KOHOUT VE ZNAMENÍ BLÍŽENCŮ 20.05. 23:54 - 21.06. 07:53

Ostatní

V tomto případě je nestálost, nedůslednost a rozporuplnost Blíženců vylepšována Kohoutovou pracovitostí a zálibou v přesnosti. Je to nápaditý člověk, který vyjadřuje co si myslí, s věcnou a strohou otevřeností a upřímností a dostává se k jádru věci bez okolků a beze strachu z následků. Kohout ve znamení Blíženců je nedůtklivý vůči kritice a sebemenší narážka na jeho osobu nebo kritika jeho názorů způsobují, že uhýbá a vzdává se. Kohout je v této kombinaci pestřejší a křiklavější. Je to člověk luskající prsty, neustále horečně shánějící „kšefty plný života, s dobrým úmyslem, organizačním a praktickými inspiracemi, tužbami a cíli.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ KOHOUTA
Již jako dítě je človíček narozený ve znamení Kohouta velice iniciativní. Dobrý student, který všechno rychle pochopí a rychle se všemu naučí. Pilný a přičinlivý tvoreček, který vás bude bez přestání bombardovat otázkami a bude chtít znát na všechno odpověď. Můžete se spolehnout, že bude úspěšný ve studiu nebo v čemkoli jiném, pokud ho to baví a přitahuje, protože je vnímavé, inteligentní a precizní. Pokud ho zajímá četba, může z něho být přímo knihomol.
Dítě ve znamení Kohouta bývá spořádané a upravené. věci vykonává ve správném pořadí, ale zároveň vás toto pedantské a velice náročné stvořeníčko může svým puntičkářstvím pořádně pozlobit. V projevování názorů rozhodně není nijak zdrženlivé - naopak, všechno ví a zná nejlépe. Dovede ze všech dětí nejlépe našetřit peníze, které dostává jako kapesné. Hádá se o bezvýznamné malichernosti a i ty nejjednodušší věci plánuje s vojenskou přesností a precizností.
Toto dítě bývá široko daleko nejostřejším kritikem. Buďte však rádi, přestože vás tím často zraňuje a jste jeho jednáním pobouřeni. Je to tím, že Kohout je čestný, charakterní a nenávidí pokrytectví a přetvářku. jeho ostrá kritika a bystrá odhalení jsou jen faktickým konstatováním skutečnosti bez jakéhokoliv postranního úmyslu. Někdy může být i skutečně překvapené, že se rozzlobíte, když se tak poctivě snaží, aby vás upozornilo na všechny vaše chyby a nedostatky. přitom se samozřejmě nemůže starat ještě o to, co si o něm ostatní myslí. je to skutečně svobodný a nezávislý duch, který si prostě musí říci to své.
Dítě se znamením Kohouta je vůči svým rodičům velice náročné, ale právě tak je i spolehlivé. Rozhodně není zvyklé prosit o pomoc; i u druhých se mu slabost a závislost oškliví. tyto vlastnosti nenávidí. Pokud uděláte nějakou chybu, bude první, kdo si jí všimne, a ihned vás na ni upozorní. nemůže si pomoci, je to prostě součást jeho povahy. Má však také silné „šéfovské" tendence, takže pokud si na to nedáte dobrý pozor, vaše malé kuřátko za chvíli začne řídit váš život.
Optimistický a neohrožený Kohout nikdy nezmění svůj zvolený kurs, i kdyby ho odsuzoval celý svět. Můžeme jen bezmocně sledovat, jak se po hlavě řítí kolem útesů, protože jakmile si jednou vezme něco do hlavy, nenechá si to vymluvit a nepřijme žádnou radu. nezbývá než se modlit, aby některý z jeho fantastických plánů vyšel. Dítě ve znamení Kohouta není nikdy příliš praktické ve věcech týkajících se jeho vlastního života. Ale možná jednou, kdo ví, jeho neslýchané riskantní plány vyjdou a on bude velký. Mnoho milionářů se narodilo právě v roce Kohouta a kromě vztahu k penězům měli všichni společnou ještě jednu věc - byli výstřední. Co vám u dítěte ve znamení Kohouta nejvíc bere nervy, je, že je absolutně slepé k jakýmkoli vlastním chybám a nedostatkům. Vůbec se nenamáhejte s ním polemizovat; nemá to smysl a je to zbytečná ztráta času, protože nikdy neuzná, že nemá pravdu. prostě pravdu má a žádná „ale" neexistují.
Souhrnně lze tedy říci, že mocný a oslňující Kohout má mnoho báječných schopností (které vám nepochybně při jakékoli příležitosti rád pečlivě vyjmenuje), ale i řadu osobních zvláštností. nikdy nevolí střední cestu, ale jde vždy z extrému do extrému. S Kohoutem budete buď plavat, nebo se potopíte. jeho postoj vyjádřený heslem „buď mne miluj, nebo jdi pryč" znamená, že pokud ho chcete podporovat, musíte ho brát takového, jaký je.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Safira
Kecalka 360 příspěvků 22.05.05 10:48

Ahoj Stefinko,
pěkný horoskop,musím se podívat jestli má nejstarší dcera není ve znamení kohouta moc věci tam na ní sedí :-)).Jinak já mám termín až 20.7. takže to bude ráček nebo lev když bych přenášela, no tak uvidíme,jestli potom najdeš i na tohle znamení nějaký horoskop ráda si ho pak přečtu,ale to má ještě chvilku čas.Zatím přeji hezký slunečný den a ppozdravuji všechny čekatelky
Monika 31+6

 
stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 22.05.05 11:58

Ahoj, dávám je sem pravidelně, tak se můžeš těšit.
Pravda, není to poctivý horoskop, taková zkratka pro potěšení, ale mně se líbí.
Stefinka

 
Anonymní  23.05.05 15:59

Ahoj Stefinko,
diky za skvely horoskop. TP mam 10.6., coz znamena, ze budeme mit doma zrovna takovyho malyho generala:-)) Hodne jsem se pobavila, doufam jen, ze zivot nektere zminene vlastnosti u ditka prece jen trochu obrousi, jinak nas doma ceka peklo:-))
aja 38.tt

 
Julda
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 23.05.05 20:18

Stefinko, můžu se zeptat odkud čerpáš informace? Já mám narozeného kluka 21.5.2004 v 11,00 a myslím, že by měl být blíženec, ale nejsem si jistá, jestli ještě není býk, protože každý rok to může být jinak. Mohla by jsi mi to zjistit.

Díky Julda z jarních miminek

Vložit nový komentář