Kruté první měsíce těhotenství

O životě

Jak jsem otěhotněla, přišla o rozum i přítele a zradila mě kamarádka. Poslední dobou je můj život zvláštní. Nějak si nevím rady s mými myšlenkami, úvahami a pocity. Hledám řešení, pomoc nebo rady, a tak mě napadlo zkusit se z toho vypsat. Můj příběh nebude mít ani začátek a asi ani konec, je to jen určitá část mého života, která mě zasáhla a já ji musím nějak zpracovat a naložit s ní. Jen v tuto chvíli nevím jak.

Začnu v roce 2010. V tomto roce jsem byla už 6 let ve vztahu s Martinem, od mých 14. Byl to hezký vztah, přátelský, milující, prošel si taky už pár těžkostmi, ale ty jsme překonali a bylo nám dobře. Byla jsem spokojená, jen jsem cítila, že už by to chtělo posunout někam dál. Našla jsem si novou práci a poznala jsem tam Lucku, dlouho jsem neměla žádnou kamarádku, a tak jsem byla konečně ráda, že jsem potkala někoho, kdo má stejné zájmy, názory a prostě někoho s kým si rozumím. Hned jsme se začaly hodně navštěvovat a svěřovat se. Ona bydlela s přítelem v nedaleké vesnici. Ze začátku jsem si myslela, že má vztah taky v pohodě, po pár měsících ale přišla s tím, že není moc spokojená, že se jí Jarda moc nevěnuje, nemluví s ní a tak. Všechno jsme spolu jako správné kamarádky řešily a probíraly dlouhé noci. Nakonec se rozhodla, že ho po 5 letech opustí. Protože neměla hned kam jít, nabídla jsem jí, že může bydlet u nás. Měli jsme velký byt, takže měla svůj vlastní pokoj.

Mezi řešením vztahu Lucky jsem taky řešila vztah můj s Martinem. Už pár měsíců jsem přemýšlela, jestli je náš vztah to pravé. Byla jsem spokojená, neměla jsem si moc na co stěžovat. Na rozdíl od Lucky jsem s Martinem mluvila docela dost, trávili jsme spolu hodně času, prostě pohoda, ale přišlo mi, že už by to chtěl nějak posunout. Vdávat jsem se nechtěla, nepřišlo mi to v dnešní době důležité, ale chtěla jsem miminko. Martin to věděl a já věděla, že on ho nechce. A ani neměl představu, jestli ho vůbec někdy bude chtít mít. Snažila jsem se s ním diskutovat o tom, že bychom si pořídili miminko. Bydlet jsme kde měli, neměli jsme žádné půjčky ani hypotéku. Práci jsme měli, takže po materiální stránce nic nechybělo. Byli jsme spolu už dlouho, takže jsem tak nějak věděla jaký je, jaký by asi byl otec, myslela jsem, že vím, co od něj můžu čekat. Martin se však pochlapsky moc nevyjadřoval, myslel, že jen zase plácám nějaké své úvahy. Já mu však na rovinu řekla, jak to cítím. Že pro mě ten vztah stagnuje a že bych ho chtěla posunout dál, a to tak, že si pořídíme miminko, a když ne, tak by bylo asi lepší se rozejít, abychom si uvědomili, co chceme a koho v životě hledáme.

Martina jsem milovala, ale cítila jsem, že je potřeba to nějak rozseknout. Když jsme se poznali, byli jsme mladí, nebylo potřeba řešit, jaké máme záměry do budoucnosti. Teď už nám bylo přes 20 a nebyli jsme děti, každý jsme se někam posunuli a já jsem si nebyla až tak jistá, že se posouváme stejným směrem. Martin ale bez nějakého dlouhého přemyšlení souhlasil s dítětem. Byla jsem ráda, myslela jsem si, že si fakt uvědomil, že mě miluje, že se mnou dítě chce a že v tom nevidí žádný problém. Byli jsme na dovolené a tam jsme to jednou zkusili, a po dovolené dokonce Martin sám od sebe. No a za pár dní… nikdy nezapomenu na tu chvilku na záchodě s tím testem v ruce a neustálým čtením návodu, kolik že tam má být těch čárek, kdy jsem zjistila, že jsem těhotná! Pocity štěstí, ale i nejistoty a spousta otázek. Chtěla jsem se hned s někým o tu radost podělit. Martin byl v práci a já jsem věděla, že mu to musím nějak opatrně říci. Domů ale přišla Lucka, tak jsem jí to hned šla oznámit. Nadšením neskákala, ale gratulovala mi, pak jsem to jela říct mamce. Ta to nečekala, ale byla ráda, protože věděla, jak si miminko přeji. No a pak Martin, hodně jsem se bála jeho reakce. Čekala jsem protivný, otrávený ksicht s nějakou přiblblou poznámkou. Ale on mě objal a zažertoval něco o tom, jaký je pořádný samec! :D Byla jsem šťastná! Ještě ten den jsme jeli na koncert Xindla X, s mamkou, Luckou i Martinem! Byla jsem opravdu šťastná a nadšená.

Nadšení mi vydrželo až do doby, kdy přišly nevolnosti. Celodenní nevolnosti, nechutenství, no první měsíce těhotenství. Martin se o mě ale hezky staral, tak jsem to nějak zvládla. No a pak to všechno začalo. Ani nevím, jak jsme k tomu přišli, ale koukali jsme já, Martin a Lucka na film a strhla se diskuze. O tom, že jsme si s Martinem jedinými sexuálními partnery a že by měl Martin zkusit ještě sex s někým jiným než se mnou, než bude ten otec. No a pak už se nejprve jen ze srandy diskutovalo, jak by se to provedlo a s kým. Až došlo na Lucku. A pak nevím jak, se začalo mluvit vážně. No a po několikadenních diskuzích, řešeních důvodů proč jo a proč ne, se domluvilo místo a termín onoho činu. Martin se vyspí s Luckou! Teď už nechápu, jak jsem na něco takového mohla přistoupit, ale ty těhotenské hormony fakt asi dělaly nemožné. V tu dobu mi to připadalo jako přijatelné řešení. Navíc jsem mu byla vlastně vděčná za to, že mi udělal dítě, tak co bych mu to neoplatila. Říkala jsem si, že Lucka je kamarádka, že lepší než kdyby to byla nějaká děv…

Martin mi taky během našeho vztahu vštěpoval do hlavy, že je rozdíl mezi sexem a sexem z lásky. Že sex bez lásky je prostě jen potřeba. Něco jako hlad. Něco jako adrenalinový zážitek a dost. Tudíž jsem si říkala, že o nic nejde, že si to vyzkouší, pochopí, že je to se všemi stejné, ale bude mít klid v duši. Věděla jsem od sebe, že jsem taky zvědavá, jaké to asi je s někým jiným, nebyla to potřeba Martinovi zahnout, ale prostě jen zvědavost. Tak proč to Martinovi nesplnit, alespoň nebude zvědavý až po tom, co už by měl být vzorným otcem. A tak nastal den D! Jeden z nejhorších dnů v mém životě. Martin odjel k Lucce, ta už se totiž přestěhovala do podnájmu. Ty hodiny se táhly, bylo mi hrozně, fakt hrozně. Pořád jsem doufala, že si to jeden z nich rozmysli. No ale Martin po pár hodinách přijel a začal s tím, jak to bylo divné, jak na mě musel pořád myslet, jak mě miluje atd., atd. Najednou jsem se uklidňovala a cítila se dobře. Říkala jsem si, jak jsem dobře udělala, že si alespoň vážně uvědomil, jak mě miluje a jak se na miminko těší. Ještě ten samý den jsem se s ním vyspala, ač jsem si myslela, že to bude po tom, co udělal s Luckou, problém.

No pak následovala spousta otázek, jak na Martina tak na Lucku, byla jsem zvědavá, jak, kde jak dlouho. No prostě zpověď a to několikadenní. Samozřejmě mi to nebylo jedno, pořád mi to vrtalo v hlavě, a tak jsem se vyptávala a ujišťovala od obou dvou. Vše ale vypadalo v pořádku. Za pár dní mi ale ráno přišla sms od Martina, že mi musí večer něco říci. Hned mi bylo jasné, něco není v pořádku. Volala jsem Lucce, jestli se můžeme sejít. Ona ale byla v práci, tak jsem musela dlouho čekat, než půjde z práce. Šly jsme k ní domů a tam jsem jí přečetla tu sms a ptala se jí, co si o tom myslí. Ona mě tak chladně konejšila a utěšovala a probrala se mnou různé varianty. Padla i otázka, jestli bych šla na potrat, kdyby se se mnou Martin rozešel. No počkala jsem u ní, než mě Martin vyzvedl. Martin mi v autě oznámil, že už mě nemiluje a že se mnou už nechce být. Že už mě nemiluje už dlouho, jen si to uvědomil až teď.

Nevěděla jsem, co mám dělat, co to má znamenat, co tak najednou? Proč si semnou udělat dítě, když mě nemiluje? Proč, když měl před pár měsíci možnost se se mnou rozejít? Zeptal se mě, kam chci zavést, řekla jsem, že domů. Vyložil mě doma a řekl mi, že ještě musí za Lucii. Chvíli jsem to doma rozdýchávala, ale pak mi to nedalo a vydala jsem se k Lucii. Měla jsem chuť zmlátit ji, seřvat, ale místo toho jsem s brekem chtěla vysvětlení. Ona mlčela, jen občas něco blekla o tom, že ona chce být přece taky šťastná. Potom následovalo pár hrozných dnů. Zůstala jsem ale bydlet u Martina, podporoval mě v tom Martinův táta. Který věřil, že je to jen úlet a že Martin pochopí, že nemůže opouštět těhotnou holku a že se o ni musí postarat. Trpěla jsem, musela jsem se odstěhovat do toho pokojíčku, který jsem před pár týdny zařizovala pro Lucii. Martin nejdřív chodil k ní, ale pak asi pod záminkou toho, aby mě psychicky týral, si začal Lucii vodit k sobě, do naší ložnice, do postele, kde vzniklo naše dítě. Nikdo si asi nedokáže představit ten pocit ve mně, když jsem seděla na posteli, snažila se koukat na televizi a věděla jsem, že vedle v pokoji jsou oni. Nedalo se to zvládnout…

Jednoho dne jsem jela autem z nákupu, najednou se mi udělalo hodně zle, přišlo mi, že ztrácím vědomí, v tu chvíli mě nenapadlo nic jiného, než zavolat Martinovi, jestli by pro mě nepřijel, ten mi však oznámil, že nemůže, že je v Hradci v kině. Pak už si nic nepamatuji. Vzbudila jsem se v 11 večer zmrzlá v autě. Asi jsem omdlela nebo nevím. Dojela jsem domů, šla ještě za Martinovým tátou říci mu, že jsem už doma a co se mi stalo a šla si lehnout. Pak už si zase jen pamatuji, jak mě Martin vzbudil v koupelně na zemi. Nevěděla jsem co se se mnou děje. Ráno jsem se probudila v posteli a moc si toho nepamatovala. Šla jsem za Martinem a nechala si to převyprávět a v tu chvíli jsem si to všechno uvědomila. Martin o mě vůbec nestojí a vůbec nic pro něj neznamenám. Zavolala jsem mu, že mi je špatně, pak jsem uprostřed věty přestala mluvit a on to jen típl a v klidu a pohodě si užíval kino s Lucinkou. Jak je možné, že člověk, se kterým 7 let žiji, o mě nemá vůbec strach a je mu jedno, co se s námi stalo. Proč se nesbalil a nejel mi pomoci, nebo proč alespoň někoho neposlal. Vůbec nic to s ním neudělalo. To už na mě bylo vážně moc a konečně jsem ten vztah začala nějak uzavírat. Ještě ten den večer ke mně do pokoje přišla delegace, Martin s tátou a Lucie a oznámili mi, že už to takhle dál nejde, že na mě nemají nervy (asi si mysleli, že jsem to všechno na ně hrála) a že se mám do konce měsíce odstěhovat. Odstěhovala jsem se do hodiny.

Tímto dnes končím, budu ráda, když se mi k tomu všemu vyjádříte. Poradíte, jak s tím naložit, jak na tom najít něco pozitivního. Jak se s tím vyrovnat. Nepotřebuji chlácholit ani litovat! Spíš to nějak vstřebat. Díky za každou reakci a příště budu pokračovat o tom, jak to bylo ještě horší :/

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.2.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Jullii
Závislačka 2603 příspěvků 19.10.12 06:41

Teda 8o 8o 8o…nedivím se, že to potřebuješ vstřebat 8o .....jsem moc zvědavá na to, jak to dopadlo :roll:

 
Janie Bast
Kelišová 5917 příspěvků 19.10.12 06:43

Tak to je drsné. Prve sice nechápu vůbec tu pohnutku, že vůbec jsi dovolila ten sex. Jinak ale myslím, že pokud jste neměli problémy a vlastně vcelku šťastný vztah, tak ten tvůj martin nemá ani trochu úcty a vlastně si tebe ani tvé dítě nezaslouží. Jednou budeš šťastná a možná najdeš pořádného prince, který bude tvé miminko milovat více, než svůj život.
My to měli s manželem naopak. Přišla dost krutá krize. Doufala jsem, že si najde jinou a já konečně budu mít volnost. Byla jsem hloupá, podvedla jsem ho, přiznala jsem se s tím, že jsem čekala, že se rozvedeme. Manžel ale poprvé v životě o mě bojoval a řekl, že chce semnou zůstat a že chce dítě. sice jsem pochybovala, že dítě by vyřešilo naše problémy, ale on si chtěl něco dokázat a já se vlastně začla na dítě těšit. Bohužel jsem potratila a od té doby se snažíme už skoro dva roky a nejde to. Nicméně vztah s manželem se urovnal (i když je fakt, že když se napije, tak vyčítá) a jsme šťastní a miminko si moc oba dva přejeme.
Držím palce.

 
vendulaaa
Závislačka 4760 příspěvků 19.10.12 06:45

Pominu-li to, že jsi si v podstatě nasadila domů pěknou „kamarádku“ a pak ještě odsouhlasila nevěru (asi mladická nerozvážnost), tak máš za sebou ten první krok - odstěhovat se.

 
Newi
Stálice 67 příspěvků 19.10.12 07:10
Uf..

No teda…buď šťastná, že jsi se zbavila takového trotla…vím, že teď to musíš mít šílené, ale než takový otec pro tvý dítě, tak ho raději vychovávej sama, pokud neuvažuješ o potratu nebo adopci. Kdybych řekla svýmu muži skoč z okna a on by z něj hned skočil, je mi jasné, že jen čekal na milosrdné požehnání..Ne­zaslouží si ani tebe, ani prcka.Je to nevyzrálý blboň.. Já nemohu soudit, ale pokud bych byla na tvém místě a měla oporu v rodině a hlavně mamince, o které jsi psala, tak bych si prcka nechala a snažila se to nějak zvládnout. A časem si najdeš lepšího partnera, neboj se, že by jsi s prckem zůstala navěky sama!! Buď ráda, že se taková věc nestala na jednu stranu třeba při dvou dětech, společné hypotéce atd. Drž se a hlavu vzhůru!!!Já zažila s partnerem něco velmi podobného a můžu ti říct…jde to zvládnout. Možná se ještě dočkáš toho, že se vrátí s prosíkem zpět. Ale já bych už do téhle vody nevstupovala…Brzy zase napiš jak jste na tom s prckem ať víme, jestli můžeme nějak pomoct?? :hug:

 
nicka9
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 19.10.12 08:21

No tak přiznám se, že jsem tvůj deníček četla opravdu jedním dechem. Vůbec nechápu, jak se něco takového může vůbec stát!!! Je mazec, že jsi vubec dovolila, aby se s tou krávou vyspal. Myslím, že ta do toho tvého musela byt zabouchlá už pekne dlouho. Nedokazu se predstavit, ze bych se jen tak znicehonic vyspala s s pritelem nejake sve kamaradky. Proc proboha?? Prijde mi, ze to na tebe dobre nahrali. To, že ale pristoupil na to mit s tebou dite je pro me nepochopitelne. Je fakt dost nevyzraly a myslim, ze se urcite bude chtit drive ci pozdeji k tobe vratit. Rekla bych, ze je to jen spis ulet, „neco noveho, jineho“, co lidi pri nevere v dlouhodobych vztazich vyhledavaji.
Taky nechapu, ze jsi tam jeste zustala v tom byte. Ja bych se odstehovala k rodicum nebo nekam hodne daleko od nich dvou.
Ale preji ti, aby jsi to vsechno zvladla a stresovala se co nejmene, uz jen kvuli tomu prckovi, ktereho mas v brisku :kytka:

 
Baruna123456  19.10.12 08:36

No, mně to bylo jasný u té pasáže, jak měla „kamarádka“ pocit, že partner není ten pravý a Ty jsi vzápětí měla taky pocit, že Martin buď není „ono“ nebo se musíte za každou cenu posouvat někam…kam? Prostě jsi bez vlastního názoru. Viz to, že se „strhne debata“ s sexu partnera s jinou a Ty ani nevíš, jak se to stane a už se to děje? Kde to jsme? Ty seš jak třtina ve větru, vykecáš svoje intimnosti nějaké nové holce, ještě si ji nastěhuješ a neuvažuješ. Tohle je přece klasika z běčkovýho filmu. A jestli to zas není jen pokus o román, tak mám názor ten, že si Tě předstal vážit, jelikož jsi „dobrohloupá“. Já mít milenku otce dítěte v ložnici, patrně to nepřežije.

 
Agrion
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 19.10.12 08:39

Je mi fakt lito co te potkalo… necham se prekvapit pokracovanim, ale pokud zustanes samomatka tak te to nejtezsi jeste ceka :(
Do skupiny „zanadavame si na hajzlika, kterej zakladatelku opustil“ se ale nepridam… ten pitomej napad se sexem na zkousku jste si totiz vzajemne odsouhlasili oba…a u nej to ocividne byla jen roznetka, ktera mu pripomela „jeeeee vzdyt ja jsem jeste mladej a mel bych si uzivat“… coz se u 20 nevyblaznenyho manika castecne i da pochopit…
Preju hodne sily Tobe :hug: at to v sobe nejak zpracujes a nezarpknes na chlapy a na kamaradky… a miminku preju aby i pres to, ze Martin Tebe opustil jemu tatinkem zustal :*

 
Mimisss
Stálice 59 příspěvků 19.10.12 08:51

To je hajzl…a ona pěkná bestie… :pocitac:
Hlavně se nestresuj, Tobě ani malému to nedělá dobře…

 
Cuarentena
Echt Kelišová 8070 příspěvků 19.10.12 09:08

Ve kterém jsi týdnu?
Martin je hajzl a Lucka svině a ty jsi hloupé naivní tele. Opravdu nevím, co teď s tím vším. :,(

 
lucka83
Hvězda diskuse 46082 příspěvků 64 inzerátů 19.10.12 09:38

Taky sem zazila neco podobne, po 7 letech je to bud na svatbu a nebo na rozchod, u nas to byl rozchod a taky i kvuli tomu ze sem chtela mimco.
Prvni chybou bylo to ze si dovolila kamaradce spat u vas a potom i ten sex tveho pritele s ni, nona samozrejmense dalo cekat ze se do ni zamiluje a vbude s ni neco mit, nj zacal ti doma delat naschvaly a to neni dobre, pokud chces mit trochu klidu tak se odstehuj to je to nejlepsi no a co se tyce miminka tak to je na tobe jestli si ho nechas a nebo ne, otazkou je taky to kde s nim budes, jestli budes mit penize abys to vsechno utahla.Nebo je taky mozne ze treba tim natlakem a vsim muzes taky potratit.
Drzim ti moc palce, mas to tezke ale urcite se to vyresi :hug:

 
Uživatel je onlinebjetuschka
Závislačka 4024 příspěvků 19.10.12 09:40

No co si budem povídat, můžeš si za to tak nějak sama… Snažit se zachránit vztah dítětem je blbost, to je přece jasné. Žádný vztah se nesrovná jen kvůli dítěti…
Kardinální blbost je si do domácnosti, kde bydlí pár, přivést někoho třetího. Z toho nekouká nikdy nic dobrýho - a že jsi vůbec dovolila ten sex? Tak to už radši no comment…

Rozhodně nechci být zlá, neber to tak. Ale nebudu tě tu chlácholit, protože tě nelituju, dle mého názoru si za to prostě můžeš sama. :nevim:

Teď tě život ponaučil, tak snad se to už nebude opakovat. A hlavně, hlavně HO NEBER ZPÁTKY, až přileze!!!

 
Ninouš
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 19.10.12 09:56

@bjetuschka Naprosto souhlasím vystihla jsi to přesně!!! 8o

 
ynax
Extra třída :D 13109 příspěvků 19.10.12 10:02

Teda holka, musím sice poznamenat, že na ten sex jsi nikdy neměla přistoupit, že to byla dost velká blbost, ale na druhou stranu kdyby to neudělal tenkrát, je velká pravděpodobnost, že by to udělal za čas a bylo by to třeba ještě horší. Btw. Prosím, nenatahuj nás a napiš, jak to dopadlo? Já bych takového vykopla a do RL nezapisovala, i kdyby mi chyběly peníze, protože takový vůl si vás nezaslouží.

 
mařenkaa
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 19.10.12 10:26

Abych řekla pravdu, tak se v tobě trochu vidím, mam teda úplně jiný příběh i průběh těhotenství, ale začátek těhotenství pro mě byl doslova jedna velká noční můra, ale musíš si uvědomit, že teď už nejde ani tak o tebe, jako o to miminko co nosíš v bříšku, je dobře, že jsi se od něj odstěhovala, je to takový první zásadní krok, jak se říká, co oči nevidí, to srdce tak nebolí a líp se s tim budeš srovnávat, když ho nebudeš mít pořád v blízkosti, teď je hlavně třeba, aby jsi byla v rámci možností v klidu a pečovala o sebe a malé, za čas ti dojde, že ti za tohle ten chlap vůbec nestál a vůbec, nikde neni psáno, že už nikoho nepotkáš a otec je ten, kdo s dítětem žije a vychovává ho a né ten, kdo „dal sperma“

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 19.10.12 10:40

Je to dost drsný.
Ale všechno špatný je k něčemu dobrý! Zase kdyby se tohle nestalo teď, stane se to později a třeba by to bylo mnohem složitější!
Souhlasím s tím, že jsi za to můžeš sama ale asi to tak mělo být a je to dobře, protože jste poznali jak je váš vztah v koncích. A určitě by jste nebyli spolu moc šťastní. Všechno má svůj smysl.
V kolikátým jsi týdnu těhotenství? A co máš v plánu dělat dál?

Příspěvek upraven 19.10.12 v 10:43

 
moje.myslenka
Nováček 4 příspěvky 19.10.12 10:41

Diky moc za komenty.. je to tak jak vetsinou pisete.. byla jsem blba a k sexu nemela vubec pristoupit.. ale pozdeji jsem prisla na to, jak uz tady nekdo psal.. ze kdyz by neco takovyho neprislo ted tak pozdeji ano.. a to je lepsi to mit zasebou ted.. nez az kdyz uz bude dite vetsi. Jinak asi jsem to v denicku spatne napsala.. ale to co je zde uvedene se stalo v roce 2010.. uplynuly dva roky a hodne se toho zmenilo.. je to ale na dyl tak k tomu dneska sednu a napisu pokracovani.. at to uz konecne nejak uzavru.. snad i v sama sobe. Diky zdravim vsechny

 
panenka87
Extra třída :D 13167 příspěvků 19.10.12 10:45

@moje.myslenka Aha, tak brzy napiš, co bylo dál. Snad to bude pozitivnější :)

 
Gerberka
Závislačka 3065 příspěvků 19.10.12 11:01

Ahoj,
taky jsem to celé četla jedním dechem…jsem moc zvědavá, jak to celé dopadlo, doufám, že se vše v dobré obrátilo…počítám, že tvoje mimčo bude mít tak něco přes rok, že? ;) Tak to sepiš, jsme zvědavky na tvoje pokračování :D

Jinak za mě - nedovedu pochopit, že jsi svolila k tomu sexu s kamarádkou, ale v té naivitě a hlouposti nad tím asi člověk nepřemýšlí, no… :nevim: Mrzí mě ale, že tě život takhle „vymáchal“, že halt už máš takovou špatnou zkušenost.

Doufám, že ses úplně osamostatnila, s pomocí maminky jsi vypiplala mimčo z nejhoršího a třeba jsi našla i dobrého partnera a mimču tatínka, který si vás váží.
:kytka:

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 19.10.12 11:20

Upřímně? Můžes si za to ty SAMA.
kPrvní blbost - když jsi chtěla vztah „rozseknout“, nebyl dobrý nápad ho „rozsekávat“ dítětem. Dítě ti vztah nezachrání.
Druhá blbost - brát si někoho třetího do domácnosti, je jedno jestli kamarádku nebo cizího člověka.
Třetí blbost - proč jsi proboha dovolila ten sex? Přece kluk, který by tě miloval a na miminko se těšil, by nad tímhle vůbec nepřemýšlel.. OMG :roll:
Líto mi tě není, ale aspoň jsi poznala, co jsou ti dva zač.
Nicméně na pokračování se těším a doufám v dobrý konec. Jen doufám, žes ho nevzala zpátky :think: :mavam:

 
Marcip
Extra třída :D 13124 příspěvků 19.10.12 11:25

No :think: situace neni zrovna příjemná, ale můžeš si za to trošku sama. Vidím jak to chodí kolem mě. Všichni spí se všema a já bych si domu žádnou kamarádku nepustila. Snažila bych se jí sehnat ubytování jinde, ale ne vedle naší ložnice. Dnešním lidem prostě nevěřím. Každopádně Tobě přeji hodně úspěchu v životě, zdraví Tobě i miminku a hlavně klid :kytka:

 
Kačta
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 19.10.12 11:25

Pro mě je teda taky neuvěřitelné, že jsi svolila k tomu sexu 8o Jako chápu, že hormony pracují a tak… Ale prostě tohle bych nedovolila nikdy! Je jasný že tam to začalo, no…holt chlap má sex s jinou a je jasný, že mu to přijde úžasný a nový a vzrušující, ale pak se to po čase taky zají… To se prostě stane, ale ješě k tomu chlapovi dát svolení… no nevim
:nevim:

 
moje.myslenka
Nováček 4 příspěvky 19.10.12 12:13
pokracovaní

Tak jsem dopsala pokracovani, vlozila jsem ho do dalšího deníčku tak nevím kdy ho schválí.. tak sem napíšu aspon kousek :
Odstěhovala jsem se k mamince. První dny, týdny byly hrozné. Vztek střídal pláč, neustále jsem přemýšlela co dál. O potratu jsem ale neuvažovala vůbec, děťátko jsem chtěla a ač jsem si to vždycky představovala jinak tak prostě potrat nepřipadal v úvahu. S mamkou máme úžasný vztah, věděla jsem, že mě podpoří i pomůže.
Pominu teď ještě Martinovo jednání, když jsem si od něj ještě potřebovala odvést věci, skříně, stoly no spoustu těžkých věcí, které by těhotné asi nosit neměli. A on mě samozřejmě nechal to tahat samotnou, ale už mě to nepřekvapovalo. Přestali jsme spolu komunikovat i když já pořád na něj měla spousta otázek. Vůbec jsem nevěděla, jak on si to představuje. Jestli jako to dítě chce nechce, jestli se o něj chce starat, chce ho vídat. Nevěděla jsem nic. Věděla jsem ale že je zatím zbytečné to řešit, tak jsem to vydržela a nekontaktovala ho.
Moje maminka se snažila rozptylovat, tak mě občas brala na kafe nebo kamkoli mezi lidi. Zprvu se mi nechtělo ale později jsem byla ráda a pomalu jsem začínala žít nový život. Mamka bydlela ve městě kde jsem vyrůstala, chodila na střední takže jsem začala zase potkávat staré známé a kamarády. Těhotenství na mě ještě nebylo vidět, tak jsem nemusela až tak nic nikomu vysvětlovat. Snažila jsem se dělat všechno pro to abych si těhotenství užila a nemyslela na ty dva zrádce.
V hlavě jsem se snažila na tom najít něco pozitivního. Takže jsem časem byla skoro přesvědčená, že to tak mělo být, že jsem k tomu sexu a k tomu všemu podvědomě vlastně přistoupila proto, že jsem taky Martina už nemilovala ale nevěděla jsem jak z toho utéct. Nebo, že s maminkou mi bude přece líp než s Martinem, ona mi pomůže s malým, kdežto Martin by ho možná ani nepochoval. Prostě jsem pomalu začala na Martina zapomínat a svět se zdál lepší. Zajimavé bylo a je, že doteď mám daleko větší zášť a vztek na Lucii než na Martina. Prostě mi příjde, že za to, že mě Martin opustil, si trošku můžu sama. I když ho to neomlouvá. Ale to co udělala Lucie, a jak se pak chovala atd to je pro mě daleko bolestivější. Možná to zní blbě, ale mě pořád daleko víc leží v žaludku ona než to, že mě opustil kluk se kterým jsem byla 7 let.
Postupem času jsem poznávala spousta nových lidí, zažila spoustu nových zážitků. Těhotenství se vyvíjelo dobře bez problémů. Pár známých mi tu a tam dohazovali nějaké chlapce, muže a pány.. tak jsem šla občas na nějaké „rande“, což jsem si docela užívala, protože jsem o takovéto randění v pubertě přišla, díky tomu, že jsem byla pořád s Martinem. Ale jak to tak bývá, s žádným dohozeným jsme si nijak nepadli do noty. Pro mě to ale bylo velkým přínosem, protože jsem pochopila, že chlapům vůbec nevadí navazovat vztah s těhotnou. To jsem nechápala, ale na jednu stranu jsem byla ráda, že nejsem úplně odepsaná, i když jsem o žádném vážném vztahu momentálně nechtěla ani slyšet.
Objevil se však jeden kluk, píšu záměrně kluk, bo byl o rok starší ale co se vyspělosti týče byl na tom hodně podobně jako Martin . Poznali jsme se těsně před Vánoci, pokecali při procházce, nakoupili dárky a zase se rozešli. Píšu o něm proto, že ještě bude mít v mém životě určitou roli, ale až trochu později. Naposledy jsem se viděli den před štědrým dnem, kdy jsme spolu balili dárky a zjistili se, že se vlastně trošku známe. On pak odjel na Vánoce k nějakým příbuzným, ani jsme se nijak nedomlouvali, že bychom se ještě viděli.
Přišli Vánoce, takové vcelku normální, pamatuju si že bylo teplo, ale to je asi jedno! :D Pomalu jsme se chystali na Silvestra. Mamka měla domluvených docela spoustu lidí, co k ní přijdou, takže jsme měli dost starostí s přípravami.
Na Silvestra ráno jsem vyspávala, vstávala jsem až kolem 11 a na telefonu jsem měla změškaný hovor. Volal mi brácha Michal, už někdy v 7. Volala jsem mu teda zpátky co chtěl, a on že potřeboval odvézt do práce, že mu nejede auto a autobusy nejezdili. Bylo však už pozdě, takže se do práce nedostal, poprosil mě jestli bych mu přece jen auto nepůjčila, že by se svoji přítelkyní (mimo jiné taky těhotnou, asi o měsíc dýl než já) jeli na nějaké nákupy. Moc se mi nechtělo, měla jsem to auto krátce, sama jsem s ním ještě moc nejezdila ale brácha přemlouval a že by večer přijeli na tu oslavu, tak by mi ho hned vrátil. Bráchovi bylo 20, o jeho řidičských schopnostech jsem nebyla moc přesvědčená ale venku bylo hezky, sníh na silnicích nebyl. Tak jsem nakonec souhlasila a jela zatím do asi 20km vzdáleného města, kde bydlel s přítelkyní. Nikdy předtím jsem u nich nebyla, tak jsem se tam chvíli zdržela, dala kafe, popovídala s přítelkyní. Pak, že mě brácha hodí zpátky domu, a pak vyrazej na ty nákupy. Cestou jsme si ještě povídali. Měli jsme předtím takový né moc vřelí vztah. On se po rozvodu našich rodičů, vydal takovou dost špatnou cestou. Poslední dobou se ale dal dokupy, vztah mu prospíval, těšil se na miminko a tak jsme konečně zase začínali fungovat jako brácha se sestrou. Měla jsem z toho radost, i za mamku, která s ním měla spousta problémů. Vysadil mě doma, já šla dělat ještě nějaké chlebíčky, zatopila ve všech kamnech aby bylo do večera všude teplo. Venku krásně svítilo sluníčko, tak jsem šla mamce naproti do práce. Když jsme šli zpátky domu, najednou začalo poprchávat a dost mrzlo, tak jsme se doklouzali domů a já, že radši pošlu bráchoj sms, ať jede opatrně. Chystali jsme dál, večer se blížil, bylo kolem 6, kdy měli všichni přijít. Zrovna jsme se s mamkou strojili, do nějakých komických převleků a někdo zvonil, mamka šla otevřít. Já si ještě fenovala vlasy, tak jsem moc neslyšela. Ale mamka na mě volala. Šla jsem za ní do kuchyně a vidím jak sedí na židli a břečí a vedle ní policistka. Která mi v tu chvíli oznamovala, že brácha měl autonehodu, kterou nepřežil! ………………. Srdce mi bušilo (buší i teď ) objala jsem mamku a snažila to nějak pochopit. V tu ránu se mi přehrálo celé to dopoledne. …. Těžko teď popisovat co se dělo po tom, něvěděla jsem vůbec co mám dělat. Co mám dělat s mamkou? Co se sebou? Věděla jsem ale že za chvíli má příjít spusta lidí, což teď nepřipadalo v úvahu. Začala jsem rychle všechny obvolávat ať nechodí. Policisté odešli s tím, že nás budou kontaktovat až budou vědět víc.

 
Haku
Generální žvanilka 21911 příspěvků 19.10.12 12:22

Taky se divim, ze jsi svolila k tomu sexu 8o A dle toho co pises o nedobrem pokracovani mam takovy pocit, ze se miminko nakonec nekonalo :think: A vypada to tak, ze jsi asi potratila z toho stresu… :( :nevim:

 
Lucienka1984
Závislačka 3221 příspěvků 19.10.12 12:25

Mě se stalo skoro to samé, ale jenom s tím rozdílem, že mi moje nej kamarádka kluka přebrala, jelikož mu dokázala o mě nakecat spousty nehezkejch věcí (co nebyly pravda). ale na druhou stranu náš vztah byl u konce.. pak se stalo něco co sem nečekala.. ještě sme spolu měli sex (ne jednou) co byl už s ní a povedl se nám SYN… ona to nediokázala překousnout a dělala mi zle ještě víc..
byla jsem an všechno sama…
Držim pěsti to zvloádneš… udělá tě to silnou.. a ta Lucka je ubohoučká kráva… mě by to moje hlava nedovolila odloudit chlapa od rodiny, ale jsou i holky, co v životě jsou neš´tastný a pro sebe kopou kolem sebe…
Ale nicméně si pamatuj, že na každou svini se někde vaří voda…

 
moje.myslenka
Nováček 4 příspěvky 19.10.12 12:26

Miminko se konalo! Mám rok a pul letého Kryštufka.. :) a už vstává tak běžím!

 
Jaruschk
Závislačka 3926 příspěvků 19.10.12 12:35

Ty bláho, to je jak z špatného filmu, taky si myslím, že dovolit ten sex byla blbost, a ten tvůj Martin je ještě větší blbec, když na to přistoupil, ale omlouvá ho snad jen to, že je chlap! aspoň se ukázalo, jaký je charakter…buď ráda, že jsi se ho zbavilo…akorát je mi líto, tvého dítka, že nebude mít oba rodiče pohromadě, drž se… :mavam:

 
Verun83
Kelišová 5599 příspěvků 68 inzerátů 19.10.12 12:35

Nechápu…

  1. ve 20 letech mít pocit, že se musíte někam dál posunout. chápu, že on dítě v tomhle věku nechtěl. i ti to řekl, a ty mu pak řekneš, buď dítě nebo rozchod. kdyby mi chlap řekl, že dítě nechce a pak pod nějakým ultimátem na to kývnul, dost bych se nad tím pozastavovala…
  2. nechápu, jak si mohla dát svolení k sexu s tvojí kamarádkou! to není o těhotenských hormonech, ale o tvé naivitě - která se odráží v bodě 1)
  3. to že ti nepomohl, když ti bylo zle, protože byl někde s Lucií, to je prostě ukázka toho, že je to mladej hošan, kterej rozhodně nechce nést zodpovědnost…


já teda upřímně, bych nechtěla strávit celej svůj život od 14 let s jedním chlapem… myslím, že tyhle vztahy nejsou moc perspektivní…

 
janinka606
Kecalka 414 příspěvků 19.10.12 13:04

To je první deníček, který komentuju…úplně sem ho zhltla, doufám, že napíšeš jak to všechno dopadlo! Ale přes všechny okolnosti asi dobře, Kryštůfek ti všechno to zlý nejspíš vynahrazuje.

 
3Lu
Extra třída :D 10552 příspěvků 20 inzerátů 19.10.12 13:05

No…je to škoda…škoda toho, že k dítěti nakonec svolil člověk, který po tom netoužil. Chápu, že bys teď malého nedala a nevyměnila, ale…Lidé, co si to nepřejí a netouží po tom by děti mít neměli. Navíc ve 20 ti letech, kdy je na dítko času opravdu dost. Píšu to proto, že je tady plno maminek, které mají přes 30 a děti si moooc přejí OBA a nejde to. Je to smutné a trochu nespravedlivé, že to někdo „nahoře“ trochu neporovná :lol:.

No, ale už je to…I takové to - sex s jinou, to mě napadalo tak v 16ti a dospělou ženu by to nikdy nenapadlo a nepovolila to! Ale aspon si se tak zbavila kluka, který by asi stejně dříve nebo později odešel.
Přeji ti hodně štěstí a bratra je mi líto…a tvé maminky taky. :roll: At to vše zvládnete a dobře to dopadne!

Příspěvek upraven 22.11.12 v 13:09

 
Gerberka
Závislačka 3065 příspěvků 19.10.12 13:16

Zakladatelko,

tak předně moc díky za pokračování, které se taky zhltla jedním dechem, ale moje zvědavost teda moc uspokojena nebyla :mrgreen:.

Prosím tě - jak to teda bylo dál??? píšeš to v dalším deníčku??
S tím Martinem a Lucií ses už pak nikdy v životě neviděla?? nebo hlásí se k tvému synkovi nebo jak to bylo??

Je mi moc líto tvého bráchy a té autonehody…ale jak se to vyvíjelo dál s tebou?? nebo máš nového partnera a synek tatínka???

 
lucka83
Hvězda diskuse 46082 příspěvků 64 inzerátů 19.10.12 13:37

Taky sem zvědavá na další pokračování 8)
Je mi moc líto tvého bratra :(

 
Romiša
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 19.10.12 14:24

Čtu to jedním dechem. Je mi líto bratra :hug: Můžu se zeptat na jeho přítelkyni?

 
natiova
Ukecaná baba ;) 1424 příspěvků 19.10.12 14:36

No jediné štěstí v něštěstí je to mimčo…sice je jeho ale zase si ho chtěla

 
Lane
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 19.10.12 14:45

No me to prijde cely ulitly.
Nechapu, jak muzes svolit k tomu, aby se tvuj pritel vyspal s jinou.
Myslim, ze jste mlady a ze je to cely nejaky prilis divoky.

Myslim, ze by ses mela sebrat, jit domu (k máme) a zacit zit sama podle sebe. Hlavne se niceho nedoprosuj, to je akorat trapny. opustil te 1 a tehotnou, tak to udela klidne znova.

No je to husty, no. Co rict. Drzim palce.

A ted jsem docetla to s tim brachou. No nevím, me se toho zdá nejak „moc“. Ve smyslu, jako ze behem 3 mesicu otehotnet, prijit o otce ditete, nejlepsi kamaradku, bratra, omdlít v aute, dovolávat se pomoci(jak dlouho jsi byla v tom aute v zime??? To si nezmrzla???), která neprijde… Nevím.
Jestli je to vsechno pravda, tak sis to v zivote uz pravdepodobe vybrala dopresu.

Příspěvek upraven 19.10.12 v 14:50

 
evick2
Závislačka 3540 příspěvků 19.10.12 14:51

Já se omlouvám jestli to tak není ale až moc mi to připomíná pYlota v parku a růžového psa…

A pokud se pletu tak, kroutím hlavou kam až se to dá dopracovat a počkám si na pokračování. Snad se ti život vrátil do normálních kolejí a mimčo, počítám teď už dvouleté dítko, jen prospívá.

 
K.Black  19.10.12 15:05

No co na to říct :think: udělala jsi pěknou bejkárnu ;) ale na druhou stranu možná dobře, že se to stalo takhle na začátku :nevim: je mi líto bratra :(
Fakt je to zajímavý deníček, takový lidský, tak mě zajímá ;)

1, Co bratrova žena.
2, co otec Kryštůfka
3, jsi šťastná

děkuji za odpovědi :lol:

 
Monča S
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 19.10.12 16:12

Teda holka, povím Ti, že jsi to v životě neměla jednoduché. :think: Je jasný, že za to, co se stalo, si můžeš hlavně sama, ale pamatuj, že vše zlé je vždy k něčemu dobré. Poznala si, jaký je, a buď ráda, že dřív, než později..
Co se stalo Tvému bratrovi mě mrzí, vím, jaké to je ztratit někoho z rodiny.. ale čas jde dál, a vše bude zase dobré :kytka:
Nenapínej nás a jdi honem napsat další pokračování!

 
anabel9
Kecalka 470 příspěvků 19.10.12 16:46

No tak to je teda něco! Dovolit mu sex s kámoškou?! To bych teda nedokázala. Hned jak jsem to četla, mi bylo jasný, že se spolu dají dohromady. Já bych s ním teda dítě nechtěla, když se k tomu nechtěl dřív vyjadřovat a sám neřekl, že dítě chce. Musí chtít oba, aby to klapalo. On je podle mě pěkný hňup. Nemám teda žádnou kamarádku, která by nechala spát svýho chlapa s jinou… Mě se to zdá být ujetý, promiň.

 
Did
Kecalka 405 příspěvků 19.10.12 17:00

@evick2 Jojo a taky Příběh hloupé holčičky…hele, tady se asi někdo nudí a píše pod novýma Nickama romány a směje se do dlaně, jak to některé holky žerou…

 
rawala
Ukecaná baba ;) 1821 příspěvků 19.10.12 21:10

Tak to je síla! dívej se na to tak, že si najdeš někoho kdo bude mít o tebe zájem a bude mít o tebe strach! ex se ukázal jako blbec mírně řečeno! 7let jo dost ale pořád lepší to zjistit ted než za dalších 7let! že tento chlap nebyl pro tebe ten nej

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 19.10.12 21:20

Asi budu zlá, ale nevím jak jinak vyjádřit názor nad tvým souhlasem nevěry než: :zed: Sama víš že sis podřezala pod sebou větev. Určitě napiš jak to dopadlo. Držím ti pěsti :hug:

 
mailovkaaa  20.10.12 01:20
souhlas

Přesně souhlasím s Bjetuschkou - trochu drsné, ale je to tak.
Jsi mladá a trochu asi ještě naivní. Vztahy nejsou pokusy a děti se nepořizují
na řešení krizí nebo upevňování vztahů - to je právě přesně naopak. Místo toho
by snad bylo pořídit si psa - určitě lepší než si nastěhovat takovou „super kámošku“ Zaplatila jsi za to docela vysokou daň a snad jsi se i poučila. Otázkou
by pro mne osobně bylo - jestli bych opravdu ještě chtěla mít dítě s takovým (promiň) kreténem, který nemá ani trochu zájem a úctu k Tobě - natož pak potom
k dítěti. Jsi ještě mladá a ještě určitě najdeš perfektního chlapa se kterým budeš mít úplnou rodinu a dítě prima tátu. Prostě tímto novým začátkem bych udělala jednu silnou čáru za tou hodně nepříjemnou životní situací.
K tomu Ti přeji hodně zdaru a nových sil. PS. Rada do života: Nevěř žádné ženské - kvůli chlapům přestávají myslet a dělají šílené věci i podrazy.

 
Laguntinka  20.10.12 04:53

Nikdy nevěřte chlapovi, který navíc zatím ještě ani není chlap. Vůbec nelituj toho, že jsi o něj přišla. Tvé kamarádce udělá to samé, neboj se, boží mlýny melou. Jsi neuvěřitelně silná.

 
darushka
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 20.10.12 08:21

No, já vůbec nechápu jak jsi mohla dovolit ten sex…Mi to partner navrhnout nebo kamarádka, tak jednou rukou dostane do držky on a druhou ona… :| jako v tomhle případě mně opravdu napadá, že každý svýho štěstí strůjce…A upřímně, tě taky nechápu, že sis nastěhovala do baráku kamarádku.. :O tohle bych v životě neudělala a pak že si nadále bydlela s nim??To jsi neměla kam jít???Myslím si, že sis trošku větvičku podřezala sama sobě :/ ale kdo to mohl tušit, že??Na toho Martina bych se s gustem vysrala, ať si tam obkopává svoji Lucinku a holka se může modlit, že to neudělá i jí..Tobě přeju hodně pevné nervy, krásné a hodné miminko a hlavně jednou moc hodného chlapa…

 
amille
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 20.10.12 10:11

Teda…to je síla… :poblion: Absolutně nechápu jak jsi mohla dovolit svému příteli nevěru. Pro mě nepochopitelné, ale nebudu moralizovat - sama píšeš, že to nechápeš. :( Je mi moc líto, jak ti to dopadlo a do příště se ponauč. :( Držím ti palce.

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 20.10.12 10:50

Byla chyba si do baráku nastěhovat cizí holku (rozhodně ne, když mám doma krizi!) a počít dítě s někým, kdo neví, co chce. na druhou stranu, není to tvoje vina. byla jsi akorát naivní.
být na tvém místě, tak nemyslím na nic jiného než na pomstu. :cert: :cert: myslím, že té nevěře se stejně nedalo zabránit, určitě o tom spolu diskutovali ještě dřív než o tom mluvili s tebou, trapně flirtovali atd. asi bych mu rozmlátila ksicht, pokud by mi tohle navrhnul a kamarádku bych s klidem poslala bydlet k jejím rodičům, kravku. Prej že chce být taky „šťastná“, ano, tohle zdůvodnění miluju. Ať si je „šťastná“ na těch pár chvil, než si nabije držku. Neboj, jestli je tak blbej, jak vypadá, tak jí udělá za nedlouho totéž a pochybuju, že jim to vydrží.
Trvej na placení alimentů, klidně bych to řešila i s jeho rodinou, tohle je sviňárna všech sviňáren. Hajzl jeden. :pocitac: Nemáš nějakého bratra nebo kamarády? Nejsem zastáncem násilných řešení, ale tohle je normálně na přes držku, dala bych mu takový kapky, že by už další děti mít nemoh. :cert:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29693 příspěvků 8 inzerátů 20.10.12 11:05

To je smutný, přeju ať už je líp. Nechápu, proč ti píšou, že si za to můžeš sama??? 8o 8o Zahnul ti a vykašlal se na tebe tvůj přítel a zradila tě kamarádka, které si ještě pomohla s bydlením!!!

 
dlacatko
Ukecaná baba ;) 2135 příspěvků 20.10.12 11:56

@Makinaa007 nemůže si za to sama, ale šla tomu naproti. :nevim: samozřejmě to není její vina, protože čeho by jako dosáhla tím, že by mu ten sex zakázala? stejně by si s tou čubkou vrznul. měla ho kopnout do prdele hned po tom návrhu a jí vyhodit z baráku.
jenže holka měla moc dobré srdce a nedocházelo jí, s kým to vlastně žije. příště už nebude tak důvěřivá a blbá. ale sakra, mohla k tomu dospět i trochu mírnější životní lekcí. :(

 
Reyne  20.10.12 13:04

Je hodně podivné, že během posledních pár dní tyhle "dech beroucí " deníčky píše ten samý den registrovaná uživatelka 8o a vždy jde o (až neskutečné) drama :think:

 
Did
Kecalka 405 příspěvků 20.10.12 17:59

@nety78 Přesně to si myslím já :pankac:. Tady má totiž evidentně někdo pisatelké střevo s velkou fantazií. Možná by se mohl admin kouknout na původce těch článků? :think:

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Pokračování mého těhotenství


Reklama