Je dobré býti nevěrná?

S partnerem jsme spolu deset let a z toho dva roky manželé. Momentálně si náš vztah prochází určitou krizí... respektive alespoň z mé strany. A tak mě to vhání do náruče jiného muže, respektive, jiný muž mě láká do své náruče.

Je dobré býti nevěrná?

Se sexem a vztahy jsem začala ve třinácti letech (ano vím, že je to brzo, ale byla jsem na svůj věk řekněme „vyspělá“) s klukem, se kterým jsem chodila asi 8 měsíců – ano, on byl starší než já. Byla to má první láska, mé první sexuální zkušenosti, mé první pokusy o orgasmus. Když jsme se potom rozešli, byla jsem hodně „do větru“. Začala jsem řádit jako uragán a nebyl kluk, kterého bych nedostala. Měla jsem každého, kterého jsem chtěla, a užívala jsem si nespočet sexu.

Ve svých 14 letech jsem měla za sebou tolik sexuálních partnerů, co neměly holky ani ve dvaceti letech. Dokonce jsem byla takový magor, že jsem měla doma v kalendáři rozpis jednotlivých „milenců", abych věděla, koho mám na který den. Neříkám, nebylo to úplně mé nejlepší období – dnes jsem ale za něj svým způsobem ráda, protože mám alespoň „na co vzpomínat“ a taky se tomu i ráda zasměji, s jakým elánem jsem utíkala oknem z domova za dobrodružstvím.

A tak jsem začala bádat, řekněme hledat, co je se mnou špatně a proč pořád myslím jen na sex. Uvědomila jsem si, že jsem nymfomanka. Jaké překvapení…

Pochopitelně, že z mých „sexuálních orgií“ nikdy nevzešel vztah. Vždy to bylo jen jednorázové, když jsem já měla chuť. A tak ke konci mých čtrnáctých narozenin si mě našel další kluk. Byl do sexu stejný blázen jako já, holky po něm šílely, chodil do posilovny, měl krásné svaly na břiše, zádech, nohách, rukách… a bože, ten zadek! Staral se o sebe a mně dělalo dobře být jen s ním. Byl sexuální mašina a v sexu jsme si rozuměli. Mohli jsme to dělat kdekoli a kdykoli, a tak jsem byla spokojená, zamilovaná a udělaná. Každý mi ho záviděl… ovšem, jak už to tak bývá, po mých patnáctých narozeninách jsme se rozešli a oddělili jsme se. Ze zamilovanosti nezbylo nic. Dál jsme se ale stýkali jako milenci, protože v oblasti sexu jsme zkrátka byli na stejné vlně.

Po čase si on našel další partnerku a já jsem se vrátila do starých kolejí. Opět jsem měla sex s každým, koho jsem chtěla a potřebovala. Chodila jsem se bavit do klubů a nebyl den, kdybych neměla svoji „oběť“. Začala jsem experimentovat nejen v sexuálních oblastech, ale i v těch opiových.

Tenkrát už to bylo asi přes čáru, tak si mě vzal pod křídla můj tehdejší kamarád (ano, i s ním jsem občas spala, ale nikdy jsem nad ním nepřemýšlela jako nad přítelem, jestli mi rozumíte). Začali jsme spolu trávit spoustu času a já jsem se snad poprvé zamilovala do někoho, kdo mě sexuálně až tolik nepřitahoval. Ano, byl hezký, ano, měl pěkné tělo, ale chyběla tomu jiskra. Bylo to až moc „dokonalé“ na můj vkus.

Jak šel čas, zůstali jsme spolu deset let. Já hned na začátku našeho vztahu začala brát antikoncepci a tím má hypersexualita skončila. Hormony a jejich každodenní užívání mě hodilo do režimu off. Postupem času jsem s tímto partnerem začala proplouvat životem. On si našel práci, já chodila do školy, on začal opravovat nemovitost, já maturovala, on mě požádal o ruku a já řekla ano.

Momentálně jsme manželé dva roky. Žijeme tak nějak normálně. Oba chodíme do práce, bydlíme spolu v rodinném domku se zahrádkou a muškáty, máme psa. Můj manžel je hodný a pracovitý člověk nebo alespoň byl. Doma mi vždy se vším pomohl, věnoval se mi, hladil mě.

V létě jsme se rozhodli, že založíme rodinu, protože jsme spolu opravdu dlouho a naše partnerství jsme tím chtěli posunout zase kousek dál. Přestala jsem do sebe tedy cpát tu chemii v podobě antikoncepce… a co se nestalo. Den ode dne, kdy se mé tělo čistilo od toho svinstva, se má sexuální chuť zvyšuje. Bohužel zájem mého manžela značně klesá.

Jeho každodenní režim je stejný a neměnný poslední půlrok. Jde do práce, po práci domů, vyvalí se u pc a hraje hry. Večer již tradičně na pivo a v naprosté opilosti spát. Pochopitelně od doby, co jsme začali nad dítětem uvažovat, tak se přestal o sebe starat – v ten moment, jako by mě měl jistou totálně (ne, nejsem těhotná).

Brutálním způsobem přibral na váze, k tomu ten jeho alkohol. Přestal mě přitahovat. Když s ním chci o jeho problému mluvit, řekne mi, že žádný nemá. Když chci, aby něco dělal se svojí váhou, že budu vařit zdravě, odmítá a posílá mě do patřičných míst. Je mi to nepříjemné. Je mi nepříjemný jeho dotek i to, jak se chová. Když se pohádáme a on se rozhodne, že jeden den na to pivo teda nepůjde, tak je protivný, že jen řve, buzeruje, osočuje. Nevěnuje se doma vůbec ničemu, musím vše dělat sama. Od domácích prací přes opravy až po řešení důležitého.

A tak po většinu času sedím doma, jako v kleci. Chutí na sex se doslova třepu, venku pozoruji chlapy a jediné místo, kde si užívám, jsou mé představy. Mám šílené touhy, chutě. Jsem jako pták lapený v kleci. Doslova.

Manžel se mnou spí maximálně jednou (OBČAS) dvakrát za měsíc. Nic extra, klasická poloha, pár jeho zadýchaných pohybů a je konec. A jaký další kontakt? Občas dostanu pusu na tvář nebo na čelo.

Momentálně jsem asi tak nadržená, že kdyby se mě někdo dotkl, tak explodují všechny zábrany v mém těle.

A tak mě můj manžel vyhání. Nutí mě uzamykat se ve svých představách a fantaziích. Nudím se, tak občas kouknu na nějaký online chat. A tam se to stalo. Svalnatý, vysoký, pěkný… Začali jsme si psát a časem rozebírat mé manželství a můj celibát. A tak jednou, když se manžel vrátil opět z hospody na šrot stylem, že nedokázal ani chodit a padal na zem, jsem se zařekla, že nepůjdu spát a budu si psát s tímto člověkem. Psali jsme si V KUSE 12 hodin JEN O SEXU. Dvanáct hodin nádherného sexuálního napětí. Zjistili jsme, že jsme na stejné vlně, líbí se nám stejné věci, nebydlíme od sebe daleko. Chce se sejít. Chce mě vzít do náruče a polaskat. Víte, co to se mnou dělá?

A já jsem momentálně ztracená. To víte, že bych se chtěla sejít, užít si jednu noc. Užít si alespoň něco! Něco! Potřebuji lidský kontakt a hlavně chlapskou péči.

Ano, ovšem, spousta z vás se na to jistě podívá pohledem mého manžela. Chudáček, jeho žena veřejně prohlašuje, že chce prožít nevěru se sexy chlapem. Jo, milé ženy, chci! Ani můj manžel není dokonalý, a to v ničem. Třeba den po svatbě se mi přiznal k nevěrám. Prohlásil, že už jsme svoji, tak mi to může říct, že jeho hříchy jsou tím pádem „na nule“ a on má čistý štít. O tom, že zkazil mé ideály ohledně našeho vztahu, o tom, že mi hned den po svatbě udělal takovou ránu, o tom, že kdyby se vyslovil jen o 24 hodin předem, tak by k žádné svatbě nedošlo, nepřemýšlel… Dalších několik dnů po svatbě jsme měli tichou domácnost a já jsem ho odmítala. Hnusil se mi. Nejhorší na tom všem bylo, že kamkoli jsme přišli, všichni se k nám hrnuli a přáli nám šťastné manželství a já jsem si nechtěla přiznat, že mé manželství netrvá ani týden a je to evidentně má největší životní chyba.

Celý měsíc jsem spala na gauči a přemýšlela jsem, co budu dělat. Jestli mám něco dělat. I já měla během našeho vztahu několik desítek návrhů, jak na milenecké vztahy, tak i na jednorázovky, ale vždy jsem odmítla… odmítla! A to i přes moji minulost a i přes to, že sex mám hodně ráda, ba ho miluji. Odmítla jsem, protože jsem ke svému partnerovi chovala respekt a mám své zásady.

Ovšem od manželova přiznání to už jsou dva roky. Mezitím čas plyne, já se s jeho upřímností musela smířit, respektive polknout slzy hořkosti a zklamání.

A teď je tu ta doba. Ta doba, kdy on ve výjimečných střízlivých chvílích chce dítě a já chci svobodu. Mám pocit, že se udusím a každý večer mám stavy úzkosti. Mám pocit, že se udusím a musím se uklidňovat, jak moc mám pocit uvěznění. Manželství nezvládám.

A tak mi noc co noc píše „můj“ sexy internetový milenec a láká mě do své náruče. Nabízí mi svoji náruč, pomazlení, pochopení… nabízí mi sebe. A já zatím odolávám, s velkými obtížemi se držím zuby nehty svého nedokonalého manželství… a je to čím dál tím těžší, protože pokaždé, když mi napíše, se mi zastaví srdce a začne neuvěřitelná sexuální chuť.

Mám chuť jít do klubu a alespoň zakusit opět pocit toho, že jsem chtěná. Chci, aby mi opět chlapy koukali do výstřihu, snažili se chytit mého zadku, pozvání na drink, tanec tělo na tělo.

Ani nevím, co vám tímto deníčkem chci říct. Ano, pro mnohé budu nejspíš dě*ka nebo člověk, který by se určitě měl jít léčit. Jasně, chápu. Jen se chci zeptat na poslední věc… co se bude počítat na smrtelné posteli? Chci říct, to mám ve svém osudu opravdu napsané, že už je „konec“? Že už nikdy nezakusím lásku nebo chtíč? Nejsem žádná stará manželka. Chci říct, jsem mladá manželka se sexy tělem a můj úkol je „toto“? Být uvězněnou ozdobou vedle člověka, který zapomněl, co je v životě krásné? Vždyť mi ještě není ani 25! Nebo jsem opravdu v osudu měla jen určitý počet možných partnerů a ten pomyslený ciferník už je na nule?

Berte má dilemata buďto tak, že jsem asi vadná či nemocná, že chci od života víc, nebo že mě děsí mateřství (asi ano, děsí). Ale mně prostě chybí sex, mě KU*VA CHYBÍ SEX! Chybí mi všechno okolo něho a všechno se to ve mně pere. Kdyby se s manželem alespoň dalo mluvit. Ale ono nedá.. nechce udělat nic pro svůj vzhled ba ani pro své zdraví. Nemluví se mnou - pokud tedy nepočítám jeho dotazy na to, kdy se bude moct „nažrat“ a „ožrat“.. A jak probíhá třeba naše předehra? Následovně - stoupne si přede mě nahý s vyvaleným pupkem a arogantním způsobem mi oznámí, že chce sex. Tleskám jeho výkonu, opravdu.

Nevím, co se s námi děje… kdy a kde se to takhle pokazilo. Překvapuje mě, že ani on nestojí o něco víc krásného, i on je mladý, nebylo mu ani třicet. Víte, kdybych byla opravdu potvora, tak ho podvedu úplně hned, ale já mám zkrátka svědomí, mám zásady a bariéry, které se snažím neobejít.

Abyste pochopili, v mém okolí mám spoustu kamarádek, které podvádí své manžele a jejich svědomí se ani nehne. Jedna kamarádka si našla kluka, nemilovala ho, prostě jen chtěla dítě. Její partner si dal říct a začali se snažit. Ona mezitím spávala i s dalšími lidmi (prý s kondomem, aby měla jistotu, čí dítě to vlastně bude nosit pod srdcem), a tak časem otěhotněla, zasnoubila se, postavili společně dům na hypotéku, proběhla svatba… a co její svědomí? Nic! Prostě mrtvo. A jestli svého teď už manžela miluje? Na tuto otázku se jen pousměje a odpoví mi „Zlato, ty jsi strašně naivní, víš to?“

Mé manželství prostě není ideální a já nevím, jestli jsem připravená v něm udělat velkou černou kaňku v podobě nevěry. Anebo jak říct manželovi, že chci rozvod? Že chci jiný život? Že chci od života něco víc, než jen bojovat o to, kdo vyhraje… jestli já, nebo alkohol a jeho nálady.

Nebo začnu chlastat taky…

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
27092
11.2.19 00:45

Vy dva jste se předně neměli brát. Vztah jste neměli, něco sis namlouvala. Rozveď se a utrtkej se třeba do zbláznění. Ale nevaž se. A hlavně dbej na ochranu. Protože není nic horšího než nevědět, kdo je otec :poblion:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1692
11.2.19 01:30

A to ti řekl kdo, že v takovém vztahu MUSÍŠ setrvat? A proč by měla být východiskem nevěra? Nebylo by rozumnější se důstojně rozejít než se nedůstojně podvádět nebo opíjet?
8o 8o 8o

 • Zmínit
 • Nahlásit
185
11.2.19 01:45

8o 8o 8o 8o 8o 8o 8o
tvoji rodiče něco silně nezvládli, jestli jsi ve 13 nejen měla sex, ale hromadu partnerů. co??? to si toho nevšimli?
a jinak, doporučuju neotěhotnět, nez situaci v manzeltsví vyrešíš.

 • Zmínit
 • Nahlásit
27092
11.2.19 03:08

@NInaL.
Kuš, byla přece „vyspělá“. My ostatní si pomyslíme, že byla veselá v rozkroku nebo něco ostřejšího. Možná má každý počet styků za život. Ona si je prosouložila pod zákonem, tak teď musí snášet pupkáče bez chuti na sex :jazyk:

 • Zmínit
 • Nahlásit
3438
11.2.19 03:58

Tak coura jsi určitě. A očividně budeš vždy,takže moje rada zní. Rozveď se,vykašli se na jakékoliv partnerství a hlavně si nepořizuj dítě. Nejlépe nikdy,protože není nic horšího,než když dítě vidí denně jiné „tatínky“.

 • Zmínit
 • Nahlásit
18980
11.2.19 04:04

Nedocetla jsem to. Bože, eMimino, kam jsi to spadlo.

 • Zmínit
 • Nahlásit
17730
11.2.19 04:05

Tak predne bych si znovu splasila antikoncepci, ani ne kvuli tomu, ze te tlumí jako kvuli tomu, ze rozhodnr bych s tvým manželem nechtela mit dite. A pozadej o rozvod.Evidetne se spolu trapite(verim,ze i on neni nejstasnejsi kdyz utika k chlastu.Bude to dobré pro oba.

Jinak nesedi mi roky- pises,ze jste se vzali po 10letech a jste manzele 2. :think: jelikoz jste si spolu zacali po 15 narozeninach musi ti byt minimalne 27 :think: pises ale,ze ti nebylo ani 25 :think:

 • Zmínit
 • Nahlásit
5060
11.2.19 06:32

Tohle je stejná slátanina jako ten druhý dnešní deníček. Co bylo v zadání? Napište co nejhloupější nereálný blábol? :mrgreen: Má zásady a předtím souložila hlava nehlava?? Chlap se změnil vzhledem a chováním k nepoznání za pár měsíců?? :mrgreen: :mrgreen: :zed: A to psaní si milenců do kalendáře… :mrgreen: :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1487
11.2.19 06:37

Dočetla jsem jen k „..protože mám alespoň na co vzpomínat“ :lol: Dál to fakt nedam, sorry. Sodoma gomora, ale už vopravdická. :lol: :roll:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1487
11.2.19 06:40

Asi by nebylo od věci, kdyby admini napřed ty deníčky aspoň pročetli(pročetly) :) a nedávali sem každou takovouhle blbost.. :roll:
@admin

 • Zmínit
 • Nahlásit
1265
11.2.19 06:48

@finduska Jsou spolu 10 let z toho 2 roky manželé

 • Zmínit
 • Nahlásit
1265
11.2.19 06:59

Já tě nodsuzuju za tvojí minulost. Prostě jsi jaká jsi. Jsi ještě mladá a život máš před sebou. Nejlíp uděláš když se rozvedeš a rodinu si pořídíš s někým kdo tě bude milovat a přitahovat a koho ty si budeš vážit. Je ještě možnost, že když předložíš manželovi návrh na rozvod tak se vzpamatuje, šance tu je.

 • Zmínit
 • Nahlásit
6582
11.2.19 07:23

Ani jsem nedocetla, ale je to desna slatanina :roll: s manzelem se rozved, hlavne s nim nemej dite proboha 8o ocividne vam to neklape a neni to jen z tve strany, kdyz je dle tebe manzel kazdej den opilej…k sexu ve 13 se ani nevyjadruju, ale ty si myslis, jak jsi byla vyspela…jasnyyyy :mrgreen: a to, ze mas na co vzpominat sexualne? To se mas cim chlubit teda :roll: abys jednou nelitovala - hlavne se chran a nerozmnozuj se! :zed:

@Lychee13 presne :mrgreen: :palec:

Příspěvek upraven 11.02.19 v 07:24

 • Zmínit
 • Nahlásit
11.2.19 07:38

Tak…ne nedoporucuji ti byt neverna. Doporucuji rozvod. A to zavcas dokud v tom nejsou deti. Udelej to. Nebudes stastna. A pak si uzivej :D . Klidne kazdy den s jinym chlapem. No a co? :D

 • Zmínit
 • Nahlásit
5104
11.2.19 08:04

No uf! 8o Když se oprostím od té omáčky kolem, která neveřícně nadzvedává mé obočí, ber to asi tak…s manželem jste oba nešťastní. Tak seber odvahu (aspoň ty, když ne on), počkej, až bude střízliv, vysvětli mu, že odcházíš a proč. Seber tašku a můžeš naklusat k oné sexuální mašině. Užívej života, jak potřebuješ! Hlavně se nevaž, k nikomu. A už vůbec ne k dítěti. Dbej na ochranu, hormonální antikoncepce ve tvém případě je málo. Dítě není jediný bunus nespoutaného sexu, který můžeš obdržet. A pokud se jednou sklidníš, ty i tvé kalhotky, usadíš a pořídíš dítě, modli se, ať je to raději kluk. Vsadím se, že u vlastního dítěte rychle přehodnostíš vyspělost ve 13 letech.

 • Zmínit
 • Nahlásit
6230
11.2.19 08:46

Toto není wattpad, ale „vodpad“. Promiň, ale spisovatelka z tebe nebude. Jednak tam máš hrubky, druhak to není moc uvěřitelné. Peace.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
11.2.19 08:51

Budu jedna z mala kdo rekne no a co tak jsi mela sex uz ve 13, pokud se i to libilo a bylo to vzdycky se souhlasem tak co … u meho ditete bych asi byla na vazkach, ale rekneme kdo jsem abych soudila zrovna tohle chovani?
Kazdopadne jak tu holky psali rozvod…nejelpsi mozne reseni, pokud jsi natolik financne ok, ze zvladnes odejit do manzela a pripadne i s nejakym financnim vyporadanim tak to bude ok.

Bezesrandy … prijit o svuj sexualni zivot s partnerem / menzelem jen proto ze je neschopnej a blbec ( a navic ten tvuj alkoholik) je proste des.

A pokud si to dovolit financne nemuzes tak bych klidne i do ty nevery sla a snazila se co nejdriv se finacne zabezpecit tak abych mohla pozadat o ozvod, ale rozhodne bych na sebe kvuli neschopnemu partnerovi po sexualni strance nekaslala …

Sama jsem malem prisla o svuj sexualni apetit s byvalym pritelem1 a nebyt nasledujiciho partnera tak nevim jak bych dopadla … sice bych uz asi mela dite, ale ztratila bych sama sebe v totalne nefunkcnim vztahu.

 • Nahlásit
7447
11.2.19 08:55

Tak to jsem se zase pobavila nad „plnohodnotnym“ psanim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co uz .. vykasli se na manzela a bez se kun*it, rozbit par manzelum vztah ale ve finale nakonec sama zjistis, ze si sama jelikoz to neni o nicem jinem nez hledani pozornosti :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
2615
11.2.19 08:56

Tak nejdříve jsem si říkal, že to vypadá na boj proti HA, pak mi přišlo, že to spíš bylo takové klidnější období tvého života… teda až na toho blba manžela, který měl potřebu odlehčit svému svědomí. Na druhou stranu, třeba už pro něj také nejsi moc přitažlivá…

 • Zmínit
 • Nahlásit
63
11.2.19 09:00

Boze to jsou zase komentar tady tech nekterych starych panen :roll: ja taky zacala se sexem pred 15ti nama a do dnes (26) jsem proste na sex vetsinou vic nez mi partneri! Ale o tom si nektere zenske asi muzou nechat zdat, protoze mivaji sex zasadne s pozitivnim ovulacnim testem!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kazdopadne, nebud troska a od toho opilce co nejdriv zdrhni, nemyslim si ze se potrebujes zklidnit, ty jsi narozdil od nej verna byt dokazala. Tak bud si najdi chlapa a bez za nim (bude to min bolet) a nebo proste sbal tasku a bez. Vztah s typickym ceskym Pepou ozralou jeste nikomu nic dobreho neprinesl!! Hodne stesti :kytka:

 • Zmínit
 • Nahlásit
3438
11.2.19 09:06

@Bejb30 Upřímně se vsadím,že za můj 12ti letý vztah jsem měla s jedním partnerem víc sexu,než Ty dokážeš spočítat. Asi Tě překvapím,ale to ,že se někdo nechová jako ku*va neznamená,že je stará panna. ;)

 • Zmínit
 • Nahlásit
3720
11.2.19 09:08

Jak tobě se hnusí tvůj manžel, tak ***…

edit admin - os. urážky

 • Zmínit
 • Nahlásit
851
11.2.19 09:13

Dej manželovi na výběr.. že tě bude mít,ale dá se do kupy a začne se sebou něco dělat a nebo běž..rozvedte se,začni si užívat.. Ale opatrně.. jsi mladá!

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
11.2.19 09:13

@Bejb30 taky jsem začala se sexem dřív než je zákonná hranice, ale myslíš fakt, že to je něco k chlubení? Když to vezmu zpětně, tak jo, byla jsem asi frajerka oproti holkám ze třídy, ale teď? Je to něco, co budu chtít vyprávět svým dětem? Asi těžko…

 • Nahlásit
28039
11.2.19 09:51

Jestli by nebyla vhodná nějaká partnerská poradna?

Ve Tvém věku bych bez sexu nebyla, bud to bude manžel řešit, anebo opravdu rozvod - milenec, hlavně ted nepořizovat děti a nespěchat do dalších vztahů, spíš zkusit vydržet sama se sebou a dát se do pořádku.
Na sex raději jednoho, s kým to bude stát za to, než X jednonočních…

 • Zmínit
 • Nahlásit
6867
11.2.19 10:26

Ahoj autorko,
každý je pánem svého života, takže se nepřidám k těm, co tě odsuzují.
Nevím, jestli jsi nymfomanka, nebo jestli prostě sexem kompenzuješ něco, co ti chybí. Tipoval bych to druhé. I to pro mne vysvětluje, proč jsi deset let ve vztahu s člověkem, který neodpovídá tvému ,,životnímu stylu."
Vnímáš jako zlom, kdy on přestal mít o tebe zájem, svatbu? Nebo nějaký jiný okamžik, kdy se začal chovat jinak? Nebo není ta krize spíš v tobě samé? Nekoukáš na něj jinýma očima,než na začátku?
Obvykle když se někdo rozhodne vypsat veřejně z takových věcí jako ty, tak hledá buď požehnání (ano, najdi si milence), nebo je to volání o pomoc (ve tvém případě by se mohlo jednat o to, že hledáš radu, jak dál se svým životem naložit, protože se cítíš nespokojená, možná jako bys najednou viděla minimálně poslední dva roky jako ,,neživot").
A můj pohled? Vyhledáváš nejistotu před jistotou, krátkodobé vzrušení před jistotou. Asi jsi určitým způsobem vzešla z prostředí neklidu, a tak se vlastně v neklidu cítíš ,,doma."
A co bych ti poradil? Zkus najít sama v sobě odpověď, co od života chceš. Nikdo ti neporadí líp, než ty sama.

 • Zmínit
 • Nahlásit
4268
11.2.19 10:48

Pokud je to pravda co jsi psala, tak se rozved a pak můžeš třeba dělat nějakou placenou společnici. :lol:
Budeš mít práci, která bude tvým koníčkem. :mrgreen: Ale tam asi nebude hromada namakancu. :lol:
Jo a jednu věc prosím tě udělej pro okolí. To že dáš kde komu, je tvá věc, ale mysli na ochranu a tím myslím aby jsi nechytla (HIV, chlamydie atd.)
Jelikož tvým nezodpovednym chováním bys to mohla přenést na někoho, kdo je zodpovědný a svého zdraví si váží.
Toť vše. Přeji ti hezký den. :)

 • Zmínit
 • Nahlásit
13607
11.2.19 11:05

Dobrý den,
chápu, že deníček vyvolal řadu emocí a vzbudil spoustu pozornosti - už svým názvem a pikantním začátkem… nicméně doporučuji deníček dočíst celý! Mám pocit, že řada komentářů zde plyne právě z toho, že neviděl zbytek, což i přiznáváte. Ano, je to neobvyklý obsah deníčku, na druhou stranu, nejsme mateřská škola a o sexu se můžeme určitě bavit otevřeně. Deníček ukazuje, jak je život překvapující a co člověk, to příběh.

Autorko, díky za sepsání a upřímnou zpověď. Myslím, že řada žen se v něm najde… :( Držíme palce!

Monika

 • Zmínit
 • Nahlásit
8056
11.2.19 11:21

Jestli je to podle pravdy a ne rýpnutí do místních puritánek, tak doporučuji rozvod a začít opět žít.
Já to bez potíží přečetla celé, kdyby byl začátek sexu posunut o pár let, napsala bych, že chápu, že ač se necítím býti nymfou, žila jsem dost divoce do svých skoro 30.
Nikdy mě ovšem nenapadlo se vázat a vdávat. Vlastně jsem ani nechtěla děti. No a pak se objevil „ten pravý“ jsme spolu 10 let, máme dvě krásné dcery a mě nikdy nenapadlo jít jinam… nemám pocit, že o něco přicházím, jen jsem si teda dovolila odsunout svatbu na neurčito, protože si chci ten malinký kousek „nejistoty“ tak nějak uchovat ;)
Užívej, máš spoustu času… :srdce:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1007
11.2.19 11:32

Milá autorko, také tě nebudu lynčovat, ani si nemyslím, že jsi nymfomanka. Každý si v životě prochází nějakým obdobím a mrzí mě, že tě tu některé ženy šmahem odsoudily. Odejdi od svého muže, je ti 25 a evidentně si potřebuješ ještě prožít fází zamilování, vášně… A kdo by po nějaké vášni v životě (i během manželství) ani jednou nezatoužil, tak si lže do kapsy, nebo je frigidní. Kdyby to tak nebylo, nebyly by knihovny přeplněné ženskými romány a nerozšířil by se fenomén Odstínů šedi. Přeju sílu na rozseknutí manželství a štěstí do budoucna. A kdybys chtěla, klidně napiš, vyslechnu :srdce: Krásný den, Iva

 • Zmínit
 • Nahlásit
27092
11.2.19 11:45

@admin
Opravdu si myslíte, že se v něm řada žen najde? 8o

 • Zmínit
 • Nahlásit
15543
11.2.19 11:47

nechápu, nechápu, nechápu, celé to nedává smysl, ani počtem let, které autorka vypisuje, nesedí to prostě, a proč jako zůstáváš s tímto manželem??????? prostě to nedává smysl, buď je to vymyšlené, přikrášlené nebo napsané v rauši :zed: :zed: :zed:

 • Zmínit
 • Nahlásit
3438
11.2.19 11:48

@Russet Tak asi se v něm našla hlavně adminka Monika :mrgreen:

 • Zmínit
 • Nahlásit
27092
11.2.19 11:49

@ivabozi
Víš, proč se čtou slátaniny typu 50 odstínů? Ženy jsou líné pohledat v knihovně něco jiného. Přelousknout to za tři dny a těší se na pokračování. Instatní čtenářky. Kdo má aspoň trochu rozumu, netráví čas čtením románků, ale nějaký prožije.

 • Zmínit
 • Nahlásit
27092
11.2.19 11:51

@stinga
Chci pokračování. Teď deníček od manžela, prosím. Jistě se v něm někdo ze zdejších přispěvatelů najde :P

 • Zmínit
 • Nahlásit
5025
11.2.19 11:58

Ufff tak jsem to dočetla a co říct. Není ti ani 25 s manželem jsi 10 let, takže ti nebylo ani 15, když jste dali dohromady. Znito jakoby si měla 10 chlapů na každém prste. A vlastně si nic neprozila. Svatba byla očividně chyba, ale zamysly se, zda je v pořádku myslet jen a jen na sex a kdo jak vypadá. Nepřijde mi, že by tě zajímalo jaký člověk je. Hlavně ať je chlap svalnatý, hezký a naruzivy. Jenže to přejde, neříkám, že vždycky, ale většinou a proto je i důležitý jaký ten člověk je a jak jste spolu schopný fungovat i v jiných aspektech života.

 • Zmínit
 • Nahlásit
Anonymní
11.2.19 12:02

Ze začátku mi to přišlo odporné, od13ti mít sex s bůhví kým 8o , ale po dočtení tě spíš lituju.. Můj názor je ze by ses měla rozvést, a užívat si nezávazného života. Manžel bude mít zřejmě náběh na alkoholismus v tom lepším případě, a už si nemáte vzájemně co nabídnout. Jinak já bych asi nevěrná byla v tomto případě, stejně už jste se odcizili :nevim: a pokud se co nejdřív rozvedete tak se vlastně nic nestane…

 • Nahlásit
1801
11.2.19 12:05

Ty jsi nymfomanka, on je alkoholik. Nejdřív byste se měli rozvést (hlavně nepřivádět děti na svět) a pak byste se oba měli jít léčit, resp. tebe asi trochu tlumit, abys mohla mít normální vztah a on se jít léčit s alkoholismem… :zed:

 • Zmínit
 • Nahlásit
48569
11.2.19 12:21

Teda ja ve 13 mela barbinu s ohebnejma kolinkama a jeste me zajimali ponici a zviratka 8o ..no nebudu psat ze si byla mala stetka..ani velka. Ale doporucim ti utect,rozvedst se a najit toho praveho.Proc s nim jsi???

 • Zmínit
 • Nahlásit
11.2.19 12:26

@admin presne tak :-) a jestli tohle nekoho poburuje at cte katolicky tydenik

 • Zmínit
 • Nahlásit
11.2.19 12:29

@Lychee13 neprehanis?! 8o

 • Zmínit
 • Nahlásit
6582
11.2.19 12:43

@Russet no taky nechapu komentar adminky :zed: o sexu se klidne budu bavit otevrene, ale tohle mi prijde dost mimo…ale tak nekdo se v tom asi fakt nasel :P

 • Zmínit
 • Nahlásit
6582
11.2.19 12:46

@Bejb30 trapny komentar - aspon prvni cast :poblion:

 • Zmínit
 • Nahlásit
1265
11.2.19 12:47

@admin souhlasím :potlesk:

 • Zmínit
 • Nahlásit
27092
11.2.19 12:48

@Citronkalekninka
Tak jí poplácej po zádech, že od třinácti jen souloží a teď ji teprve napadlo, že existuje i něco jiného než sex. Ve třinácti byla možná fyzicky žena, ale psychicky ani omylem. Už to, že pak nevěděla, kdy má dost, o tom svědčí. Nemusím být prudérní, abych se nad deníčkem podivovala. Ale ani nebudu zakladatelce psát, že je vlastně jedna z mnoha žen a že se v tom jistě kdekterá uvidí :zed:

Příspěvek upraven 11.02.19 v 12:48

 • Zmínit
 • Nahlásit
3438
11.2.19 12:50

@Citronkalekninka Asi stejně jak Ty. Pokud nesexuješ od 13ti,nebo nestřídáš jednoho chlapa za druhým,tak odebíráš katolický týdeník? Máš celkem posunuté hodnoty,nemyslíš?

 • Zmínit
 • Nahlásit
1265
11.2.19 12:51

@Kukacka123 podle mě jsi nepochopila, co tím chtěla adminka říct

 • Zmínit
 • Nahlásit
6582
11.2.19 12:53

@ančapepča hlavne, ze jsi to pochopila ty :palec: ja to pochopila a ma reakce se nemeni ;) neznamena, ze kdyz mam jiny nazor na vec, ze ji hned nechapu, nemyslis?

Příspěvek upraven 11.02.19 v 12:56

 • Zmínit
 • Nahlásit
186
11.2.19 12:55

Ahoj autorko. Nevěra se většině případech děje tam, kde to nefunguje…pokud pises pravdu o tvém manželovi, tak se ti nedivím a to jsi ještě nic neudělala. Vlastně se ti divím, ze se stále drzis ( dle tvého apetitu ). Buď rada, ze spolu už nemáte dítě. Takhle je to naprosto jednoduché. Jdi od nej a zij si podle svého gusta. I špatná zkušenost je zkušenost. Moralizovat ti tu nebudu. Každý strůjcem svého štěstí…ale ještě jedna věc. Zarazí mě, proč tvuj muž tolik pije? Není také on nešťastný? Možná se vám ulevi oboum, když se rozvedete. Držím ti palce. Ne, co do počtu sex styku ( pro místní rypalky a puritanky ) ale abys to vyřešila ke spokojenosti :D

 • Zmínit
 • Nahlásit
11.2.19 12:57

@Lychee13 at si kazdy ve svem zivote dela co chce. Pokud tim neohrozuje nebo neublizuje druhym. A to ze prehanis a jsi drza na adminku ktera s tebou husy nepasla za tim si stojim. Autorce denicku netleskam. To ze soulouzi od 13ti a kazdy den s jinym chlapem ji neschvaluji. Ale je to jeji vec. Nikdo nema pravo soudit.

 • Zmínit
 • Nahlásit