Je to v psychice nebo náhoda?

Snažení

S mým novým partnerem jsme se snažili o miminko 2,5 roku, otěhotněla jsem, ale potratila skoro ve 12tt, po roce snažení. Jenže pak to nešlo a nešlo a já začala propadat panice, hlavně kvůli mému věku ( přes 40).

Občas jsem si říkala, že to příroda tak chtěla, že už mám skoro dospělou dceru a na dítě jsem stará, ale stejně jsem po dítěti moc toužila. Tak jsme se rozhodli, že podstoupíme umělé oplodnění.

Začali jsme s partnerem chodit do Gennetu a oba absolvovali několik vyšetření. Já nedostala ms a bylo mi doporučeno dojít si na injekci. Jenže, červíček zahlodal, co kdyby náhodou, první dva testy negativní a třetí…hurá //.

Hned jsem sedla k internetu a hledala a jako datum početí mi vyšlo, že jsem pravděpodobně otěhotněla hned po první návštěvě Gennetu!
Paní doktorka byla skvělá, když mi řekla, těhotníte tak se nebojte, to zvládneme, trošku pomůžeme přírodě. Hrozně moc mě uklidnila i co se týká mého věku.

Nevím, možná to byla náhoda, ale já věřím tomu, že jsem se uklidnila a přestala to řešit, prostě jsem se spolehla, že to vyřeší umělé oplodnění.

Chtěla jsem ten článek napsat jako povzbuzení pro všechny snažilky, moc, moc všem držím palce a posílám těhu bacily.

Vím, že nemám vyhráno, může se leccos stát, povzbuzující je i TP, který vychází na 18-té narozeniny mé dcery.

Krásné jarní dny všem

Kšírka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Katˇula
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 16.04.09 20:01

Jéééé, moc děkuju za povzbuzení.
Přeju hodně štěstí a pohodové těhu.

 
vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 29.04.09 13:10

Kšírko, u mě to bylo podobné. Po hormonální léčbě, laparoskopii a následné diagnóze - vy nikdy normální cestou nemůžete otěhotnět- , jsme se vydali do Hloubětína na pohovor. Tahle diagnóza mě vlastně uklidnila. Normálně to nepůjde, tak to půjde jinak. Hlavně že to půjde. Ještě, že tenkrát nebyl net dostupný a já žila v nevědomosti. Takže první návštěva a po MS přijeďte. No a MS už nepřišla. Taky jsem musela být těhotná už při první návštěvě. No a po čtyřech letech jsme se začali znova snažit a nic. 3 roky. A pak se to po jedne probrečené MS ve mě zlomilo. A řekla jsem si a dost, konec, mám jedno dítě, někdo nemá ani to. Už žádné snažení, žádné hormony, nic. No a další měsíc už byly // A můj gyndr říká - od té doby, co vás znám, už nikdy neříkám nikdy.
Přeju pohodové těhotenství, úžasný porod a krásné zdravé miminko.
A+Andulka+Vojta

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama