásná a děsně podobná Kubísovi. Pěkně jsme poklábosily, mimochodem i o tom, jak se vůůůůůůůůbec netěšíme na srazík:-)))))))))
Dnes mi konečně dorazila mateřská!!! Hurá!!!!! Rovnou dvě dávky:-)) Nastupovala jsem v 2.února- no comment… Můžu jít utrácet:-)))))  

Nakonec jsem přece jenom neodolala a koupila tu Manducu (nosíltko). Je to super věc. Určitě ji využijeme. Dokonce i manža si ji oblíbil a to je co říct:-) Ale je hrozný, jaký jsou rozdíly v cenách. Věnovala jsem tomu asi dva večery a vyhledávala na netu e-shop. Nakonec jsem sehnala za celkem slušnou cenu s dárečkem navíc  a poštovným zdarma:-)  

Kristo - ať hlídání vyjde!!!! A super,že je Tomášek lepší. na tom potním testu jsem byla s Vojtou, když mu byl rok. Taky v Motole. Držím palce, určitě to bude OK.  

Mavo - snad se Libča brzy uzdraví… Linduška taky pěkně přibírá- super:-))Jsou to kulíšci, co:-)Sousedům se teď narodilo mimčo a Honzík je proti němu čahoun:-)))Letí to šíleně… Už jsem vyřadila spoustu oblečků. Co měl Vojta ve 3 měsících, no­sí Jenda teď:-)))  

Jeník řičí, musím končit.  

Papa E.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 16.04.09 12:39

Sandři - jéééé to je krásně napsaný:-))) A byl to pro Tebe vééélkej zážitek, to je super:-))) Ta atmoška musela být fakt pěkná a hlavně sranda:-))) Já od Nohavici znám jen pár písniček a ani nevím, jak se jmenujou, takže nevím, ale věřím, že sranda s ním musí být:-)))) Nás čeká v červnu velkej koncert, už se moc těším:-))) Kapela mého mládí Depešáci:-) Já totiž byla holky několik let černě odívaná, ověšená stříbrnejma křížema a DMkama - no prostě depešanda:-)))))))) Tak to bude slz a husích kůží:-))))

Jo a k fotkám za mlada - super nápad! Ale já mám fota u našich, tak u mě to bude na dlouhý lokte:-( A to ještě „dlužím“ do galerky fotky z Máťových narozek, ehm… No vidíte, náplň na neděli:-))) vložit fotky:-)))

Tak jdu něco „podělat“

Pískle

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 16.04.09 13:04

začnu od starého deníčku -  

Kristo- máš dobrou vstřícnou doktorku, že tě objednala na  testy. víme, že dopadnou dobře,ale jistota je jistota :-)). přeji úspěch s novou hlídačkou  

Ifčo- ted je hodně zánětů spojivek, tak at je brzy líp. tělísko za 6 tis… hm hm :-))  

Sandro- deníček pěkný. sis koncert krásně užila-lístky platný ,Nohavice pěkně komunikoval s publikem. já folk nemusím ani jej neznám. od Nohavici jen tu Ladovskou zimu :-))))))))))))))) a překvapila jsi mě, že jsi kuřák  

Pískle- gratulace k novém a určitě menšímu oblečení ! btw. já mám klasickou konfekční velikost až po porodu.a ted ,bohužel, jsem mezi dvěmi velikostmi… prekérka :-( s botama taky velký úspěch, vč. reklamace. výlet se  bude Matýnovi určitě líbit !    

dnes máme v plánu dost věcí po práci,jen to logisticky zvládnout , mám i postup :-))))))))))))))))) btw. jedeme tento týden už podruhé to Tchiba, mají trekové věci a na kolo. a pak snad bude místo na jejich výtečnou kávičku i zákuseček !    u nás pěkně slunečno,ale studený vítr.. ten by tedy mohl  být krásně teplý. ale od zítřka prý déšt na víkend… I.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 16.04.09 13:14

Efčo- ty máš ale kráááásné a sportovní děti, gratulace !!!    Pískle- Depešáci, učuráááávááááám. jsem také stará depešačka, jen v černém. za komančů  frajerka,  nic nebylo k sehnání a tak jsem  vše barvila.. nostalgie na mne padá :-) btw. tohle byl asi můj jediný úlet v mládí,jinak vzorňačka, chi chi

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 16.04.09 13:30

sakriš, jse si smázla komentář … tak znovu a lépe :)  

Koncert byl opravdu super, davy lidí mi nevadí, ale ten vzduch byl vážně děs (nevím proč, ale naivně jsem si myslela, že to bude lepší než ty všechny roky předtím od plesů počínaje koncerty konče) :-) Na Nohyvicovi jsem byla už po 3 (nebo po4?) ale tohle byl zatím největší z těch koncertů a popravdě, ty komornější jsou hezčí, ale to nic neubírá na kráse toho z Lucerny :-)  

Pískle- já hned věděla, že tvoje absence je kvůli vkládání komentů ;-) gratulace k nákupům oblečení i k zformování postavy, holka zasloužíš oooobr pochvalu, jak se ti to daří! Matěje botky od Bati a hned rozlepený, no děs, hlavně, že vám vrátili peníze
s fotkama se koukej polepšit ;-)   

Efčo - Honzík je pašák, jak krásně přibírá no a Vojta evidentně jezdí na bruslích už jako drak, když mu nestíháš, to je bezva!

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 16.04.09 13:39

hih - se tu musim smát - depešačky - vítejte - ať žije barvidlo DUHA. Bez ni se clovek v te dobe proste neobesel. hih
ach - to byly časy, co? ne vse bylo tak desne, jak se domnivají dnešní děti.  

Pisklatko , no huráááááá, že se ozves, ale Sandra to dobre odhadla s tim dlouhym načitavanim dlouheho dennicku. Takze ted super. No a jak se libilo Matýskovi na Řípu - super výlet. A neboj, bez bundy mu urcite zima nebyla - se zapotily, nez vyslapaly, chudata deti.  

Efco - prdola je tedy poradne zdatny bruslar, kdyz mu s kocarkem nestihas . Super. A Honzik je uz kus chlapa, takhle krasne růst. Maš z nich radost, mamino, právem. tak to má být.  

Irias - take by se hodilo par novych doplnku a kousku oblecení na kolo. Manza si letos na narozky nepreje nic jineho - jen nove kolo. Uz ma i prisetreno, tak ho preci nemuzu sklamat. No a okulky ma z minula zlomene, rukavice prosoupane, chtelo by to i novy dres....... , no a o me ani nemluvim, to bude jak s tim lyzarskym oblecenim. Uf.  

Chodim se kochat na balkon, jak kyti, traviny a stromky pekne rostou, pučí, „lístečkujou“, ach. Chci víc a víc kytičeeeeeeee­eeeeeeeeeek, dělá mi to proste radost. - tomu se říka „chtíč kytičkovej“.hih  

jsem děsne přelitáááá - dávám čaj, polivku, čaj, čaj, polívku, čaj, čaj, čaj, polívku......­.............­..........ale je mi líííííííp. Taková hanba - venku sluníčko a já budu za maroda, ne?  

e      

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 16.04.09 13:45

Evi- v Tchibu toho zas až tak moc na kolo nemají,ale kolové gatě za pár stovek zaujaly i manžu :-))) jinak kolové bývá dost levnější ( asi jako vše) na netu.
ač nejsem doma kytičková, moc se mi ted líbí ten zelený koberec venku posetý pampeliškami :-))  jen se kurýruj !

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 16.04.09 13:50

Přijde žena domů a povídá manželovi:
„Co bys dělal, kdybych vyhrála ve Sportce?“
On povídá:
„Na rovinu, vzal bych si půlku peněz a odstěhoval bych se daleko.“
Manželka vytáhne tiket a povídá:
„Tak to je fajn, že jsi férovej.
Já včera vyhrála 48,– Kč, tady máš 24,–Kč a VYPADNI !!!“

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 16.04.09 13:51

a ještě něco známého :-))))))))))))  

http://instinkt.tyden.cz/obsah/doc.asp?…

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 16.04.09 14:01

Irias- dobrý:-))))))))
V Tchibu jsem včera zakoupila trekingové kalhoty- jsou moc příjemný a cena taky ujde. Pak se mi tam líbily i kraťassy, ale ty jsem jim tam nechala- mám zásobu zlevněných z HM:-)))  

Holky, díky za pochvalu Vojty. Ale špatně jsem se vyjádřila- bruslí teda celkem slušně, ale že bych mu nestačila, to zase nee. Spíš jsem měla plný ruce kočárku a ještě dávat pozor na Vojtu, aby někdy nesjel z cesty bylo náročný:-)))) Jen pro vysvětlenou. Zase takový zdatný bruslař není.  

Hodila jsem vám do galerky šestitýdenního Honzulu a čtyřleťáka Vojťulu:-)))  

E.    

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 16.04.09 14:04

Irias - fakt jsem tě překvapila ju? jsem to tu už párkrát psala, no je fakt, že se tím vyslověně nechlubím, ale ani to nemaskuju, nešvar no :-/ vydržela jsem 1,5r nekouřit (celý těhu a kojení) a pak se to nějak postupně vrátilo, každopádně bez cigaret vydržím klidně celý den, v práci se kouřit nesmí a abych odbíhala na rauch pauzu to fakt nepotřebuju :-) doma kouřím jen minimálně a ne před Aný, samozřejmě ani nechodím s cigárem po bytě, takže na jednom místě a u okna dokořán, nemáme balkon, bych jinak chodila tam.  

Skrolan - ty toho bacila nezničíš, ty ho vyplavíš :-)))))  

a k muzice, co kdo poslouchal - na základce si jako první hitovky vybavuju Dirt Dance, pak New Kids On The Block a hlavně Roxette, na střední folk (hodně jsem jezdila na tábory a podobný akce), pak jsem na rok přesedlala na punk - Znozecnost, Vysáče apod. pak jsem se zamilovala do Lucie a zároveň s tím začla moje éra reggae a postupně Hiphop … teď vlastně poslouchám mix toho všeho, podle nálady, jen ten punk už nemusim
Vážně se bavím při vzpomínkách na punkové období - rozdrbaný vytahaný mikiny, ošoupaný černý kalhoty, spínáky a plíšky z plechovek navěšený úplně všude, na nohou glády zděděný po sestře :-))) Rodiče museli šílet, nejdřív jedna dcera punkerka a když tu to přešlo, tak druhá (a to jsem za sestrou v mnohém ještě hodně zaostávala, např. ve stále přírodní barvě vlassů, v počtu dírek v uších atd.) :-))) ještě, že třetí z nás zůstala akorát u toho folku a popu :-D

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 16.04.09 14:13

Efčo- ty gatě mám taky,ale jsou mi krátký :-( dnes je jdu vrátit,škoda    ad mládí-  z dnešní mody bych si jednoznačně vybrala EMO    jéžiši,já jsem dnes ukecaná nebo se mi nechce pracovat ? :-))

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 16.04.09 14:20

Irias - tak to jsme na tom s ukecaností / prací stejně :-)))))))

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 16.04.09 14:30

a všimla jsem si, že Ifča psala ještě do starého deníčku, tak mi to nedá a musím reagovat na tělísko :-)) prý se jen pošťoural vzal peníze a nic tam nedal :-))))) hih , no tak ať se takhle dobře cítíš i dál a máš tělísko bez problémů
no a samozřejmě že na srazík se tu netěší vůbec nikdo, bude to hrůza, slepičárna a ještě malý děti k tomu, no komu by se na takový víkend chtělo, že? mi připomnělo:  

Hajdulo - přemýšlím, jak to udělat, abys mohla jet taky, no jsem si říkala, jestli by se mi nepodařilo splašit auto na půjčení a pokud řídíš (já totiž ne) :-( no pak bychom se totiž mohly svést 2 dosp.+3 děti … V práci totiž občas umožňujou půjčení služeb. auta na víkend a podle počtu ujetých km to pak strhnou ze mzdy. Je to Fabie, takže další osobu jako řidiče tam už prostě nenarvem

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 16.04.09 15:27

Ahoooj,
Sandro, krásné vyprávění, úplně jsem se do toho vžila, mám Nohavicu moc ráda. Díky! (Taky jsem nevěděla o tom kouření, nojo, každý máme něco…)  

Efčo, ty seš šílenej sportovec na těch bruslích, klobouk dolů. Vidíš, ani jsem nevěděla, že byl váš malý taky na tom testíku…jo, jsou to zážitky.  

Válím se smíchy při představě Irias depešačky :)))))))))))))) Kupovidu Pískle si tak umím představit. A Skrolan mě zase dostala s tou DUHOU :)))))))))))))) Taky jsem barvívala…  

Taky se netěším na sraz, fuj!   Ženýýýýýýýýýýýý, mám hlídačkuuuuuu­uuuuuuuuuuu! Paní byla taková trochu zaražená, ale taky proto, že přišla i kámoška s přítelem, co hodně mluvil:) Zdála se mi klidná a seriozní, vnoučata už má, Tomášek se jí líbil a  Zuzanka snad taky, ale tu nebude mít tak často, jen bude třeba jí vyzvednout ze školky. Takže si dáme zkušební období do prázdnin a uvidíme.  Kéž by nám to fungovalo.  

Tož tak u nás.
Zatím pa
Kristýna a spol        

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 16.04.09 15:28

Jo ještě…na ten sraz bych klidně 1+1 svezla, jen ale musím vyzkoušet, jestli se nám vejdou dozadu 3 sedačky. S vajíčkem to šlo, ale 3 velký nevím.  Vyzkouším.
 K.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 16.04.09 15:49

Kristo - s tou hlídačkou supééééér!!! tak držím palce ať to klapne
odvoz řeší spíš Hajdula, přecijen se 2 dětma hromadnou nepojede, já klidně jo - když neseženu odvoz, no a když se nějaký odvoz namane, tak rozhodně nebudu protestovat :)  

Jdu vypnout PC a jdu pro Aný do školky, takže další příspěvek bude až zítra, však jsem toho dneska vyplodila až hrůza (omlouvám, se všem, co delší dobu nebyl i a musí dočítat) :-)))))))
 Sandra

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 16.04.09 18:09

Kristo- gratulace k hlídačce… a nevím, co  je na mne k smíchu ala depeche :-))))))))))))) černá mi sluší, chichi

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 16.04.09 21:34

Ahoj ženy,

dnes jen krátce jsem dost unavená. Ale nedá mi to a musím taky zavzpomínat na pubertální časy. Já byla každou chvíli něco a prošla jsem si jak érou Orlíku, tak obobím v černém ověšená řetězy. Byly jsme tenkrát s kamarádkou za exotky. Nosily jsme černá nadkolínka, shrnovací kozačky, černé kraťasy a rolák a samozřejmě nesměl chybět černý plášť a jako bonus, jsme měly na hlavě černou sametovou bekovku. no, měly jsme prdu. TOhle mě drželo až do gymplu a pak jsem začla chodit s
metalákem, tak se ze mě stala metalačka v roztrhaných riflích a metalových tričkách a do toho jsem si občas odskočila na koncert Mňágy. Prostě takový typický blíženecký pelmel:)

Fotku z dětství uřčitě mám, ale vlastně ani nevím, jestli dáváte fotky pořád tam co před rokem.

Sandro - deníček bezva a hlavně byl super určitě ten koncert. A co se týče kouření, každý máme něco, jak  už bylo řečeno.

Pískle - jak to dopadlo na Řípu? Zvládl to bez nachlazení?

Kristo - takže na ten potní test půjdete? Budeme držet pěsti, ale určitě to bude v pořádku.

už nevím, jsem mrtvá, dnes jsem byla běhat a zapomněla si ponožky, takže jsem uběhla 5 km v botech naboso a samozřejmě mám puchýře na obou nohou:( to jsem si pomohla. Zítra mi přijede odpo kamarádka s miminkem a v sobotu druhá, ale zkusím se ozvat ze školy.

dobrou, julka

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 17.04.09 07:47

Dobré ráno!

A hele, nový deník :-) Sandři, moc pěkný, početla jsem si, ale Nohavicu moc neznám…

Konečně jsem vás dočetla, to bylo zase výplodů. Včera jsem nestíhala, byly jsme s Bárou v Motole na kyčlích, jadýrka máme a už nemusíme, naštěstí! Je to tam děsný. Ondru vyzvedla ze školky kámoška a hrál si odpo u nich, pak jsme letěli na nákup a uspat Baruš a domů jsme dorazili docela pozdě. Dneska měla Baru zase příšernou noc, musela spát se mnou v posteli, to jsem se zase vyspala :-(
Ondra s taťkou se o víkendu konečně chystají provětrat kola. Ondra na tom novém od Ježicha ještě nebyl. Taťka včera koupil tu vodící tyč (nebo jak se to jmenuje), aby Ondru mohl tahat do kopce. Jsem zvědavá, jak jim to půjde, musím se jít podívat.

Nějak tu zapadl Skrolanky návrh na hromadnou prochajdu ve Stromovce. Já jsem pro všema deseti, chodím tam stejně každý den…tak kdo a kdy můžete?

Sandři, jsi moc hodná, jak na mě myslíš s tou dopravou na podzimní srazík…ale u mě není problém auto…to by mi manža svěřil, ale to řízení. Už jsem skoro 10 let neřídila a děsně se bojím a i kdybych to teď začala oprašovat, asi bych si stejně netroufla sama s dětma tak daleko. No a jak jsem psala, manža nás vézt na otočku nechce a zůstat taky ne :-((((  Busem bych klidně jela, kdybych jela jen s Ondrou. Ale s Bárou, kočárem a spoustou harampádí to nepůjde. Ale třeba pojede Lucka a lajsne si to odřídit a k ní bych se vešla, musím jí ukecat :-)))

Irias, to je super, že oči jsou v pořádku, tak ještě ten močák…držím palce, ať to rychle ustupuje. A vše nej k svátku!

Pískle, ať žije nákup oblečení v Tescu, já se tam minulý týden oblíkla taky, tak to budem mít určo stejný ohoz :-)))

Kristy, velká gratulace k nové hlídačce! To je úleva, viď. Držím palce, aby se osvědčila a nemusela jsi hledat nikoho dalšího.

Všem marodům rychlé uzdravení.
Marťo, co u vás?

Hezký den
Hanka

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 17.04.09 08:08

zdravím    ráno bylo teplo,ale zataženo. a koukám z okna, jasně modré nebe a sluníčko :-))  

včera jsme jeli do  Tchiba, manža si tam koupil letní  trekové kalhoty, nadšen, za ty prachy :-)) a zkoušel ty na  kolo, okamžitě to ze sebe rval, protože TO v rozkroku nesnese :-))))))))))))))  nedal si říct, že je to na sezení, nikoliv chození :-))))) chtěli jsme ještě ty trekové hole,ale vyprodané :-((((((((((( a to byly za 600 kč. no, zamluvili jsme je v jiné pobočce.
a na závěr jejich kávička a buchtičky, mňamoooozní. a klasika, Tchibo stále plné zákazníků  

tak šupky s fotkama z dětství,p ředpokládám, že o víkendu bude čas :-) I.

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 17.04.09 08:59

Čauky, v novém deníčku.  

Sandro super zážitek. Ale s těma lístkama, to je maso.  

U nás nic nového. Libča má ATB, konečně snad bude lépe. Lindě bublá v nosíku a strašně jí to rozčiluje. Už mám doma odsávačku a mě bolí v krku. Takže u nás nic moc.  

Dočteno nemám. Jdu jen mrknout do galerky na Efčinýho Honzíka. Až bude chvilka taky něco přidám.  

Marťa

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 17.04.09 09:00

Dobré ráno.  

Jooo, i u nas rano krasne ciste nebe, ale ted poprselo, a snad moc nebude, neb budu muset z truhliku vylevat vodu a to nesnasiiiim. ble.  

Julko - k té módě zamlada. Ja teda metál ne, depeche jen zčásti, spíš se mi líbily ty černé „oblečky“. Ale moc, moc si ze strední pamatuji Beatles - ten jsem hodne poslouchala a moc se mi líbil - moda k tomu vsak nebyla zadna - to me ani nenapadlo. Hodne jsem si tehdy šila.  

Hajduliku -  prinejhorsim ti vemu Ondru a bágly a s Barů to už busem zvládnes, co? Nebo nám dáš Barů a Dominika to s ni vzadu snad zvládne. No, kdyby jste byli jen dva - tak se vejdete. Kruci, ale neboj nejak se to vyresi. Jinak ja bych mohla na ten srazik dva kusy vzít - kdyby jste nekterá mela zájem, dejte vedeeeet.
A taky se vůůůůůůbec, ale vůůůůbec netesim. hih  

Irias - dobry kup. A kalhoty a manza - no legranda, ja na tom byla takhle minuly rok a skoncila jsem nakonec bez gatí, ale letos do nich urcite jdu. A taky si porad rikam - je to jen na jezdenííí, jen na jezdeníííí. Jinak móda jak das. hih  

A máme tady pomaloucku víkend, a snad nebude cely uprsený a dáme nejaky výlet.
hezky patek vsem.
e  

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 17.04.09 09:01

Zdravím
v Praze od rána chčije a chčije, pravda, před cca 5min přestalo, ale venku je to hnus velebnosti  

Julie - teda to se ti povedlo, běhat na boso :-) no snad ty puchýře nejsou moc veliký a rychle se zahojí a koukám, že i tys prošla kdejakým hudebním stylem :)  

Hajdulo - musíš Lucku ukecávat víc, ať jede a ty se k ní můžeš vmáčknout … co mají za auto? když se tam vejdete 2+4? Gratuluju Barče k jadýrkům a přeju, aby dnešní noc byla lepší a ty se vyspala dorůžova.  

Prochajda ve Stromovce - jsem pro, ale mám obavu, že jiný den než pátek nebo víkend nemůžu, tak v nejhorším beze mě :-/  

Jo a jedna zpráva u práce - od května nebo od června (to se ještě neví) jdu na ten snížený úvzek :-( práce pro mě teď není, ale šéf mi pořád říká, že to je jen přechodně, že se nemám bát (přesto to pořád vypadá na něujakýho půl roku, páč stavební trh se moc nelepší).
Jak jsem z toho byla mimo v únoru, tak teď už to tak nějak mám sesumírovaný a ač je mi to líto a jsem taková přešlá, tak nerva z toho nemám, jen se hrozím jak vyjdeme finančně. Kamarádka říkala, že ve Chvilce pro tebe nebo v Překvapení prý jsou brigády, že píšete příběhy o lidech (co znáte nebo vymyšlený) a že za to nejsou zlý peníze, tak asi budu psát po večerech :-)))))))) Jinak se budu u táty známýho učit detailně práci s rozpočtovým programem, sice to bude zdarma, ale za školení bych ještě platila, takže vlastně ušetřím, no a mezitím snad doufejme dopadne tátovi jedna zakázka a bude si moc dovolit mě na ty 2 dny týdně zaměstnat, když ne, tak nevím, ale nějak bylo nějak bude, ono se to utřepe, jak říká Skrolan :-)

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 17.04.09 09:23

Skrolan - mě pobavilo, sedíme vzdušnou čarou ne moc daloko od sebe a tady teda pršelo pořádně a pršelo, ikdyž jsem šla s Aný do školky, vy tam máte snad nějaký odpuzovač vody :-D
Když tak nabízíš odvoz a Hajdula by se vešla k Luje, tak bys mohla vzít Píske, já se vecpu ke Kristě a busem nemusí nikdo :-)))) jsem to ale hezky spárovala co?  

Mavo - tak ať atb Liborkovi zaberou a ty s Lindou ať to ustojíte bez úhony, stejně hlásí na víkend hnusný počasí, tak tě ani nebude muset mrzet, že nemůžete ven  

Irias - já bych nenavlíkla manžela ani do dresu na kolo natož ještě do kalhot s vycpaným rozkrokem :-))) takže plně chápu  

tak a už tu zas prší, ikdyž pravda jen lehounce
 S.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 17.04.09 09:32

super číst, co kdo vyznával za mlada, BERTE TO JAKO ANKETKU  :_))     krom DM jsem byla klasický diskoškový typ :-) zlaté devadesátky :-)))  

Sandro- ty časáky,co jsi jmenovala nečtu a tušila jsem, že ty bláboly musí být vymyšlené . ty jsi určitě vždy něco najdeš, seš  šikulka . a ty gatě na kolo chtěla sám manža, stály jen 400 Kč :-) možná na druhý pokus to zvládne :-))    Mavo- at je Liborek zdravý, snad ATB hned zaberou    

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 17.04.09 09:57

ahoj holky,  

kam dáváte ty fotky. Pošlete mi, prosím, odkaz? DNes nestíhám.  

julie

 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 17.04.09 10:21

Juli, fotky do místní fotogalerie, najedeš si v ní na deníčky, a tam najdeš Jarňulky 2005 a normálně tam uploadneš foto. Nezapomeň při vkládání fotek znovu zvolit ten správný deníček, nebo se to vloží někam fuč:)  

já za mlada: New kids on the block, následovalo období Tři sestry Orlík Bráník (měla sem černej bombr a kanady:) ), pak hned zas Shalom a Oceán, pak přišlo období metalu (Root, Debustrol) to vše v průběhu tak cca roku maximálně:D potom jsem začla jezdit na čundry a vyřvávat na kytaru, takže pak už folk a country. Teď si poslechnu cokoliv ze současné hudby, když se mi to líbí, nezáleží na stylu  

musím končit , Ondra má hysterák že píšu  

iv-ka

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 17.04.09 10:55

Tak to máme velmi podobný průběh, co Peggy:)  

Dík za odkaz, takže je to furt tam, co to bylo. Já jsem tady viděla nějakou zmínku o Rajčeti, tak jsem nevěděla, jestli jste to nepřesunuly.  

Právě měly děti přednášku kurátora a napíši vám později, jsem dost překvapená…  

jdu na prváky, zatím čau.  

j.

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 17.04.09 11:50

Mám asi dvě minuty, tak jen stručně. Nevím, co víte o práci kurátorů vy, ale já jsem nic moc nevěděla. Byl takový jeden a povídal dětem, jak to chodí, co se vlastně děje v těch ústavech, jak to vypadá u výslechu a jak to ti policajti mizerní všechno dělají tak, aby to měli co nejjednodušší. Z celé té přednášky jsem nabyla dojem, že ti parchanti, co dělají v pubertě bordel a trestné činy, tak se s nimi pak jedná jak v rukavičkách. V ústavní péči mají v špičkové počítače a DVD, u výslechu jim kurátor napovídá, aby nevypovídali, pokud něco udělali, aby jim to neuškodilo a rodičům pokuty za nespolupráci neuděluje, protože si myslí, že by s ním pak nespolupracovali vůbec. Teda já nevím, ale fakt mi to moc nepřišlo, že by byli nějak potrestání, když něco provedou. Ve spoustě případů, totiž v tom diagnostickém ústavu mají lepší podmínky než doma. Uf. Co vy na to? Máte některá info, jak to je?  

julie

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 17.04.09 12:46

čau…  

Sandři hezky jsi si koncert užila a ještě líp jsi to popsala a nejlepší na tom je, že to je deníček…fakt šikulka…  

ad „anketa“…za mlada hodně Kabáti, Alkehol, Lucie, Wanastovky, Tři sestry, Doga, černý svetry s kapucí která byla osázená plíškama ze zapalovačů, rockový festivaly přes celý léto, marihuana, alkohol, cigarety (nic horšího naštěstí ne), discofily jsme nesnášely (sorry Irčo, teď už mi nijak nevadí), discotéky taky, ale přes zimu jsem o víkendu chtěla vždycky vypadnout z domu, takže diskotéka a alkohol byly furt lepší než sedět se starouškama u bedny…zajímavý je, že teď když vidím nějakou šestnáctku v podnapilým stavu kroutím hlavou…haha…hold tenkrát ještě nebyly policejní zátahy a nezletilích se nikdo neptal na vobčanku, když chtěl panáka…moje přezdívka byla „kaktusová lejdy“, páč jsem hodně pila teqillu…to vymysleli spolužáci na střední…
pořád doufám, že moje děti v tomhle budou po tatínkovi = o 90% klidnější než maminka…:o)  

no a k adolescentům…zrov­na koukám na Ulici, jak to dopadne s Mirkem.....ale to jsi asi Julko nemyslela, že??? to je ještě dítě, ty píšeš o děckách 15 let a víš ne???…je to fakt síla no…  

Skrolan brzo se uzdrav…a kytičkýýýýý......já včera šla s dětma na procházku a ty rozkvetlý trnky, třešně atd…no vůůůně a vůůůně a krááása…  

ovšem dneska mám deprese z toho zamračenýho počasí.....z věč­nýho uklízení hoven z pískoviště, kam se naše štěnisko naučilo chodit a nechce se to odnaučit…děti už tam samozdřejmě nepuštím…staví se tady nová ulice a před každou novostavbou hromada písku…ráj pro Ríšu…naše veranda každej den zametená, věčně plná písku…
včera ráno jsem vytírala a Richard přijel z práce a říká mi:
„kdy jako budeš vytírat?“
já: „vytírala jsem ráno“
on: tak proč je v kuchyni lepivej flek na stejným místě jako včera večer???"
grrrr…protože naše děti dokážou vylit pití i z nekapajícího hrníčku.....!!!!!!!!!!
jeden konec baráku uklidím, ratolesti pustěj pesana do baráku, zatím co já drhnu hajzlík a na mým vysátým koberci v obýváku psí chlupy (teď děsně líná), přehoz z gauče staženej a pesan si na něm hoví…uááááá, včera jsem ho prala!!!!
prostě deprese z neustálýho uklízení…vysypaná bedna s hračkama v pokojíku už pro mě není bordel…  

nejrači bych si lehla pod keř a dělala že neexistuju…ovšem v dnešním počasí bych tam moc dlouho nevydržela…  

no nic, jdu naházet nádobí do myčky a zapnout ju.....
tak zatím…  

PS: držím palce Kristě a Tomíškovi…určitě to bude dobrý!!!!!!  

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 17.04.09 13:57

Nešlo mi chvíli emimino, tak vkládám koment, co jsem si v době oběda připravila:-)))

Nazdárek babulky a malý bobulky,

jsem se dopo měla teda pracovněěě, brrrrr… Ale za to je v baráku na příští týden co dělat:-))) Dobroš, jsem po prac. stránce spokojená, ale hlavu mám jak štoudev z toho myšlení:-)))

Irčo - nazdáááár depešando:-)))) A víš, že bych to do Tebe taky tak nějak neřekla, ale to je tím, že Tě znám už jako dospělou rozumnou ženu:-)))) Jo jo ten koncert bude silnej zážitek… uuuuf… Ještě mě čeká dárek k narozkám od Dana - jejich nová deska, tak jsem zvědavá. Jinak já je poslouchat přestala, jak odešel Alan Wilder, to byl můj oblíbenec, ale teď po nějakejch deseti letech jsem to teda zkousla a začala zase poslouchat. Ale stejně to není co to bývalo…

A jinak ještě k muzice v mládí. Já začala na směskách nahrávaných z německejch rádií na Šumavě, co tam kámošky bráchové načerno nahrávali a pak za kazetu nahráli, takže diskoška 80-90:-))) Proto můžu 80-90 i teď:-))) Pak Guns&Roses, Nirvana, pak Oceán a Shalom, pak ti Depešáci, pak chvíli punk - Znouze, Visáči - odrbaný hadry a nakonec Wanastovky a Lucie. To mi zůstalo doteď a jen jsem přidala Kryštofa, Divokýho Billa. Obecně ale můžu všechno, nejvíc ty 80-90 a taky se mi začínaj líbit docela trubky, tož asi blues - vůbec se nevyznám nevím - zrovna jsme si s Danem říkali, že nakonec skončíme stejně u tý dechárny:-))))) A koukám, že obecně jsme na tom všechny podobně:-))) Však taky toho moc na výběr nebylo, ale bylo to super:-)))

Julko - o Řípu bude níže:-) Tak metloška, dobrýýýýý:-))) Tak to bych do Tebe taky neřekla:-))) A puchýře, hmmmm, to je blbý bez fuseklí… A copa kurátor přednášel?

Hajdulí - tak ať je dnešní noc lepší a gratulace k dobrým kyčlím:-) To je fajn, aspoň máte klid. A budeme stejnušky v tesco oblečkách:-))) To bude božíííí:-)))

Sandři - jé to je mi líto s tou prací:-( Chjo… No ale stavíš se k tomu bojovně a to je dobře! Určitě si s tím poradíš a najdeš něco, co dom. kasu doplní. Držím palce! Psaní blábolů do časáků - to nezní špatně, ale jen jsem někde četla, že je to děsně blbě placený, ale třeba zrovna tyhle budou platit dobře:-))) Nevím…

Sandři, Hajdulí, Skrolan - s dopravou to Sandra krásně rozvrhla!:-))) Super a dík. Kdyby to tak vyšlo, bylo by to parádní. Mě by tam Dan hodil, i by pro mě přijel, ale je to děsně prachů a času za otočku (taky by tam nezůstal), takže kdyby nevyšlo to rozvrhnutí od Sandry, tak bereme dva kousky:-) Nebo i tři, ale nevím jak ty sedačky…  

Efčo - téda vy jste bruslaři! Tý brďo, šikulové:-) A jsi dobrá, já nahánět mladýho, kočár a sebe, tak jsem na nerva.-))) A Honzík teda krásně přibírá:-) Super!  

Tak první velkej výlet Máti a dětí ze školky na Říp se prý moc povedl:-))) Počasí vyšlo parádně, pak foukat přestalo a bylo příjemně. Děti šlapaly jako o život a všichni to krásně zvládli. Sice teda Mates a jedna holčička pofňukávali a plakali a Mates se dokonce chvíli nesl od dcery učitelky, ale nakonec to zvládli. Však taky na Říp je to pěkná dálka a hlavně pak šli ještě do vesnice k busu. Mates není žádnej velkej chodec a prej se mu po mě stýskalo… Ale jinak se mu prý líbilo, byli nahoře v rotundě, pak dali sváču a šup nazpátek. Pak usínali v buse, lžíce jim padali při obědě do talířů a všichni bleskově usnuli a spali by klidně do 4:-))) Jo jo, úči měli klídek, ale nohy je bolely taky…  

Jinak Karel je v servisu, odešlo těsnění k hlavě motoru - tož 7 litrů:-((( Nejsem z toho nadšená… ale co naděláme… Takže nákup dnes taháme růčo a výlet se nekoná… Měli jsme do Jičína, ale stejně počasí stojí za prd, tak mi je to jedno… Doma uklidíme a příští víkend dáme zoo.  

Stromovka - v týdnu asi nehrozí, po 17 hodině dorazit do Stromovky na chvíli, no nevím… Takže leda o víkendu…  

Kristo - gratulace k paní na hlídání! Tak držím palce, ať je v pohodě a sedíte si i dál:-)  

Kdepak je Kris?  

Jéééé a já už nevím, jsem dnes fakt už zabedněná - no však taky pátek a ještě po náročném pracovním dopoledni…  

Tak papapa  

Pískle  

O víkendu juknu, jsme nakonec teda doma:-)

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 17.04.09 14:02

Doprava sraz - jsem si to po sobě přečetla a tři kousky jsou blbost, můžem vzít kousky jen dva…
 P.

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 17.04.09 14:16

nazdar kočky, žiju, nestíhám, jaro mě dohnalo a všude spousta práce, taky nejsme věčně doma a ták, jinak s emáme fajn :-)
hm Nohavica - já na něm byla poprvé (a zatím naposled ;-) ) loni v létě a to byl koncert takřka komorní - jen asi 600lidí na nádvoří Místodržitel. paláce v Brně, dodnes nevěřím svému štěstí, že mi na něj kamarádi z Brna sehnali lístky - byly prý tenkrát pryč během 15min :-)  

už zas kvačím, ozvu se -nooo někdy :-)

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 17.04.09 16:56

jéé, mně nešlo emimi dost dlouho :-(((    byla jsem se po práci sestřihnout, no už mám celkem krátké mikádo… kde jsou mé dlouhé vlasy :-)))    Pískle- DM už opravdu  není co bývalo. ale ráda  si poslechnu staré pecky :-))) I.

 
Kris
Kecalka 355 příspěvků 17.04.09 17:49

Ahoj holky,
koukala jsem, že se po mně Pískle schání, tak se hlásím. Omlouvám se za výpadek, ale jak jsem před pár dny psala, reinstalovali jsme na počítači wokna a jaksi se nám postrácela pošta za dva roky. No, 90% jsme dali dohromady, bohužel to nejdůležitější chybí, ale snad to dám nějak dohromady. Jinak mi na poči chybí ještě spousta programů, takže tak nějak improvizuju. Nestíhám vás moc číst - jste hrozný spisovatelky ;-)
Já teď narychlo dodělávám DPH, takže jsem tu zahrabaná v papírech.

Dneska venku celej den hnusně - taky jsem kousek od Skrolan - a teda tady prselo skoro celej den.

Anketka:
tak, já budu mezi váma asi pěknej exot - na diskotéce jsem v životě nebyla (jó, vlastně jednou jo, ale to jen jako doprovod, když tam měl manža taneční vystoupení), a co jsem poslouchala? No, vlastně je to pořád to samé. Jsem odkojená Beatles a ABBou. Poslouchala jsem New Kids On The Block, Take That, Backstreet Boys - no, takové ty zahraniční chlapecké skupiny. Českou muziku jsem nikdy neposlouchala a ani neposlouchám. Jediný, kdo mě z naší scény zaujal je Dan Hůlka (Draculu jsem viděla asi 10 x  - téměř vždy z první řady) a v poslední době nějaké písničky od Chinaski.

Jo, a novinka od mě: Přihlásila jsem se do fitka - budu chodit každé pondělí večer na Bodystyling. K tomu si dám třikrát týdně rotoped nebo pás či stepper, abych získala trochu formu. Tak mi držte palečky ať ty první hodiny přežiju.  Fyzičku mám nulovou, tak jsem zvědavá. Moc se mi do toho nechce, ale musí to být. Už se na to vyboulené břicho a celulitidový boule na stehnech nemůžu dívat.

Tož od mě vše.
Kris

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 17.04.09 19:08

Ahoj ženy,
Kris, obdiv, taky bych se ráda s takovou vervou pustila do cvíča, ale co s dětmi, že…  

Tomíš je pořád plný nudlí, otrava. Skoro nekašle, jen rýma, hustá, místy až zelená. Už by to mohlo přejít.  

Mám nechutný PMS, jsem protivná a mám těžkou trudomyslnost. Nerozveselil mě ani osobní výlet do OBI, zkejsla jsem v zácpě, kde jsem se málem pochcala, pak jsem promokla při nakládání kurevsky těžkých substrátů, u pokladny se mi jeden z nich protrhl, nebyla jsem spokojena s nabídkou květináčů, no prostě výlet naprd.  

Počasí je na prd, páč ochlazení o 10-15 stupńů za den je prostě dost šok. Zítra jedeme ke kámošce, Dan tam bude stavět obrubníky a já musím nějak zabavit celý den děti uvnitř, kde není jediná hračka…to bude peklo. Navíc tam budeme spát. Moc se mi v takovém počasí nechce, ale musíme.  

Julko, ty jsi sportovec šílenec a ještě lítáš bez fuseklí :)))? Musíš už být samý sval, závist…  

Tak ještě anketka: na základce to začalo Brontosaurama, byla jsem kotlíkářka, pa i těch pár akordů jsem se naučila (bohužel to tím skončilo).  Pak nastala změna v tvrdou rokerku - černý nehty, vytahanej svetr (taky proto, že jsem byla šíleně „tlustá“ :)))), Kabáti, Orlík, Tři sestry, Landa, pak jsem se uklidnila  na vejšce a stala jsem se intelektuálkou a začala poslouchat Stinga a jiné staříky :)
No a dneska je to všehochuť, rock i pop a folk, líbí se mi hodně Slováci, prostě Jožo a Pája…  

A Kris, na diskotéce jsem taky byla jen párkrát, páč ta hudba není pro nic pro mě, spíš tak ty venkovské zábavy a spousta chlastu, zdravím tímto kaktusačku Lídu, já tequilu piju taky,ale až teď ke stáru:) Dřív kola s rumem, vodka, pivo, víno taky spíše až s věkem…  

Tak užívejte víkendu, počasí už se snad vylepší.
Zdraví
Kristýna a spol

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 17.04.09 19:50

Kristy, ty jsi cvok:) Ale ty tvoje komentáře prostě miluju. A co se týče mého těla, můžeš se mrknout do galerky, dala jsem tam aktuální fotku. A s tím sportem to není tak horké, to já vám vždycky jen napíšu, že jsem byla, aby to vypadalo, že furt sportuju:) Jinak mám vanu jak prase, prdel jak valach a celutidu už i na břiše. Dokonce už i Tomáš začíná mírně reklamovat, takže to fitko fakt potřebuju. Ať je Tomíš brzy bez rýmy a přežijte ten víkend.

j.

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 17.04.09 20:21

Ahoj,hlasim se,že ještě žiju,ale dočitam ob tři komenty

Dneska jsem s si s prace odklusla na neurologii na pichanec.Měla jsem od dtředy migrenu.Ale ve středu odpledne jsem do noci nezvedla hlavu s polštaře,abych  :poblion: .Do prace jsem musela,pač šefka nemuže nechat štěně samotne doma :roll:  :roll: .A protože po hromadě leku,hlava třeštila pořad stejně už třeti den.Tak jsem si šla pro pomoc a další leky.Migreny mam často,ale tohle byl humus

Anketa,jako mladě New Kids,Jacksona.Pak jsem přesedlala na metal typu Manowar(mužu dodnes)a jejich vystoupeni naživo nikdy nezapomenu.King Diamond.Guns n Roses,Nirvana­.Kreysony,Ale­še Brichtu a svyho času Novou Růži.
Dneska bez ohledu na styl,to co se mi libi.Bere mně dodnes Brichta,Petr Kolař.

Dana

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 18.04.09 09:39

ahojky,  

Tak Linduška má rýmu jako trám. Noc jsme prořvali. Odsávám, vytírám nosík MM. Teď je venku v kočárku, tam se jí dýchá dobře. Já jsem taky nahromadě. Bolí mě krk, rýma… Ještě že Libča je lepší.  

Nedočítám a ani nevím kdy tu zas budu. Snad až budou děti zdravé, v horším případě až vyrostou.  

Papapa Marťa

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 18.04.09 14:14

ahojte,  Kristo- tvoje PMS  :-))))))))))))))))  

Danko- pes šéfky vrs tvoje migrena, no comment. at je brzy líp ( znááám tu bolest :-(((( )  

já taky jdu do PMS a jsem v obchodech trochu nevrlá a musím jim prostě říct, co si o nich myslím a chci být obsloužena hned atd atd :.-(((    dnes je manža na fotbálku, mají dva zápasy a celé odpo v pr…  

byli jsme se štěpou ve městě ve zdravé výživě na obědě. plo lidí a nic  proti, ale KDYKOLIV tam jdeme, tak v herně plno miminek a kočárů, shit.  vedle  placená autíčkárna  bohužel mimo  provoz, tak š. slzičky… pak jsme ale šli na palačinky s jahodama.  u stolečku si štěpa pšikl tak, že praštil zubama u stůl,  no jak malé děcko :-(((
mezitím jsme byli CaA a opět  tam dlouho nepůjdu. plno lidí, pokladna jela jedna. z druhého patra nás opět poslali do prvního a buzerace prvního stupně. nakonec jsme po dlouhé frontě a důchodkyni těsně na zádech ( aby jí něco neuniklo)  vrátili zboží  a dostala krásných 850 kč  zpět.    dnes jsme měli jet bratránkovi na svícu. pozval do jednoho rodin. domu přes 70 lidí :-))) ale mám pohotovost ( a je až u Kroměříže), tak nejedeme. ale stejně tam většinu mladýc h neznám  

pokud nebude pršet, snad dáme ještě prochajdu na koloběžce    všem krásný sluníčkový víkend a nemoci pryyyč ! Irias

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15089 příspěvků 18.04.09 14:57

jo, Skrolan - už je líp ? :-)))  

další perla- štěpa si ted otvíral lihovou fixu a nešlo mu to. tak zabral a má tlustou černou čáru přes celé čelo :-))))))))))))))))

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 18.04.09 18:06

Ahoj ženy.  

Uprsená sobota, ale jinak pohoda, klídek, tabáček......
ke komentům:
Sandri: jooo, vcera jsem vychazela z domu v sest rano a fakt bylo jeste pekne.  Tedy aspon na Proseku. Uz jsem si zvykla, ze v Prahe je pocasi vsude uplne jine.A s tou praci to nakonec zase nemusi byt tak horke, jeste neni rozhodnuto, tak snad to dopadne dobre. drzim palecky.    

Iv-ko - New kids on the block - joooooooooooo­oooooooooo, ta jejich pisnicka byla naprosto uuuuzasnaaaa. A Hřísný tanec jsem tehdy videla asi deset-krát. -A pak Elán, ten jsme poslouchali moooc moc moc a pozdeji   Qu­een......A by­lo spoustu dalsích „úchylek“, hihi. ale byla to krasna doba. Ovšem QUEEN mi zustal dodnes. ach.  

Lidu - uklizení - věčné drama. Hurá - chodím do práce, tam tu práci za mnou alespon ocení. Jo, jo, doma je clovek jen za uklízecku - bohuzel. Clovek ma pocit, ze s hadrem i spí a stejne to není znát, neb se proste vsechno stihne rozbordelarit.  

Pisklatko, muzes se mnou pocitat, je zbytecne jet dalsim autem, kdyz mame volno. Bude veseleji. Dva kousky se k nam vejdou.Sandra to vymyslela dobre.  

Irias - jeee - od kadernice. Me se v tech kratkych vlasech libis asi víc, nez v dlouhych, kratsi jsou dycky šmrncovnější.  

Kristo - fajn, ze je Tomiš lepší, alespon s tim kaslem.  

Kris - gratulace k fitku , kez bych neco takoveho take stihala. ale zatim jsem spokojena s domacimi vysledky - beru to poctive - huraaa, konecne.  

Dani - brrrr, migrena. Kolegyne na ni vylozene trpi a je to des - jak to sleduji. tak pryč s ní.  

Mavo - šmankote, tak at jste brzo fit. To je des tyto nemoce.  

Irias, tak vy si dneska uzivate se Štepankem ve dvojici - pri popisu pšíku a klepnutí zubu o stul jsem se desne rozesmala, a pri čtení o černé čáe přes obličej - jsem uz vyprskla, sorry - ale prosste typické deti - no prdel. Uplne ho vidim,  bobka. hih  

Ja uz lip, dekuji  Irias za optani. Ten den prace z domova udelal sve a ja se dala dokupy a dneska uz uplne fajn, jen maaalinko ryma, v krku uz mee neboli - hurá.
Tak asi dáme večer ňamku v te dobre nove restauraci tady u nas, volali nam známí, mají doma babičku z Moravy, tak pohlida dítka , tak udelamee „dospelackou akci“ - neeeeni možnááá. hih  

Dneska brusle, a kolo - Kuba, a prochajda a neprisi, jen je pod mrakem, tak to celkem jde.
a vcera jsem za:,–(ila dalsi kyti a mam z nej ooobr radost, doufam, ze mi to neco nesezere, nebo se sezeru ja. hih  

hezky vikend vsem.  

e                          

 
skrolan
Extra třída :D 12146 příspěvků 18.04.09 18:07

Jo, a ten srazik ve stromovce se fakt nejak opomněl, takze Sandri, klido v patek - to mi snad vyhovuje nejvic. V praci muzu končit uz ve dve a Kubu vyzvednout uz ve tri ze skolky - driv to u nich nejde.
e    

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 19.04.09 08:42

ahojky a krásnou neděli všem,

konečně jsem se sem dostala.
V pátek jsme koupili konečně Ondrovi velkou kolobrndu s nafukovacíma kolama, byla pekelně drahá, ale je pěkná a do 100kg, tak se svezem i my s taťkou. Včera dopo byl taťka na melouchu, tak jsem tu válčila s dětma sama, ale dobrý - Bára spala 2 hoďky, tak jsem stihla i uvařit :-)) Odpo jsme dali Stromovku a prubli kolobrndu - všem se nám líbí, tak se o ni hádáme :-)) a navečer Ikea - potřebovala jsem pár drobností. Dnes dopo se kluci chystají konečně provětrat kola a vyzkoušet tu tažnou tyč, jsem zvědavá, jak se to bude Ondrovi líbit. Odpo, jestli nebude pršet, konečně dáme tu Matějskou.

Jsem ospalá, Bára teď vstává před půl šestou :-((

Ad prochajda ve Stromovce - klíďo pátek nebo víkend, mně to neva…jen nevím, jak s těmi víkendy, když každá jezdíme někam do pryč…

Sandři, držím palce s prací, ať je ten snížený úvazek na co nejkratší dobu. Achjo, snad bude brzy líp, s těma penězma to je vždycky na štýru.

Marťo, ať jste brzy zdravé! Nevěš hlavu, po MM rýma přejde brzy. Když má Baruš rýmu, při kojení na chvíli seberu prso a stříknu MM do nosu a za chvíli je po rýmě, fakt.

Skrolan, právě to je to, že mě s Bárou do busu asi nevezmou, ne? Já nevím, ale pochybuju o tom. Snad se mi podaří přemluvit tu Lucku, bylo by to nejjednodušší. Jenže nevím, jestli si lajsne odřídit takovou cestu. Poptám se a dám vědět, jo? Ale jste hrozně hodný, jak na nás myslíte. Skoro bych se už začala těšit :-)))

Irias, zdravíme Štěpíka s fixama, dnešní ráno je to u nás to samé - Ondráš má pokreslené pyžamo fixama a čmáral všude, až jsem je musela zabavit.

Jdeme se oblíknout…
Hanka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama