KVĚTŇÁTKA 2005 - UŽ JE TO TADY !!!!!!!!!!!

Rodičovství

KALAMITY JANE I. zdraví KVĚTŇÁTKOV. Dlouho očekávaná chvíle vyhlášení MISS KALAMITY II. je tady !!! Původně jsem měla v úmyslu vyhlásit takto důležitou událost při příležitosti státního svátku 28. září, nicméně vzhledem k počtu komentářů u Kaktusíkovo poučného deníčku jsem se rozhodla, že vás nebudu déle napínat.

Nejprve vás chci ujistit, že všechny vaše kalamity byly opravdu hodně vydařené. A už se mi i doneslo, že u našeho kalamitního deníčku se bavila polovina emimina. No, cizí neštěstí halt potěší dvojnásob J.

Musím sebekriticky uznat, že já osobně jsem se u tohoto deníčku tetelila blahem, že v tom vlastně nejsem sama, že i vy prožíváte v životě spoustu kalamit a katastrof. Ale nemyslete si, že vám je přeju. To zase néééééééé J. Osobně bych si přála, aby se v životě žádné kalamity nevyskytovaly. Aby nebyly klíče v kanále, klíče v taxíku, aby nehořely a nevytékaly pračky, aby se naše děti nezavíraly doma, aby na nás nepadaly náhrobní kameny, nemávaly jsme na policisty v domnění, že si stopujeme taxíka atd. Jenomže uznejte, nebyl by ten život trochu nuda? V podstatě bychom životem proplouvaly, nemusely nic řešit, ale po čase bychom se neměly čemu smát a co dávat do placu. Historky a příhody člověk prostě musí mít.

Tak, přistoupíme k samotnému vyhlášení.

Hlasů se sešlo poměrně dost, rozhodování pro vás jistě nebylo jednoduché.

FANFÁRA, FANFÁRA, FANFÁRA

VÍTĚZKOU SOUTĚŽE A TITUL MISS KALAMITY II. SE STÁVÁ

Chvíle napětí

**

**

Chvíle napětí

**

**

Chvíle napětí

B I B I N A !!!!!!!!!!!!!!!!!

Aplaus, aplaus, potlesk, aplaus, potlesk, aplaus.

Vítězka získává: šerpu, korunku a hodnotný dar. Předání výhry a dekoraci vítězky promyslíme se spolukolegyní kalamitou tetou HAMINOU a vítězka se brzy dozví, jak výhru převezme.

Dále ovšem musím vyhlásit ještě jednu cenu, která jaksi vyplynula v průběhu soutěže sama.

FANFÁRA, FANFÁRA, FANFÁRA

ZA KAŽDODENNÍ ZVLÁDÁNÍ KALAMIT V POČETNÉ RODINĚ SE TŘEMI DĚTMI ZÍSKÁVÁ TITUL MISS KALAMITY FOREVER

Chvíle napětí

Chvíle napětí

**

**

Chvíle napětí

V V I K !!!!!!!

****
Aplaus, aplaus, potlesk, aplaus, potlesk, aplaus.

I na Vvik čekají krásné ceny. Též se dozví způsob, jak výhru převzít.

Tímto považuji letošní ročník o MISS KALAMITY za uzavřený. Je jen a jen na vítězce Bibině, kdy vyhlásí další ročník o titul MISS KALAMITY III.

Kalamitám zmar i zdar.

Ivča

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
 
Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 25.09.06 20:56

První!!!! No neke, to se mi ještě nestalo :o)
Terka

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 25.09.06 20:57

druhá?
H.

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 25.09.06 21:02

díky za vyhlášení. Myslím, že jsi vybrala víc než spravedlivě. :-) I když se nabízí trochu otázka, jestli jedním z důvodů není příležitost, jak Bibinu konečně vytáhnout z té její tajemnosti a zakuklenosti. :-))) Ba ne, myslím, že na Bibininy historky jen tak něco nemá…

Gratulace oběma vítězkám. :-)

H.

 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 25.09.06 21:03

Třetí?:-)  

 
Gyta
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 25.09.06 21:03

Že bych se konečně umístila?!!!!! G.

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 25.09.06 21:05

umístíš se přece vždycky, jde o to, na jakém místě. :-)
 H.

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 25.09.06 21:06

tak a honem koukej taky napsat víc, ať víme, jak se máte! :-) ne že zase utečeš…

H.

 
Kaede
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 25.09.06 21:12

Můžete mě klidně v pořadí přeskočit, mně je to šumák :-)))  

Díky za novej deníček! Ivča vybrala dobře a vítězkám zdar!

Hele, až najdu kabel od foťáku, tak do galerky mrsknu něco z Řípu. Zatím čus, dítě spí, tak musim zase smolit něco na pátek. Míša    

 
Pomlenka
Kelišová 5349 příspěvků 25.09.06 21:38

jéééééééééé, devátá????????

 
Pomlenka
Kelišová 5349 příspěvků 25.09.06 21:43

tak teda asi pátá......
Gratulujeme, gratulujeme, ale nelitujeme, že my jsme se neúčastnili…

Pozítří odjíždíme na minodovču k mé babičce do Vysokých Tater, tak na nás prosím myslele, ať nám nic neprotáhne cestu, jako naposledy 4 kolony ještě před Brnem, zdržení 2 hodiny…

Asi se sem už nedostanu, tak se měěěěěěěějtee­eeeeeee.

P+T

 
svetlana
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 25.09.06 21:47

Tak konečně v první desítce!  

GRATULUJI OBĚMA VÍTĚZKÁM!!!!!  

Starý deníček nemám ještě úplně dočtený, jen jsem se chtěla do neděle rozloučit - zítra odpoledne vyrážíme na chalupu, tam přespíme a ve středu ráno hurá směr Telč. Počasí by mělo vyjít, tak uvidíme, máme v plánu nějaké výlety. Tak mě zítra čeká balení - a snad aspoň na chvilku setkání s Haminou a Sarach.  

Jsem docela zvědavá, jak Anička zvládne delší pobyty v kočárku - teď už cape tak dobře a hlavně ráda, že vyžaduje neustále „jen, jen“ (tedy ven) z kočárku. Dneska babičce dokonce v parku zdrhla, protože si to namířila přes trávník a s tím babi nepočítala. Bláhově si myslela, že když půjde jako pryč, tak za ní Anička poběží, ale to se přepočítala:-)))))). Jinak v mluvení je s ní čím dál větší sranda, jak už psala Terka, člověk s tím dítětem fakt pokecá. Dokonce mi doplňuje básničky „Paleček a jeho kamarádi“ a „Polámal se mraveneček“ - u těch kratších rýmů se před posledním slovem odmlčím a ona ho řekne sama. Zjistila jsem to náhodou. Třeba řeknu: „V lese…“ a Anička „bum!“ a já: „Šiška jako…“ a Anička: „Dům!“  

Omlouvám se za sebestřednost, na poznámky fakt nebyl čas. Mějte se tu hezky.  

Světlana

 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 25.09.06 21:58

Tak dobřeeee.....když Hanďa jinak nedá :-)))  

Hoj, hoj, hoj moje zlatá květňátkovská rodinko! Vůbec nestíhám číst. Manža se mi ale dneska zase na dýl vypařil, dítě usnulo a my se s manžou po minulém týdnu usnesli, že si tento týden dáme voraz a nebudeme to budování našeho sídýlka hrotit :-). Musím říct, že máme moooc pěkný domeček, který zařizujeme dle našeho vkusu. Hodně dřeva a rustikální styl. Všechno by bylo fajn, kdyby tady byl manža s námi. Bohužel jeho ¨pracovní sezona je v plném proudu a tak tady s mojím milovaným andílkem válčíme sami. Velký Miki kolikrát odjede ve čtvrtek, pátek a přijede v pondělí. No co Vám mám povídat - je to nič moč. Proběhla manželská krize, pracovní krize a bohužel i mateřská krize, kdy jsem se chtěla na všechno vykašlat. Už je ale o mooooooc líííííp :-) Začínám si pomalu zvykat. Hlavně vidina toho, že už sezona skončí je fajn. Už nás čeká poslední osamocený víkend a pak už to bude lepší.  

Většina problémů je dána tím, že jsem prostě panelákové dítě. Malé prostory mi nikdy nevadily - možná ba naopak. Miluju lidi a nesnáším samotu! Vyrůstala jsem se dvěma ségrama v malém pokojíčku a nijak mi to nevadilo (možná narozdíl od mých sestřiček :-)) - no a teď? Barák jako kráva a nevím, co s prostorem. Máme 5+1. Mikimu se tady líbí. Já dřu, aby tady bylo čisto a čím dál tím víc útulno. Jsem možná zbytečně perfekcionalistka, ale to se asi nezmění. Teď o víkendu jsem tady měla ségru se švárou a s dvojčaty a musím připustit, že už se to pomalu začíná lámat. Ty výhody, když přijede víc lidí jsou nepopiratelné. Byl to suprový víkend a náš baráček dýchal blahem. STejně jako já :-) Tak snad už to bude lepší......I když, ve chvíli, kdy odjeli, tak jsem měla opět depresi, že je to tady moc velké a že se tady bojím.....no určitě - čas je ten nejlepší lék.. Názor, že barák je především o práci ale nikdy nezměním. Připadá mi to, že jsem otrok a nestíhám vůbec nic. Markétku s Nelinkou a pardubanky už jsem neviděla ani nepamatuju.....a emimino? NO co Vám mám povídat, kdyby mi ségra neřekla, že je tady revoluce a řeší se to i v našem deníčku, tak bych nevěděla vůbec nic.  

Miki si za první rok svého života zvyknul, že se mu intenzivně věnuji a procházkujeme, takže o vypuštění dítěte na zahradu si můžu opravdu nechat jenom zdát. Navíc tam máme díru, jak po výbuchu,protože budujeme sklep, takže tam stejně o samotě zůstat nemůžu. Manža už aspoň vyrobil velké pískoviště a připevnil houpajdu, takže chvilku tam vždycky pobudeme :-)  

Miki:  

  • pořád je to nejhodnější dítě na světě, i když zuby nás terorizují už hoooodně dlouho
 
  • 5 celých zubů + 4 napůl = 9 zubů
 
  • chodí za jednu ruku = je to posera!:-))) Má o sebe neuvěřitelný strach. I jeho klekání si ze stoje je jak  z filmu pro pamětníky - hezky pomalé :-) Ale snad to do roku a půl stihneme. Je na něm vidět, že by chodil sám. Má stabilitu, ale chybí mu ta odvaha. Když si uvědomí, že stojí bez drže, tak si okamžitě sedá nebo řve, ať mu okamžitě podám ruku :-)
 
  • začíná pěkně tloustnout! Sice jsem ho nevážila, ale je to pěkný budulínek. SEžere na co přijde a nedej Bože když my jíme a dovolíme si mu nedat :-) a to platí i o cizích papajících…okamžitě řve mňam, mňam…takže nevím, jestli z mojeho vychrtlíka nebude nakonec metráčekJno snad to vyběhá
 

Omlouvám se za sebestředný komentář, ale chtěla jsem dát vědět, že žijeme a stále o Vás stojíme!!!!!JBo­hužel intenzita bude pravděpodobně stále nižší, protože práce je opravdu stále mnoho. MOOOOOOOOOC na Vás ale myslíme! Hlavně na těhulky a že jich tady jeJdoufám, že všechny „válčíte" dobře a vítězně a nikdo nemá vážnější bolístko na duši nebo těle.  

Moc pusinek Vám posílá  

Piki + andílek Miki  

P.S. Předej se omlouvám za chyby, nechce se mi to po sobě číst :-))))

 
Gyta
Ukecaná baba ;) 1164 příspěvků 25.09.06 22:09

To jo, ale já v momentě, kdy jsem to psala, jsem si dělala ambice na třetí místo!!!! Caramba! G

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 25.09.06 23:05

Co takhle to Brno vynechat? :-))))))))))))))

 
Lenkaaa
Kecalka 228 příspěvků 26.09.06 06:40

Zdravím všechny malé i velké:-)),
Piki - ať Vám domeček vzkvétá a budovatelské nadšení ať Vás neopouští. Já i manža jsme vyrůstali v rodinných domcích, teď bydlíme v bytovce a jsme spokojeni. Proč si to nepřiznat, jsme na práci okolo domu oba dva líní a nebaví nás to. Navíc u nás se nějaké grilovací, opalovací, koupací a trávové touhy dají řešit pobytem u našich, kde jsme vždy vítání a je to tam fajn. Takže většinu slunných víkendů trávíme u nich. Jediný, kdy mi alespoň pidizahrádka chybí jsou letní odpoledne a podvečery, kdy bych si na ní po příchodu z práce s chutí vypila kafe. Takže mi jsme s bydlením spokojeni, akorát by to prostě chtělo větší byt. Jak David roste a s ním přibývá hraček a dalších krámů, začíná to být fakt malý. Hypotéku doplatíme letos v zimě, tak snad příští rok to začneme nějak řešit.
Jinak ti závidím, že Mikín je ochoten dát mamince ruku. U nás to nehro a pěkně mi  s tím leze na nervy.Jakmile ho vezmu za ruku a snatím se vnutit nějaký směr - řev jako blázen. Chce si jít sám a jít si kam chce. Takže třeba na přechodu, pokud se chceme nelidskému řevu vyhnout a nečekat na další zelenou, páč dítě leží pláclý na zemi, vypadáme jako blázni - Davča si štráduje prostředkem zebry a mi s manžou ho jistíme každý z jedný strany a přizpůsobujeme se jeho tempu, tzn. buď po přechodu běžíme nebo se plazíme šnečím tempem:-)))
Světlana - u nás taky nefunguje takový to: pojď honem, mi jdeme pryč, zůstaneš tu sám...... ani náhodou. Po pokynu „Davídku, pojď k mamince“, se synek rozběhne opačným směrem a na takoé ty výzvy „tak papa, já jdu sama“ mně zamává a jde si po svým. Zřejmě na svou maminku totálně dlabe......
U nás přetrvává nudlící období a už je to na bednu. Nudle má až u kolen, smrkat sám neumí a když mu chci nos utřít, tak šílí, jako kdybych mu řezala nohu. Přes den dobrý, ale v noci má takovej ten hnusnej suchej kašel. Tak dáváme Silomat a ťuk, ťuk, dneska v noci už se mi to zdálo lepší. Jsem jak přejetá parním válcem, už jsem si nějak zvykla na to celonoční nepřerušovaný spaní a teď mi dělá problém x krát za noc k němu vstávat. Asi stárnu nebo co....... takže jsme zrušili cvíčo, plavání, návštěvy a každý večer se modlím, aby už mu bylo dobře, nebo se doma picneme. Neustále kňourá, kňučí, všechno co uděláme, je špatně. Klesli jsme tak hluboko, že jsme mu vyndali stavebnici, co jsme pro něj měli připravenou k Vánocům, aby byl alespoň na chvíli klid a zabail se. Bohužel jen dočasná pomoc.
Tak já jdu na denní tisk, ať jsem  obraze. Ještě nakouknu.....  

Lenka a nemocníček Davídek  

 
Eterka
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 26.09.06 07:12

Gratulace vítězkám.
Et

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 26.09.06 08:05

Ahojky po ránu všem,
tak si říkám, jen tak nakouknu, páč večer jsem to nestihla… a ejhle, nový deníček.  Jdu dočíst starý a načíst nový, jestli mě dítko nechá…
Hezký den všem
Ráďa a Eminka v postýlce mlíčko sosající  

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 26.09.06 08:28

Hola hola,
tak jsem dočetla a můžu i adresně.
HAMI - to byla nějaká bodrá zkušená Dr., že poradila tu slivku do uší, ne? Hlavně, že to Barčí pomohlo a ušák nebolí. Tak si se Sarach užívejte společné vycházky a kafíčkování.
IVČA - krásně jsi to vyhlásila, ty famfáry byly bezvadný :-) Jetě k těm zážitkům, tedy nemyslím konkrétním, i když, jak to tak bývá, ještě jsem si na nějaké později vzpomněla. My říkáme, že ZÁŽITKY NEMUSÍ BÝT PĚKNÉ, HLAVNĚ, KDYŽ JSOU SILNÉ :-) Gratulace oběma vítězkám ve svých kategoriích. U VVIK není o čem diskutovat a u BIBINY? To je jasný! Tam už mi stačí její sobotní bábovka a mám o smích vystaráno.
BIBI - jak je, nějaké změny k lepšímu na palebním poli? Moc bych Ti to přála.
POMLENKA - hezkou dovču v Tatrách, to Vám závidím
SVĚTLANA - ať Vám vyjde dovča i spich s holkama. Ta Anička je fakt snad geniální… Já mám radost, když Eminka občas něco zopakuje. Jo, taky běhá na druhou stranu. Čertíky v očích, zrychlí a ještě se chechtá, jak na nás vyzrála. A za ruku se chytne, jen když se bojí přijíždějícího auta.
PIKI - všechny krize pryč, ať už je jen líp. Co se týká bydlení, cítím to stejně jako Ty. Taky potřebuju mít všechno pünktlich. Větší byt má své výhody, ale to uklízení… Tak si oražte a brzy ať máte hotovo a taťku doma. Pohlazení pro Mikínka.
LENKAAA - ať je Davídek brzy beznudlatej. Je fakt, že čím větší byt, tím se do něj vejde bohužel více krámů…
Tak holky, letím za Emískem, něco na mě povykuje, mlíčko už je dávno vysosaný a jdem fungovat.
Páčko Ráďa a Emička viktorkující

 
RadkaK
Stálice 78 příspěvků 26.09.06 10:01

Zdravíme Květňátkov,
právě jsem dolouskala minulý deníček a tady to vypadá na umístění v první dvacítce, u mě nevídané :-)))
Chtěla jsem jen poděkovat všem Řípandám a jejich rodinkám za příjemný den a Kaktusíkům za skvělou organizace a příjemné kolaudování jejich bytečku. Míše se moooc líbila hlavně herna (i když si tam pěkně vyhráli i někteří rodičové :-)))) A díky také patří Sarach za fotky.
My se z Prahy domů vrátili až v neděli večer, včera dopolko měly plavčo a odpoledne srazík s Pauline a ještě jednou kámoškou, takže jsem se k emimi dostala až teď. Tak mě napadá: Páje jsem CD s fotkama z Kostelce předala a ještě mám pro Piki a MarkétP, tak musíme nějak domluvit předání.
Pokusím se během dneška načíst nový deníček a snad se večer ještě ozvu.
Mějte se moc pěkně a užívejte krásného babího léta
Radka + Michalka

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 26.09.06 11:38

AHoj :)  

Tak vitezkam obema gratuluji a doufam ze  v dalscih soutezoch budeme pokracovat. ja jsem fakt pro tu fotografickou o nevyzehlenem pradlu. Jen nevim co by byla hlavni cena??? Nove zehlici prkno? nebo Voda do zehlicky s vuni? :-D  

My meli jit dnes na ockovani, ale jelikoz od vcera vecera Rio sopli ,kasle a ma telpotu tak jsme sli tak akorat vite kde. Celou dobu je zdravy a den predem tohle. Uz jsme to meli odlozeno kvuli dovolene . ACh jo.Takze 2 noci uz nic moc. Asi to budou zuby v kombinaci s nachlazenim. Tak jsem po porade S tetou Gytou objednala Camomillu a uvidime jak zabere. Ja jsem teda taky furt nachcipana, ale uz to neni tak hrozne.  

PIKI- mas recht barak to je jenom prace ,prace a prace. Ale taky grilovani, klid,snidane na zahrade a ruzne akce pro pratele. Kazdopadne budte radi ze vas dum je novy a ne stary. TO budete mit tak jeste aspon 15 let klid :) ver mi. Jinak te chapu a nechapu. Protoze ja mam treba divne pocity z malych prostor. Me prijde ze my bychom tu potrebovali jeste aspon tri pokoje abych se citila svobodneji :-) To bychom pak meli jako vy :-D :-D :-D ALe chapu kdyz je barak prazdny a ty v nem sama a sousedi na prd,tak to taky neni nijak super. A to je duvod proc si koupit psa :-D a kocku a kraliky a slepice :-) no tak to byl trochu blby vtip,ale pes fakt pomaha. A az tu bude po kuchyni behat dalsi Mikiho sourozenec tak uz tak sami nebudete.  

Akce chozeni - za ruku jen kdyz nedava pozor. To znamena kdyz cumi po psech nebo po kanalech. Mimochodem na tech velmi rad stepuju,akorat je u nas mame uprostred cesty :-( jinak takzvane davaj v nogi a uz ho neni. Taky nam mava na rozloucenou.Ale jinak teda jde alespon vetsinou stejnym smerem. Pres cesty a pres prechody zatim na „ostro“ nechodim. To bych si nelajzla. Mame tu docela provoz a nemam z toho dobry pocit.  

HAMINO - pekne si to se Sarach a holkama uzijte, nevim jak u vas ale tady  u nas je sortkove :-)
Svetlano - preju hezky pobyt na chalupe a zasnu nad tim jak Anicka krasne zvatla. Ty holky jsou fakt jine.
Ja jen doufam ze skolicka bude mit za nasledek rozvoj v tomto smeru. Ted jsme byli podruhe a meli jinou pani sousku a bylo to mnohem lepsi. Libilo se mu to.
No jdu vytrit to svinstvo co tady Akac nanosil. Je to pekny hajzlik. Vcera jsem prisla z prace tak jsem ho nacapala jak lohl Riovi hracky na pisek a v tlame mel smetacek co s nim metem pisek z okraju piskoviste zpet. Pan nenapadny. Hlavne ze tam maji asi 100 balonku a gumovych potvor. Taky ted skadli Ria posledni dobou. Nahani ho po byte a stipe ho na zadku a na zadech a Rio se u toho chechta.AKorat jeste nezjistil ze to dela jen tehdy kdyz ma v ruce susenku  :-0
cus nat +oiro  

 
Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 26.09.06 12:09

Ahoj holky,
tak mi emimino prozatím šlape, jsem zvědavá a doufám, že vydrží. Jsem nějak prozatímně připojená, tak uvidíme.

Rychle od nás - dnešní kontrola ládíka pišingra ok, výsledky tripple testů za 10 dní (prosím, držte palce) a utz ve 20tt už v porodnici - to jsou novinky, připadám si, jako bych rodila před sto lety. Za ten rok a něco je všechno jinak. Byla jsem tam dnes s Kačkou sama bez ségry, tak trochu řádila po ordinacích, ale vcelku to s ní šlo. Jen nechtěla k žádné sestřičce, tak absolvovala všechno se mnou.

Zuzi - ještě z minulého deníčku k tomu spaní. Kačka naštěstí z postele neutíká (sakra, vždycky, když sem něco pozitivního napíšu, tak se to hned změní, tak hned ťukám do stolu :o) Jen v noci někdy cestuje na zem, ale ve spánku, takže při pochůzkách na WC (to fakt na těhu nesnáším:o( jí někdy lovím v rohu pokoje a přenáším zpátky do postele. Ale jinak jsou noci úplně v pohodě, hlavně se nebojím, že odněkud spadne z výšky.

Anketa se jmény - tak podle vašich odpovědí jednoznačně, nehledě na region vede:
1.Eliškaa 2. Anička
z klučičích je to:
1.Jakuba hned za ním 2.Matěj(o 1 hlas)
Jako další jste hodně uváděly Barborku a Honzíka.
Krásná česká jména :o)

Samozřejmě musím pogratulovat vítězkám Kalamity soutěže Bibině a Věrce! Holky, velká gratulace, ale pro příště vám raději přeji horší umístění! Pokud možno tak žádné :o)

Tak jdu ještě dočíst nové komentáře a jen tak pro info pro ty, které sledovaly dění s „naším“ Mateřským centrem (trochu jsem se v tom teď přestala angažovat, ale holky jedou neúnavně dál). Minulý týden se jim podařilo získat klíče od domečku na Kampě a příslib možnosti využívání zatím do konce tohoto roku za symbolickou 1,– Kč s tím, že dál se uvidí, jak dopadnou volby. Takže se teď pilně zařizuje, schání se starší nábytek, hračky, uklízí se. Dnes se tam půjdu na chviličku podívat. To k našemu zatím malému vítězství.

Mějte se krásně
Terka+Kačenka+pi­šingr 17tt+1

P.S. abych nezapomněla - jela jsem dnes kolem toho Smíchovského sekáčeu Smích. nádraží a celý zítřek tam mají zase akci na všechno dětské za 5,– Kč/kus.  Já se tam zítra nedostanu a jsme taky teď s oblečením docela ok, ale kdyby měl někdo zájem…jen pozor, všechno je nevybalené v bednách, takže si to člověk musí přebrat sám a chvilku to trvá, takže doporučuji raději bez dětiček! :o)

 
Pomlenka
Kelišová 5349 příspěvků 26.09.06 12:11

Hamino, nějak se mi nechce háčkovat okolo, ale teď teda švagr byl o víkendu na Moravě se svou milou a jeli tam prý 7 hodin místo 3-4, zásek do Brna, tak nevím, nevím..... Kudy jinudy?? Přeci jen ta dálnice bývá rychlejší..
Ale už jsme poučeni od minula a teď i od nich, že když to začne houstnout, raději sjedeme a objedeme to…

 
Pomlenka
Kelišová 5349 příspěvků 26.09.06 12:30

Holky, já zapomněla včera napsat, že jsme byli na rehabce - už nás vidět nepotřebuje, Tomík sice chodí se širším těžištěm, ale myslí si, že je to tím, že nechodí tak dlouho.

A na neurologii nás vidět chce ve 2 letech, protože T. nemá ještě uzavřenou velkou fontanelu (do kdy má být úplně uzavřená? Nevíte někdo? jsem nějak mimo), jinak že je to OK, odpovídá psychicky (to i předtím) a hrubou motorikou už taky odpovídá tabulkám, i když s odřenýma ušima.

Hurá, hurá, hurááááá!!!!!!!!!!!!

A to mi připomíná - Tomík teda hodně opakuje, snaží se pořád něco žvatlat, ale zatím většinu slov komolí, takže doplňování básniček ani náááhodou.

Dům a moc prostoru - jo jo, to bych chtěla jednou zažít… Ba ne, je fakt, že je to najednou skok, i pro nás bude, jestli se teda plán se stěhováním uskuteční. A práce je taky hrozně víc, začneš uklízet a než skončíš, můžeš znova…

Všem ostatním dovolenkářkám taky přeji příjemné odreagování, já pokud přežiju zítřejší balení poránu, tak budu šťastná, protože odpolko jdu do práce a ještě se mi nějaké prádlo suší, takže to bude nejspíš dnes kolem desáté večer a ještě zbytek a naložení do auta zítra ráno. Ještě, že je tchýně doma, pohlídá raracha, protože máme auto jakoby o patro níž po takových uzkých schodech a fakt blbě se tam chodí, takže nosit i jeho s věcmí, to jsem pak totálně vyfluslá.. A v kočáru sedět a koukat na mě nechce… Já se tak mám, že tu máme takovou hodnou babičku, a druhou, mojí mamku, jen kousek, fakt obdivuju všechny, kdo nemají babičky při ruce, nebo nemají takové babičky, jako máme my - a hned dvě. Díky za ně.

No nic, končím, jdeme objedvat a pak ven, ještě než půjdu vydělávat na ty Popolínky, které my právě přišly - jsem se odhodlala jít do látkovak aspoň nadoma, tak uvidíme, co na to prďolka, právě je peru.....

Mějte se, kočky a koťata.

P+T úžasně si tu capkající sám a kontrolující pračku, jestli správně pere ty jeho poklady…

 
vveverka
Kecalka 327 příspěvků 26.09.06 12:34

Ahojky, tak jsem se snažila hlídat nový deníček a stejně se mi moc nezadařilo.
Zdravíme všechny květňandy a květňátka. No kdo jste trošku pročítal diskuze, zjistil, že nejen že stárnem a rostem, máme 9 zubů a chodíme moc dobře (to je lesním tréninkem) tak jsme půl roku bez tatínka. A le to nemá moc smysl pitvat.
Začali jsme chodit na cvíča, já i Míša a pak na společné cvičení. To abychom trochu vypadli ze stereotypu. Jinak nevím kolik váží vaši drobečci,ale na nás asi nikdo mít nebudete, Míša měl před 14 dny 13150g. Je tu snad někdo těžší  ;-)
Hezký den přejě Věrka+ Michal a Petruška

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 26.09.06 12:46

ahoj Verko .
teda to je vaha…ale co, hlavne ze ji a ze mu chutna. Jinak ti drzim palce a posilam hodne sil at to bez tatinka spolu sami zvladnete a at vam moc nechybi…nebo spise chybi cim dal mene. Jsi statecna. pa Nat

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.09.06 13:35

Super!!!!!! Říkejte mi blesku. Tímto děkuji Radce, že mi dala vědět o novém deníčku :-))))))))

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 26.09.06 13:49

Ahoj, blesku :-)))

H.

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 26.09.06 14:07

Ahoj holky,
u nás doma je staveniště (předělávají nám spád ve sprcháči, páč nám v jednom místě zůstává voda), opravovali topení - žebřík nefachal při zapojení do elektřiny) a ještě se manžovi něco nelíbilo na kotli. Snad v tom rambajzu Eminka bude aspoň chvíli spát…
Když jsme u těch oprav, manža při cestě z Řípu, resp. z hospy ke Kaktusům, skládal kočárek (ten novej, co ho máme týden) a urval plastovou část madla. Oba jsme z toho byli nešťastný, hned o víkendu jsem to mailem řešila s prodejcem. Paní mě odkázala přímo na Chicco, tam Pavel včera volal a dneska přišla nová plastová součástka a ZDARMA! Neuvěřitelný. Bála jsem se, kolik budem platit a pán to poslal jen tak, ani nechtěl doklad o zakoupení kočáru, ani nepovídal, že neopatrného zacházení se netýká záruka… Naoapak se omlouval, že to možná včera nestihne… Byla jsem mile překvapená. Balíček se součástkou má manža v práci, ale dnes je doma kvůli řemeslníkům, tak zítra uvidíme.
A další věc - před chvílí mi posílali SMS z K+B elektro, že tam mám vyřízenou reklamaci (již podruhé) na žehličku - snad si vzpomente, jak jsem Vám psala, co mám s novou žehličkou za peripetie. Tak jsem zvědavá, co nám řeknou na místě při převzetí… Já jsem si nechala opravit svou starou dobrou Moulinexku, tak bych tuhle novou nejraději vůbec nechtěla. Uvidíme zítra.
Dnes dopo jsem se byla podívat v našem MC, ale byla jsem z toho taková rozladěná. Sice tam bylo jen asi cca 10 dětí, ale 2 trochu věrší kluci raubíři hrozně hulákali, jezdili na plastovejch motorkách dost rychle a neopatrně přes hernu a ty malý holčiny s kočárama byly dost vyvalený. Já ostatně taky. Emince se tam asi líbilo, celou dobu tahala kočár nebo hledala nové hračky, jezdila na skluzavce do míčků, barvila jsem jí ruce a dělali jsme na papír motýla… Ale celkově tam snad byly jen 2 „normální“ maminy. Ty ostatní jen seděly u stolu a krafaly a svých děti si nevšímaly. A to si neumím představit, jak to tam bude vypadat v zimě, až tam bude narváno… Ještě mám v záloze 2 zařízení tohoto typu u nás, tak uvidím, kde se nám bude líbit kromě plavča.
RADKAK - Raduš, ještě jednou moc děkujem za perníček, Emince moc chutnal, hlavně byl krásnej a byla to milá pozornost z Pardubic :-)
KAKTUS - Pavel se mě ptal, proč se Vám říká Kaktusové, jestli se tak jmenujete. A já vlastně nevím, proč máš tenhle nick. Proč?
NAT - dle mě, by se tady měla otočit hra. Vyhrát by měla ta, která má hromadu nejmenší a za odměnu by všem všechno vyžehlila :-) Tu camomilu aplikujete jak (myslíš tekutou?)? Co je to „davaj v nogi“…
TERKA - to je super s tím MC na Kampě, to je fajn. Asi je to a ještě bude hodně energie, ale vyplatí se to, viď? Škoda, že smíchovskej sekáč mám trochu z ruky :-(
POMLENKA - tak suepr, že se Tomík Dr. líbil. Tu chůzi vypiluje, to je jasný, hlavně, že už tam nemusíte. S tou fontanelou by mě to taky zajímalo.
Tak se tu zatím mějte, půjdu nachystat něco Emátku k jídlu, než se vzbudí a půjdem zase ven
Páčko Ráďa a Eminka snad v rámusu spinkající…

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.09.06 14:40

Ahojky všem :-))))

Ivčo - díky za soutěž a za deníček :-)))

Bibino - obrrrr gratulace k vítězství. Do budoucna přeju co nejmíň kalamit a když tak jen ty pro pobaveníííííí .-))))))

Vvik - gratulace, ale asi moc není k čemu. ať se ti denní kalamity polámaných kočárů a poblinkaných dětí obloukem vyhýbají!!!!!!!!!!

Světlano - s kočárkem jsme na tom stejně, jen Mates říká mamíííí ťapy nebo olu(dolu) :-)

Piki - nazdar ,, ztracená'' dcéro. ještě, že tu teď máme Ráďu, která za tebe aspoňtrochu bere ty mega komentáře, ale na tebe nemá :-))))) Jo, jo barák je o práci. Znám to. Už jen proto jsme ráda, že neleží nan bedrech nám, ale spíš tchánovcům. Jsem ráda, že stihnu pofackovat to naše. U našich jsme měli barák jak kráva a mě ho nebavilo uklízet. Než jsi ho doklidila, mohla jsi začít nanovo. Takže ikdybych měla na barák, tak jedině přízemní s malýma pokojema :-)
Dávej o s obě vědět častěji :-) a manža ať je více s vámi :-)

Lenkooo - ať je Davídek brzo fit. Tak můžete nanovo vymýšlet dárky k vánocům co? Jsem zvědavá, co napadne nás :-)

Nat - jo, jo taky jsme měli být dneska naočkovaný :-(

Terko - tak jak zítra? Kolem 14-15 hod??????

Veverko - tééda vy jste tu taky pěkně dloho nebyli. jen škoda, že nemáte moc dobré zprávy :-(
S váhou možná bude konkurovat míšovi jen Jonášek od Vik :-)

Pomlenko - k fontanele. Jestli jsem to dobře pochopila, tak jí Matěj má srostlou od 1 roku.
V očkováku má místo rozměru velikosti kostrbatou čáru. možná to taky může znamenat že je ještě kousínek pootevřená. to by odpovídalo tomu, že ta čára nebyla rovná. Zkusím mu jí zkouknout až se vzbudí.

Tak zatím pa. Doufám, že si ještě chvíli budu užívat spící dítko, znavené plavčem. Mám pocit, že mu to vlhko pomohlo i na ten kašel.Uvidíme.
A ještě něco pro ty, co mají rádi jídlo jako já. Právě se cpu pečeným králíkem na slanině a cibuli,bramborama se zeleninou a sálatem z okurky se zakys. smetanou :-))))))))))))

M+M spící

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 26.09.06 14:53

Marci, jakože mám přitvrdit v délce komentářů, jo? :-)))))))
Ráďa  

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.09.06 15:29

No jasan a pokaždé nás tam s Matysem musím najít :-)))))))

 
Bibina
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 26.09.06 17:46

NO TO TEDA ! NO TO ČUČÍM !
(nechci parodovat Karla Gotta na zlatým slavíku, ale tohle sem opravdu nečekala! )

Děkuji vám všem, mám radost jako dělo. :o)
Takže já se budu prsit jako šerpová kalamitnice, no to je nářez. to abych si vypůjčila foťák, abych se mohla vystavit do emiminí galérie :o)

Piki : my sme na tom s chozením úplně stejně, ale úplně. Paní Opatrná dál opatrní.

Dneska sme byli na rehabce u doktora, jako co on na to, že anýs eště nechodí (to zbunktovala tchýně, mě by zatím nenapadlo tam chodit). Dvě hodiny sem čekala v čekárně, anička vymetala podlahu, no výborný. Nervy mi tekly proudem, já tu nemocnici fakt nenávidím. Doktor nás pak vzal konečně a dozvěděla sem se diagnózu, že ančoun je flegmoš (po tatovi), že prostě nemá motivaci namáhavě chodit, když může bezpečně lozit. Takže máme lenocha a já lítám po doktorech :o) Doporučil mi s ní nějaký rehabky na balónu, ale v podstatě řekl, že bude chodit s rehabkama, nebo bez nich, akorát to chce svůj čas. Takže na rehabky prdím.

Situace s manžou se uklidnila, bohudíky. Už je klid po pěšině, no nicméně odjede na tři dny na bečku, na tom se nic nezměnilo.

Včera sem v práci udělala test, takže sem prošla výběrem, ale fakt to bylo hustý, ten test nás dělalo deset a prošly sme dvě. Nářez. Takže ve čtvrtek du na první pracovní směnu. Už teď  z toho mám nervy. No, snad to zvládnu.

Du vykoupat toho kolouška (né manžu. Aničku), a pak si udělám kakao a skutálím se na gauč. A pak sním Aničce všechny Haribový medvídky!

Loučí se čerstvě titulovaný kalamitník. Od teď mám před jménem titul KJ.

Kalamity Jane Bibina Druhá

 
Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 26.09.06 17:47

Mezi 14-15 to bude fajn, jestli bude někdo s klíčema v MC, tak vás vezmu na obhlídku :o) Prostory jsou vážně super. Do 14 dnů bychom chtěly uspořádat Den otevřených dveří. Všechny Květňandy a květňátka budou samozřejmě pozvány/na speciálně :o) Jdu teď lovit na půdu, jestli tam nemáme nějaké užitečné kusy nábytku, hračky a knížky, které by se daly případně opravit a použít.
Jo, mám pocit, že na mě něco leze, ale zítřek platí, při nejhorším vypustím Kačku a budu od vás krok stranou.
Terka s ládíkem + Kačenka s taťkou na plavču

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.09.06 19:47

Ahojky při večeru.

Taťka právě odnes dítko do pelíšku :-)))))

Strako - s tvou soutěží nesouhlasím. Právě jsem asi po roce zvládla mít vypráno(jsou tam jen 3kousky) i vyžehleno. Nechtělo se mi to vejít ani do šuplíků :-)

Terko - nabízím do centra 2tašky plyšáků. Mám je u našich. Tam jedeme příští víkend, tak bych je mohla přivézt, vyprat a dodat.

KJ Bibono II - vaše blahorodí, jste jednička, že jste zvládla testíK. Prosím přijměte moji gratulaci :-)))))

Ještě nakouknu :-)

Zatím pa M+M že by i spící? Je tam nějaké ticho :-O

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 26.09.06 21:15

Strako - davaj v nogi je utikat pryc a kaktus ma prezdivku kaktus ode mne,protoze ma „pekne blby nick“ :-D kkatus a me se to vzdycky precetlo jako kaktus tak proto :-D hehe..  

to neni zadna soutez mit vyzehlene pradlo. pche. to umi kazdy. Ale mej vyprano 8 pracek stale mej v cem chodit, tomu rikam umeni. Taky kam to schovat aby se navstevy nezdesily ze jsi spatna hospodynka :-D a tak dale a tak dale.
 Nat

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.09.06 21:37

Jéééé Nat, ja si ani nevšimla, že ten nick je KKATUS já fakt myslela, že je Kaktus. Tak já si to prozměnu změním na bleska(zde si představte smajlíka s koulejícíma očima :-)

 
Tanita
Kecalka 174 příspěvků 26.09.06 22:07

A co tak mat vyprane 4 pracky za den a mat to vsetko rozvesane - v panelakovom 2+1 bez balkonu?
Periem teraz tolko okrem ineho aj preto, ze vo stvrtok rano by som mala odist na 4 dni do Rima. Sama. SHOCK. Letenka (elektronicka) mi pristala v maili vcera. Uz som medzicasom uplne zabudla, ze som sa este niekedy v lete prihlasila na jednu konferenciu. Oni na mna asi pozabudli tiez, a spomenuli si az teraz. Ponukli letenku aj hotel, a tomu som samozrejme neodolala. A na dovrsenie vsetkeho je zrovna tento tyzden moj muz na sluzobnej ceste v Zeneve (chodi zhruba tak na 4 zahranicne sluzobky do roka, takze je to fakt velka nahoda). Takze som narychlo dohodla strazenie Lukaska mojou mladsou sestrou, ktora tu v Prahe studuje VS a este nikdy ziadne dieta nestrazila. Nastahuje sa k nam uz zajtra rano a budem ju usilovne zaucat do vsetkych detailov. V zalohe bude este prazska babicka, ktora ale nemoze nastupit v plnej zbroji, lebo sa momentalne musi na plny uvazok starat o prazskeho dedecka, ktory je prave marod. Som zvedava, ako sa to cele vyvrbi… pre istotu som si uz dnes zvysila kredit na mobile, aby som mohla sestre z Rima SMS-kami davat akcne pokyny… ;-)
Ciste teoreticky, keby sme si zajtra vyrazili s Lukaskom do centra, kde presne je ta stretavka na Kampe? Sorry ak ste to tu uz niekto pisali.  

Este som sa chcela spytat, z coho davate teraz detom pit (myslim nie mlieko, ale caje, stavy, vodu a pod.) a kolko toho asi tak za den vypiju… lebo Lukas pije stale strasne malo a v poslednej dobe sa uchylujem k trikom tipu sedime v obyvacke na koberci spolu s nasimi dvoma plysakmi (Sisolakom a Losikom) a pijeme cela partia. Najprv si granulovaneho Hippu usrknem ja, potom Sisolak, potom Losik a napokon Lukas, milostivo, aby teda netrhal kolektiv. Individualne ale pit spravidla odmieta. ;-)  

Zdravime vsetkych
(a samozrejme gratulujeme Bibine k vitazstvu!)
 T&L

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.09.06 22:18

Matys vypije asi půllitr. Buď čaje, hodně nařezené šťávy nebo vody ode mě z láhve. Váš picí dýchánek mě pobavil :oD Co by člověk pro ty naše bobánky neudělal :-)

Srazík - na kampě je nové hřiště, tak tam. Jestli půjdeš, napiš mi kolem poledne a já ti vezmu CD od Kaktus :-)

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 26.09.06 22:29

Tu šťávu má Mates řízlou jako pivečko :-)?

 
straka
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 26.09.06 22:34

Ahojky holky,
tady je nějak mrtvolno…
Tak jsem manžovi dohodila hokej (1× týdně, právě v úterý večer) a on přišel po hokeji hned domů. Ani na pivo chlapi nešli. Páč prej s tou výstrojí jezděj všichni autama a s tím novým bodovým systémem si nikdo nelajzne dát pivko. Nikoho nezajímalo, že my bydlíme kousek od staďáku :-) Tak Pavel zaparkoval auto před barákem a šel na jedno sám na stojáka přes ulici - koukám na hospůdku ze židle. Aspoň, že má teď fotbálek v bedně :-) a k tomu lahváče G10.
Odpoledne nám dlaždičkář předělával dno sprcháče, ale vyspárovat to přijde až v pátek. Takže se tam nemůžem spršit. Ještě, že máme vanu.
BIBI - konečně nějaké pozitivní zprávy. Skvělý, že je Anička jenom líná, žes udělala testík a že je doma lepší pohoda.
MARCI - já se musím taky pochválit, vyžehleno taky mám, ale koš už se zase plní špinavejma hadrama…
NAT - víš, že jsem si toho kkatus všimla taky až později? Přišlo mi jasný, že je to kaktus. Hmmmmm, 8 praček prádla, to už je pěkná hra na schovávanou a u nás by to bylo i chození v nějakejch předpotopních modelech. Pokud jsi tedy do praček nezapočítala třeba i nějaký deky, cejchy, záclony, ubrusy, kecky, hračky a tak.
TANITA - jsem zvědavá, co budeš psát po služebce, jak Lukášek zvládl ségru nebo naopak? Eminka vypije asi i víc než půl litru denně. I když se snažím ji učit z hrníčku i lahve, tak nejvíc pije z hrnku se savičkou. V podstatě ho má pořád v ruce a furt usrkává.
Lidičky, mějte se pěkňátkově v Květňátkově a zítra zase ahoj
Ráďa a Eminka chrnící na dece místo pod dekou

 
Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 26.09.06 22:43

Ještě nakukuju před spaním.
Marci, totiž Blesku :o) - no to budeš naprosto zlatá! Já jsem objevila na půdě taky tašku pyšáků - už jsou v pračce a mojí starou mrkací panenku asi tak ve velikosti Kačky, ta pro změnu čeká na koupel ve vaně (panenka, Kačka už je dávno v posteli :o) A navíc 3 matrace, které nově potáhneme a uděláme z toho koutek na řádění. Chytla jsi mojí prosbu o Bambiho? Prosím prosím :o) Zítra dodáme Včelí medvídky :o)

Tanita - zítřejší stretavka na Kampě je na dětském hřišti. Pokud půjdeš od Mostu Legií(Vítězná ulice, kde jezdí tram 9,6,22,23) ze Smíchovské strany, vejdeš do parku a budeš se držet pořád po pravé straně. Mineš Rybářskou restauraci a hned za ní je Dětské hřiště.
Pokud půjdeš od Karlova mostu, tak projdeš skoro celou Kampu, po levé straně mineš Sovovy mlýny (teď je kolem nich výstava fotografií) a po levé straně narazíš na Děské hřiště.
Když tak brnkni - myslím, že můj i Marci telefon máš :o)
Co se týče pití - Kačka pije vodu, granulovaný čaj (teď má Humana bylinkový a ovocný) hodně zředěný Jupík a různé dětské šťávy - ale spíš je to barevná voda, jednu skleničku má tak na 4-5 dávek. A pije buď z magického hrnečku, pet lahve nebo „rajec“ lahve s tím pítkem. Mlíko ovšem pouze z lahvičky s dudlíkem - všechny ostatní pítka odmítá. A teď taky pije na střídačku s jednou panenkou :o))

Bibi - také gratulace k místu! Teda, ty jsi samé vítězství! :o))

Straka - taky si myslím, že máš ty komentáře děsně krátký :o)))

Nat- očkovací syndrom si asi předáváme, Kačka byla taky 3 měsíce zdravá a den před očko se jí spustila rýma, tak jdeme někdy v říjnu. Už jsme to mohly mít za sebou :o(

Sarach - kde jste se dneska toulaly? Poslala jsem vám po taťkovi Boba s Bobkem. Tak předávka proběhne příště. To cédéčko jsme z Řípu přivezli poškrábaný, takže mi to půlku fotek nepřečte :o( Moje blbost :o(

Tak já to jdu zabalit, dobrou a ozvěte se, jestli ten popis na Kampu není dost srozumitelný, ještě zítra přes poledne snad nakouknu. Když tak přes telefon. Počítám s Marci, Gytou, Tanitou?. Co ostatní?

Terka

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 26.09.06 22:47

Zdravíme všechny :-)

ZUZ - chtěla jsem hlavně napsat, že je dobře, žes rozhodla, jak jsi rozhodla a že zůstáváme zde. :-) A hlavně jsem hrozně moc ráda, že celý Květňátkov vydržel pohromadě a není půlka tu a půlka vedle.
Když jsem dávala do pléna tu otázku o tom, kde bude Květňátkov bydlet, bylo to právě proto, aby se rozproudila diskuze a abychom se společně dobraly toho, kde budeme bydlet.
A to už snad vše k prošlému…

Mates puntík už se trochu lepší, začíná zase vypadat jako dítko a ne obrácená muchomůrka červená. :-) Ale nevím, jestli to je reakcí na očkování, nebo nějakým vývojovým obdobím, ale má fakt úžasnou novou vychytávku. :-( Když ho nesu do jídelní židlčky, radostně volá, že bude hamham, ale jakmile ho chci do židličky dát, začne šílený řev, ten pokračuje přes pokus přinutit ho se trochu napít, až po začátek jídla. Když se mi podaří, aby ochutnal, co mu nabízím, v tu chvíli je z něj zase můj Matýsek, co otvírá pusinku a baští. Tak opravdu nevím, co zase dělám špatně. Přece kdyby jíst nechtěl, tak si to pak nevezme? :-O Vydrží křičet pořádně dlouho, až ho z toho musí zlobit v krčku a to ho přitom do ničeno nenutím.....

chjo, jdu radši spát. klidnou dobrou noc všem přejí
Hanka a Matýsek křikloun tečkovaný

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 26.09.06 22:51

ahojky :-)
Sarach je přeci v Brněěě, né? :-)
My zítra bohužel ne, přece jen radši ještě dodržíme doktorkou doporučovaný klid. Užijte si srazík a někdy příště se budeme na Kampu těšit.
 H.

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 26.09.06 22:53

Terko - Bambi bude až příště. Mates toho našeho poškrábal, tak blbne. Musíme to zase nahrát od kamaráda :-( Vydržíte?

 
Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 26.09.06 23:04

Ahoj!
Včera jsem deníček nějak přehlídla, resp. mi bylo dost blbě, takže jsem ho nai nehledala. Takže jsem asi 41. - SUPEEEERRRRRR!!!!!  

Ivčo dík za deníček, moc pěkné!!!
Veliké blahopřání výherkyni a naší KJ II. BIBINĚ a Miss KJ VVIK!! Obě si to holjky zasloužíte a výsledky jsou přesně podle mého gusta :-).  

Já tu fachčila celej večer na letáku pro komunálky. Jojo, já blázen se hrnu do komunální politiky a mezi námi - už teď toho lituju :-). Mám toho fakt až nad hlavu.. No ale snad to nějak dopadne a já pořád tak nějak doufám, že mě nezvolí :-)))))))))).  

PIKI - supééér holka, že žijete! Je to asi těžké s tím baráčkem, manžou mimo domov, ale to zvládneš! Jsi silná holka a my jsme všechny s tebou! Už se moc těšíme na kolaudačku - KDY BUDE?????Abych si zařídila dovolenou ;-)  

STRAKO - ještě k tomu Deichmanovi - já tam už děnsě dlouho nebyla, tak nevím, jestli ta cesta stojí za to, soráč…
MC - no nevím, jestli bych z toho byla nadšená. Ale uvidíš časem, ono se to nějak vyvrbí. Kdyžtak můžeš zkontaktovat tu moji kamarádku, nebo obě co bydlí na Bílé cestě. Možná by chodily s tebou. Obě jsou moc fajn (i když je jasný, že já jsem nejlepčí :-) ).
Hehehe, už se těším na další návštěvu. Doufám, že mě necháš vyspchovat v tý nově vyspárovaný sprše :-)
Jo a s tím kočárkem - to mi musíš někdy ukázat, co se ti to zase povedlo :-) Teda Pavlovi. No je fajn, že kdyby něco, tak mám od vás kontakt na dovozce :-)  

VEVERKO - nějak jsem tvoje problémy nechytla :-/. ale je mi to moc líto, že jste s Míšou sami. Jste ale naše květňátka, takže máš ooooooobrovskou rodinku, co má tebe i Míšulku moc ráda. Choď častěji! Ať víme, jak se máte :-)  

BIBI - super, že se situace doma uklidnila! Snad se manža chytí aspoň trochu za nos až tě doma uvidí na tom gauči, v jedné ruce kakao, v druhé haribo medvídky a na sobě korunu a šerpu :-)))))  

No nic, jsem mrtvola. A zítra zase do práce… Jdu se osprchnout a omdlím vedle manži, který už dávno chrupe..  

mějte se krásně a těšíme se na nové zprávičky!
Zuzka a Alíšek 17m

 
vveverka
Kecalka 327 příspěvků 27.09.06 08:01

Krásné jitro holky,
tak od rána gruntuji. Sehnala jsem 2 kamarády a ty mi zítra přijdou pomoci přestavět nábytek a předělat elektriku, tak dělám jak se dá,aby to měli připraveno. Ale znáte to dítko vám do toho lozí, tak to trvá mnohem déle, než kdyby se na to človíček vrhnul sám. Přeji všem slunečná den, Míša rýmuje atak ať jsou všechny vaše dětičky zdravé. Pa,pa

 
Bibina
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 27.09.06 08:45

Moje blahorodí se vzbudilo do krásného vyspalého rána. Anička vstávala o půl osmé ! Tak sem si chtěla udělat mátový čaj. mám z naší zahrádečky nasušené lístky máty, tak sem dala listy do hrnku, přelila vodou a luhovala. Přídu za deset minut, vidím hotovej čaj, sláva, ještě sem to osladila medem, následně jsem vzala cedník, a hrnek nad ním obrátila. čajík mi vytekl do dřezu, ale listy, ty sem zachránila !
Takže popíjím kafe, kdo je kalamita, ten kalamitní. Nedá se svítit.

anička má furt rýmu jak ďas, imrvére jí teče z nosu. asi jí tam dám tampony. nebo plastelínu. :o)

A naše velké vítězství: Včéra večer udělala první dva kroky. Viděla sem to! Samozřejmě se to muselo stat až potom, co sem absolvovala ty doktory. :o)
Du čučet na Pohotovost.

Mějte se !

Bibina Kalamitní - z Boží vůle král

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 27.09.06 09:43

Tak to sis na čajíku pochutnala :-D Jo a na pohotovost máš ještě čas :-)))))

Čus blahorodí a Anincepřejeme brzké uzdravení. My už jsme v konečné fázy.

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 27.09.06 10:14

Jonáškovi přejeme všechno nejlepšíííííííí k svátku :-))))))))))))))))))))))))

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 27.09.06 10:33

ano, ano, ano, taky se přdáváme s přáním Jonáškovi k svátku. :-)

(tentokrát jsi mě předběhla… :-) )

H.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »