Kdy k nám konečně přiletí čáp?

Snažení

Toto je můj první deníček. Ani nevím, co přesně mě vedlo k jeho napsání. Vypovídat se? Nejspíš. Deníček je o naší, zatím bezvýsledný, dlouhý cestě za miminkem. Snad se jednou i my dočkáme toho malýho uzlíčka štěstí.

Psal se rok 2010 a já dokončovala střední školu a čekala mě maturita, bylo mi 18. S přítelem (nyní už s manželem) jsme v tu dobu byli spolu už 2 roky, bydleli jsme spolu a pořídili jsme si pejska. V tu dobu jsme s přítelem začali přemýšlet i o miminku. Byt máme, penízky taky, já i s miminkem maturitu zvládnem, stejně bych byla na začátku těhotenství, takže to problém nebude. A tak jsme se začali snažit. V tu chvíli nás vůbec nenapadlo, že to bude daleko složitější. Na miminko jsme se strašně těšili.

Když už uběhlo půl roku, maturita za mnou, začala jsem si hledat práci a naše miminko nikde, tak jsem začala být nervozni. Přemýšlela jsem nad tím, co děláme špatně. Ale zatím jsme to připisovali stresu kolem školy, práce a tak. Tak jsme to přestali řešit a snažili se dál.

Našla jsem si práci, zaškolovala jsem se a na miminko jsem moc nemyslela, ani přítel. Nechali jsme tomu volný průběh. Jenže blížil se duben 2011, už to byl rok našeho snažení a my jsme byli stále „na začátku“, miminko pořád nikde. Tak jsem se s tím svěřila mojí nový doktorce na gyndě.

Ta hned, že rok ještě není v dnešní době žádná doba, že se máme snažit dál. Od začátku jsem měla rozházený cykly. Mrcha někdy třeba 3 měsíce nepřišla a pak jsem se jí zase nemohla zbavit. Od 15 let jsem brala Proveru, ale ta nezabírala a mrcha si stejně dělala, co chtěla. To všechno jsem s doktorkou probrala (byla jsem u ní totiž chviličku, protože jsme se s přítelem přestěhovali do většího bytečku kvůli miminku, tak o tom nevěděla).

Napsala mi Duphaston a že se mám objednat za 10 měsíců. Coooo? Za tak dlouho? No, co se dá dělat. Vzala jsem recepty a mašírovala jsem do lékarny. Začala jsem mít takový dobrý pocit, že se konečně začalo něco dít. Konečně budeme mít miminko!

Začala jsem brát Duphaston, bylo mi po něm dobře, mrcha se konečně umoudřila a chodila přesně po 28 dnech. HURÁÁÁÁ! Říkala jsem si, teď už to musí vyjít!
Už to bylo 7 měsíců, co jsem ho brala, ale miminko stále nikde. Začínala jsem propadat smutku, už jsem nebyla tak nadšená.

10.mrcha přišla a já jsem se objednala na kontrolu k doktorce. Doktorka mě prohlídla, byla jsem kolem 14.dne cyklu a na UTZ žádný folikul. „Nemůžete otěhotnět, když nemáte ovulaci.“ Na tuhle větu nikdy nezapomenu. Sakra! Vím, že nemám ovulaci, proto ta nepravidelná mrcha. Ale měla jsem za to, doufala jsem, že mi ten Duphaston pomůže. Že ONA mi pomůže…

Takže jsem vyfasovala Duphaston na dalších 6 měsíců, pokuď otěhotním, tak ať přijdu dřív. Fajn. Skoro ubrečená jsem šla do lékarny a pak domů. Nevěděla jsem co dělat. Byla jsem z toho špatná.

Půl rok uběhl jako voda a já se zase objednala na gyndu na kontrolu. Samozřejmě, že jsem neotěhotněla. Opět UTZ, opět žádný folikul. Konečně jsme se začaly bavit o CAR. Nakonec doktorka prohlásila, že jsem ještě moc mladá, že se mnou v CARu stejně nic dělat nebudou. Tímto náš rozhovor ukončila, napsala mi další Duphaston na 3 měsíce s tím, že pokuď se nám to opět nepodaří, tak mi příště napíše prášky na podporu růstu folikulů. A manžel si měl dojít na spermiogram, zda není problem ještě u něj. Fajn a šla jsem.

Manželův spermiogram je naprosto v pořádku, problém je jen u mě. Smířila jsem se s tím a s touhle zprávou jsem letěla k doktorce a těšila jsem se, že konečně dostanu prášky a budu mít ovulaci. Jenže žádný prášky mi nenapsala, zase jsem dostala recept na Duphaston. :-( A to už bylo příliš. Jen mimochodem, za celou tu dobu (skoro 2 roky) mi doktorka ani jednou nevzala krev na hormonální profil. Kdyby jo, poznala by, že mi ten její skvělý Duphaston nepomůže.

Našla jsem si jinýho doktora, hned mi nabral krev - vysoký testosteron, možná PCOS. Nevěděla jsem, co to přesně je, a tak jsem hledala na internetu. Během toho mi poslal žádanku do CARu. Huráááá! Strašně jsme se, teď už s mým manželem, těšili.

Od března 2013 chodíme do Gennetu v Praze, jsme tam moc spokojeni. Doktorka je úžasná, personál i prostředí taky. Máme za sebou 4 cykly s Clostilbegytem a Pregnylem, 4 IUI. Konečně ovuluji a cyklus se upravil na 29 dní a vše šlape, jak má. Jen miminko stále nikde.

5.cyklus byl s Metforminem (musela jsem ty hormony už vysadit, nebylo mi moc dobře, hlavně psychicky). Ten taky nezabral.

Na další cyklus jsem měla naplánovanou HSG - průchodnost vejcovodů, jestli nebude problem tady. Průchodnost dopadla na jedničku, PCOS nepotvrzen, takže tady problem není. Vše je to v těch mých splašených hormonech. Přece na to musí něco existovat, co by nám pomohlo.

Další měsíc jsme si dali od všeho pokoj, žádný přášky, jen kontrolní UTZ. A hle, vajíčko samo vyrostlo, bylo tam. Sama doktorka tomu nemohla věřit. Takže jsem si píchla Pregnyl a doma jsme se s manžílkem snažili (nyní už v našem novém domečku). Moc jsme tomu věřili, že se to povede. Ale i tak jsme byli s doktorkou domluvený, že kdyby to opět nevyšlo, že půjdeme během prosince do IVF. Jiná cesta asi nebude. Ale doufali jsme, že to tentokrát vyjde.

Čekali jsme a těšili jsme se na //. :-) byl by to náš takový malý vánoční dáreček. Byla jsem 28.den, těhu test už koupený. :-) Bohužel, začala jsem špinit a druhý den na to přišla mrcha. To néééééééé! Jak to? Co bylo zase špatně?
Byla jsem objednaná do CARu na kontrolu, 27.12., byla jsem 1.DC. (chtěla jsem tam ale jet pro potvrzující těhu UTZ, ale bohužel).

Během prosince jsme měli začít se stimulací na IVF. (Proto jsem jela do CARU) Jenže, jako na potvoru, se mi udělala cysta - moje první v životě a zrovna teď. Takže jeli jsme domu. Že teď nemá cenu začít stimulovat, musíme počkat, jestli cysta s mrchou zmizí. Celou cestu domů jsem probrečela, byla jsem na dně. Nový rok jsme ani neslavili, nebylo proč. Byli jsme z toho moc smutní, moc jsme tomu věřili.

21.1. jdu opět na kontrolu, zda je cysta pryč. Snad zmizela a my se konečně dočkáme během února IVF. A pak i našeho vytouženýho miminka. Čekáme na něj už 4 roky. Nabrali jsem novou sílu, opět jsme začali věřit a jdeme do toho s tím, že se to konečně povede. :-)

Přeju i vám ostatním, kteří máte podobný problém, abyste se brzy dočkali miminka, aby i k vám brzy přiletěl čáp. :-)

Hodnotilo 23 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
deeni
Kecalka 457 příspěvků 14.01.14 00:40

Držím palce ať to vyjde :hug:

 
PitryLudvikova
Závislačka 2656 příspěvků 14.01.14 00:46

Držíííím moc moc palečky, my jsme čekali rok a půl :)

 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 30595 příspěvků 14.01.14 01:02

Držím palečky :hug:

 
belina46
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 14.01.14 04:27

Hezky napsané..držím palečky, teď se to určitě povede :kytka: :*

 
LucijeS
Extra třída :D 11296 příspěvků 14.01.14 07:12

Ahoj, je mi to líto, co zažíváte, však to taky tak trochu znám…až na tu otřesnou zkušenost s doktory. Moje doktorka mi už po necelém roce udělala všemožná vyšetření, laparoskopii atd…tu tvojí bych asi vynesla v zubech, ještě že jsi od ní odešla :kytka:

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 08:14

@PitryLudvikova Dekujeme :hug: snad uz se zadari :) jinak tobe gratuluji, ze jste se konecne dockali :potlesk:

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 08:16

@LucijeS :mavam: No, nemela jsem na ty doktory moc stesti, ale to uz je pryc, hlavne, ze se zacalo neco dit a snad brzy prijde i vysledek :dance:
A jak jste na tom vy? Uz jste se dockali? :andel:

 
LucijeS
Extra třída :D 11296 příspěvků 14.01.14 08:20

@Alexandraf To je dobře, občas narazit na dobrýho doktora je boj, taky jsem jich pár vystřídala:-D Nu…u nás je to snad na dobré cestě…zatím bych se v tom ale nepitvala ;)

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 08:31

@LucijeS :kytka: To jo, par jich jeste je, co lidem opravdu chteji pomoct :dance:
;)Rozumim, drzim palecky :kytka:

 
svycarka
Kelišová 6854 příspěvků 14.01.14 08:33

Teda tolik zkratek- moc se v Tom neorientuju :mrgreen: Preju vam moc, at to vyjde, at to mrcha vzda a at jste brzy rodina :kytka:

 
zzuzzinda
Kecalka 271 příspěvků 14.01.14 08:44

Moc držím palce, ať to vyjde. Před mateřskou jsem pracovala v IVF centru a bylo to kolikrát pro páry moc náročný, ale když se to podařilo, tak jsme měli všichni radost. A doktrorky, které řeknou ženě, která nemůže otěhotnět, že je mladá a stejně by s ní nic v centru nedělali, bych bacila! Není to pravda! Ano, jinak se přistupuje k 20leté a jinak k 35 leté paní, ale spíš v tom, že u první se začne s cykly IUI, začíná se tím nejjednodušším a nejmíň náročným zdravotně i finančně. Asi by měla paní doktorka zaskočit někam na seminář a věnovat se celoživotnímu vzdělávání, jak to má v popisu práce. Omlouvám se, ale tohle mě vždycky tak nazvedně, proč nemůžou prostě pomoct?

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 08:45

@svycarka :lol: :lol:
Moc dekuju :hug: :kytka:

 
Claire7
Závislačka 2591 příspěvků 14.01.14 08:48

Drzim palce, at k Vam cap nebo vrana brzy prileti :kytka: :srdce:

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 08:49

@Claire7 Ja bych radsi vranu, manzel capa :lol: :lol:
dekujeme :hug:

 
Cracky
Závislačka 2772 příspěvků 14.01.14 08:51

Skoda tech 2 let promarnenych u doktorky :( my se zacali snazit v mych 20, problemy s MS jsem mela jeste pred HA, takze muj doktor s vysetrenima necekal ani rok. Nakonec nam pomohlo az IVF, budu drzet pesti at vam taky pomuze :hug:

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 08:53

@zzuzzinda :mavam:
Takhle presne jsme zacinaly v CARu, nejdriv IUI i domaci snazeni. pak jsme zkouseli pridat i jiny hormony a tak, ale porad nic :nevim: tak uvidime, snad nam pomuze IVF :dance:
Jsem rada, ze jsem se rozhodla a nasla jsem si jinyho doktora. Buh vi, jak bych na tom dneska byla.. Asi bych brala Duphaston :lol: dnes uz se na to koukam trochu jinak, ale predtim jsem byla z toho na mrtvici :zed: baba jedna :pocitac:

Příspěvek upraven 14.01.14 v 08:57

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 08:56

@Cracky Tak to je super, ze vam IVF pomohlo a dockali jste se :andel: :hug:

Ja mam vzdycky takovou radost, kdyz se to nekomu povede :dance: a bude mit mimiska :dance: vsem to moc preju :hug:

 
maca36  14.01.14 08:57

Držím vám palce, ať se miminka dočkáte.
my čekali pomalu 8 let, operace, střídaní doktorů…
až v Pronatalu naše první IVF a povedlo se. člověk to nesmí vzdávat, drž se :hug:

 
maca36  14.01.14 09:00

@Cracky koukla jsem do tvého popisku a koukám že potíže se skracujícím čípkem…
já jsem už dva měsíce s čípkem pod 20 a držíme. jen to chce odpočívat, nic nezvedat a podobně. když má mimi vydržet u tebe tak vydrží.. držím pěsti :hug:

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 09:00

@maca36 8 let…to je strasna predstava :hug: taky jste to nemeli lehky :hug: ale hlavne, ze jste se dockali :dance: :srdce:
Jdeme do toho s tim, ze se nam to konecne povede, doufame v to :kytka: moc si miminko prejeme :hug: ale to sama moc dobre znas, vid?
Moc ti gratuluju! :kytka:

 
lucka83
Hvězda diskuse 46082 příspěvků 64 inzerátů 14.01.14 09:04

Drzim palce at to brzy vyjde :kytka:
Doktorka se teda moc dobre nezachovala kdyz te porad cpala jen duphastonem, dobre ze si vymenila doktora a tente hned poslal do Caru.

Příspěvek upraven 14.01.14 v 09:37

 
maca36  14.01.14 09:04

Jo jo znám a děkuji :)
před IVF je potřeba se hlavně pozitivně naladit
u nás teda byla potíž i v hodně špatném spermiu /šance pomalu žádná/
a tak jsme před začátkem stimulace odjeli v dubnu k moři, jak jsme se odpočatí vrátili ještě s tou čerstvě pozitivní náladou, hned začala stimulace
I s ohledem na můj věk /37/ byla doktorka přímá a řekla že se nám možná první pokus nemusí zdařit a povedlo se

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 14.01.14 09:19

Ahoj, mrzí mě, ze se nedaří otěhotnět. Při čtení mě napadá, proč nezkusíš přírodní léčbu? Hormony jsou obrovská zátěž na tělo, ledviny a hlavne játra. Ty jsou ale k početí a udržení miminka nezbytné v dobre kondici. Proto bych doporučila detox jater, srovnat hormony. Mohl by ti pomoct treba gynex nebo dalsi veci od energy, čínská medicína, homeopatie. Cesta dalsi chemie mi v tomhle případě nepřijde vhodná, tělo už odpad neumí vyloucit, coz dokládá treba ta cysta. preju hodne štěstí. Nenutím, jen to chci napsat, protože možná o jine ceste netusis

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 09:31

@maca36 To je super, ze se povedlo hned napoprvi :dance: meli jste veliky stesti :hug:
My uz se na to IVF tesime. Sice ze zacatku jsme si to neumeli predstavit, nechteli jsme do toho jit :roll: ale ted uz je to jinak, kdyz nam to dokaze pomoct… :dance:

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 09:34

@Saroya Ahoj :)
Vim i o teto moznosti. Ne, ze bych v to neverila, ale uz jsem i neco zkousela a nic, pomohli az ty hormony. Brala jsem Macu, pak jeste nejaky vitaminy a tak, ale uz nevim, jak se jmenovali :nevim: ted jsem si objednala Jerab Ptaci, chtela bych ho vyzkouset, zda by mi nepomohl. Jen nevim, zda ho muzu brat i pri IVF :nevim: Musim to probrat v CARu, abych jeste neco nezvorala :lol: na to jsem expert :palec: jinak ale dekuju, jsi hodna :hug:

Příspěvek upraven 14.01.14 v 09:34

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 09:36

@lucka83 dekuju :hug: snad uz se zadari :srdce:

 
snee
Ukecaná baba ;) 2399 příspěvků 14.01.14 11:38

Držím palce, aby to vyšlo a třeba nakonec z toho budou i krásný dvojčátka :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: obrňte se trpělivostí a nebojte se, miminka se určitě dočkáte!! :hug: :hug:

 
Renaku
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 7 inzerátů 14.01.14 11:42

My čekali přes dva roky. Cykly taky tak co tři měsíce, ovulace nikdy nepotvrzena, jestli probíhá… a když jsme měli jít s manželem do CARu, tak nás to nějak vyděsilo, řekli jsme si, že počkáme do třiceti a zatím si budeme užívat, naplánovali si cesty do evropských měst a začali šetřit :mrgreen:.
A hle, hned první měsíc se to povedlo 8o problém byl pravděpodobně v psychice…

Držím palce, ať taky brzy koukáš na pozitivní test :palec:

 
Jajax1
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 14.01.14 11:43

Držím palce, ať štěstí stojí při vás ;)

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 11:54

Moc vsem dekujeme za podporu :hug: je to od vas vsech moc mily, moc me to potesilo :kytka: :*
urcite dam vedet, jak jsme dopadli, jestli jsme ty vytouzeny // nasli :hug: :hug:

 
kopejka
Echt Kelišová 9042 příspěvků 14.01.14 12:20

Teď už to určitě půjde držííííím pěstičky :hug:

 
Barčí1411
Závislačka 3183 příspěvků 14.01.14 13:06

Drzim palce, aby cap nebo vrana prileteli :) Temer stejnou dobu jsme se snazili i my - nakonec jsem to pred planovanym IVF zapichla a sla delat vejsku… Po 2 mesicich studii jsem zjistila, ze se stal maly velky zazrak :) Ach ta psychika snazilek :) Takze tfuj, tfuj, tfuj at to vyjde a drzi se az do konce!!! :kytka:

 
verulicek  14.01.14 13:24

Teda…takhle mladá a už jsi toho musela tolik oběhat a vyzkoušet..ještě že jste začali tak brzy. :kytka: taky držím palec, ať se tělo umoudří, jste mladí a určitě vám to vyjde!

 
mellow
Kecalka 235 příspěvků 14.01.14 13:32

Snad se vam brzy zadari, meli jsme stejny problem ( 5let a stejny nezajem lekare, az po zmene se povedlo ) verim, ze i vam to vyjde ;)

Příspěvek upraven 14.01.14 v 13:34

 
lenkator
Kelišová 7115 příspěvků 14.01.14 13:33

Moc držím palečky :kytka: :hug:

 
Mama11
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 14.01.14 13:42

Moc přeji, ať se brzy zadaří…vím, co je čekat na //, i když moje cesta tak dlouhá nebyla. Jen si myslím, že bys měla nechat trochu tělo odpočinout od všech tě chemickej sajrajtů, co do sebe doslova pereš…vím, že by nemělo cenu čekat, až se dostaví ovulace sama od sebe a v tvém případě to přineslo i ovoce v podobě upraveného cyklu, ale přesto…není už těch hormonů moc? A to tě čeká stimulace - další hormonální smršť…pokud se ti nakonec tvořily folikuly i bez hormonů, zkusila bych věřit přírodě a ještě počkala…promiň, jestli se pletu, ale trochu mi to přijde, že jsi netrpělivá…vím, že člověk je ochoten udělat pro dítě vše, ale tohle mi přijde dost extrém…ta cysta asi nepřišla sama od sebe, bohužel po těchto preparátech je víc než pravděpodobné, že se cysta udělá…ale abych nemoralizovala, i já brala Clostilbegyt a zadařilo se, ale mě bylo 35 a ujížděl mi vlak..ale takový hormonální maraton je dle mého názoru hazard se zdravím…jinak hodně zdaru, spokojenosti a brzy vytoužené miminko přeji :kytka:

 
Alexandraf
Kelišová 7472 příspěvků 11 inzerátů 14.01.14 14:01

@Mama11 Ahoj :mavam:
Tak ja jsem si to nevybrala, ze budu jit hormony a podobny svinstvo, taky nejsem z toho nadsena :roll: zkousela jsem i bylinky po domluve s jinou doktorkou, abych se „procistila“ ale to neslo, cely se mi zase rozhazelo a bylo to naprd. Jak jsem psala, zkousela jsem i ten Metformin, ale po nem to bylo jeste horsi, sice mi bylo lip, ale cykly katastrofa :roll:
Ta cysta, jak se mi udelala, nebyla z hormonu, ale byla ze zlutyho teliska, ktery mi nezmizelo, ale naplnelo se mi krvi po ovulaci. Rikala mudr. v CARu. Mela by sama zmizet :dance: Jinak po hormonech cysty nemam, takhle byla prvni :nevim:
Uvidime, jak se dohodneme v CARu.
Jen nechapu, co je na tom extrem? :roll: Urcite to pres koleno nelameme, ale dyl uz se nam taky cekat nechce, to je snad k pochopeni :think: uz je to proste dlouhy :roll:

 
Mama11
Ukecaná baba ;) 1491 příspěvků 14.01.14 14:21

@Alexandraf Promiň, extrém vidím v té medikaci..nejdřív jsem chtěla napsat, jestli to zbytečně nehrotíš v tvém věku, ale je pravda, že pokud máš zdravotní problém, asi nemá cenu čekat na zázrak a neřešit to. Jen mi připadá, že tlačíš na pilu teď - cyklus se ti srovnal, ovulaci jsi také měla, tak proč to IVF a další zátěž? Jestli dobře počítám, je ti 21-22, myslíš, že nějaký měsíc nebo rok nelze počkat a nechat tělo oddechnout? Navíc si myslím, že další případný nezdar může zamávat s tvou už tak dost zkoušenou psychikou…myslím, že kdybys zvolnila, trochu se přestala honit za svým snem, že by to mohlo prospět věci víc a kdoví, třeba bys otěhotněla přirozeně…je vidět, že tvoje tělo začlo spolupracovat, tak bych mu víc důvěřovala, no…ale ber to jako můj pohled na věc, klidně mě pošli do háje, že mi do tebe nic není…a budeš mít pravdu, je to jen a jen tvoje věc, jak se rozhodneš :kytka: :kytka:

 
Cracky
Závislačka 2772 příspěvků 14.01.14 15:06

@maca36 no jsem zvedava, ten skok mezi jednim tydnem je moc velky :-( ve ctvrtek mam premerovani, uz ted sem z toho vyhruzena. Ja mam jen polovicni delohu a lezim v nemocnici, coz na psychiku by mi bylo lip doma, ale zase jsem pod dohledem a kvuli male musim vydrzet. Uz mi naznacovali, ze je dost mozne, ze tu budu az do porodu :(

 
Keshi
Kecalka 215 příspěvků 14.01.14 15:14

Drž se… nejsi v tom sama! :hug:

 
Aleyt  14.01.14 16:13

… měla jsem endometriózu, nepravidelný cyklus, žádnou ovulaci, cystu…čekali jsme 6 let…a pak se povedlo a VĚŘ, že se povede i tobě… :hug:

 
pavlinka77
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 14.01.14 18:37

Držím palečky at to vyjde, já jsem taky byla mladá ( pořád teda jsem :D ) snažilka a v Caru se mnou neměli problém :-)

Tvojí obvodní Dr. bych změnila, mě moje Dr. udělala po ani né roce všechno možný :kytka:
A po dvou letech jsem se dočkala, a třetí těhotenství zdárně dokončila a tědka u mě stojí roční princezna a dožaduje se dětský sušenky :mrgreen:

 
Parchant
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 7 inzerátů 14.01.14 18:44

Držím palce :palec: :hug:

 
sarkakm
Povídálka 24 příspěvků 14.01.14 18:58

Držím moc palečky a věřím, že to vyjde :) my čekáme už 6 let, je to dlouhá doba, ale jsem si jistá, že na každou z nás tam nahoře miminko určitě čekå :palec:

Příspěvek upraven 14.01.14 v 18:58

 
Čajová.panenka
Kecalka 121 příspěvků 14.01.14 19:36

Letos to určitě vyjde! Budu držet palce.

 
And-y
Ukecaná baba ;) 1265 příspěvků 14.01.14 19:48

Přeju ať se brzy dočkáte vytouženého miminka :hug: Jen teda nechápu tu doktorku. My jsme se o první dceru snažili rok a moje doktorka nám řekla že pokud to poroce nevýjde tak se mám dostavit. Bez antikoncepce jsem vůbec neměla menstruaci. Tak mi doktorka předepsala duphaston. Po 3 měsících kontrola, pak ještě jednou po dalších 3 měsících. Na té druhé mi zjistili polycystické vaječníky, tak mi nasadili clostilbegyt. A asi po dalších 3 měsících jsem měla vše srovnané, tak mi dala doktorka injekci na podporu oplodnění vajíčka, řekla přesně kdy se máme snažit a na první pokus se povedlo. Pak říkala že kdyby jsme chtěli druhé mimčo tak už to mám řešit hned po vysazení antikoncepce. Teď je to púl roku co se snažíme a je to úplně stejné akorát s tím, že duphaston a clostilbegyt mi nasadili skoro hned. Tak ještě jednou přeju hodně štěstíčka :)

 
Radkkaa
Ukecaná baba ;) 1468 příspěvků 14.01.14 22:12

Ahoj vím jak se cítíš, čekáme na čápa skoro stejně dlouho, nesmíme přestat věřit a určitě se brzo dočkáme, hodně síly a štěstí do dalšího bojování :hug:

 
Terezka s Denískem
Závislačka 3580 příspěvků 14.01.14 22:27

Gennet je úžasnej určitě vám pomůžou :hug: :hug: já sama budu už po 2 darovat vajíčka.. ten pocit, že pomůžu další budoucí mamince, aby mohla mít svoje miminko mě prostě naplnuje :srdce: :srdce: držíme palečky :hug: :hug:

 
Lisasa
Stálice 97 příspěvků 15.01.14 15:06

Vymodlene miminko… mejte pevne nervy, co nejmene stresu a ono to casem prijde. :palec:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 16.01.14 21:32

Držím moc palečky aby tam ta cysta nebyla. já jdu 20.1 do caru ohledně konzultaci a taky ohledně 1 IUI. a jinak snažíme se o miminko 20 měsíců

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama