KOHOUT VE ZNAMENÍ PANNY 23.08. 01:51

Ostatní

Neuvěřitelně jistý Kohout, který stojí oběma nohama pevně na zemi. Protože jsou obě znamení silně excentrická, může nás uvést do rozpaků svými neobvyklými přednostmi a úsilím po dokonalosti. Jeho jasné a logické myšlení ho předurčuje pro duševní činnost. Učí se celý život, a když jde o cokoli z jeho oboru, můžete mu absolutně věřit. Jako chodící encyklopedie jen velice zřídka udělá chybu nebo nemá pravdu. S úzkostlivou pečlivostí registruje každičkou informaci, která by mohla mít význam pro blaho budoucích generací. Miluje různá schémata, diagramy a grafy a je nevyléčitelně orientován na práci. Pokud jde o negativní stránky, je třeba si uvědomit, že obě znamení mají zvláštní zálibu ve věčně nespokojeném šťourání a kritice.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ KOHOUTA
Již jako dítě je človíček narozený ve znamení Kohouta velice iniciativní. Dobrý student, který všechno rychle pochopí a rychle se všemu naučí. Pilný a přičinlivý tvoreček, který vás bude bez přestání bombardovat otázkami a bude chtít znát na všechno odpověď. Můžete se spolehnout, že bude úspěšný ve studiu nebo v čemkoli jiném, pokud ho to baví a přitahuje, protože je vnímavé, inteligentní a precizní. Pokud ho zajímá četba, může z něho být přímo knihomol.
Dítě ve znamení Kohouta bývá spořádané a upravené. věci vykonává ve správném pořadí, ale zároveň vás toto pedantské a velice náročné stvořeníčko může svým puntičkářstvím pořádně pozlobit. V projevování názorů rozhodně není nijak zdrženlivé - naopak, všechno ví a zná nejlépe. Dovede ze všech dětí nejlépe našetřit peníze, které dostává jako kapesné. Hádá se o bezvýznamné malichernosti a i ty nejjednodušší věci plánuje s vojenskou přesností a precizností.
Toto dítě bývá široko daleko nejostřejším kritikem. Buďte však rádi, přestože vás tím často zraňuje a jste jeho jednáním pobouřeni. Je to tím, že Kohout je čestný, charakterní a nenávidí pokrytectví a přetvářku. jeho ostrá kritika a bystrá odhalení jsou jen faktickým konstatováním skutečnosti bez jakéhokoliv postranního úmyslu. Někdy může být i skutečně překvapené, že se rozzlobíte, když se tak poctivě snaží, aby vás upozornilo na všechny vaše chyby a nedostatky. přitom se samozřejmě nemůže starat ještě o to, co si o něm ostatní myslí. je to skutečně svobodný a nezávislý duch, který si prostě musí říci to své.
Dítě se znamením Kohouta je vůči svým rodičům velice náročné, ale právě tak je i spolehlivé. Rozhodně není zvyklé prosit o pomoc; i u druhých se mu slabost a závislost oškliví. tyto vlastnosti nenávidí. Pokud uděláte nějakou chybu, bude první, kdo si jí všimne, a ihned vás na ni upozorní. nemůže si pomoci, je to prostě součást jeho povahy. Má však také silné „šéfovské" tendence, takže pokud si na to nedáte dobrý pozor, vaše malé kuřátko za chvíli začne řídit váš život.
Optimistický a neohrožený Kohout nikdy nezmění svůj zvolený kurs, i kdyby ho odsuzoval celý svět. Můžeme jen bezmocně sledovat, jak se po hlavě řítí kolem útesů, protože jakmile si jednou vezme něco do hlavy, nenechá si to vymluvit a nepřijme žádnou radu. nezbývá než se modlit, aby některý z jeho fantastických plánů vyšel. Dítě ve znamení Kohouta není nikdy příliš praktické ve věcech týkajících se jeho vlastního života. Ale možná jednou, kdo ví, jeho neslýchané riskantní plány vyjdou a on bude velký. Mnoho milionářů se narodilo právě v roce Kohouta a kromě vztahu k penězům měli všichni společnou ještě jednu věc - byli výstřední. Co vám u dítěte ve znamení Kohouta nejvíc bere nervy, je, že je absolutně slepé k jakýmkoli vlastním chybám a nedostatkům. Vůbec se nenamáhejte s ním polemizovat; nemá to smysl a je to zbytečná ztráta času, protože nikdy neuzná, že nemá pravdu. prostě pravdu má a žádná „ale" neexistují.
Souhrnně lze tedy říci, že mocný a oslňující Kohout má mnoho báječných schopností (které vám nepochybně při jakékoli příležitosti rád pečlivě vyjmenuje), ale i řadu osobních zvláštností. nikdy nevolí střední cestu, ale jde vždy z extrému do extrému. S Kohoutem budete buď plavat, nebo se potopíte. jeho postoj vyjádřený heslem „buď mne miluj, nebo jdi pryč" znamená, že pokud ho chcete podporovat, musíte ho brát takového, jaký je.

Theodora Lau

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  23.08.05 02:13

Stefinko, že máš ještě žaludek na to abys tu něco psala! Pokud psát chceš, tak radši vysvětli své výmysly a lži! Na takové podvodníky jako jsi ty tu není nikdo zvědavý!!!!!!!!!!­!!!!!!!
 Jana

 
Anonymní  23.08.05 11:26

Já teda nevím, že pořád někoho baví se navážet do Štefinky. V nadpisu článku je, že je od ní, tak to prostě nemusíte číst.
Jinak taky nevěřím všemu co se týkalo Jarinky a MirkyOV, ale ostatní příspěvky od Štefinky byly super a velmi poučné. Takže Štefinko, hoď to za hlavu, vždyť se zas tak moc nestalo.
papa I.

Vložit nový komentář