Květníček 33. diel - Malé povzbudenie :o))

Snažení

Ahojte květničky, Dlho som rozmýšľala nad tým o čom môj denníček bude. Myslela som že vyhľadám nejaké informácie na nete, niečo čo sa bude týkať detí a určite sa vám to všetkým raz zíde... Ale potom sa udialo pár vecí ktoré moje rozhodnutie zmenili...

Takže v tomto denníčku nenájdete žiadne užitočné rady je to len také zamyslenie sa…
Skoro celý týždeň bola väčšina z nás smutná, sklamaná, depresívna… Písali ste o tom aké ste nešťastné, ako veci ktoré chcete a po ktorých túžite nevychádzajú… ako je vonku zima, sychravo a nepríjemne… ako nevidíte pozitívnu budúcnosť… Na niečo ste však zabudli… Ja vám to chcem pripomenúť.. Máme jednu obrovsky pozitívnu vec… Všetky máme niečo spoločné. Máme niečo o čom veľa ľudí sníva a prestavuje si to… máme niečo čo veľa ľudí hľadá a je nešťastných ak to nenájde… máme niečo čo nás doplňuje, čo nás robí šťastnými, ukazuje nám cestu, pomáha zdolávať prekážky, dodáva nám silu, kopec sily a robí nás skutočnými… Všetky máme predsa lásku…

Existuje jena krásna definícia toho, čo znamená byť skutočný vďaka láske.

„Čo je to skutočný?" opýtal sa jedného dňa Zajačik. „ Znamená to, že máš v sebe niečo, čo tiká a hore máš držadlo?" „Byť skutočným nemá nič spoločného s tým, z čoho si urobený" povedal Kožený Koník." Je to niečo, čo sa s tebou stane. Keď ťa má nejaké dieťa veľmi, veľmi dlho, ale naozaj dlho rado, nie iba ako hračku, ale NAOZAJ, potom sa staneš skutočným" „Bolí to" opýtal sa Zajačik. „Niekedy" odpovedal Kožený Koník, pretože vždy hovoril pravdu. „ Keď si však skutočný, nevadí ti, že to niekedy bolí" „Stane sa to naraz, ako keď ťa niekto udrie?" pýtal sa ďalej, alebo postupne?" „Naraz sa to nestane," povedal Kožený Koník. „Skutočným sa stávaš postupne. Trvá to dlho. Preto sa to väčšinou nestáva tomu, kto sa ľahko rozbije, má ostré hrany, alebo na koho sa musí dávať dobrý pozor. Dá sa povedať, že než sa staneš skutočným, máš vypadanú srsť od túlenia, odpadnuté oči, uvoľnené kåby a si celý špinavý. Ale to vôbec nevadí, pretože akonáhle si SKUTOČNÝ, nemôžeš byť škaredý, iba ak pre tých ktorí tomu nerozumejú. A akonáhle si raz skutočný, už nikdy sa nemôžeš stať zase neskutočným. Je to NAVŽDY"

Láska nás robí skutočnými, láska nám dáva podstatu, láska nám umožňuje integritu, poskytuje rovnováhu. Tak čunečky nesmutnite, máme lososvý kvet… Vzácny lososový kvet.
V živote nemôžeme nič dostať zadarmo. A keď to získame zadarmo, je to k ničomu. Musíme zaplatiť a čím viac platíme tým viac z toho budeme mať.. Tak hurá do boja. S láskou, podporou a odhodlaním musí vyjsť predsa všetko. Všetko čo si želáme a o čom snívame. Pa sonyay

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek
 
metyska
Kecalka 114 příspěvků 08.11.05 17:49

Sonyay, krasne pohlazeni po dusi… dekuju :)

 
metyska
Kecalka 114 příspěvků 08.11.05 18:04

No a kdyz uz jsem tady, tak se trosku rozepisu, ale jen malinko… snad :)

Irucho - Tak Tobe se zdalo o jezevcikovi? No, ja se rano probudila s placem… Resp. probudil me pritel, protoze jsem brecela. Zdalo se mi, ze jsem byla na nejakem hromadnem pobytu, kde jsme se mj. ucili varit. No a mne se vsichni (uplne vsichni) smali, ze jsme dala kure upect s kuzickou. Byl mi ten vysmech tak strasne lito, ze jsem brecela jak zelva. I ve skutecnosti… Kdyz jsem to vypravela skoromanzovi, zakazal mi kure pect bez kuzicky :)

S u n n - takjste prstynky vybrali? Co se kravaty a kosile tyka, tak pritel bude mit bilou kosili a k tomu cervenou kravatu (do barvy me kytky) s cerveny kapesnicek do kapsy.

N e f f y - diky za dnesni pozvbuzeni. Ja vim, ze kdyz se nekdo o muj zdravotni stav zajima, minimalne to aspon potesi, kdyz uz nic jineho. Ale mne je buhzel porad stejne. Prospala bych nos mezi ocima, kdyby to bylo mozne…

K a s i o - aneni mozne, ze ma Kastanek pro sebe ponekud mene energie,kdyz ji spoustu vezme Tvoje nemoc? To je jedine logicke vysvetleni, ktere me napada. Ale patek uz je skoro za dvermi a pak uz budes mit jasno. Vydrz, jsme s Tebou!

Z u z k o - neni zac dekovat, udelala bys to same, kdybych to potrebovala :) Jsme preci skoro jako dvojcata :)

S e m e d o - jak je mamince?

J a r u - pokousaneho pejska za me pohlad! Asi o moc nepomuze, ale treba mu bude lip (jak ze to bylo s tim mraveneckem?)

Jinak co se tyka zalib, tak ja plavani (uz jsem ale dlouho nebyla, u nas na Slavii to neni nic moc… jsem zmlsana paredubickou padesatkou. A taky brusleni (na koleckovych bruslich). Plést neumim (kdo se dobrovolne hlasi, ze me to nauci?), ale vysivani miluju :) Nejcasteji vysivam ubrusy - az dokoncim ten, co ted pacham, vyfotim Vam ho do galerky. Ale to bude jeste chvili trvat.

Tak ja jdu zase bucat!

Pa, Metyska

PS:Omlouvam se za chyby a preklepy, ale lezimv posteli a nemam notebooka a na monitor bych potrebovala dalekohled…!!! :o)

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 08.11.05 18:13

Už jsem se nového deníčku nëmohla dočkat. Hm, všechno vyjít nemusí, ale s láskou, podporou se i to, co nevyjde, líp zvládá. :))

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 08.11.05 19:19

Ahoj čunečky,

Mám pre vás smutnú správu. Zuzka je v nemocnici..... dnes potratila :o((( Čaká na zákrok. Bola veľmi veľmi smutná ale znáša to statočne čunečka. No a tiež sa veľmi bojí. Ja dúfam že to bude mať čoskoro za sebou aby ju pustili domov… ani neviem čo mám ešte napísať… snáď to že jej veľmi veľmi držím palce a myslím na ňu… všetko bude dobré..musí…
pa sonyay

 
Kasia
Kecalka 474 příspěvků 08.11.05 19:46

SONI, určitě na ni máš mobil. Prosím, napiš jí za nás za všechny, že na ni moc moc moc myslíme a posíláme jí strašně moc síly do dalšího boje. Život je někdy nespravedlivý. A zrovna já vím, jak jí je. Mě to s nějvětší pravděpodobností čeká o víkendu. Musíme to zvládnout.

A chválím deníček. Přesně tohle jsem si potřebovala přečíst a uvědomit!!!

Děkuju ti.

Kasia

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 08.11.05 19:52

Ano mám na ňu mobil a pravdaže jej napíšem, za nás za všetky…
Kasi prosím ťa ešte nehádž flintu do žita, bojuj za seba za gaštánka aj za ňu dobre??

Sonyay

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 09.11.05 06:08

Ahoj čuněčky,
moc krásný deníček a opravdu pohladil po duši a to by teď nejvíc potřebovala Zuzka. Tak ať to má rychle za sebou, protože v tom nemocničním se to snáší ještě hůř. Myslím na ní.
Kasio: ty se taky drž a ještě není prohráno, tělo bojuje.
Dneska snad vykoukne sluníčko a bude veseleji. Ale láska nás zahřeje.
Dneska jdu vozit Danečka a tak se těším na jeho smích a capkání. Jdu ještě dočíst min. deníček.

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 09.11.05 06:40

Ahoj holky,
dobré ráno Vám všem.
SONYAY, milé pohlazení po duši, díky za deníček. ZUZANKU prosím zahrň SMSkami, jak na ni všechny moc myslíme a také přejeme brzké zotavení těla i duše, i když je jasné, že hlavně duše bude potřebovat delší čas.
Sama přemýšlím o tom, jak bych sama reagovala v podobné situaci a musím říct, že bych to nesla strašně těžce. V lepších chvilkách bych se uklidňovala, že příroda ví .. že vývoj nebyl optimální … v těch horších bych bušila do čehokoliv, brečela a neustále pokládala otázku „Proč zrovna já? A co bude dál?“. Stát se může cokoliv, kterékoliv z nás, myslím však, že první pomoc můžeme všechny hledat právě tady v našem deníčku. A já jsem velmi ráda, že je to možné. Díky holky, díky e-mimino.

sisina

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 09.11.05 06:50

Dobré ráno,

tak teď nevím, co napsat, aby se i v tomto deníčku tolik nesmutnilo. No, po takové zprávě je to safra těžké. Tak snad jen, že držím palec, aby byla Zuza co nejdříve zpátky doma, protože co si pamatuju, tak pobyt v nemocnici je pro ni hodně nepříjemný a to za jakýmkoliv účelem.

Květule - krásně si užij svůj výlet. Už jsi tam dlouho nebyla, že? Plánuješ kromě nákupů nějaký sraz s kamarády?

Midnight - revoluce ve škole pominula, nic se nezměnilo. Ale úča přišla s tím, že se bude snažit, abychom spolu dobře vycházeli. :))) Ovšem jedním dechem nám sdělila, že jsme nevychovaní a nemáme k ní úctu.
Už jsem skoro dohnala dlužné úkoly, už jen 2 kratší. No, a pak si můžu vybrat - slovíčka, gramatika, psaní, poslech… :DDD Nudit se přes zimu nebudu.

Irucha - pochopila jsem správně, že jsi z Turnova, že? Jak dlouho jsi v Praze? A jak probíhalo to rozhodnutí, že se odstěhuješ a kam?

Taky trpím takřka vrozeným odporem k pohybu. Doma nás k ničemu nevedli, nejoblíbenější a rodiči tvrdě zastávaný a názorně předváděný byl gaučink. Ani nás nijak nepodporovali, abychom se věnovali sportu. Tak jediné, na co jsem si z kapesného ušetřila, byly brusle na led. Ale sakra brzy jsem z nich vyrostla. :((
A tak se dnes trápím a snažím se přesvědčovat, že bez pohybu nelze žít. :))) A tak ráda chodím, radši ujdu 30km, než to samé na kole. Kolo je strááášná dřina a více jsem se na něm naučila asi před 3lety. :)) Mám i kolečkové brusle (asi 3roky), moc na nich neumím a koupila jsem si nějaký kvalitní výrobek. :(( Semo tamo nějaké to plavání, 3 roky jsem zkoušla břišní tanec (ale Jahůdka má větší výdrž) a jogu. A tím moje sportovní aktivity končí.
Přemýšlím, jestli si zase nekoupit brusle na led, ale nemá se mnou kdo chodit, tak nevím.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.11.05 07:56

Ahoj čuněčky…přečetla jsem deníček a než jsem se dostala ke komentářům,napsala mi Neffy co se stalo:-((( Je mi to tak líto a strašně myslím na Zuzanku.
Zuzíku, beruško, moc na Tebe myslím a pořád budu. Zvládni to tam a bud silná.Zlatíčko moje, drž se tam. Celý den na Tebe budu myslet a snad uz jsi doma v postýlce a doletí k Tobe moje smska a síla,kterou Ti posílám na bolavou dušičku a srdíčko.

Soni - krásný deníček. Pohladí a přišel v pravý čas.
 sunn

 
hanule3
Kecalka 256 příspěvků 09.11.05 08:15

Ahojky holčičky moje,
tak se zase po dlouhé předlouhé době objevuju:-)

Koukám, že jsou naše deníčky, čím dál víc smutnější. No a i na mě to nějak dolehlo. Samo, že jsem vás četla, ale nějak nebyla nálada na psaní:-((

Zuzíku - je mi to moc moc líto, a doufám, že budeš brzo zase fit, ať můžete začít znovu snaženíčko. Vím, že je to hrozné, ale na druhou stranu, to tak asi mělo být. Bylo to lepší teď, než aby ti potom, kdy už je mimčo větší řekli, že je to špatný. Viděli jste v Gynekologický zahradě ten díl, jak šebek vyšetřoval mamču ve 23tt a řekl jí, že její miminko nežije? To jsem měla fakt na krajíčku…:-(((
Kasi, myslím i na tebe, a hrozně moc tě obdivuju. Je až neuvěřitelný jak to zvládáš… já už bych byla zralá na Chocholouška. Držím palečky a nevzdávej to…:-))

No jinak tu byla řeč o koníčkách… tak já mám taky tak všeho chuť..podle nálady. Ráda maluju a to vším čím se dá, chodím na keramiku, a zkouším všechno možný…:-)) Začala jsem teď po létě zase chodit na spinning a taky mě hrozně baví voleyball:-) U toho se vždycky hrozně uvolním. Taky ráda vařím a zkouším, různé novoty:-))…za to mě miláček nesnáší:-))nerad zkouší nová jídla.

Sunn - určitě budete moc hezký pár. Už se moc těším na fotečky. My sháněli vínovou košily a to bylo taky něco. Nikde jsme nemohli sehnat ten pravý odstín, no a nakonec se povedlo:-)) Taky jsme to nakonec vyřešili tak, že měl miláček rozepnutý knoflíček u košile a kravatu ani motýlka neměl…to byl rád. Takhle blažený výraz už jsem dlouho neviděla…když se to dozvěděl:-))

Karinn - snad už ti bude za chvíli dobře, pořád na tebe myslím:-))Chtěla jsem se podívat na tvoje bříško, ale nešla mi nějak spustit galerka, ale určitě je moc moc klášný a roztomilý…:-)))

Tak se holky zatím mějte budu se snažit sem ještě nakouknout. papa

PS: jinak ms mám dostat 13.11. teď v neděli a jesti nedorazí tak mám v plánu testovat až tak v pátek…jestli to vydržím:-))

 
hanule3
Kecalka 256 příspěvků 09.11.05 08:17

Já hlava děravá:

soni moc se ti deníček povedl. I kvůli němu jsem se zase odhodlala napsat:-))Chválím a dávám 1****

papa

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 09.11.05 08:25

Sonička, krásny denníček. Verím, že poteší aj Zuzku, keď si ho prečíta.
Zuzka - drž sa statočne. Možno sa Ti teraz nebude chcieť medzi nás, ale Sonička Ti určite odkáže, ako na Teba myslíme.
 Danka

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.11.05 08:29

Deníčky jsou smutné,ale bohužel i to k životu patří a zase bude líp. Zase se budou všechny čuněčky smát, jen to chce čas… Teď mi díky Zuzce moc do smíchu není, nějak mě to vzalo:-(

Ale pište holky pozitivní věci a veselé,at se to obrátí k lepšímu a nepodporujeme smutek.

Kasio - buď pořád tak silná a jak Ti psala Sonička, nezvdávej to.

Hanulko - to jsem ráda, ze jsi se ozvala. Párkrát jsem Tě volala,jestli jsi si všimla:-) Držím pěstičky at ms nedorazí!
Znovu se ptám midnigth - rudá bestie nepřišla???? Jsi těhulka?
Chtělo by to novou těhulku a radostné zprávy

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 09.11.05 08:40

Ahoj Květničky.

Soni: krásný deníček. Opravdu se povedl a dávám ti jedničku. V té slovenštině to tomu dodá ještě krásnější nádech.
NA Zuzku taky myslím a je mi smutno. Nevím co víc napsat… :-( :-( :-(

Květule

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.11.05 08:42

**KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK

TĚHULKY**** (10)
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TS 5,05(C.BabyPlan) + ADÁMEK (březňátko) TP 16.3.06
Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TS 7,05(Gravital, Utrogestan) + Bombardonek (dubňátko) TP 5.4.06
Martina22 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TS 6,05(k.list,C­.BabyPlan) + mimi (dubňátko) TP 7.4.06
Danka - /76/beran/SR/vd/TS 7,04 + mimi (dubňátko) TP 15.4.06
Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TS 7,05 (k.list,Gravi­tal,Utrogestan) + Piškotek (dubňátko) TP 15.4.06
Meggie - /77/beran/Olomoucký kraj/vd/ TS 6,05(C.BabyPlan,k­.list) + Kulišátko (dubňátko) TP 16.4.06
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TS 8,05 (C.BabyPlan) + Bubáček (květňátko) TP 6.5.06
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/ (kys.list.) TS 7,05 + kaštánek (květňátko) TP 29.5.06
Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/ (C.BabyPlan,kys­.list.) TS 7,05 + šmudlínek (květňátko) TP 31.5.06
kanadanka - /80/rak/vd/ TS 6,05 + pípáček (červňátko) TP 12.6.06

**SNAŽILKY*** (15)
Radka_ - /75/beran/Praha/vd/ TS 12,04 neoč.MS ?
aeg - /80/blíženec/Mos­t/vd/ (kys.list.) TS 12,04 posl.MS 6.11.
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/ (C.BabyPlan,Sa­rapis) TS 5,05 posl.MS 31.10.
kopretinkaa - /80/beran/Nera­tovice/vd/ TS 6,05 neoč.MS ?
berunka1 - /75/lev/ZL/ (C.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 19.10.
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (Mamavit) TS 7,05 neoč.MS 13.11.
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ (kys.list, C.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 12.11.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/(C­.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 3.12.
midnight - /79/štír/Vyso­čina/vd/ (kys.list.) TS 7,05 neoč.MS 8.11.
misenka - /80/Mlada Boleslav/ (vit.od Swissu) TS 7,05 neoč.MS 11.11.
Semeda - /78/kozoroh/Ne­ratovice/vd/syn Filip 2r./ TS 7,05 posl.MS 19.10.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (kys.list.,hořčík) TS 7,05 neoč.MS 18.12.
Luciphanda - /vd/TS 8,05 neoč.MS ?
Terka62 - /78/štír/jižní morava/vd/8,05 n­eoč.MS ?
lipanka - /80/beran/Měl­ník/vd/ (C.BabyPlan) TS 9,05

SKORO-SNAŽILKY (17)
metyska - /81/vodnář/Pra­ha/svatba 26.11.,13hod./ (kys.list, Mamavit) TS ?10,05
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/ (C.BabyPlan) TS ?11,05
KLucka - /82/panna/Libe­rec/sv/HA/ TS 12,05
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (kys.list.) TS 12,05
Kachynka - /80/štír/Budapešť/ (C.BabyPlan) TS 2005
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/ TS 2005
coobie - /78/rak/Praha/vd/ budou lázně/ TS 1,06
sunn - /79/vodnář/ČB/svat­ba 20.1.06/ TS 1,06
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/ (kys.list.)
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/ TS 6,06
Neffy - /75/beran/Praha/sv/ TS 7,06
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/HA/ TS 2006
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha(brzo Třeboň)/sv/HA/ TS 2006
mirabelka - /82/Sever SR,nyní Německo/vd/ (Sarapis)
Radula - /78/panna/ČB/sv/ TS 2006
Mili - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (kys.list.)
Lenka007 - /74/blíženec/Ha­vířov/vd/ (kys.list.)

(Nový deníček vychází v úterý 15.11. Neffy, 22.11. sunn., 29.11. carisa,
novoroční deníček má zamluvený Metýska.)

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 09.11.05 08:43

NEFFY, když zakoupíš brusle, tak je určo využiješ až povalíš se svými mrňaty :))) bruslit - příklad rodiče a moudrá věta: „To musíš takhle“ je pro učení dětí nejlepší. Noha už ti do té doby snad nevyroste, takže marná investice by to zajisté nebyla.
Já jsem byla naopak ke sportu vedená: závodně jsem plavala, taky jsem hrála tenis, lyžovala … ale zjistila jsem, že všechny sporty, které dělám jsou individuální, což může být někdy docela nuda, furt jen sama za sebe :))) a tak jsem se zamilovala do volejbalu, který jsem i přes svou pidivýšku hrála na střední, ale žádná liga to nebyla :))) Jsem ráda za to, že mě naši ke sportu vedli, protože toho využívám dodnes - umím se postavit k tenisu- což činím zřídka - volný čas nezbývá, squaši- což činím opatrně (vždycky z něj jdu dobitá s odřenými koleny), utopit se v rybníce nenechám, lyže miluju - idyž je pravda, že vypravit se z teploučké chaty to mrazu mi činí obtíže. Hlavně teď, když ostatní holky, z party s kterou na hory jezdíme, obstarávají svoje dětičky, tak kolikrát dám přednost jejich společnosti před svahem a vlekem a bandou chlapů - jejich drahých poloviček. A to mi připomíná, že já jsem jediná, kdo mimouše ještě nemá, achych. Vždy po ránu, když jsme na chajdě, přemlouvám děti svých kamarádů, ať jsou hodné a nekřičí, jinak mě tím připraví o moje vlastní mateřství (miláček se poleká, a co pak?).

Holky už to píšu asi hodinu, furt mezi tím, něco musím dělat … a teď už fakt musím…jsem nepostradatelná :))))).

pěkný den
sisina

 
pupula
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 09.11.05 08:43

Ahojky holky,

to co se stalo Zuzce,je mi strašně moc líto.Je to nespravedlivé,ale časem to přebolí.Zuzanko-víš co mi pomohlo asi nejvíce??Možná to bude znít divně a krutě,ale když jsem si uvědomila ,že to vlastně ani miminko nebylo.Nemělo to srdíčko.Tím pádem jsem se s tím smířila rychleji.jen jsme si to zdůvodnila tak,že se potkala špatná seprmie nebo špatné vajíčko a spojily se.
Držím palce,ať tě to přebolí co nejrychleji.

Tak jsme to před 5 minuta řekla šéfovi.Říkal,že si už dávno všimnul:)))Je to tady složitější,říkla,že s tím návrhem,co jsme za ním přišla,že to tak přednese řediteli.Tak doufejme.

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 09.11.05 08:44

Neffy: do Orlové se teším už hrozně moc. Na každý den mám už domluvený srazík, takže to bude náročný všechny obejít a všechny vidět. TEn víkend je dost málo …

Zaktualizovala sem si metřík…

 
jahudka3
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 09.11.05 08:45

Ahoj čuněčky, tady tedy moc hezké ráno není, už je tu pravý sychravý podzim, mlha, vlhko, studený vítr a zima… ale ještě nezačalo sněžit, to je pořád pozitivní.
Já taky doufám, že se k nám Zuzanka brzy vrátí a že si přijde pro kapku povzbuzení, které jsme jí doufám schopny dát. A že si přečte tenhle krásný deníček od Soničky a všechna ta slova, která jste jí napsaly. Všechno špatné, co se nám v životě stane, nám dává sílu zdolávat ty příští nezdary.
Neffy - ty si tancovala tři roky… oooo to smekám, já na tom rozhodně nejsem tak dobře jak ty, tancuju zatím něco přes rok, ale je pravda, že mě to strašně baví a doufám, že mě to po třech letech nepustí. A taky jako ty radši chodím pěšky než na kole. Jenže v poslední době mě strašně zlobí záda při delší chůzi, takže už to tak slavné jak dříve není.
Asi tady na někoho vletím, strašně nahlas si tu někdo pouští hudbu, že to otřásá celým domem.
Jahudka

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 09.11.05 08:46

sunn: taky bych ráda dobrou zprávu v podobě //. Zatím vyčkávám. Ještě nic, ale pobolívá mě bříško, občas v něm jako škubne a prsa už trošku povolila, tak nevím. BT ještě vysoká, ale Evik říkala, že se jí snižuje v průběhu první dnů MS, tak nevím a vyčkávám. Snad nepřijde, ale testovat ještě nechci. Nechci zklamání, toho je tu teď dost.
Neffy: tak uvidíš, jaká úča bude a ty práce obdivuji, já bych o zvěři psát neuměla.
Jinak mi začíná doma nějak vadnout orchidej. Chudince taky chybí sluníčko. Tak si s ní alespoň povídám a sluníčku.

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 09.11.05 08:48

Ahoj čuněčky,
Soničko, hezkej deníček, pohlazení po dušičce. Máš samozřejmě pravdu. Pachtíme se za něčím co bysme ještě a ještě a ještě chtěly a pak pomalu zapomenem, že máme být šťastné za to, co máme, za to, co nám život nadělil a taky třeba nadělí :-) Hezky jsi to napsala :-)
Holky, tady je dneska taková mlha, že jsem ráno pomalu neviděla autobus do kterýho jsem měla nastoupit :-) Málem jsem ho přehlídla.
Pak jsem v práci způsobila pozdvižení, protože jsem přišla v sukni. Což normálně vůbec nenosím, ale dneska se mi fakt chtělo. A šéfové to teď nějak nemohli rozdýchat a pořád chodí a říkají: ty jdeš do divadla? (ne) a ty máš rande? (ne) tak jdeš s Pavlem na večeři? (ne) a ty chystáš rozvod? (ne) No je tu s nima sranda. Já se asi tak dvakrát ročně probudím s tím, že bych si mohla vzít sukýnku a tak jsou všichni v šoku :-)
Midnight, tak co? Jsem zvědavka!!!
Hanule, tvé testování až za týden naprosto schvaluji, taky bych teď už po těch zkušenostech se zbytečným testováním počkala. Držím palečky ať to vydržíš a pak bys rovnou mohla objevit velký, tlustý // :-)

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 09.11.05 08:48

než jsem napsala, tak je komentář trošku výš.

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 09.11.05 08:50

Soni, Zuzičce vyřiď pusinku na čelíčko, myslím na ní.

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 09.11.05 08:57

Ahoj holky,
to jsou ale smutné zprávy! :o((( Při čtení jsem plakala :o((…ale to nic neřeší! Musíme být silné a podpořit Zuzku!

Zuzanko je mi to strašně moc líto, ale věřím, že to statečně zvládneš a budeš zase v pořádku! Máš tu v nás velkou oporu a určitě tě podepře i tvůj manžel. Až nasbíráš sílu a bude to zase možné pustíte se zase do snaženíčka, ničeho se neboj!Posílám ti hodně síly a pohody, aby jsi toto škaredé období překonala. Zase bude dobře!

Soničko moc Zuzku pozdravuj, ať se brzy uzdraví, máme ji rádi!

Deníček se ti moc povedl, je to hezké téma a moc se mi to líbilo! Hlavně povídání o hračkách mě úplně dostalo! :o) takhle jsem si to od mala představovala, že jsou živí a slyší a vnímají jak se k nim chovám :o) Takže když mi brácha zbil medvěda byla jsem schopná se rozbrečet a bojovat za něho! :o)) Myslela jsem si že ho to bolí…A tak jsem si nějak zvykla chovat se ke svým věcem hezky. S hračkama si hraje kolikrát ještě dnes :o)Máme oblíbenou ovenku (ovečku)…ta co pózovala v oblečkách…a ta se s náma dívá na telku, jezdí s náma na hory a samo že s náma i spí! :o))…no šibe nám jenom trochu! A je už celá ošuntělá a sežmolená…Soni, Ovena už je ŽIVÁ!
Kolikrát si říkám že když jsem z těch hraček dodnes nevyrostla, že budu mít aspoň blízko ke svým dětem! :o)

Meggie

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 09.11.05 08:58

komentář někde nahoře…jsem pomaláček!

Meggie

 
hanule3
Kecalka 256 příspěvků 09.11.05 09:25

Sunn, samo jsem se tě slyšela jak voláš, tak jsem musela poslechnout. Nedalo se neposlechnout…:-)))))

 
hanule3
Kecalka 256 příspěvků 09.11.05 09:25

holky jde vám galerka, mě se pořád otevírá jen prázdná stránka:-((((

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.11.05 09:26

Meggie moc hezky jsi to Zuzce napsala, s tím plně souhlasím. Zase bude dobře…tohle škaredé období pomine a zase bude dobře. Jen je to ted těžké. Ale Pupulka to taky zvládla a snad si Zuzka přečte co Pupulce pomohlo.

Meggie - mě se taky příběh Soničky v deníčku líbil. Je to celkově krásný deníček. Ovenku pozdravuj. My máme v postýlce taky oživlý dva pejsky. Dívaj se s náma na telku a spinkaj a jsou to naše děti. To bylo stesku,ze jsme je nemohli vzít na Rhodos. Přivezli jsme jim kamaráda psa pilota Fischer z letadla,ale jim se moc nelíbí,asi žárlí.Musela jsem ho dát na stoleček a v postýlce jsou jen oni. Jinak jsme docela normální:-)

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.11.05 09:27

Hanulko - galerka mi taky nejde

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 09.11.05 09:29

TIP na hezkou knížku „Něžná náruč rodičů“

http://www.bc-kenny.cz/…ikace/01.htm

Já sem si jí právě objednala :-)

Květule

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.11.05 09:30

Květulko - máš moc hezký metříček! Všimla jsem si sama,až pak jsem četla tu větu o něm:-)

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.11.05 09:36

Líbí se mi tenhle příběh, možná už jste ho četly,ale i tak ho sem zkopíruju:

Je to trochu jinak :

Dva andělští poutníci se zastavili, aby strávili noc v domě bohaté rodiny. Rodina byla nepohostinná a odmítla anděly nechat v místnosti pro hosty. Místo toho byli ubytováni ve studeném sklepním pokoji. Jakmile si ustlali na tvrdé podlaze, starší anděl uviděl díru ve zdi a opravil ji. Když se mladší anděl udiveně ptal proč, starší odpověděl: „Věci nejsou takové, jakými se zdají být.“
Další noc si šli odpočinout do domu velmi nuzného, ale pohostinného farmáře a jeho ženy. Poté, co se s nimi manželé podělili o trochu jídla co měli, řekli andělům, aby spali v jejich posteli, kde si dobře odpočinou. Ráno po svítání našli andělé farmáře a jeho ženu v slzách. Jejich jediná kráva, jejíž mléko bylo jediným příjmem rodiny,
ležela mrtvá ve chlévě. Mladší anděl se ptal staršího, jak se to mohlo stát? První muž měl všechno a tys mu pomohl, vyčítal. Druhá rodina měla málo, ale byla ochotna podělit se o vše, a tys dovolil, aby jim zemřela kráva. Proč?? „Věci nejsou takové, jakými se zdají,“ odpověděl starší anděl.
„Když jsme byli ve sklepním pokoji, všiml jsem si, že v té díře ve stěně byla zásoba zlata. Jelikož majitel byl posedlý chamtivostí a neochotou sdílet štěstí, utěsnil jsem stěnu, aby poklad nemohl najít. Když jsme další noc spali ve farmářově posteli, přišel si anděl smrti pro jeho ženu. Dal jsem mu místo ní krávu. Věci nejsou takové, jakými se zdají.“
Většinou neznáme všechny souvislosti. I když máš víru, potřebuješ také důvěru, že vše, co přichází, se vždy děje ve tvůj prospěch. A to se vyjeví až časem. Někteří lidé přicházejí do našeho života a rychle odcházejí, někteří se stávají našimi přáteli a zůstanou na chvilku. Přesto zanechávají v našich srdcích nádherné stopy a my nezůstaneme nikdy zcela stejní, protože dobří přátelé nás proměňují!
Včerejšek je historie. Zítřek tajemství. Dnešek? Přítomnost je dar. Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!

 
aeg
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 09.11.05 09:38

Ahoj holky,
deníček se hrozně moc povedl. Myslím, že tohle povzbuzení tady chybělo.
Jak čtu, jsou tu dneska smutný zprávy. Věřím, že to Zuzka zvládne. A Kasia taky. Ať už budou zprávy jakékoliv, tak budou holky silný a zvládnou to.

Sunn - děkuju ti za aktualizování posl. MS v seznámku, mohla bych tam příležitostně doplnit Clostilbegyt+kys­.listová

Volala jsem doktorovi, o té mé poslední menstruaci 22. den cyklu a příští týden jdu na kontrolu a uvidíme. Doktorovi věřím. Už budou výsledky krve a dozvím se, jakou hladinu progesteronu jsme měla. To bude zajímavá zprávička :-)))

aeg

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 09.11.05 09:38

Sunn tak to by jsme Oveně nemohli udělat, jezdí s náma i na dovči, ona by se naštvala a byla by uražená že nemohla letět letadlem! :o)) Taky nám říkala, že se těší jak bude dohlížet na miminko a kolikrát mi od ní přijde i SMSka…před chvilkou mi třeba psala na ICQ, že se doma s taťkou dívají na kino (tak říká telce) a že snídají dobroty do pupíčků :o)) ale jinak jsme fakt normální! :o)))

Pejsky naprosto chápu! Ovenka taky dost žárlí, když se věnujem jiné hračce! :o))

Meggie

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 09.11.05 09:41

Květulko - to je super knížka, tu si určitě taky potom koupím:-))

Aeg - do seznámku doplním. Tenhle jsem dělala hrozně nerada…presunout Zuzku dolů:-( Ale co se dá dělat. Ona se tam zase vrátí a ostatní čuněčky tam taky vyskočí, i Ty:-) Tak přeju,at Ti doktor oznámí samé pozitivní zprávy.

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 09.11.05 09:45

Sunn komentář kousek nahoře… :o)
To je ale krásnej příběh! Asi to tak opravdu nějak je…já si vždycky říkám , že všecko zlé je pro něco dobré a že mě to vždycky posílí a posune jinam, kam bych se normálně nikdy sama od sebe nedostala…
takže se to vlastně stane protože to tak být mělo…

Meggie

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 09.11.05 09:56

třeba jeden příklad kdy to špatné bylo pro něco dobré:
z osmičky jsem se nedostala na školu kterou jsem strašně moc chtěla dělat…na keramiku. Hrozně jse to obrečela že budu muset jít do devítky. Ale zjistila jsem že v devítce jsem potkala spoustu nových kamarádek a kamarádů a nakonec když jsem se na tu mou vysněnou školu dostala až na podruhé, zjistila jsem, že s děckama kteří chodili o ročník výš bych si tak nerozumněla, byli hrozně vážní a zajímali se o duchovno a měli úplně jiný kolektiv než naše třída! Tak jsem byla nakonec ráda že to tak dopadlo :o) Měli jsme super kolektiv a byli jsme všichni stejně střelení, moc jsme si rozumněli…a to nás bylo nás 9! Byli jsme nejsilnější ročník…v některých ročnících bylo na keramice 5-6lidí…

No a pak je člověk rád za zjištění, že to tak mělo být! Ale to ukáže většinou až čas!

Meggie

 
cobbie
Kecalka 379 příspěvků 09.11.05 10:11

Zuzíčku moc na tebe myslim, aby jsi se s tou ztrátou brzy vyrovnala, a kdyby jsi něco potřebovala, můžeš se na mě obrátit. A až to nejhorší přebolí, vzpomeň, že i Pupulka a Lucici jsou znovu těhulky a všechno je v pořádku a já už se taky snažím. Posílám pusu.
Sunn ten příběh jsem nedávno četla, moc hezký.
A teď Soničko musím ti hrozně pochválit deníček, ta pohádka je opravdu nádherná. Musím si jí zkopírovat a naučit se jí.
Já byla dnes na odběry kvůli lázním. No a v pátek jdu na gyn. na odběry, příští týden na folikulometrii a pak ten 25. den asi nestihnu ty odběry, jestli odjedu do lázní, takže nevím, co budu dělat. Jestli mi dr. napíše doporučení aby mě nabrali v těch lázních, nebo co. Ach jo.
Aeg to je super že už budeš mít výsledky, jak vidíš, mě to ještě potrvá. Ale zas mi vyšetřej i štítnou žlázu, o který si už několik let myslim, že není v normálu. No uvidíme.
Mám moc práce, tak zatím…

 
cobbie
Kecalka 379 příspěvků 09.11.05 10:26

já si asi objednám tohle http://www.praxis-media.cz/?… je to jen za 130 korun a pořád dodávaj nový aktuální listy. s podobným systémem jsem se setkala u účetních aktualizací. co vy na to?

 
cobbie
Kecalka 379 příspěvků 09.11.05 10:27

aha, tak teď jsem zjistila, že tady se ty aktualizace platí, a to každý měsíc, tak to teda ne, to bych se nedoplatila, tak nic no

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 09.11.05 10:39

CObbie: vypadá to tay dobře. Ale ono se to docela prodraží když si spočítáš kolik to výjde celkem. Já sem si takhle objednávala taky karty. Týkalo se to různých ručních prací a jmenuje se to tvoříme s fantazii. Mám plný šanon, ale už sem to zrušila. Přestalo mě to bavit :-) Taky sem platila za každé 3 nové karty 150,– . Teď mám sice hezkou knihu, ale když to sečtu.. výjde to na šílený prachy.

 
semeda
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 09.11.05 10:49

Ahoj čuněčky moje!!!

Nejdříve se chci omluvit, fakt jsem nestíhala ani nakukovat, natož přispívat… :-(
Hned jak jsem sem koukla, tak vidím co jsem způsobila svou dobře míněnou (i když asi špatně napsanou) „pochvalou“ Irušce…

IRUŠKO, KOČIČKO PROMIŇ!!! Já to tak nemyslela, měla to být pochvala a povzbuzení, že miminko vypadá krásně klidné a že bys s ním mohla mít méně práce než mám já s Filípkem!!! Opravdu jsem ti nechtěla přidělat starosti, spíš naopak!!!

Další zprávy jsou moc smutné, je mi to moc líto… Ale jak tu holky píšete - i já věřím že všechno zlé je k něčemu dobré… Tento názor mě naučil hledat si na všem jen to dobré - když mám teď maminku v nemocnici (stále nikdo neví co jí je), tak mi například přijde bezvadné, že si konečně odpočine od práce, hezky se tam o ní starají, jídlo 6× denně a prý dobré, všude jí vozí na kolečkovém křesle, takže si to užívá… Na pokoji má TV… Takhle já věci beru…

Zuzko - až budeš číst zprávičky - je mi moc líto co se stalo… Vím, že žádná slova nemohou utěšit tu bolest, kterou asi cítíš… Každopádně chci abys věděla, že to s tebou všechny prožíváme a moc na tebe myslíme!!!

Kasia - výborně čuněčko!!! Jen se vykřič ze svého žalu!!! Od toho tu přece jsme!!! Hlavně to kočičko nedus v sobě, víš že nám můžeš říct všechno co tě na dušičce tlačí, tobě se uleví a my jsme rády, že ti alespoň takhle pomůžeme!

Tak holky zase musím letět…

Kouknu se snad večer, uvidím…
Pa S.

 
semeda
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 09.11.05 10:54

A jsem dvakrát smutná, protože jsem se chtěla pokochat pupíčky v galerce a ona ještě pořád nejde :-(

Tak večer sem budu muset zajít ;););)

Pa S.

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 09.11.05 10:59

Semedo, přeju mamince ať se brzy uzdraví!
Je dobře, že si aspoň odpočine…Sice v nemocnici, ale aspoň se tam o ni hezky starají! Tak ať už je zase brzy zdravá a doma!
Pozdravuj paštikového zlobílka! :o)
 Meggie

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 09.11.05 11:01

…taky mi to nejede…galerka…asi jsme ji přecpaly! :o)

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 09.11.05 11:05

Ahojky,

Som tu, čítam Vás ale nestíham prispievať, hrozne sa ponáhľam aby som vypadla skôr z roboty, chcem ísť za Zuzkou do nemocnice… Ďakujem za pochvaly…
A zvyšok držte sa, keď už nič iné tak u nás svieti slniečko, je krásne a teplo..
Tak pá
 sonyay

 
Kasia
Kecalka 474 příspěvků 09.11.05 11:06

Dobré ráno zlatíčka,
doufám, že ZUZIK už je v domácím prostředí. Vím, jak psala, že ji nemocnice děsí. Tak snad už je z dosahu bílých plášťů a teď ji bude léčt nový doktor - pan Čas.

Jste hodné, jak na mě myslíte, jak píšete, ať to nevzdávám a jak jsem silná. Silná v žádném případě nejsem. Včera když jsem se domlouvala s tchýní na odběry, taky mi jasně naznačila, že to je špatné těhotenství a v pátek nebo hned o víkendu půjdu na kyretáž. Pak jsem volala hodinu s mojí mamkou (volala mi z pevné na mobil, nechci vidět její účet). Snažila se mi dát sílu, vykládala mi, kdo všechno měl taky problémy, ale já pořád brečela a říkala, že ostatní mě nezajímají. Tak jsem si tady celé dopoledne vesele brečela a čekala, až přijde Tom. Ten přijel ve 4 a řekl, že zapomněl na florball, tak hned jede. Tak jsem na něj křičela, ať si jede, že si tu klidně budu na své problémy sama samotinká. Snažil se zůstat, ale vyhnala jsem ho. Taky toho už musí mít dost, aspoň se odreagoval a přijel hned po florballe, ani na pivo s klukama nešel (ti si musí myslet, že jsem děsná domácí semetrika). Večer jsem si stěžovala, pak už i křičela, že je to jeho vina, pak že je to moje vina kvůli nemoci, pak že to není ničí vina. Pak byla gyne zahrada a tam se to těhulemi jen hemží. Na větu té potvory „miláčku, budeme mít miminko“ jsem odpovídala „miláčku nebudeme mít miminko, my jsme hloupučký, my to neumíme, blbě jsme to udělali, jsme nešiky“ a pak už jsme se jenom smály.

P U P U L, máš pravdu. Přesně to jsme včera udělali. Kaštánek není kaštánek, ale hybrid. Zní to krutě, ale on není miminko, je to nějaký hybrid, který musí ven. Taky jsem zrušila e-maily z Rodiny, abych nemusela každé ráno číst, že miminko už má mozek a hýbe ručičkama.

S U N N, já vím, že chceš mít pořádek, ale úplně mě děsí tvá rychlost změny v seznámku. Včera jsem o tom přemýšlela, jak jsem se hrdě s nadšením přidala do Květníčku a byla Skoro-snažilka. Pak přišlo zvláštní období, kdy jsme se ze dne na den rozhodli, že radši nebudeme čekat, protože to může být dlouhá cesta a byla jsem ve Snažilkách. To byl pocit!!! A uběhly tři měsíce a byla jsem na nejvyšší metě, byla jsem těhulka. A uběhly další tři měsíce a ty mě šoupneš úplně dolů. Hrůza. Já nevěděla, že se těmi kategoriemi má projít víckrát :-) Asi jo, aby těm dole, co jsou tam dlouho, nebylo smutno, ne?

Mé těhotenství je opravdu špatné. Neexistuje žádný boj a žádná víra. Jedinou možností je, že jsem v 1. měsíci potratila a následně hned znovu otěhotněla, aniž bych to tušila a to je dost nepravděpodobné a téměř nemožné. Navíc nemám ani žádné těhu příznaky. Prostě se jen to první těhu špatně vyvíjí, bohužel nestagnuje, ale občas v něm něco poroste, občas ne. Proto je dr. na vážkách a bojí se to ukončit. Ale krev nám to v pátek potvrdí.

Kasia

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 09.11.05 11:08

Ahojky holky,

jen se hlásím v rychlosti, zůstala jsem v kanceláři sama a pořád mi sem lezou účastníci a s něčím otravujou. Včera jsme šli všichni na večeři,celé exekuční oddělení. Bylo to fajn, pěkně jsem pokecali. Dala jsem si KUng pao s hranolkama a byla to hrozná ňaminka. hodně mandliček a to já ráda. ¨
Jinak v ponděli jsem se radovala,že mě nic nebolí (myslím jako spodní bříško)asi po roce mě fakt nic nebolelo. Byla jsem z toho úplně nesvá. tak jsem to zakřikla, neboť už od včerejška mě bolí bříško, čekám MS. Ale bojím se, jelikož mě doktor upozorňoval,že to bude kvůli tý cystě více boĺet,ale zase až MS dorazí, začnu konečně baštit prášky na tu cystu ( beru jich 12 denně - jako narkomanka). A doufám,že se potvora vstřebá a hurá do dalšího snažení. Tentokrát to bude lepší,jelikož vím, že by se to eventuelně mohlo i podařit.Měl by pracovat ten zdravý vaječník. Tak uvidíme.

Tak se mějte hezky papa
Míšenka

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 09.11.05 11:20

Ahoj čuněčky,
tak jsem se sem dostala až teď a čekaly mě takové zprávy, ách jo.

Nejdřív mě strašně potěšil a nabušil energií a láskou deníček od Soni, opravdu se ti moc a moc povedl a budu se k němu ráda vracet až mě bude bolet u srdíčka.

Potom ta zpráva o Zuzce - Zuzanko, drž se, ať tě ta bolest co nejdříve přebolí a zase se vrátí úsměv na tvou tvářičku.
Přesně jak Kasio píšeš, v tu chvíli tě nezajímá kdo kde komu se co stalo a neutěší tě to, máš svoji bolest a smutek a ten je pro tebe v tu chvíli ten největší. A už vůbec ty kecy některých doktorů, že se to stává a není to žádná tragedie…

Já to dnes po obědě asi balím a pojedu domů dospat, je mi špatně a jsem strašně unavená, nejradši bych se schoulila v postýlce do klubíčka, pěkně se všemi medvídky.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama


Reklama