Kde koupit těhotenské oblečení

Ostatní
  • emimino
  • 15.08.01

.

Ahoj Šárko,
Jsem teprve čerstvě těhotná, zhruba v 6.týdnu, ale jsem ten nejšťastnější tvor pod sluncem. Těhotenství jsme s manželem plánovali už rok a stále se nedařilo, a pak, když už jsem tomu přestávala věřit se to povedlo. Přestože jsem si miminko moc přála, jsem z toho teď vystrašená, nejistá, jestli to zvládnu, co mě čeká a nemine.
Chci tě chci poprosit o radu, kde se dá sehnat těhotenské oblečení.
 Lenka

*

Ahoj Leni,
dovol abych Ti moc a moc pogratulovala k Tvému těhotenství a budu moc ráda, když Ti mé stránky pomohou projít úskalími těhotenství, porodu a následného mateřství. Jestli můžu radit veškerou svou nejistotu a starosti o tom, zda vše zvládneš zahoď teď za hlavu a užívej si těhotenství - se slovy zvládli to jiní, zvládnu to taky.
Pokud se týče tvého dotazu na těhotenské oblečení - například u nás existuje speciální prodejna s těhotenským oblečením ( ale jak uvádím na své stránce - Já a moje mimino, stejně se tam pro mě nedalo nic kloudného koupit ), někde prodávají těhotenské oblečení v prodejně s kojeneckými potřebami. Nejlepší je ale podívat po oblečení, které je dostatečně volné a dá se nosit i po narození miminka - nakoupit větší velikost ( např. u halenek ) nebo pořídit si oblečení na gumu. Já jsem s tím měla dobré zkušenosti.
Zatím držím palce a ahoj.*

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek