Kvalitní plenky až do domu!

Ostatní
  • emimino
  • 28.03.04

V minulých dnech jsme si všimli na internetu nové stránky, která je určená pro nás maminky kupující plenky. Stránka slibuje konec starostí o plenky což nás pochopitelně zaujalo. Navíc společnost slibovala doručení měsíčního balení plenek SanaBaby až do domu v termínu 2448 hodin (!). Stránka má adresu www.sanababy.cz Pokud jste o plenkách SanaBaby neslyšeli, předčtěte si rozhovor s ředitelem společnosti panem Lubošem Šavrňákem a navíc máme pro vás malé překvapení, dozvíte se jak získat zdarma 72 vhlčených ubrousků!.

Na úvod si dovolím uvést kontakty a hlavně informovat jak získat slibované ubrousky:-)
Ty získáte vskutku snadno, stačí při objednávce uvést heslo EMIMINO a spolu s plínkami k Vám poputuje i 72 vlhčených ubrousků.

No a kontakty pro objednání jsou následující:

www.sanababy.cz

nebo

bezplatná telefonní linka: 800 22 22 77

A teď již rychle ke krátkému rozhovoru přímo s ředitelem společnosti panem Lubošem Šavrňákem.

Jak dlouho prodáváte plenky SanaBaby v ČR?

  • V podstatě jsme tento nápad dostali na podzim roku 2002. Od té doby se snažíme uvést tuto „zásilkovou formu“ prodeje plenek do života. Zdá se, že nám zbývá dodělat pár kosmetických úprav a vše je připraveno na úplné spuštění. Celý systém je náročný především na zvládnutí kontaktu se zákazníkem, protože naše zaměstnankyně na telefonu představují jediný kontakt s maminkami - zákaznicemi.

Dosud jsem nikdy o SanaBaby neslyšela. Nemáte problém s neznalostí značky?

  • Máte pravdu. To, že maminky prozatím o naší společnosti a plenkách moc neví, představuje výzvu. Maminky samozřejmě věří osvědčeným značkám, protože chtějí to nejlepší pro svoje dítě. Ovšem spousta maminek, které naše plenky vyzkouší je používá i další měsíce a je s nimi velice spokojena. Myslím, že se nám podaří přes tyto spokojené maminky přesvědčit i ty ostatní.

Co konkurence v supermarketech, kde se dá najít hodně plenek v akcích a slevách?

  • Opět máte pravdu. Supermarkety představují obrovskou konkurenci pro menší a střední prodejce. Já věřím tomu, že naše výhody spojené s doručováním plenek až do domu v měsíčním balení minimalizují nutnost maminek o plenkách přemýšlet a v konečném důsledku jim ponechá více času, který mohou věnovat svým dětem. Toto ulehčení života spousta našich zákaznic považuje za mnohem důležitější, než ušetření 1 Kč na plence, kterou seženou v supermarketu. Navíc já osobně vím, že když přijdu do supermarketu, tak většinou utratím mnohem více nežli jsem původně zamýšlel. To pokušení tam je všudypřítomné a je velice těžké se mu ubránit. S námi je vše vyřízeno na bezplatné infolince během jedné minuty a druhý den již můžete mít plenky doma.

Děkuji za rozhovor a přeji hodně úspěchů.

PR článek

Váš příspěvek
Sonatko
Nováček 2 příspěvky 30.03.04 10:21

ja ty jejich plenky pouzivam a jsem s nimi spokojena. dokonce jsem je doporucila kamaradce a te se stalo, ze se ji oprudil zadecek (diteti samozrejme :))…vratili ji vsechny penize i kdyz vypotrebovala 20 plenek. jde tam ale spis o ten servis, ktery mi venuji :) a ne moc o setreni penez.

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 31.03.04 08:01

Servis až do domu je fajn, ale i přes to se zajímám o cenu nabízených plen. Vzhledem k tomu, že stejně cca 2× do měsíce jezdíme do hypermarketu, je mi jedno, jestli mi pleny někdo doveze nebo zda si je dovezeme sami.

Takže jsem trochu počítala (pouze pleny, které kupujeme):
Pampers 52 ks 349,– drogerie PEMI 1ks 6,70
Huggies Fr. 52 ks 349,– drogerie PEMI 1ks 6,70
Tesco fialové 60 ks 299,– 1ks 5,–
Euroshopper 36 ks 99,90 Albert, Hypernova 1ks 2,80
Tyto pleny mám vyzkoušené a vím, že nám vyhovují. Samozřejmě, že sleduji a využívám akční ceny.

SanaBaby 112 ks 899,– 1ks 8,– nebo 136 ks 949,– 1ks 7,–. (nemám vyzkoušenou velikost)

Drogerie PEMI též provádí rozvoz po celé Praze a při nákupu nad 1000,– je dovoz zdarma.

Asi zůstanu u vyzkoušených a LEVNĚJŠÍCH plen.
Ariana

PS: sousedka chodí do Second handu, kde prodávají značkové pleny druhé jakosti za nižší ceny. Ještě jsem tam nebyla, ale asi to také prozkoumám.

Sonatko
Nováček 2 příspěvky 31.03.04 11:19

ahoj ariano,
diky za tip na pemi, ale chtela bych opravit nektere tve udaje..
nakupuji plenky sanababy za 969 Kc 160 kusu. velikost 4-9 kilo. coz mi vychazi na 6 Kc za plenku a dovoz je zdarma kdekoliv po republice. Navic kvalita je srovnatelna s pampers a huggies a hodne prevysuje napriklad euroshopper. ty kdyz jsem si koupila tak sem musela prebalovat dvakrat tolik..:)).
kazda jsme jina - me tato znacka a sluzby hodne vyhovuji. Mej se fajn.

Ariana
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 31.03.04 12:07

Ahoj Sonatko,
to máš sice pravdu, ale já už kupuji u některých značek tu největší velikost (Lucinka je na svůj věk 11m hodně veliká a menší plíny jí při jejím rajtování někdy prostě spadnou ke kolenům :-) ), takže je to dražší. Vůbec jsem neměla v úmyslu pohanět tuto firmu. Jen jsem napsala svůj názor. Pokud jsi spokojená je to fajn. Já jsem taky spokojená a to je taky fajn..-)
Euroshopper jsou opravdu méně kvalitní, ale když se mi Lucinka pokaká hodinu před koupáním, přebalit jí musím a drahé plíny je mi líto. Takže na to jsou dobré. Nikdy je nedávám na noc ani na cesty. Jsou to „gumovky“ a bojím se zapaření.
Měj se hezky. Konečně máme to jaro.
Pa Ariana

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 01.04.04 17:20

Mě ty jejich plínky připadají drahé. Nemám na to, abych si připlácela za dovoz domů. Balík plínek se mi vejde pod kočárek a stejně jezdíme nakupovat autem, takže není problém nabalit třeba pět balíků plínek, když jsou v akci.

S pokušením problémy nemám, nakupujeme podle seznamu. Nemám pocit, že by mi hodina nákupu jednou za měsíc ubrala času na dítě. Verunku nakupování baví, v košíku se jí líbí a navíc jí nakonec vy:,–(íme na autíčko.

Také nám doktorka doporučila střídat různé značky, což se náramně hodí, právě když jsou různé akční slevy… :o)

Alice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.05 23:03

je škoda, že nepošlou jednu na zkoušku,jako to dělají jiné firmy. Jak odhadnout velikost. Používáme Pampers a když koupím jiné stejné vel. tak jsou mu velké.
 Dáša

kativas
Stálice 60 příspěvků 11.01.06 17:03

Taky bych ráda nejdříve otestovala.
Mohli by mít nějaký startovací balíček. Rovnou objednat 200 ks mi připadá dost riskantní.

Vložit nový komentář