KVĚTŇÁTKA 2005 - KVĚTŇÁTKOVSKÝ STROMOSKOP

Rodičovství

Nedávno se mi dostal do ruky neobvyklý horoskop stromoskop keltských druidů, kněží a mudrců. Ti na základě pozorování usuzovali, že se každý člověk svou podstatou i svými povahovými rysy podobá určitému stromu.

Střídají celkem sedmnáct různých stromů za půl roku po přibližně desetidenních obdobích. Proto se během roku opakuje vliv stromů vždy dvakrát, u topolu čtyřikrát.

Hned jsem si samozřejmě projela všechny příbuzný a kamarády a s překvapením zjistila, jak moc je tenhle stromoskop trefný.
Pak mě napadlo, že i vás by možná zajímalo jaký strom je spojený s vaším děťátkem, a tak narychlo páchám tento deníček.

Takže naše dubňátka, květňátka a červňátka jsou pod vlivem těchto stromů:

JEŘÁB 1. 4. - 10. 4. (4. 10. - 13. 10)

Přívětivý a zatvrzelý

Odolný strom, který najdete v rovinách, v podhůří, kolem cest, uprostřed měst, i v drsnějších oblastech. Tiše a samozřejmě plodí v podmínkách, kde jiné stromy hynou. Také lidé zrození v tomto znamení se dokážou účinně postavit proti všem obtížím osudu. Přemýšlejí o zákonitostech tohoto světa a s chápavým úsměvem moudře přecházejí poklesky své i druhých. Jsou manuálně zruční a projevují umělecké nadání. proto jsou mezi nimi malíři, architekti, módní návrháři, filozofové i lékaři. Milují vášnivě, jejich city jsou plné i když nepříliš stálé. Mají touhu stále hledat, těší je noví lidé a nové poznatky. jsou skromní a objetaví. pro druhé dokáží udělat maximum, na odměnu nečekají. Motivací je uznání a pochvala, i když se při ní rdí jako plody jeřábu.

JAVOR 11. 4. - 20. 4. (14. 10. - 23. 10.)

Pevný a uzavřený

Samo jméno stromu a jeho pevné šedavě bílé dřevo vyvolávají představu hudby a poezie. I lidé narození v jeho znamení jsou citliví. Svou nesmělost a zdrženlivost skrývají za siláckými slovy a velkými gesty. Protože jsou citově zranitelní, stylizují se do role cyniků, kteří rádi zlehčují cokoliv vážného či patetického. Ale za jeho tvrdou maskou najdete chápavou poetickou duši. V lásce jsou to lidé složití. chtějí protějšku imponovat, takže mu často vnucují své rozmary. člověk narozený ve znamení Javoru je originální, v davu ho zaručeně nepřehlédnete. je inteligentní a ambiciózní, vzdělaný, obdařený vynikající pamětí. Když si oblíbí nějaký obor nebo projeví o něco hlubší zájem, lehce si osvojí spoustu informací. Jakmile pochopíte složitou a rozporuplnou povahu Javoru, poznáte člověka, na kterého se hned tak nezapomíná.

OŘEŠÁK 21. 4. - 30. 4. (24. 10. - 1. 11.)

Vytrvalý a žárlivý

Statný strom, který rozhodně nepřehlédnete. Podobný je i člověk zrozený v tomto znamení. Je také zvláštní a upoutá vaši pozornost. Má osobitý půvab a šarm, je seběvědomý a zvyklý spoléhat sám na sebe. K ostatním je nedůvěřivý. S lidmi jedná zdvořile, ovšem své záměry a cíle dokáže uskutečňovat i tvrdým způsobem. Pravý „ořechový“ člověk je plný rozporů - na jedné straně se svému okolí jeví jako jako tvrdý a egoistický partner, na starně druhé často zahlédnete v jeho očích strach. Moc dobře ví, jaké je to být sám a osamoceně bojovat o vlastní existenci. Navíc mu chybí pružnost, což mu na popularitě zrovna nepřidá. Přesto bývá obdivován a těší se značné autoritě. Nikdy neodpočívá, je to neuvěřitelný pracant. Stinnou stránkou této přednosti je, že nenechává odpočinout ani druhé. Respekt u něj budí osoby ve vyšší funkci a také obdivuje všechny, kteří mají pevnější vůli a jsou inteligentnější než on sám.

TOPOL 1. 5. - 14. 5. (4. 2. - 8. 2. , 5. 8. - 13. 8., 2. 11. - 12. 11.)

Náročný a rozporuplný

Mohutný strom s rozložitou korunou a silnými větvemi. Zdobí krajinu, lahodí oku a nestárne. Osoba narozená v jeho znamení bývá fyzicky krásná. Zvláště ženy vynikají takovým půvabem, že vzbuzují zasloužený obdiv mužů a nelíčenou závist něžného pohlaví. Je pozoruhodné, že Topol není domýšlivý. Naopak cítí potřebu počínat si obětavě a pro své okolí nezištně koná záslužné skutky. Ve svých citech bývá ovšem nevybíravý, a proto často zůstává zcela osamělý a nepochopený. K tomu je ještě velmi popudlivý a náladový, což mu vztahy k bližním nijak neusnadňuje. Má srdce schopné velkých citů, ale málokdy dosahuje v lásce uspokojení. Se svým partnerem těžko hledá kompromisní řešení. utápí se v maličkostech. Když ale jde do tuhého, dokáže být skvělou oporou. Má umělecké, nejčastěji výtvarné nadání. Bývá i dobrým organizátorem. dejte mu velký úkol, naprostou důvěru a pocit nepostradatelnosti - zapomene na všechny starosti života a vykoná velké věci.

KAŠTAN 15. 5. - 24. 5. (13. 11. - 21. 11.)

Spolehlivý a tvrdohlavý

Mohutný košatý strom poskytující blahodárný stín i v největších parnech. Pod jeho korunou najde ochranu každý, kdo ji hledá. člověk narozený ve znamení Kaštanu má smysl pro spravedlnost, hájí práva svá i bližních. Zastane se slabších a nemocných. Těší ho rodinný život, je oddaným partnerem. V kritické situaci dokáže pohotově reagovat, zachová klid a pevné nervy. Kaštan bývá zvědavý a společenský. Zajimají ho lidé i jejich problémy a setkáváním s nimi se stává moudrým. Nepříjemnou stránkou těchto jeho společenských aktivit je sklon ke klevetám a jízlivosti. Osud kaštanu tak závisí na okolnostech - má-li štěstí na milujícího partnera, dostane se hodně vysoko. Nikdy se nevzdává a proti všem překážkám bojuje vytrvale. Většinou vítězí.

JASAN 25. 5. - 3. 6. (22. 11. - 1. 12.)

Přátelský a věrný

Ztepilý strom, který kvete už během dubna jetě před olistěním. Podobně jako Jasan miluje slunné prostředí, tak i osoby narozené v jeho znamení září a proteplují mezilidské vztahy dobrou náladou a milým úsměvem. Když se jim daří, jsou oslňující. jejich jas, energie a impulsivnost ovlivňují blízké okolí. pokud jim něco nevyjde, odklidí se do stínu a trpělivě vyčkají na novou příležitost. Jsou ctižádostivá a velmi schopní. Nikdy je nepodceňujte, dobře vědí, co chtějí, a vytčeného cíle zpravidla dosahují velmi snadno. Ostatním lidem není ve stínu Jasanu špatně, a to ani v nejtěžších situacích. jasan vždy dokáže vykouzlit teplo domova a lidské blízkosti. Jeho povaha je nevšední, třebaže někdy sobecky sleduje svécíle a prospěch. V lásce jsou vždy věrní.

časopis tipy a inspirace

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 26.04.06 18:42

že by zase první ? :-)

H.

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 26.04.06 18:48

druhá???????!!!­!!!!!!!!!!! HURÁ!!!!!!!!!!

 
vvik
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 26.04.06 18:58

Ahoj holky

Tak se zkouším probojovat do první desítky…

Co je u nás nového? Kromě znovunalezené rýmy zatím nic - na roční kontrolu s Jonáškem jdu zítra, v Po jsem byla na finančáku v Praze 10, hlídala babička (ale to jsem stejně měla nahnáno), zvládli to na 1*, tak pro velký úspěch hlídala dnes nanovo - byla jsem v Brandýse na plicním foukat do přístroje - normálně jsem na to v lednu zapomněla a když jsem si vzpomněla, tak měli termín na říjen!!! No, ale vmáčkla jsem se na dnes a další kontrola je za 3měsíce…

Holky, dávám návrh - co takhle udělat něco málo pro zdraví? Kdo by měl chuť se projít?
Procházka po Praze
http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?…
A také něco mimopražské:
 http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?…

Zatím ahoj, přečtu a napíšu víc

Věra

 
lenka_
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 26.04.06 19:00

ctvrta.......­.....v prvni desitce.....u­aaaauuuu

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 26.04.06 19:02

Téda já se tady tetelím radostí, že jsem DRUHÁ!!!!!!!!!! To se mi ještě nepodařilo!!!!!!!

Jyty - díky za deníček, zajímavé, stromoskop jsem ještě nikdy nečetla!!!
Tak si čtu, jaká by měla být Klára a musím říct, že by mi vůbec nevadilo, kdyby byla ctižádostivá a schopná a měla další vlastnosti ve stromoskopu napsané. :-)))))))))

Gyto - tak jsem ti slíbila další katastrofu naší rodiny. Včera mi volala moje matka a sdělila mi: „Dcero, dej si panáka na to, že ještě žiju, právě přepadli banku, ve které jsem byla.“ Musím říct, že to se mnou málem šlehlo!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))
No, máma se vracela z kolaudace do práce a měla celkem čas, tak když vystoupila na Hůrce z metra, rozhodla se, že se staví „na něco zeptat v bance“. Tak se tedy šla zeptat. Další popis zní trochu jako ze špatné detektivky nebo pokusu o parodii!!! Do banky vstoupili dva maskovaní mladíci, přistoupili ke stolku, kde vůbec není pokladna, a kde zrovna seděla moje matka a „ptala se“, jeden namířil pistoli na úřednici a povídá: „PENÍZE!!!“. V tom ten druhý zatahal prvního za rukáv a povídá: „Pokladny jsou támhle“ a odtáhl ho k pokladnám :-))))))))))))))))) Ten s pistolí stále šermoval tou zbraní směrem do místnosti, kde byla moje matka a nějaký další pán (kromě těch bankovních úřednic) a prý povídal něco jako - lehnout!!!, ale nikdo mu nerozumněl, tak všichni seděli a čekali :-)))))))))))).
Hoši si odnesli peníze, ale dneska prý v rádiu říkali, že se jim povedlo odjet s tím jenom na „Lužiny“, tudíž jednu stanici metrem. To si ty prachy fakt neužili :-))))))))))))
Tolik tedy naše rodinné katastrofy!!!!!!!!!!­!!!!
Mámy kamarádka říkala, že až budou obě v důchodu, tak ty svoje STORY (a že jich není málo) sepíšou. Protože to, co ty dvě vyprávějí, prostě nevymyslíte!!!!!!!!!! :-))))))))
Terko - díky za fotky na Labradorkách, jsou úžasný, už jsem je objevila a stáhla. Obzvláště úžasné jsou ty naše homelessačky v novinách :-)))))))))))))) Jinak je vážně super, že ty Vojanky nebudou měnit, takže na piknik se už moc těším!!!!
Něco nového s Nelinkou??????????? Posíláme uzdravující energii a hudlánky.

Klára teda pořád nudlí a kašle. Je bez teplot, ale bývá víc unavená. Tak je mi jí chuděrky líto.

Ještě se pochlubím, že jsem se rozhodla, že se vrhnu na grafologii, hnedle jsem se přihlásila do korespondenčního kurzu a už se prokousávám první lekcí.

Všechny zdravím a zatím se mějte, papa
Ivča s Klárkou chuděrkou nudlící

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 26.04.06 19:05

Věrko - ráda se do Průhonic pojedu projít, vlastně jsem v tom parku nikdy nebyla. Ale teď vše závisí na tom, kdy se Klárka zbaví té rýmy.
 Ivča

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 26.04.06 19:13

5?;o)

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 26.04.06 19:20

6.? Hurááá:O)

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 26.04.06 19:22

Hurá sedmááááá,

a to na to koukám skoro pořád a stejně mi to uteklo. Číst budu až bude havěť spát.

Pa Hamina

 
vvik
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 26.04.06 19:23

Ivčo, tak s tou procházkou to nespěchá, neboť u nás také rýma, to jen že jsem nějak našla tyhle stránky a ty výlety mě tak nějak zaujaly. Já v Průhonicích také vlastně nikdy nebyla - takže podle toho, kolik by se lidiček přihlásilo…

A co ty Poděbrady - Nymburk? To mám blízko a jede tam přímý nízký vlak … to pro ty, co pořád jezdí autem by to byl také takový výlet - dítka ve vlaku. A nemusí to být tak honem - bylo by možné i na podzim…

Věra

 
mysula
Kecalka 386 příspěvků 26.04.06 19:27

Moc hezký deníček. Taky jsem o stromoskopech nikdy neslyšela. A jak to tak čtu tak ta naše holka bude sice krásná (to už je teď) a zase ten život nebude mít zrovinka lehký. No uvidíme.

Ivčo - to přepadení, teda to je bomba!!! Hlavně že se mamce nic nestalo.

Moc vás všechny zdravím, ikdyž mám ve vás ještě pořád dost hokej.

Myšula a Amálka

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 26.04.06 19:29

ahoj při večeru:)
JYTY-díky za deníček:o) už jsem kdysi o této typologii četla, možná by bylo zajímavé znát celý rok, abych mohla prozkoumat i sebe a své známé-není to někde na netu? *

Jinak Vítek má dva dny jakési řídké kakání, ne vyloženě vodu, ale ta stolička je dost řídká, tak nevím:( dnes dostal pro jistotu rýži k obědu a banán ke svačině a vynechali jsme jogurt, tak uvidím… *

Jdu číst i straý deníček, nestíhám… *

HALUMO-díky mopc, zásilka dnes přišla v pořádku:o)))
 K+V

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 26.04.06 19:33

jo ještě-kdo rozumí trochu společnému zdanění??? včera nám došly rozhodnutí z finančáku, jsme z toho trochu jeleni-oběma nám došlo jednak, že máme každý zaplatit 1440,–Kč, a můj muž navíc obdrží cca 18litrů…tak to moc nechápeme…navíc podle toho co jsem slyšela na modelových příkladech, kam jsme se do jednoho napasovali i my, jsem si myslela, že nám vrátí víc, mluvilo se kolem 30 tisíc…no aspoň něco:)

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.04.06 19:40

10 :-((((((

 
Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 26.04.06 20:01

11. !

 
Pomlenka
Kelišová 5419 příspěvků 26.04.06 20:29

12. ;o)

 
Pomlenka
Kelišová 5419 příspěvků 26.04.06 20:32

Tak jdu dočíst nejdřív starý…

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.04.06 20:40

Tak jsem tu!!!!!!!!

Umístění nic moc. Deníček dobrý :-))) Nejenom, že jsme všichni tři býcí, ale jsme i topoly. Zdobíme krajinu, lahodíme oku a nestárneme. Na moje chlapi to platí, jen já se nějak vymykám :-(

Jyty - díky za něj. Taky jsem o žádném stromoskopu neslyšela 8-o

Hančičko - máme krém pro děti od Vichy UV50+

Ivčo - pěkná story. Až to mamka sepíše, tak dej vědět. Ráda bych si to přečetla. Vím, že pro ní zážitek nic moc, ale já jsem se bavila, nad tupostí zlodějů. Ještě, že to mělo dobrý konec. Ty bys do knihy mohla taky něčím přispět ne????

Už by tu mohly být nějaké dobré zpravy o Nelince co? Nějak se děsím dlouhé doby bez informací :-( Neli drž se!!!!!!!!!!

Hádě se začína pěkně rozcházet. Doma už začíná být více na nohou než na kolenou. Teda kromě jeho pokoje, ale tam jsme teď moc často nebyli. Taky je podle toho značně unaven. Včera spal od osmi do sedmi, pak si hodku hrál v postýlce a zabral znovu do 10:15, poo od 13-14 hod a pak ještě od 17:30 do 18:15 a v osum šel nanovo a hned usnul :-)

Pa M+M

 
Pomlenka
Kelišová 5419 příspěvků 26.04.06 20:41

Nějak nestíhám, takže Sárince všechno nejkrásnější a nejlepší od Tomíka s mamkou + pusa od chlapáka.

Holky, zítra plánujete srazík na dětském ostrově:: Ve 13:30??? Jako fakt??

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 26.04.06 20:48

Marci - možná jim taky přispěju :-))))))))))
Máma byla včera docela na mrtvici, ale dneska už je OK a taky se směje tuposti zlodějů!!! :-))))))))))))))))
Taky už jsem nervozní z té dlouhé doby bez zpráv o Nelince. Ale věřím, že se vše v dobré obrací!!!
 Ivča

 
Orpet
Kecalka 203 příspěvků 26.04.06 20:56

Ahoj holky,

jyty, prima deníček, konečně vím, co to doma vlastně máme :)
vvik - ten Průhodnický park, to je prima nápad, já bych se ráda připojila
ivca_k - ať se brzo uzdavíte, Simča taky měla často rýmu, bylo to utrpení, ale teď už snad dobrý, tak ať jste taky brzo fit

Jinak něco od nás - my jsme dneska ráno byli na výtěru, má už přes měsíc tak ob den průjem, v pátek si máme zavolat, tak uvidíme. Taky mě doktor překvapil tím, že mi řekl, že jí mám dávat místo sunaru plnotučné mléko (na můj dotaz, jestli to nemůže být po sunaru, protože průjem má vždycky ráno), takže je dneska zkouška. Zatím jí chutnalo, tak uvidíme v noci.

Holky, dali jste už mrňousum ochutnat třeba čokoládu? Já to včera udělala a ta potvůrka si pamatuje, kam jsem jí dala a pořád jí vyžaduje, no, ale alespoň jsem jí při tom naučila „prosím“:)

Koukáte na tu chůvu v akci? Občas se bojim, zda nás něco takovýho podobnýho nečeká, ale snad ne.

Tak papa a dobrou noc

Orpet

 
marta6
Stálice 94 příspěvků 26.04.06 21:23

Nazdárek - jenom ve zkratce - pochopíte, až napíšu dál.
Komentáře:
HaLumo - jak to zvoládáš být skoro pořád v první desítce? To máš snad pupeční šňůru s počítačem, ne?
Jyty - nemáš ten stromoskop až do 8.6.?
Kristain - ad společné zdanění - taky nám přišlo, že máme něco dopláce, z čehož jsme taky byli jeleni. Manžel tam na finančák volal a bylo mu řečeno, že je to rozdíl mezi tím, co skutečně na daních zaplatit máme a co jsme vyplnili do toho přiznání. Manžel tam uplatňoval nějakou srážku z daní za vyživování manželky, ale uplatnit to neměl, protože jsem si za rok 2005 před nástupem na mateřskou vydělala víc než 38 tisíc. Prý to platit nemáme, že se to odečte automaticky z částky, kterou nám budou vracet. Ale kolik nám budou vracet, to zatím nevím, protože prý to přijde dalším dopisem asi za 14 dní.

A teď už k naším problémíčkům:
Jsme teď nějak zvracecí rodina. O víkendu jsme byli na návštěvě u kamarádky, jejíž holčičky zvracely 3 dny předtím. V pondělí mi volali její rodiče, že se nemůžou hnout od záchodové mísy, jestli jsme v pohodě. To jsme ještě byli. V pondělí večer Míša začal bez varování zvracet a prozvracel se až do jedenácti do večera. Přitom samozřejmě neudržel v žaludku ani kapičku tekutin. Už jsem se děsila cesty do špitálu na kapačku, abychom tomu našemu 7-mi kilovému drobečkovi dodali trochu tekutin. No naštěstí od jedenácti se žaloudek trochu umoudřil a začali jsme lžičkovat. Prolžičkovali jsme se po 15-ti minutách až do rána, to už začal pít i po desítkách a v žaludku to udržel. Sranda byla, že jsem druhý den šla zcela nevyspalá do práce. Přes den už to bylo lepší. Ale s jídlem nic moc, jen sem tam nějaá lžička, z prsu pít vůbec nechce, obávám, že se bude jednat už o úplné odstavení. Je chudinka moje malá jako třasořitka.
No a aby nebylo všemu konec, dnešní noc prozvracel manžel, takže jsem lítala druhou noc s kýblama. No a na návštěvě jsou i Martinovi rodiče a tchánovi teď začíná bejt poněkud šoufl. Tak mi držte palce, ať se to vyhne aspoň mně, protože někdo musí udržet fungování domácnosti.
Díky předem za držení pěstiček.

Pa Marta a už spící Mišulka

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 26.04.06 21:34

Ahoj všem,

Jyty bezva téma, já jsem se v tom trochu našla, trochu to sedí i na Barunku. Ovšem to co vychází Tomášovi teda nesedí. Ale to je asi jako se vším. Nic není úplně přesné.

Jinak mažeme též Daylongem máme ho už od loňska, dopuručilo mi ho několik kožařů nezávisle ne sobě, že je to jeden z mála krémů, který mohou používat i novorozenci. Ačkoliv tam píší, že je to až od jednoho roku.
Takže letos mažeme také, holky malé co jim kouká(zatím teda ruce, obličej) a já u babičky tu mojí hlavu. Není toiž nic horšího než.
spálená hlava.

Ivco - tead story s bankou fakt dobrá, mi přijde, že se tady občas trumfujeme, kdo má lepší zážitek :-)))), já auto, ty auto, já požár, ty musíš přitvrdit a dáš pro změnu banku. Tý brďo co bude příště???? :-)))))))))

Jazzi - jseš starší větev. Protože stará větev je až blízko ke 4 křížku. A to jsem pouze já a Alte. Takže si na tu starou větev musíš počkat. Ale bacha, staršíma větvema se přikládá na čarodky, prý dobře hoří. Ty staré smrdí a jenom čmoudí :-))))

Gyto - neboj Barbulína Ti nebude nic vyčítat, žes ji zanedbávala. Aspoň si jí vychutnávají prarodiče. No a to, že dědeček kecá do výchovy?? To znám. Ale naštěstí se nebudeš učit věčně - nebo jo? A potom si to budeš dělat podle svého. Skvělé, že e našel ten foťák. Dobří lidé ještě existují. POznala jsem to sama, když jsme byly s holkama v ZOO a já jsem vytrousila Krásnouuu oranžovou MArjánčinu bundičku. Když jsem jí šla hledat, tak jsem se s ní více méně rozloučila. A světe div se. Někdo jí našel a pověsil na plot.

Jinak velikánská, obrovská gratulace Sárince k dnešnímu důležitému dni.

Dále taktéž velikánská a obrovská gratulace k zítřejším narozkám Matýskovi od Jazzi, Aničce od Bibiny.

A k popozítřejším narozkám Jonáškovi od Vik, Míšovi od Veverky.

Všem oslavencům posílají holky štípané pusy.

Co nového u nás? S MArjánkou jsem byla včera u doktora, má sice jen trochu rýmu, oproti jindy, ale o mě trápí nejvíc je kašel, který jí trápí v noci a to ještě né pořád, ale v záchvatech.
Takže poslechově je to čisté, žádný zápal plic ani zánět průdušek. Ale pro jistotu dostala Ventolin na rozšíření průdušek. je to znát, včerejší noc byla klidná.
Dále jsme byly dneska na kontrole na kardiologii a tam mne paní dokotorka vůbec nepotěšila. Marjánce se ten šelest nespravil, tzn. že díra na chlopni zůstává. Do nějaké doby je to fyziologický jev, od další by se to mělo podle závažnosti řešit. Takže nás odeslala ke kolegovi do Brna, který má lepší ultrazvuk, aby se na Marjánku podíval a uvidíme jestli se to bude muset nějak operativně řešit. Pí. doktorka se mě snažila uklidňovat s tím, že spousta dospělých to má a ani o tom neví, musel jsem jí dát za pravdu. Lindě je 14 let a nikdo u ní nic neslyšel a najednou na vstupní prohlídce u nového lékaře tam šelest je. TAkže jde k tomu samému doktorovi co MArči a uvidíme co řekne. Zatím jsem v klidu, I když se ptám, proč má každá holka něco. Ovšem ve srovnání s Nelinkou jsou to samé prkotiny. Tímto moooc pozdravujeme a posíláme spoustu energie.

Náš příjezd do Prahy nevidím dobře. Jednak Linduška přišla s tím, že nejdou na školní výlet a druhak jsme akorát objednaní na kardiologii. Další termín byla až někdy na konec května a to se mi nechtělo čekat. Budete se na nás muste počkat až do Kostelce :-)))).

Luci - teď mi nějak docvaklo, proč vlastně Klárce chutnal ten dudlík. Víš proč? No protže byl od tety co se narodila stejně jako ona. Akorát o nějaký ten čtvrtek dřív.

Tak se tu zatím všichni mějte, já jsem si přivezla 20 kilo hlíny, z toho 10 je pěkně tvrdých, tak to musím po kusech zabalit, aby to změklo a dalo se z toho něco dělat.

Dobrou noc.

Hamina

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.04.06 21:35

Držíííííím

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 26.04.06 21:36

Marti, no možná na tom trochu něco bude… :-O ale tohle byla fakt náhodička, přišli jsme z venku, tak jsem se dívala, jestli už je ten slibovaný nový deníček a jestli budu alespoň v první stovce a on tak asi zrovna skočil. :-) to nešlo nevyužít…

držíme palečky, ať je Miška brzy v pořádku a ať se to alespoň Tobě vyhne…

H.

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 26.04.06 21:38

Hamino - a rýmu a kašel musí mít obě holky taky současně, co??????????
Jsem teda zvědavá, jakou příhodu přihodíš příště. :-)))))))))))))
 Ivča

 
Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 26.04.06 21:56

Ahoj holky!

Jyty - předně díky za deníček a dnešní odpoledne! Káča v Coloseu zavrhla dětský koutek a smejčila podlahu mezi stoly, takže domů jsem přivedla malé prasátko, které mělo písek z premiérové návštěvy pískoviště i pod bodýčkem :o) Ale dala jsem si vynikající Latté a jogurtový jahodový dortík :o)) Doufám, že i vy jste dorazily domů v pohodě.

Marci - tady taky 2 topoly :o))) Za chvilku ti pošlu ty fotky. Víš, že se v ten pátek v ZOO narodil hroch? Tak proto jsme je nenašli venku :o)

Věrko - ten Průhonický park je super nápad! Byla jsem tam kdysi dávno a ráda se na celodenní výlet přidám!

Ivčo - teda chudák mamka, ta si užila :o( Jen pro pobavení posílám odkaz na výsledek té pondělní akce http://pravo.novinky.cz/…p097p12a.php

Orpet - taky jsem na chůvu dneska koukala… někdy nechápu, proč si ty lidi tu „chůvu“ objednávají, když pak nechtějí, aby jim někdo vlastně do té výchovy zasahoval…

Marta - chudáčci! To je mi vás líto. U nás takhle dopadla moje nevlastní 1,5 letá sestřička. Už přes 14 dní má nějakou virózu, nejedla, nechtěla pít a lítalo to z ní všemi směry :o( Jediné, co do ní vpravili, bylo pivo! (ale jsme jinak docela normální rodina :o) Pak už začala pít aspoň čajíky, ale pořád není úplně v pohodě. Prý toho teď řádí hodně. Tak se držte!

Pomlenka - jo jo, zítra plánujeme Dětský ostrov. Zatím se Sarach a Jyty. Ale uvidíme, co na to počasí, předpověď bohužel nevypadala nejlíp.

Jdu se pustit do rozesílání a třídění fotek, mějte se krásně!
 Terka

P.S. Díky Vojankám se prý média začínají zajímat o ten náš loňský projekt Mateřského centra na Kampě. V úterý mám schůzku na Magistrátě. Holky, my se snad toho domečku třeba i dočkáme! Už tam vidím hrající si květňátka a maminky na kafíčku :o)))) Hmm, asi hned ne, ale sen je to pěkný :o)

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 26.04.06 22:03

Terko - fakt se těším na mateřské centrum na Kampě. Akorát doufám, že se tam nesejdeme jako edůchodkyně s evnoučatama :-))))))))))))))))))
 Ivča

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 26.04.06 22:18

Ahoj všichnísci při krásném večeru:O)
Náš roční OŘEŠÁK spinká, tak mám chvíli. Naše oslavy začaly už po půlnoci, kdy jsme Sáře v 00:53 pošeptali do spánku přání (musím se přiznat, že to pro mě byl a asi i zůstane nejsilnější okamžik z veškerých oslav) a vyfotili jsme ji:O) Odpoledne oslavy pokračovaly u Ondrovy mamky, pojedli jsem dortík a oslavenci dostali dátečky. Sára dostala odrážedlo - motorku, ovšem více se jí líbily noviny na trhání a krabička od fotofilmu…:-O No, neva, tohle určitě ocení později:O))) Doma jsme si večer udělali soukromou oslavu, dortík, svíčka, dárečky…bylo to fajn, jen nám předčasně došla kazeta v kameře, což trochu nase.e:-/ Sára dostala balónek, Adidas tenisky od tety, knížku o zvířátkách a plastové pískoviště+bazének (to má ale na chalupě). Nejvíce se jí líbila stužka, kterou byl převázán dárek (ostatně jsem jí tam dala právě proto:O) a tenisky - ty měly kupodivu nevídaný úspěch. Chodila s nimi po bytě a říkala bota, bota) Jsem docela zvědavá, co dostane zítra.To totiž pokračuje oslava v širším kruhu rodinném. Právě jsem dopatlala druhý dortík - a ten jsem teda přisladila, jelikož ten první byl dost kyselý.
Tak, dost sebestřednosti a teď ke komentářům. Jo a ještě vám všem samozřejmě děkujeme za přáníčka:O)))
*Jyty: Deníček je super, díky moc:O)
*Hančičko: My mažeme obyč krémem - Astrid - dětské mléko na opalování s faktorem 25. Mazaly jsme s ním už minulý rok a jsme spokojeni.
*Orpet: No, taky jsem si při Chůvě říkala, co když takhle taky dopadneme…:-O A můj brácha už Sáře vyhrožoval, když se vztekala, že zavolá do centrály:O)
*Marto6: Držíme palečky, ať se alespoň Tobě nevolnosti vyhnou obloukem, aby ses mohla starat o své marody!
*Hami: Držíme palečky na vyšetření a samozřejmě přejeme, ať se to obejde bez operace!!! Posíláme Marjánce pusinku:O) A jak je vlastně Linduše?
*Piki: Nevíš něco o Markét a Nelince? Už jsem z toho taky dost nervózní. Samozřejmě stále držíme palečky a posíláme hromady energie!!!
*No, toliko dnes od nás, jdu do hajánek, ještě si chci přečíst kousek knížky, ale už to vidím - zase po pár minutách usnu…
Dobrou noc všem přejí
Jaa a roček Sáříšek oříšek:O)

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 26.04.06 22:35

Lindušce je dobře, byli tady policajti si pro nález od doktora a je velice zajímavé jak se to stalo podle popisu Lindy, jak byla ona špinavá, kde byla naražená a tak. Ale pravdu se asi nikdy nedozvíme, prootže Linda umí docela dobře zatloukat, když o něco jde. Důležité je, že se stalo „jen“ co se stalo.

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 26.04.06 22:39

Hamino, ať je to jak chce, podle mě je stejně neomluvitelné, že ten člověk odjel!!!
Buďme všichni rádi, že se Lindušce nestalo nic horšího.
 Ivča

 
Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 26.04.06 22:49

V to taky doufám :o))))

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 26.04.06 22:49

Hamino, to je dobře, že je Linda OK. A musím říct, že Linda ani nemusí moc zatloukat, mohla být dost v šoku, že třeba neví, jak to přesně bylo… Mně, když se to tehdy stalo, já jsem se tak lekla, že kdyby ten řidič odjel, ani nevím, jakou mělo auto barvu, prostě naprosto nic…

H.

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 27.04.06 07:29

Ono jde o to jestli jí vůbec nějaké auto porazilo.
Je to totiž všechno nějaké divné. Mě spíš připadá, že se s někým poprala a nechce to říct. I když pak je dobrá herečka a nerozhodí jí ani policajti. Ale nemá cenu se v otm šťourat, důležité je, že je v pořádku.

Dík za podporu.

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 27.04.06 08:23

Tak tak hezkej komentář jsem si napsala a zuzi mi ho smazala tak musím znovu.
Jeden den nekoukam a tolik změn Jyty krásnej stromoskop doufám že nám vyjde.

Ivi ta tvoje mamka měla štěstí že se jim nic nestalo.
Hami ta tvoje Linduška měla štěstí že se jí nic nestalo doufám že bude v pohodě.
Ještě k tomu šelestu naše Terezka ho měla taky možná ještě má,přišli na to ve dvou letech,byli jsme na echu bez omezení měli jsme chodit na kontroly jednou za rok ale naše paní doktorka nás už neposlala.
Ted si nevzpomenu kdo psal o tom zdanění manželu,když ti přišla aspon zpráva nám nic jen šek na 7000 tisíc a nic k tomu doufám že jsme to měli dobře vyplněné.
Všem oslavencum přejeme vše nejnejnej
Tak Nelinko jak to s tebou vypadá pořád na Vás myslíme.
Zatím všem krásný den přeje Barča a omrzlej zuzíček máme už druhej zoubek

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 27.04.06 08:37

aha, tak proto… hlavně že je v pořádku.
H.

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 27.04.06 08:42

Zdravíme všechny :-)

JYTY - díky moc za krásný deníček, škoda jen, že tam nejsou i všechy ty ostatní měsíce. :-)

Aničce od Bibiny a Matýskovi od Jazzi přejeme všechno nej, nej, nej k dnešním krásným narozeninám, hlavně zdraví, kupu dárků, pořádnou oslavu, hodně kamarádů a pohodové rodiče.

omlouvám se, nemám pořádně dočteno, tak jen takhle stručně.

A PIKI, prosím, prosím, jak se holky mají, víš něco???????

Hanka a Matýsek

 
Liset
Stálice 92 příspěvků 27.04.06 08:43

Pěkný deníček, ale bohužel na moje kluky vyšel ten topol a co tam čtu, tak se mi toho dost nelíbí.

JInak jsme byli včera na kontrole s tou podstřiženou uzdičkou-asi jsem nepsala, že měl Kuba přirostený jazýček,že? Minulý týden jsme to byli stříhat. tak je to dobrý.Jela jsem s klukama autobusem a Kuba je teda strašný cestovatel. V kočárku zá:,–(ně klečí,nebo i stojí a to samé dělal i v autobuse a když to smýklo, tak i přes řemínky jsem měla co dělat, aby si tam o něco nerozbil pusu.

Pak jsem byla na sociálce odevzdat papíry s čtvrtletníma příjmama a baba na mě, prý mají nové formuláře, že to musím předělat a na přístě mi je taky nedá, protože budou mít zas nové. No nezastřelily byste tu sebranku? Už neví, co by si vymysleli.TAk jsem naštvaná, že člověk furt jezdí jak blázen-ještě s těma děckama .
Dědečka co hlídával máme ted v Brně na ozařování, tak bude 4-8týdnů mimo. Snad se úplně uzdraví.

Jinak jaro sice přišlo,ale kuba má rýmu a HOnza rýmu s kašlem. A já doufala, že už to padlo.

Nevíte co je s Nelinkou?? Piki už se dlouho neozvala.

Co jinak-jak Kubovi odstřihli ten jazyk, tak mám pocit,že se šíleně rozkecal-umíme máma, tata, baba, bum, bác, pá-pá,a sem tam nějaké zvíře-když ho vidí-minule bečel na ovce.
Sami ještě nechodíme, za jeden prstík.Ale asi už to dlouho trvat nebude. Doufám. Vždycky jen natáhne ručku, zavolá máma a já naklušu a jdeme. Po čtyřech se mu nechce,rači chodí.

TAk, letím, třeba ještě něco udělám.

Liset

 
lenka_
Ukecaná baba ;) 1657 příspěvků 27.04.06 08:55

Ahoj Kvetnatka,

moc se omlouvam, ale prisla jsem si postezovat. Jessy ma dalsi dva nove zuby, mozna jsou tam uz tri nove, nevim, nechce nam to ukazat. Ale me je ji tak lito, jak pri tom trpi. Predposledni dve noci nespala moc dobre, protoze ji bolely ty dasne a dnesni noc byla silena. Zacala brecet v jedenact vecer a skocila v pet rano. Vubec se nedala uklidnit, manzel s ni dokonce v noci chodil po byte a choval ji, ale kdyz ji to tak strasne bolelo, ze fakt nic nepomohlo. Gel zabral tak na 10 minut a potom zacala znova. V pulnoc jsem ji dala Brufen, aby alespon na chvili byla bez bolesti a usnula. Tak spala asi hodinu a potom zase brecela. Ve 4 hodiny rano jsem ji teda dala paralenovy cipek a asi hodinu na to usnula a spala az do sedmi. V sedm se probudila a zase brecela a neslo ji zastavit. Meli jsme jit spolu do skoly, sice vypadajici jak zombie po predesle noci, dokonce jsme obe byli uz nachystane, protoze jsem doufala, ze se uklidni. Nakonec to dopadlo tak, ze jsme doma, Jessy dostala v osm hodin dalsi davku Brufenu a ted uz par minut zase spi. Me je ji tak lito, jde na ni videt, jak je strasne utahana, ale nemuze usnout, protoze ji ty zoubky, tak strasne boli.

V MC je bazarek, ja se na nej uz strasne dlouho tesila, vcera jsme nemohli jit, protoze jsem se lecila ze zacinajici chripky, tu se mi podarilo zahnat a dneska zase nejdeme kvuli Jesikovym zoubkum. Zitra bazarek konci, tak se tam snad dostaneme. Sice uz to bude prebrane, ale zase bude na vsechno 50% sleva. Tak snad tam neco pro nas zustane.

Zitra vecer pokud vyjde pocasi a Jessy bude v pohode se chystame do nocni Zoo. Pry to tam vypada pri stmivani pekne, tak jsem zvedava.

Konec chmurneho komentare, slibuju, ze si zase dlouho nebudu na nic stezovat. Jessy je strasny andilek, ale ty zuby ji vzdycky strasne trapi.

Vseeeeeeechno nejlepsi Matyskovi od Jazzi a Anicce od Bibiny k 1. narozezninam. Jessy dneska slavi posledni namesicniny. A od DMka ji prisla k narozeninam svicka na dort.

Lenka

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 27.04.06 09:08

Ahoj všichnísci:O)
*Hami: Tak hlavně, že je Linduša v pořádku. Myslíš, že by byla takovej kliďas a držela se i před policajty?
*Lenko:Přejeme Jessy, ať ji zoubky přestanou brzy trápit!!! A vše nej k náměsíčninám:O)
*Matýskovi od Jazzi a Aničce Bibinovité přejeme VŠECHNO NEJLEPŠÍ k 1. narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, hodné rodiče a kamarády, dobrý dortík a kupu dárečků:O) Užijte si oslavu!!!
*Tak zatím papa, hezký den přejí Jaa a Sára

 
Jyty
Kecalka 228 příspěvků 27.04.06 09:42

Ahoj holky,

předně k deníčku. Moc se omlouvám,ale měla jsem zafixováno, že poslední květňátko se narodilo 3. 6. a tim pádem chybí Habr pro Míšu:-) Měla jsem naspěch, a tak jsem si to už neodkontrolovala na Zuzčinejch stránkách.

MARTO, takže dodávám

HABR 4. 6. - 13.6. (2. 12. - 11. 2.)

Přemýšlivý a pořádkumilovný

V nížinách a pahorkatinách roste v polostínu strom, jehož šedobílé dřevo je tvrdé, těžké a pevné. I člověk narozený v jeho znamení je seriózní, pořádkumilovný a jako voják vždy vyžaduje přesné plnění povinností. Nedbalost a lajdáctví ho dokážou vyvést z míry. je typem estéta, který dbá o svůj vzhled. Tajně sní o slávě a miluje pochvalu. vzestup či úspěchy druhých v něm vyvolává závist. ve s vém okolí jen těžko snáší lidi nadané a úspěšné. on sám musí vyniknout. jeho partner musí projevit značnou míru přizpůsobivosti a diplomacie. i v lásce je Habr dost náročný, chce prožít něco neobyčejného, zcela zázračného,ale sám nedokáže vyvinout patřičnou iniciativu. Takže s ez tohoto důvodu častěji stává osobou milovanou než milující. Manželství bere jako závazek, který musí celý život vzorně plnit, proto bývá i věrný. typickým znakem Habru je nedůvěřivost k lidem, což zatěžuje celý jeho osobní život.

A přeju ať jste brzy fit. Ten zvracecí virus je pěkný svinstvo.

KRISTAIN jsem ráda, že jsi už v minulym deníčku naťukla náhlej vzdor na plavču. Aspoň jsem se dozvěděla, že v tom nejsme samy a že je to kolem roku normál. Naty mi totiž zničehonic začala bojkotovat pomůcky. půlku lekce je vysmátá,ale jak máme něco dělat s pomůckama, je zle. blbý je, že je pak naprdnutá do konce hodiny a už pak nechce dělat vůbec nic. Jen co se líbí jí (vylejzání na žlábek, chytání zvířátkovejch přísavek,…)
Ten stromoskop byl v takovym podivnym časopise a právě koukám, že má i svoje stránky www.tipyainspirace.cz. Stromoskop najdeš v archivu článků.

ORPET taky jsem zvědavá co z tý naší cácorky jednou vyroste. Doufám, že jí jako rodiče zvládnem sami bez rad odborníků - chův:-)
a k čokošce. Od kdy jí vlastně ofiko děti můžou?

HAMINO já jako malá měla taky šelest, bylo to k zápalu plic, ale pak to zřejmě nějak samo odešlo. Moc přeju Marjánce, aby na operaci nemusela.
Taky používám daylong kids. Mám dobrou zkušenost i s dospěláckym.

JAA naprosto ti rozumim jak tě oslavička dojala. taky si myslim, že ta první je prostě taková zlomová,ale je mi jasný, že každý narozky budem stejně naměkko.

LISET ať to vašemu dědovi dobře dopadne a zase si brzy může užívat vození kočárku.

MARI nebyly jste s Joho v neděli v ZOO?

TERKO, SARACH těšim se na odpo. Dneska budete moje vrby. Ráno jsme měli manželskou roztržku, tak jsem z toho taková přešlá.

Holky, mějte se, já už se nemůžu dočkat, až rozkvete „můj“ Kaštan. Jsem ráda, že jsem zrovna pod jeho vlivem, je můj nejoblíbenější.

Jyty

 
Jyty
Kecalka 228 příspěvků 27.04.06 09:45

Všechno nejlepší našim dnešnim oslavencům Matýskovi a Aničce.
 J.

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 27.04.06 09:57

Ahooj,
oslávencom Matýskovi od Jazzi a Aničke od Bibiny prajeme všetko naj naj naj najsamlepšejšie k prvotinám;o)))))

STROMOSKOP - všetci, čo máte záujem, pošlite mi mail do SZ, mám to celé v PC, aby Jyty nemusela prepisovať z toho časopisu;o))

Terko, Sarach, Jyty - tak nech sa vám srazík vydarí, škoda, že my neprídeme..:/ ale zase tu mám maminy, a to je tiež supeeeer;o))))

Jyty - dúfam, že to nebola veľká roztržka a po pokece s holkami budeš určite OK, uvidíš;o))) A díky za denníček;o))

a viem, že som ešte niečo chcela, ale už neviem čo, tak zatiaľ pa;o)))

S.+L.

 
marty1
Kecalka 179 příspěvků 27.04.06 10:29

Ahojte matky a ditka.

Ted sem tu opet „par“ dnu nebyla,naposled sem se u:,–(lila u e-mimca,kdyz to bylo porouchany-oba dva vecery,dokonce sem zkusila napsat aspon do nasi diskuse,ale ani to semi neodeslalo,coz me tak nakrklo,ze sem se sem uz nevidala.
Nehlede na to ze Stefi je docela protiva-no spis mi prijde ze ma tu opozdenou „separacni krizi“fakt se od ni nemuzu hnout ani na krok-okamzite histerak,a kolikrat ani nestaci ze me vidi,popochazi s placem za mnou a taha me za teplaky!Ach jo,doufam ze ji to prejde nez se maly narodi,jinak me asi fakt odvezou do blazince!!!
Jo a taky si ted temer kazde odpolko „uzivam“tehu nevolnosti-coz sem predtim (ani u stefi)nezazi­la.A malej je mnohem vetsi dablik nez byla Stefi v brisku-u te sem kolikrat mela strach jestli je Ok,protoze sem ji necitila,zato tady tenhle rarach kope 1.ligu,aspon ma manza radost-ze znej bude fotbalista.Na Ko jdu az zitra,muj gyndar uz to asi 2 tydny odklada,tak se nemuzu dockat az Lukaska zase uvidim!

Tak sem se vam opet egoisticky vykecela,a du neco pocist,nez se stene vyspi(dalsich10min­. max.)

OOOObr gratulace oslavencum!!!Nam uz se to taky blizi,ja se tak tesim -jak ne cham Stefi placat se v JEJIM dortiku!

Marodi uz domarodujte!!A dou­fam ze N elinka uz je na tom lip,posilame uzdravujici pusinky!

Jo holky,mate nekdo zkusenosti s www.detskydum.cz ?A minibazar.cz ?Maji tam totiz tandem,ktery semi docela zamlouva,ale este sem nikdy nic pres net nekupovala,tak mam trosku strach abych se nespalila!Apak vyrizovat nejaky reklamacky atd. tady z talosky-no bylo by to zajimavy.Diky predem za info

Moc vas vsecky zdravime

Marty+Stefi11m+Lu­ca28tt

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 27.04.06 10:36

Ahoj Květňandy a Květňátka,
Klárku už konečně opouští ta otrava rýma, dneska už v noci nekašlala a ani nechrápala :-). Takže vyrazíme konečně zase ven. Jak jsme nechodily, nebyla unavená a byla večer prooooooooootivná až hrůza.
Hamino - včera jsem úúúúúúúplně zapomněla popřát Marjánce, aby měla srdíčko v pořádku. Klárka jí posílá zaručeně uzdravující hudlánky.
Tytéž posílá i Nelince a já přidávám spooooooooustu uzdravující energie.
Tak se loučím, pádíme ven.
 Ivča

 
Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 27.04.06 10:55

Ahojte bando:-)

Dneska toho moc rozumného nevyplodím, neb mám od rána zamlžené oko a neustále vzpomínám na to, co bylo před rokem. Za deset minut vyjíždíme do porodnice..:-)
Oslava se u nás bohužel překládá na sobotu, neb taťka musí dneska strašit dlouho v práci, no co už.

Tak přejeme i našemu astrálnímu dvojčeti Aničce Bibinovité hlavně zdraví a spoustu radosti a pohody.

Krásný den všem a marodům brzké uzdravení přejou
Linda a Matýsek 5h 45min. do prvního zakřičení…

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 27.04.06 11:08

Jéje, taky někdo, koho sentiment dostal na kolena:O) Alespoň v tom nejsem sama:O)))Užij si vzpomínání, je to krásnej pocit, papa, Jaa

 
Alte
Kecalka 423 příspěvků 27.04.06 11:16

Ahojky holky,

Jyty - díky za nový deníček, na Kuby hlavně sedí to, že jeho city jsou vášnivé, ale ne moc stálé. Opičák jeden malej se ke mně moc v poslední době nemá, jak přijde Aleš ze školy, nebo taťka z práce, hned se k nim vrhá a za mnou nepůjde ani náhodou. To vždycky chlapy demonstrativně chytne kolem krku a otočí se ke mně zádičkama. Holt mě má už asi plný zuby :-)))

Musím si postěžovat, zlobil nás poslední týden moc počítač, až nakonec vyplivl úplně. Aleš zjistil, že je špatná základní deska, tak jsme ji v pondělí poslali na reklamaci. Naštěstí má Aleš tak prima kámoše, že mu půjčil fungl novou základní desku, kterou měl nachystanou do počítače pro sestru. Takže fungujem!
Už mě jímal děs, že se nedostanu skoro měsíc na emimi, (taťka teď nerad dává noťase z ruky, protože se mu blíží státnice a furt něco počítá a programuje) zrovna teď, když se nám blíží organizační záležitosti ohledně Kostelce. Určo pak budu po vás chtít vědět, co berete s sebou a tak :-)

Takže mám resty ještě z minulého deníčku, ale zachytila jsem zas nějaké hororové akce, Hamina - požár, Ivča - přepadení banky, holky teda, asi se za vás a celou vaši rodinu začnu modlit :-)

Hami - až teď jsem z deníčku postřehla, že Marjánka má šelest :-( Doufám, že se to spraví a bude beruška úplně vpořádku. Tak myslíš, že by Linda byla taková herečka? Hlavně, že je OK.

Moc přejeme všechno nejlepší k prvním narozeninám Sárince, Matějovi a Aničce. Všem hodně zdravíčka, štěstí a pohody v životě.

Opožděně véééélkáááá gratulace našim pilným studentkám k diplomce a samozřejmě přeji hodně sil do toho finiše.

Nevíte, jak je Nelince? Posíláme hodně energie a pohlazení.

Kuba spí, tak se jdu zas chvíli potrápit k žehlícímu prknu.

Zdraví Altíci

P.S. Postřehla jsem jeden zajímavý úkaz - teta Alice se nám ráda zjevuje ve snech :-))))) Mně se do snu ještě napletl ten srazík v Brně - Světlana se ptala Sarah, jestli zas brzy přijede do Brna a Sarah na to, že si pro ENERGII K ALICI URČITĚ ZAS BRZY PŘIJEDE :-)))) Tak se tě ptám, Hami, nebylas pak ňák vyflusnutá po naší návštěvě? Protože já jsem se taky cítila moc fajn, Kuba byl jak z divokých vajec a ze Sarah se vyklubal energetický upír :o))))))))
Tímto zdravíme aktérky snu Světlu a Sarah :o))))

 
mysula
Kecalka 386 příspěvků 27.04.06 11:20

Ahojky,

jsem to ale hrozná mamka, ale já se teprve před chvílí probudila. Ráno mně ten náš malý budíček budí v 5:30h tak jsem musela vstávat s ní. Pak jsem si po ránu pořádně zacvičila, nakrmila a přebalila malou a dala ji spát. A po přečtení pár stránek z Harryho Pottera jsem odpadla taky.
Přejeme vše nejlepší oslavencům!!!
A taky ostatním nemocným dětem ať jsou zase brzy v pořádku.
Ještě vás moc neznáme, tak se v těch příspěvcích dost plácám.

Myšula

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 27.04.06 11:55

Terko a spol. co plánujete dnešní srazík na Dětském ostrově, jste na netu některá?

Zatím plánuju, že bychom s Matýskem snad i vyrazili, pokud se to počasí nějak radikálně nezmění. Nikdy jsem v těch končinách ale nebyla. Vyrazili bychom po Matýskově obídku, takže nějak v půl druhé, kdy a kde máte sraz Vy? My bychom přijeli busem 176 na Arbesovo náměstí nějak po druhé hodině…
Budete tam tedy, nebo jste to pro dnešek odpískaly?
Dík
 H.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama


Reklama