Krásný začátek se špatným koncem

Prázdná náruč

Moje láska, moje štěstí, moje všechno. Tohle vše se během kratičké doby zhroutilo jako domeček z karet. Je to těžké, ale můj andílek mi prostě chybí a chybět bude!

Jsou to už sice dva roky co mi do nebíčka odešla moje holčička, ale pořád mi hrozně chybí, stýská se mi a brečím.

Bylo mi tenkrát už skoro 21 let, když jsem svému příteli, se kterým chodím už od 17 let oznámila, že spolu budeme mít miminko, že jsem těhotná. On vyskočil, dal mi krásnou pusu se slovy: „lásko, miluji tě, udělala jsi mi hroznou radost“. Co se pak odehrávalo v noci nemusím doufám říkat, to už si domyslíte že?

Těhotenství probíhalo až na pár týdnů nevolností, nechutenství a zvracení přímo ukázkově. Přítel se mnou šel na první navštěvu k doktorovi a pak chodil i na všechny ostatní kontroly. Když jsme byli na ultrazvuku v 18. tt, kde nám doktor sdělil, že to bude holčička, tak se tam málem rozbrečel, jak byl šťastný. Budeme mít malou princeznu říkal a oči mu svítily jako lucerničky (kdyby tenkrát věděl, co nás potká) - fuj a už začínám brečet! Ve 26. tt jsme se objednali do Genetu na 4D ultrazvuk, kde nám na 100% potvrdili tu holčičku. Byla to nádhera pozorovat to malé stvoření jak zvedalo ručičku, převalovalo se ze strany na stranu, koukat na její srdíčko - no zkrátka nádhera. No a po 29. tt jsme začali pořizovat výbavičku a kočárek. Jelikož jsem neměla po kom dědit, tak jsme museli kupovat vše nové. Ale co, říkal přítel, je to naše první miminko, tak si zaslouží všechno nejlepší.

Přítelovi rodiče nám řekli, ať si vybereme kočárek jaký se nám líbí a oni že nám ho koupí - a moji rodiče zase řekli, že nám zaplatí pro malou postýlku a monitor dechu Nanny - to bylo od obou rodičů moc hezké a my jsme za to byli moc rádi. No a my sami jsme nakoupili to ostatní.

Ve 35. tt jsem začala chodit do porodky na monitory, kde malá ukazovala co umí! Už v bříšku byla docela rozdováděná. Pomalu se mi blížil termín porodu a já začínala být čím dál víc nervóznější, přítel mi říkal: „lásko moje to bude dobré, to zvládneš, jsi moje statečná holka“.

Jednoho dne, to už jsem měla 4 dny po termínu, to už jsme byli na kontrole a na pásech, mi doktor řekl: "Slečno, vy už jste otevřená na 2,5 cm, tak si vás tu asi už necháme. Já mu říkám, že se cítím zcela v pohodě a že mi nic není a že mi neodešla ještě ani hlenová zátka a že nechci ještě do nemocnice, když se nic neděje. Tak dobře, mi řekl, ale jakmile se něco začne dít nebo po odtoku plodové vody okamžitě přijedete, ano? Stejně si myslím, že běhěm pár hodin, maximálně zítra tu budete nazpátek. Slibuji, pane doktore! Tak jsme jeli ješte nakoupit a pak už domů (mimochodem, ten pan doktor v nemocnici byl i můj doktor ke kterému jsem chodila do poradny). Přijeli jsme domů a já jsem se šla natáhnout, byla jsem už po tom celém dni unavená.

Asi jsem musela na pár minut zabrat, protože jsem nezaregistrovala, že mě přítel přišel přikrýt. Probudila jsem se asi po hodině - chtělo se mi strašně moc čůrat - a ejhle - na papíru jsem uviděla krvavý hlen - odešla mi zátka. Řekla jsem to příteli a ten hned tak už vyrazíme? Já mu říkám - prosím tě, buď v klidu nic se neděje. Šla jsem do kuchyně, abych si připravila něco k jídlu, když v tom mě tak divně píchlo v podbřišku, až jsem se musela chytnout stolu. Říkám si, aha, to bude dobré. A ono ne, protože se to takhle opakovalo asi 4×. Pak byl na chvilku klid a pak znova se ty bolesti objevily a tak jsem se koukala na hodinky a bolesti se dostavovaly každých 7 minut. Miláčku? Volám na přítele - přiběhl okamžitě a já mu říkám - mám bolesti! Tak už vyrazíme? Říkám mu, asi jo, já si skočím ješťě do sprchy a navečeřím se, protože v porodnici mi dají najíst až po porodu!

No, ve sprše jsem měla takové bolesti, že jsem myslela, že nevylezu ven! Když jsem vylezla ven, tak to trošičku povolilo, takže jsem si sedla a navečeřela se. Při posledním soustu mě chytila taková bolest, až mi zaskočilo. Najednou podle hodinek už jsem měla bolesti po 4 minutách až jsem je musela začít zhluboka prodýchávat. Miláčku, hrozně to bolí a on mi říká, pojď, už jedeme! Sedli jsme do auta a najednou ryc a praskla mi voda! Prosím tě, promiň mi to, říkám Radkovi - to nevadí zlato a dal mi pusu! V autě už jsem měla bolesti co 3 minuty a myslela jsem, že bolestí pojdu! Když jsme zaparkovali a vyrazili směr vchod do porodky, najednou se proti nám vynořil můj pan doktor. A jéje já jsem říkal, že se ještě dneska uvidíme slečno Skálová! No tak pojďte, váš porod si osobně ohlídám, i když už jsem byl na odchodu.

Na příjmu se mnou v obrovských bolestech sepsali vše potřebné a přišel „můj pan doktor“, prohlédl mě a říká - maminko, ozvy miminka jsou výborné a vy jste otevřená na 6 cm, takže urychleně na přípravu a já si vás za 20 minut přijdu zkontrolovat! Já už to nevydržím! Na přípravě mi udělali jenom klystýr, protože oholená už jsem byla z domova. Řeknu vám, že klystýr je v době porodu báječná věc. Když jsem vycházela ze záchodu, měla už jsem takové bolesti (2 minuty), že jsem už málem lezla po zdi. Říkám Radkovi, ať zavolá sestřičku, že mě to hrozně moc bolí. Sestřička přišla, koukla na mě, zvedla telefon a říká, pane doktore, hned přijďte. Doktor přišel a s úsměvem říká - akorát jsem se sem chystal Já říkám, nedělejte si srandu, hrozně moc už potřebuju tlačit.

Koukl na mě a říká, je to na 10 cm a jdeme na to! Přítel mi pomohl na křeslo a já konečně začala tlačit! Tlačila jsem ze všech sil a na 4 zatlačení byla naše dcerka Terezka na světe s krásnými mírami 3430gr a 51cm. Radek měl tu čest a přestřihl pupeční šnůru a zvládl to bravurně. Položili mi maličkou na bříško a já se v tu chvíli štěstím rozbrečela. Sestřička si vzala malou vedle na ošetření a přítel šel s ní! Za chvíli ji on sám se slzami v očích, krásně zabalenou v růžové dece přinesl, a dal mi ji do náruče a řekl mi, miláčku děkuju ti a strašně tě miluji. Dvě hodiny nás nechali o samotě pak nás odvezli na nadstandard, kde mi Radek pomohl konečně do sprchy.

Navečer už jsem byla tak vyčerpaná, že jsem poslala Radka domů, aby se pořádně vyspal a přijel až druhý den. Když odjel, poprosila jsem sestřičky, jestli by vzaly malou na noc na společný pokoj, protože jsem hrozně vyčerpaná a potřebovala bych si trochu odpočinout.

Když to shrnu, tak od začátku, co mi odešla zátka přes bolesti až po porod (BEZ NASTŘIŽENÍ), to trvalo 1,5hodiny. Takhle rychlé jsem ho nečekala ani já! Pátý den nás pouštěli domů a my jsme byli nejštastnější na světě.

Co se dělo pak by mě ani ve snu nenapadlo, že by se zrovna nám mohlo stát. Malá krásně rostla a prospívala a dokonce se začínala už smát.

Jednou večer, když jsem ji nakojila a dávala do postýlky, tak se mi zdálo, že má Terezka trošku teplotku, tak jsem ji čelíčko otřela vlažným hadříkem, zapnula monitor a šla vedle do obýváku. Každou chvíli jsem jí chodila kontrolovat, jestli je v pořádku, a byla. Bylo asi pul 12 v noci, když se malá probudila s hrozným pláčem. Letěla jsem jako střela do pokoje - Terezka byla v obličeji zarudlá, na čelíčku měla krupičky potu! Celá hořela. Okamžitě jsem volala na Petra, ať jde pro auto, že jedeme na pohotovost. Když jsme tam přijeli, malou si vzala sestřička a odnesla ji k doktorovi. Já jsem mezitím na chodbě začala Radkovi brečet v náručí, protože jsem měla nervy na pochodu z té nejistoty. Asi po hodině přišel doktor. Řekl nám, že malou vyšetřil a okamžitě ji poslal na dětskou JIPKU, měla horečku 40,1, nález na plicích po poslechu - a po rentgenu i nález na plicích - takže diagnóza zněla: akutní zánět na plicích. No, v tu chvíli se mi podlomily kolena až mě musel Radek podepřít. Zeptala jsem se doktora, jestli ji můžu vidět - řekl mi, že ano, ale jenom přes sklo! Řekl mi, ať jedeme domů, že na jipce s ní stejně být nemůžeme, že kdyby se cokoliv změnilo, že nám dají okamžitě vědět anebo si máme zavolat za 2 hodiny.

Když jsme teda po dvou hodinách volali, tak nám řekli, že se její stav nezměnil a ať si zavoláme druhý den rano po vizitě. Místo volání jsme tam hned po probuzení jeli a šli jsme rovnou za doktorem a ten nám řekl, že se její stav ani nezlepšil, ale ani nezhoršil - pořád měla velmi vysokou horečku a chraptěla při poslechu. Tenhle její stav trval trval 7 dní než nám volali z nemocnice, že stav naší malé se prý trochu zlepšil, trochu klesla horečka a méně chraptěla. To byla pro mě báječná zpráva a doufala jsem, že všechno se brzo zlepší a bude jen a jen lépe. Bohužel jsem se strašně zmýlila! V té době jsem měla nervy už tak v pr.....!, že jsem už málem zkolabovala - až mi museli něco píchnout na uklidnění. Po příjezdu domů z nemocnice nám chvíli poté volali, že stav naší malé se náhle prudce zhoršil a že máme hned přijet. Po příjezdu do nemocnice nám lékař řekl, že malá začala mit velké problémy s dýcháním a museli jí napojit na umělou plicní ventilaci, která jí pomáhá dýchat a opět jí naskočila vysoká horečka. V tu chvíli jsem se skácela k zemi a probrala jsem se až po chvíli na posteli na vyšetřovně. Chci jí vidět, říkám doktorovi a on na mě, že to není dobrý nápad, že prý je malá sama hadička. Říkám, chci jí vidět, je to moje dítě. Tak mě i mého přítele doktor zavedl za Terezkou. Když jsem jí zahlédla, tak se mi opět podlomila kolena a tentokrát mě chytil doktor kterému jsem se i rozbrečela v náručí. Brečela jsem a brečela, dokud mě doktor s Radkem nevyvedli z jipky ven. Dostala jsem léky na uklidnění a poslali nás domů, že máme zase přijet další den po obědě. Modlila jsem se, aby naše maličká byla o trochu lepší. Druhý den ráno nám volali z nemocnice, že se stav Terezky opět rapidně zhoršil a že máme okamžitě přijet.

V nemocnici nám lékař řekl, že Terezka přestala dýchat a museli ji oživovat, podařilo se to, ale její stav je prý velice važný a prý byjsme měli počítat i s nejhorším. Pane bože, říkám, zachraň naší dcerku, musela jsem si sednout, protože se mi udělalo zle a málem jsem se pozvracela. Chtěla bych si jí pochovat, prosím vás, pane doktore. Oblékli nás a vzali za Terezkou - sestřička s lěkařem mi ji položily do náručí a já jsem se opět rozbrečela - byl to hrozný pohled na to malé bezbranné stvoření, které je světlem našeho života. Stáli jsme tam a chovali jsme naší malou - když začal jeden přístroj podivně pípat. Lékař nám sdělil, že naší malé postoupil zánět i na srdíčko a to začíná selhávat. Že je plná léků, které ji udržují při životě, ale ne nadlouho - že její telíčko už to dlouho nevydrží.

Najednou jsem se zeptala doktora, jestli by byl tak hodný a nechal mě a mého přítele s naší Terezkou o samotě. Odešel a my tři jsme spolu zůstali naposledy sami! Když jsem se podívala na Terezku, tak asi z posledních sil máchla ručičkou a položila mi jí na prsa. To už jsem brečela tak, až jsem se zadýchávala. Dala jsem svojí holčičce pusinku a v tu chvili jsem uslyšela za sebou, jak začal pípat přistroj, který prý zajištoval životní funkce a kontroloval dýchání. Moje holčička, moje sluníčko po 13 dnech svůj boj prohrála a zemřela nám v náručí. Radek začal tiše brečet a já, když mi malou vzali z náručí, jsem se složila úplně a při pádu jsem si způsobila tržnou ranu na hlavě! Když mě doktor vyšetřil, tak Radek zavolal tu zprávu rodině. Potom jsme jeli rovnou zařídit vše potřebné. Týden na to jsme měli s naši holčičkou rozloučení v kruhu rodinném a za dva dny jsme si jeli vyzvednout její urničku, kterou máme dodnes v pokoji na poličce a kde poctivě každou neděli dopoledne zapalujeme svíčku pro našeho andílka. Celý rok jsem chodila jako tělo bez duše, než jsem začala pomalinku zase žít a normálně se bavit s lidmi okolo sebe. Po tom roce jsme se s přítelem rozhodli, že se pokusíme o další miminko - povedlo se a já jsem opět těhotná v 37+5tt a trnu hrůzou, jak to vše dopadne!

Děkují moc všem, kteří dočetli až sem, protože jsem vždy měla talent na slohy a taky bych chtela vzkázat naší holčičce, že jí moc milujeme a navždy zůstane v našich srdíčkách a ať dává na svého svého sourozence v mém bříšku pozor!

Děkujeme!

Ester a Radek

Hodnotilo 38 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 12.05.11 07:25

Pane Bože, tak tehle deniček mě rozbrečel uplně totálně. Je mě to strašně moc líto, přeji Vám jen a jen to dobrý, uvidíš že mimi co čekáš bude v pořádku a bude vám dělat moc radosti. Jsi stejně stará jako já, moc Tě obdivuju a posílám :hug: :hug: :hug: :hug:

 
cherubínek
Kelišová 7257 příspěvků 12.05.11 07:27

Nádherně napsaný deníček :kytka: . Tvojí holčičky je mi strašně líto,ale je krásný, že čekáš další miminko a přeju ti aby to tentokrát všechno dobře dopadlo a ono to dobře dopadne,neboj :kytka: :kytka: :kytka:

 
Mijunka
Kecalka 143 příspěvků 12.05.11 07:28

Ahoj..teda to je , ja ani nevím jak to napsat..jsem se i rozbrečela, tak na to houby vidím…drž se a přeji ať ti druhé miminko dělá jen radost a věřím že,Terezka ho bude z nebíčka opatrovat!

 
atominnka
Generální žvanilka 21414 příspěvků 12.05.11 08:10

Určitě už to dopadne dobře!!! :huban:

 
estrea
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 12.05.11 08:16
:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 12.05.11 08:18

dočetla jsem do konce a přes slzy nevidím. Něco podobného se stalo mému bráchovi Nikolka by už měla 22.let, zemřela mezi rodiči doma v posteli, jen proto, že dopol. dr. ji nic nedala, že její stav byl dopoledne-teplota, kašel rýma-dr. řekla švagrové, že příště ani nemusí chodit, že si má něco koupit (malá měla necelé 4.měs.). Večer se teploty zvýšily, malá dostala tabletku od teploty, převlékli ji dali spát mezi sebe a ráno byla Nikolka mrtvá. Na teploty švagrovou dr. upozornila, že by taky mohly být ze zoubků. No a dle pitevní zprávy, zánět průdušek, oboustranný zápal plic, zánět pohrudnice-nikdo dodnes nevěří tomu, že se její stav od dopoledne cca 11.hod. (kdy ji viděla dr., do dalšího dne brzkého rána (prý zemřela kolem 3,–4,hod) tak rapidně zhoršil. Bylo to v roce 1989. Přeji vám už jen samé štěstí, držte se.

 
Mahora
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 12.05.11 08:41

Ach jo, taky řvu jak želva :cry: . Je mi moc líto, čím jste si museli projít, hrozně moc vám přeji a věřím, že tentokrát to všechno dobře dopadne, máte nahoře svého andílka, který na vás a na vaše miminko dá pozor. Posílám pohlazení :hug:

 
Yasmine24
Ukecaná baba ;) 1303 příspěvků 12.05.11 08:47

Taky jsem se rozbulela :cry: To je strašné! Moc přeji, ať je to teď s krásným koncem a děťátko vám dělá jen samou radost! :srdce:

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 12.05.11 08:48

Nádherně napsaný deníček.. Přes slzy jsem ho pomalu nemohla ani dočíst.
Přeji už jen štěstí a teď už vše bude tak jak má,protože svou porci smůly jste si vybrali :-)

 
Bobule3
Kelišová 5964 příspěvků 12.05.11 08:51

ach jo…přes slzy nevidím.Vůbec mě nenapadí žádná slova. Neumím si ani představit tu bolest. Napsala jsi to moc krásně. Přeju hodně štěstí, Tobě hodně sil a pohody do posledních dnů a miminku přeju hodně zdraví :hug:

 
Julií
Kecalka 422 příspěvků 12.05.11 09:26

Ester, napsala jsi to moc hezky, ze srdce. Moc Ti držím palce, ať vše dopadne dobře. Život je nevyzpytatelný. A kdo nezažil ztrátu dítěte, nemůže dost dobře pochopit. Rozumím Ti moc dobře.
Opatruj se, :hug: :hug: :hug:
 Ji.

 
helenkanai
Závislačka 3239 příspěvků 12.05.11 09:34

:cry: :cry: :cry: :cry: strašlivé a hrozně smutné.Nedokáži si představit bolest,kterou jste musely projít :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jen při čtení jsme brečela jak želva.Přeji Ti jen to nejlepší!!!!!! :hug: aby jste byli s miminkem v pořádku a zdraví!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 12.05.11 09:42

to je hrozny nemam slov, brecima a bercim, je nespravidle co se deje malym detem.
hlavne vam preju at mate zdrave miminko!!! :hug:

 
saphire
Závislačka 4887 příspěvků 12.05.11 10:03

Smutný deníček a přitom plný naděje, že další miminko už bude v pořádku a já vám to MOC MOC MOC přeji :hug: :srdce:

 
natašimi
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 12.05.11 10:08

Esterko krásně jsi to napsala, přes slzy jsem ani nemohla pořádně číst..... :cry:
Tak moc ti rozumím :hug:
Naši andílci dají na své sourozence pozor, věřím v to…a my se už brzy dočkáme těch voňavoučkých uzlíčků štěstí :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: myslím na tebe

 
kufnerka
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 12.05.11 10:08

mám oči plný slz, ale to co jste si prožili je hrozně smutný. Přeji vám ať se vám narodí zdravé miminko a ať vám dělá jen samou radost. :hug: :hug: :kytka:

 
didafifa
Kelišová 6429 příspěvků 12.05.11 10:09
ester
:hug: :hug: :hug: :hug:
 
Caty  12.05.11 10:16

Nepamatuji si, kdy mě něco tak rozbrečelo. Je to strašný a můj mozek to nebere, že umírají miminka, děti a rodiče je musí pohřbít.
Přeju Vám strašně moc síly a štěstíčka a držím palečky at je vaše miminko zdravé. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
piskle2
Ukecaná baba ;) 1570 příspěvků 12.05.11 10:27

Esterko, oči plné slz, srdce mám uzamčené a šíleně mi tluče.

Terezka byla určitě nádherná a je nyní nádherným :andel: , který na tebe, Radka a svého mrňavého sourozence v tvém bříšku, dává pozor. Už se těším, až mi zazvoní mobil sms a já se budu moci začít radovat a hned tu nádhernou zprávu oznamovat. Už jen chvilinku, maličkatou chvilinku. :hug:

 
ashlee  12.05.11 10:51
:cry: :cry: :cry:
 
evinula
Stálice 100 příspěvků 12.05.11 10:57

přez slzy sem to ani nemohla dočist.Je mi vaši holči moc lito.Přeji vam at už mate vše jen a jen dobry :andel:

 
jezek1
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 12.05.11 10:59

Tak si myslim, ze diky tvemu denicku jsme malou Terezku oplakaly vsechny. Ze :srdce: ti preju, aby ty horke slzy, cos u tohodle psani musela jeste za malickou prolit, byly tve posledni. Klidne plac i dal, ale jen stestim nad druhym mimiskem a dalsim bajecnym zivotem:hug: :hug: :hug:

 
Jita.tutik
Kecalka 470 příspěvků 12.05.11 11:03

Brečím a brečím, je mi tak moc líto, jak to dopadlo. Já měla dcerku v jejích 5-ti týdnech taky na JIP-ce, 10dní. Málem se mi taky zhroutil svět. Měla 39°C horečky celých 7 dní a strašně zvracela a nikdo nevěděl proč, naštěstí nálezy byly v pořádku a devátý den horečky klesly. Řekli nám, že to byla nejspíš viróza. Modlila jsem se každý den od rána až do večera, aby to malá zvládla. Nejedla jsem , nepila, nespala…jen odsávala mlíko a chodila se na ní koukat. Taky byla samá hadička, dávali jí nitrožilní výživu. Naštěstí to zvládla. Neumím si vůbec představit, jak se cítíš. Jen ti přeji samé štěstí a lásku a sílu do života. Věřím, že už bude jenom líp a malá Terezka :andel: dá na vás všechny velký pozor :srdce: :hug: :hug: :hug:

 
alenka83
Kecalka 139 příspěvků 12.05.11 11:12

Esterko, neskutečně dojemný a neuvěřitelný! Drž se beruško, určitě bude tentokrát všecičko v pořádku a Terinka bude dávat na sourozence velký pozor!

 
Delko
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 9 inzerátů 12.05.11 11:19

Krásně napsaný deníček, i když plný je plný smutku a dojal mne k slzám, má šťastný konec. Čekáte miminko, kterému přeji hodně síly a zdraví do života. :kytka: :kytka:

 
petrusepetrus
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 12.05.11 11:22

:cry: :hug:
Přejeme Ti moc,moc,moc štěstíčka,ať je Váš poklad,který čekáte zdravoučký jako řípa!!!A posíláme spoustu sil…

 
Lenka1978
Povídálka 25 příspěvků 12.05.11 11:22

Přeji vám mnoho štěstí a ať je vše v pořádku a miminko zdravé :palec: :hug:

 
Kakika
Extra třída :D 14191 příspěvků 12.05.11 11:24

Tohle jsem neměla ani číst…brečím tu jak pominutá :cry: :cry: Není nic horšího, než když dítě zemře dřív než rodiče. Neumím a ani si nechci zkoušet představit, co jsi musela prožívat a jak se i teď, po tak „krátké“ době musíš pořád cítit.

Přeju vám oběma, ať už vás NIKDY nepotká NIC špatného a miminko se těší tomu nejpevnějšímu zdraví :hug: :hug:

 
chica.p.
Kelišová 5813 příspěvků 12.05.11 11:42

Moc smutný životní příběh,až jsem ten deníček musela číst na etapy a utírat si ty hromádky slz..Je to jedna z nejtěžších věcí přežít své dítě,ale věřím,že teď už vše bude jen a jen v pořádku,budete zdraví a váš andílek vás v nebíčku chrání a dává na vás pozor :hug: :hug: Držte se a hodně zdravíčka :hug:

 
ševelka
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 12.05.11 11:47

ESTERKO… :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

 
skritek Petra
Kelišová 5505 příspěvků 12.05.11 12:08

Esterko a Radku, je mi to neskutecne lito, Terezka - maly andelicek je s vami, a bude opatrovat vase druhe miminko, bude stat pri nem a nedovoli, aby se vase bolest opakovala, musite verit, ze tentokrat s vama miminko zustane, Terezka na to dohledne. Moc vam preji stesti a krasnou zdravou rodinu!

 
hrochovka
Kecalka 256 příspěvků 12.05.11 12:11

Esterko,vím jak ti je,naše malá svůj boj prohrála po 23dnech života co tu byla s námi.Pokud budeš chtít,přečti si můj deníček s názvem Markétka,naše holčičky měli stejný osud :cry: Ale nyní jsem také těhotná,čekám dvojčátka a jsem vynervovaná úplně stejně jako ty,protože mám strach,aby to neskončilo stejně…Musíme doufat,že to nejhorší už máme vybráno a že bude už jen dobře a dětičky budou zdravé.Drž se :hug: :hug: :hug:

 
ewelinka23
Kecalka 325 příspěvků 12.05.11 12:16

Netušila jsem, že se hořkost života dá popsat s takovou láskou, jako jsi to, Esterko, udělala Ty. Tvůj deníček mě pohltil, pláču a nemůžu přestat.. :cry:

Moc ti přeju štěstíčko a zdravíčko pro tvoje nenarozené miminko a tobě i nadále takovou odvahu, kterou Ti leckterá z nás může tiše závidět. :kytka:

Budeš skvělá maminka, sálá z tebe nádherně hřející mateřská láska… Drž se :hug:

Příspěvek upraven 12.05.11 v 13:21

 
žirafííí  12.05.11 12:27

hrůza skoro ani nemám slov, moc smutné .Tohle by se nemělo nikomu stát :-( .

Nedávno jsem četla deníček , který byl hodně moc podobný tvému :cry: .

Držim ti palce , určitě už vše bude dobré.
Drž se :hug:

 
Peczka
Extra třída :D 12575 příspěvků 12.05.11 12:32

:hug: :hug: Esterko držím palce at vše dobře dopadne :hug:

 
LentilkaLeni
Závislačka 2771 příspěvků 12.05.11 12:51

Stejně jako ostatní maminky řvu, dočetla jsem to jentaktak, protože přes slzy jsem téměř neviděla. Vašemu děťáku i vám přeji jen to nejlepší. A neboj, Esterko, miminko bude v pořádku!! Užívejte si ho a v dobrém vzpomínejte na Vaší Terezku! Přeji hodně sil, štěstí a zdraví celé rodině! :kytka:

 
Haňulda
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 12.05.11 12:55

zlatíčko :hug: :hug: naši :andel: ti miminko v bříšku pohlídaj…teď už to bude úplně v pořádku…Terezka a všichni naši :andel: jsou teď šťastní a koukaj na nás a až jednou příjde ten správný čas zase se s nimi uvidíme… :hug: :hug: drž se

 
lukymaty
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 12.05.11 13:06

Je mi to moc líto,přes slzy jsem to málem ani nedočetla.Tohle by se stávat nemělo.Posílám pořádné :hug:

 
yenkee
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 12.05.11 13:17

Brečím naprosto totálně s tebou a mnohýma čtenářkama. To by se nemělo stávat, je to to nejhorší co se může stát. Moc ti přeji, ať je miminko co nosíš v pořádku a zdravé. :hug:

 
Lůca111
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 12.05.11 13:21

To je hrozný, zrovna mi vedle v pokoji taky spinká Terezka, vůbec si neumim představit bolest kterou jsi musela prožít. Tohle se přeci nesmí dít, kde je spravedlnost, proč umírají miminka? Moc mě to rozbečelo, je mi to moc líto. Přeju ti hodně štěstí a pevné zdraví miminku :hug:

 
paja2110
Závislačka 4235 příspěvků 12.05.11 13:52

Krásně napsané, přes slzy taky nevidím. :cry: Přeju tobě i miminku hodně štěstíčka a zdravíčka. :andel: Terezka vás bude z nebíčka opatrovat :hug: :hug:

 
Miki78
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 12.05.11 14:06

velmi krasny denicek, rozplakal me docela dost, ale verim, ze to nejhorsi mate za sebou a ted na vas ceka krasna zivotni etapa :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

 
Čekatelka
Extra třída :D 14414 příspěvků 12.05.11 14:06
:hug:
 
Zuzik22
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 12.05.11 14:08

Posílám vám hodně světla a lásky!! :srdce:

 
Macík74
Generální žvanilka 22162 příspěvků 12.05.11 14:24

já tu též slzím! to je strašné! přeji mnoho sil! a hlavně zdravé miminko! a ať jen radost vám dělá!!

 
darla
Kelišová 5035 příspěvků 12.05.11 14:25
:hug: :hug: :hug:
 
Mishulka
Ukecaná baba ;) 1241 příspěvků 12.05.11 14:30

:cry: :cry: :cry: :hug: :hug: nevidím na písmenka

Příspěvek upraven 12.05.11 v 14:31

 
ze.janina
Ukecaná baba ;) 1634 příspěvků 12.05.11 14:31

Esterko,stálo mě to hodně sil a slz dočíst tvůj deníček,tak moc to bolí i mě,snad proto že i já mám andílka Terezku :hug: :hug: :hug: :hug:
Musíš být moc statečná,už kvůli miminku co nosíš pod srdcem,tvoje holčička dá na svého sourozence určitě pozor a tentokrát vše dopadne dobře :hug: :srdce: :hug:

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 12.05.11 15:02

Smutný deníček :cry: , Terezka určitě bude další miminko opatrovat a to bude naprosto v pořádku. Moc držím palečky, ať je bolest menší a menší, protože zapomenout se nedá :hug:

 
Minutet
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 12.05.11 15:16

Pro slzy skoro nevidím,nevím,proč se něco tak strašně nespravedlivého může vůbec stát.Určitě tam z nebíčka Váš andělíček všechno hlídá a moc se těší na miminko.Moc a moc a nejvíc štěstí přeju :srdce:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama