Jarňulky 2005 - rodinná expedice do rakouských alp

Rodičovství

Milé ženy, musím Vám vyprávět další z našich cestovatelských zážitků a slibuji, že je na dlouho poslední. Vyrazili jsme celkem 4 čtyřčlenné rodiny do střediska Feurkogel v Rakousku. Cesta na jih nic moc, ale za 4,5 hodiny jsme byli na místě u jezera Traunsee. Našli jsme lanovku Seilbahn, která nás měla vyvézt nahoru do místa určení.

Chlapi šli vyřídit skipasy, které byly v ceně ubytování a platily v celém areálu na všechny lanovky a vleky. Pak jsme si k autům přivezli takové obrovské vozíky, do kterých jsme naházeli všechny naše věci.Protože jsme vezli s sebou všechno vč.povlečení a jídla, bylo auto opravdu našlapané, vozík přetékal, ale naložili jsme to. Výtahem nám to vyvezli do kabiny lanovky. Lanovka byla plná našich obrvozíků anás, byli jsme tam našlapaní jak sardinky. A už to jelo, 1100m nahoru. Strašná propast pod námi, sice poletovaly vtípky, ale každý měl tak trochu v gatích, když byl poryv větru.

Nahoře bylo o několik metrů sněhu více než dole. Vánice, neviditelno. Děti zlobily, Tomíš začal řvát při prvním závanu větru. Přijela obrovská rolba, na radlici jsme naházeli věci, děti jsme našťouchali do kabiny, my dospělí a jeden kočár jsme naskákali nahoru do takové klece a takto jsme cestovali asi 100m do chaty (Tomíš se bál a v kabině celou dobu ječel). Chatu nám předal Karl s knírem, který nám tykal.

Chata byla veliká a opravdu pěkná a hodně teplá. 5 ložnic, 3 WC, 2 koupelny, jedna sauna a velká společenská místnost s kuchyňským koutem. Ubytovali jsme se, dali si panáka na uvítanou, protože jsme se se všemi přece jen neznali. Děti lítaly jak pominuté, tedy ty naše. Napadlo mě, jestli bude pořád takové počasí, tak to bude dost připomínat Big Brother…

V neděli nás však uvítalo slunce. Vyrazili jsme ven. V místě bylo jen pár našich chat, dvě hospůdky, od chat vedly přímo sjezdovky pro děti a vleky, které na sebe všelijak navazovaly, jak už to asi v těchto střediscích bývá, kilometry sjezdovek. Zuzanka jednou trochu popojela a pak lyže odmítla, takže jen bobovala. Tomíšovi vadil vítr, ale nakonec jsme spolu bobovali a hráli si s kyblíčky a místním psem záchranářem ve sněhu (hrabal s námi, když jsme dolovali něco ze sněhu). Dan jel na lyže, kupodivu mu to šlo (zatím se moc neznáme, nikdy jsme se neviděli vzájemně lyžovat), byl nadšený, jezdil jak blázen celý den. A ženy - děkoval mi, že jsem mu koupila lyžařské oblečení, ve svých děravých riflích by to zkrátka neodjezdil.

V pondělí ráno nebylo vidět na krok, vítr šlehal, dostali jsme info, že vleky stojí. Usoudili jsme, že je třeba vyslat expedici pro piva, protože předchozí večer jsme skoro všechny vypili. Takže pár dobrovolníků sjelo na bobech k lanovce a dále dolů pod hory do Sparu. Celý den vydržet s dětmi doma je opravdu o nervy. Neměli jsme s sebou nikdo moc hraček, takže jsme dělali, co se dalo, ale bylo to dosti namáhavé.Bavili jsme se především výrobou kuželek z plechovek od piva.

Ani nevím, jak jsme přežili úterý a středu - v chatě. Ven jsme chodili jen na chvíli na boby. Museli koupit Zuzance lyžařské brýle bez kterých se nedalo v té vánici vylézt. Tomášek ven nechodil, protože začal řvát při prvním poryvu větru. Zuzanka odmítala dále lyže a jen bobovala. Dostala jsem rýmu jak prase a živila se Brufenem.

Druhé a poslední hezké počasí bylo ve čtvrtek. V pátek ráno opět vánice, další půlmetr sněhu (viz foto v galerce, jak to vypadalo vždy ráno po otevření dveří), i padl návrh, odjet o den dřív. Zavolali jsme Karla s rolbou, nalodili se a hurá dolů, zase lanovkou. UUU, bolest v uších při tom velkém klesání a mé rýmě… Dojeli jsme v pátek večer, zcela vyšťavení. Cestou se poblil Tomáš, ale jen z hranolek, co jsem mu nabídla (no já vím, že se to nemá).

Ještě abych popsala společnost. Jedna rodina jsou naši známí, mají holčičky 3,5 a 1 rok. Další byli jejich známí s dětmi 10 a 7, ti byli rozhodně strašně milí, mamka je profilyžařka, tak jsem myslela, že bude prudit nás nelyžaře, ale byla super. Velké děti si hrály s malými. Poslední byli zase jejich známí, mamku čirou náhodou znám z Plzně ze ZŠ. Mají kluky 5 a necelý 1. Tito bych řekla byli trochu jinde, myslím finančně, všechno jídlo si nakoupili tam, půjčovali si tam povlečení, což bylo sakra drahé, jedli samé vybrané věci, samou čerstvou zeleninu, krevety, lososy, drahé těstoviny (my s naší polévkou z pytlíkua špagetami s kečupem…). Měli jsme 4× společnou večeři, jednou byla ona jehněčí polévka (hádejte, kdo jí vařil?), jednou rajská, jednou naše vepřovka po španělskou (už dlouho jsem žádné jídlo tak nepokazila, ostuda to byla) a jednou jsme měli raclette (zrovna, když mi bylo mizerně). Jednou jsem byla i v sauně a bylo to kupodivu dobré. Kamarádi vybíhali nazí do sněhu, což jsem vynechala.

Děti se střídaly v nemocech, měli jsme tam 2 bolavá ucha, 2 blitíčka, spoustu rým a kašlů, do toho já a další dvě mamky lehaly s chřipkou, pak byl taky jeden úraz - naražené rameno. Naši přežili ve zdraví, krom věčné Tomáškovy rýmy. Naše děti byly nejzlobivější a nejdivočejší.

Ještě poznámka k mému lyžování. Jsem typ z písně Ivana Mládka : „ruce nohy u kamen ve společenské místnosti, těžko sobě zlááámu…" Vyjela na lyže 2×, prvně jsem si nějak špatně zapnula přeskáče, takže mě šíleně bolela moje tlustá lýtka. Ale ženy, jela jsem, podruhé jsem sjela i červenou, sice od lesa k lesu (Dan po mně řval: proboha, co je to za styl, kdo tě to učil???), ale i tak jsem ráda. Jednou kvůli mně zastavovali sedačkovou lanovku (zajímavé, kdysi bych se z toho hroutila z toho trapasu, teď mi to bylo k smíchu…) jinak mi to celkem šlo a z pomy jsem nespadla.

Nebýt toho šíleného počasí a všech nemocí, co se po nás vozily, tak by to bylo bývalo pěkné. S ubytováním, servisem a společností jsme byli spokojeni. Bohužel, když se nedá ven, je to šílené. Byla jsem úplně vyčerpaná, také množstvím alkoholu a jídla.

Příští rok se to jistě vydaří lépe.

Kristýna a Zuzanka 4r a Tomášek 2r

Mám tu čest hodit sem peletonek s novými přírůstky:
Kris - 17.2 . Vojta
Gabule- 18.2. Štěpán, 11.9.2007 Emma
Maka- 18.2. Michal, 18.12.2006 Matěj
Irias- 18.2. Štěpán
Borůfka- 19.2. Erik,23­.7.2006 Adam, 6.7.2008 Teodora
Solcka- 19.2. Ondřej, 29.1.08 Martin
Skrolan- 25.2. Jakub,1­.9.1996 Domini­ka
Hajdula- 28.2. Ondra, Barborka10.10.2008
Iv-ka- 28.2. Lukáš,20­.7.2007 Ondrá­šek
Krista- 7.3. Zuzanka, 1.3.2007 Tomášek
Mava- 7.3. Libor, 15.3.2009 Linda
Liduška- 11.3. Ríša, 12.7.2007 Niki
Monika M- 17.3 Terezka, 29.8.2006 Filípek
Ifča- 30.3. Jakub, 2.7.2008 Kačenka
Efča- 30.3.Vojta, 5.3.2009 Honzík
Pískle- 3.4. Matěj
Sandrik- 3.4. Anetka
Klaris- 7.4. Bianka 31.12.2006 Jorika
Dana 26- 14.4. Vojta,6­.2.2001 Mirda

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 15.03.09 21:13

prava ha:o)  

a obr gratulace mavě!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!  

to byla asi rychlovka:o)
Hajdulo - tak nevím my Borůfčatům docela konkurujem - Michal 30tky a Matěj 27ky - druhý boty mezi kterýma jsme vybírali dokonce 28!!!! Mazec co  

tak čuste

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 15.03.09 21:22

Hele, druhá :-)) Ale jdu teprve dočíst starý a přečíst nový…
 Hanka

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 15.03.09 21:35

Kristo, svým slohem jsi rozhodně nezklamala, pobavila jsem se. Já bych padla být zavřená na chatě, ale i tak to vyznělo, že jste si to užili :-))

Dobrou Hanka

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 16.03.09 06:54

ha, třeta :-) a přečteno a tedy… super deníček, vč. zážitků.. no co říct.. jste si to užili :-))))))))))
a ty jedna lyžařko ! :-) i.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 16.03.09 07:16

zkukla jsem i fotky, krásné prázdné svahy a zbytek opravdu bojovka. škoda, že sluníčko nesvítilo každý den, to by byla nááááádhera ještě větší !    příští rok dáte zase ?

 
Ifca1
Echt Kelišová 8703 příspěvků 16.03.09 09:34

Ahoj,

Mavo - moc gratuluju k holčičce a jméno je opravdu krásný, jak jsem ho viděla napsaný z tý smsky tak mě okouzlilo:-) Tak oběma hodně zdravíčka a společného štěstíčka!

Na víc reagovat nemůžu, asi nám zase rostou zuby, Kačka je od rána protivná jak činže, usnout jí dělá problémy, tak jí asi budu muset zabavit a pak uvozit v kočárku, ale zas potřebuju aby v něm vydržela až se pojede pro Kubu do školky, no ufff, bude to náročné. Včera dopoledne taky prudila, pak se zbavila s dětma a usnula až v 11, pak jednu krátce chrupla odpoledne, ale když jsem jí chtěla o pátý dát ještě spát, tak nezabrala, hodiny jsem jí drncala v kočáře a prd z toho. V noci jakžtakž spala, ale ráno budíček o 3/4 na 5:-((((

Jsem koukala do peletonku a máme mezi sebou už jen ojediněle jednomatky - Irias, Pískle, Sandrik a Kris - co s tím uděláme děvčata? Ba ne, jen si užívejte prvorozených a práce…

Ifča

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 16.03.09 09:46

Ifčo- poté , co jsem si přečetla tvůj koment o „zubech“ do  druhého dítka rozhodně nespěchám :-))))))))))))))))))))))) ä ostatní, gde ste ?????????????­?????????  

mám rychlý net, tak nakukuji :-))

 
Kris
Kecalka 355 příspěvků 16.03.09 10:07

Ifčo - zrovně mě při čtení pelotonku napadlo totéž. Opravdu jsme tady už jen 4 s jedním děckem. Tak jsem docela zvědavá, která z nás to jako další rozlouskne. Co holky, jak to vidíte? Já zatím nee.

Kris

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 16.03.09 10:09

tadýýýýý.  

zaklad prace hotov, tak nakukuju.  

Kristo - paraaaaadniiii denícek. Opet  poštení jak se patri. Holka zlatá - druhá matka údernice.. Vsechna cest - zvladli jste to krasne. Hlavne ta spousta zazitku - lanovka, rolba, chata plna detí - rodičů, vánice, nemoce. Dle hesla - co te nezabije, to te posílí - jsi proste zabodovala.
Tesim se na fotky - jdu zkouknout.  

Mako - šmarjá - no jsou nožuldy - kluci budou stát pevně na zemi - coz je dobre. Ten nas prdola má co dohánět. Nu, lae v rodine  nikdo nema obr nohu. Chlapaci tak 42 a zeny 36,37 a max.38. Se uklidnuju, co? Jestli mu vyska pujde touhle rychlosti a delka bude stagnovat , tak se chudák na tech nozkách neudrzí. hih  

vsem hezky den, tady vykukuje slunicko. zeby?  

e        

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 16.03.09 11:02

Ahoj ženy,
teda, to máte takovýhle nožiska??? My jsme tak 27 Z a 23 T.  Holt ty genetické rozdíly už jsou znát, my jsme všichni malí včetně nohou, tak asi ani děti nebudou o moc větší.  

Jsem zvědavá, kdo se další vrhne do 2. děcka. Irias už má jasno, Pískle se snaží co může, Sandra a Kris mají nejspíš teď jiné starosti… Ale co ta jedna Skrolanka se třetí řadou???  No a pak je tu samozřejmě Borůfka se čtyrkou :))))  

Skrolan, ještě jsem zapomněla podivit se na Domčou, jaká už je žena, jojo, chudinka, tak už je taky mezi námi :)))  

Irias, příští rok pojedeme do hor jistě, ale jestli na Feurkogel, to nevím… už se těším na teplo a jídlo Hrvatska.  

Hajdulo, máš můj obdiv, že jezdíš s kočárem vlakem. To mě úplně jímá hrůza.  

Jsem tak šťastná, jak je v Praze krásně, i když prší. Kytičky začínají kvést, travička se zelená, ptáčci zpívají…ach. To mi v tom sněhu chybělo. Jak bylo v sobotu krásně, tak jsme dokonce měli grilovačku!  

Tak zatím pa.
Kristýna a spol            

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 16.03.09 11:48

no jo, grilovačky, prochajdy, sazeni kytiček - radost se zamyslet. uz aby to bylo na dennim poradku.  

Kristo, neprud u me s tretim ditkem. Momentalne jsem ve fázi STAČILO. Ja vim, ze jeste pred pul rokem, jsem rikala, ze si nedokazu predstavit, ze bych to kouzlo zrozeni uz nezazila, ale to bylo nez jsem sla do prace. Ted je mi fajn a manza konečne nema vyrazku z mluveni o tretim ditku - hihih - to je s nadsazkou samozrejme.
Jo, jo, kdysi jsme planovali ctyri, ale proste jak clovek prochazi zivotem a vidi ten svet kolem, tak tri je proste presila. Cest vsem tretomatkam.  

tak jsem si paradne zacvicila, hodila sprchu, dala varit obidek a jdu opet rabotati.
e  

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 16.03.09 11:53

Ahojky babulky a malý bobulíny,

tak jsem včera v poledne jukala, jestli Mava už a ještě nic, pak už jsem nestihla a hned ráno v práci taková parádní novina:-))))) Mám velkou radost!!!! Takže:

Mavo - obrovská gratulace k Lindě (super jméno:-), hodně zdravíčka a ať se jí na tom světě líbí!!! Ty ať jsi taky v pořádku, užívej si miminečka a Libča ať je pohodovej bráška!!!

Evi - tak jsi tu neděli tipla přesně:-))) Očkování má Matěj Prevenar a žloutenku A (teď nás čeká přeočko). Nic dalšího taky neplánujem, možná klíšťata, ale to až tak příští rok…

Kristo - parádní deníček!!!! Zase jsem se pobavila:-))) Hlavně zastavení lanovky:-)))) Tý jo, ale měli jste se moc pěkně teda… Ještě to počasí kdyby bylo trochu lepší, ale i tak paráda!!! A super fotky, jako ze žurnálu:-))) A jsi další lyžařka v jarňulkách:-)))

Dani - tak ať vám to s chlapem klape a jsi spokojená! Držím palce!

Efčo - Honzík je moc krásné miminečko!!!! A i hodnééééé:-)))) Moc si ho užívej!!! A jak velkej bráška, jak ho přivítal?

Hajdulí - no to jste si teda v tom vlaku užili:-( Hmmm to je prostě pech, když se natrefí na blbej vlak - znám znám… Taky jsme několikrát byli na chodbičce…

Borůfko - co to slyším o čtvrtém:-)))))) Že by nakonec jo?:-)))) Držím palce, ať Ti vezmou Adámka do školky a můžeš si to s Teou v klidu užívat!!!:-)

Mako - týýý jo kluci mají teda velkýýý nožky:-))) Budou to pořádní chlapi:-))) A jak Matý s těma botkama na noc, zvykl si?

Jdu se nadlábnout a pak písnu, jak u nás:-)

Pískle

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 16.03.09 12:46

No a u nás víkend pohoda:-) Byli jsme v Dobříši, kde jsme se spichli s bráchou, neteří a švagrovkou, dali si oběd na zámku (vynikající jídlo, obsluha, prostředí), prošli zámeckej park - krásně jsme si užili první teplejší den:-))) Pak jsme poseděli u nich a vyrazili nečekaně na místní karneval:-) Matýnovi jsme narychlo spíchli masku - malíře - z novin čepici, vestu a štetku do ruky a bylo:-) Až na hlasitou hudbu to bylo fajn, Matýnovi se líbilo. Pak si pohrál na písku - krása, jak bylo teplo, stavili jsme se pro domácí vajíčka u jejích rodičů a šupky domů:-) Neteř Lucinka byla kouzelná, furt se na nás smála, už je jí 7m a je to takovej puclík s faldíkama:-))) Brácha vypadá spokojeně, jen mu teď odešli 2 kamarádi z té vesnice, tak je tam sám osiřelý… Ale on si zase nějaký najde:-) Švagrovka byla taky v pohodě, ale ze začátku jsem se rosila, páč byla nějaká naprdlá a nervní, protahovala zase ksicht, ale nakonec to nějak rozchodila a dalo se s ní i mluvit.
Neděli jsme si dali prací a malinko uklízecí - vygruntili jsme s Máťou balkon po zimě a už jsme vymysleli rostlinstvo:-) Máťa chce hrášek a rajčata, tak budeme zase pěstovat:-))) Odpo jsme vyrazili na kolobrndu, páč kolo nám nejde nafouknout, asi píchlý nebo co? Musíme na to dnes juknout… už tam leží rozebraný na chodbě. No a potřebujeme nutně uklidit, máme tam docela chlívek… Bych potřebovala tak den doma a bylo by:-)
Tak hezké skorojarní odpoledne:-)
 Pískle

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 16.03.09 13:00

Ahojky v novém deníčku,  

Kristo - děkuju za tvůj skvělý popis, jako obvykle napsáno úplně dokonale!  

Moc času na komentáře nemám, STÁLE ještě nemám reinstalovaný pc, má ho teď v práci ítý (nojo, to je tak, když má prac. dobu jak je potřeba a dorazí si až v poledne), fňuk, u toho veřejnýho se cítím taková nesvá, celý kancl za zády zrovna nemusím, já už chci sedět na svým místě a mít svůj noudbuk béééé  

jo už jsem taky zaregistrovala, že jsem jen 4 jedináčkové, ale však vy víte, jak to je u nás, tak se nebudu opakovat ;-) doufám, že za rok už tu budu s pupíkem, ale zatím je to jen zbožné přání
Víc nestíhám, vrací se lidi z obědů, tak se tu mějte krásně.  

Sandra

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 16.03.09 13:29

Piskle - vikend krasny. No vidis, i s tou svagrovkou se celkem dalo. A Lucinka - šmankote, to to leti, vid? Deti rostou pred ocima.
Balkon mi nespominej - az se na nej vrhnu - coz brzo budu muset - tak to bude na cely den - uf. Po zime des-bes zelenej.  

Sandri - teeeeeda, to mi nerikej, ze se to pc tak podelalo az nejde spravit. no, co kdyz nepujde vubec? na jak dlouho to jeste vidis? chapu, ze na „verejnem pc“ to je vopruz. Vydržáááť!      

Dala jsem si v ramci obeda prochajdu a je tam taaaak krasne, jarne. Slunicko svitilo az mooooc. No a cestou domu uz zase cosi malo padalo z nebe - kruci, ale i tak je tam krasne.
Efčo, Mavo, to se Vám bude s kocarkama jezdit jedna báseń.  

e    

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 16.03.09 14:05

se tu řechtááám - na něco jsem si vzpomněla a to vam musim napsat za jakeho vola jsem byla.  

Ptala jsem se na nejakou mnamku v obchudku v sobotu na lyžích a rikam:
Kolik to stojí?
a prodavač prý: „bůra“
a já jako debil: „promiňte, kolik je to - bůra?“  

no blbááá. mno, človek se učí pořád.  

e    

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 16.03.09 14:11

Hihi…
K.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 16.03.09 14:17

:-)))))))))) tos neslyšela mluvit mého manžu, brněnština… už mu i rozumím a některá slova používám i já, ale na  jeho obranu- v písemném obchodním projevu píše spisovnou češtinou

 
Maka
Závislačka 2857 příspěvků 16.03.09 14:30

ahoj  

to je určitě dané geneticky  a taky si myslím že každý dítě má svůj gen. "systém " růstu - někdo se vytáhne hodně brzo a pak stagnuje, někomu to jde po trochách ale bez stagnací:o)  no a jinak manžel má 190 já 165 - takže si mají z čeho vybrat:o)
Pisklatko - no s botkama spí už asi měsíc - nechápala jsem když jsem to viděla - nafotím vám to -  prostě dvě ortézy až pod kolena spojený tím železem a ty krávy co vyráběly ten aparát tam daly ještě moc dlouho tyčku takže má ještě tak z vně každé té ortézy přesah tak 15 cm - no první den že ne - a pak už to šlo jak po másle - mohl si to utahovat - je to na sucháče a fakt to nechápu ale vůbec mu to nevadí - spí v tom klidně i naboku -což je dost sranda protože se mu peřina vzdouvá do půlmetrový výšky:)  a když na to zapomenu mu je nandat tak mě upozorňuje že je ještě nemá… fakt jsem v úžasu protože co jsem čekala - problémy řev, probdělé noci - tak se konal naprostý opak - takže doufám že to aspon pomůže
jo pokud by vás to zajímalo tak to vypadá takto
 http://family.cz/…um/photo.ASP?…

teda my je máme až pod kolena a z vnějšku každé strany ještě ten přesah želez - tyhlety jsou superhyper - za 5 klacků bez pojišťovny :o)
a ještě k těm botám - ono to u Matěje není žádná výhra protože jak vtáčí tu jednu nohu dost dovnitř - tak čím větší boty, tím víc si o tu nohu zakopává:o(    takže snad mu ty ortézy pomůžou …  

tak zatím ahoj za chvilku jdu budit matýna a jdeme do solné - protože poté co minulé pondělí dobral ATB na zápal plic tak vydržel 5 dní bez nemoci - pak začal pokašlávat a dnes má rýmu - tak to jdeme zkusit zaléčit do té solné - v kombinaci s homeo.  Nechápu kde to nabral - v kolektivu dětí ani dospělých nebyl - v obchodě to proběhneme a za dvě minuty jsme venku - takže jedině mě napadá že hodně pčíkal Michal - tak jestli třeba u něho se to nerozjelo a u oslabenýho Matěje ano…  

tak ahojte  

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 16.03.09 14:37

ja vedela, ze „bůra“ je nejaky obnos - ale kolik, to jsem fakt v tu chvili vubec netusila. no magoooor.
Irias, musi to byt krásne k poslechu - ty se nepridavas, kdyz ho slysis mluvit „brnensky“?
Znám to - jak prijede segra z Moravy - tak s neteří štěkám a zatahuji Ostravsky jedna radost. To cloveku proste nedá.
A kdyz přijede druhá ségra z B.Bystrice, tak jedeme zasejc v jejich řeči. No prdel.
Tady ale hned kazdy pozná, že nejsem Pražák, mužu se tvářit jakkoliv důležitě, jen co otevřu pusu........... hih  

e    

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 16.03.09 17:43

hlásím se ze svého pc :-)))) pravda, ještě se musí nainstalovat některé dodatečné programy, ale základ už mám … ale mám problém s ICQ :-( měla jsem ho totiž na černo a teď už to stáhnout nejde, tak to budu muset mít stejně jako kolegyně přes „icq to go“
No nic, mám tu s sebou Anetku, protože zprovoznění se jaksi protáhlo, tak jsem pro ní musela dojít a jí to tu už nebvaví a otravuje nejen mě,ale i všechny ostatní (tedy oni se zatím tváří, že jim to nevadí, ale nebudu dráždit kobru … no znáte to) :D  

Pa Sandra

 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 17.03.09 07:35

Kristo, super deníček, fakt, Škoda že počasí bylo proti vám, muselo tam být krásně při sluníčku. A máš teda můj obdiv, do takové samoty, to nevím jestli bych já zvládla - rolba, věci lanovkou.. fakt jsem čuměla. A jak jste na tu chatu vlastně přišli?  

Mako, já věděla, že vaše nohy budou jedny z největších, překvapila mě i Borůfka:)  

chystáme se do školky, jsem do čtvrtka bez Radka, ještě že mám auto  

ahoj  

iv-ka

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 17.03.09 09:01

Iv-ko, bylo to na něčí doporučení. To, jak to tam všechno je, jsme se ale dozvěděli až nedlouho před odjezdem, ale zvládnout se to dalo, jen to počasí blbý prostě…
 K.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 17.03.09 09:26

Nazdárek vespolek,

využívám klídku v práci a jukám jukám:-)))

Evi - :-)))) s bůrem dobrýýýý:-)))) se někdy stane, nóóó:-))) Ale asi nechápal, co? Jo jo se švagrovkou se to nakonec dalo…

Mako - tak to je fajn, že to Matýno takhle pěkně zvládá! Je to šikula teda:-) Tak ať to zabere a má nožky oká!!! A půlmetrová boule pod peřinou - alespoň víš, že je v posteli:-)))

Sandři - tak gratulace k novému pc:-))) Konečně Ti nebude celá kancelář funět za zádama:-))) Tak ať dobře šlape:-) Já co je skype, tak icq už vůbec nepoužívám… teda doma. V práci pro jistotu nemám nic… email stačí:-)

U nás ok. Včera se Matýnovi nechtělo ze školky, zrovna si hrál s kamionem, tak jsem tam 10 min. trčela:-) Vyslechla jsem si, že ve školce je spála a angína, no to mám radost… ehm… A protože bylo pěkně tak jsme vytáhli kolobrndu a chvíli si Matý pojezdil. Dorazil první balík s dárkem - náklaďák od Brudera, ale protože jarní únavou usínám ve 21 hodin, tak jsem ho ani nestihla rozbalit… Doufám, že je ok. Tak ještě jeřáb a doufám, že dorazí… jinak teda nevíííím…
Dnes jdeme na trampošku, sice se Matýmu moc nechce, ale odpo na něm ještě zapracuju:-) A hrůza, už od neděle mi visí prádlo na balkóně a není prostě síla ho sebrat a složit… a to se mi tam nakupilo i žehlení… Šmarjá panno, kdy já to udělám? Dnes si asi večerní spánek od 21 nedám…

Tak krásný den všem!

Pískle

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 17.03.09 11:42

ahoj,  

v práci, resp. někde na cestě z Prahy nám úplně klekl net a možná i na dlouho, tak tu moc nebudu :-(
Pískle. držím palce, at se vám aspon ta spála vyhne. a já ted taky chodím spát do půl desáté,nejsi sama :-)    a tady od rána chčije, bléééééééééééé  

dnes objednáváme další termín na hory, štěpu asi necháme od  zítřka doma, kašle a at vydrží do pátku- odjezdu.      páá,Irias

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 17.03.09 12:09

ahoooojjjj,
tak na to jsem čekala, až nebude Mava 2v1.....
strašně moc gratuluju k Lindušce, je to moc krásný jméno a určitě je i malinkatý zlatíčko, porod musel být rychlovka, jak jsem tak vysledovala, teším se na popis…jééé…to je najednou zase nostalgie…  

Kristo chválím krásně napsanej denníček…  

Skrolan líbí se mi tvůj výrok  „3 děti jsou přesila“…budu používat…:o)))  

Ríša má velikost nožek 28 a Niky 22…  

jinak zase válčíme s dlouhodobou rýmou…už tejden léčíme nasivinem, vincentkou a já nevím čím…už nevím, co jim do toho nosu nakapat a navíc mám pocit, že jim to slejzá na průdušky…takže je prolívám průduškovým čajem…no děs počasí…ale musíme vydržet…  

u nás novinka…1.března jsme si přivezly pejska, máme labradora a jmenuje se CODY…jsem z něj vyřízená, protože jako každý štěně roztahuje všechny hadry co mu příjdou na dvoře pod čumák,  kouše co se dá a sere mi přededveře, pak do toho šmajdá a nakonec mi to hovno naskáče na naše nový bílý dveře…je v řešení zábrana aby nemohl na schody…už aby to bylo…ale jinak je sladkej, má hrozně smutný oči a je prostě úžasnej…takže mám 3. dítě.....no vlastně spíš 4. když počítám i manžela…kolikrát se tak fakt chová…no nic…  

eheh…kolik je teda vlastně „bůra“???? nechci vypadat jako blb, ale někdo říká že 5 Kč a někdo že 10 Kč…  

hmmm vypadám jako blb, že jo…  

tak jdu dodělat guláš…zase za čas páááá  

jo a Brňandy, moc podbrobně nečtu, takže nevím, jestli jste o tom tady už nemluvily…
 www.bongobrno.cz

znáte????
my tam byly minulej čtvrtek a úžasný, parádní a skvělý…byly jsme vyblbnutí i mi rodičové…Ríša to dostal jako jeden z dárků k narozkám, páč vlezný zrovna levný nebylo…ale stálo to za to…  

a už tu fakt nejsu…    

 
iv-ka
Kelišová 5129 příspěvků 17.03.09 13:04

Liduško, zdravím. Jo jo, o bongu jsem tu už psala, my byli asi už 3× na to levný odpoledne, nevím kdo byl nadšenější, jestli my nebo kluci:)  

musím valit, Ondra dneska usnul asi na 20 min v autě, pak se probral a nespí:(  

iv-ka

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 17.03.09 13:11

Ahoj zeny.  

No co je to s tim netem? Nejdriv Sandra pc, ted irias net, teda. jeste at to prdne u nas a ja jsem jak bez ruky.  

Lidu - gratulace k pejskovi - joooo, urcite jako dalsi dite, to si vím představit. tak hlavne pevne nervy. Ale ta očka stoji za to, vid?  

Irias - tak at se Štěpánek drzi , at muzete na ty hory.  To bude lyzovacka, páánečku.  

Pisklatko - prd na uklid a zehlení. To počká. A komu neco chybí, at si ožehlí, no ne?  

Praha zatim bez deste, ale jeden nikdy nevi, ze.
e      

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 17.03.09 13:56

Irčo - téda s tím netem je to na štíru, tak ať jsi zase brzo online:-) A Štěpa ať je na hory zdráv!!!

Lidu - gratulace k psímu mimču:-))) Jééé tak to si užíváš s těma bobkama:-))) A bongo vypadá moc pěkně, škoda, že není něco takovýho v Praze… Vstupné teda drahé, ale jednou za čas:-)

Ivko - to věřím, že jste se vyřádili v tom bongu:-))))) Taky bych si zařádila:-)))

Evi - huš se spadlým netem i u Tebe, to néééé:-)

V práci zase klid před bouří:-) Aspoň si porelaxuju u netu:-)

Papa

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 17.03.09 14:29

ahojky,

tak nevím, jestli to je možné, ale co jsme v neděli dovezli větší postýlku, spí Bára líp a líp, dneska dopo si dala hodinu a půl, nevídáno! V klidu jsem si vyžehlila celou kopici a ještě umyla wc a koupelnu.

Ad debata o třetím dítěti…taky jsem si dřív myslela, že bych chtěla 3 děti, ale teď mám jasno - dvě bohatě stačí :-))) Jinak, tipuju, že Pískle a Sandra budou těhotný opět spolu - Pískleti se to už brzy povede a Sandra to trochu uspíší :-)), Irias nevím a Kris - nepsala jsi kdysi, že chceš jen jedno dítě?

Pískle,  tý jo, jídlo na zámku v Dobříši, to muselo být pěkné. Taky bych někam vyrazila, ach jo, na večeři bez dětí.....ještě si půl roku počkám :-((

Mako, to je super, že Matýno tak dobře snáší ty „botky“, určitě se mu to brzy zlepší a zbavíte se jich, ne? Na jak dlouho to je?

Kristo, fotky z hor máte nádherný, musel to být super zážitek.

Jo, děvčata, co ta oslava? Dáme náhradní termín nebo jste to odpískaly úplně?

pa Hanka

 
Borufka
Kelišová 5356 příspěvků 17.03.09 15:15

Ahoj,

vidím že jdu trochu pozdě popřát Mavě a hlavně malé Lindě hoooodně zdravíčka a štěstí do života. Míry jako modelka a porod rychlovka, prostě moooooc gratuluju :-)

Pořád se mi nedaří nastartovat po horách do správného tempa, dočetla jsem všechno poctivě ale reagovat nestíhám.

Jen anketa: očkování žádné navíc nemáme a ani se na žádné nechystáme

A nevím jestli to byla jen otázka nebo taky anketa ale já mám svoje splněno a na rození dalších daňových poplatníků jsou tu už jiné :-))

Nenaplánujeme na nějaký brzko podzimní víkend celorepublikový sraz??? Bylo by fajn se vidět zase naživo se všema dětma. A jeden víkend tomu myslím můžeme všechny obětovat, případně vzít drahé polovičky s sebou.

Jdu, děti si mě žádají
Borůfka

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 17.03.09 16:03

zdravím z domova ,    děkuji, že na mne/nás myslíte :-)  

v práci s netem velký problém, chyba někde mezi Phou a Brnem a do toho ještě nemám moc práce, takže na prd, nudaaaaaaa   štěpa začal opravdu trochu kašlat, ted jej manža veze na dva dny ke tchýni. manža jde večer OPĚT hokej,  švára v KOmetě postoupili do finále, tak jsou všichni  hotoví. mně to nic neříká :-)) budu slaměná,ale to neva, dám v tv  Růžovku nikým nerušenou    mám trochu dilema, zítra  máme sraz s klukama  z práce( kámošema) večer na pivko ( já vínko), sama jsem dala impuls,ale asi pošlu jen manžu. jsem divná, čím dál víc mi vadí, že budu smrdět, oblečení  povalí hned do pračky, bundu budu větrat pár dní a vlasy si už nestihnu  na druhý den do práce umýt … a prostě nesnesu být ve smradlavých vlasech, nedejbože hadrech. Pub má sice klimošku,ale přece je to od těch HNUSNÝCH SOBECKÝCH kuřáků doma cítit :-((    

Borůfko- já jsem pro celost. srazík,ale bez chlapů. třeba Vysočinu, ta je na půl cesty :-) klído si vezmu dovču !    zatím pá, i.  jsem asi už stará, náročná, divná… nevím… příště musím navrhnout pátek nebo se už těším na letní zahrádky

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 17.03.09 16:11

jejda, ten poslední odstavec nějak odskočil, patří samozřejmě k té zítřejší hospě , nikoliv ke srazíku jarnulek :-)))

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 17.03.09 17:14

něco pro Kristu, hledám na MMB  kalhoty a jedna prodejkyně prodává Nextovky s děravým zadkem !!! neuvěřitlné, bože, kdo si koupí děravou prdel :-(((((((((((((((((((((  

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…            

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 17.03.09 19:11

Ahoj ženy,
Irias, to je přesně, co jsem jednou psala, děravý Nexty… ani zadarmo bych je nechtěla.  

Jsem doma slaměná, Dan zas v Německu, no aspoň nabere sil.  

Děti se změnily v nesnesitelné spratky. Už od rána zlobí, rvou se, hází hračkama, kňourají…  

Tomášek pořád rýmuje, takže jsem očkování už poněkolikáté odložila.  Tím se nenápadně dostávám k tématu, děti mají jen povinné očkování, jinak zatím nic. Tomáškovi chybí ty druhé příušnice atd. Moc se mi nechce do dalšího. Tomáška ještě dlouho očkovat nechci, páč jeho imunitní systém je značně chatrný. Zuzanka má imunitu výbornou, tak jsem si říkala tu žlutku a meningokoka, ale ještě jsem se nerozhodla.  

Ach jo, konec března je skoro tu a já nemám nic hotovo. Večer čumím tupě do papírů a nic z toho. To jsem zvědavá, jak to dopadne. Přitom jsem za celý den nic neudělala, krom ostříhání fikusu. Děti jsou prostě jak upíři. Neumím si přestavit, jak bych zvládla tři.  

Navíc mi ve školce řekli, že Tomáška mi vezmou až mu bude 3,5, takže můj plán upíchnout ho tam v půli příštího roku nepůjde. Začínám shánět hlídání, představuju si 2× týdně 6 hodin. Ještě jsem se neptala sousedky, ale myslím, že se jí taky nebude chtít pořád. Reference na žádnou hlídačku nemám a naslepo se mi jen tak někoho pustit do baráku nechce. Jesle vzhledem k jeho nemocnosti nevidím moc reálně.  

nějak nemám sil na další reakce…tak zatím pa
Kristýna a spol  

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 17.03.09 19:42

 výkřik do tmy :  

JSEM ZDĚŠENÁ, JEŠTĚ TAK MĚSÍC, DVA A MUSÍM SI KOUPIT NOVÉ PLAVKY. ACHJOOO, JEŠTĚ 3 KG DOLŮ A ONO TO MOC NEJDE :-((((((((((((  léto se fakt blíží

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 17.03.09 19:47

ahojky,

všechny vás moc pozdravuje MaVa, psala, že už se rozkojují a že jestli Linda ráno přibere, půjdou domů. Takže už se těším na první komentář.

Borůfko, ráda bych taky všechny viděla a jsem pro všema deseti pro celorepublikový srazík.
Na Vysočinu jedou Brňačky hodinu, Pražačky skoro 3 hodiny, to není na půlce cesty…Irias :-)))) Zkusíme najít něco opravdu na půl cesty? Ta Vysočina je daleko a dost drahá...... jsem zvědavá na další názory.

Děti jsou uložené, tak mám 2 hodinky klídek do dalšího kojení.

Hanka

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 17.03.09 20:02

:-))))))) já myslela, že je to fakt na půl. Jezdíme s Kristou do Lhotky a manža vždy říká, máme to tak stejně :-)) je ted fakt, že mapy nejsou moje kamarádky :-((    

a  JEDNA TECHNICKÁ :-))))))))))))))))))    jsem tu sama a než začne tv, tak prohlížím staré fotky v galerce. pěkné vzpomínat, ale mění se jen děti, my jsme stále stejně krásné :-)) a ted, proč píši- až ted poslední dobou máme u foteček hodně  komentářů, což se mi moooooc líbí, že na sebe tak reagujeme . je vidět, že se známe dlouho a čím dál víc :-)    tož jdu na gaučík na růžovku , brou :-) i.

 
Kris
Kecalka 355 příspěvků 17.03.09 21:03

Ahoj holky,
téda vy jste spisovatelky, ani nestihám číst.

Pracujeme teď s manžou na daňových přiznáních a jde mi z toho hlava kolem.

Jo, taky se musím svěřit, že uvažuju, že s podnikáním skončím. Za prvé mě to přestává bavit, za druhé zisk nula, za třetí šílený starosti a papírování. Nikdy to nebylo ideální, ale poslední dobou začali lidi šíleně šetřit, každej chce jen sekáč a tak se skoro nic neprodá. jsem z toho smutná, ale fakt už nemám sílu. :-((((

Hajdulo - ano, v plánu bylo a zatím stále je pouze jedno dítě.

Jinak, Vojtíšek měl dneska ve školce cirkus. Nebo aspoň tak to bylo uvedeno na nástěnce. Jediné, co jsem z Vojtíška dostala, že to bylo dobrý. Prý tam byly kočičky, které skákaly přes oheň a pejsci, co si hraly s míčem. žádnej klaun.
Tak nevim.

Nic, končím. Hlava mě třeští.

Kris

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 18.03.09 06:42

bré ránko,    tak v práci net jede, ťuky ťuky :-)  i.

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 18.03.09 06:48

jo, Kris- pokud tě to neba a nevynáší zisk, šla bych taky od toho. a jinak za sebe, já naopak žádné sekáčové věci, jen nové a zatím se vůbec neomezuji , tedy v hadřících :-)))))))))))))))))) šťastné rozhodnutí ! i.

 
skrolan
Extra třída :D 12141 příspěvků 18.03.09 08:41

Dobréééé rááánooooo, Elmoooo, ach Elmo - jsem si na nej vzpomněla a taaaaak mi chybííííííííííííí.
Asi si juknu staré díly. To je prostě seriál mňamkovníííí.     Ženy, jsem všema dvaceti za srazík - a moc se mi zamlouva víkend. Není to ani moc, ani málo, tak akorát. Jestli budeme zdraví, dojedu kamkoliv. Navrhuji matky a deti. Manzove at si odpocinou doma.  

A venku je taaaaaaak krásne, uplne to vybízí k výletům, že jo?    

Kris - chjo, verim ze s tim podnikanim zadny med. V dnesni dobe je to na prdlacku. ja bych do toho nesla. mam tolik napadu a takovééééé představy, ale v takovýchto podmínkách, jaké tady jsou - v žááádnem případě.Ne!  

Irias - net - supeeeer. A derave nextky - mooooje nervy - to je ale zenska odvážná - takovou do války poslat.
A Štepánek at je fit a zadný kasel, at si ty hory uzijete.  

Hajdulíku, tak se tesím, ze Mava dneska napíse. No , nez si to zorganizuje a tak, tak to asi i trosku potrva.
A Bářino spaní supeeeeer. No vidis. Asi to chtelo jen víc prostoru a proste o to bude ženská roztahovačná, no. hih
Tak at ji to krásné spaní vydrží.  

Kristo - se skolkou je to na prd. Ale ty - jakožto matka, co tam uz jedno dítko má - más prednost, ne? Ale zas je pravda, ze v pulce roku to jde hur. Jestli jsem te tedy správne pochopila. Tak snad nejake hlídaní sezenes. Nebo se jeste skolka urve a jedno místo pro prcka se najde.  

A uz jdu makat, at to mam brzicko hotovo.
hezky den vsem
e                  

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 18.03.09 09:06

shit shit… štěpa kašle víc a v noci měl teplotu. měsíc zdravý a zase… chjooooooooooooo

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19466 příspěvků 18.03.09 09:10

Ahojky,  

moc nestíhám (ach jak otřepaná věta) :-)) alejdu vás pozdravit a mám jeden dotaz na Irias - nehraje náhodou tvůj  švagr či jiný příbuzný 1.ligu za Kometu? Jsem včera koukala na finále a to příjmení mi prostě hned evokovalo tebe a myslím, že jsi i kdysi něco takového psala, ale jsem hlava děravá :-)  

Jsem pro sraz, ale rozhodně až po létě a kdyby to pls šlo někde blíž než na Vysočinu, jo a budu se muset k někomu přifařit do auta případně zajistit jiný odvoz, koupi auta v nejbližší době určitě neplánujeme  

se loučím ze studené ale slunečné Prahy
Sandra

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15083 příspěvků 18.03.09 09:19

Sandro- je to švára, hrával extraligu všude různě a ted se vrátil domů, do Brna :-)) ale  nesleduji jeho sport. výkony :-)

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 18.03.09 09:58

Ahoj vespolek,

tak vás taky zdravím skoro po ranku ze slunečné a studené Phy:-))) Venku je krásně, radost pohledět:-)))

Irčo - jé, to je mi líto, že je Štěpík zase marod:-( Chjo, tak ať se mu brzo uleví. Kalhoty s dírou hustýýýý, nechápu… nikdy bych nekoupila… Hospodskej smrádek no jo no… tak to bude chtít příště zamluvit nekuřáckou restauraci:-)))

Borůfko - tak tedy čtvrté nee:-))) A nebój příští týden už budete pěkně zaběhnutí:-)

Hajdulí - na Dobříši to fakt bylo pěkný, doporučuju třeba v létě nebo na jaře pěkně výletek s obídkem (nekuřácká restauračka, zvyklý na děti, milá obsluha, ceny přijatelný), pak prochajda v tom parku, k rybníku, je tam i nějaká zámecká zoo (slepice, kozy). Jo jo, to by se dalo i s dětma v pohodě absolvovat:-) My si to v létě zopáknem:-) A Baru šikulka, tak nakonec zabrala větší postýlka:-)))) To je dobře! S druhým jasně:-))) Nakonec třeba zase budeme se Sandrou spolu rodit v Motole:-))))

Kris - no pokud Tě to podnikání už neba, tak s tím v klidu sekni, dyk se přece nebudeš opruzovat s něčím, co Ti už nic nedává… Nebo ještě počkej, třeba máš nějakou jarní krizi:-) Ale myslím, že lidi budou šetřit čím dál víc… Tak ať je Tvé rozhodnutí úlevou!

Oslava jarňátek - tak jak to vidíte? Já jsem pro kdykoliv:-)))

Velkej srazík - taky jsem pro na podzim po dovčách na víkend:-) A taky uvítám něco blíž než Vysočina, páč to byla z Phy fakt dálka a to mi Dan tak daleko nepojede. Ale třeba už budu řídit já:-))) Ale stejně radši blíž…

Tak jdu makat! Přeji krásný den

Pískle

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 18.03.09 10:04

Jo a ještě:

Irčo - jé tak my tu máme velkého sportovce:-))) no super:-))) a Sandři to máš teda super postřeh - jako ženská u hokeje:-))))

U nás dobroš, včera trampolína, Máťa je zase vyskákanej:-))) No a funguje to, protože od tý doby neskáče na posteli (velmi oblíbená činnost):-))) Bylo tam víc dětí, takže trochu chaos ve střídání na tý velký trampošce, ale Mates na ní stejně nechtěl, až na konci:-) Příště prý bude na velký skákat víc…
No a já se málem večer uzívala, ale holky nakonec jsem ty tři pračky složila:-))) Už jsem teda nežehlila, to bych hodila čelo na to prkno… Pak jsem si dala hoďku pro sebe - oholila, vytrhala přebytky, namazala tělo a ták:-))) Pohoda.

P.

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 18.03.09 10:15

Ahoj ženy,
právě jsem sežrala výbornou smaženku, tak jsem v dobré náladě. Slunce svítí, ale je kosa a fučí ledový vítr (Tomíš kńourá).  Rýma hnusná mě nechce opustit, už nevím, co s ní.  

V noci Tomáš 2× vstával, nevím, co to zase má za způsoby.  

Kris, pokud ti podnikání nic nevynáší a jen tě to otravuje, tak nevidím žádný důvod v tom pokračovat. Zkus zase něco jiného…  

Jojo, Skrolan, se školkama je to blbý, Tomáška mi samozřejmě vezmou, ale až mu budou tři a ne v půli roku…takže v září 2010. Nevím, co bych vlastně dělala, když bych byla normální zaměstnanec…až by mi doběhl v březnu rodičák, tak bych byla doma zadarmo nebo si musela zaplatit soukromou školku nebo jak se to dělá??? Nebo bych musela vzít ten rodičák na 4roky a pak ho přerušit…to bych přišla o dost peněz. Moc mi tohle nedochází. Zlatý živnostňák.  

V úterý se jdu domluvit  se známou ohledně kanceláře, oooo, kéž by to vyšlo! Vodičkova ideální. Ještě je tu druhá nabídka u mého otce na Pankráci, ale to se mi kurnik nechce, nejhorší kšefty jsou s vlastní rodinou.  

Tak jestlipak nám Mavu pustí domů?  

JOoo, Lído, ty máš tedy elán, ještě ště'nátko…určitě je nádherný, jen ta práce s ním, než se vychová, co…  

Ohledně srazu - jsem dosti skeptická, znáte to, furt někdo nemocný…možná, kdyby se ubytování zaplatilo předem nebo zálohou, tak bychom byli zdravější :)) Jinak bych jela moc ráda, ale je třeba nějaká rozumná lokalita 1-2 hodiny cesty, dál s těma dvěma nedojedu. Má někdo nějaký návrh?  

Zuzanka furt kňourá a ptá se, proč musí chodit do školky, ach jo.  

Jdu uklízet, je tu mrdník.
Kristýna a spol    

 
Krista
Závislačka 4068 příspěvků 18.03.09 10:18

Pisklíku, ty seš takovej pohodář, to je hrůza…taky chci být!
 K.

 
Pisklatko
Kelišová 6281 příspěvků 18.03.09 10:26

Jo a ještě, nevím kdo to tu psal o očkování proti příušnicím… Tak to bych chtěla Máťovi píchnout před pubertou, když je do té doby neprodělá. Kvůli případnému ohrožení plodnosti, kdyby je prodělal jako dospělej. Brácha je měl už jako dospělák a docela vítr, že se mu „uvaří“ spermouše:-)))) Neuvařily, nakonec je z toho Lucinka:-)))) Ale vítr jsme teda měli… Tak to jen takovej rozum:-))))
 P.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »