Jsem zlomená, bolí to...

O životě

Opustil mě partner s 8 měsíčním miminkem... Jsem nešťastná, už nevím,kam bych napsala, s kým bych si popovídala...


3 komentářů

Rodinka na dovolené

Spokojená rodinka, já netušila, že to je poslední společná fotka
1 komentář


1 komentář

Jak to všechno začalo. Můj bývalý partner byl původně můj nadřízený, já ho zpočátku strašně nenáviděla. Byl takový puntičkář, workoholik, ale úspěšný. Později se z nás stali kamarádi, byla jsem jeho vrba, on mojí a najednou to přerostlo v něco, co jsem nečekala.

Opustila jsem manžela se 2 dětma a začala žít s novým partnerem. Bylo to pěkné, měl dceru z prvního manželství, s tou jsem si vůbec nerozuměla, s partnerem jsme se často kvůli tomu hádali, jenže já vyrostla bez táty a vidět je spolu, jak jsou šťstní bylo pro mě těžké. Partner chtěl stále něco společného a nakonec po dlouhém čekání, rok jsme na tom makali, jsem otěhotněla. Těhotenství nebylo vůbec jednoduché, hormony se mnou pracovaly, ale na konec se narodila krásná zdravá holčička Emmička. Taťka byl samozřejmě u porodu. Měla jsem trochu komplikace -strašně jsem krvácela a tak mě ještě museli uspat a vyčistit, partner se strachem málem zbláznil. Byl s nám v porodnici každý den i tam spal, malá měla žloutenku, tak jsem ji měla u sebe jen přes den, na noc ji dávali pod modré světlo. Na vánoce nás pustili domů, ale 27.12. jsme se museli vrátit, protože žloutenka neustupovala. Partner tam zase byl stále s námi, byl úžasný…

Po návratu domů to na mě nějak spadlo, ve 40 dítě, Emmi byla moc uplakaná a já se nestíhala ani umýt a co potom najíst. Vlasťa začal chodit do práce a na konec přijeli jeho rodiče a hodně mi pomohli. Také začala chodit moji mamča a ta mi pomáhá dodnes. Vlastimil z počátku sliboval, že bude jezdit každý druhý den na koupání. Vydrželo to asi měsíc. Hodně pracoval a najednou přišel v červnu o práci a všechno to začalo. Dál komunikoval s bývalou kolegyní, která nastoupila na mojí pozici, nejdříve sms, volání a dnes… přijeli jsme z dovolené, kde jsme půlku prohádali, protože mi to opravdu vadilo, ale na konec jsme si to pěkně užili a plánovali další…Po příjezdu bylo také pár hádek, protože komunikace s ní pokračovala a jeden den přišel, že se mnou končí, protože potřebuje začít nový vztah s ní. Opustil mě i malou Emmičku. Jeden den se se mnou miluje a za dva dny řekne, já už s Tebou nechci žít…bolí to moc. Další dítě bez táty.

Je tak maličká a tak skvělá, jak to mohl udělat, odejít od takového miminka? Modlil se každý večer, aby byla v pořádku, aby porod dobře dopadl a na konec nás opustí??? Co to je za člověka? Pořád si myslím, že je to zlý sen a já se vzbudím a bude vše jako dříve, ale on to sen není, je to těžká realita.

Nevím, co mám dělat, jsem tak zlomená… Chudáček Emmi, co jí jendou řeknu, že nás tatínek opustil kvůli jiné ženské? Já zůstala na MD ve 40 se třema dětma sama - to je na mašli a on je tak zamilovaný. Přestal se mnou úplně komunikovat, jen se ptá bud v sms nebo zavolá, co Emmi - holá věta.

Jak to mám ustát?

Hodnotilo 16 lidí. Score 2.9.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Lumpi1
Závislačka 2844 příspěvků 01.09.10 10:18

Je těžké radit. Sama jsi opustila manžela.
Snad to vyřeší čas, určitě si najdeš lepšího chlapa, než je ON. Uvidíš, zase bude dobře.

 
Hodaka  01.09.10 10:30

Je mi moc líto co se ti stalo…teď nezbývá než doufat,že čas všechno zahojí.Máš krásnou dceru,tak se jí hodně věnuj…a věř že chlapů je dost,a nějaký je někde pro tebe.Hodně štěstí a síly :kytka:

Příspěvek upraven 01.09.10 v 10:30

 
sara1000
Kelišová 5407 příspěvků 4 inzeráty 01.09.10 10:37

Ted to boli,ale bude lepe.Mas krasne deti,ktere milujes.Je to znat z tveho vypraveni.zij jen pro ne a na nejakeho Vlastu se muzes vyprdnout.Promin,ze to pisu tak drsne,vim,ze me se to rekne.Ale musis tu byt pro sve deti.Ony ti to vse jednou bohate vynahradi,uvi­dis.A chlap?Ten jeste prijde a budes moc stastna. :hug:

 
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 01.09.10 10:39

Soucítím s tebou :kytka: je velmi těžké poradit, co dělat, jak se zachovat… Nech si vychladnout hlavu, zkus se hodit do klidu, zejména kvůli Emičce a uvidíš, že to brzy uvidíš v jiném světle. Pokud se takto zachoval, tak za to asi nestál.

 
PavlaB  01.09.10 11:12
Žíj!!!!!

Máš nádhernou dceru a své děti, žíj pro ně a hlavně nehledej, až to příjde tak to příjde… Snaž se užívat života a prostě čas ti ukáže co máš dělat.Nikomu se nevnucuj, když ukážeš že jsi silná lidé se k tobě budou chovat jinak a ještě ukazovat jaká užasná žena jsi, když tě dostal takový osud!

 
Daraho  01.09.10 11:12

Ono se ti uleví za čas. Teď je to příliš čerstvé a bolí to. Dcerku máš krásnou a zdravou, tak kašli na chlapa, co za to nestojí.

 
Ekaterina
Kecalka 256 příspěvků 01.09.10 11:32
rozpaky

No, nevím… Na jednu stranu bych autorce přála, aby byla v životě šťastná. Na druhou stranu opravdu cítím rozpaky nad naivitou některých dnešních lidí - autorka opustí manžela, protože vzplanula k někomu jinému, neohlížím se, jde si prostě za svým a věří, že teď už bude opravdu šťastná. Když nový vztah, který vytvořili dva lidé, kteří už dříve byli schopni porušit své závazky vůči dřívějším partnerům, ztroskotá, hrozně se diví a je zoufalá. Mohlo to dopadnout jinak? Já teda na zázraky tohoto typu moc nevěřím :think:

 
nevědomost
Povídálka 37 příspěvků 01.09.10 12:01

Boží mlýny melou pomalu a jistě. Chvíli si bude Tvůj ex-manžel užívat vítězství nad Tebou, to jo… Zkus jej kontaktovat a nalézt s ním nějaké řešení (i když Tvoje ego hodně zapláče).

 
evavaloi  01.09.10 12:04

Kdo chce kam…On to nikdo nemá v životě jednoduché. Je to nezodpovědné, když jeden opustí druhého. Bohužel se to vrací.

 
vevertka
Kecalka 229 příspěvků 01.09.10 12:22

Je vás moc líto, vím, že to bude znít jako klišé, ale jsi zdravá a máš zdravé děti, partner se o holčičku zajímá, takže při troše dobré vůle o tátu úplně nepřijde a budou mít hezký vztah jako píšeš, že měl s bejvalkou! Určitě to hrozně bolí a nevíš a jak a kde brát síly jak to zvládnout, ale protože jsi máma a ženská, takto všechno zvládneš, protože musíš. Máš kolem sebe rodiče a určitě i nějaké kamarády, kteří taky pomohou. Určitě to bude těžké, ale zvládneš to! Držím palce a přeju hlavně zdraví! A PS: Nemyslím, žes udělal chybu, kdyžs opustila manžela. Každý je svého štěstí struůjcem!

 
rea.sk
Echt Kelišová 9299 příspěvků 01.09.10 12:39

Opustila jsem manžela se 2 dětma a začala žít s novým partnerem

Ty jsi měla svoje děti a ty si je opustila??? Nebo jak tomu mám rozumět…??? Pokud ano podle mě si soucit nezasloužíš..pokud je to jinak…nic jiného ti nezustava jenom se postavit na nohy a začít žít odznova…

 
Kika123  01.09.10 12:48

To by mě taky zajímalo, jak je to s Tvými dětmi z prvního manželství? Vypadá to, že jsi se nechala poblouznit jiným chlapem a spálila mosty. Děti ti odpustily, pochopily, že jsi opustila? Nebo už jsou tak velké, že mají svůj život??
Nevím, jak Ti poradit nebo Tě podržet, pokud nevím TUTO docela zásadní věc.
Emmi mi je samozřejmě líto, chuděrka, za nic nemůže. Držte se!

 
kubánec
Nováček 1 příspěvek 01.09.10 12:50

Jo přesně,sama jsi opustila manžela,tak teď víš jaké to je.Přestaň fňukat a soustřeď se na děti,nejsi první ani poslední,komu se to stalo.Tak se seber přestaň se litovat,máš přece 3 zdravé děti a to je důležité,oni tě potřebujou.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 01.09.10 13:06

Pokud jsem správně pochopila a Tys opustila manžela se SVÝMI VLASTNÍMI dětmi, pak nedokážu pro Tvou situaci najít soucitná slova… „kdo s čím zachází, tím také schází“, znáš to, že? Nebo také „boží mlýny melou pomalu, ale jistě“…

Pokud jsem to pochopila špatně, samozřejmě se omlouvám, v takovém případě je mi to moc líto - ale i tady musím říct, že čeho je někdo schopen jednou, je schopen i podruhé… takže jsi to možná měla někde v koutku duše čekat… Ale každopádně přeji hodně sil!!

 
zabicka-ja  01.09.10 13:21
Do chlapů nevidíme

Taky čekám mimčo a zatím je vše v pořádku.. Kdysi jsem měla přítele který kvůli mě opustil ženu ale s malou se výdal i já a měli jsme se moc rádi, asi po roce asi oba uvědomili že udělali chybu tak to dali zpátky dohromady mě v té době bylo 18let takže jsem byla dosti zamilovaná, ale když nad tím teď přemýšlím tak toho dost lituji, že jsem s ním byla choval se ke mě jako ke své dceři, asi mě chtěl taky vychovávat, ale naštěstí už mám svojí rodinu a on také..

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 01.09.10 13:31

Opustila jsem manžela se 2 dětma a začala žít s novým partnerem. myslím připouští dvojí výklad

  • Opustila jsem manžela. Se dvěma dětmi jsem začala žít s novým partnerem.
  • Opustila jsem manžela se dvěma dětmi. A začala jsem žít s novým partnerem.
 
Rafaela off  01.09.10 13:40

V posledním odstavci píše: Zůstala jsem na MD ve 40 se třema dětma sama… Předpokládám, že Miluník počítá děti, které má ve vlasní péči.

 
Jitka Hr.
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 01.09.10 13:44

Miluniku,
je těžké radit…
prostě se pouč z dané situace, soustřeď se na své děti a užívej si toho co máš. Ať už je ve tvém životě partner nebo ne. Věř, že nikdy nejsi sama, andílkové tě podpírají a pomáhají unést a vyřešit vzniklý problém :hug: , pouč se z něj a jdi dál… :andel:
držím palce

 
Anonymní  01.09.10 13:44

Partnera nejspíš zaskočilo narození dcerky.Třeba očekával,že budeš všechno zvládat,že budete spolu spokojený,užívat si života.Místo toho si byla nervozní,nedokázala jsi zvládnout situaci a partnera to omrzelo.Je to asi ten typ chlapa,co nemá rád problémy,takže odešel.Některé ženy dokáží vytvořit domácí pohodu,jiné jsou nervozní a stres zvládají těžko.A v kombinaci s partnerem,který nemá rád hádky to potom končí špatně.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 01.09.10 13:50

Chudáček Emmi, co jí jendou řeknu, že nás tatínek opustil kvůli jiné ženské? Já zůstala na MD ve 40 se třema dětma sama – to je na mašli a on je tak zamilovaný.

Aha, teď vidím, že jsem nebyla pozorná ve čtení… takže se, jak jsem psala výše, omlouvám za nepochopení… a je mi opravdu líto Tvé situace!!

Ovšem neodpustím si otázku: co řekneš dvěma starším dětem, žes opustila jejich tatínka kvůli jinému mužskému? .....
Odpověz si sama … a Emmince pak řekni totéž obráceně.

Příspěvek upraven 01.09.10 v 18:03

 
Miluník
Povídálka 18 příspěvků 01.09.10 13:52

Děti bych nikdy kvůli žádnému chlapovi neopustila, i jsem je nejdříve s ním seznámila a pak teprve do toho šla… Byl i k nim super a také to chudáci nechápou, jemu muselo opravdu přeskočit, jo je zamilovaný, tak pálí mosty. Já manžela opustila, ale chovala jsem se vždy slušně, nechala mu všechno a odešla jen s dětma. Do dnes jsme kamarádi a také tohle nechápe, i když je chlap.

 
lasička1
Echt Kelišová 7760 příspěvků 01.09.10 14:20

Chudák manžel-tobě vždy děti zůstaly,ale co měl říkat on,když si odešla s dětmi k jinému chlapovi a on zůstal sám?Muselo se mu po dětech stýskat.Myslím,že nebyl žádný hrozný,když píšeš,že jste kamarádi.A zas­loužil si to,aby byl opuštěn?
Jsi v podobné situaci jako Luboška vojtková před lety-odloudila Pepu vojtka Sabině a nakonec pocítila to samé,když Pepa odešel s Jovankou.Ono se to lehce hodnotí jen za sebe-chtěla jsem,odešla jsem…ale horší je to podívat se na situaci střízlivýma očima,nezasvěceně.
Chápu,že to bolí,ale bylo to tvé rozhodnutí,být s tímto mužem a pořídit si mimčo,takže si zodpovědnost nyní neseš sama.

 
zoubky
Neúnavná pisatelka 17222 příspěvků 01.09.10 14:22

Asi je těžké zůstat ve 40letech sama na MD se třemi dětmi, ale bohužel zastávám názor, že se to očekávat dalo. Nevím, co poradit, jen to, že se opravdu sebrat a žít dál dle možností. Pokud tvoji rodiče pomohou s dětmi, tak toho ze začátku využít, aby sis vše srovnala.
Ale nejvíce mě rozlítila věta, že jsi svému exmanželovi nechala všechno.....no a co, on měl rád děti a tebe, a to jsi mu měla nechat :-( . Pokud tedy nebyl váš rozchod dlouholetou záležitostí :think:
Jinak samozřejmě přeji zdravé děti a štěstí při dalším výběru partnera :kytka:

 
PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 01.09.10 14:23

Hoď kamenem, pokud jsi bez viny…

Dámy, tuhle situaci může zažít každá z nás, nikdo nemá patent na rozum a pokud je láska silnější než rozum, mosty pálíme. A možná víc, častěji a rychleji, než chlapi..

A i když sama jsem ve svém manželství spokojená, i můj chlap občas peskuje, i můj chlap občas nadává a vyhrožuje, protože je trochu stranou, ale moc dobře ví a vím to i já, že bez sebe žít nemůžeme. Asi v tomhle mám štěstí, jako i více z vás, ale autorka to štěstí neměla a narazila na chlapa, co za malý kousek bonbonku roztrhá celou krabici..To není chlap, ale srab, postavit se k tomu čelem neumí, jen ubližuje..
Nicméně v domácnosti jsou vždycky dva, nikdy ten pohled není jen o jedné straně, takže já snad mohu jen napsat, že pisatelce držím palce, aby se to v lepší obrátilo a třeba i to, že když to udělal jednou, udělá to i podruhé :roll: ono ne nadarmo se říká, že boží mlýny melou pomalu, ale melou…

 
tessmi1
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 01.09.10 14:31

ty wle vy jste vsechny jak sane :cert: nechapu to se stava ne ze se clovek zamiluje a odejde zajimalo by me ktere z vas se to nestalo :think: pochybuju ze v te dobe kdy Milu odchazela vedela jak to dopadne :roll: takovej je zivot taky jsem si zacla se zenatym ktery se po sleze rozvedl a jsme spolu uz 4 roky a cekame miminko podotykam ze spolu uz nejaky patek nezili a i kdyby stava se nee?!!kazdopadne Milu drzim pesti at se vse vyresi a mysli na deti ty ti zustanou navzdy :wink: nekdy mi prijde ze nekteri lide uz nevedi co je to laska a jake ma nasledky :-? ja sama nedokazu byt stastna pokud nemiluju :wink:

 
tessmi1
Ukecaná baba ;) 1586 příspěvků 01.09.10 14:33

ps: a ano i ja mam nekdy strach ze kdyz drak odesel jednou odejde znova ale s tim ja nic neudelam co ma prijd prijde :wink:

 
luciaskd
Nováček 8 příspěvků 01.09.10 15:14

no jde vidět,že negativní reakce jsou od mladších holek,který jsou ještě štastný v jejich krátkých vztazích :-)když totiž po x letech vyprchá láska a přijde nová tak je jedině blbost jí nechytit za pačesy a dál setrvávat ve všedním vztahu :jazyk: a vůbec nejkrásnější je,že z tý lásky vzešel malinkatej tvoreček :potlesk: ty jsi nic špatnýho neudělala a pokud tě ten pán opustil tak tě prostě není hoden a za nějaký čas to přebolí a neboj zamilovaná určitě ještě budeš :palec:

 
laducha
Neúnavná pisatelka 19329 příspěvků 01.09.10 15:19

Držím palce, zvládnete to, neboj se toho :hug: . Já byla v trochu jiné situaci, ale taky mi bylo 40, zůstala jsem sama na MD, 3 děti a malé byly jen 3 měsíce.

Tady je můj deníček, tak nakoukni, jestli chceš :wink:

https://www.emimino.cz/…olivku-6888/

Příspěvek upraven 01.09.10 v 15:20

 
Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 01.09.10 15:50

Je tak maličká a tak skvělá, jak to mohl udělat, odejít od takového miminka?

Ale on přece neodešel od miminka, on odešel od tebe. Tak jako ty jsi odešla od manžela (a vzala s sebou vaše děti), tak on odešel od tebe (rozdíl je jen v tom, že dítko s sebou nevzal - nebo to by jsi chtěla?). Je mi líto, že jsi nešťastná, ale každý svého štěstí strůjcem… :nevim:

 
pedona
Nováček 5 příspěvků 01.09.10 15:58

Já jen zírám…jak dokážou některé pisatelky „povzbudit“!!!!Je­žišikriste…Bo­ží mlýny!!!!!Sama jsem většinou pouhou čtenářkou,ale okolnosti mě nutí odpovědět. Samozřejmě miluník nemůže čekat,že ji začneme „plácat po zádech“, že to bude dobré. Nezávidím situaci - sama ve 40 se třemi dětmi, které mají dva tatínky. Než začnete,milé dámy, odsuzovat…zkuste se miluníka zeptat,zda byla v předchozím vztahu s prvním manželem spokojená a nedelějte z ní rovnou saň a z manžela chudáka.Já mám spokojené manželství a jen tak se do nějakého chlapa nezakoukám a neopustím manžela…ale dokážu pochopit situaci,kdy jsou problémy,přerůstá vše přes hlavu, doma vládne nepohoda…to je pak už krůček k tomu zakoukat se do jiného.Mluvím z vlastní zkušenosti,jen já jsem si dala velký pozor,s kým si pořídím první dítě. Proto jsem čekala až do 30.

Milu, já Ti povím co si myslím o Tvém muži. Je to bezcharakterní vůl, buď ráda,že odešel teď, že malá nevyrůstá v hádkách a nevidí utrápenou mámu, která doma čeká na tátu, a ten se peleší s mladšíma. Ikdyž je ti 40, určitě potkáš někoho, kdo za to bude stát a komu bude moci Emmička říkat táto. Držím Ti palce,a kdyby Ti někdy bylo ouvej,tak napiš.

 
kitty25
Neúnavná pisatelka 15936 příspěvků 01.09.10 16:03

vydrž - je to opravdu hrozné, ale kvůli miminku musíš přece bojovat. malá za to nemůže. Budete bez táty, to zvládneš. prostě budeš dělat to co normálně, bude to těžké, ale když malá bude mít plno lásky, bude to dobré.

 
pacala
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 01.09.10 17:02

Ztotožňuju se z příspěvkem PEDONY a přeji Ti ať tohle nemilé období rychle pomine-přebolí a jseš šťastná!!!
A tak jsem si vzpoměla na výrok králíčka Dupíka z pohádky Bambi-když nemůžeš říct něco pěkného,tak raději neříkej nic… :wink:

 
Huffmanka
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 01.09.10 17:04

Pise ze zustala ve 40ti sama se tremi detmi. Tak co je na tom k nepochoepni?

 
Silva.S
Povídálka 36 příspěvků 01.09.10 17:19

Milu nenech si ublížit tady některýma komentářema,nikdo nikdy neví co mu život přinese,taky jsem opustila manžela/ i když né kvůli jinému,toho jsem poznala až pak/ a byla za to odsouzena,jen já a pár blízkých vědělo proč jsem to musela udělat a nyní jsem štastná. Taky jsem si kdysi říkala JÁ A ROZVOD?? NIKDY !! No a přišlo ,no a co. Bohužel,tobě to nevyšlo,ale pokud si od manžela odešla,stejně by se to stalo dřív nebo později,asi manželství spokojené nebylo,nebo spíš si nebyla spokojená ty a šla jsi za štěstím.Drž se,život není peříčko,já o tom vím své a nikdo by nikoho neměl soudit,protože se může ocitnout v té samé situaci ani nebude vědět jak. Jsou tady názory různých žen a každý má na ně právo,ale myslím,že soudit někoho kdo je ted na dně, se nemá.

Příspěvek upraven 01.09.10 v 17:21

 
zoubky
Neúnavná pisatelka 17222 příspěvků 01.09.10 17:58

Nejhtěla jsem to dál komentovat, ale moje povaha mi nedá:oops:
Pacalo, nejsme v pohádce, jinak by Miluník nepsala tento deníček :think:
Silvi, nikdo jí tu neubližuje, pouze vyjadřujeme své názory a nikdo z nás nemůže čekat jen „nádherné“ reakce :think:
A pokud jsem četla VŠECHNY příspěvky dobře, tak všechny štěstí a lásku přejí :mavam:

 
slunecnice73
Stálice 56 příspěvků 01.09.10 18:03

je to smutné leč v dnešní době všude kam se podívám.Taky mě manžel opustil k vůli jiné ženě,ale děti jsem neměli.Zůstala jsem z bez varování najednou sama v prázdném bytě a nebudu ani psát co mě napadalo za kraviny.Ty máš děti,které tě potřebují a to je v tuto chvíli to jediné na co se musíš sousředit.Máš určitě nelehkou situaci vychovávat a i finančně je zabezpečit.Muži přicházejí a odcházejí,ale děti zůstavájí napořád.A i když budou jednou dospělé,pořád jsi tu pro ně aby jsi pomohla,utěši­la......Nikdo ti z nás neporadíme jak se tím ted momentálně vyrovnat,každá bolest se musí odbolet a čas zhojí všechny rány.Hlavu vzhůru,co tě nezabije to tě posílí.Držím palce!

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 01.09.10 18:13

Luciaskd: no jde vidět,že negativní reakce jsou od mladších holek,který jsou ještě štastný v jejich krátkých vztazích když totiž po x letech vyprchá láska a přijde nová tak je jedině blbost jí nechytit za pačesy a dál setrvávat ve všedním vztahu

My, které máme spíš negativní názor, možná soudíme ukvapeně, ale Ty nejsi lepší… třeba mě sis do této „krabičky“ hodila špatně… 32 let a jedenáctileté manželství za sebou, to je těsně vedle, že :wink: A přesto mám jiný názor… Není to o věku a délce vztahu - je to o povaze a pohledu na život…

Zakladatelce tu nikdo nechtěl a nechce ublížit, jak jsme byly osočeny - všechny jsme ji politovaly, popřály štěstí a sílu… jen s ní prostě v mnohém nesouhlasíme a mnohé považujeme za „předvídatelný vývoj“… což myslím, že určitě tušila předem.

Příspěvek upraven 01.09.10 v 18:15

 
Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 01.09.10 18:26

**ahojky -co se vrátit k bývalému manželovi…třeba Tě má stále rád a malou by měl rád taky…otcem není ten kdo zplodil,ale kdo se staral,hrál si a vychovával..

 
folta
Nováček 1 příspěvek 01.09.10 18:27

Mám takový pocit, že ani tvá sokyně nebude donekonečna šťastná, on je prostě na ženské a až nová láska přejde, bude zase jiná.Vrátí se jí to, že odtáhle muže ženě s dítětem!
Já tvůj vztah nebudu soudit, nikdo neví cos měla s prvním mužem. Jestlis byla ale chvilku šťastná ber to,bylo to krásný, a krásný jsou i tvoje děti. Žij pro ně, máš pro co, je to tvá povinnost.
Kdybys ty nebo tvé děti měly nějakou zlou nemoc, bylo by to mnohem horší- chlapů je na světě dost!
Přeji hodně štěstí.

 
cher  01.09.10 19:45

Luciaskd: no jde vidět,že negativní reakce jsou od mladších holek,který jsou ještě štastný v jejich krátkých vztazích když totiž po x letech vyprchá láska a přijde nová tak je jedině blbost jí nechytit za pačesy a dál setrvávat ve všedním vztahu - No tak to udělal ten dotyčný- chytil novou lásku za pačesy. Nebo ženská se může zamilovat a chlap ne? Co na tom, že se mu to stalo třeba potřetí.- Myslím to ironicky a osobně mi od pisatelky deníčku přijde její chování trochu naivní, nicméně ji přeji vše dobré.

 
JanaK88
Závislačka 4281 příspěvků 01.09.10 20:16

Zamilovanost prostě přijde a bránit se jí, je hodně těžké. Je pravda, že kdo jednou opustil, tak je větší pravděpodobnost, že opustí znovu, ale to NENÍ pravidlo. Osobně se řadím mezi pragmatičky a to i částečně i v lásce, ale musím říct, že jsem se i přes tříletý vztah ZAMILOVALA a to se vším všudy. A své volby nelituji, ale také to může dopadnout jinak.
Nemá cenu soudit, co byla dobrá volba - je to jen osobní volba a nic není špatné, nikdo neví, co by bylo.
Přeji ti jen z celého srdce, abys našla toho pravého, který tě už neopustí anebo abys všechno zvládla sama, ale to nejdůležitější je, abys byla hlavně šťastná. Zvládlo to už spousta holek v podobné situaci. Hlavní heslo je: „Nikdy nic nevzdávej.“ a hlavně se říká: „Ženská vydrží víc než člověk.“
I s komplikacemi to určitě zvládneš, neboj :palec:

 
etatinek  01.09.10 21:11

Emmi je opravdu krásná…

A co ji jednou řekneš?? No pravdu, že vás opustil tatínek kvůli jiné ženské… Tak jako jsi určitě svým dvěma dalším dětem řekla, že jsi jim vzala tátu kvůli jinému mužskýmu… :roll:

A ten „chlap“ co tě opustil, je s prominutím vážně debil… :zed:

 
Anonymní  01.09.10 23:04

nezůstala sama se 3 dětma sama, ona si to takhle sama vybrala

 
Anonymní  01.09.10 23:06

já se trochu pozastavuji nad tím, že u těch foteček jak píšeš, tak to je naše spokojená rodinka a společné foto, a jste tam jen vy tři, samá emička emička, a kde jsou ty tvoje dvě děti??

 
mamisek
Povídálka 25 příspěvků 02.09.10 08:46

no když člověk čte všechny ty komentáře, tak se musí taky vyjádřit…souhlasim se spousty zvás..dobrý otázky beru např. jak napsala nebo napsal anonym..že je to samá Emička a co ty dvě předtim..nebo že se zabývá otázkou co jí jednou řekne a jak vysvětlila těm dvěm, že tátu nechala kvůli jinému. Nejvíc souhlasim s tím, že to neni o věku ale povaze..a veškerý ty keci o lásce a chycení za pačesy mi přijdou jak velká kravina..neříká se, že dobrý manželství neni o lásce protože ta se vždy po čase vytratí ale o vzájemné toleranci??Chytal lásku za pačesy..jo taky znám takovou paní co chytá celý život lásku za pačesy..má 5 dětí každé s někým jiným a je sama…s každým chlapem nový dítě..to je láska?? Aha..no to aby jsme se honili celý život za láskou teda ne? Myšleno ironicky..to aby se nikdo nevázal, nedělal děti a podobně..co kdyby zase přišla láska?? :lol: no a abych se přiznala často kritizuju chlapi..ale nechápu proč máme všichni litovat jí když udělala to samé a chlapovi nadávat do debilů..přijde mi to stejně nespravedlivý jako když se říká, že chlap střídá ženský a je frajer a udělá to ženská a je kur..

 
myška07
Echt Kelišová 9133 příspěvků 02.09.10 09:22

Miluník,je mi moc líto,v jaké jsi situaci.Bude to jistě moc těžký postart se o tři děti,taky peníze asi nebudou :think: Musíš zatnout zuby a jít dál a den za dnem to bude lepší.Přeju ti mnoho sil,aby jsi to zvládla. :hug:
A neodpustím si:ženský jste jak saňe,zakladatelka chtěla slova útěchy a ne odsoudit.Každý ve svém životě dělá chyby a to že se zamilovala,přece neznamená,že si zaslouží zůstat sama se třema dětma :cert:

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 02.09.10 10:36

Je mi to moc líto, co se ti stalo. Vem si ale, že do týhle situace jsi se dostala vlastním přičiněním, tak nezbývá než sebrat síly a vlastním přičiněním se z toho splínu zase vyhrabat. :wink: Věřím, že to zvládneš!!! Myslím, že v tomhle vůbec nehraje žádnou roli věk, tak se tím netrap. Prostě ses zamilovala do nespolehlivého bídáka a svým způsobem taky spálila mosty mezi tebou a manželem. Moc ti přeju, abys nedělala v příštím životě podobné pitominy, vlastně bych to přála úplně každému vč. sebe, ale jen přání nestačí :think:

 
Kaatia
Kecalka 191 příspěvků 02.09.10 12:05

Mamisek:
Jen upřesním pojmy: Zamilovanost vždy pomine, ale láska k partnerovi, ta se rozvíjí celý život.
(normálnímu partnerovi, ne alkoholikovi, násilníkovi apod.)

Příspěvek upraven 02.09.10 v 12:06

 
Vikynka  02.09.10 13:50

Je mi to vážně moc líto a vůbec si nedokážu představit, jak to bolí… Na druhou stranu doufám, že ti to něco dalo a že víš, v čem si udělala chybu. Máš krásné děťátko, tak se na něj zaměř. Chlapů přece běhá po světě spousta.

 
Liz
Ukecaná baba ;) 1953 příspěvků 02.09.10 19:20

Me teda prisla na celem clanku nejhorsi veta;

měl dceru z prvního manželství, s tou jsem si vůbec nerozuměla, s partnerem jsme se často kvůli tomu hádali, jenže já vyrostla bez táty a vidět je spolu, jak jsou šťstní bylo pro mě těžké

pripada mi to hodne sobecke. Urcite od sveho partnera autorka vyzadovala aby JEJI deti respektoval.

Jinak i tak preji autorce hodne stesti pri vyberu noveho partnera. A zdrave a hodne deti. Emmi je opravdu krasna.

Příspěvek upraven 02.09.10 v 19:23

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama