K tematu 'nenavist k menstruaci'

Snažení

Moje mile, velice mne potesila existence takovehle sympaticke vylivarny srdci! Trapim se dovnitr uz dost dlouho (jen aby rodina nebo znami nevedeli ze to marne zkousime!!!) a tak toho vyuziju tady...

Pokousime se od kvetna 2004. treti rok. Pokud se vam zda ze data nejak nesouhlasi nebo ze neumim pocitat, je to proto, ze jsme se mezitim stehovali do jine zeme a tak jsem si loni na rok vzala evru, protoze i tak bylo jinych starosti dost, a taky jsem trosku doufala, jak se to pry nekomu stava, ze ty hormony nejak povzbudi ta ma vajicka. (houby, povzbudily akorat narust pupku a prilehlych partii, pribrala jsem skoro 10kg.)

Prvne jsem otehotnela v lednu 2005 a v breznu potratila. do detailu nepujdu, depka jakou mam mi staci. Doktor to odmavnul ze to se stava kazde pate a ze to mame zkouset dal. Po dalsim neuspesnem roce jsem si vyzadala dukladne vysetreni. Na momenty kdy do mne v tmavem promrzlem sale pumpovali spodem kvanta jakesi tekutiny a dloubali do mne necim kovovym ohromnym a ledovym taky nerada vzpominam, takze prejdu rovnou k vysledkum: vsecko v poradku.

Pry merte si teplotu. to stejne nepomohlo. Pak jsem tedy presvedcila manzela ze by se treba mohl nechat dojit vysetrit i on. Vysledek? Malo spermii, mala pohyblivost, nastesti ne deformovane. co na to doktor? To nic! Zkousejte to tak dal a kdyz to holt nepujde, tak snad IVF. Ohromne povzbuzujici, to urcite znate.

Nastesti mezitim probehlo to stehovani a zde jsme znovu oba absolvovali dukladna vysetreni. ja opet ok, manzel varikokelu. Operace na podzim a od te dobe zas porad nic. Ovutesty pretekaji ze skrinek v koupelne, vzadu na policce se krci i ty druhe testy (hlavne nejmenovat!). A furt nic, nic, nic!!! V zoufalstvi clovek zkousi vsecko a tak jsem se dala na ‚cernou magii‘ = cinske leceni. cerne bobulky, moxa, akupunktura. Je fakt ze jsem se aspon zbavila bolesti pri menstruaci. Aspon! Stoji to pochopitelne majlant, a zadna pojistovna to neproplati. kez by to aspon fungovalo…

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 19.01.08 10:27

Ahoj, v Edeničkách snažilek si najdi články „psychika snažilky“ a napiš nám kdy čekáš MS a jaké máte teď plány. myslím, že se k nám budeš hodit. Taky nenávidíme menstruaci. Nejsi v tom sama.  

Pudloslava    

 
villa
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 2 inzeráty 19.01.08 11:42

Ahoj Bel,
nevím, ve které zemi teďka bydlíš a jak je to tam se zdravotnictvím, ale myslím, že léčba v nějakém centru asistované reprodukce je na místě. Chodíte někam? Zkusila jsi už inseminaci či IVF????
My se snažíme už skoro 2 roky a tohle všechno už podstupujem, nebaví mě pořád čekat na zázrak, i když bych byla šťastná kdyby se stal…byl by to můj největší dárek na světě, ale většinou to, co si přeješ, nedostaneš jen tak.
A přijď za náma do filipinových snažilek, je nás tam už dost, co jsme na tom  + - stejně.
pa villa

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama