Je to přesně rok

O životě

Každý den čtu spoustu deníčků a rozhodla jsem se, že se také podělím o své životní peripetie a jak to nakonec s mým životem dopadlo. Nic není jen černé nebo bílé. Dnes to je přesně rok, co jsem opravdu šťastná a mám vedle sebe muže, kterého miluji nadevše a který mě dělá opravdu šťastnou.

svatební den
1 komentář

nejzamilovanější novomanželé :-)

Moje krásná dcera, to nejlepší co se mi v prvním manželství povedlo
2 komentáře

Moje životní lásky
1 komentář

Já s mojí krásnou zlobivkou
2 komentáře

Před 9 lety jsem poznala svého prvního manžela. Bylo mi 19 let a zamilovala jsem se až po uši. Popravdě, dneska nechápu, jak jsem mohla být tak hloupá, no ale chybami se člověk učí a dnes už bych tuto svoji životní chybu nezopakovala.

Poznali jsme se na svatbě mé kamarádky a jejího nastávajícího manžela. Líbil se mi už na první pohled. Hnědé vlasy a oči a příjemný obličej. Začali jsme si povídat a dobře se bavili až do chvíle, kdy jsem zjistila, že vedle mě sedí namol opilý a že mu vlastně už není rozumět jediná věta (to mě mělo varovat). Po zbytek večera jsem se mu snažila už jen vyhýbat, ale vždycky si mě někde našel. Říkala jsem si, no, komu se tohle občas nestane a kor na svatbě, tak když si na mě sehnal číslo a za dva dny mi volal, tak jsem se s ním sešla.

Hned první měsíc jsme se k sobě nastěhovali a bylo to celkem fajn. Občas přišel domů opilý, udělal trochu rozruch, ale říkala jsem si, že to třeba přestane. Za dva roky se rozhodl že podstoupí protialkoholní léčbu, tlačili na něj i v práci (mimochodem je voják z povolání). Tak nastoupil na první měsíc léčby, která spočívá v zavření na měsíc na psychiatrii.

Pár dní po jeho nástupu jsem zjistila, že jsem těhotná. Když jsem za ním jela, tak už s fotečkou a byl šťastný. Týdny plynuly a nastoupil na půlroční odvykání. Protloukala jsem se tu samotou a životem sama, psali jsme si dopisy, ale nakonec ho pustili a já už měla šestiměsíční pupík. Byl to pro něj šok, naposledy mě viděl ještě bez bříška a choval se divně a chladně. Několikrát přišel domů zase opilý a vyslechla jsem si, bůhví, jestli to je jeho a podobně.

Nakonec se nám narodila krásná a zdravá dcera. Staral se o ni, v noci jsme se střídali a vše bylo krásné do doby, než bylo malé asi půl roku a my se vzali. Zkrátím to, začalo peklo na zemi. Chlastal čím dál víc, následovaly urážky, že jsem k ho…, ponižování, fyzické napadání a pokusy si vynucovat jakékoliv sexuální hrátky a pokusy o znásilnění, až jsem ho začala nenávidět a podala jsem žádost o rozvod.

Po rozvodu jsem měla vztah, který nevyšel, tam zase bylo z jeho strany citové vydírání a žárlivost. Nakonec jsem dostala byt od města a s dcerkou nám začal nový život. Krásnější, ale také tvrdší. Sama s dcerou, bez práce jen o alimentech, všechno poplatit a mnohdy mi nezbyla ani koruna. Nemít svoje úžasné rodiče, kteří mi pomáhali, jak jen mohli, asi bych se zhroutila. Tímto jim chci moc poděkovat a opravdu si jich moc vážím.

Jeden večer jsem si založila profil na internetové seznamce Badoo a dopisovala jsem si s pár chlapy. S několika jsem se sešla na kafe, ale žádný mě nazaujal. Dostala jsem se do takové fáze, že jsem si řekla, že profil smažu a kašlu na chlapy, a najednou napsal on.

Psali jsme si a měli jsme si stále o čem povídat, líbil se mi a dala jsem mu svůj telefon a tak jsme si asi 14 dní psali sms a volali si. Jeden den za mnou přijela mamka. Byl to čtvrtek a já mu napsala, jestli by se chtěl vidět, že mám hlídání. Tak jsme se sešli a tím to všechno začalo. Láska na první pohled, u nás obou. V sobotu jsme jeli s dcerkou na výlet a ta ho hned vzala, až jsem se divila no a v neděli procházka a už u nás zůstal. Začali jsme spolu bydlet po třech dnech. Nechala jsem mu udělat klíče, s malou jsme je zabalili do několika krabiček a papírů a pak jsme pozorovaly, jak je rozbaluje a je napnutý. Když objevil dárek, byl moc šťastný.

No a 25. listopadu na můj svátek mě požádal o ruku a letos v březnu po 5měsíční známosti jsme se vzali :-) Je to první chlap, kterého si vážím, který mě dělá šťastnou, se kterým jsme se za celý ten rok ani jednou nepohádali, který mě ve všem podporuje a váží si mě, který mě opravdu miluje a miluje i mou dceru. JE TO PROSTĚ TEN OPRAVDU PRAVÝ!

Teď se od června snažíme o miminko a zatím se nedaří. Navíc se přidružily problémy s čípkem, musela jsem na LEEP konizaci, kyretáž hrdla, dilataci hrdla a ablaci polypu a to mi na jednu stranu dokázalo, jak moc pro manžela znamenám, jak moc mě miluje a jakou je mi obrovskou oporou a vím, že se o něj můžu kdykoliv opřít. Doufám, že si k nám miminko brzo najde cestu a budeme ještě šťastnější než jsme teď.

Marku, jsi sluníčko v mém životě a já ti děkuji za to, jaký jsi a co všechno pro nás děláš, protože díky tobě vím, co je milovat a být milována, moje dcera ví, jaké to je mít milujícího tátu, který ji má rád a který se jí věnuje (i když ti říká strejdo) a doufám, že se nám to miminko brzo povede.

Hodnotilo 9 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
mamcapavca
Závislačka 4752 příspěvků 08.10.11 08:20

krásný,důkaz toho,že každý má někde toho druhého člověka,který je ten pravý :kytka:

 
monuline
Kelišová 6054 příspěvků 08.10.11 09:23

přesně tak, Kačí držím do budoucna palečky aby už bylo jen dobře :hug:

 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 08.10.11 09:34

Prošla sis peklem :cert: :cert: jako já jen s tím rozdílem že já jsem si otce mé dcery nevzala.Znám to,ponižování,hádky násilí…utekla jsem od něj když jsem byla ve 12tt.Ted je mojí Kačce rok a bydlínm s ní u mojí mamky!!Taky bych si přála aby se objevil jiný nový super tatínek pro malou a pro mně partner a opora do života!! Jsi velmi statečná a je super že už s dcerkou nejste sami!!.. :palec: :palec: Přeji Vám do společnýho života jen to dobré a na špatné at už rychle zapomenete!!. :hug: :hug: :hug: :potlesk:

 
Eloušek
Stálice 77 příspěvků 08.10.11 10:20

Páni, to badoo je nějaké osudové, taky jsme se tam poznali. Moc ti to přeji :-)

 
lumu  08.10.11 13:28

to je jako z pohádky :-) moje ségra měla podobný osud :wink: i když její bývalý manžel nechlastal, tam byl jiný problém… dnes je podruhé vdaná a září jako sluníčko takže vidím tu změnu :wink: přejeme mnoho štěstí a ať se brzy miminko zadaří

 
kačkamala
Závislačka 2511 příspěvků 08.10.11 16:11

všem moc děkuji za milé komentáře :-)

 
Ropuška_M
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 08.10.11 21:16

Stále tvrdím, že na každou z nás někde čeká ten její vyvolený… No a vidíš, Tys ho taky potkala… sice až na druhý pokus, ale přece jen…

Rodinku máš úžasnou, a nebojte se, mimisek si k vám za pár měsíců určitě najde, prostě přestaňte na něj myslet… a bude tady hnedle, než se nadějete… Držím pěsti :kytka:

 
Bobsh
Závislačka 3671 příspěvků 08.10.11 22:45

Já to mám podobné,akorát s ex naštěstí dítě nemám,ale svého nynějšího přítele a brzy manžela a otce fazolky co mám v bříšku,jsem taky poznala přes Badoo,teda on si tam našel mě,ale bydlet jsme spolu začli taky dost brzy asi po týdnu :-D ,přeji jen to nej a ať už se jen daří.Zasnoubení jsme od května a v lednu se budeme brát. U nás bude výročí 5.12.

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 10.10.11 10:53

Kačiiii moc krásný deníček !!!! držím palečky a víš jak, určitě do Vánoc! :hug: :hug: :hug:

 
kačkamala
Závislačka 2511 příspěvků 10.10.11 11:05
Lili

no já tomu věřím a pevně doufám :huban:

 
oxit  23.02.12 23:10

Tak soucasneho manzela jsem taky poznala na Badoo ;) , a ten muj Ex byl uplne stejny jak ten tvuj;)
A ze laska pres internet pry neexistuje ;) :mrgreen: , predsi hloupost! EXISTUJE!!!! :kytka:

Příspěvek upraven 23.02.12 v 23:11

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama