Jarňulky podruhé na Vysočině

Rodičovství

Milé přítelkyně a milované ratolesti, již podruhé jsme se šťastně sešly v Penzionu na Vysočině v Hartmanicích, abychom zde strávily několik příjemných dní ve společnosti klubka dětí a stejně mateřskou dovolenou postižených kamarádek. Ano, kamarádek. Opravdu se toho slova nebojím, protože nám spolu bylo strašně dobře a nejen, že jsme porovnaly vývoj našich prcků, zařádily si v bazénu a obrazily okolí, ale taky jsme některé více a jiné méně popily, pozpívaly, pokecaly a nezapomněly probrat všechno možné, včetně tak ožehavého tématu jako je předmanželský, manželský i nemanželský sex:).

Složení bylo poněkud ochuzené o marody na poslední chvíli, ale to už tak prostě s dětmi chodí a je třeba s tím počítat, takže se pan správce ani moc nedivil, když nás místo původně slibovaných 21 dorazilo nakonec „pouhých" 12. No, pouhých… I tak to byl celkem rachot, když se to všechno sešlo u jídla či v herně. Tam jsme ostatně trávily většinu času, protože počasí nám jako obvykle příliš nepřálo. Zažili jsme tam sníh, déšť i sluníčko, prostě apríl jak vyšitý.
Těžko psát dojmy za ostatní, ale já jsem byla spokojená velice a to i s jídlem, které sice začalo stejně jako posledně a taky tak pokračovalo, ale na rozdíl od minula bylo nesrovnatelně chutnější. Dokonce bylo možné objednat si pro prďolky polévku, kterou nám paní kuchařka udělala extra a mistička byla za 3 koruny:). Jedinou nevýhodou společného jídla bylo, že tam mají pouze 10 jídelních židliček, takže se vždycky našel někdo, kdo řešil, kam po:,–(í dítě. Ale oproti minulému pobytu bylo super, že jsme byli v celém penzionu sami. Takže jsme nikomu nevadili a nikdo nevadil nám. Na večer jsme se domluvily s paní majitelkou, že nám nechá klíče od jídelny a tudíž i baru, každá měla svůj lístek a tam si psala, co si vzala a nakonec bylo zúčtování, kterého se některé účastnice lehce obávaly, ale nakonec nebylo až tak hrozné, že Jerry ;)
Bydlení bylo taky ok. Tentokrát nám neuklízeli a například Maka už nedokázala čekat, než jí vytřou pokoj při příjezdu, takže vzala kýbl a chopila se toho sama, ale tím, že už děti převážně chodí a neválejí se furt po zemi, tak to myslím ani nebylo tolik třeba. Domnívám se, že všichni ocenili samostatné bydlení, protože je fakt, že dvě děti v jedné místnosti se rušily, a tak Danka s Lídou nemohly kluky uspat a Matýsek od Písklete s námi taky pařil víceméně nedobrovolně, protože nemohl usnout zároveň s Ondrou.
Bazén nám přihřáli na 31 a bylo to bájo. Já jsem dokonce dvakrát upíchala Alberta holkám do herny a chrochtaje blahem jsem zdolala asi dvacet bazénů, což po téměř dvou letech fyzické nečinnosti je potěšení srovnatelné s orgasmem:) Holky, díky za hlídání!
Taky jsem ovšem měla slabší chvilky. A to zejména v úterý, kdy jsem sebou dvakrát práskla. Bohužel pokaždé s Bertíkem na rukách a bohužel jsem ani jednou nebyla pod vlivem kvalitních moravských a jiných vín. Jsem zkrátka nemehlo, jednou jsem zakopla o poslední schod, v levé ruce jsem měla ostrý nůž, protože jsem Bertíkovi na snídani dělala z chleba rybičky, a v pravé Alberta. Naštěstí jsem to umanévrovala tak, že jsem ho po:,–(ila na bobek bez sebemenší újmy a já jsem si málem rozdrtila zápěstí a sedřela nárt. Podruhé už to tak dobře nedopadlo. Jako obvykle jsme zůstali v bazénu poslední, a když jsem už měla všechno sbaleno a Bertíka měla na pravé ruce a tašku v levé, chtěla jsem se obout a ujelo mi to a hodila jsem i s dítětem ukázková záda. Trošku se ťukl do hlavy, i když jsem se snažila ho co nejvíc nadzvednout, aby se nepraštil, náraz to byl příliš silný a neudržel hlavu. No, jemu se nestalo nic, spíš se lekl, ale já mám modřinu na prdeli ještě teď.
Jinak jsem si to ale skvěle užila a už se strááááášně těším na příště. Klasik by pravil za rok na Ydyksebu a já říkám za půl roku v Hartmanicích. Slíbila jsem správci 15 lidí, takže už přemýšlejte, jestli vám to vyjde a vy těhule si to nějak zařiďte, aby vám nebylo blbě a mohly jste s námi.

Julie s Bertíkem dnes 13 měsíců


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
Krista
Závislačka 4122 příspěvků 20.04.06 13:47

PRVNÍ!!!!!
K+Z

 
gelenka
Kecalka 136 příspěvků 20.04.06 15:02

Ahojky,
no, my jsme druhé, ale řekla bych bohužel, protože všichni ostatní se couraj venku. My máme dneska fakt smůlu, ale snad ještě vyrazíme. Dopoledne jsme ven nemohly, protože jsme čekaly na chlápka z plynáren, co kontroluje hlavní uzávěr (no, nevěděla jsem ani kde ho máme, ale našel se na zahradě:-)). Pak Elík spal a od jedný jsme zase čekaly na elektrikáře, co bude dělat bratránkovi elektřinu v bytě u nás v domě. Samozřejmě jsem slíbíla, že jim otevřu, měli přijít v jednu a ve dvě už být pryč. Dorazili před chvílí, tak jsem trochu nasr…

Deníček prima, fakt mě mrzí, že jsme odpadly, tak snad příště.

Jinak Elík se o Velikonocích báječně rozkecal, zkouší opakovat kdeco. A ještě jeden pokrok jsme udělaly, a to že dítě dobrovolně bylo s mojí mamkou, nechalo se chovat apod. To je poprvé a jsem za to moc ráda, konečně jsme si s manžou mohli společně sednout a nikde se neozýval zoufalý řev.

Nic, jdu nás pomalu chystat, třeba vypadou brzo.

Lenka a Elišák domáhající se pozornosti

 
Pisklatko
Kelišová 6406 příspěvků 20.04.06 16:21

Třééééééétííí­íííííí:-)

Julko - super deníček:-) Mám obdobné pocity a byla jsem také tak spokojená, jako Ty:-) Prostě paráda:-) Jen škoda, že to většina dětí i mamin odmarodila, ale alespoň to máme za sebou a teď by mohl být chvíli klídek.

Dneska mám nějaký akční dítě, ještě nespal potvůrka jedna… A teď už mu spát ani nedovolím… Takže první den bez spánku a já jen doufám, že je to vyjímka… Přeci jenom hoďka bez prcka za zadnicí docela bodne, že… Takhle si jdu rezervovat postel v Bohnicích…
A to jsme byli skoro 3 hod. venku. Teď nás jdu pobalit a jdeme taky na písek, páč by mi to tady doma rozebral na miničástečky…

Jo Klaris - na písku Matějovi taky chutná:-))) Včera jsem čistila písek i z nosu… Doufám, že v tom písku nejsou nějaký fujtajbly, protože to je už máme v sobě… A kamínky jsou ještě lepší zákusek…

Tak páček, dítě se posralo, tak jdu zlikvidovat ten puch:-)

Pískle s Matýskem nespavcem

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 20.04.06 16:41

sice třeťa byla já,ale ZASE mi kleknulo emimino, nějak často :-((( ale Pískleti přenechávám bronzovou :-).

Julko, díky za deníček, pěkný popis, ani nevím, že jsi s sebou řízla !!

i.

 
Jerry23
Ukecaná baba ;) 2305 příspěvků 20.04.06 17:40

zdar baby,
teda na mě nezbyla ani bramborová, ale stejně vám musím napsat.
Nám se naštěstí po 3 chorobách před Vysočinou teď už snad všechny obloukem vyhýbají, klepu na dřevo… Ale psala mi včera ivka, že Lukiho hospitalizovali v dětské, protože byl kvůli zažívacím problémům totálně odvodněnej:-(((,zatímco ji poslali na noc domů. Dnes už je prý lepší, doufám, že je pustí co nejdřív. Tak ať už jsou všechna nemocňátka čupr a můžou řádit venku!
Mně vytrhli včera horní osmičku, pořád mám pusu bolavou, achjo.
No a k tomu dnešní perlička, snad vás pobaví: Byla jsem ještě v práci, když Radek volal, že mi musí někde předat Karolínku, protože jedou dohlížet na kácení topolů na naši chalupu 30 km od Brna, kde se chystáme stavět. Takže mi prý malou předá asi za hodinu v Kr. Poli, kde mě z auta vy:,–(í kolega z práce. (Podotýkám, že přes den hlídala malou babi a po obědě odjela domů). Baby, kdybyste nás viděly:-)))) Kajolína měla na sobě ještě od naší zlaté, ale totálně nevkusné babičky ty nejtlustší hnusný zapraný tmavý dupačky, zasr. tlustou žlutou mikinu na bodyčku a domácí papuče. V zaprášeným kočáru se zimním návlekem kilo drobků z rohlíku, zapomněli dudel a flaška s pitím prázdná. Na převlečení mi s sebou R. vzal nový rifle, který včera totálně vyválely s babi v písku a další tenkej svetr + teplou vestu. Venku skoro všichni v krátkým rukávu…K tomu já frajerka ve špičatých jehlách a koženým saku. Shrnu to, Karol vypadala jak čistokrevná Eržika Horváthová, k tomu já jak do baru, no cigyrigydajdom:-))) Takhle jsme cestovaly třičtvrtě hodiny dvěma šalinama až k nám domů. Samo se cestou posr. a bez dudlíku kňourala, protože měla žízeň. Tož to je fšecko:-))))
Teď ještě musím pochválit Julku spisovatelku, dojmy mám podobný:-) a můj cech naštěstí činil pouhých 406 korun, měla jsem obavy, bo na něm už nebylo kam psát další útratu..
Tož tak, mějte se a užívejte si všichni jara!
Jerry + Karolína

 
lily
Kecalka 194 příspěvků 20.04.06 18:59

Ahoj holky a kluci :)

Julie, moc pěkný deníček - škoda, že jsme to nemohly prožít na vlastní kůži…

Dnes jsme OPĚT navštívily doktorku a malá je ještě min. týden marod. Dostala další kapky do nosu, dvoje do krku… No a vzadu na patře se jí objevily afty - prý je to ta viroza. Doktorka mi řekla, že jí na to mám koupit Tantum verde a stříkat jí to do pusy. No a v lékárně mi řekli, jestli se nezbláznila, protože Tantum v. je až od čtyř let a pro takový mrně je to naprosto nevhodná věc. Takže stříkáme kloktadlo ze šalvěje. Z toho všeho plyne, že Leuška opět nejí nic jiného než mléko od mámy - kojím do patnácti a jeto :(( No a ke všemu přijela starší dcerka a hned druhý den lehla s horečkama. Takže teď mám doma tři marody a já jsem totál K.O. - ostatně jako většina z vás, takže se nelituji, pouze konstatuji:)))

Všem přejeme rychlé uzdravení - hlavně Lukáškovi, ať není dlouho bez mámy!!!!

Mějte se krásně jarně a zatím pa pá - jdu chystat večeři.

Lily a stálenemocná Leuška

 
Uživatel je onlineMava
Generální žvanilka 24746 příspěvků 20.04.06 19:29

Ahoj,

tak v rychlosti písnu a jdu číst jak jste se měli a o co jsme přišli.

Tak máme taky maroda. Myslím, že nás zlobí zoubky. Včera jsme horečkovali, byl totál protivnej. Dnes lepší, ale myslím, že teď mu teplota stoupla.

Konečně venku hezky, na zahradě sejeme sázíme. Dočkali jsme se. Ani nemám čas na tv a knihy.

Tak ahojky
Marta+Liborek

 
Borufka
Kelišová 5417 příspěvků 20.04.06 20:11

Ahoj,

Julko bezva deníček, snad to vyjde v říjnu a někdo mi pohlídá mimi abysme si mohli jít s Erikem taky zaplavat :-) Pařit holt zase nebude když bude kojo ale malé pivko určitě dám.

Iv-ko držím palce ať je Lukin brzo v pořádku a doma!! To je teda síla, srajda zatracená.

Dneska jsme byli venku dvě hodiny dopo a odpo skoro tři, plácnu ho na písek a vydrží se tam hrabat krásně sám, jen občas po očku sleduju jestli moc nebije děti kolem a nebere jim hračky :-) Miluje kolotoč ale nejraději ho roztáčí, nerad na něm sedí a pak klouzačky, kam leze samozřejme odspoda, jak jinak.

Objednala jsem nějaké jarní a letní věci ale zdá se mi že je to na MMB nějaké vybrané…Nevíte o tom náhodou něco? :-))

Jdu na RP
Borůfka

 
ivous
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 20.04.06 20:25

Ahoj,
tak jsem včera dorazila od našich a nestačím zírat. Trochu se to bojím napsat, abych to nezakřikla, ale my jsme zatím v pohodě. Všem vám přeju, ať jste brzo fit, ty nemoce jsou děsný. Už se jen připojím k ostatním, že na Vysočině to bylo bezva a už se těším na podzim.
Mako moc gratuluju, a pak že to napoprvé nedopadlo :-)).
Ještě doplněk k Borůfčině informaci o příštím srazu, máme ho na Vyšehradě, protože budeme mávat Matě, která už určitě bude dole v Podolí :-))).
Jdu se pokusit usnout, protože my teď míváme nečekané noční mejdany.
Dobrou
Iva a už spící Eliška

Tak to byl můj komentář, když nefungovalo emimino a teď rekapitulace. Ten mejdan jsme měly, Eliška vstávala před čtvrtou, usnula znovu až v sedm na půl hod. a zase se vstávalo, myslela jsem že mě šlehne.
No a co se týká zdraví, tak dnes jí začalo kapat z nosu a zateklo jedno očíčko, paráda :-(((.
Teda chudák Lukin a Ivka. Jerry buď ráda, že tě někdo neobvinil z únosu dítětě :-)))(když jste k sobě tak pasovaly).
Julko super deníček, jak už jsem psala taky se mi tam moc líbilo, já se tedy určitě hlásím.
Pískle dítě nespící celý den… no potěš. Venku je to teď sice skvělý, ale taky náročný. Taky jsem už vylovila z pusy všechno možný a věčně jí zachraňuju život na všch teréních nerovnostech a schodech, které jí děsně přitahují.
Irias už jsem ti prolustrovala fotky, kdy že jste se to seznámili? Manžu bych skoro nepoznala, ty jsi mu teda dala zabrat :-))).
Jdu na ordinaci, takže se mějte a zdravte.

Iva a Eliška nabírající sílu aby mohla zase brzo vstávat.

 
skrolan
Extra třída :D 12301 příspěvků 20.04.06 20:36

Ahojky holky.
Fajn dennicek.

Tak jsme dneska byli cely den venku, krom dvou hodin dopoledniho spanku. Fakt si necitim nohy. Uf. Ale doma je z nej nyni prudic - asi zuby, ale venku o nem skoro nevim.

Jinak - puncochace. Jsem asi siiiilena, ale ja je jeste davam. Mame jedny deeesne tenke, tak na ne prcnu tenoucke laclace a jde se.

Holky, dotaz, pretahujete nektera toho pindourka?????
Nam to tedy dr. radila, ale ja na to proste nemam nervy ani odvahu. Co?

tak vsem dobrou noc, at vas blechy stipou celou noc. hihihi

Eva a Kubulatko

 
skrolan
Extra třída :D 12301 příspěvků 20.04.06 20:46

Tak jsem prave skoukla fotky. No naaaadhera. Vysocina vyborna. Mely jste tam, baby, veselo, co? Matej balil holky na pockani. By me zajimalo, jestli jste tam nedohodli nejake svazky, hm?

E.

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 20.04.06 23:35

Ahoj,

jsem jen drzá nakukovatelka a zajímalo by mne:

Jak dlouho dopředu jste si rezervovaly pobyt. My jsme tam chtěly uspořádat oslavu našich květňátek, volala jsem v lednu a bylo obsazeno až do podzima. Takže jsem nakonec domluvila penzion v KOstelci nad Orlicí, uvidíme jaké to tam bude. A kolik lidí se tam celkem vejde? Když jsem volala, tak pan domácí nebyl moc sdílný. Přišlo mi, že jej obtěžuji.

Díky moc

Hamina z květňátek 2005

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 21.04.06 07:41

Ahoj spolumatky :-D

tralala tralala mi už je dobřééééé :-)
Včera jsem šla se Štěpulou na procházku.Necítila jsem se teda stoprocentně-byla jsem slabá,ale to se spraví,na tom sluníčku se člověku hned zvedne náladička!!!Malý si pak poťapal(spíše polítal)kolem baráku,zkoumal rostoucí flóru a byl spokojený :-))

Dneska jedeme s kámoškou a prckama do MC vyzvednout fotky na jarním pozadí,tak se těším a jsem zvědavá.

Holky nenechaly jste si náááhodou někdy,nebo vaši známí udělat nástřik opálení na tělo???Uvažuji jestli si to mám nechat na ty svatby,když tak bych byla ráda za každé info…díky!!
Včera po procházce jsem na žádost manži upekla žemlovku…dělám ji jako moučník,hodím vám foto do galerky a to jste měli vidět jak Štěpula dlabal a mlaskal.Nacpal se tak že už jsem mu ani nevařila mlíko!

Tolik od nás.Mějte se krásně!

Jo Evi add PINDÍK-mi přetahujeme zlehka,nejde to úplně-jako by to u té uzdičky bylo mírn přichycené ale postupně se to pomalu uvolňuje.A to ta dírka byla dříve fakt tak 1mm.

Gabka a Štěpulík

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 21.04.06 08:58

ahojte,

Gabko- ty jsi tedy čilá !!! vím,že máte spoustu akcí před sebou,ale ted na svatbu koho, sím ?

Skrolan- my taky v punčocháčích a pindíka přetahuje taťka při koupání a jde to pomalinku a trošinku :-)

Borůfko- MMB jsem nevykoupila,neb mám nakoupeno od podzimu a zimy !! :-))

Ivo- jsem si říkala, kde jsi :-))) S manžou se známe z práce,ale sbalil mě na pařbě v Jedovnicích na chatě :-)) tu fotku nesnáší,protože je tam opilej :-) ale ostatní jsou ještě horší …

Hamino- nakukovatelko- na Vysočině jsou termíny opravdu tak půl roku předem a to jen na pobyty v týdnu,nikoliv o víkendu. léto se objednává tak 1,5 roku dopředu !!! Penzion má dvě budovy,ale v jídelně je jen 10 dětských židliček a taky každá by ráda kvůli spaní svůj pokoj, tak se počet pak sníží,ale správce rád odpoví i na email. já jsem si s ním v poho psala i telefonovala,ale chce to někdy uhánět :-))

Irias

 
Klaris
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 21.04.06 09:08

Ahoj,
odpověděla jsem Hamině do jejich deníčku..
ale víc asi nestihnu - dítě mi tu demoluje domácnost musím ji zkontrolovat..
Už jsem si myslela že jsem zudravá a dnes mě zas bolí v krku, grrr. Asi jsem to včera s tím zahradničením přehnala.
Takže gratuluju všem marodům co už jim je líp a musím letět, odvedle se ozývají nějaké divné zvuky :-))
 Klaris

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 21.04.06 09:15

uplně jsem zapomněla si postěžovat :-)

ráno jsem byla u zubaře, včera se mi ulomil zub - sedmička dole,kde už byla velká plomba. ráno už 3× průjem :-(( . zubař mi hned nabídnul injekci, zub byl ulomený až pod dásní. to bych asi umřela,nic nevydržím. Jo a krev jsem měla až na tričku !!! samozřejmě bílém :-((

Lily mne navnadila s těma kapkama do nosu, tak jsem volala naší dr, že š. má furt zelený sopel, tak poletím ještě pro recept na Framykoin- ATB, chjoooo.. furt neco !

I.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 21.04.06 09:16

Ahojky,

Julie krásně napsaný deníček.
Tu Vysočinu vám moc závidim, ale ještě že jsme nejeli - museli bychom se stejně zavřít na marodce - jen se těď rozhoduju, jestli na podzim vysočina nebo HD … obojí bohužel nejde, ale 2008 to jistí :-)

My jsme včera protrajdaly celé odpoledne až do večera, ale mám obavu, jestli jsem to nepřehnala - přeci jen foukal docela studený vítr. Já byla v tričku v pohodě, páč jsem chodila, ale Anetka, když si sedla do kočárku měla hned studený ručky (v bodýčku, triku a mikině, večer + bundička) :-( a v noci se budila brekem, že má ucpaný nos a pokašlává víc než včera … chjo, snad to nic neni.

Ještě jsem něco chtěla, ale jsem sklerotik :-) takže si snad vzpomenu a ještě písnu

Sandra a Anetka

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 21.04.06 10:17

Klaris,

moc Ti díky za odpověď. My jedem letos do KOstelce bude nás cca 28 maminek + 28 ročňátek, pak ještě 4 starší děti a dokonce jedou i nějací tatínci.
Vyzkoušíme jaké je to tam, bazén je tam taky, možnost ohřevu pro dět také, dokonce i možnosta vaření. U dvou apartmánu je tam kuchyŇka. Je tam i tělocvična a hlavně hezké okolí na výlety. Jsme taková banda tuláků, takže radšo toto i když možná časem bude lepší setrvávat s dětmi na místě. Chtěli bychom jet i na podzim, tak uvidíme jestli se to osvědčí a zůstaneme věrni nebo jestli budeme hledat něco jiného a vyzkoušíme třeba i Hartmanice.

Ještě jednou díky za info.

Hamina

 
skrolan
Extra třída :D 12301 příspěvků 21.04.06 10:39

Ahojky vsem.

Tak se nejdriv musim pochvalit, jakozto pysna matka.
V Albertu byla Velikonocni kreslici soutez a nase Dominika tam taky poslala obrazek. Fakt si na nem dala zalezet. Malovala a vystrihovala a lepila. Celkovy dojem - byl fakt moooc pekny. A.........dneska mi volala manazer Alberta, ze Domca ve sve kategorii vyhrala!!!! Hoooolky, ta bude nadsenaaaaaa. Poo si mame prijit pro balicek, ktery ji pry sam preda. No mam radost za ni.

Irias - ten zub ti nakonec tedy vytrhnul???

Gabule - gratulace k uzdravovani.
A k tomu „nastriku opaleni“ neporadim. Neznam. Ja to prilezitostne resim solarkem, nebo sveho casu i samoopalovacim kremem - to je hned a vypada to pekne.

Pindik - chjo, tak budu muset nazbirat odvahu i ja. Manza se mi na to urcite neda ukecat a Kubik si to zase nenecha delat. Tak to bude tedy boj. Direcku ma celkem velkou, dr. to slo dobre, ale „cvicit“ bychom to asi meli. Uf!

Tak kraaaaasny den, je tam suprove, my uz venku byli. Ted chrupka.

papa
Eva a Kubik

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 21.04.06 14:00

určitě jste fšici venku, když je takový pařák. já ted došla :-)

Evi- zub mi zůstal s veeeelkou plombou. ještě že jsou ty injekce !!

gratulace Domce k výhře, šikovná holka.

i.

 
Borufka
Kelišová 5417 příspěvků 21.04.06 19:47

Ahoj,

vy ještě punčocháčujete? Já dávám jen kaťata s tenkou podšívkou a navrch body s dlouhým a občas mikinu, vždyť tam dneska bylo 20, to nemáme občas ani doma :-)) A to jsme ještě byli na písku navlečení, byla tam děcka v krátkých rukávech a kraťasech (to se mi teda zdálo moc).
Ivčo je to fakt děsná makačka, ohlídat aby nesypal písek dětem do vlasů, ony jemu, houpat na houpajdě, honit od roztočeného kolotoče aby ho nesrazil, vyndavat žvýkačky z pusy (dneska byla nějaká jahodová a celá obalená v písku, fuuuuuj) atd. jsem večer totál hotová. Už aby byl zase o něco málo větší :-)) Už tu máme v parku kámošku se skoro dvouletým klukem a dvoutýdení holčičkou, je slaďoučká a já jí pořád oňufávám. Říkala že se nezastaví ale dá se to s pomocí tatínka zvládnout, no to jsem teda zvědavá. Ale už se těěěěššššíííím!

skrolan já nepřetahuju a dr. ani neříkala že máme začít, počkám do roka a půl na kontrolu a pak asi pomaličku začnu. Není kam spěchat ne?

Zítra máme v plánu celodenní výlet do Liberce, má být krásně a uvidím jestli bude Erik po dlouhé době spát v kočárku, už odvykl.

Jdu si něco dlábnout
Pa Borůfka

 
skrolan
Extra třída :D 12301 příspěvků 21.04.06 19:53

Ahojky.

Tak nevim, jak vam, ale mne emimino zase nefungovalo.
Ale uz jo. Takze - venku jsme byli skoro az do ted a fakt je tam naaaadherne.
Borufko, ja si taky rikala, ze dvacet mame i doma, ale kdyz vemes vitr a ze se prte porad nehejbe… No jsem asi prilis opatrna, ale takovehle „horka z nicehonic“ jsou potvory. I kdyz uz bylo nacase, ale preci jenom to prislo raz-naraz.

  • jeeee a aspon nekdo nepretahuje.

Domca - no ta byla nadsenaaaaaa, jak jsem predpokladala. Dostala normalne darkovy balik - obr typu s plno sladkostmi a knizkou a plysakem a hrnickem. No to jsem fakt ani necekala. Hned si ji i vyfotili, takze mame doma hvezdu. hihihi

Zitra jede manza na cyklo zavody do Ceskeho raje - jako ucastnik, tak doufam, ze ho tam nekde nebudou seskrabovat, hihihi, tak si musime s deckama vymyslet nejaky dlouuuuuhy vylet, at nam ten den rychle utece.

tak pekny vikend a klidne spani

papa
Eva a Kubik

 
Pisklatko
Kelišová 6406 příspěvků 21.04.06 20:03

Ahoj babčenky a prďolové,

jen v rychlosti, páč jdu za chvíli na sraz s kámoškama, domluvit zítřejší únos nevěsty na svatbě, kam razíme:-)

Tak mi taky ještě punčocháčujeme, ale má navrchu slabounký džíny, takže proto… A taky čepičkujeme, páč jsme skoro plešatý:-)))

Evi - gratulujeme Domče ke krásnýmu úspěchu a Tobě taky:-)

Nevíte jak je na tom Lukášek? Už jsou doma ze špitálu?

Dneska byl docela horor den, Matýsek opět ne a ne spánek a usnul až v 16:-( Takže bude zase flámovat do desíti:-( Je to ovšem na taťkovi a kupodivu je na to prý připraven. Včera nám totiž flámoval do 22,15, myslela jsem, že mě trefí. Po víkendu posuneme režim a budeme prostě vstávat dřív na budík… V půl devátý je prostě asi pozdě… No zkusíme to…

Tak se mějte, já frčím nebo mi frnkne bus.
Mějte se tu krásně, užívejte jarní víkend a v pondělí se ukážu:-)

Pískle s Matýskem nespavcem

 
Pisklatko
Kelišová 6406 příspěvků 21.04.06 20:04

Jo a emimčo mi taky skoro celej den nešlo:-(

 
Krista
Závislačka 4122 příspěvků 21.04.06 20:05

Ahoj ženy,
hlásím včera pokles teplot, dnes bez teploty. Přesto jsme před víkendem zaskočily k doktorce, která na malé nic neviděla, takže usoudila, že viróza nebo šestá nemoc, protože právě dnes ráno začala být vidět vyrážka na zádech, teď už je i na břiše. Nemáme moc chodit ven, a hlavně ne na slunce. To mě štve, ale jsem ráda, že se to lepší.

Jinak ženy, včera první tři krůčky, dnes ušla jednou i 2 metry. Zázrak, myslela jsem ,že se toho snad nedožiju.

Horší je, že spolu s chůzí objevila, že se dá lézt po schodech. Vylezla je hned celé až nahoru, já jsem šla za ní. No, nevím, jak tam přidělat vrátka, bude to dost složité a bude to poněkud hyzdit nás obývák, ale bezpečnost je bezpečnost.

Všem nemocníkům přejeme uzdravení. Doktorka říkala, že je to teď děsné poslední týdny tam bývá narváno.

Jdu udělat jedno rychlé DPH, ať mám na chleba.
Začínám nějak tloustnout, už se projevuje to, jak jsem si navykla žrát při kojení.

Mějte se krásně.

Kristýna + Zuzanka „chodící“

 
Krista
Závislačka 4122 příspěvků 21.04.06 20:07

Jo a ještě gratulace Dominice, to musí mamku těšit!

Punčocháče nosíme furt i doma, když se mi pohybuje po 4 po studené dlažbě.

A emimino nešlo, furt to padá
K+Z

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 21.04.06 21:39

Ahojky,

mě taky emi nešlo, ale přes den tu stejěn skoro nejsem, takže to ani neva.

Já dávám na doma fleesový tepláky nebo punčocháče a ještě minulý týden jsem přes punčocháče dávala slabý tepláky - máme u země 18° … po ránu i míň … pěkně nám totiž v bytě protahuje.

Dominice gratulace k úspěchu, určitě musela být štěstím bez sebe a maminka jakbysmet :-)

Irias díky za básničku :-)

Kristo gratulace ke krůčkům!

Dobrou a klidnou noc
Sandra

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 22.04.06 07:35

dnes ráno určiťo prvnííí,

bohužel malý zase vstával 5,55 hod :-(((,ale spal už celou noc v postýlce. pořád je dost nachlazený. proto taky budu dávat pořád teplešjí oblečení. trička s krátkým ani nevytahuju.

taťka už začíná vařit , je to šikulka. už máme po snídani. aspon máme celý slunečný den před sebou a neprospíme jej :-)))

tak se mějte fajn, Irias + š.

 
skrolan
Extra třída :D 12301 příspěvků 22.04.06 08:02

Ahojky.
Tak jsme vas , Irias, dneska trumfli. My vstavali v 5:50, mrška. Ale jeste jsme se valali a az v pul sedme dali mlicko, takze druha snidane bude az v devet. Jak to delate rano se snidani a mlickem? Davas to nejak hnedka po sobe? Me se zda po tom mlicku dost napapanej.

Dneska je nadherne. Naplanovali jsme si s deckama vylet na Petrin a detsky ostrov, tak doufam, ze to mezi tim spankem budeme vsechno stihat.
Verim, ze se nam tata ze zavodu vrati cely a vecer si pujdem nekde sednout.

Jooo, Domca mooooc vsem dekuje za gratulace, jste moc zlate. Diky.

Tak kraaaasny den.
pa
Eva a deťúrence.

 
Dana26
Echt Kelišová 9105 příspěvků 22.04.06 08:17

Ahoj,
u nás je krásný slunečný den.Venku sice zatím pět stupňů.ale než půjdem za hodunku a něco ven tak se určo oteplí.

Teda holky,já nedávám,že mě kluci vytáhli z postele v 6:10.Mirda měl hlad a Vojtulka byl komplet pročůraný.To se mi za celou dobu ještě nestalo.Buď jsem ho blbě zabalila nebo to byla ludra plína.
Ale mělo to vstávání něco do sebe.Děti jsou převlečený ,jsme po snídani,já vypadám jak člověk,pračka pere,polívka se vaří a manža spí po noční:-)

Evi,grtulace Domči,holka šikovnáááá.My co nám ditě v 5letech nenamaluje ani sluníčko jen tiše závidíme.Včera mi zase uč.ve školce řekla,že s ním musím kreslit.Ale jak ho donutit mi už neporadila.

Včera jsem byla k večerus vojtou venku a bylo krásně:-))))

Jak se manža vzbudí,tak ho chci ukecat jestli si nazajedem do Rajnochovic do lesa.

Krásný den všem

Dana a Vojtíšek s Mirdou

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 22.04.06 09:02

Evi- já dávám ráno jen pečivo asi v 7,30 hod a pak za hodku Sunar 200 ml.

jinak dnes ráno se štěpa už 3× posr…

už mám pověšenou první várku !!!

taťka se chystá do hypru na nákup a ted letí pro foťák ,protože štěpa mu vytáhnul prázdný flašky od piva a slyším „doufám,že nevytáhnul Gambrinus !!!“ :-)))) tatka je totiž na Starobrno !! ty chlapi :-))

I.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 22.04.06 09:17

Ahojky babči a babulata,
u nás se vztávalo klasicky o půl 7, ale ještě hodinu jsem jí četla v posteli knížky apod, se mi totiž vůbec nechtělo vylézat.
Tibor je zase v práci, ale odpoledne vyrážíme i se psem ke kamarádce na chatu a večer z5. Je tam víkendový sraz mých spolužáků z vejšky, tak se těšim, že s nimi konečně zapiju promoci :-)))

Evi - škoda, že dneska jedeme na tu chatu, jinak bych si s tebou dala určitě spicha na Petříně … bydlím těsně pod kopcem (nebo spíš ještě v kopci) :-)) a moc ráda bych tě viděla. Kdy se tam chystáte? dopoledne asi ne, to bych to totiž ještě stihla ;-)

Jinak se musim pochválit, jaká jsem šikovná - taky se už pere pračka, vypadáme s Anetkou obě jako lidi, fenka vyvenčená a na celý den mám navařeno pro všechny 3 (+pes má naštěstí granule). A to mi zbude polívka na zířejší oběd hih. Jen tu opět čeká kupice prádla na žehlení, ale to nikam neuteče, že?

Včera jsme koukali na film Collateral … moc se mi líbil, vřele doporučuju, jen mi vadí Tom Cruis (ale to bez ohledu na to, v čem hraje) :-) Jo a nevíte, vyšel k tomu filmu soundtrack? moc se mi líbila hudba.

Anetka začíná být vybíravá v jídle … jsem nešťastná, protože přestává jíst samotný strouhaný jablíčko ani s přesnídávkou, jen s jogurtem, u oběda se kroutí (ty výrazy by stály za natočení) a tak je to se vším kromě chleba, který miluje… škoda, že jí nevydrželo to všežrouctví, byla to radost pohledět, jak se cpe vším, co jí nabídnu :-) No tak jsem si postěžovala a teď si jdu dopít čajík a zkontrolovat Anetku, přehrabující se v šuplíku s mým spodním prádlem :-)

Sandra

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 22.04.06 09:19

Irias - jj, to známe, Anetka tuhle přišla do kuchyně - v jedný ruce flašu od vína a v druhý od Martini … tak jsem to komentovala slovy „Martini bejby?“ … a celá rodina včetně Anetky se začala řehtat :-))
Zdá se, že už teď je vidět, kdo co bude mít rád. hih

Sandra

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 22.04.06 09:21

no fuj … má tam být vStávalo samozřejmě :-) S.

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 22.04.06 09:26

a ještě jednou já - dneska se mi odsud nějak nechce, navíc mi nikdo nevypíná pc :-)
Já dávám kolem 7-7,30 sunárek 270ml (když byla marod nesměla mlíko, tak bylo pečivo) a kole 9,30-10 sváču: ovoce nebo pečivo.

S.

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 22.04.06 09:44

Ahojky,dneska se asi ti naši prcci domluvili.Štěpula mě vzbudil v 6h,naštestí jsmeseještě půl hoďky váleli v pelíšku.
Včera jsem se do půlnoci čučela na můj oblíbený film:Moulin Rouge..viděla jsem hu už asi 6× ale vždy mě dostane,chjoooo :-O

Iri něco ses mě ptala ale já si nemůžu vzpomenout co to bylo,hlava vygumovaná!

Včera jsme jely s kámoškou a klukama pro ty fotky od profíka,vypadají dobře-na to že Štěpula není řehtací typ do fo´táku ale spíše tragéd tak to vypadá dobře.Je k fotkám i spousta rámečků(papíro­vých)a různých serepetiček,taky mini kalendáříky s jarním motivem.No NEKUP to!!
Malého v MC nejvíce bavilo lítat po schodech a z koupce dolů-je tam ,,trenažér,,nácviku na chůzi po a ze schodů a do a z kopce.
No nic jdu pro mladého lomcujícího s postýlkou,dříve než ji celou zbourá!

Gabka

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 22.04.06 09:57

Na čí svatbu jdete, Gabko ? :-)))

 
Gabule
Závislačka 3302 příspěvků 22.04.06 12:21

Joooooo díky za nakopnutí .-))

13.tého se mi žení bratránek(manža mu jde svědčit) a 27. se mi vdává mamka na zámku Jemniště :-))

Jupííí :)
G.
Dovařuji oběd-takovou dobrotu-ryby,porek,mrkev­..je z toho mňmozní majda a k tomu rýže…jsem zvědavá co na to Štěpi.My s manžou to milujem!!

 
ivous
Ukecaná baba ;) 1974 příspěvků 22.04.06 20:01

Teda jsem uplně mrtvá, místo odpočinkového víkendu jsem dvojnásobná matka na plný úvazek. Máme Máťu a plánovali jsme nějaký výlet ještě s klukama od Petrovýho bráchy, jenže ráno jsem zjistila, že má drahá polovička je zelený jak sedma, noc strávil na WC a evidentně nefungoval, takže jsem vařila dva obědy (spešl pro Elišku, protože my měli řízky), lítala kolem děcek, uklízela a Petr jen hekal na gauči a občas odešel na záchod.
No žůžo. Navíc my vstáváme taky před šestou a to ve 3 krmím, načež nastoupí má stařecká nespavost (že Irias :-)))), takže zírám do půl patý do stropu. Borůfko závidím ti tu kámošku, tady na místním pískovišti je to trochu depresivní. Ještě gratuluju Dominice, je šikulka.
Jsem urvaná, jdu se vykoupat a spát.
Dobrou
Iva a Elišák

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 22.04.06 20:39

Ahoj ženské a batolata,

jsem ráda, že se deníček líbí a ještě mi teď Krista jedním fotem připomněla, že jsem se kromě padání znemožnila i v bazénu. Oblékla jsem si totiž plavky už na pokoji a nechala je čouhat z kalhot a šla do herny. Tam se to zvrhlo v hromadné fotografování, tak jsem si ty plavky oblékla a přes to dala normálně tričko, abych na fotkách nebyla jak gajdoš. pak jsme šli plavat. Já mám plavky na sobě, takže pohoda, nemusím se převlékat, že. Shodila jsem manžestráky a triko a šup do vody. po dvaceti minutách plavání jsem vylezla za Albertem, který mi zdrhl z bazénu a nějaká dobrá duše se mě zeptala, jestli plavu v podprsence:))))) No, comment! A korunu tomu na:,–(ila Irias, když řekla, že si myslela, že to mám schválně, že mám asi těžká prsa, když ještě furt kojím:))))))))))))

A teď novinky od nás. Nekojíme, už to nechce:) :( Pocity znáte, že…
Chodí jak drak i po venku, ostatně, to dělá od návratu z vysočiny, udělal to schválně, abyste si myslely, že kecám, když píšu, že už chodíme:) Včera jsme byli v Zoo na Kopečku. nejvíc nadšený byl z rybiček. Dnes na houpačkách a písku a zítra jedeme na výlet do Opavy. Synovec tam hraje turnaj ve vodním pólu, tak jedeme celá rodina jak Hujerovi fandit.

Z Domči nám roste umělkyně, gratulejem:)

Kristy, tak vidíš, a pak že nikdy chodit nebude.

S ivkou jsem si psala včera, prý je Luki už lepší, tak sláva.

Ještě jsem něco chtěla, ale už nevím. ohlásím se v pondělí. Zítra asi dorazíme pozdě.

Tak hezkou neděli a dobrou noc, jdu na tu romantiku s michelle Pfeiffer.

A už se uzdravte! My máme vodovou rýmu, ale zatím se to v nic horšího nezvrhlo. Krmím ho homeopatiky na nachlazení a prokládám to Chamomilou na zuby:)

Julie a Bertík ležící spící

 
julie01
Ukecaná baba ;) 1168 příspěvků 22.04.06 20:41

Jo, a k tomu vstávání. u nás to jistí velmi často půl šestá a většinou už pak neusne, takže zlatých šest a půl sedmé…

j.

 
Lliduska
Závislačka 3845 příspěvků 22.04.06 20:45

Ahojky…

tak nejprve…Julie chválím deníček…moc hezky napsaný a doufám že už sou bebíčka zahojený…mmch mám tě krásně s Bertíkem na písku..tak jestli chceš..tak písní mejl…

dále…Lukáškovi posíláme co nejvíce energie…nevíte někdo jak je na tom…myslíme na něj…chudáček…Iv-ko…drž se…

Všichni nemocníčci…brzo se nám uzdravte

Dnes vám píšu poprvé z nového stanoviště PC.....před tím byl v pracovně a ted je v ložnici…pracovna už je vyklizená takže můžu začít malovat…už aby to bylo hotový…tolik práce…fuj…a ještě k tomu dítě a zahrada chce svý…Oldi mmch…Vítkův pokojíček mooooc pěknej…doufám že se mi ten Ríšův taky tak povede…

Sabi…to je mi líto že vaše fenka nebude chovná…dlouho sme nepokecaly na ICQ…už mi to začíná chybět.....

jinak my zdřejmě budeme mít štěňátka…máme jezevčici a měli sme pro ní vybranýho krásnýho jezevčíčka…jenže ta potvora se nám min. pátek zaběhla s Ferdou od vedle…čistokrevnej voříšek…:o///…takže štěňátka nebudeme prodávat nýbrž budeme platit aby si je vůbec někdo vzal…(vtip)..a­propó…nechcete někdo??? odběr v srpnu…

Ríša přešel na jeden spánek denně…po o spí asi 2 hodky a pak usíná až po 8mé…což mi vyhovuje daleko víc…než když usínal o půl desáté a to ještě s protestama…

Mako…takže už je trošku reálnější že se uvidíme…jinak obr velká gratulace k miminku…doufám že ste v pořádku…naposledy sem od tebe (vás) četla jen že ste všici nemocní…tak držím pěsti…dnes sem se dozvěděla že moje sestřenka, která porodila v srpnu Kubíka je v 10. týdnu…a chce Justýnu.....z mi­minka sme teda celá rodina nadšení…ale Justýna???

Evi…Domča je vážně šikulka…z tolika dětí vyhrát…takže se přidávám k zástupu gratulujících…

Dani…já neumím kreslit do ted…takže si myslím že Mirdu nemusíš vůbec řešit…jako to kreslení…

Irčo…tak to je gól…vy ste se seznámili s manžou v jedovnicích 2003 a my tam počali na dovči 2004 Ríšulu…jinak album se ti fakt povedlo…

no asi už je to celkem dost dlouhej komentář…tak pááá…

Lída a Ríša

PS: Juli na podzim jedeme snad zase…Hartmani­ce…tentokráte už vím jak finančně…takže tam snad žádnou ostudu netrhnu…

 
skrolan
Extra třída :D 12301 příspěvků 23.04.06 09:40

Ahooooj vsichni.

Ze by dneska prvni???

Sandriku, tak se nekdy muzem domluvit. My na Petrin jedeme sice skoro hodinu, a dva-krat presedame, ale tam je to fajn a stoji to za to. Vcera jsme jeli az poo, byli tam jen chvilku a pak sli na detsky ostrov - tam je to supr, ale ouha - chytla nas pak ta prutrz, trvala sice jen pet minut, ale na pisek a prolizacky se jit uz nedalo, tak jsme to vzali na Vaclavak pesky, pres pasaz Svetozor a skvelou jahodovou zmrzku, na Céčko.

Tak se vylet i tak celkem vydaril.

Tata nam prijel v poradku. Pry do cile dojel, kolikaty - neni dulezite, hlavne pry ze dojel. hihihi Tak jsme vecer jeste zasli na pivko a ups druha prutrz.

Dani - kresleni nech volny prubeh, kdyz ho to neba, nic s tim nenadelas, vzdyt on si sam rekne.
Nase Dominika fakt kreslila jen cmouhy. Udelala jednu caru pres vykres a pak ti hodinu vykladala, ze tady je slunicko, tady les, tady domecek...... no ma uuuzasnou predstavivost. No a pak se to lepsilo.

Jedno jeji „dilo“ mame dokonce v obyvaku - vykres asi 60×40cm. Namackala jsem ji temperky v odstinech obyvaku a rekla neco namaluj, jedno co, hlavne at je cely vykres bez bileho mistecka. A vypada to celkem obstojne, nekdy vam to fotnu. Ale nechtejte po mne vedet, co to je, to by zase podala komentar Domca - a opet na pul hodiny. hihihi
Urcite nemaluje precizne, poradne to flaka - dotahovani a tak, ale kdyz ma z toho radost, tak at se realizuje.

Holkyyyyy, blizi se nam ten koncert - NO NAME, ja se taaaak siiiiiiiiiiiilene tesiiiiim.

Tak pekny den, i kdyz dneska venku nic moc. No uvidime.

papa
Eva

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 23.04.06 10:34

Evi to by bylo super - jen se musíme trefit do času, zjišťuju, že mám pomalu na každý den něco (bohužel my 2,5dne blokuje ještě práce) a o víkendech ani nemluvě.
Btw. vzala jsem si nějakou práci domů, abych to stihla příští týden odebzdat a co myslíte? zatim jsem nad tím strávila cca hodinu, takže výsledek nicmoc spíš nic. Obdivuju všechny, který pracujou z domova, já se k tomu prostě nedokopu, vždycky je něco lepšího na práci :-)

Včerejšek byl super, skoro mi bylo líto, že jsme v 6 odjížděli a to i přes to, že tam asi hodinu pršelo a přehnaly se dvě bouřky. Anetka byla zlatá, předváděla se, běhala po zahradě, honila naší a ještě jednu fenku, všechno chtěla ochutnat, vztekala se na trávu, že jí šimrá do dlaní, když si na ní šáhne … prostě super odpoledne.

jo a máma koupila v Plzni suber botky za 300,– musim je někdy vyfotit a hodit do galerky. btw, zas jsem aktualizovala naše album.

Dneska MOŽNÁ pojedeme vybrat golfky, jsem si na ně zvykla , jak nám je půjčila Máťa a už se moc těšim na vlastní. Jenže Tibor je dnes opět v práci, tak uvidíme.
JO a včera jsem s Máťou mluvila, je stále 2v1 a odpoledne jí právě pojedeme vrátit ten kočárek.

Jsem se zas rozepsala - se omlouvám

Julie - tomu se říká Den blbec :-D

Sabi - to nevadí, že nebude fenka chovná, ta naše retrývřice byla taky s PP, ale když nám jí prodávali, řekli, že je moc slabá na štěňata (stavbou těla) a že chovná ani na výstavy nebude. Stejně pro nás byla ten nejkrásnější pes na světě :-)

Lído - bych si vzala, ale dohodli jsme se, že další pes jednak až zemře i druhá fenka - ona je totiž už poněkud nesnášenlivá a dávala by mu určitě silný kapky a taky až bude na světě i druhý prcek, takže za 3 roky se ozveme :-))

Krásný den a nemocníčkům spoustu sil
Sandra a Anetka

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 23.04.06 11:13

ahojte,

ted jsou chlapi na prochajdě, prý abych měla klid na vaření :-((

ráno jsem se koukala na nahráté VV a jsem tááááák ráda, že vypadla karin. už jsem na ni byla uplně alergická. kravka !! Kupodivu u mne stoupl Pavel a taky u diváků, že :-))

psala Iv-ka, že jsou ještě v nemocnici,ale že snad zítra jdou domů a je to už lepší !!

Sandro- hod ještě odkaz na vaše stránky, už si je nepamatuju. já se ted taky chystám dodělat zbývající fotky.

včera tu vůbec nepršelo a tak jsme byli celé odpoledne venku… tak jsme něco nafotili. Dnes je tu střídavě slunečno a mráčky.asi se žene déšť.

zase trošku ujíždím na MMB,ale spíš jsem hledala prdáckou teplákovku. no, nedostatkové zboží. nakonec jsem asi 3 sehnala,ale bohužel větší, tak máme do foroty.

mějte se, kuchařinky a pěknou neděli…
irias

 
Hajdula
Kelišová 5102 příspěvků 23.04.06 11:40

ahoj všici,

u nás jen jedna novinka - máme první prospanou noc!!!!! Obr úspěch-usnul v 19 hod a vzbudil se až v 04:50 (tak vstává normálně)! Ale byl to jen ojedinělý úspěch, další dvě noci proběhly jako vždy, tzn. 2-3 vzbuzení.
Zase rostou zuby, tak je trošku protivka…

Iv-ko, držíme palce, ať jste co nejdřív fit a pak mi prosím písni tvoji mailovku, mám pro tebe nějaký fotky.

Gabule, mamka má svatbu na Jemništi? Kde bydlíte? A proč jsem si myslela, že jsi Moravanda? :-)) Jemniště je od nás cca 15 km, teda od našich.

Sandro, Anetka krásně chodí. Jak jsem ji potkala se ségrou, tlačila kočár a byla děsně roztomilá (Anetka teda).

zdraví Hajdula a spící Ondřejíček

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 23.04.06 11:46

http://rodina.cz/sandrikatibor

jinak je mám vždy v záhlavý zprávy, hned vadle mailu. Sandra

 
sandrik
Neúnavná pisatelka 19578 příspěvků 23.04.06 11:51

tak ne vedle mailu, ale vedle SZ, ale to jste pochopily. že :-)

Hanko, gratulace ke spaní, neboj ono to půjde … btw. jste na tom se spaním stejně, jako ségra, takže vyše úspěchy jsou útěchou i pro ní, že se to zlepší :-)

jdu ohřát oběd a pak asi vyrazíme ven
Sandra

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 23.04.06 12:51

Sandro,jasně už to vidím :-)))

 
Irias
Neúnavná pisatelka 15328 příspěvků 23.04.06 12:54

… a opičím se po tobě :-)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama