Jarňulky 2005: Píšou o nás v INSTIKTU

Rodičovství

Jako pravidelné čtenářce /né předplatitelce/ se mi dostal do ruky Instinkt č. 15 ze 16. dubna. Nadpis SEKTA TĚHOTNÝCH JSTE V TOM? TAK SE NEZBLÁZNĚTE sliboval hodně. Když jsem však článek začala číst, musela jsem se začít taky usmívat.

Nebudu celý článek opisovat, je toho na 4 strany. Vyjmu jenom to co mě rozesmálo nejvíc. Článek začíná:
„Tak jsme s mimískem začli 17. týden těhulkování a řeknu vám žádná velká sláva,“ svěřila se v internetové diskusi jedna z maminek v očekávání. „Bříško se boulí, už to musí být velký mimísek, já i manža už se moc těšíme.“ při:,–(ila si jiná. „Držím palečky, ať je bejbísek zdravoučký.“ Popřála další. Těhu., kójo, manža, příťa, tuleníčko, snaženíčko, mimiblivajzky, nedonošeňátko… při pohledu na internet není pochyb - jakmile člověk zabřezne, definitivně mu hrábne. Vlastně stačí na něj jen pomyslet, o nic méně přeslazené totiž nejsou ani výplody „snažilek“, neboli žen, které so o početí teprvé pokoušejí. Považte, jak se taky dá svět zpravit o uskutečněném pohlavním styku: „Protože jsme s manžílkem pěkně dělali tuli tuli, tak si myslím, že už mám konečně bobíska v bříšku.“ svěrila se jedna ze snažilek.
Kdo nepatří mezi podobně postižené, jen zírá.
„Když jsem se v těhotenství poprvé podívala na internet, dostala jsem z toho depresi. Připadalo mi, že těhotné jsou nějaká sekta, do které nepatřím a ani patřit nechci.“ řáká dvaatřicetiletá fotografka Anna Lara Feldeková, které se v prosicni narodil syn Bojan. " Ježíš, on sere." vyprskne, když se z chlapcova kočárku ozve kanonáda. Mimoděk tím strvdí, že do „sekty těhulek“ opravdu nepatří. Správná těhu-sektrářka by přece řekla „mimísek kakinká“. **

Tady pak článek pokračuje o babyboomu a od dalších diskuzích na internetu.
Pak tu píší, že na miminkách se i dobře vydělává. Píše tu zakladatel MMB, kterak bazar založil pro manželku, aby mohla prodávat obnošené věci. Teď mu bazar příjemně vydělává. Je tam zaregistováno 300tisíc uživatelů, denně ho navštíví 150tisíc lidí. Jedna slovenská bankovní společnost mu za firmu nabízela 18 milionů korun.

Dál co mě z článku pobavilo:
Podobně sypou i servery, které těhotným a matkám nic neprodávají, ale zprostředkovávají informace, poradny a nechávají je vypovídat v diskuzích. Rodina.cz, emimino.cz, babycafe.cz, modrykonik.cz, moje-tehotenstvi.cz a desítky dalších. Gró stránek tvoří diskuse na tisícero způsobů. Ženy se v nich sdružují podle toho, jestli patří mez „snažilky“, „těhulky“ nebo „maminky“, svou diskusi mají třeba také děti narozené na jaře - „jarňátka **

Tak a tady končím, směji se. I když jsme podle Lucie Jánské /článek napsala/ sektou, jsem ráda, že vás mám. Moje milé Jarňulky. ****
Peletonek :

Kris - 17.2 . Vojta
Gabule- 18.2. Štěpán, 11.9.2007 Emma
Maka- 18.2. Michal, 18.12.2006 Matěj
Irias- 18.2. Štěpán
Borůfka- 19.2. Erik,23­.7.2006 Adam, 6.7.2008 Teodora
Solcka- 19.2. Ondřej, 29.1.08 Martin
Skrolan- 25.2. Jakub,1­.9.1996 Domini­ka
Hajdula- 28.2. Ondra, Barborka10.10.2008
Iv-ka- 28.2. Lukáš,20­.7.2007 Ondrá­šek
Krista- 7.3. Zuzanka, 1.3.2007 Tomášek
Mava- 7.3. Libor, 15.3.2009 Linda
Liduška- 11.3. Ríša, 12.7.2007 Niki
Monika M- 17.3 Terezka, 29.8.2006 Filípek
Julie - 19.3. Albert
Ifča- 30.3. Jakub, 2.7.2008 Kačenka
Efča- 30.3.Vojta, 5.3.2009 Honzík
Pískle- 3.4. Matěj
Sandrik- 3.4. Anetka
Klaris- 7.4. Bianka 31.12.2006 Jorika
Dana 26- 14.4. Vojta,6­.2.2001 Mirda

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 15.05.09 12:02

HA, prga, jdu číst ..

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 15.05.09 12:03

Ha, druga, jdu číst:))))))))))
K.

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 15.05.09 12:05

Jsem si s autorkou dopisovala. A můj dojem? Slečna je přesvědčená o své pravdě a cituji mimo jiné:

„Pojem být objektivní je především zcela iluzorní. Nic jako objektivita v médiích neexistuje. Určitý typ médií by se k tomu neexistujícímu ideálu měl alespoň snažit přibližovat, ale Instinkt mezi ně nepatří. Instinkt si naopak na subjektivních, autorských a do určité míry jednostranných článcích zakládá.“

Nu, tak si udělejte obrázek. Jen bych chtěla vidět ji, až jednou dojde na děti… Ono odříkaného největší - znáte to.

L.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 15.05.09 12:05

raději se k autorce nevyjdařuji :-((    dávám odkaz na sousedy, stojí za to pročíst  

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…      a jsem též ráda, že vás mám, Jarňulky- těhu, manža, kojo… krásné slova a hlavně tam chybí přátelství !!!!

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 15.05.09 12:39

Ahoj sektářky)),  

Mavo - díky za deníček - četla jsem pouze tu část článku, která byla na netu…  

Mě osobně je s vámi dobře. Už si to bez emimi neumím představit. Dokonce i MANŽA :-))) to pochopil:-) Několikrát jsem zde našla užitečné rady a vy jste moje holky!!!!!!  

Vojta už je dobrej,. Nic ho  nebolí, teplota se nedostavila, zase řádí, tak jsem snad zánět zažehnali v počátku. Ťuky ťuk:-).Jestli se umoudří počasí, tak pojedeme v neděli na výlet. Dneska je zima- museli jsme pro oběd do školky. Děti byly na zahradě a seběhly se kolem Vojty a štěbetaly:-))) Skoro začal natahovat, že nemůže do školky:-)))No musí to vydržet do úterka, to jdeme na kontrolu.V úterý nás taky čeká první Hozíkova akce - vítání občánků. Tak jsem slíbila Vojtíškovi, že se svátečně oblečeme a spojíme to s návštěvou cukrárny.  

Co se týče znamímek - jsem na tom stejně jako Skrolan - mám jich moooc.Každý rok si je nechávám prohlídnout, už asi sedm let. Zrovna za týden jdu na kontrolu.Několik mi jich řezali a opravdu to nebolí…Jedno na obličeji mi teda odstraňoval plastický chirurg a nemám vůbec žádnou jizvu. A to jsem platila pouze 80 Kč za speciální nitě!  

Přes víkend se sem asi nedostanu- tak si užijte volné dny !
papa E.      

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 15.05.09 13:13

Ahoj ženy, sektářky,
je to dobré, jsme tu všichni potrhlí magoři:) Už vidím tu slečnu, jak ňuňá za pár let svoje baby :)))))))) Osobně mi všechny ty zdrobnělinky taky přijdou dost přiblblé, ale řadu z nich ráda používám. Autorka neví, jaká je úleva zjistit, že je na světě tolik lidí se stejnými problémy a neví, jak nám to tu pomáhá. Je to prostě ještě tele.  

Včera jsem měla velmi hektický den, neb v něm  byly 3 neobvyklé akce, vyrazila jsem v 9 a lítala s jedním nebo oběma dětmi po Praze. Napřed výlet metrem na Smícháč na policejní výslech. Tomíš ¨v metru celý zaražený, ale nechtěl ven. Policajt byl mladý kluk v riflích kapsáčích a mikině s nápisy. Vypověděla jsem, co jsem pokládala za nutné, netrvalo to moc dlouho, Tomíš si kreslil a jeli jsme dom. Rychlý oběd, hurá do školky a pak k zubaři. Tam to tedy nedopadlo nijak dobře.  

Zuzanka má kaz na 5, v úterý jdeme na vrtání. Tomášek má kaz na 1 nahoře - ten se nedá spravit, takže máme jen fluoridový gel. Příčinou bude nejspíš náš sladký medový čaj, který děti pijí i po vyčištění zubů. Tušila jsem, že to není moc dobré, ale byla jsem neschopna to vyřešit a teď si za to nadávám. Takže od včera večer jen voda - ani se nenapili. Sladkosti hodlám hodně omezit, čištění zubů prodloužíme, žádné šizení a Zuzance budu čistit i zubní nití dle doporučení.  

Byli jsme v tom zařízení pro děti tady u nás na Strašnické. Zařízení pěkné, doktor výborný (Zuzanka se tam napříště těší, jak budou topit červíka…), ovšem sestra nic moc, při instruktáži, jak pečovat o chrup se Tomíš hrozně nudil, válel se po zemi, výskal, vykřikoval a sestra nic…v tu chvíli ho měla nějak zabavit. A ona jen „pšt pšt, Tomáši!“ ¨  

Pak jsme frčeli na besídku. Tentokrát mě to ani moc nedojímalo, bylo to ale moc hezké. Děti vystupovali opět kolektivně, spousty básniček, písniček, pak hráli pohádku „boudo budko, kdo v tobě přebývá“, Zuzanka byla zajíček :)Pak jsme dostali srdíčko s obtisky ručiček a kytičku s obtiskem pusy.  

Pak jen nákup v BIlle a pak už jsem byla úplně mrtvá. Usnula jsem krátce po 8 u tv.  

Tomíš má super rýmu , Zuzík noční kašel, no nic moc, ale pevně věřím v rychlé uzdravení.  

Tak zatím
Kristýna a spol    

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 15.05.09 13:21

Efčo- užijte vítání občanů a občánků .-))    Kristo- úplně jsi mne vyděsila- čistit zubní nití i dětem ?! snažím se denně štěpovi dočištovat zuby ( radila dr.),ale i zubní nit.....    pro dospěláky prý zubní nit naprd, musí se mezizubními. mám ten nejmenší a dá se… většinou krve jak z prasete a pravidelnost taky nic moc, chjooo. jsem děsná, aspon že chodím 2× ročně k hygieničce zubní.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 15.05.09 13:24

jo,   to ještě autorka asi nečetla některé "maminečky na mimibazárečku, které si denně písánkují  komentíčky na fotečky svých dětulineček a mocinky, mocinky se pusinečkují atd atd. "    ty slova fakt používají !!!!!!    nejprve se mi u toho chtěla zvracet,ale ted se těm barbínám ( tak si je představuji:-) směju.. tohle opravdu už není norm :-)    pokud něco takového náhodou objevím, hodím vám sem odkaz :-)

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 15.05.09 13:28

Nazdárek v novém deníčku:-)))

tak jsem napsala teda ještě do strarýho, ale nedá mi to ještě reagovat na ten článek v Instinktu.

Instinkt čtu pravidelně, jako časák se mi celkově líbí:-) Taky jsem četla u sousedů tu diskuzi a diskuzi na stránkách Instinktu. Tenhle článek mi přijde divnej, ale chápu to, že to takhle někdo může vidět. Mě je v té naší émiminí jarňulkovské „sektě“ prostě dobře a nazdar bazar, ať si o tom nějaká Jánská myslí a píše co chce:-))) Z její strany by taky nebylo od věci trochu pochopení a tolerance:-))) Už jednou tam měla článek o ženskejch (myslím teda, že byl její nebo možná Pecháčkový), co nechtějí mít děti (Kašparová) a taky byl děsně jednostrannej a absoluto bez jakékoliv pokusu o pochopení té druhé strany… Jánská asi nemá ráda matky a děti nebo co?:-))) Nebo mi pak teda uniká proč to takhle podává… A co mi teda vadí, to je to sprostý mluvení té fotografky směrem ke svému dítěti… To pak to ve školkách a školách podle toho bude vypadat:-)))) Kakinkání mi teda vadí míň než sraní (pardon, i píše se mi to špatně)… Jinak budiž, každému co je libo, ale v rámci etiky a slušnosti, ne?

Mavo - díky za deníček, dobré téma a je fajn si zase připomenout, že je nám tu spolu super!:-)))

Pískle

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 15.05.09 13:37

Zdravím v novém deníčku :-)

starý nedočtený - to snad stihnu napravit za chvilku ;-) a k tomu článku, nejdřív jsem si říkala, že se tím článkem zabývat nebudu, ale pak mi to nedalo, nechala jsem si poslat oskenovaný a (jak už tu někdo dal odkaz na diskusi na BC) na str.10 najdete kdyžtak můj komemtář k článku :-)

a teď něco málo od nás
Dneska jsem si vzala nepl. volno. Byla jsem s Aný u zubařky a už má svou první „hvězdičku“ na zubu Anetka byla úžasně hodná, ani nepípla, nehnula se, no prostě dokonalost sama. Utrpení bylo, že nesměla pak 2h nic jíst protože ráno nic nechtěla, tak jsem to pak odměnila párkem v rohlíku :-)

No a stihly jsme zaskočit i do lékárny pro novou Lniensku ať má s sebou na ŠVP, k pediatričce pro potvrzení pro školku, banku i velký nákup a teď jsem doma úplně hotovson. asi se půjdu natáhnout na gauč a třeba chvilku zadřímnu, Aný si pouští písničky na kazetách v pokojíku a je úžasně hodná, snad jí to vydrží.

Večer jdu na tancování a pak na sraz ZŠ, tak snad nebude malá doma moc pruit a půjde brzo spát.

Zítra nás čeká výlet do Zoo, tak nesmím dorazit jak ze srazu se střední, bych tam jinak asi umřela :-) no a toť od nás prozatím vše, jdu číst komentáře

Sandra

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 15.05.09 13:37

Jen jsem vás tím chtěla pobavit, teda ty co to nečetli.
A to si ještě autorka asi nepřečetla Psychiku snažilky. To by teprve zírala nad těhnama a sběrem vajec :-)  

Zachvilku jdu s Libčem na besídku pro důchodce. Moc se mu nechce, ale je v restauraci. Takže vidina limonády a nanukem ho láká :-)  

M.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 15.05.09 13:38

No a ještě:

Efčo - to je dobře, že se ucho nerozjelo:-) Užijte si vítání:-))))

Kristo - tý jo, to byl teda náročnej den… uuuf… Se zubama je to pech… Když ty mléčný se děsně kazí… Mates  má taky plombu na 5 a pije po vyčištění šťávu, tak doufám, že to na podzim nebude horší… Héle útěcha je, že vypadaj a narostou druhý:-) Besídka pěkná a dárečky taky:-)

Irčo - jé taky jsem zabloudila jednou na diskuzi na mmb, kde se takhle vyjadřujou a chechtala jsem se u toho jak puboš:-)))) To je šílenost, co? Barbíny, přesně:-)))) Normoš se tomu směju, ale kdybych to slyšela/četla ve špatné náladě, tak mi to rozčiluje ještě víc:-))))

P.

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 15.05.09 14:20

tak ja si jen na chvili odskocim na poledni pauzu - a ejhle.  

Mavo supeeeeeeeeeeer.  

nejvíc mě pobavilo:
jakmile člověk zabřezne, definitivně mu hrábne ** a Krista to vystihla přesně:
„Je to prostě ještě tele“.  

Mě osobně take par „zdrobnelin“ prirostlo k srdci - manza, tehu, mimís.
Určitě však nepoužiju „kakinká“ - děěěěěs, ale také ne" sere" - ještě snad větší děs.
u nas se proste " tlačilo do gatí".
Ale dost fekální tématiky. Na tu je expert Krista - a prvotřídní, tak nejdu lezt do zelí. hih    

ke komentum:
jsem rada, ze se tema znamenka tak rozepsala, super.
Irias - joooo, Radek je tele, ja mu to rikam porad. Divne je, ze mu to nedokaze vysvetlit jeho mama ani pritelkyne, ale kdybych tam byla ja / je to skoro 500 km - kruci/, tak by šel. Už jsem ho takhle jednou navedla - skoro tam byl, karta v ruce a vychystaný , ale dostal ledvinovy zachvat - a skoncil na interne - ctyri dny. Tak znova a snad ho tam dokopu.
ma prave kolem sebe par pripadu, co si dali znamenko ven a do pul roku bylo po nich - ale to je prave ten extremni pripad - kdyz prijdou pozde. kruci.
Efco - jses machr, jak na to krsne dbáš. musim se objednat.  

Mako - ale pristi rok to bude parada - plot hotovy, pergola hotova - a ověšená kytkama - to se tam paaaanecku bude sedet. ha.  

Piskle - dva dny dovči - super napad. maš to krasne naplanovano - na dalsi tyden ma byt pekne , tak si plan uskutečniš, co?   

Kristo - narvaný den včera, zuby budou OK - ta cista voda na noc zabere - uvidis. Kubovi po vyčištění take jen cistou vodu. jinak pijeme vodu s YO sirupem. Med v caji u nas nejede.
A na Zuzancin nocni kasel - budu se opakovat, ale skus ten Zyrtec - jen na noc - 5 kapek, a uvidis zda zabere. Po tydnu vy:,–(it a mel by byt klid. za skousku nic nedas.  

zuby - Kubovi jen kartackem. ja kartacek, pak druhy nejmensi a druhy nejvetsi mezizubni a pak jeste takový soubor štětinek a pak jeste mensi kartaček a gel a zubní voda. - nejsem troškař, co, ale to je temi rovnátky - proste musim.
krvave dasne - Irias - nasaď dobrou ustni vodu a to by bylo, aby nebylo, ale asi to maš jen z toho, jak si tím mezizubním šprtneš do dásně, vid?  

Sandri smeju se jak Any bez problemu zvladla vrtani, ale vydrzet dve hodky bez jidla - byl des. hihihi  No zlato.  

pobavilo me:
Piskle - dobroš - to pouzivame doma ve velkééém
Sandri - hotovson - take hodne zabehle slovo.  

jdu na capucino.
hezoučinký pátečííínek všem. - hihihih  

a krásný víkend, jarňulky.
e          

 

 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 15.05.09 14:23

no to sem se teda pobavila.. dovedu si představit, že to asi není příjemný těm babám, když si přečtou v Instinktu svoje slova.. člověk ani neví, kdo ho všechno šmíruje co.
A ta redaktorka, přesně jak píšete - až bude mít svoje vlastní dítě, tak taky bude asi pohlížet na věc jinak. no a jak mi Pískle vzala od ruky:) - to radši řeknu, že dítě kadí, než se posralo!!! Kráva.  

Irias, o tom pirátským dnu vím, nejsem ale blázen, abych šla do údolí o víkendu, natož když tam mají akci rodinné pasy:) chodíme tam v týdnu, dopoledne nebo odpo sjedem na kole s klukama, ale o víkendu NE:)  

MAvo, to bys byla špatná matka, kdybys neměla výčitky, jestli je všechno OK. Přesně si pamatuju tu bezmoc, když se malej narodil, já s nima sama doma, nemohla jsem se věnovat pořádně ani jednomu - furt sem řvala na Lukina, nebo Ondra řval.. tomu se prostě nevyhneš, ale neboj, dostaneš se do cviku:D  

holky, dopíšu to ppozději, Ondra už je vzhůru a nedá mi pokoj, nemůžu to dopsat:)  

iv-ka      

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 15.05.09 14:26

ahojky,

nějak vás poslední dobou nestíhám, jste fakt hrozný pisatelky :-))
Dneska opět počasí děs, skočíme jen na nákup do Billy a pro maso a zas dom. O víkendu nás čeká výběr nového křečka (Ondra chce černého) a taky koupit novou skříňku pod klec…tak asi Ikea, jsem zvědavá, co vybereme.

Skrolan, ptala ses, jak Bára teď spí - čím dál hůř. Přes den spí 3× po půl hodině a večer usíná v 8, to spí tak do 23h a pak se budí každé 2 hod až do rána, vstávačka mezi 6 - 7 hod. Naspím max. 4 hod :-(((

Sandři, ze ZOO nic nebude, manža nakonec na melouch nejde, bude s námi doma, tak bude rodinný program :-)

Pískle, až budete mít čas a náladu, ať o víkendu nebo v týdnu, tak dej vědět a už se musíme dohodnout!

Tak, moje miloučké kamarádečky, budu se mocinky mocinky snažíkovat, abych se sem o víkendu dostala a početla si, co dělají vaše slaďoučké děťulinky (to mi dalo práci to napsat, Irias, to je děs), toť můj názor na úchylačky na mmb a paní spisovatelka z Instinktu ať se jde taky bodnout.....nej­lepší je naše zlatá střední cesta, že? :-))))

Mějte se
Hanka

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 15.05.09 14:33

Kristo-  no včera jsi to všechno zvládla bravurně, k čištění zubní nití u dětí, téda, to si neumím vůbec představit, Anetka má taky vrtanou 5  

ale bohužel u ní nevím z čeho, asi chuděra podědila kazivý zuby po mě, šťávy nepijeme skoro vůbec, po čištění nikdy nedostala nic než čistou vodu, jí mlíčný výrobky, ovoce i zeleninu, tak co ještě dělat, aby se nekazili?! :-( a za půl roku pravděpodobně bude další plomba, protože na druhý pětce už má taky měkkou sklovinu - takhle to začala i posledně :-(((  

Iv-ko - koukám, že i u vás je se zuby veselo, bohužel poradit neumím :-(  

Mako - užijte si krásné (první kulaté) výročí!!! a škoda, že nejste poblíč - bychom udělali akci Zet na plot … táborák a špekáčky a za to by musela každá Jarňulka natřít několik planěk :-)) by byl plot raz dva hotový  

Irias - já mezizubní kartáček nemůžu, naučila jsem se dobře čistit s nití, dá se to, když jí jakoby ohneš okolo zubu a pak se tím ty nečistoty setřou. Mám pidi mezery, tak tam nenarvu ani ten nejtenší kartáček  

Mavo - zapomněla jsem poděkovat za nový deníček, ten starý už byl zas zaplněný, nějak moc píšeme :-)))) ale to není žádná výtka, ba naopak!!!  

Efčo - to je dobře, že je Vojtovi už dobře a vítání občánků bude určitě nádherný a zlatý hřeb dne cukrárna páni, to bude den jak malovaný :)  

Pískle-  tak se těším na první nadšené reference, až uvedete myčku do chodu, to bude zas o jednu otravnou práci míň ;-)  

ad zamínka - já jako dítě neměla skoro žádný pihy a obejvila se jedna malinká černá na zádech pod lopatkou, tak po poradě s dr. jsem šla na odstranění - lokálně umrtvili, fikli a udělali 3 stehy a bylo hotovo, jizvička už není vůbec vidět
Teď mám pih víc, ale zmanénka jen dvě a pravidelná nevysoká, tak je to OK, zato manžel podědil po otci spoustu zmanének. Radila jsem se s mou dr. a tak mu je občas kontroluju, jestli nemění tvar nebo barvu a zatím dobrý, jakmile by začaly tmavnout nebo růst hned s ním manžu k dr. Mimochodem kontrola je dobrá záminka pro zahájení předehry :-))))))))) to víte, svlečený manžel do půl těla, kdo by odolal ;)  

Skrolan - jo je vidět, na co je to moje dítě citlivka - doktoři ne, ale jak jí sáhneš na jídlo, je zle :D))))  

Hajdulo - škoda, že Zoo nevyjde, ale pro vás je určitě lepší, že budete celá rodinka pohromadě, tak ať se víkend podaří a užijete si tatínka doma dosytosti ;)  

Jdu si udělat kafe - dneska už druhý, ale musím pověsit prádlo, tak ať na to mám vůbec sílu
 S.

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23632 příspěvků 15.05.09 14:37

promiňte, že jdu otravovat ;-) Autorka článku psychiku četla, nebo aspoň jeden deníček. Čerpala z něj jednu pasáž a vůbec to nepochopila…

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 15.05.09 14:38

Sandra prave povýšila tématiku znamének na tématiku sexuální. dobryyyy. ze by prave to pomohlo švagrovi?)))))))  

Hani - a neni cas na odstaveni v noci? nebudi se jen na prso, ze chce byt u maminy a ponuchnat se? kdyby prso nebylo, spalo by se. co?    

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 15.05.09 14:49

Skrolan - musí se využít každá příležitost none? ;-) hih a poraď to i sestře, když už nepůjde švagr k dr. tak budou znamínka aspoň pod nějakou kontrolou  

Kamiš - jj vím o kterém deníčku je řeč, byl psán v ironii, což autorce článku je ,zdá se, věc naprosto cizí :D

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 15.05.09 15:00

kakinká- ne, správně je KAKINEČKÁÁÁ  :-))))))))))) ale už dost :-)    Pískle- at je koleno brzy oka super nápad s výletem !!!! co táta ,jak mu je ?  už jsem se ptala jednou, asi jsi zapomněla :-)    

Skrolan- na krvácení mám jeden drahý masážní gel. bohužel i tady pravidelnost chybí :-((  

sandro- Aný je skvělá. vrtání ano, bez jídla nee :-)))  

hajdulo- snad se spaní  malé dámy  brzy upraví. možná by chtěla zauvažovat o nočním odstavení :-))  

Mako- my máme 5-leté výroční př. týden. chtěli jsme jít na véču,ale do toho zavolali kámoši, tak bude pivko s véčou a kámošema . pěkně oslavte

 

dnes tu byla kolegyně s malou dcerunkou,  ta je drobná. má už 9 měs a sama se staví na nožky,ale má jen 6 kg. ani botičky na ni nemůže sehnat, prdolka malá :-))    tož letím pro š. do školky, krásný víkend, I.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 15.05.09 15:01

Kamiš- krom toho, že autorka nepochopila ironii toho článku, tak je to prostě ŽURNALISTKA, SLEČNA A JEŠTĚ K TOMU BEZDĚTNÁ, takže fakt no comment    

 
efča
Kelišová 5707 příspěvků 15.05.09 15:04

Musím ještě zareagovat na ty hlášky z MMB- taky z nich meůžu - mocinky:-)))))))  

Irias- Přesně vím, jaký máš na mysli.My s Filipem říkáme těmhle typům ženskejch - MICINY:-) A že jich je!!!!!  

Kristo - tos měla fakt pernej den! Tak ať se dětem nemoc nerozjede. Kašel a rýma už se snad ani nepočítá, co? U nás je to imervere.....  

Mavo - besídka pro důchodce- dobrý!!! Náhodou je to od učitelek pěkné, že dělají takto radost seniorům a děti si dají limču - spokojenost bude na obou stranách.  

Skrolan - téda prodloužený víkend na chatě a doporovod si čerpá dovču - tomu říkám fakt obětavost. Super, že ještě něco takového existuje. Já jsem řadu let chodila do turistického oddílu- schůzky každý týden, výpravy, tábory. …Vedoucí nám věnovali veškerý volný čas a zadarmo!!!! Byly to skvělé akce a super parta.Dodneška se scházíme. Taky bych chtěla, aby kluci chodili do nějakého podobného oddílu. Ale v dnešní době nevím, nevím, jestli něco takového existuje… Mmch. na vodácké tábory jsme jezdili s bráchou taky a bylo to perfektní!!!!  

Pískle - užijte si víkend doma. Jste taky samá akce- super:-))) My jsme taky rozlítaný, ale občas si dáme oddychový víkend a válíme se doma. Zrovna nás jeden takový čeká. Teda až na menší výlet v neděli.  

Sandři - taky v jednom kole, co? Tak nakonec Anetka na ŠVP jede. Ona je šikulka, určitě bude nadšená. A předehra - dobrý:-)))  

Ivko - já mám taky výčitky, jestli se věnuju oběma dostatečně…Asi je to fakt normální.  

Už fakt končím.  

Papa a mocinky si užijte víkendíček holčinky :-)))))))))))))))))))))))))))))))
 E.

 
DuantNefret
Extra třída :D 14596 příspěvků 15.05.09 15:33

Autorka je asi „blbá jak tágo“, pokud nepochopila, že v Psychice bylo těchto výrazů použito právě ironicky…navíc to tam bylo jasně nastíněno…

A nemluvila o „Jarňulkách“, ale „Jarňátkách“ a to jsme my. :p…ha, ha, ha   A je tam dost ženskejch, co nepoužívaj výrazy: mimísek, těhu, tuleníčko apod., já bych nepoužila ani manža, jsem na to až alergická :)))

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 15.05.09 15:44

já nemyslela jen nás Jarňulky, ale brala jsem to celkově jako emimino. Přispívám tu do více diskuzí, tak jsem si emimino kapku přivlastnila. hops  

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 15.05.09 15:46

Besídka super. Babičky a dědečkové byli spokojeni. Jo a děti pak nejvíc bavilo krkat nad točenou limonádou. Sranda největší.
Linda my spí od 12 hod. pohodička.
A mám uspěšný prodej Libčových botasek na Sbazaru.
 Marťa

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 15.05.09 16:21

Mavo - jine diskuze? ty dezertére. hih
a krkani - dobryyyyyyyyyyyyyy - deti se dycky zabaviiii.  

manza - clovek si zvykne na všechno, takze tento vyraz vubec neresim, a neprijde mi už ani divny.
jako i dovča, těhu, poo, pospa........  

Mako, Irias - to jsou krasne kulatiny, to chce poradnou oslavu. Vše nej k výýýročííííííí a ještě minimalne desetkrat tolik!  

Efčo - take budeme konečne odpocivat. Jednak pocasko nif-mof a jednak je manza zavalen praci a ma pohotovost, takze odpocivat a jak jsem psala snad nejake muzeum, asi jen s detma, at si Standa odpocine a pak opet doma a odpocivat.
Pořad vam chci napsat o tom mém zzlomenem prstu, /nejak na ty prsty v rodine trpime, co? hih/. Takze jooo, jooo, lepsi. teda kdyz je zafixovaný. Vcera - pod vidinou horké lázně jsem si fixaci roztříhla, neb uz fakt skoro nekulham, no a prd - bolest - v noci mi v tom pekne cukalo, takze dneska nejsem za frajerkku a opet fixace a opatrnost. ocividne je to zlomene, zmetek jeden. vubec ho neohnu, neodsunu,, nic, proste nereaguje. a celkove se mi zda, ze je to jeste nekde dal, nejen v tom prstiku, ale to muze byt pozustatek toho vykloubení. no, dame tomu cas.  

e        

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 15.05.09 19:31

Evi ještě píšu do Snažení o sourozence, ale je zamčená :-)))
 M.

 
Gabule
Závislačka 3277 příspěvků 15.05.09 22:41

Holky jsem KO a fičím spát ale nedá mi to…SLEČNA AUTORKA má teda 100% v mozku NASRÁNO!!!!:-D Evidentně neměla o čem psát tak vykradla ,,naše,,výrazy,no což i to svědčí o její kupě v hlavě..
Zítra písnu ted jdu spát,paaa

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 16.05.09 08:47

zdravím :-))    tady zataženo, pošmourno. štěpa má rýmu a já PMS :-(((, tak budeme ležet doma. ale zřejmě to většina z vás/nás :-)  

pro zlepšení nálady dávám odkaz na krásné barevné pyžámka
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…      pa pa, I.  

 
NiKina
Závislačka 3940 příspěvků 16.05.09 09:07

Ano, Lesi, paní redaktorka má pravdu!!! Víte, jak se dělá populární novinařina? Přesně takhle… na:,–(it tomu nějaký úhel, pokud možno populární nebo kontraverzní a už je jede!!! Zvlášť, má-li to být upoutávkový článek celého čísla… A souhlasím, že stopr objektivita neexistuje. Po letech novinařiny už to vím taky, ač se pořád naivně o objektivitu snažím :-(  

Takže je naprostá hloupost se nad tím pohoršovat, paní redaktorka jen splnila svoji povinnost, kterou ji velí její profese. Být nezaujatá a bezdětná, asi bych také zvolila podobný pohled. Ale já se do té „sekty“ už tak trochu namočila, tak jsem shovívavá… Ano, maminky na netu jsou  jiné… ale  ryze těhulkovské servery jsou ještě slabý kafe…
Paní redaktorce doporučuju prohlídnout si diskuze na mimibazar.cz… to se teprve pobaví - tričínko s beruštičkami, rukávečky, penízky, hodnoceníčko… a na straně druhé silné a sprosté výrazy, kterými tyto přeslazené maminy bojují za svá domnělá práva ve chvíli, kdy jim někdo vyfoukne „značkovou růšovou mykynku s mikimauzíčkem“ :-DDD Tam je to nářez!!!
Emimi je příjemný server… je možná škoda, že v článku byly vypíchnuty jeho zvláštnosti tak trochu jako úchylnosti, ale co… v nejhorším to zvedne návštěvnost a přijdou ti, kteří chtějí vidět, cože se to tady schází…
Takže, co je na tom všem negativního :-))))
 NiKi

 
NiKina
Závislačka 3940 příspěvků 16.05.09 09:13

jeŽIŠ!!! TO je teda hrůůůza :-DDDD
prej i jako domácí  hadr…no, komedianti hadr!!! :-DDD
 NiKi

 
medvidek  16.05.09 10:03

Ahojky.
Koukám,že se reakci na článek nevyhlo ani e-mimi.
Už totiž podobná diskuze a pak i článek na hlavní straně měla Miss od „vedle“.
Za sebe můžu říc,že jsem ráda,že sem patřím.

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 16.05.09 10:45

Dobré sobotní dopoledne.  

Irias, nás déšť přímo vzbudil. Ale bylo to prijemne, mam ten zvuk rada - kdyz ale lezim v posteli a nemusim nikam.
Ted mraky rozfoukalo a snad uz prset nebude.
Planovali jsme vylet na Konopiiště, ale odkladame a odpocivame.  

k autorce „trapoclanku“ se ani nevyjadruji - skoda slov a energie.  

vcera jsem obdrzela plan operace mojich zubáků a vsechny postupy, nastrahy  atd. No zeny, reknu vam, cekaji me v odhadu asi tak čtyřmesicni galeje - od první faze - zavedení implantatu do kosti. To bude masooooooo. S komplikacemi i pul roku  a vic, mno uvidime.  

hezky den vsem
e      

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 16.05.09 12:19

Ahoj holky,

tak to je teda síla ten článek. Ale vše podstatné již bylo vřčeno. Děvucha změní názor jen, co sama zabřezne a pokud zůstane takhle vyhraněná, tak je mi těch potenciálních dětí líto. Nicméně děťulinky a mocinky mě taky neberou, ale že bych kvůli tomu někoho vraždila, to ne. Kdo chce, ať si tak mluví.

U nás chvilka klidu. Tom jel do školy a Bertík je o víkendu u táty. Takže jsme měli lehce válecí dopo. A teď jsem na:,–(ila konečně na balkoně lobelky a chystám se na oběd a uklízení. Mám opět hory prádla, ale to je u mě setrvalý stav:)

Holky vy už máte kazy? To mě celkem překvapilo, kolik dětí už má vrtací premiéru za sebou. My to teda víme, že se po vyčistění zubů nemá už dávat nic než voda a taky to dodržujem. ale je fakt, že Bertík chtěl vždycky jen vodu. Teď  to občas zkusí, že by chtěl něco před spaním, čokoládu nebo bonbon, ale stačí mu připomenout, že má už vyčistěné zuby. A když si někdy nechce čistit, řeknu mu, že dopadne jako Oskar z Lucie postrach ulice a hned si čistí. Ale Anetka sladké nepije a stejně má plombičku. Takže genetika hraje zřejmě taky velkou roli. Doufám, že Bertík bude mít zuby po tátovi, já si taky pamatuji, že jsem měla plomby v myšákách.  A teď mám taky všechny stoličky  poopravované. Takže zřejmě jaké první zuby, takové i druhé…

Irias - ta pyžamka jsou nádherná. Kupovali jste?

Jinak se omlouvám, ale nepamatuji si vůbec , co jsem četla, takže aspoň všem hezký víkend.

julie

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 16.05.09 14:29

Ty já se nepohoršuju, jen mi vadí (a to asi nejvíc), že mi slečna psala jakoby seriózně a pak z nás udělala blbé trapky. Každopádně jsem poučená o tom, že jednak nebudu Instikt kupovat, protože jestli takhle dělají všechny články, tak se z nich nic nedozvím, a pak, mi se tu líbí, mám to tu ráda, tak na to dlabu.

L.

 
Lesina
Echt Kelišová 9857 příspěvků 16.05.09 14:31

Ony jsou ta zubiska stejně hlavně o genech. Adli má vrtané snad už čtyři zoubky, přitom čistíme a poctivě. Pepině se daří to šulit víc, ale zuby má jak perličky. Je to nespravedlivé.

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 16.05.09 16:21

Ahooj,
tak članek se nevyhl ani nam.Komentovala jsem jej už několikrat tak jen kratce.O autorce si myslim svy.Jsem rada,že vas mam.A nestydim se za to.A pokud mam dost těhu,kojo a podobnych zdrobnělin a zkraceninm odstěhuju se do DBŽ:-DDDDD.Autorka nevi o čem piše.

Ja jsem Mirdu dovybavila na školu v přirodě.Nemam teplaky mikiny nic.Ze všeho vyrostl.A roz­hodla,že normalně nastoupi 2.třidu.A pani učitelka at se postavi třeba na hlavu.

A nemam dočteno:-//.Jdu na to

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 16.05.09 16:23

A Vojtik,už ma plombovaci premieru taky za sebou.A Mirdovi se dokonce vylomil zub.Asi to maj v genech

d.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 16.05.09 17:13

dnešní den stále zataženo, odpo dokonce déšt. ale před chvílí i sluníčko vysvitlo. no nic, peru 3. pračku :-)) ráda bych vše zítra vyžehlila, nemám ráda žehlení  v týdnu.    manža koupila včera nový gril na chalupu a dnes jej složil a už p lánujeme, co vše si vezmeme. tak se těšíme :-))  

Julko- takže taky válecí, až na to prádlo :-))) pyžámka jsem ještě  neobjednala,ale paní má bazárek na slovensku a baby jsou z nich nadšené    Danko- myslím, že jsi udělala dobře, že půjde do 2. třídy  

I.

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 16.05.09 17:17

Irčo,jsem o tom,že dělam dobře přesvědčena.In­ternatni školu nedame,spec.lo­gopedicka třida pro 2.tř tu nikde neni.Apokud se bude rozhodovat na rok a měl by do 3.tř přečchazet na dyslektickou tak nebude co rok měnit školu.Prostě pujde dal.A p.uč.at se postavi klidně na hlavu.Mam pocit,že mam v tomto směru načteno a nastudovano vic jak ona.
Perlička na zavěr.Ptala jsem se na asistenta.Naše vada byt velka neni tak velka,aby potřeboval asistenta.Ale­.......spolub­čane ho maji automaTIcky.Grrrrrrrrrr.

Vota mi začina děsně divočit.Ho asi lepnu

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15087 příspěvků 16.05.09 17:28

možná je úča jen líná se mu více a odborně věnovat. pokud by jsi měla problém, mohu se zeptat kámošky, dělala už tu asistentku a má VŠ vzdělání speciální pedag.!! I.

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 16.05.09 18:25

ahoj…  

Dani teda to je děs s tím asistentem, zrovna nedávno se spoluobčané v TV rozčilovaly, že jim chtěli v jedné ZŠ zřídit jednu třídu jen pro ně s asistentama…fakt nevím, kdo je tady diskriminovanej…držím vám palce…  

a k článku…no já nevím, ale zrovna tady mám zapnutou TV, jedou „Babicovi dobroty“ a to je „zeleninka, kostičky, vařeníčko......“ a to jen co jsem postřehla během čtení tohoto článku…ony se ty „bárbíny“ najdou v každým „odvětví“…
ale pro pobavení skvělý…zasmála se celá rodina…:o)

 
Dana26
Echt Kelišová 9075 příspěvků 16.05.09 18:37

Lidu,ma prvni reakce když jsem zjistila,jak to s asistenty je byla,že ho natřu globinem na boty.Pardon.Ale jsem ještě chvilema vztekla.
O diskriminaci,mně mluv,x let u nas na jednom sidlišti a xlet v obchodě mně vycvičilo.
Problem je i to,že jsou hrazeni krajem a kraje šetří.
Zabvařuju stryčla Googla a hledam zas co mužu o našich vadach.

 
skrolan
Extra třída :D 12143 příspěvků 16.05.09 18:48

jeee, irias, gratulace k novemu grilu  - to bude mnamka. a jsem nepostrehla, jedete na zapujcenou chalupu, nebo jste kupovali?  

Dani, rozhodla jsi se dobre, a s tema tmavsimaa - to je des - bych mohla vypravet od segry. je to nespravedlive, asi bych skusila tvrdeji po  tom jít.  

Julie - krasny odpocinkovy den.
Lidu - vitej.
Lesino - u nas to je se zubama podobne. Starsi jsme zoubky skoro necistili - jen tak sup-sup, a ma je nadherne - je ji uz 12,5. A Kubíkovi /4 roky/ šmidlame zuby poctive a od mala a porad , a i tri krat denne a i tak ma nabeh na narusenou sklovinu. A na jednickach ji narusenou uz ma od dvou let. kaz sice zadny, ale i tak - proste jeho zuby jsou uplne neco jineho, nez te starší.  

jdeme se projit, udelalo se hezky.
e  

 
NiKina
Závislačka 3940 příspěvků 16.05.09 20:00

Lesi, to nebylo myšleno konkrétně tobě, ale obecně… obyčejně tady i u sousedů se dámy pohoršovaly…  Je to blbě pojatý to jo, berme to jako bulvár…
NiKi
No není to fajn být terčem bulváru :-)???

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 16.05.09 20:24

Taky jsme byli,Evi:) Právě jsme se vrátili. Odpo jsme měli půjčený film Purpurové květy. nic moc, nuda. na večer máme ještě jeden, Účastníci byli nedávno, tak koukat nebudem.
Irčo - já jsem měla v plánu žehlení dneska. Nechce se mi, ale asi to vytáhnu k tomu filmu. Ať se první grilování podaří.  

Danko - pevné nervy! Snad ses rozhodla správně. Trošku mám strach, že pokud Mirda nestíhal v první třídě a bude bez asistenta, druhá je ještě těžší a mohlo by mu to utíkat ještě víc, ale doufám, že se vám to podaří ustát  a budu moc držet palce.  

na oběd jsem dělala špagety s tuňákem a pak jsem upekla na malý plech perník. Mám skvělý recept z časopisu Bertík z Alberta, za 25 minut je hotový. Odpo jsme si dali kafe, já snědla asi tři kousky a ani nebudu večeřet, protože mám ještě teď plné břicho.  A to jsme si plánovali tvarůžky s čerstvým chlebem:(  

tak hezký večer, dámy z té naší sekty:)  

julka

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 16.05.09 21:36

Ahoj,

zmiňovaný článek jsem taky četla, myslím, že vyjadřovat se k němu už nemá smysl, vše už bylo řečeno, jen - podívejte se do jakékoliv skupiny lidí se společnými zájmy a budete z jejich slangu taky mimo, třeba namátkou takový ajtíci, že- a nikdo se jim nevysmívá....... a slečně autoce hrábne taky  až otěhotní, jak se bude zuby nehty bránit, aby náhodou omylem nepoužila jediného těhulkovsky nablblého výrazu:-)))

Dneska jsme i přes deštivé počasí vyrazili na rybářské slvnosti do Vodňan, už to je taková několikaletá tradice, hlavně kvůli setkání se znamýma, nakonec nás bylo 17 dospělých a 7 dětí, měla jsem strach, že jim zboříme barák když se nedalo vyhnat je na zahradu, ale byli docela hodný, akorát náš „stydlínek“ kuba se pěkně rozjel a dal se do kupy se dvěma staršíma chlapečkama a  hrozně se chtěl prát, holt si konečně moh na někoho dovolit víc než na ty naše holky, akorát to trošku přehnal a musel dostat céres, ale pak se zklidnil a bylo to moc fajn, Kačenka byla zlatíčko, všichni z ní byli unešený jak je hodná, usměvavá a pohodářka, to mě moc potěšilo:-)

Kuba se strašně chtěl koukat na KingKonga, tak tu sedí a pořád hlásí, kdy už tam bude?a já se vůbec nebudu bát i když je to strašidelný!, no jak to tak sleduju, tak se opičáka nedočká, je to nějaký rozvláčný........

Znamínka - tohle pondělí byly kontroly na kožním zdarma, chystaly jsem se segrou, ale nakonec jsme to vzdaly, předpokládaly jsme dost velekj nátřesk a s dětma čekat třeba hodinu se nám teda nechtělo, mám tak dvě znamínka který bych si raději nechala zkouknout, takže to chce jen sebrat se a objednat (stejně jako na preventivku k praktickýmu dr, jako k zubaři, atd. atd…jj sebe odbejvám hrozně:-((()

Sandři - ptala ses na to moje ukončení kojení, tak to je stále ve fázi odhodlávání se, zkoušela jsem postrčit flašku, ale řev a nepochopení, tak jsem dala přednost  spánku, pořád si říkám, tak dneska už a pak třeba Kačulka špatně spí a chci si další noc naspat dluh, nebo je naopak moc hodná, tak mám zas výčitky, že jí chci trápit, achjoachjoachjo, asi počkám až co na té kontrole za tři týdny a pak to utnu ze dne na den, (ale tak trochu pořád doufám, že to nebude nutné,achjoachjo­achjo:-((((((

Zítra má být pěkně ale zatím mám jediný plán a to vyprat a usušit aspoň tři pračky, no na nějakou procházku snad taky dojde…

Ifča

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19467 příspěvků 17.05.09 10:12

mocinky mocinky zdravím všechny děťulinečky a mamulenky ;-) :)))))
(brrr jen to píšu mám vosypky) :D  

Julie - nedá mi to, ale prostě musím - recepty do Bertíka z Alberta píše a fotí moje spoluž.z VŠ a zároveň kolegyně, bohužel Bertík končí, musím jí zítra vyřídit, jaký měli její články úspěch :)  

Dani - myslím, že pokračovat do 2tř. je nejlepší řešení, než by každý rok chodil někam jinam, ty změny kolůektivu nesou děti většinou špatně, takže to bude ten rok asi náročný pro vás i pro píuč, ale zvládnete to, uvidíš  

a teď musím napsat o včerejšku - ráno jsme vyrazily (já, Anetka a neteř) z domu v 10h a sešli se s partou lidí a dětí u ZOO, takže nás bylo 15, prošli jsme celou (opravdu úplně celou) zoo, nejkrásnější byla malinká žirafka a vůbec všechny mláďata (bizoni, antilopy,..), viděli jsme i nádhernýho páva co se zrovna chlubil obrovským barevným vějířem, Anetka se svezla na poníkovi, jídlo z domova jsme v průběhu celýho dne prokládali vař.kukuřicí nebo párkem v rohlíku a na závěr zmrzlinou, stihli jsme i vystoupaní klauna, jediný co jsme nestihli byl parník, protože poslední jede v 17h, což moc nevadilo a jeli jsme všichni hromadně busem v 18h. Domů jsme dorazily v 19h a všechny tři jsme byly spokojený a uchozený :-)))  

Dneska už mám nachystaný oběd, pračka se pere, děti si hrají, no prostě nastartováno k pohodové neděli ;)
Pa Sandra

 
Mava
Generální žvanilka 24687 příspěvků 17.05.09 11:04

Sandro zoo vám závidím. V Praze je vůbec krásná.  

My včera dali dopo. velký nákup. Opravdu byl velký plínky, plínky, plínky. Liborek s tátou pak jel na sraz motorkářů, Libča na výsost spokojen. Večer jsme opekli buřtíky. Linduška hodná v kočárku. Teď jeli chlapi mrknout na cvičení hasičů. Já peru pračku, zametám, vysávám, než se vrátí. Odpo. to vypadá, že bude hezky. Budem na dvorku.  

Všem hezkou neděli.
M.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 17.05.09 16:23

Ahoj babulky a malý bobulky,  

tak zdravím z lazaretu:-( Chlapi lehli:-( Ten velkej je nemocnej ze včerejšího popíjení Berenzena (a reklama prej v pohodě, v pohodě:-))) a mladej má od včera od noci přes 38:-( Po Nurofenu to klesá, jinak nic k tomu… Ehm… Teď oba spí jak mrtvoly a já se jdu vrhnout na úklid pokojíčku - poslední místnost, která po úklidu volá:-) Včera jsme s úklidem teda pořádně pohli a byt uklizen:-) I skříňka na myčku přestěhována jinam, tudíž přestěhována celá kuchyň… Ještě utřít prach ve vyšších polohách, by se ten chlápek neumazal:-))) Ale to je na Danovi, páč já tam nedošáhnu ani se schůdkama… Máme totiž ještě nesvítící bodovky v kuchyni, tak ty taky bude chlápek spravovat. Ani nevím, jestli jsem vám psala, že jsem teda chlápka na „údržbářské práce“ sehnala:-) Přes net, přes diskuzi našeho sídliště:-) No ohromnej páteční úspěch:-))) Mno ale po příchodu domů zase ťafka, nedoplatek 4300 - mě jebne:-( Ale to už jsem strávila:-))) Takže dobroš:-)  

Sandři - pěkně jste si užili zoošku:-) A dlóóuho, to jste teda musely být pěkně hotový:-)))  

Irčo - díky za optání, taťka má dobré období:-) Dnes hlásil, že opravil fasádu na chalupě, v týdnu zařídil v Pze technickou na auto, bude štípat dříví - jojo je to dobroš, není laxní a odevzdaný osudu, žije:-) Výsledky z onko jsou dobrý, neozvali se, takže dobrý:-) Na ty nový léky si teda zvykl, jen mu nedělá dobře jíst cokoliv mléčnýho… A to je v tomhle věku nic moc (potřeba vápníku a ták)… Ale hlavně, že mu je dobře:-)  

Mavo - krkání nad limčou dobrýýýý:-))))  A užijte odpo na dvorku:-))) Tak bych ráda ven:-))) Je krásně!  

Evi - téda, co jsi si to s těma zubákama na starý kolena vymyslela?:-))) Takový brutus procedůry?:-))) Šmarjá panno! Héle, to potom budeš krasavice jako květ, jen radost pohledět:-))) Držím palce, ať to moc nebolííííí… Dobroš:-))))  

Hajdulo - jasně, setkání spácháme, jen co se dáme dokupy… To je furt něco, by se jeden fakt posral (ať má Jánská z Instinktu radost:-))))  

Dani - určo jsi zvolila dobře! Jen ať se s tím úča popere! Dle toho, co píšeš, tak není zrovna dobrá… Ale každopáďo ten rok ještě vydržíte a snad se Ti povede splašit něco jiného, lepšího. A s tím nenárokem na asistenta je to fakt v prdeli´:-( A hlavně, že cikáni jsou v pohodě  - no prostě bez komentáře:-( Je mi z toho blivno… Ale Ty to zvládneš, jsi silná ženská a nakonec bude dobře, věřím tomu!  

Jdu na ten pokojík, dokud chlapi spí…  

Jo a logisticky příští týden zmáknut (doufám). Já do úterý očr, pak dorazí mamka ze Šumavy (no hrůza prosit o pomoc, když jí ani nemám čas pomoct na zahradě na chalupě…) do konce týdne si pobude v civilizaci a pak zase razí do divočiny. Snad bude Mates dobrej… A to jsem ho objednala na přeočko na žl. A, hmmmm to nehro… No je to síla…  

Mějte se jarňulky emiminovské (užívejte sluníčečka po boku mimísků a předškoláčků a manžílků, večer se pěkně tulítkujte, jen co se napapinkáte a uspinkáte mimísky:-))))  

Pískle nebohé nemoci odhánějící… Jo a koleno dobrý, byl to jen nějakej nataženej sval (ó se mi ulevilo)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama