Květňátka 2005 aneb Jak nám bylo v Horácku.

Rodičovství

Milá moje květňátka, květňátkoví sourozenci a maminky, nemožné se stalo možným a my jsme absolvovaly společně druhou květňátkovou dovolenou a zároveň oslavu narozenin našich štěstíček, prdelinek květňátek.

Jakéže to vlastně bylo???? Z mého pohledu skvělé.
Tentokrát vzhledem k počasí, které bylo báječně objednané, ale já jej nemusím, nebyly naplánované žádné divoké pochody kolem Orlice. Snad taky proto, že tam Orlice neteče, ale teče tam kliďounká a čisťounká Svratka.
Takže dovolená spočívala ve válení se některých „líných" jedinců a jejich dětí okolo pensionu, kde měla mrňata napuštěné bazény, bylo tam pískoviště s obrovským množstvím báboviček, bylo tam na výběr z několika modelů motorek a kočárků.
Zkrátka asi to nejlepší co pro ty naše mrňata mohlo být. Od rána do večera tam běhala skupina nudistů, kteří na střídačku očůrávaly místní travičku, přelévaly vodu z bazénu do bazénu. Občassetam strhla minibitka o motorku či o kočárek, ale v zá:,–(ě jde říci, že s kočárky jezdili kluci a holky drandily na motorkách. Někteří jedinci se snažily do bazénů přemístit i písek z pískoviště, ale to jim naštěstí vždy bylo některou z přítomných tet zakázáno. Já osobně jsem to usilovně vysvětlovala Lu, která na mě chudinka koukala, že se jí to teda vůbec nelíbí co jí říkám, že ona by ten písek tak strašně chtěla mít v té vodě a že proč jí to teda nedovolím. No vyhrála jsem, Luniček pochopila, že teda přese mne s tím pískem neprojde a šla zpět na pískoviště.
Ovšem nějakému raubíři se to v nějakém nestřeženém okamžiku stejně povedlo neb se jeden bazén stal dosti špinavým místem na koupání.

Ti otužilejší, jejichž maminky by v dětském bazénku působily přinejmenším divně, se byli koupat ve Svratce. V pátek jsem tím trošku způsobili rozruch v místním konzumu, do kterého jsme se po báječné koupeli nahrnuly, vykoupili všechny prošlé dobroty. No a mě se po dvou letech konečně zpustila laktace.(mokré plavky pod trikem dělají divy. A Mari se nechutně smála, že ona to tričko má černé a tudíž na něm nebylo nic vidět.)
No a v sobotu jsme již razily na místečko jiné, které nám při nočním sezeníčku prozradil druhý pan vedoucí. To bylo báječné, dětem i nám se moc líbilo, lítaly tam nádherné vážky. Se strejdou Štefanem a tetou Zdeňkou jsme dětem postavili pidihrázičku, abychom jim vyčistili dno od kamenů. No prostě pohodička.

Ostatní „nelíní" jedinci absolvovali několik výletů do okolí. Zelený apartmán ve složení Straka, Marci, Luci a Lenka vyrazily jeden den do Poličky, Světlana a Sanynka s rodinami navštívili Pernštejn, Haluma s Lukášem také někde jezdili, ale přiznám se že pořádně nevím kde.Takže to bylo opravdu ve znamení toho, že si každý dělal co chtěl.

V pátek odpoledne byl báječný karneval, musím Vás všechny pochválit, že ačkoliv jsou mezi námi tací, kteří musí do něčeho rýpat, na něco remcat, diskutovat proč je to tak a ne jinak, tak tento můj bláznivý nápad nikdo nesabotoval a všechny dětičky měly krásné masky. Některé dělané jak na míru do toho vedra (zajíček Barča od Zdeny, beruška Eliška, ježeček Ema a nakonec i naše Bára co by kočka, které se některé děti bály). Všechny masky byly krásné, opravdu až na víly Aničky se žádná maska neobjevila dvakrát a takový dubínek v podání Viktorky a čarodějnice Klárka ty opravdu neměly chybu. Takže ještě jednou díky, že jste do toho šly se mnou.
V rámci karnevalu se rozdávaly dárečky pro oslavence - pro upřesnění od koho co bylohrnečky namalovala Eliška a Sarach pak dodělala ten zbytek, CD se zvířátky jsou od Halumy, vodní pistole od Marci, knížečka od Sanynky, letadélko od Piki, kalendáříček od Luci, guma s nálepkami od Steny,vynikajicí koláč byl od Jyty, košíčky jsou moje práce a přiznám se že mi uniklo, kdo nám tam na rozdávání podstrčil magnetky. Takže autor neb se odtajní.
A zde patří všem darovatelům mé osobní díky a určitě nebude vadit když zde budu tlumočit poděkování všech. **

DĚKUJEME.**

A jaké byly večerní dýchánky??? Báječné.

Na prvním jsem tedy chyběla, páč jsem se fakt musela jít vyspat, ale hukot zezdola byl slušný a ani nevím kdy dorazil manžel do společného lože.

Druhý večer byl ještě vydařenější - sedět u stolu ve společnosti Mari a Bibiny a poslouchat jejich neuvěřitelné historky jak si někdo ulomil koleno, či někdo místo krmení svého dítěte mu implantuje mléko do ksichtu. Jak někdo vypráví, že bude moderní a přestane se počůrávat, tak na to se nedá než vstoupit do hovoru a říct a začneš se teda pos...... Vidět jak se v tu chvíli Jaa s Bibinou ohýbají do tvaru luku. Na to se jen tak nezapomíná. Gynekolog doktor Šuk také neměl chybu. Tímto se velmi omlouvám všem kdo měli na tuto stranu pokoje, že musely snášet naše výbuchy smíchu, ovšem také se omlouvám těm na druhé straně, protože Ti to snášeli po našem přesunu na terasu.

Nebyly to sice úplně čisté babince, ale snad to nebyl tak velký problém.
Jo a příště, prosím, nechat chůvičky doma, protože jsou stejně nahovňajs, když musí být vypnuté, páč se vzájemně ruší. POmlenko, jak jste odešli nakutě, SENCOR chůvičky začaly fungovat. Tak už vím, která příště poletí do bazénu :-))))))

NO a co se týčemísta pobytu a personálu to je asi bez komentáře. Pension skvělý čistý, personál usměvavý, ochotný, vstřícný.
Pan vedoucí všem děkuje za účast, prý to bylo skvělé mít tam takhle živo, děti byly bezproblémové. A doufá, že Sdružení MATKA s.r.o., jak si nás nazval, tam nebylo naposledy.

Tímto reaguji na otázkuHalumykam pojedeme příště. Sama za sebe říkám, že organizovat další dovolenou i s výběrem místa - do toho nejdu, nechám to na někom jiném, protože výsledkem je sice Vaše spokojenost, což mi nyní dělá dobře na duši, ale to co je před tím, je dosti náročné a já nevím jestli mám chuť do něčeho jít a zažívat zase nějaké dohadovačky i když s dobrým koncem.
Pokud by Vám nevadilo stejné místo, tak o to se klidně postarám.
Odloučené pracoviště ve Věcově zjistilo podmínky tam, pro Ty co mají rádi klídek je možnost ubytování tam, pro ostatní v Horácku. Ale tam je zase omezený počet míst, ale předběžně se zjišťovalo, že by nebyl problém na zahradě postavit stany a tatínci nebo Ti otrlejší by mohli spát venku a měli by za sebou zázemí pensionu. A zase dětičky budou o rok starší, tak je možný i víc naplněný pokoj.

No a vzhledem ke Kaede, která se již přihlásila na příští rok je vyrobena tabulka na příští dovolenou, zatím jen v počítači. Pokud se toho někdo chopí a bude hledat jiné místo, ráda mu přepošlu seznam již přihlášených osůbek.

Všem bych Vám tedy chtěla poděkovat za účast, zvláště osůbkám Jazzi, Kaede a Bibině, které co by uzavřenější tvorové to statečně přežili a ustáli. Věcovákům, že jim nevadilo, že jsou stranou a že si to sami našli a všem za to, že si prostě udělali čas a společně s ostatními Květňátky ztrávili příjemných pár dní.

Vaše teta Hamina

P.S. Všechny dětičky jsou úžasné, šikovné, v rámci možností hodné. Jen chůdě Emince jsem nějak nesedla a ta se při každém setkání se mnou držela Straky jako klíště. Nevím jestli vypadám tak zle či co. Akorát jediný okamžik kdy se mne nebála k byl ten, kdy jsem si v sobotu ráno šla ještě rozespalá, neumytá, bez brýlí a šátku pro snídani, dokonce jsem mluvila se Strakou, tak to bylo v pohodě. Tak teda fakt nevím jestli si to mám brát osobně nebo se nemýt, nenosit brýle a šátek a flámovat do rána, aby se mne Emička nebála :-)))))

No a miminka ta jsou ještě úžasnější, moje hormony ještě pobouřenější a doma už nedoráží jen Tomáš, ale i Barunka s Marjánkou, že by teda chtěli ještě nějaké to mimi.Když můžou mít tety, pravila Barunka,tak my přece taky.
No uvidíme. Ono to dopadne vše jak to dopadnout má.

A ještě poslední tečka - kdyby měl každý možnost nosit indiánské jméno, tak se Gytovci budu jmenovat Ti co zapomínají kočár v Horácku, což je neuvěřitelná příhoda a jestli smích opravdu prodlužuje život, tak jsem si ho při odjezdu prodloužila aspoň o hodinu.
A další kdo by měl novou přezdívku by byla Mari, která by se jmenovala Velký Colgate.
Pro Ty co nevědí oč jde - Johanka je strašně poštípaná od komárů a tak jí je na štípance aplikován tekutý pudr. Ovšem páni majitelé jsou trošku srandovního ražení a tak při Mariinym a Johančinym vstupu do hospody ji posílali zpět, že nedostane snídani pokud to dítě neumyje od té pasty.

Toliko opravdu vše, budu ráda, když doplníte co jsem zapomněla napsat nebo přidáte zážitky ze svých výletů.

Ještě jednou se mějte krásně a děkuji všem, že jste.

Hamina

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 11.06.07 14:31

Prvnííííííííí­ííííííííííííí­í! :-)
Piki

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 11.06.07 14:33

Druhá? :-)

H.

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 11.06.07 14:40

jéje to je rychlost nový deníček! 3.!

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 11.06.07 14:46

Hami,
díky moc za nový horácký deníček. :-) sepsala jsi to moc hezky. Doufám, že Marcela přidá historku o tom, jak Matýska myla tím jemným dětským mýdlem. :-) a Piki hledající brýle byla taky dobrá. :-)

V galerce tady jsou zatím dvě karnevalové fotky. Až to proberu víc, dám jich ještě pár na labradorky.

H.

 
RadkaK
Stálice 78 příspěvků 11.06.07 14:51

Jéééé, čtvrtá, nevídané:-)))
Jdu číst…

 
lenka_
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 11.06.07 14:57

Moc se primlouvam za Marci, aby tu historku popsala :-) A ja slibuju, ze zadne extra jemne detske mydlo pro hebkou pokozku uz na zadnou dovolenou brat nebudu :-)))))))

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 11.06.07 14:58

spletla jsem se a napsala koment do starého deníčku:
a nejde mis em zkopírovat, achjo:/  

 
Gyta
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 11.06.07 15:05

Ahóoj, parádně sepsáno. Díky Alice!
Možná by stálo za to založit třeba nějakej bonzbloček na vydařené historky. Věřím, že ta naše se zapomenutým kočárem by vedle některých vypadala vysloveně chudičce. Beztak jsem tam ten kočár zapomněla, jenom abych zjistila, zda teta MaRi udrží nebo ne.....
Za naší famílii bych tam připsala, že naše madam je vysloveně individualistka. Které jiné dítě usnulo po dvouhodinovém marném uspávání na pokoji, a to  těsně před zahájením karnevalu vsedě na barové židličce pojídaje u toho nanuka?
Mějte se holky i kluci parádně, jsem ráda, že jsem mohla být u takového mumraje a poznat tolik fajn lidí. Momentálně opět balím na Šumavu a zítra vyjídždíme tak v sedm ráno, ať tomu vedru trochu ujedem a Bára zas neprořve cestu.
Pa pa Gyta a Barbulínka, která právě dohán krtčí deficit
PS: Dodatečně ještě děkuji Kaktusovi a Kubkovi za uhryznutie hadom, to jsem v minulém deníčku nějak opomněla…kaju se.        

 
Gyta
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 11.06.07 15:07

Piki, držím palečky, ať všechno dobře dopadne. G.

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 11.06.07 15:25

No Gytuš bonzblok je dobra vec, ale musi jej nekdo vzit s sebou. Na to jsemjaksi zapomnela. Ze Srotu e jeste nekde u Steny,ktera nam uz pul roku slibuje neco sem napsat a z Kostelce je nevim kde. Takze bych udelala jednu vec. Zkusim koupit nejaky hooooodne tlusty a bitelny a hezky sesit, ktery se bude vozi s sebou, do ktereho se Kostelec, Srot a Horacko dodatecne sepisi.

Neco nam uniklo s mydlem???? Sem s historkou.

Stejne se bduoumuset jednotlive poradne rozpsat, aby byly dobre pochopeny. Tak to bude stejne lepsi kdyz budu takto zvlast mimo denicek a kazdy na ne bude moci reagovat.

H.

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 11.06.07 15:31

Jeste jedna poznamka - nekdo nechal lezet na stole v hospode kosicek. Ma jej u nas, budto posleme nebo prilezitostne predame.

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 11.06.07 15:37

Stopadesáosmá. Dodatečně  též mockrát děkuju, že jste mě přemluvily, Matýsek byl s kočárkama od holek nesmírně spokojený a když objevil za barákem kopeček, ze kterého se dalo svištět na motorce, bylo to ještě lepší:-)
Historek moc nepřidám, krom zmiňovaného nahánění našeho rychlíku a pak ještě když jsem Kaede tvrdila, že jsem se s ní přece před chvilkou seznamovala támhle v jídelně ( a ono ne, ona to byla teta Straka:-)  

Jinak Matýsek doma zmiňuje Johanku a Emu, což je mi záhadou, protože co jsem si všimla, tak s nima nic zá:,–(ního neměl. MaRi, Strako, víte snad něco, co já nevím??    Piki - držím palec, přesně si pamatuju, jak jsi se takhle nervovala na začátku s Mikym, tak doufám, že to bude mít stejně dobrý konec. Opatruj se .  

Jdu nafukovat nový bazén, který tam Matýskovi taky učaroval:-)
Pa Linda a Matýsek

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 11.06.07 15:46

JO ještě technický dotaz do pléna mimo dovolenkové téma: uvažuju, jestli prodat starý kočár, je sice super, ale dost těžký, cca 16kg, což jsem poznala až když jsem s ním jezdila každý den k nám do kopce. Takže pakliže by se někdy konalo nějaké druhé dítě, jestli koupit lehčí. Čili: pokud bych měla nějaký 12kg, co se teď dělají, myslíte, že ten rozdíl 4kg při jízdě do kopce poznám?? Manža mi tvrdí, že ani ne, jenže ten má přes sto kilo a síly jak bejk, žejo.
Tak poraďte a házejte zkušenosti pls, jestli má cenu se prodejem zaobírat, jinak ten kočár nemá mouchy.
 L.

 
Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 11.06.07 16:01

Ahojky,

Hamino díkes za deníček. Konečně se snad dozvíme, co všechno se dělo v Horácku :_). Naše dojmy jsem popsala už včera večer ve starém deníčku. Ale fakt ještě jednou dík!!!!

Ohledně místa dalšího srazíku - jsem taky pro to klidně ponechat. Veliká zahrada, skvělej pan vedoucí i naše super ubytování a klídek ve Věcově - nám fakt nic nechybělo :-)
Bohužel na další dovču se opět dopředu nehlásím, neb vůbec netuším, co bude.. Ale doufám, že to dopadne dobře jako teď :-)

JAZZI - já myslím, že 4 kila na kočáru, hlavně do kopce, už poznáš! Ale nejlepší je to vyzkoušet. Nemáš někoho ve Zlíně, kdo by ti kočár půjčil? Zkus třeba od Lenky „vysomrovat“ na zkoušku Jané Powertrack, který má kolem 11kg a dát si to nahoru s pytlem brambor. A pak v tom svém. A uvidíš ;-)

PIKI - už jsem tě povzbudila i ve starém deníčku, ale fakt neklesej na mysli!!!!!! Sama víš, že se // ukázaly mnohem později než měly, takže ovu máš prostě později. I s Mikim jsi to tak měla. Myslím, že to bude OK. Však jinak bys podle mého začala už krvácet, ne?
No držím palečky a moc moc na Tebe myslím!!!!!!!!! Tak moc ti lednového Štěpánka/Terezku přeji!
Nebo si zajeď za tetou Kaktus a tak ti to břicho prošťourne pořádně ;-)

Jo a veselé historky sem, prosím!!!! A podrobně popsat ;-)

SARACH - hlásím se o CD s fotkami. Já bohužel žádné fotky nemám, neb jsem měla vybitej foťák a nabíječka pěkně spinkala doma v knihovně :-)

Pa Zuza a spol.

 
Sarach
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 11.06.07 16:18

Ahojki,

Hami, ty jsi dabel! Diky za denicek a drzime palce, at se rychle prestehujete, uz se moc tesime na navstevu!

Rozhodne jsem za to jet pristi rok opet do Horacka! Stridat mista dovolene se da pri rodinne ci podzimni dovolene, ktera byva s mensi ucasti a najdou se dalsi organizatori. Pokud teta Alice zaridi Horacko a nekdo z Vecovaku si osefuje Vecov, tak to bude super. A mista by tim padem bylo dost, s tim, ze je pan vedouci svolny i ke stanovemu mestecku :). To abychom na to nase kvetnatko uz zadelali, abychom se mohli zucastnit :).

Tohle pocasi mne nici, navic mam nechutne moc prace :(, asi zkusim pres den spat a v noci delat … a az bude hotovo, tak se s Elou zbalime a nekam vypadneme. Porad jsem plna dojmu z Horacka, Eliska taky, porad vykrikuje nejaka hesla - jako treba sampano apod. Na baru na panu vedoucim vyloudila dalsi 2 sklinky. Z pistolky na vodu ma radost, ale udelala si z ni hracky dve - zasobnik na vodu je lahvicka do ktere nabira a posleze ochutnava bazenovou vodu a komentuje, ze je s bublinkama, nebo stary mliko, dobry mliko atp. S pistolkou se snazi strilet :).

Jinak nase Eli ma svoji prvni noc pod „sirakem“ - patecni dychanek se moc vydaril, trosku protahl a ji bylo v zappu zapletenem do zabradli, zachumlana v dece tez dobre! Tomasova maminka dela moc dobre vinko! Chudak pan, co si myslel, ze je v jeho aute. A na MaRi musim prasknout, ze donutila pana vedouciho c. 1 preparkovat jeho auto pred jeho pensionem ;). A tez se omlouvam vsem „bratrum a sestram“ v triku, ze jsem si jich nevsimla u snidane, myslela jsem, ze jsem v konzumu pro rohliky, jak nekdo vtipne okomentoval nasi vypravu pro snidani ;). Mam radost, ze se lonska trika libi a nosi :).

tak zatim paa, drzime palecky Piki,

Sarach & Eli

 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 11.06.07 17:00

Hami,
hezký deníček, děkuji za příjemné počteníčko :-) *

všem jinak díky za podporu!
Piki

 
Pomlenka
Kelišová 5361 příspěvků 11.06.07 17:58

Ha ha ha, tak zdravím v první dvacítce, jdu dočíst starý deníček, protože nám doteď nešel net…

 
sanynka
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 11.06.07 18:24

Ahoj bando,  

díky Alice za deníček a hlavně za organizaci akce Matka s.r.o., vy s Tomášem jste prostě sehraný organizační pár;o):o)))
My se - přiznám se - teprve vzpamatováváme, páč na takový šrumec fakt nejsme zvyklí, ale moc se nám to líbilo, i Petrovi, za což jsem moc ráda a hlavně noční „mejdany“ neměly chybu, řeknu vám, že takhle jsem se nenasmála snad sto let a tímto pasuji Mari a Bibinu za baviče roku, neboť příhody, které daly všanc byly smrtící:o))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))))))))))))   Piki -ojoj, držím palečky, aby bylo vše ok!!!!!!!!!!!!!!!!!  

sany

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 11.06.07 19:14

Tak semi konečně podařilo zkopírovat, co jsem omylem napsala do minulého deníčku…:  

Jééé holky, já jen tiše závidím:) měly jste se fakt báječně.

Co se týče místa na příští dovču-už jsem to chtěla sama navrhnout po přečtení vašich spokojených komentářů. Sice se to tu už loni řešilo a většina lidí chtěla jet zas někam jinam než do Kostelce, jenže osbně jsem pro návrt do již prověřených míst. Poznávat nové kraje můžem se svou rodinou na výletech, ale pokud holky našly penzion za slušnou cenu, se slušnou kapacitou a celkově vyhovující pro děti, tak bych neměnila a rovnou třeba zabůkovala nějaký podzimní termín.Anebo se předběžně dohodnout zas na další rok. Neb naše květňátková rodina se bude dále rozrůstat, takže bu´dme rády, že evitka objevila i dalšímožnost ubytování poblíž.Za rok už většina z nás bude mít dvě děti, a tak to na větší počet lidí na pokoji nevidím, spíš naopak. To by pak bylo prima využít ty stany pro tatínky, kde by mohli spát i třeba s některými již 3letými ratolestmi…
No prostě hlasuju pro to zůstat do budoucna v horácku, navíc je to tak někde napůl mezi Moravou a Čechami.  

a tímto se hlásím i na příští rok., snad již se dvěma dětmi:)  

anebo uděláme ještě něco třeba v říjnu?Teda já v té době zřejmě budu hysteická 6tinedělka, ale třeba bych i jela:)))

 
Pomlenka
Kelišová 5361 příspěvků 11.06.07 19:17

Tak dočteno.

Holky udržovatelky - perfektní práce, měla jsem co dělat.....

Piki, jo, Tomča fakt vydržel až do auta, spal pak hoďku, pak hoďku koukal a ještě půl hoďky spal, takže byl megahodný, na to, jaké bylo vedro.....
Taky teda držím moc, moc palce, aby vše bylo OK. Moje mimíso je vlastně taky menší (na prvním i druhém utz) - taky jsem měla nervy, popisovala jsem to tu myslím o Vánocích, když jsem odtajnila, kdo že to byl za Kaktusíkem. Byla jsem moc ráda, že prcka vyšťourala. Tak řpeju i Tobě ať to dobře dopadne.

Dovolená byla supeeeeeeeer - strašně se nám tam všem líbilo, ale teda já jsem absolutně mrtvá. Totálně. Včera jsme se ještě stavěli u známých v půlce cesty, tam jsme dali pauzu a obídek, očíhli další koko a traktor (jako by toho nebylo na dovče dost ;o))) a jeli dál. TO jsem teda po x letech usnula v autě - absolutně vytuhla. A to podotýkám, že jsem šla ve čtvrtek spát o půlnoci, v pátek asi v půl jedenácté a v sobotu o půlnoci, ale prostě to byl hukot, sice nádhernej, ale prostě mě jednak zmáhá to těhu a druhak to šílené počasí, tohleto fakt moc nemusím. Takže dneska Tomča spal po o 3,5 hodiny - taky dospává - a já si dala pauzu s ním. Žádné žehlení, to bude večer, prostě nic, siestu. Hoďku jsem i spala, ale už jsem zas nějak grogy… Asi mi pár dní potrvá, než se z toho oklepu.
Ale stálo to za to.

Moc ráda jsem poznala ty, které jsem neznala, kočárky se Tomčovi moc líbily, dneska chtěl uzmout jeden na prochajdě holčičce sedící v cukrárně, tak nějak nechápal, že to teda už nemůžem.

Mrzí mě, že jsem ty večery nezvládla dýl, měli jsme pokoj hned nad terasou a bylo slyšet, že zábava je super, ale co už, když jsem padala na hubu.....

Sarach - hlásím se o CD, nějaké fotky taky přidám, kdyžtak se můžeme někde srazit.

Jyty - miminko Tomík opečovává, právě s ním koukalo na večerníčka, včera s ním šel spinkat, ale říká, že Natálce ho dá sám, Tomášek, tak snad to projde..... Uvidíme.

Jo, musím ještě poznamenat, že jsem Tomču nepoznávala, když nechtěl do bazénku, doma ho nemůžu vylovit, tam nechěl. Asi na něj bylo moc rušno a bál se, že ho někdo pocáká, z čehož má histeráky, ale nakonec se zlil sám.
Prostě to byla velká pohoda…

Marci - šup se m s mýdlovou historkou, stojí za to ;o))

MaRi - u Dr. Šuka jsme nebyli, nešlo by to přetlumočit???

A jedna nedovolenková  - ségra udělalal před chvílí státnice, šíkulka, tak mám radost.

pac a pusu.

P.S.: my jsme dávali pamětní list a všem moooooc děkujeme za dárečky (z pistolky má Tomík taky 2 hračky, jednu na zeljvání, druhou na pif paf)

 
lenka_
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 11.06.07 20:06

Ahoooooj,

dekujeme organizatorkam za skvelou dovolenou. Taky bych klidne jela opet do toho sameho penzionu, bylo tam naaadherne. A pro deti byl jak delany (pension, zahrada i prijemny personal). My jsme si tak s Jessy krasne odpocinuly a uzily si ostatnich deti. Cesta domu nam trvala rekordnich 7 hodin, ale delali jsme dlouhe prestavky. Prvni byla hned ve vedlesi vesnici, kde jsme nabiraly prababicku a vezli ji zpatky do Zlina. Tam jsme zustali asi 3 hodiny, dostali dobry obidek a na cestu a domu spoustu veci, ktere se z vesnice obycejne vozi - hromadu vajec a cast zabijacky. Jednou jsme staveli na dalnici a potom u prababicky jsme delali asi hodinovou pauzu na jahody.

Vybaleno porad nemam a nejak nemam tuseni, kdy to budu delat. Momentalne nam akorat v pokoji zavazi otevreny kufr, ze ktereho tahame dle potreby obleceni. Ale vyprane uz skoro mam.

Dneska jsme meli nakupovaci den. Prvni jsme Jessy rano poridili skluzavku se zebrikem a s houpackou na drevene konstrukci. Chtela jsem to koupit uz davno, jenze kdyz to prodavaji v obchode za +- dvacet tisic a tolik se mi do toho investovat nechtelo ani omylem. A dneska jsme to tedy koupili primo u maleho vyrobce za zlomek ceny. Tak z toho mam fakt radost. Ve stredu si pro to jedeme, potom uz bude zbyvat jen to postavit na zahradu. A to nejak nemam tuseni, kdy to bude, protoze momentalne je tam "bahniste”. Odpoledne jsme potom jeli koupit koberce do budouci loznice, detskeho pokoje, na chodbu a schodiste. Takze "podlahy” mame nakoupeny, jen musime asi 3 tydny cekat az nam je prijdou nalepit a udelat sokliky. Tak jsem rada, ze se nam to bydleni pekne dava dohromady.

S koncem dovolene Jessy skoncilo flamendrovani, ted uz zase chodi spat v sedm. Jen tak pro pobaveni, dneska snedla na obed asi 1/8 pizzy. Jinak za cely den nic. A uz mi stihla rict, ze veceret pry nebude.

Lenka

 
Bibina
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 11.06.07 20:17

ahoj holky,

Hami - deníček suprový. Díky.

Dovča - skvělá, super a ještě jednou hurá ! Spokojenost nejtěžšího kalibru, jenom si to chválím a chrochtám blahem. Anička byla mega spokojená, protože střídačka zahrabání v písku a rochtání v bazénku, to je blaho, který nemá obdoby. Když se k tomu přidá na snídani kakao (což je základ ráje) a řádění s ostatníma dětma, no musela být fakt mimořádně šťastná. Sice mě potrápila s usínáním, to už sem fakt viděla rudě, no ale jinak nebyl zádrhel.

Zádrhel se projevil až na cestě dom, kde sme vyskočili z auta, jakože se stavíme v ňáké cukrárně a Aničce z plínky vytekl tak mohutný průjem, že sem se normálně lekla. Následovalo přebalování na parkovišti, čímž sem tam znemožnila vjezd ňákýmu zoufalýmu autu, protože na posledním volným parkovacím místě stála Anička v hromadě… průjmu, do toho tam ta zasráčená plinka a kupa ubrousků, teď já vzteklá, nemohla sem plinku nijak vzít bez toho, že by mi to teklo všude, tak sem se zeptala bráchy, jestli nemá v autě igelitku, jakože bysme to do toho dali a on si zapálil cigáro, a hlásí: „Vypadám snad na to, že sebou vozím igelitky?“ čímž mě dostal, protože zatím neumím podle zjevu určit, který člověk vozí igelitky a který ne. Tak asi mám co dohánět. No, tak auto na nás troubilo, jakože už chce zaparkovat, do toho Anička mudrovala, že potřebuje utřít pipku, brácha se opíral o auto, kouřil a házel do placu jakýsi moudra a já sem byla na mrtvici.

Nakonec sem si v cukrárně dala jogurtový řez, ovocný klének a marokánku abych s těma dvouma cestu dom vůbec přežila a chtěla sem si dat eště štamprdlu rumu, protože mě bylo jasný, že mě brácha bude nutit poslouchat v autě ten jeho hip-hop a z toho by mně fakt odletěl dekl. Naštěstí sme vjeli do ňákýho srazu motorkářů, bratr chytil drsňáckou náladu, vypnul ty ukňouraný sráče s goldnama na krku a pustil něco normálního. Ufff…

Sem se zase ňák… odbočila. tágže my sme pro projekt Horácko znovu všema deseti, hlásím se opět s Kaede na pokoj, neboť lepší společnost sme si vybrat nemohli, to byl od organizátorů fakt skvělej tah, taky Anča s Luníkem sou velký kámošky a skvěle si to užívaly.

Dále eště děkujeme:

Organizátorům za skvělou organizaci, móc sme si to užily.
Květňátkům za dárečky (dneska sme prohlížely Zvířátka pro Květňátka, fakt nádhera… z hrnečku už sem pila kafíčko, v košíčku máme uloženy jízdenky atd…)
Já díky nočním flamendrům za prodloužení života, už sem fakt dostávala křeče do čelistí od smíchu (hlavně u těch urologických historek od Mari).

Na závěr: Překvapil přístup personálu, počasí nám vyšlo nádherně a grilovačka na závěr - no to masíko nemělo chybu.

Tolik z předávání oskarů.

Mějte se krásně, děti, já sem se právě vyspala a du vytvářet ňáký hodnoty.

Bib

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 11.06.07 21:04

Hami šikulka :-D Deníček je u Steny. Je tam jak Kostelecký, který sama Stena založila, tak i šroťácký v jednom.

Mýdlo - šla jsem Matese koupat a protože byl jak prase, tak jsem ho chtěla umýt mýdlem, který jsem nevzala. Mým jsem ho nechtěla mýt, aby nebyl zbytečně vysušenej(má s tím problém). V koupelně ležela malá cestovní lahvička mýdla od Bubchenu, ptala jsem se Straky, jestli je jejich aže prej ne, ale přesto jsem si ho půjčila, že to pak holkám řeknu(byly z dítkama venku). První jsem potkala Lucku a taky jejich nebyl, tak zbývala jen Lenka_
Večer sedíme u stolu a jí teda říkám, že jsem byla oráchlá a půjčila si jejich mýdlo a Lenka se začala smát a vypadlo z ní, že v tom měla jar na nádobí...... Pak se můžu diviz, že má pupínky po těle ;-)

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 11.06.07 21:23

teda, no to jefakt nášup:))))))))­)))))))))) to se ti povedlo:))))))))­)))))))))))  

To mi připomíná historku z porodnice, kdy jsem asi třetí den už byla hysterická z neustálého Vítkova řevu a při večerním koupání jsem místo mýdlem ho polila dezinfekcí na vaničku…sem si spletla lahvičku. :o)

 
lenka_
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 11.06.07 21:36

No jo, Matysek, vydrhly jarem na nadobi potom vonel po citronu :-)))))) Marci, on se fakt osypal? Jestli jo, tak se omlouvam, ja jsem tu lahvicku mela vzdycky dole ve skrince pod umyvadlem a vytahovala jsem ji jenom na flasky. Ale jednou.....jsem ji zapomela schovat :-( Ale na originalni lahvi je napsano, ze nevysuje pokozku a po pouziti maji ruce zustat hebke :-))))))))

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 11.06.07 21:44

A co prdelka, ta taky bude hebká? Tu má osyplou nejvíc, ale vidím to fakt spíš na potničky

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 11.06.07 21:45

Hola hoj:O)
Hami, díky za deníček, je fajn:O)  My jsme měly dneska odpočinkový den, Sára spala do 8:30, což se hned tak nevidí - respektive viděla jsme to zatím asi 2×… K večeru jsem šla na schůzi bytového družstva - no, přišla jsem úplně vyždímaná, tolik blbců pohromadě jsem snad 3 měsíce neviděla (rozuměj od poslední schůze…). Sáru hlídala mamka, všechno bylo ok, jenom se chvíli před tím, než jsem odemkla byt, strašně posrajdila, takže když jsem dorazila, křičela na mě z vany nějaká zahnědlá holčička:„Mamííííí, posrala!“
*Virus 2007 bych, s vaším dovolením, nazvala horácká sračka. Teplotu Sára sice nemá, ale srajdí o 108. Pupínky má také, ale já žiju v dojmu, že jí pohlodal nějaký nenechavý zástupce hmyzí říše. Tak snad to tak je.
*Piki: Držíme vám moc, moc, palečky, ať je všchno tak, jak má být a pevně věříme, že tomu tak je!
*Marci: No, jarem jsem teda zatím Sáru nezkoušela mýt, ale jednou jsme čistili varnou konvici octovou vodou a můj zlatý manžel ji zapomněl vylít a udělal z toho Sáře mléko… Prý nic nepoznal a Sára očividně taky ne… No, je to holka zlatá, celá po mamince - dobrý prase, všechno spase:O)
***prosba:**Mám zase jednu prosbičku na ty, co fotili - potřebovala bych nutně fotečku Sáry v masce vodníka - babičky jsou totiž jaksi nedočkavé a rády by se ujistily, že to Sáře opravdu moc slušelo… Takže pokud někdo tento poklad vlastní - prosím, prosím, hoďte ho do galérky nebo mně do maila. Děkuji vřele předem.
*Sarach: Máme vaše modré autíčko. Nekontaktujte policii, ani jiné bezpečnostní složky, jinak se nedožije rána. O dalším postupu vás budeme informovat:O)
*Dovolená 2008: Jsme jednoznačně pro Horácko a hlásíme se!
*No, to je snad všechno, takže se mějte fajnově a dobrou noc.
Jaa a Sára  

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 11.06.07 21:49

Ahoj,
tak ja len v rýchlosti, ešte nemám dočítané ani prečítaný denníček… a Kubikula ešte samozrejme nespí… Lucka teda vlastne tiež nie;o))

Pripájam sa ku všetkým ďakujúcim a všetko už bolo asi napísané… takže len jedno veľké ĎAKUJEM organizátorom a ďalšie všetkým zúčastneným aj odlúčenému pracovisku vo Věcove;o))))

Piki - držíme palce, určite to dopadne dobre!!!

ad denníček - HAMINA a ostatní - všetok čas, ktorý mi ešte zvýšil pri všetkých činnostiach som venovala prehrabávaniu krabíc a hľadaniu denníčka, ale bohužial som ich nestihla prehľadať všetky a nestihla som ho teda nájsť…
ale Kostelec a Kovošrot sú zatiaľ v jednom denníčku a určite som ho nevyhodila…
Takže zatiaľ by som navrhovala nový denník nekupovať a doplna vypísať tento;o) vzhľadom na to, že koli mne nebol v Horácku denníček, tak som rozmýšlala, že by som z komentárov a tak povyťahovala zaujímavé veci, vytlačila a dolepila to tam… prípadne prepísala, to je egal;o) čo vy na to?

Kristain - ja by som súhlasila s tým zostať v Horácku, záhrada a všetko fakt super, aj keď izby som nevyskúšala;o) ale kapacita asi nebude potom stačiť?

No, ešte som niečo chcela, ale idem ZASE dať Kobovi mliečkooooo;o)))

Tak zatím;o)

S. a spol

 
svetlana
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 11.06.07 21:57

Jani,  

doufám, že jsi nezměnila mailovou adresu a fotečka Ti dorazí.  

Světlana

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 11.06.07 22:04

Díky moc, Světli, pa, J.

 
monicka-S
Ukecaná baba ;) 1406 příspěvků 11.06.07 22:08

Ahojyk květňátkove:O)  

hlásí se jedna zatoulaná hříšnice:-O) Ale  tento víkendík jsme Vás s deníčkem zebřiček napodobily a byly v Kostelci - tak nejenom pro Haminu - informace  

moc se nám tam líbilo - tímto díky za tip a i když bylo děsné vedro tak se dobře spalo. Domácí jsme od Vás pozdravovaly  - moc na Vás vzpomínali. Příjemní lidé i když ze začátku se na nás moc netvářili,ale já osobně se jim nedivím, protože nás nakonec jelo osazenstvo pouhých 3 pokojů:-(  Všichni buď onemocněli nebo prostě odřekli. Tímto organizátorům vašich srazíků vysekávám obr poklonu. Nakonec jsme se dali všichni do řeči -no spojili nás dětičky - jak jinak:-DDD  a všechno jsme si vyříkali.  Cecilka pěkně ťapká -je jí všude dost plno a je to celá maminka:-D No a Hamino -na fotkách si vyděla jak vypadaly Barunky kolena a jen taková perlička -jak byl pod schodama ten malinkej bazének u venkovního posezení tak nám tam žuchnul Šimonek - normálka to tam vzal po hlavě - dobře to dopadlo:-DDDDD  

Popravdě vám to horácko závidím,ale zároveň obdivuju, že to zvládáte v takovém množství:-DDDD  

Mějte se hezky čtu a nakukuji stále jen prostě ( ani nevím proč) nepíšu.  

Zdravím moc Eminku -taťku občas vídám v autě jak za Vámi spěchá domů a zjistila jsem, že můj spolužák ( Pavel Vovesný ) je Váš kamarád - ten svět je malej co:-DDDDD  

Monika a Barunka

 
svetlana
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 11.06.07 22:18

Ahojky,  

díky za skvělý deníček, za nás jen upřesním, že jsme nebyli na Pernštejně (ten jsme totiž navštívili už před několika lety), ale v Dalečíně (zřícenina + zámeček), v Poličce (nádherné hradby), v Jimramově (Trnkovo dioráma Broučků), u rybníka v Milovech (tam musí být bezva koupání), ve Svratce (roubené domky, hospoda, kam chodívala spousta umělců), na zámečku Karlštejn (točil se tam poslední díl 2. řady Četnických humoresek) a u skalního útvaru Zkamenělý zámek:-)))))  

PIKI - moc držím palečky, vzpomínám si, že u nás se srdíčko taky ukázalo hodně pozdě - taky jsem byla 6 + něco.  

MARCI - historka s Jarem fakt výborná:-))))  

Pokud jde o historky MARI - má můj bezmezný obdiv, protože proti ní je Bolek Polívka v podávání historek naprostý břídil. MARI - myslím, že by ses tím klidně mohla živit:-)))  

Ad virus - u nás se zatím nevyskytl a tajně doufám, že to tak zůstane (ve středu musím bezpodmínečně do Prahy, takže snad Anička neochoří).  

Ad karneval - no jo, náhoda je blbec, náš kostým byl z půjčovny a BIBINA ho měla koupený, ale uznejte, že Aničky z Brna prostě MUSELY mít stejný kostým.  

Naše princezna dneska opět zabodovala - šli jsme s Pavlem na jedno, ona si s námi sedla na rantl a pravila: „Skočím si p-o malý pivo!“  

Světlana

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 12.06.07 00:58

Ahoj holkyny,
hlásím se poprvé po dovolený a hned v novým deníčku, dokonce mám i vše dočteno. Udržovatelkám pochvalu, že oheň udržely.
Jak už psala Zuzka, i my jsme cestu (opět tu nejdelší :-( ) zvládli v pohodě, páč děti chrupčily a udělali jsme si návštěvně hrací pauzu u Kaktusíků v Roudnici. Chvilinku jsme okupovali rybičkovej byteček a pak byli všichni venku u beach kurtů, děti zase pískomilnily. Kaktusíci jsou pohodáři, Johanka malá myšička roztomilá, Kubko kus chlapáka.   HAMI - díkes za deníček, jsi nekecala, že ho napíšeš :-) Sorry za Emču, nebyla naočkovaná proti Tobě, zkrátka se Tě dle mě bála. Ona se tam chovala vůbec abnormálně oproti domovu. Doma řeším opúačný případ, kdy mě vůbec nepotřebuje, os­lovuje cizí lidi, koketuje s nima, sahá jim do kapes a tašek… Tady byla mamánek. Klíštěcí úchop kolem mého krku přetrval až na sever… Vytáhla jsi holiny :-)? Jsem ráda, že se akce vydařila, místo bylo fakt skvělý, Vy všichni i s dítkama bezvadný. Naštěstí po mě pan vedoucí poslední den chtěl pouze mou útratu :-)), když jste všichni pili od čtvrtka na mě! Škoda, že nebyl ten dort. Aspoň, že meruňkový knedlíčky „pro děti“ byly :-) Jéééžiš, mě bylo v noci špatně…

Eminka si dnes dala po o chrupíka přes 2 hodiny, nevídané!!! Dohání deficit z Horácka. Zmiňuje spolunocležníka Matěje, Míšu od RadkyK a říká: „Míša - nosila - tyčinky - děkuju“ a pak Tomáška od Pomlenky - bezdůvodně :-). Jo a ještě Jessy, páč měly stejný sandálky.   meteo - i na severu pařák, pomáhá naložit se do vody, ležet pod stromem, doplňovat tekutiny nebo být doma v chládku. Nejlépe bez asistence, ale to je nereálné :-)
JAZZI - zkrátka jsou Johanka a Eminka Matýskovo typy :-). I když máš asi o 24kg míň než já, tak mi více lidí řeklo, že i my dvě jsme si podobný. Jaký jsi koupila bazén - ten největší, co byl za barákem? Kde?
SARACH - to byl fakt nákup, těch 35 rohlíků s příslušenstvím do modrý Ikea tašky (na Tvou obranu podotýkám, že to byla ta menší taška :-)
POMLENKA - ségra je šikula, gratuluju
BIBI - souhlasím s dětským rájem: písek, bazén, kakao
MONICKAS - díky za pozdravení, Barunku bych na fotce skoro nepoznala, jak vyrostla. Minulou sobotu jsme se v Mostě stavěli, byla jsem se podívat i „u nás“ v bytě a trochu na mě dýchla nostalgie, i když jsem strašně šťastná, že bydlíme v TP. Koukala jsem, že U Kaštánku je kromě domečku a hraček i klouzačka. Jo, jo, Pavla znám přes Pavla, byl nám na svatbě, kluci spolu chodili sportovat, na squash apod.
ET - öční problém ssnad Dr. už vyřešej, musí to být nepříjemný, snad to brzo přebolí a uleví se Ti. Taky mravenci v písku? My je vyhubili hmyzím přípravkem. Napadlo mě, jestli se tam v tom „skleníku“ líp nerojej.
KRIS - ať Vítkovi výsledky výtěrů dobře dopadnou a neštovice se Vám vyhnou. Bavila jsem se se známou dětskou Dr., říkala, že na podzim už by naše detičky na očko mohly.
TANITA - ad písek a půjčování hraček - snažím se, aby Emčuska své hračky půjčila, ale ne vždy se podaří. Ty vypůjčené strašně těžce vrací a přivlastňuje si je. Takže u nás v obou případech blbě… Jinak jsem pro, ať si ostatní půjčují hračky, se kterými si v ten moment nehraje.
NAT - doufám, že je Ti dobře a užíváš si dovču, těším se na report. Včera Kaktus povídala, že Rio v letadle nespal, tak věřím, že pobyt si užijete líp než cestu
VVIK - držím palce do finiše
KUŘE - u nás zatím bez pupínků apod., tak uvidíme, jestli ještě něco vyraší. Ale je pravda, že už v neděli v poledne se mi zdála Eminka teplejší. Se Zuzou jsme to přičetly vedru.
PIKI - nemůže mít Miki, popř. i ostatní tu srajdu z bazénku (z pochlastávání?). Držím moc palce na ČT, ať je vše jak má být.
MaRi - konečně někdo vysvětlil, jak to bylao s Báji kočárem. Taky jsem slyšela, když Gyta říkala, že lidi asi nepoberou, ale nějaký věci příp. ano.
MARCI - dnes budíček těsně před 7.h, nechtěně švárou. Uvidíme zítra. Doufám, že Emča Máťovo ranní móresy nechytla :-) Včera v autě chrupala s Álou 2 hodiny!  

Musím se pochlubit, páč nám manža pořídil ojeté vozítko. Dneska jsem Bruna (dáváme nové věci infantilně jména těch, kteří v den pořízení mají svátek) hned zajela a taky jsem ho pokřtila, páč jsem ho na parkovišti u nejmenovaného marketu při couvání ťukla. Kromě toho, že mi to cestou do Horácka i zpět několikrát chcíplo a dneska jsem udělala ťukés, jsem výýýborný řidič :-), viď Zuzko?
Máme tu šváru, dělal nám skříně do šatny, dnes byla hospodová nálada, bohužel beze mě, páč i když jsem domluvila hlídací babičku, naše madam má od dovči klíštěcí syndrom a prostě beze mě nikam nepůjde a ječí.
Tak jako Sarach, chválím manžu, hnul se sklepama (vyvezl bordel, osekal zdi, vyčistil, vyvápnil, přestěhoval šatnu, postavili se švárou nový skříně, poklidil, chleba koupil.
Toť vše od spojky ze severu, jdu na kutě a zítra asi zase k vodě
Ráďa a Emčuska klíšťák

 
Eterka
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 12.06.07 07:42

Ahoj holky, skvělé, že se dovča povedla a dětičky byly spokojené!!!!!!!!!!­!!  

Piki - tohle se přesně stalo mojí kamarádce, dokonce ji dr. objednal na další týden na revizi … a ve stejný den jako tetě Kaktus se jí z toho „nebijícího“ srdíčka narodil krásnej kluk Jonáš. Holt byl prďolka mladší než se zdálo. Takže variant je hodně, neházej flintu víš kam…
Ad oko - včera jsem byla na kontrole, tak rozkapávat už nemusím, další ko ve čtvrtek. Tak snad už nebudu muset ani ty kortikoidy. Jak jsem psala v minulém deníčku, docela mi zamávaly s cyklem i představama o jedináčkovi…  

Kris - jak to vyšetření - už máte výsledky?  

Mějte se moc hezky a pro všechny, co pojedou v létě na Jih - návštěvy u nás jsou vítány… Jo a 26 - 27 v červenci budem opět v Telči - potkáme někoho?  

Et

 
Pomlenka
Kelišová 5361 příspěvků 12.06.07 07:47

Ahoj a dobré ráno.

Tak jsme doma a zase ve starých kolejích - Tomča vstává v šest. Teda dneska před šestou, jen co manža zavřel dveře. Asi mě to zabije…

Jsem se zapomněla pochlubit, že na nás čekala v neděli hotová večeře a oběd na pondělí - od tchýně. Takže jsem akurát uklohnila květákovou polívku, Tomík stejně moc jíst nechce teplá jídla, tak máme oběd na dnešek.

A abyste si nemyslely vy zúčastněné, že dělá takový cirkus s jídlem i doma, tak nedělá. Někdy mi řekne, že nechce, tak ho nechám, ale co jsme přijeli, jí zase hezky. Prostě mu asi chyběla jeho židlička, jenže to už bysme nepobrali Sarach věci, takže jsme to neřešili.

Virus u nás zatím žádný, snad jen prudění, že nejsou děti, nějdou 4 golfky (nebo kolikery) milion motorek a plno tet na koketování a okukování. A taky obr prdua, že táta je v práci, normálně se včera rozbrečel. A dneska už málem taky, ale zapla jsem mu na chvíli krtka, tak přestal.
Včera před usnutím jsem slyšela jak se z postele ozývá „Máťa, Emča, Barča, teta Macela, Hanka, byli na dovolený s Tomáškem…“ Takže dojmů je určitě plnej, jak jinak.

Moc se těšíme na příště a určitě se do Horácka opět hlásíme.

L+T+cvrčkadlo 31tt

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 12.06.07 07:48

Ahoj,

nemas jen nakukovat, ale i psat a pak se dostanes i do takhle plne obsazeneho pensionu. Je pravda, ze po pocatecnim minizajmu jsme musely miti odloucene pracoviste, aby jsme se tam mohly vsechny potkat.

Hamina

 
Pomlenka
Kelišová 5361 příspěvků 12.06.07 07:49

Ještě jsem zapomněla napsat, že se Sanynkou jsme se na Pernštejně potkali my. Bylo tam kráááásně chladno. Ale na prohlídku si ještě pár let počkáme, než ji Tomík bude schopný absolvovat s námi.

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 12.06.07 07:51

No to by se snad konecne mohlo zadarit se s Vama poznat. Bych konecne trhla tetu Halumu v poctu znalych kvetnatek. :-))))
Mam zapsano v kalendari.

H.

 
vvik
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 12.06.07 07:55

Ahoj holky

tak jak tady čtu ty vaše příběhy, moc lituji, že jsem nejela, ale přeci jenom s tím břichem bych vypadala jako exot mezi vámi..... Tak ale hlásíme se na příští dovolenou - tedy jestli to bude sem, tak budeme potřebovat odvoz? trochu větší rodinky (4dítka… zvládnete nás? dopředu?).

U nás skoro nic nového - akorát včera jsem měla Ko u Apolináře, a tatínek musel jít s Jonášem na očko - dostal pigáro proti spalničkám a tentokrát mu to nějak nesedlo, protože od včerejška kadí kudy chodí… Naštěstí v noci nic, tak spal až do rána. Ráno se probudil a kříčí FUUUUUJ, to je jeho nové slovo, a ono mu to plínou proteklo až na postel..... od té doby byl už 3× znovu..... Tak já jenom doufám, že je to reakce na očko, a ne nějaká „břišní“ viroza nebo čím ho včera vlastně krmili..... nebo že by byl senzibyl a chytnul váš horácký bacil přes net?

Zatím ahoj

Věra

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 12.06.07 08:51

Ahoj všichnísci:O)
Sára stále ještě spí!!!!! Takže buďto na ní fakt něco leze nebo jsme změnily režim. Před obědem razím do autoškoly, víc jak 14 dní jsme nejezdila, takže z toho mám zase pořádnej vítr:O/ Nevím, proč se tím tak stresuju, ale nemůžu si pomoci… Odpolko půjdeme asi plavčit - no, co taky jinýho v tomhle počasí, že:O)
Jdu to tady trošku pofackovat, dřez je plný nádobí a vedle mě dřímá nebezpečně vyhlížející hromada nevyžehlenýho prádlo…chjo…nějak jsem na tý dovče zlenivěla…:-O
Tak zatím pa a užijte si dnešní slunečný den!
Jaa a spící Sára

 
kuratko
Kecalka 475 příspěvků 12.06.07 10:44

Ahoj holky.
Trochu nedovolenkový komentář.
Dohadujem se s Honzou, jestli se dá sníst deset tatranek za hodinu. Asi ne. Soukám sedmou a už se mi dělá slušně blivno. Třeba mi to vypěstuje averzi ke sladkému :-)
Zatím pa, Kuře

 
lenka_
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 12.06.07 11:51

Ahoj,

tak ja se hlasim na dalsi kvetnatkovskou dovolenou, ktera bude uz pristi tyden :-))))) Toto neni spravedlive, v Horacku mi az na male ranni nevolnosti bylo dobre a jen co jsme se vratili domu, tak zase zvracim kazde rano jako Alik. K tomu me od vcerejska strasne boli hlava a nechce to prestat. Na dnesni obed jdeme do hospudky, protoze proste nejsem schopna uvarit. Mam dneska 2hodinovou pauzu na obed, tak si jdu lehnout a potom zase vyrazim ucit. Fakt bych potebovala dalsi kvetnatkovskou dovolenou co nejdrive :-))))
Jedna pozitivni zprava dneska: podarilo se nam pronajmout jednu kancelar, co mame doma. Sice zatim jenom na jeden v tydnu, ale do zacatku dobre. A ja uz vim, za co ty penize utratim :-))))

Lenka

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 12.06.07 12:39

Kuře a co tím sleduješ? .))) jakože si nemůžeš pomoct a přestat? .) pokud dáš za hodinu těch 10, tak jsi borka a pak se pěkně po…horem i spodem:))

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 12.06.07 12:41

Bezva, že oko je lepší, snad už to bude dobré!  

stejně si myslím, že u jedináčka nezůstaneš, ani Bibina a další:) hormóni jsou mocní a iracionální:)  

Dík za optání, krevní testy-na slinivku a jaterky-vyšly v pořádku, na stolici teprv čekám, budu volat pozítří. Řekla bych, že se mu to malinko zlepšilo a má víc tuhýše…uvidíme.

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 12.06.07 12:48

Mates spí a já místo abych odpočívla, tak tady lozím jak blbec po skříňkách. Mám tu někde pořádný hnízdo molů a nemůžu ho najít. Už jsem prohledala všechno jídlo anic. Už spoléhám jen na to, že mi něco zapadlo pod lednici a je to tam. Takovou smršť jsem ještě nezažila. Včera jsem jich tak 10 zabila a teď na papírkaách je jich tak 20 přilepených.

Nevíte jetsli existuje i sprej na potravinový moli????????????

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 12.06.07 13:24

No, ja myslím, že by som 10 za hoďku dala, ke´d mám slušnp chu´t na sladké;o))) že Zuzi??? ;oDDD
ale musela by som to niečím prekladať, napríklad čipsami alebo slanými tyčinkami alebo tak;o)))

S. nenažraná;o)

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 12.06.07 13:27

My sa samozrejme tiež hlásime na ďalšiu dovču;o) radi vyskúšame ubytovanie v Horácku, ak pojde aj ocino, tak bude určite nadšený stanovým mestečkom;o))

S.

PS: inak darček od nás boli tie čudné veci v obálke na CD;oDDD

 
kuratko
Kecalka 475 příspěvků 12.06.07 13:28

Sladké ahojky dnes ještě jednou.
Tak se to nedá. Zvládla jsem těch sedm a dál už to nešlo. Tak jsem teď aspoň něco vyžehlila, abych spálila nějakej ten cukr :-)

Řeknu Vám, jak to tu tak čtu, tak čím dál tím víc lituju, že jsem neměla odvahu jet. Muselo to bejt super. Ale to jsem viděla hned v ten čtvrtek, že to bude báječná dovča. I karnelav byl super. Jen mě pěkně vytočil Honza. Chtěla jsem aby jel s náma, abych nemusela třeba hlídat Honzíka, když budu kojit a tak vůbec, abychom na ně byli dva. Z práce psal, že se domluvíme, až přijde, tak už jsem to brala, jako že by i jel. Když přišel, tak se moc netvářil, ale že si teda odpočine a pak pojedem. No, takže já už byla ve tři s dětma připravená odjet, ale nakonec jsme vyráželi až po čtvrté. Takže jsme propásli začátek karnevalu a pak se stejně Honza ještě otráveně šklebil. A taky chtěl jet v sedm domů. No nic. Myslela jsem, že se kvůli Honzíkovi trochu ovládne, ale asi jsem se spletla. Pak jsme si to doma vyříkali a bylo zase dobře. Jen mi to bylo líto, Hozník tam bylmoooooc spokojenej. A já taky.

Ještě musím poděkovat organizátorům, že jsme se mohli přijet podívat a taky všem děkujeme za milé dárečky!

TAKZE NA DALSI HORACKO SE HLASIM TAKY!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jinak teplota zmizela, ještě pár aftů se drží, ale zvládá to statečně.

Kris - tak borka nejsem. Jen pěkný prase. Zatím jsem se nepo....., tak doufám, že se ani nepo...... :-)

Za chvilku jdu na oční, protože po druhém porodu zase hůř vidím, tak jsem zvědavá, o kolik dioptrií budu to mít horší.

Mějte se hezky a neuvařte se.
Loučí se Kuře prasečí

 
kuratko
Kecalka 475 příspěvků 12.06.07 13:33

Já to prokládala kyselejma okurkama a čajem pro kojící matky :-)

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 12.06.07 13:36

aha, tak som konečne prečítala denníček - HAMI DÍKY ;o) - a zistila som, že darček už bol odtajnený… no nevadí;o)))

a jediná strata, ktorú som zaregistrovala, bol náš kočár - stál 85 korún, takže ak sa nestalo nikomu nič iné, tak to bola veleúspešná akce a naše deti sú fakt super dobré;o)))))

S.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »