Když už jsme tady, tak jdem na to :-)

Příběh o tom, jak nečekaně může přijít porod bez varování...

Když už jsme tady, tak jdem na to :-) Když už jsme tady, tak jdem na to :-) Zdroj: Shutterstock

Když už jsme tu tak jdem na to…
Hurá, celé těhotenství je u konce a vidina zavázání si tkaniček je na dosah. Plánovaný termín 24. 4. už dávno ta-tam, další kontrola 27. 4. přesunutá ze strany nemocnice až na 29. 4. :zed: Fajn, den D je tu, 29. ráno vstávám, chystám se na kontrolu… už skoro odcházíme a v tom mi v hlavě naskočí: „Vem si sebou radši tašku.“ Zasměju se sama sobě, že už nevím, jak porod přivolat. Dorazíme do porodnice, kontrola ozev, tlak a čekám v čekárně na vyšetření od paní doktorky. Jsem na řadě :dance: Ve dveřích se mě paní doktorka ptá, jak se cítím a já s vtipem odpovídám, že fajn a když už je tak hezky, dneska by to šlo a mohlo by se jít na svět. Paní doktorka oceňuje, že i jako balón mi zůstává nadhled a směje se se mnou. Mezitím mě pošle se svléknout a smích ji přechází ve chvíli, kdy zpoza plenty volá: RODÍME. Ano přímo v ordinaci, bez jediného varování mi praskla voda.
Nevím, jestli větší šok prožila doktorka i sestřička, které tomu asi nevěří ještě dneska, protože podle jejich slov „Tak tohle jsme tu ještě nezažily.“, to byla premiéra nebo nic netušící přítel, který čekal před ordinací :lol: :lol:

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
691
29.11.21 20:47

No nevím, nějak se mi nechce věřit tomu, že by doktorka na gyndě (nebo v porodnici??) byla naprosto vyjevená z toho, že ženské, která pět dní přenáší, nečekaně v ordinaci praskne voda… ale budiž. :)
Tak snad vše dobře dopadlo a ty i mimčo jste v pořádku a zdraví :andel:

  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
1.12.21 10:53

Gratuluji k miminku. To jsi porodila překotně v ordinaci?

  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.12.21 12:46

@amalka3455
Děkuju :srdce:, sice byl start rychlý, ale stacili jsme se přesunout o patro níž na porodní a malá se nakonec narodila až za pár hodin

  • Zmínit
  • Nahlásit