KŘESŤANSKÉ JESLIČKY Č. 16 - Tichý hlas

Rodičovství

Karolínka je na dovolená, deníček kdesi v hlubinách emimina a mi je po vás smutno, tak posílám další, ať máme pod co psát. Ten poslední byl o modlitbě jako o nejdůvěrnějším rozhovoru, o tom jak, mluvit s Bohem. Ale jak Bůh mluví s námi?

Různě: skrze Bibli (na to je moc fajn ji občas otevřít ;-), přírodu, sny, okolnosti (někdy bolí), přátele i nepřátele, známé i neznámé, děti vlastní i cizí, knihy, noviny, internet, emimino :-) , z hořícího keře, z oblaku, ústy anděla, oslice… náš Bůh má opravdu nevyčerpatelnou fantazii a neuvěřitelné nápady. Ale nejčastěji je to tichý hlas hluboko v srdci - tak tichý, že musím chtít ho slyšet, soustředit se na něj v tom všem, co s sebou život nese. Stojí to zato. Jaké to je vám popisovat nebudu, za a) to nejspíš víte a za b) jeden kluk to udělal lépe:

Nauč mě slyšet tichý hlas,
ať vím, že nejsem sám.
Nauč mě slyšet zas a zas,
ať na mysli neklesám.
Nauč mě vidět tvoji svatou tvář,
tvé oči plné lásky,
nauč mě přijímat tvou věčnou zář
a nedělat ti vrásky.

Rád bych rozuměl všemu, co tvůj úsměv skrývá, ve tvých očích
směl přečíst, co tam pro mě bývá…
Cítit tvou lásku
a do tvých dlaní vložit ruce,
slyšet jak z pásku, že tvoje srdce pro mě tluče.
Tvůj hlas toužím znát.

Tvůj hlas, co jak vánek srdcem zavlní,
když přicházíš a všechno tvůj dech naplní.
Jindy jako hrom tvá slova mocně udeří
a svědčí všem, co ve tvou lásku nevěří.

Nepřestávej a mluv dál,
ať na věky slyším slova spásy.
Za co by ten život stál,
kdybych neznal hloubku Boží krásy…

Bez tebe nemám touhu žít
a nemám chuť se smát.
Bez tebe marně toužím mít
a nemá mi kdo dát.
Kdybych tě nikdy předtím nepotkal
a nepoznal tě zblízka,
nikdy bych sám před sebou nepřiznal, že se mi trochu stýská.

Kdybych získal svět,
ale někde ztratil
duši, zač ji koupím zpět?
Je dražší než Mars s Venuší…
Zavírám oči
a toužím s tebou zůstat stále,
svět se dál točí
a život končí ve finále.
Tvůj hlas nebem zní.

Je to písnička a poslechnout si ji můžete na http://prorock.cz/…vy/tichyhlas A je to taky (nebo především) modlitba ;-)

Mějte se hezky, jdu si popovídat s VIP. Eva

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 20.07.06 15:51

Je kouknu po dlouhé době a hned nový deníček budu ale muset přelouskat i ten starší.

Maxíku je moc krásná ta modlitba je to tichý hlas v každém z nás u někoho silnější a u někoho tak tichý že hluk světa ho překřičí.

No u nás je už odbreberkováno byly u nás děti od švagra teda u babičky nahoře ale to je uplně jedno každý večer i den jsme trávili všichni spolu.Bylo to fajn ale večer už nám nezbýval čas na modlitbu, ted jsem ráda že jsme už zase jen naše rodinka a můžem se věnovat sobě.Musím to nějak líp zorganizuvat přijedou zase v pondělí a budou tu dva týdny nechci být jejich otroky a zanedbávat naše děti ony jsou sice ty neteře velké 10,12 ale jsou z rozvedené rodiny tak chtějí být stale s námi.

Šari s tou diplomkou si nic z toho nedělej nikdo nemá vše uplně nej určitě vynikneš zase v něčem jiném.

Víc zkusím napsat večer někam mi utekla Zuzanka a to nevěstí nic dobrého nejraději má odpadkový koš.

Barča a popelářka Zuzi a plaváčci Terezka a Anetka holky jsou stále v bazénku.

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 20.07.06 16:05

Zuzanka se vrátila tak ještě písnu zdravíme všechny dovolenkařky at si odpočinete a potěšíte duši.

Stázi doufám že už jsi zdravá to nachlazení je fakt hnusní v těhu se Zuzi jsem kolem 28 týdnu dostala laryngitídu dvoje atb a kapky myslela jsem že předčasně porodím přejem brzké uzdravení.

zdravím znovunalezené ovečky Gerberku a Janku a ostatní.

Byli jsme s Anetkou s tím ADHD na neurologii má ho prý jako bič a v pondělí jsme byli na EEG výsledky budou začátkem srpna tak jsem zvědavá.Byli jsme i u nové paní logopedky byla moc hodná a Anetce se líbí.
Terezka se strašně těší na paní učitelku nevím jak ji říct že se nevrátí už jsme jí psali dopis.Zjistila jsem že už jednou o mimíska přišla ve třetím měsící,tak jí moc přeju at jim to ted vyjde.
Paní ředitelka prý neví koho přijme hlásí se jí samí absolventi mám z toho trošku strach vzhledem k problémum jaké s Terezkou byly v první třídě aby to s nimi uměla a trochu jí pomáhala.No vkládám to do rukou božích.Nevíte Maxíku nebo Demi o nějaké hodné paní učitelce z Ostravska?
Dnesk se vykecávám už mi to chybělo chodím spát kolem jedenácti a ráno jsem jak mátonožka.

Zuzičkovi roste asi třetí zub hodně pláče a má zvýš. teploty,v noci knourá.

Zítra jdu zase do práce na zástup za dovolenkaře to bude hic moc se mi nechce ale už jsem to slíbila a odpoledne příjde Kamilovi kamarád z Prahy tak to bude .
Ted už fakt končím musím za lumpíkama.
Požehnaný týden všem a štastný navrat dovolenkám.
 Barča

 
maxik
Kelišová 5774 příspěvků 20.07.06 23:39

LAMVÍNKU - dům plný lidí, koukám :-) Asi se u vás holky cítí dobře; takhle se táhly děti za mojí mamkou a vlastně táhnou dodnes.

Těch případných absolventů bych se nebála, co tak znám kolegyně, je to spíš o lidech než o délce praxe, poznala jsem skvělé i úplně šílené učitelky a v obou skupinách byly mladičké holky, mámy od dětí i důchodkyně. Budu se modlit, ať je to někdo s pochopením pro děti a jejich různorodost.

Holky, mám na vás prosbu - s manželovým tatínkem to vypadá dost špatně, v podstatě se růst toho nádoru pokouší doktoři jen zpomalit, odstranit to nejde, takže je to otázka měsíců… snad. Je neveřící. Manžel je z toho samozřejmě nešťastný, mi je ho taky moc líto, nesu to fakt hodně špatně, nejen kvůli nim, ale jsou to sotva tři měsíce, co umřel můj otec na totéž, já to ještě úplně nevstřebala, takže je to jedno k druhému, do toho nějaké moje zdravotní problémy a celkově se obávám, že teď nejsem pro manžela právě oporou. Nehádáme se nebo tak něco, jen se mu nejsem schopna přiblížit, sdílet to s ním, je to pro mě příliš těžké břemeno. :-(
Můžu vás poprosit o modlitbu za tchána, manžela i mě?

Díky moc a dobrou. Eva

 
stazka
Kelišová 5513 příspěvků 21.07.06 08:42

Ahoj holky,

moc vas zdravim pri patku. Moc dekuju za denicek, je pravda, ze uz nebylo az tak jednoduche se k nemu dostat. Pisnicka je krasna, skupina Prorock patri k mym oblibenym - znam se osobne s jejich bubenikem. je to nas kamarad a soucasny kazatel CB v Pisku. Ja stale posmrkavam, i kdyz je touz o hodne lepsi. Uz me ryma a kasel drzi pres 2 tydny. Manzel, ktery to ode me chytil, se s ni vyporadal behem 23 dni… :-( Byla jsem na KO, vsechno je snad OK, genetika v poradku, priste jdu 14.8. na velky UTZ.

MAXIKU - moc na Tebe, manzela i tchana myslim. Aby se Pan smiloval, aby ho tchan mohl prijmout do srdce jako Spasitele. Manzelovi silu v tomhle tezkem obdobi a Tobe hodne moudrosti a sily, jak byt manzelovi oporou - naslouchanim, slovem nebo jen mlcenim. A hlavne, doktori muzou myslet, ale muze to byt uplne jinak. Vzdyt On to ma ve svych rukou.

LAMVIRKU - pripojuju se k nazoru Maxika a jako docela cerstva absolvetka pedaku musim za absolventy bojovat. Delka praxe opravdu nezarucuje kvalitu vyuky, je to jen a jen o lidech. Moc na vas myslim, aby ste dostali hodnou a chapavou pani ucitelku.

Loucim se, jdu balit protoze o vikendu odjizdime na 14 dni na dovolenou a ja se z toho nejak moc nevidim. Mejte se vsechny moc krasne, pozehnany vikend vam preje

St, 17+2tt

 
maxik
Kelišová 5774 příspěvků 21.07.06 11:07

Stázko - Díky za modlitby, je jich třeba :-( Tak snad už tě to nachlazení definitivně opustí; ten UTZ ve 20tt je moc hezký, vzala jsem tam manžela a bylo to moc fajn, miminko mu víc zreálnělo, když ho viděl, prostě věděl, s kým má tu čest. Půjdete oba nebo sama?
Užijte si dovolenou a zas někdy. E.

 
stazka
Kelišová 5513 příspěvků 21.07.06 14:09

MAXIKU - snad pujdeme oba. manzel ma takovou docela nepravidelnou prac.dobu, ktera se ani neda predem moc planovat, tak to snad vyjde, aby mohl jit se mnou. Pani doktorka si ho tam prala… :-)) Ne, on by nejradsi i na ty vsechny predchozi, ale to bychom platili asi za blazny, tak jsem mu vzdycky nechala udelat fotku.

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 22.07.06 19:47

Ahoj holky tak u nás při sobotě pořádné vedro asi jako všude.
Stazi at se Vám vydaří dovolená, a přejem aby ti vyšel ten UTZ s manželem se mnou manžel nebyl ale u nás pan doktor v práci byl tak hodná že na svém sonu manželovi ukázal mimi a nahrál nám ji na videokazetu zrovna si cumlala paleček.A fotky jsem nosila pokaždé akorát mě mrzelo že jediný kdo o ně stál byl manžel babi vše kazila ,ale myslím že se to snaží vynahradit.

Maxíčku to je mi moc líto že s tchánem je to tak špatný já s manželem se dnes určitě přidáme modlitbou at to zvládnete a at dá buh tchanovi aby se obrátil nikdy není pozdě.Moc na Vás myslíme, ono s manželem nemusí se mluvit stačí obejmout beze slov i to pomůže je to někdy lepší než slova hodně síly.

U nás je zatím pohoda včera u nás byl Kamiluv kamarád z Prahy tak byl Kamil nadšený že si po dlouhé době popovídali,přijel i s přítelkyní je to moc hodná holka tak doufám že jim to vyjde.

Já jsem to nemyslela zle s těmi absolventy, ta paní učitelka je taky mladá a je moc fajn,
ale spíš mám vnitřní obavu aby se tam dostala hodná vím že staší a zkušenější dokáži být pěkně zlé.Hlavně mě těšilo že byla věřící a měla moc hezký vzrtah k dětem.Maxíku nevíš o nějaké co hledá místo.Jen se bojím aby Terezka nezanevřela trošku jsem jí nazančila že tam bude někdo nový, a spustila strašný pláč že už nikdy do školy nepujde že pujde hledat paní učitelku aby se vrátlia doufám že si zvykne byla na ni dost fixovaná.Kéž by i ta nová byla věřící a hodná.Už vás tím asi unavuju jsou mnohem horší věci než nová pasní učitelka.

Všem požehnaný víkend přeje Barča a sluníčka.

Maxíku posíláme modlitby a přejem hodně síly.Myslíme na Vás

 
karolina2
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 23.07.06 20:49

Ahoj holčinky,

hlásím návrat z dovolené. Teď jsem už grogy ale zítra večer bych chtěla napsat.

Taky snad dočtu, co jste mezitím prožili.

Tak zatím!

Karolinka a Eliška (23m + 21d)

 
maxik
Kelišová 5774 příspěvků 23.07.06 23:49

KAROLÍNKO - vítej doma!

LAMVÍNKU - díky moc.

Dobrou. E.

 
karolina2
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 24.07.06 21:30

Tak jsem si myslela, jak pěkně strávím večer na netu, ale je to jinak :(.

Eliška večer strašně brečela a já jí nechala spát u sebe v posteli. Obvykle to fakt nedělám, ale dneska byla oopravdu nešťastná. Takže co nejdřív půjdu taky do hajan, aby nespadla z postele.

Na dovče bylo opravdu moc fajn. Nejdřív jsme byli v Jizerkách s naším sborem. Prožila jsem tam opravdu úžasný čas s Bohem a cítím se hodně občerstvená - aspoň duchovně.
Pak jsme byli týden u mojí mamky a taky prima. Až na to že mamka bydlí v paneláku a v těch děsnejch vedrech tam bylo příšerně. Eliška každou noc plakala. Teď už jsme doma - v baráčku a je to moc prima. Máme hodně tlusté zdi a tedy chládek.

Kuba hned dnes odjel na týden na pastorálku (pracovní dovolenou pastorů naší církve), tak jsme samy a mě je trošku smutno. Snad to uteče.

Ještě jsem nezvládla dočíst vaše komentáře, tak doufám, že jste všichni OK.

Maxik - Díky za deníček! Je vážně moc pěknej. Dívala jsem se na ten odkaz a nepovedlo se mi to spustit. Je v tom nějaký fígl nebo máme už trochu zaostalý počítač?

Tak zatím papáček a mějte se královsky!

Karolinka a Eliška (23m + 22d)

 
maxik
Kelišová 5774 příspěvků 24.07.06 23:16

Ahoj Karolínko,
dovolená musela být příjemná, tedy až na to vedro. Chudinka Elinka.

BTW, Elinka neumí slízat z postele (psalas, že by mohla spadnout)? Dalis totiž taky ne, a když občas při nočním kojení usnu a nechám ho u nás v posteli, už se stalo, že se ráno vzbudil a vydal se na průzkum a mě vzbudila až rána a řev a dítě na parketách? Všichni mi říkají, že by to už mohl umět, když obchází nábytek, ale má z toho akorát legraci, nějaké spouštění po nohách ho absolutně nezajímá.

Na ten odkaz jsem koukala, dole na té stránce je odkaz na stažení mp3, ale má to přes 7Mb, tak nevím, jaké máte připojení a stroj, jestli se to s tím popere.

Zatím dobrou. Eva

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 25.07.06 19:52

Ahoj holky vítám zpátky nabitou Karolinku Kroli pošli prosím duchovní energii já jsem na dně krom nedělních mší se nikam nedostanu a ty mdlitby v těch vedrech jsou tak malé a ubohé oproti to jak jsme stihali dřív a jsme tak unavení že to nestojí za moc.
Zuzi je taky uplakaná myslím že to každý to vedro ubijí.

No naše Zuzi už z postele slízat umí tak si Maxíku nedělej starosti naučila se to až začala chodit sama a ted už se naučila lézt na postel takže na vše dosáhne.

Zítra jdu do práce moc se mi nechce bude vedro a je tam toho tolik a budu mít malo času abych vrátlila na krmení Zuzanky .

Všem hezký den večer přeje Barča a cácrky

 
maxik
Kelišová 5774 příspěvků 26.07.06 20:30

Ahojte při večeru,
tady je taaaak dusno :-( Je to fakt vyčerpávající. Nevím, jak vaše děti, ale Dalísek je chudáček totálně nespavý, rozmrzelý, ufňukaný, upocený, usoplený, prostě úplně mimo z horka a já vlastně taky.

KAROLÍNKO - odpočatí? Eliška je v pořádku - myslím, jestli se z toho večerního pláče nevyklubala nějaká teplota nebo tak?

LAMVÍNEK - ty pracuješ? Babi hlídá Zuzanku? Doufám, že nemusíš moc daleko jezdit, v tom vedru v MHD je to fakt síla.

 
karolina2
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 26.07.06 20:36

Ahojky,

tak jsme stále samy, ale díky Zazu a jejímu muži se nám to snáší mnohem líp. Vzali nás s Eliškou dvě odpoledne za sebou k sobě na zahradu, kde jsme se mohli krásně rochňat v bazénu :). Ještě jednou díky Zazu! Život nám teď zpestřuje pět koťátek paní domácí. Starám se o ně, než se domácí vrátí z dovolené. Eliška je z nich nadšená. Jsou opravdu krásný.
Pomalu se chystám na oslavu Eliščiných druhých narozenin. Letos budou zase úžasné dary. Koupily jsme veliký (125×125×125cm) nafukovací stan na hraní. Od mojí mamky dostane dřevěný stůl a dvě židle do pokojíčku a manželovi rodiče možná koupí houpací pytel, co se zavěšuje ze stropu. Plus ještě nějaké dřevěné kostky. Fakt už se těším. Letos poprvé bude oslava u nás, tak to bude trochu práce, ale moje mamka mi slíbila, že mi pomůže upéct.

maxik - Eliška umí slézat z postele. Ale ve spánku si často sedá a padá na záda a všelijak se mele, takže by mohla spadnout docela snadno.

lamvinek - Moc ráda bych duchovní obečerstvení předala :). Mě moc pomáhají taky společné chvály a modlitby. Mnohokrát se mi osvědčilo požádat o přímou modlitbu někoho, kdo je zrovna „nabitý“. A navíc: kdo tluče, tomu bude otevřeno. Modli se za Boží blízkost a občerstvení. Ale dobře to znám. Já jsem teď byla jako uvadlá květinka skoro tři roky. Ale Bůh je dobrý a zase si mě přitáhl. Zase dokážu říct v modlitbě od srdce: " Pane, miluju tě".

Tak papa. Jdu trochu zrelaxovat. Přeci jen - když jsem na Eli sama, cítím se dost vyždímaná. (I když je to zlatíčko moje milovaný :).

Karolinka a Eliška (23m + 24d)

 
maxik
Kelišová 5774 příspěvků 30.07.06 13:49

Nějak nám to tu horkem vysychá, a já mizím na týden k prastrýcovi na chalupu. Mějte se tu hezky. E.

 
slunecnicel
Kecalka 425 příspěvků 30.07.06 14:08

Teda po přečtení mi běhal mráz po zádech. Evidentně se na vás podepsalo to venkovní počasí a nevíte co roupama dělat, nebo už by jste se měli vrátit do práce mezi normální lidi, aby jste zjistili co je realita. Pak se člověk už nediví, jak je možné že všechny možné sekty a jim podobný mají své členy. Přála bych vám trošku reálného pohledu na svět.

 
maxik
Kelišová 5774 příspěvků 30.07.06 14:18

Jsou reálnější věci než „realita“, ale přesvědčovat tě o nich nebudu :-) Práce v mém případě moc nevyřeší, věřící jsem 13 let, na mateřské necelý rok.

Přeju hezký den.
Eva

 
Demi
Závislačka 3912 příspěvků 31.07.06 09:35

Moje milá slunečnice - či jak se vlastně jmenuješ.

Já se jmenuji Zdeňka a jsem už od malička členkou legální církve římskokatolické, nikoli tedy jakési sekty, s nimiž ani nijak nesympatizuji.
Ujišťuji Tě, že my zde v Jesličkách dobře víme, co je realita. Žijeme reálný život v reálném světě, řešíme každodenní starosti, stejně jako Ty, máme rády sex se svým mužem, milujeme své děti, manžely, rodiče - a Boha. Věříme, že On je náš Otec, dobrý a laskavý, a že v Jeho rukou je náš osud. Pro nás je realitou to, že Jeho Syn Ježíš za nás umřel na kříži, vstal z mrtvých a žije dál mimo tento svět.
Možná jsi i Ty občas o Bohu zaslechla, a tak máš alespoň letmé ponětí o tom, že v Něj na světě věří miliony lidí. Stejně jako my vyznávají to, co je zde již více jak 2000 let.
Mohla bych pokračovat a napsat Ti toho mnohem více - třeba o tom, že my máme naději, když nám těžce onemocní dítě, že jej Bůh neopustí. Věříme ve schopnosti lékařů léčit, ale i v moc Boha uzdravovat. Podle nás On má vždy to poslední slovo.

Ale proč tady plýtvat slovy a řešit něco s člověkem, který má problém pochopit i základy českého pravopisu? Zřejmě by jen těžko pochopil, oč nás víra může obohacovat.

Takže, milé děvče - buď s náma zůstaň a oprosti se od své zášti, budeš vítána i jako nevěřící. Anebo se vrať, odkud jsi přišla, nech si svůj ateismus a my si necháme svou víru.

Zdeňka (Demi)

 
maky
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 31.07.06 18:50

Tak nejprve: Demi, napsalas to moc pěkně a trefně.
A teď už hezky popořádku :-). Nejdřív se chci moc omluvit, že jsem tu tak dlouho nebyla. Sice jsem občas něco přečetla,ale nějak mi to nešlo…Ani jsem vlastně moc nezapínala počítač a když už nechtělo se mi vůbec psát nebo jsem měla plné ruce práce s Michálkem, který je teď tedy opravdu „živé stříbro“. Neustále někde pobíhá, něco boří, někde leze… Ale na druhou stranu už je to chlap, začíná chodit na nočník (dlouho bojkotoval) a hlavně se dost „rozkecal“, takže je fakt sranda, hlavně když mu nerozumím, to se pak pěkně vzteká.
Velká noviny je, že jsem těhotná, horší, že mi našli „hraniční hodnotu“ protilátek na toxoplazmozu, což mě v první chvíli dost odrovnalo, ale pak jsem se snažila modlit, co mi mé síly stačily, abych měla klid v srdci. Bůh mě nenechal dlouho trápit, tak třetí den jsem zjistila, že se na všechny testy můžu vyprdnout, že prostě věřím a cítím, že miminko je v pořádku (nevím, jestli je to pořádek v tom smyslu, že je zdravé nebo v tom, že je prostě moje a já se ho nevzdám, ale to je vlastně jedno) a že jsem si sice nechala udělat další odběry, ale jejich výsledky v mém postoji stejně nic nezmění. Jen mě tedy velice udivuje přístup některých doktorů. Tedy nejdřív samotné laboratoře, která na výsledky (ani ty druhé) nijak nespěchá a dozvím se je vlastně až za čtrnáct dnů po druhých oběrech, při kterých už vědí, že něbylo všechno stoprocentně ok, a to přitom všichni budoucí maminku znervozní tím, jaká je to děsná nemoc… No a podruhé mě tedy vážně dostal imunolog, ke kterému jsem byla objednaná ještě předtím, než jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, tak jsem tam šla, řekla, že jsem těhu, on tedy že se žádné testy na imuno teď dělat nedají, tak jsem se alespoň zeptala na tu toxoplazmozu. Bylo vidět, že tedy dvakrát o tom moc neví, jen tu klasickou poučku poškozený plod, slepota, vývojové vady… a hned mi řekl, jak kdyby mě posílal pro kapky do nosu,tak to budete muset přerušit těhotenství. No, já už naštěstí měla něco přečtěné a „něco vymodlené“ :-), tak jsem nad tím jen mávla rukou, spíš mi to přišlo absurdní, jak to řekl, úplně bez emocí, fakt, jak kdyby se nejednalo o zničení života… Ale při představě, že by tam šla nějaká míň poučená holka… Fakt mě to zaráží, kdo všechno může dělat doktora. Abych to nějak uzavřela, jsem teď 14+3, cítím se docela dobře, až na ty občasné nevolnosti, ale nic zá:,–(ního a pokud vás můžu o něco porosit, tak o modlitby pro miminko, za jeho zraví a za pokoj a sílu pro mě. Díky moc.
Doufám, že se mi podaří všechno dočíst a být zase v obraze. Taky se chci omluvit, že nereaguju na vaše komentáře, ale jsem fakt mimo. Snad příště a doufám, že to nebude zas až za tak děsně dlouhou dobu.
Markéta + Míša (za týden 20M) + Hrášek (14+3)

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 31.07.06 20:06

ahoj holky tak jsem trochu v šoku z té Slunečnice spíše bych řekla kopřivy.
Demi dala jsi jí to fakt trefně.

Maky krásná zpráva o mimísku neboj pán buh dopustí,ale neopustí u nás to bylo podobné už jsem to tu psala zjistili nám zvýšené hladiny HCG a hrozili že Zuzi bude mít Downa bylo to moc těžké,ale vše jsme odevzdali bohu a Zuzi je zdravá čiperka skoro 14 měsiční.Přidáme modlitbičku a uvidíš bůh dodá síly a vše bude v pořádku.
Doufám že se ozvešě dřív a nebude tak dlouhá pauza.Pozdravuj Mí­šu

Demi vítam Tě z dovolené myslela jsem že se Vám tam tak líbilo že jste tam zustali Maxík odjel ted tak počkáme až se vrtátí s tím naším srazíkem už se tak těším.Co Honzíček jak snáší ty horka.

My jsme začali zase bojovat s veškama teda né naše holky ale od švagra.No jsou u nás takže to zase zbylo na mě už mě to nebaví jsem ráda že jdu zítra do práce a na chvíli z toho vypadnu.Když měly moje holky vešky tak jsem švagrové volala at holky prohlídne ,ale ona se na to asi vykašlala a přišly v hrozném stavu.Ted už to vypadá líp .Nejhorší na tom bylo že řekla že to chytly během dvou dní u nás že z domu šly čisté.To mě namíchlo.

Jo Maxíku užij si dovču at se vám tam líbí.

Karolinko dík za povzbuzení už se těším na srazík s holkama tam se určitě dobiju.

Všem požehnaný týden přeje Barča a cácorky

 
Demi
Závislačka 3912 příspěvků 31.07.06 21:16

Ahoj holčinky,

tak jsem tady opět po 14 dnech. O dovolené bude můj nový jesličkovský deníček, tak budete-li mít trpělivost, můžete si přečíst o tom, jak jsme se měli.

MAKY: Vííííítej!!!! A hned tak skvělá zpráva!!! Blahopřeji z celého srdce. Tak máš už tu nejnáročnější část těhu za sebou, a vlastně i miminko. Určitě bude všechno v pořádku, nic se neboj.
A Míša Ti krásně roste a dělá pěkné pokroky.
Jsem moc ráda, že ses ozvala, už jsem tě, Makynko, postrádala :-)

Lamvinku: jojo, Maxik zmizel, ale se srazíkem počítám. Vidím to tak na srpen (to je už zítra :-))
Stále bojuješ s veškami? To je pěkné nadělení a trvá už to, že?
A co Zuzanka, jak ti roste?

Honzíčkovi se zrovna teď klube několik zoubků najednou, takže je občas trochu uplakaný, ale jinak je v pohodě.
Vedra snášíme, jak se dá (ono se nijak zvlášť ani nedá). Byt máme horký, co taky jiného v paneláku. Ale naštěstí jsme ta nejhorší vedra přečkali na horách (i tam bylo teplo), v aquaparku, nebo u rodičů. Bylo to prima, manžel měl 2 týdny dovolenou, tak jsme byli spolu po celou dobu.

Jinak vás všechny moc zdravím! Těšila jsem se na vás.

Ahoj, Demi

 
sarah3
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 31.07.06 21:42

Ahoj holky,

omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozývala, snažím se intenzivně dokončovat diplomku, učit na státnice (11.9.) a nerozptylovat se emiminkem…;-)

Máme teď s manželem požehnané období, jsme zdraví, Honza úspěšně dostudoval, promoce se povedla, dokonce udělal konkurz na práci, kterou si přál a snad ho bude bavit, takže se raduju a děkuju Bohu…

Demi, Lamvinku, napsaly jste to nečekané „navštěvnici“ obě moc pěkně!;-)

Maky, gratuluju k těhu, určitě připojím i modlitbu za zdraví vás obou! Takže už jsem tu poslední snažilka? :o

Demi, těším se na dovolenkový deníček. Nás volno teprve čeká koncem srpna, máme domluvený pokojík v Českosaském Švýcarsku, přímo uprostřed lesních požárů… Naše schromko má od soboty sborovou dovolenou, ale Honza se mnou nechtěl, takže pojedeme pak spolu sami.

Lamvinku, hodně zdaru v boji s veškami;-)
Maxíku, hezký relax na dovolené!
Karolinko, ať se Eliščina oslava vydaří!

Požehnaný týden všem!!!

Vaše Šárka

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

KŘESŤANSKÉ JESLIČKY - Deníček nedeníček


Reklama