Jednou jsi dole, jednou nahoře

Snažení

O mé cestě ke dvěma //, které nepřicházejí, o problémech a psích kusech, po kterých konečně přišla první mensturace a o psychice mě jako snažilky. Po půl roce na eMiminu a pročítání všech deníčků, hledání informací a rad, jsem se taky rozhodla napsat svůj první deníček, vypovídat se.

Kdybych to bývala věděla, tak bych tu antikoncepci nebrala! To si říkám už půl roku, zároveň ale i to, že pořád je lepší, že nemám dítě se svým exmanželem, který byl po krk v dluzích, šílený lhář a člověk, který mě psychicky dennodenně deptal a dostal až na dno. Ale to by byl jiný příběh.

S mým současným přítelem jsme se dohodli, že po 7 letech vysadím antikoncepci a budeme se snažit o miminko. Bylo mi jasné, že mi možná tělo nenajede hned, ale tak nějak jsem doufala, že třeba ano! BT jsem neměřila, první měsíc jsme si naplánovali tulení hezky kolem poloviny cyklu a pak to začalo… bolesti v podbřišku, nemohla jsem mít ani zapnuté kalhoty, jen nosit legíny, které jsou na gumu, bolely mě prsa, bylo mi na zvracení, smrděla mi má oblíbená voňavka, lidi v autobudse, lidi v tamvaji, popelnice, dělalo se mi zle z kouře a já se začala radovat, že jsem určitě těhu! Menstruace nepřicházela, dělala jsem jeden test za druhým a na testech sněhobílo! Tak jsem šla k lékaři, těhotná jsem samozřejmě nebyla a dostala Agolutin!

A už to jelo, slabá menstruace po injekci, skoro žádná, další měsíc nic, další měsíc nic, další měsíc nic, pleť horší než v pubertě, vlasy mastné až běda, přibírala jsem snad každý týden kilo, no prsotě pohled pro bohy! Zároveń nálada na bodu mrazu, nemenstruuji, nejsem normální ženská, přítel mě opustí, budu zase sama, nebudu moci mít děti, však to znáte!

Tak jsem dle rad z eMimina vyzkoušela Gynex, později od stejné firmy Regalen, prolévala se kontryhelem, čínskými bylinami, začala chodit na akupunkturu, zkoušela střídavě těhu testy, ovu testy, těhu testy, začala věřit, že se prodávají jen ty s jednou čárkou, nakupovala jsem v různých lékárnách… no prostě psí kusy!

Až mi bylo jednou tak špatně, že jsem myslela, že mě chytl slepák, naklusala jsem k doktorovi, dostala Agolutin a menstruaci, dostala od dalšího cyklu předepsaný Clostilbegyt a v listopadu se vykašlala na veškeré snažení - počkáme na Clostík! Vysadila jsem veškeré bylinky, nechala si pouze 2 sezení akupunktury a ejhle! Ona byla ovu - samozřejmě jsem ji prošvihla, kdo by testoval 22. DC ovu, a po 11 dnech 1. 12. jsem dostala po půl roce svou první menstruaci!

Kdo by to byl řekl, že budu tak nadšená z menstruace! Jako snažilka! Když si každá přejeme, aby ta další už nedorazila! Tak jsem celá nadšená od 5. DC začala baštit Clostík, ale ovu testy nic neukazují, bolesti na ovu sice proběhly, ale teploty nic moc a já jsem zpět v tom děsné kolotoči nervů a toho, proč mě zase moje tělo zradilo a že to není fér!

Každopádně, přeji všem snažilkách, které budou v nejbližších dnech testovat, krásný dáreček pod stromeček v podobě //, ostatním do nového roku taky konečně ten kvalitní test se // čárkami a pevné nervy v snažilkování.

Nepropadejte depresím, nepropadejte naději, snažte se na to nemyslet a pokud některá najdete recept, JAK na to nemyslet, prosím Vás, buďte tak hodné a napište mi ho, já totiž tak nějak nevím, JAK to udělat!

Hodnotilo 4 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Clarita
Kelišová 5437 příspěvků 21.12.11 06:15

Lilinko, držím ti moc pěstí a určitě se brzy zadaří ;). Stejně si myslím, že jsi tu ovu měla, podle grafu ;). Je to boj, to ano, ale vyplatí se to. Hlavu vzhůru a hodně štěstí! :hug: :hug: :hug: :kytka:

 
smurfka
Nadpozemská drbna 26613 příspěvků 1 inzerát 21.12.11 07:02

Liv..je mi to tak líto..každý měsíc ti to přeju..a držím palečky… :hug: Na Nový rok se sežer, tělo se vyčistí od červíků - jak mi říkáme a uvidíš že to pujde.. :*

 
monuline
Kelišová 6054 příspěvků 21.12.11 10:35

Lilinko, kočičko, držím ti moc palečky, ale to víš.. :hug: :hug: :hug:

 
lilia81
Neúnavná pisatelka 15282 příspěvků 21.12.11 10:50

holky děkuju moc za podporu!!!! :* mám Vás ráda!

 
I-ri
Stálice 69 příspěvků 21.12.11 11:15

Jak kdybych četla o sobě :-( taky po vysazení nahoře 10 kg, pak pracné shazování, hrozná pleť, za poslední rok 3 vyvolávačky a miliony testů… teď jich mám už doma plný koš :) doufejme že se brzy dočkáme…

 
k acka
Kelišová 6918 příspěvků 21.12.11 15:32

Liv zlatíčko :hug: :hug: :hug:, stále Ti držím pěsti a věřím, že se brzy zadaří :palec:. Ještě to nevzdávej a bojuj, vím že se to lehce říká, ale jsme na té lodi společně a společnou silou to zvládneme :hug: :hug: :hug:

 
Suzane
Povídálka 26 příspěvků 21.12.11 16:41

Ahoj, mám pocit, že jsem Ti snad tento deníček nadiktovala já. Je to naprosto stejný osud, až mne mrazí. Velice dobře znám ten pocit, když po XXX měsících (Agolutinech, Akupunktury, bylinek, kartářek, léčitelů a těhu testech) dostaneš SAMA menstruaci. Je to paradox, každá druhá žena si přeje MS nedostat, u mne je to naopak. A to se cca 10 let snažíme o mimi. 2× jsem potratila (po IVF s darov.vajíčkem). Momentálně nemám absolutně sílu ani chut něco dalšího podstupovat.
Stračně ráda bych Ti poradila, jak na TO nemyslet, jak se nestrsovat a nepropadat depresi a panice, ale bohužel tento recept neznám. Upnula jsem se na práci a tzv.honím kariéru, to je snad jediné, co mne drží nad vodou.
Hlavu vzhůru…bude lépe. Drž se..

 
Tini  21.12.11 17:53

Nám se letos zadařilo po roce a půl po víkendu, kdy nám máma koupila 5 kg jahod a my je všechny spořádali, nevím, jestli to bylo tím, ale byla to jediná změna:-) Držím palce, určitě se dočkáte

 
lostrisis
Ukecaná baba ;) 2352 příspěvků 25.12.11 13:02

Lilinko, moc držím palečky všechny které mám, určitě se dočkáš :hug: :srdce:

 
magda82
Extra třída :D 14771 příspěvků 26.12.11 19:40

lili, tak jak píšou holky, dočkáš se i ty,ale snad i já :think: :think: :think: :think: , budeme se navzájem všechny držet palečky :palec: :palec: :palec:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama