Když se sny mění ve skutečnost

Partnerské vztahy

Toto je můj 3. deníček a rozhodla jsem se jej napsat, protože se mi splnil můj 2. životní sen.


2 komentáře

Ačkoliv je to možná nevhodné, začnu tím, že pokud se některé z Vás čtenářek nelíbil styl mého psaní v předešlých deníčcích, prosím nečtěte tento. Svůj styl nezměním, protože nehodlám měnit sebe ani cokoliv na sobě kvůli tomu, že to někomu „nevyhovuje“. Protože právě to, jaká jsem, hraje velkou roli v tom, že se mi můj 2. sen změnil ve skutečnost…

Můj život se začal měnit v pohádku dne 5. 3. tohoto roku, tedy 9 dní před mými 27. narozeninami. Z předchozích deníčků můžete vědět, že právě v tento úžasný den, který se mi navždy vryl do srdce, paměti (a dočasně i do mého pupíku), jsem se dozvěděla, že jsem těhotná.

Vím, že tenhle zázrak je v dnešní době obrovským DAREM seslaným „tam někde seshora“, nicméně i k tomuto splněnému snu přispěl ON. Kdo? BOŽSKÝ! Na eMiminu v komentářích z prvního deníčku tolik propíraný chlap mýho života.

„To jako nemá jméno?“

„Každej chlap z Horní Dolní je nazýván Božským,“ atd.

Možná překvapím - má jméno - jmenuje se David. A já sama nejlíp vím, proč ho takto tituluji, ať už zde, nebo před našimi známými, nebo kdekoliv jinde. Je to chlap, kterej mi je milujícím partnerem, pozorným gentlemanem, skvělým učitelem, parťákem a oporou. Je to chlap, kterej mi splnil můj životní sen mít miminko a 14. 9. mi splnil ten druhý a o tom chci psát…

S Davidem se znám od svých 15 let. Pokud by mi někdo před 12 lety řekl, že s tímto klukem založím rodinu a budu s ním chtít zůstat do konce života, poklepala bych si na čelo a asi bych i velmi opovržlivě něco prohodila na jeho adresu. Tehdejší Božský byl pro mě arogantní a sebestředný, namyšlený hňup!

Rok se s rokem sešel a po pár letech jsme se začali potkávat častěji, neboť jsme se pohybovali mezi stejnými lidmi, ve stejném prostředí, atd. Oba jsme tehdy byli sami. Byli jsme v „porozchodové“ fázi po dlouholetých vztazích. Začali jsme si povídat…

Naše rozhovory netrvaly hodinu, či dvě, ale čtyři nebo pět a já začala zjišťovat, že ten kluk není až tak úplně blbej a arogantní! Dokonce byl vtipnej! Dokázal mě opravdu řádně rozesmát, byl neskutečně sečtělej a inteligentní a to mi hrozně imponovalo.

Asi po 2 měsících schůzek, kafíček, potkávání se na večírcích, jsme se prostě dohodli, že to spolu zkusíme. Regulérně jsme si řekli, že spolu začneme chodit (už od začátku jsme chtěli mít ve všem jasno). :D

Měsíce utíkaly, roky nám oběma pomalu ale jistě přibývaly a já (asi jako každá ženská) začala snít o svatbě. Já osobně patřím mezi ty typy žen, které se prostě vdát chtějí. Ne kvůli papíru, „vlastnit“ někoho, ale prostě zažít ten DEN! Ten svůj den! Na toto téma jsem u Davida pochopení, či snad souhlas nenašla…

Jeho odpovědí mi vždy bylo „Ještě, že my se máme rádi i bez papíru, lásko.“

Můj kluk byl antimanželský typ. Moje vysněná svatba, která by se jednou v budoucnu právě s ním měla odehrát začala mizet v oparu slova NE…

Kapka naděje mi svitla ve chvíli, co jsme se dozvěděli, že čekáme maličkého. Ačkoliv David na manželství nikdy nebyl, je extrémně rodinný typ. V tomto období jsme se začali o svatbě bavit víc a můj drahý již nebyl tak striktní.

Postupem času byly chvíle, kdy jsem si říkala, že TEĎ by to třeba mohlo přijít. TEĎ by mohl být ten vhodný okamžik a vhodná doba! Ovšem ani jednou jsem se prstýnku nedočkala. Takže jsem raději v tu chvíli přestala doufat a snít.

14. 9. jsme odjeli do Prahy, neboť David zde měl sjednány na další den 2 pracovní schůzky. Po cestě mi sdělil, že se musíme ještě zastavit za jedním známým, že nás bude čekat v jedné restauraci za Karlovým mostem a že mě chce vidět a pogratulovat k těhotenství (již v poslední fázi). :D

Jako pokaždé, když jsme v Praze, jsme pak měli namířeno do naší oblíbené restaurace na večeři (pro ty, kdo v tom opět nebude vidět vychloubání, ale spíše doporučení, tak jen tak v „meziřečí“ Kogo ve Slovanským domě opravdu zbožňujeme). Tramvají jsme tedy přejeli z bytu na zastávku Staroměstská a odtud šli k „restauraci za Karlovým mostem“, kde už na nás měl čekat náš známý.

Tak si to tak „štrádujem“ po tom Karláku, byla už tma, most krásně podsvícen a můj Božský (úchylný rybář) se nahne přes okraj mostu a říká:

„Miláčku, myslíš, že tu jsou nějací sumci? Tady jich musí být kotel a i nad 180 cm.“

Tak se nahnu taky (přes pupek už mě to docela zmáhá) a jako správná lady prohodím mezitím, co sleduju hladinu Vltavy:

„Tak já teda osobně nic nevidím, navíc mi ty žárovky svítí do očí,“

Otočím se zpátky na Božského a…

TOHLE BYLO ONO! TO BYLA TA CHVÍLE! TO MÍSTO! Poprvé (a byla jsem ujištěna, že i naposled) jsem viděla toho mýho chlapa klečet. V ruce otevřenou krabičku s prstýnkem a z úst otázka: „Vezmeš si mě?“

Nikdy v životě nechci ten obrázek a tuto chvíli zapomenout. Bylo to to nejkrásnější, co mohl udělat. To místo, ta chvíle, to načasování, jeho oči, prostě to vše bylo nádherné, dokonalé a pro mě bezkonkurenční.

Pravdou je, že jsem nebyla překvapená pouze já, ale tím, že jsem ze sebe přes slzy a marné pokusy o nádech nedokázala vyslovit slovo o délce 3 písmen asi 2 minuty, tak jsem zaskočila i já jeho.

„A to jsem si myslel, že tvoje odpověď bude konkurovat rychlosti světla.“

JSEM ZASNOUBENÁ! CHCE SE MNOU BÝT NAVŽDY! BUDEME RODINA! JSEM NEJŠŤASTNĚJŠÍ ŽENSKÁ NA VŠECH KONTINENTECH SVĚTA!

Opět to byl ON! Můj Božský, který mi splnil vše, co jsem si v životě kdy přála! To on mi dopřál zažít ten luxus, kdy se život, který žijete, promění v pohádku.

Ať už je váš „Božský“ z Horní či Dolní (jak v některých komentářích bylo řečeno), bydlí v garsonce, nebo haciendě, jezdí ve Favoritu, nebo Bentley, vy víte, proč mu tak říkáte! Musel si to něčím zasloužit! A to je to nejvíc! Je pro vás něčím výjimečný a tak to má být. Buďte rády, že jste ho našly, protože dnes takovýho chlapa najít je jako hledat jehlu v mega-kopě sena!

Přeji všem čtenářkám jen to nej, ať je i váš život splněným snem a prožitou pohádkou…

Hodnotilo 49 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Sejda
Kecalka 124 příspěvků 27.09.15 00:29

:palec: dáváš mi naději, že MŮJ BOŽSKÝ se taky vyjádří dřív než se medvídě vyklube a ani to nemusí být tak romantický jak u tebe.
Gratuluju a trošku i závidím :kytka:

 
selena18
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 27.09.15 06:17

Uzasnej denicek, me se libej vsechny tve denicky, jsou uzasne pozitivni a ukazujou prave i to dobro co se deje :)

 
Mona111111
Kecalka 192 příspěvků 27.09.15 06:46

Krasny :kytka:

 
LennaZS
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 27.09.15 07:20

Já si taky ziju svoji pohádku, takže tvůj deníček se mi líbí. Oslovení partnera je čistě tvoje věc. Já ti jen přeji, aby jsi ho takhle krásně dokázala nazvat i za pět, deset, dvacet let.. :hug: budu se brzy těšit na deníček z porodniho sálu.. ;)

 
Cherrylee
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 27.09.15 07:42

Krásný, až mi slzicka ukapla :hug: Moc Ti to preju :kytka:
Ps: Čtu vas na Pokrocilkach, ale jsem jen v 17tt, tak zatím s prispevkama čekám a nechávám se jen inspirovat.. ;)

 
tehunehu
Ukecaná baba ;) 1199 příspěvků 27.09.15 07:51

Nazdar anděli, stává se z tebe celebrita :mrgreen: :mrgreen: :mavam:. Deníček se mi moc líbí, akorát mi tam trošku vadí to obhajování, ale zase chápu proč tam je. Možná právě díky němu se některým lidem rozsvítí :potlesk:. Až nám z toho ukápla slza do gravimlíka :lol: :dance:, taky se těšíme s prďousem na další deníček (tenhle prospal, áá už se vzbudil :lol:, nechce být na černé listině :srdce: ).

 
Nafrněná  27.09.15 09:05

Krásný deníček!
fakt ti to moc přeju :kytka:
jestli se tady objeví nějaké negativní komentáře, tak už to fakt nechápu… možná jedině od svobodných, zaprdlých žen?
Přeju krásný porod a zase se nám ozvi :mavam:

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 27.09.15 09:06

Je to krásné, užij si ten pocit :kytka:

 
domca.f.89
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 27.09.15 09:26

U nás náš prďola bude zanedlouho slavit už 1. narozeniny a moje drahá polivička se ještě nevyjádřila, takže mohu jen blahopřát a závidět. ;)

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 27.09.15 10:05

Holky, všem moc děkuji za komenty… Pro mě to byl neskutečný moment. Přeji každé z Vás, ať máte po svém boku toho nejlepšího chlapa a ať i Vám se splní ten „dívčí sen“. Je to zvláštní, ale když jsem se o tom s mojim bavila, zda se cítí jinak, tak mi odpověděl, že nad tím hodně přemýšlel a že je to fakt jiné! Intenzivější, prostě už budeme spolu napořád (aspoň doufám a udělám pro to maximum) :D
@LennaZS :lol: :lol: :lol: Kééééž by to tak bylo Lenny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Důležité ale je, aby i po těch 20 letech měl jeden ke druhému úctu

 
verusav
Závislačka 4909 příspěvků 27.09.15 10:35

Moc hezké! :srdce:

 
pajduška
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 27.09.15 10:40

Moc krásný deníček :potlesk:

 
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 27.09.15 10:51

To o Horní Dolní jsem možná někde napsala já. Mě to přišlo jen silně neoriginální a takový prvoplánově laciný. A připadá mi to tak pořád. I ta žádost :)
Ale mě do toho nic není. Jen když to tu píšeš, můžu okomentovat. Ať je to, jak je to…je skvělý, že jsi šťastná. :dance:

 
janisha5
Kecalka 261 příspěvků 27.09.15 11:25

Mě se líbí, že si na nic nehraješ, jsi prostě spokojená, to je tak skvělý a mě to baví a přeju Ti, aby to tak bylo už napořád i potom, co se narodí božšťátko :D

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 27.09.15 11:26

@Izzz pro někoho prvoplánový, pro mě kouzelný a s nápadem, neboť bych do mojeho chlapa nikdy neřekla, že by tohle udělal před lidmi. Není příliš extrovertní. Můj názor je ten, že by takovejto okamžik měl mít svý kouzlo, protože se to nestává každej den a je jedno, jestli to je na pláži, nebo doma v obýváku, jde o nápad a snahu toho chlapa udělat to neobyčejným pro tu ženskou.

 
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 27.09.15 11:29

@andilek2766 však jo. každej to má nějak. je cejtit, že jsi moc spokojená a opravdu ti to moc přeju.

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 27.09.15 11:44

@Izzz díky ;)

 
Heidi86
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 22 inzerátů 27.09.15 12:03

No vzhledem k tomu, že svatba není můj životní sen ani cíl…tak je to pro mě celkem pasé, ale gratuluji Ti, že se Tobě splnilo to po čem toužíš ;-)
Buďte šťastní a hlavně zdraví ;-) :mavam:

 
LennaZS
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 27.09.15 12:03

@Izzz že zrovna Tebe s tou profilovkou oslovení Božský nenadchne?? :mrgreen: :mrgreen: to bych nečekala.. :lol: andílku, já ti/vám držím moc palce… :hug:

 
ledovec
Zasloužilá kecalka 514 příspěvků 27.09.15 12:54

Pěkné, čtivé, sem si pobrekla. :,(
Akorát moc toho obhajování, sice vím proč to tam píšeš, je to tvoje věc jak ho jmenuješ. Držím palce do dalších šťastných let. :mavam:

 
reinkarnace
Závislačka 4433 příspěvků 27.09.15 13:05

Přestože tvé předchozí deníčky se mi vyloženě nelíbily, možná si to neuvědomuješ, ale tento je napsaný jinak. Tu „chvíli“ jsi popsala fakt hezky, úplně jsem tam stála taky. Přeji hodně štěstí a další podobně (skromně) psané deníčky, protože někdy míň je víc :kytka:

 
Lenka 80  27.09.15 13:34

Krasny denicek :-) preji hodne stesti :-)

 
Kačka94
Kecalka 214 příspěvků 27.09.15 15:25

Moc krasny :potlesk:

 
pe-terka
Extra třída :D 11297 příspěvků 27.09.15 15:27

Deníček fajn, Tvé štěstí Ti upřímně přeju a hlavně, ať vám vydrží co nejdýl :kytka:.
Jinak mě je vesměs šumák, jak kdo koho oslovuje (pokud to není vulgární), ale zrovna Božský mi zní prostě teatrálně, okázale. Věřím, že to tak nemyslíš, ale pocitově to tak prostě vnímám. Zatrpklá nejsem, jsem dlouhou řadu let vdaná spokojená mamina pěti dětí.
Tak ať se daří, jsem zvědavá na další (asi už porodní) deníček :kytka:.

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 27.09.15 16:20

@pe-terka tyyyy brdo 5deti klobouk dolu pred tebou! Smekam slamáček :)

 
ZuzaMi
Ukecaná baba ;) 2048 příspěvků 27.09.15 17:49

Krásné! :) Přeju moc moc štěstí do dalších let! :hug:

 
RomanaBl
Závislačka 3159 příspěvků 27.09.15 18:14

Krásný deníček, nádherný příběh :-) člověk se tak krásně zasni a abych přiznala tak i slzička ukápla :-) přeji Vám do života jenom to nejkrásnější a ať si život užíváte i nadále tak krásně jako v pohádce :-) a plnění souhlasím..i pro mě je Můj přítel pan božský ať už je z horní dolní nebo od kud koliv :-)

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 27.09.15 18:30

@RomanaBl Krásně se to čte tolik pozitivních slov. Děkuju moc a ať je Tvůj Božský Božským napořád ;) Vidím že před 9dny TP… Uuuuuuž? ;)

 
LaTera
Kecalka 162 příspěvků 27.09.15 20:53

Tyjo ja mela snad i husi kuzi… :) krasny :potlesk:

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 27.09.15 20:57

@LaTera to je milé… Je neuvěřitelné, že prostřednictvím písmen, mohou mé zážitky vyvolat v někom emoce. Děkuju. ;)

 
pe-terka
Extra třída :D 11297 příspěvků 27.09.15 21:15

@andilek2766 Děkuju :lol:. Ale pokorně musím konstatovat, že jsou tu i lepší :oops: :D

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 27.09.15 21:38

@pe-terka nepředstavitelné :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
pe-terka
Extra třída :D 11297 příspěvků 27.09.15 23:29

@andilek2766 To se někdy v tom životě tak semele :D. Pokud mám mluvit za sebe, tak když jsem porodila první dítě, v životě mě nenapadlo, že si to zopáknu ještě 4×. No, člověk míní, život mění. Ale jsme i za ty naše „nadplány“ moc vděční :*.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26455 příspěvků 28.09.15 08:15

Tento denicek je moc hezky, preju vsem lidem lasku :srdce: :srdce: :srdce: ;)
Njn uprimne pro me je slovo Bozsky :mrgreen: Ale co tobe se to tak libi, to je v poradku.Kdy mate svatbu??Drzim palecky i k porodu :palec: :palec: :palec: :palec: :srdce:

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 28.09.15 13:03

@pomenkova datum máme 27.8. ještě řešíme, zda bude volné 3.9. :)

 
Terdul  28.09.15 13:39

Andílku, taky se moc těším na deníček k porodu miminka, doufám, že přijde. Přeji ti, ať tvá/vaše pohádka neskončí.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26455 příspěvků 28.09.15 14:26

@andilek2766 Tak hodne stesticka :hug: :hug: :hug: :srdce:

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 28.09.15 14:44

@pomenkova tak právě mi byl potvrzen termín 3.9.! 2.1. začal náš vztah a 3.9. bude svatba - to se bude dobře pamatovat :D

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 28.09.15 14:45

@Terdul Děkuju mooooc jsi moc hodná. O porodu určitě napíšu o to vás holky nepřipravím! Já když si čtu porodní deníčky, tak má barva se promění v šedo-zelenou :mrgreen: :mrgreen:

 
biskupka
Kecalka 287 příspěvků 28.09.15 20:27

Mě se tento pohodový a nanic si nehrájící styl deníčků moc líbí, kor když je vše jak má být :-). Přejem jen to nej nej. :srdce: :srdce:

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 28.09.15 21:20

@biskupka moc děkuji… Nádherná profilová fotečka! Ti dva andílci jsou neskuteční gratuluji :potlesk: :palec: :palec:

 
svycarka
Kelišová 6843 příspěvků 29.09.15 09:24

Preji vam hodne, hodne stesti na spolecne ceste zivotem :kytka:
Denicek se mi libil. Je pohadkove pozitivni :palec:

 
Barunka93
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 29.09.15 14:22

Krásný příběh :D, hold pár „dokonalých“ chlapů ještě existuje :D

 
RomanaBl
Závislačka 3159 příspěvků 29.09.15 15:04

@andilek2766 však na tak pozitivní deníček snad ani negativní reagovat nejde :-) a pokud někdo reaguje negativní tak asi neví co to je zaživat pohádku :-) jen tak dál :-*
Jj už to mame za sebou 19.9.2015 se nám narodil Matyášek :-)

Příspěvek upraven 29.09.15 v 15:05

 
andilek2766
Závislačka 2760 příspěvků 29.09.15 21:04

@RomanaBl jééé gratuluju a maličký si vybral krásné datum. Já už se toho našeho prcka nemohu dočkat :srdce:

 
verča3636
Stálice 91 příspěvků 01.10.15 09:16

Jsem velká romantička, to byl úchvatný deníček.

 
LoveIsInTheAir
Povídálka 12 příspěvků 05.10.15 00:28

Moc gratuluji Luci!!! :kytka:to je překvapení :potlesk: Ať jde vše jako po másle :hug:

 
LoveIsInTheAir
Povídálka 12 příspěvků 05.10.15 00:28

Moc gratuluji Luci!!! :kytka:to je překvapení :potlesk: Ať jde vše jako po másle :hug:

 
Emma.Dv.
Nováček 9 příspěvků 05.10.15 13:47

To jako vážně?? :mrgreen: mě se totiž stalo něco podobného. S přítelem jsme spolu něco málo přes 5 let, máme spolu dítě, ale ke svatbě to zatím nijak nesměřovalo. Až teď, když jsme jeli na pálavské vinobraní, rozhodli jsme se, že si to tam o pár dní ještě prodloužíme.
Hned v pondělí 14.9.2015 jsme šli na Svatý kopeček v Mikulově a co se tam nestalo. Koukáme na ten krásný výhled a najednou přítel klečí a žádá mě o ruku!! V tu chvíli jsem byla úplně mimo a také mi trvalo hódně dlouho, než jsem řekla ANO :D každopádně vím, jak se cítíte, a moooc gratuluji! :) :)

 
brumdinka
Generální žvanilka 23308 příspěvků 09.10.15 20:07

Hezký a já ti jen přeju at´to samé napíšeš i po deseti, dvaceti a více letech, pak to bude totiž opravdu on :kytka:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama