Květňátka 2005 - Vyznání

Rodičovství

Miluju tetu Haminu, přestože .................... Tak nám teta Hamina naplánovala na neděli výlet. Vesele jsme vyrazily, šest kilometrů je přeci brnkačka, tak to s kočáry půjdeme déle. Jenomže jsme se výletu účastnily já a Hamina. Ostatní to mělo varovat.

Obraz 1. - Šílená průtrž mračen při výstupu na hrad v Litici. Kdo se nestihl schovat, jako třeba já, byl v minutě promočený skrz naskrz. Nevadí, dáme si oběd pod hradem a uvidíme, jak se počasí vyvine. Přestalo pršet, tak jdeme. Po červený!!!

Obraz 2. - Procházka lesem je opravdu vydařená. Vesele si vykračujeme, notuji si s Tomášem, jak je v tom lese krásně. S Barunkou hrajeme hru - kdo první uvidí červenou značku (samozřejmě prohrávám, páč jsem od přírody slepá :-)))))

Obraz 3. - Na zemi se začínají objevovat první větší louže a bláto. Nedokáže nás to rozházet a tlačíme kočáry a golfky cesta necesta, louže nelouže. Co na tom? Jsme přeci v lese a něco dokážeme. Jsme přeci statečné Květňandy, nééééééé???

Obraz 4. - V cestě nám stojí první kameny. Objíždíme je, přenášíme kočárky. Občas mi pomůže Linduška. Nálada je stále výborná. Pořád nevíme, co nám cesta připraví za chvíli.

Obraz 5. - Katastrofa!!!!!! Cesta je plná kamenů, kmenů stromů, hlubokých louží, bláta. Vlevo teče Orlice. Je tam krásně, to se musí uznat. Jenom ty kočáry nám jaksi začínají hodně překážet. Ale přeci tam ty děti nenecháme??? Padají první návrhy na návrat. Po hromadné poradě zamítnuto. Ušli jsme sice zatím asi jen krátký kus, ale cesta zpátky by znamenala jít do kopce a tohle přeci musí brzy skončit.

Obraz 6. - Je to ještě horší. Kamenitá cesta prostě nekončí!!!!! Vyndávám Klárku z golfek a statečně se jí ujímá Linduška. Rvu přes kameny golfky. Občas pomáhám ostatním. Linduška padá i s Klárkou, ale je výborná!!!, nepustila ji!!!! Tomáš poprvé navrhuje dát večer Alici deku. Alice se brání, že se ptala majitele penzionu, zda tudy projedeme s kočáry. Prý říkal, že ano, že tudy vede cyklostezka. Jenomže zapomněl dodat, že pro adrenalinové cyklisty :-)))))

Obraz 7. - Míjí nás cyklista :-))))))) Měl toho vážně plný ruce, aby nespadl s kola, když viděl několik uřícených, zabahněných matek s kočáry a dětmi.

Obraz 8. - Začínáme mít strach, abychom nemuseli brodit přes Orlici :-))))) Zpátky se už opravdu nikomu nechce, ale nevíme, co nás čeká za chvíli. Začínám přemýšlet, jestli by pro mě nemohli přijít nějací záchranáři. S těmi nosítky nebo vrtulníkem.

Obraz 9. - Přešli jsme to!!!!!!!!!!!!! Jsme statečné holky Květňandy, naše děti jsou statečná Květňátka a teta Hamina je opravdu veleorganizátorka výletů.

Obraz 10. - Většina z nás (kromě statečné Sarach) odmítá šplhat na hrad Potštejn a radši rozkládáme základní tábor v místní restauraci. Hamina se Sarach ještě vyběhnou i s Elinkou nahoru a jedeme domů.

Takže, miluju tetu Haminu, přestože organizuje takhle šílené výlety.

Miluje tetu Haminu, protože organizuje takhle šílené výlety, bere je celé s humorem. A taky dala tomuto světu Lindušku, která (i když se ti to, Hamino, nezdá) je skvělá osůbka, která mi celou cestu moc pomáhala s Klárkou.

P.S. Vvik - hluboká poklona, protože ty jsi celou cestu zvládla s třemi dětmi a tandemovým kočárem. Já měla dítě jedno a golfky a myslela jsem, že vypustím duši.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Missorka  31.05.06 11:04

Nechci prudit, ale nebudete pomalu dětský deníček? ;-)

Peta

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 31.05.06 11:04

Hurrá první,
vyplatilo se mi celé odpoledne sedět u PC ;o))))
Tomáš (Hamina)

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 31.05.06 11:05

Tak z Květňákek první, ať si kdo chce, co chce, říká, že Tomáši… :-)

H.

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 31.05.06 11:06

no dobrá, tak druhá, no… :-) protože jsem schválně okouněla, ať to není zase na mně…

H.

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 31.05.06 11:08

Třetíííííí:O)))

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 31.05.06 11:08

až 8.6. :-) to už bude mít rok i poslední Květňátko :-)))

Hanka

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 31.05.06 11:09

samozřejmě celé dopoledne…
Kudry to napsala krásně!!! Napsal bych také, proč miluji Kudry, ale asi by to u Alice neprošlo…

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 31.05.06 11:10

jseš 1. z květňátek, ale já zastupuji spící Marčusku a maminku!!!!
 Tomáš

 
RadkaK
Stálice 78 příspěvků 31.05.06 11:10

Zdravíme Květňátkov,
tak jdu nahlásit, že jsme v pohodě dojeli (i když my s Mišulkou řádně nastydlé) a hned do nového deníčku! Hurá, zase jednou v první desítce. Jdu rychle číst…
Radka + Míša

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 31.05.06 11:13

6táááááá

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 31.05.06 11:13

tak piata…;o)))
Hlásim, že viac napíšem, keď Lucka bude spinkať /ak nezaspím s ňou;o)))/ a ďalší denniček je na mne;o)))

zatiaľ len ĎAKUJEMEEEEEE­EEEEEEE!!!! ;O)

S.+L.

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 31.05.06 11:14

Baruška už je na výletě se školkou, Linda ve škole, Marči a maminka spinkají a já už musím do práce…
 Tomáš

 
stena
Zasloužilá kecalka 843 příspěvků 31.05.06 11:14

tak ja neviem ktorá;o)

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 31.05.06 11:16

pátá? :)

 
pauline
Povídálka 42 příspěvků 31.05.06 11:19

To není možné jsem snad čtvrtá?

Nakukuji sem hlavně proto, abych poděkovala Hamině a Tomášovi,velkým organizátorům za skvělou přípravu.

Děkujeme moc za dárečky.

Kaktus- slovenské písničky jsou super. Ondra je z nich nadšen.Těšíme se na texty.

Dovolená v Kostelci měla ale i stinné stránky a to,že jsme přivezli rýmu(dalo se to čekat). Na druhou stranu Ondra následoval příkladu chodících dětiček a od úterka pilně trénuje samostatnou chůzi.

Zatím se mějte fajn a více takových pěkných akcí.

pája a Ondra

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 31.05.06 11:20

TOMÁŠI, tady máš odkaz, abys ses nenudil a nezevloval tu zbytečně…to je ten deníček, jak jsme z něj s Ivčou a Jaa měly záchvaty smíchu:o))))

https://www.emimino.cz/modules.php?…

 
Pomlenka
Kelišová 5419 příspěvků 31.05.06 11:21

šestá????

 
Pomlenka
Kelišová 5419 příspěvků 31.05.06 11:23

teda, nevím kolikátá, když se mi načetla hlavní strana, tak jsem tam měla Vložit první komentář, no a než se mi to načetlo…

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 31.05.06 11:27

Hamino - tisková oprava!!!! V závěru, v závorce mělo být: i když se ti to OBČAS nezdá. Omlouvám se tímto Tobě i Lindušce. Prostě to vypadlo - to ten skřítek neposeda!!!!!
 Ivča

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 31.05.06 11:38

a abychom nezapadli, no, když píšeme těsně před novým deníčkem…

Zdravíme všechny :-)

vůbec nemám dočteno, ještě i z minulého týdne, budu se muset polepšit…

Jen hlásím, že Matýsek si taky domů přivezl rýmu jako suvenýr. Je jasné, že v takové tlupě se prostě k něčemu vždycky přijde. :-) už v Kostelci jsem si dělala legraci, že se tam všechny ty bacily zkombinují a vznikne dosud nesnámá - Květňátková chřipka - kmen K2006. Takže mám anketní otázku - je někdo, kdo z dětí přijel i odjel zdravý? :-) Tímto přejeme všem spoluunudlánkům brzké uzdravení.

Děkujeme moc za organizaci, výběr místa byl naprosto dokonalý, spousta zajímavpstí v okolí. Počasí se taky celkem umoudřilo, takže bezva!!!

Děkujeme za dárečky, jsou krásné a hezky vymyšlené. :-) A jsem ráda, že se dáreček od nás líbil, že ta práce za to všechno stála. :-) A pokud už s tím nebudu prudit příliš, když se Vám povede dítka v našem dárečku vyfotit, můžu poprosit, že mi tu fotku (klidně v originální velikosti) pak pošlete? Vím, že se dělala hromadná fotka, ale tam stejně nejsou všechna ta písmenka vidět. Vůbec to nespěchá, prostě až bude příležitost, vyfoťte a na mail (je u kažé mé zprávy) pošlete. Budu moc ráda a předem děkuju!!!

Děkujeme Kristýně s Vítkem a Janě se Sárou za moc příjemné spolubydlení. :-)

Děkujeme za to, že jsme Vás všechny mohli poznat a moc děkujeme, že patříme mezi Květňátka.

Matýskovi se po kamarádech i kamarádkách moc stýská!

Hezký den všem.
Hanka a kluci

a jako již tradičně ještě malý sklerotický dodatek - Gyto, máte u nás s Barčou taky balíček. Snad se povede v brzké dobš předat. Jak na om jste, možná jsi psala, ale ještě jsem se ke čtení nedostala. Tak snad už je Barbuli líp a Tobě taky. :-)

H.

 
Jaa
Ukecaná baba ;) 1150 příspěvků 31.05.06 11:42

Kudrýku:O)
Napsala jsi to super!!!!!!!!!!!
J.

 
Lenkaaa
Kecalka 228 příspěvků 31.05.06 12:06

Zdravím, jenom nakukuju (zavalená prací), ale tohle mi prostě nedá… v první desítce jsem snad ještě nikdy nebyla:-)))

Mám toho teď hrozně moc, v práci je fofr, ve škole zkouškový a manža si pořídil chřipajznu. Ještě že máme Davču, to je obří náplast na všechny trable:-))

Ozvu se co nejdříve.
Lenkaaa a Davídek

 
sanynka
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 31.05.06 12:06

Zdarééééééééé­ééééééééc navrátilci,

vidím, že jste si to plně užívali, jak maminy, dětičky, tak manžílci:o)) Tomáši je hezké, že nám sem přibyl, do harému, chlap, takže jen houšť a napiš častěji:o)))

už se nemůžu dočkat foteček, hlavně s podrobným popisem!!! :o))

Mno, jinak jsem včera obsolvolala takovou rychlo poradu a vůbec z toho nejsem moudrá, jestli nakonec do té práce nastoupím, nebo jen spáchám jednorázovou pomoc kšeftu v podobě jisté propagační akce, ale v noci jsem nad tím přemýšlela a uvědomila si, že se nic tak hrozného nestane, sice penízky potřebujeme jako sůl, ale nebudu kvůli tomu halt vyšilovat, počkám si na ten zvýšený rodičák:o)) chacháááááá, :o)) Teď furt zevluju u poče a čekám na maila od šéfa, který má evidentně dost času a já jsem, jako špagát, na to, že jsem měla od 1.6 nastoupit docela dobrééééé,grrrrrrr­.Tímto končím své výlevy o práci a nadále s tím nebudu otravovat.

Všem zarýmencům, že je jich kokám požehnaně, přeji rychlé zahnání bacilů!!

čauky sany a Vikule ležící spící

 
Sarach
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 31.05.06 12:20

Ahoj ahoj ahoj,

Ivco - dik za denicek, popis cesty je trefny a vylet to byl krasny. Budu se opakovat, diky teto Alice ;).

ad ryma a spol. - tuk, tuk, tuk snad to nezakriknu, do Kostelce jsme jely vporadku a vratily se taky tak :).

nemam docteno, nestiham, mela bych vymyslet logistiku a varianty pro sobotni Elinu oslavu. Bude to u nas na chate, akorat nevim co s tim pocasim a jak tam navozit veci - to je poprve co mi od unora nase auticko chybi :(. Taky porad vymyslim nejaky hlavni darek pro Elu, ale protoze behem kostelce prestala chladit lednicka, mozna dostane opravu lednicky. Ale chtela bych neco takoveho, aby ji to vydrzelo a pak to mela - jo tohohle medvidka jsem dostala k prvnim narozkam. Taky jsme s jednema kamaradama pak chteli jet v nedeli na kola … Musim zamluvit vychlazeny sud. Vymyslet kdy jet do makra, abych s sebou nemela Elu atp. Ale ted Ela spi po O a ja se jdu taky natahnout ;).

HaLuMa - Eli v bodycku poslu co nejdrive, nejpozdeji po vikendu

kostelecaci - kdyby se vam chtelo, kdyz uz budete v tom foceni, taky mi muzete poslat fotku kvetnatkovych seger a bratri v triku. Idealne fotky 2, ze p[redu i zadu :))). Diiik.

mejte se prima, papa
teta Sarach & Eli 1r2d

 
Therra
Zasloužilá kecalka 987 příspěvků 31.05.06 12:25

Ahóóój!
Kalamity Kudry opět super! :o))) Díky za dodatečný přímý přenos, my jsme vám mezitím v základním táboře vyhřály lavice. A gulášek byl vynikající :o)))

Také ještě jednou díky tetě Alici, strejdovi Tomášovi za bezva organizaci, Lindušce za rozveselování Kačky :o) a všem květňandám a květňandákům za příjemné 4 dny a dííííííky za podepsání MC petice! 27.6. by to mělo jít na jednání do zatupitelstva, tak pražandy budu ještě nahánět, abychom tam s dětmi udělali trochu vzrůšo. Asi to bude zas na Žofíně, tak se hodíme do gala a něco jim tam zatančíme :o))

Holky, poraďte prosím, potřebovaly bychom k tomu Mateřskému centru udělat nějaké jednoduché webové stránky s kontakty. Máte někdo zkušenost s těmi „free“ portály?

Káča je vzhůru, letím, sakra.
Mějte se :o)
Terka

 
Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 31.05.06 12:31

26. :-)
Jdu číst :-)
Zuza

 
Pomlenka
Kelišová 5419 příspěvků 31.05.06 12:38

Ivčo K, teď jsem konečně odložila dítko, jako že bude spát, ale žvatlá tam - no nicméně jsem si přečetla deníček a je S U P E E E E E E E R!!!!!!!!!!!!!!!
Fakt teda máte můj obdiv, statečné Květňandy a Květňátka!!!!!

P.S.: Toho úžasného pána bych tam poslala další den, půjčila mu kočár, ať si tedy zkusí, kam vás poslal ;o)

 
Zuzicak
Ukecaná baba ;) 1308 příspěvků 31.05.06 12:39

Teri, já využívám www.webzdarma.cz a jsem moc spokojená. Však jsou tam i květnátka :-)

Zuza

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 31.05.06 12:40

focení trika zepředu a zezadu bylo a je v plánu, neboj. :-)))

H.

 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 31.05.06 12:47

Tak nevím kolikátá…:-)
Nemoci - My jsme hotovson oba dva. Miki se celou noc budil, jak se dávil kašlem a soplí o sto šest. Přidala se teplota. U mě je to podobné. Doufám, že to brzy vykurýrujeme. Připouštím, že do Kostelce jsme jeli s tím, že zdraví s největší pravděpodobností nepřijedeme :-) *

Ivčo - díky za deníček. Já jsem několikrát říkala, že cesta na Potštejn není pro kočárky, ale nikdo mě neposlouchal :-) Ale aspoň máte nezapomenutelný zážitek. *

Pájo - deka je u mě. Příští týden snad přijedu, tak ti ji určo vezmu. *

HaLuMo - v bodýčku vyfotíme a pošleme. Je super!
A vůbec všechny dárečky!!!!!!! Hanbou jsem se tam propadala, že já jsem žádný takový nápad neměla :-( *

Sarach - v trígu taky Mikouška blejskem a obratem zašleme :-) *

pa,pa
Piki + Miki

 
Missorka  31.05.06 12:58

Já věděla, že mě setřou… ;-)

 
kuratko
Kecalka 475 příspěvků 31.05.06 13:08

Ahojky.
Ivčo, hezky napsané. Koukám, že jsme o hodně přišli:-) Díky za podrobný popis:-)

Jinak, Honzík taky rýmuje. Zaítm jen soplí, ale jinak je v pohodě. Ovšem já si sedám a vstávám jak stoletá. Nějak mě neposlouchají kolena.

Dopo se k nám stavila sousedka. Ukázala jsem jí pár fotek, tak docela valila oči, když koukala, kolik lidiček s dětma se může sejít pohromadě:-)

U nás předělávají kanalizaci. Když jsme odjížděli, doufala jsem, že až se vrátíme, nebudou už nám mlátit přímo pod oknama. No, hnuli se asi o metr:-( Ještěže to Honzíkovi nevadí a v klidu spí.

Ještě jsem nebyla nakoupit, tak si půjdu k obědu uvařit čínský nudle:-) U toho napíšu seznam, abych zas na půlku věcí nezapomněla.
Mějte se, ještě kouknu.
Kuře a spící Honzík

 
kuratko
Kecalka 475 příspěvků 31.05.06 13:41

Dala jsem na labradorky pár foteček. Nechtěla jsem tam udělat maglajs, tak je to v mojí galerii.
Papa, Kuře

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 31.05.06 13:51

Ahojky lidičky :-)))))

Dítko spimká a já si tu dávám nášup. Rychlovku v podobě špaget.

Missorko - to asi nepůjde. Moje dítko zůstane asi miminkem až do dospělosti :-D
No tak počkáme na to posledního ročka a opustíme řady miminek no :-(

Ivčo - díky za deníček. Skvěle napsané. Na jednu stranu lituju, že jsme byli slabé kusy a odpadli. Na druhou stranu jsme si udělali procházku po Liticích. Kolem lesy, ovce, krásný chaloupky. Bylo tam krásně :-))) Žádný kameny, louže a vyhrožování spoluprocházku­jícím :-)

Sany - jen o práci pěkně piš. Nemůžeme přeci žít jen dětičkama, ale taky životem pracujících, studujících.......

Halumo - Matýska v body vyfotím hned jak se k tomu dostanu. Chtěla bych tě poprosit, jestli mi pošleš nějaké fotečky z dovči. Poslala jsem ti mail. Aby taky taťka viděl, co jsme zažívali. Fotečky z tričkama, body, splav...... Moc díky :-)))

Sarach - bratr v triku bude též vyfocen :-))))

Kuře - jak by Honzíka mohlo po Kostelci něco vzbudit, když dítka bulela o stošest a aspoň ten můj v tom klíďo spal.

Jinak jsem furt plná dojmů a nemám je komu zdělit. Manža se včera stavil doma jen na hodku a vracel se zpátky do práce. Já mu mám toho tolik vyprávět. Snad dorazí dřív dneska.

Jinak já mám docela pocit, že jsem v Kostelci s většinou prohodila aspoň pár slov. Jen Alte mi nějak unikla. Když jsme jí chtěli pozvednou sebevědomí tím, jak dobře vypadá, tak nás neslyšela a šla si po svých. Snad jí to Zdenča přetlumočila. Vůbec nevypadá na to jak tu o sobě pořád píše a další dítko si může stopro dovolit(teda pokud už není 2v1). Co Alte??????????­?????? Ještě jsem mohla trochu víc pokecat s Veruskou. Musela si připadat trochu blbě, když přijela mezi takovou bandu, která už spolu chvilku pobývla.
Překvapilo mě jak MarkétP vypadá mlaďounce. Kolik, že ti je????? Nelinka vypadla moc dobře na to čím si prošla a její sestřička Anička byla pěkně ,,pod pantoflem''od Barči, která jí neustále nakazovala, co má dělat. Jenže Aničce to nevadilo a myslím, že si srávený čas v Kostelci docela užila :-)

Radko a Emičko - jakto, že tu od vás není ještě žádný komentář!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!

Ještě budu nakukovat. Tady pěknej hnus, takže ven půjdeme jen na chviličku. Teda jestli vůbec. Plavčo už jsme z důvodu rýmy zrušili.
My jsme ti co do Kostelce přijeli s rýmou a domů si přivezli ještě věší :-(

Pa M+M

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 31.05.06 13:54

Které, že maminy tu jsou přes ten pravopis?:??????
Stydím, stydíííííííím :-(

 
kristain
Závislačka 2733 příspěvků 31.05.06 14:14

teda kde všichni jste???

Marci-taky jsem pořád plná dojmů a jaksi zvláštně v extázi nebo jak to říct…

Holky, taky vám dítka tak doma vysírají? já jsem dnes už zoufalá, Vítek byl celý pobyt docela nesvůj z takového rachotu, takže byl větší mamináč než obvykle a dudlíka z pusy nevyndal…ovšem i dnes je od rána ukňouraný, pořád jakoby ospalý, usoplený (s rýmou jsme přijeli i odjeli) a hlavně si vůbec nechce hrát sám, ani lozit, ani chodit, jen být pořád na rukách jak mimino…pomoooc!

Alte-opravdu jsme se shodly, že vypadáš minimálně o 10 let mladší a že máš dvě odrostlé děti-to by ti nikdo nehádal. Tak přejeme brzo ty // a stejně tak i PIKI:)

MARKET-jsem moc ráda, že jste za námi dorazily, smála jsem se, jak Barča si pro sebe opanovala Aničku a komandovala ji, bylo to srandovní:) a Nelinka je moc pěkná holčička, takový brouček, máš zkrátka šikovné holky:)

Ivčo-no to musel být mazec ten výlet, nakonec jsem ráda, že jsme chodili jen po těch Liticích, no máte silné zážitky:) díky za deníček.

tak už nic nevím, piště piště ať mám co číst a prosím, hoďte sem odkaz na labradokry…zas se mi někam ztratil…

Halumo i Sarach-fotky v bodýčku i triku pošlem:)
 K.

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 31.05.06 14:22

kris - tady máš odkaz http://kvetnatka2005.labradorky-sara-bara.com/index.php?…

Já mám prozměnu dojímavý den. Už jsem byla nejmíň pětkrát na měkko. Mě rozhodí i to když ten můj šmudla na mě hodí úsměv. On úsměv a já slzavý údolí. Hned oči plný. Vůbec to nechápu :o0

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 31.05.06 14:24

Kudry - děkuji, děkuji.......­.............

Dopoledne jsem se vychrupkala s Marjákou, zamítla dnešní oslavu, takže ta se překládáa až k babičce. Prostě nestíhám. Zítra bychom měli odjet, takže tu musím nějak zlikvidovat tu bombu, co tu včera bouchla. Hlavně vyprat.

Sarach, HAlumo nafotíme pošleme.

Všem ostatním co fotili - vymyslely jsme s tetou Sarach, že bychom každý mohla přepálit svoje fotky na CD, poslat je Sarach a
ona by, až je bude mit od všech, to zkompletovala a zaslala nám všem všechny fotky na DVD. Samozřejmě je to jen návrh, ale mě osobně by se líbilo mít ty fotky všechny, protože jsem toho moc nefotila. Pokud Vás napadne něco jiného sem s tím.

KAtuš - CD perfektní, spoustu písniček znám, ak jsem si je připomněla. MArči se líbí, sedí a tancuje na ně. Děkujeme. Hlavně udržuješ ten jazyk v podvědomí, abysme jej nezapomněli. Skvělé.

Dítě se dožaduje mamam (není to maminka, ale jídlo) tak jdeme papkať.

Hamina

P.S. Velké děti jsou zdravé, Marči má trochu slepené oči když se vzbudí. JInak OK.

 
Pomlenka
Kelišová 5419 příspěvků 31.05.06 14:41

Hamino, teˇjsem se fakt zasmála, naše dítko má taky „mamam“ jídlo - i když teda původně to bylo na mě, ale možná proto, že jsem ho kojila a on měl hlad… No prostě jsem asi byla idealistka, že jsem si myslela, že je to ne mě :-DD

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 31.05.06 14:52

No u nás je to teda obojí, akorát když se to mele pořád dokola, tak je to jídlo. Když je to jednou tak jsem to já. Teda snad :-)))))

 
Ivca_K
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 31.05.06 14:57

Ahoj všem,

peru, uklízím, peru, uklízím, omyla jsem golfky, mezitím Klára vysírá. Nudlí samozřejmě o stopéro, virus K2005 nás samozřejmě napadl :-)))))))))))).

Piki - já tě neslyšela, že jsi říkala, že to není cesta pro kočárky. Ale neva, zase mám príma zážitek. :-))))

Jinak mě taky celkem mrzí, že nebyl prostor pokecat se všema. Snad příště :-).

Taky jsem moc ráda, že jsem viděla Nelinku, je to takový malinkatý drobounký sluníčko a vypadá moc hezky. Celá maminka!!!

Sany - držím ti s tou prací palečky.

Jinak pádím, budu tu večer.
Ivča

 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 31.05.06 14:59

Všechno neeeeeeeeejlepší Marjánce k jejím dnešním krásným prvním narozeninám!
Pusinku posílají
Piki + Miki

P.S. Marci, buď v klidu, já už jsem nebrečela ani nepamatuju.....a od příjezdu domů už jsem měla slzavé údalí 4×. Vůbec nevím proč. Jsem divná :-)

 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 31.05.06 15:00

K2006 :-)))))))))))))))))))))))

 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 31.05.06 15:02

nebo blbnu......já si to spojila s letoškem...­..v pohodě …porucha není na Vašem přijímači :-)

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 31.05.06 15:04

Já fotečky chci taky :-))))))))))))

Kaktus - taky jsme poslouchali. Matese dokonce přilákaly pisničky z jeho pokojíčku. Moc se mu líbily :-)

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 31.05.06 15:06

jojo, je to K2006 - neb je fakt letošní, Piki správně :-)

H.

 
Piki
Zasloužilá kecalka 832 příspěvků 31.05.06 15:12

dííííííííky :-)

 
HaLuMa
Ukecaná baba ;) 1829 příspěvků 31.05.06 15:14

a K jako Kostelec totiž… :-)

H.

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 31.05.06 15:18

neblbeneš K2006, když to letos vzniklo, že Halumo?

 
marci
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 31.05.06 15:20

aha jsem jaksi pomalá

Dítě už tři hodky spí. Asi mu ten Kostelec dal traky zabrat :-)))))

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »