Květníček 51.díl - PRVNÍ MIMINKO V DENÍČKU!

Snažení

Zpráva dne!!! KVĚTULKA RODÍÍÍ!!!!! Všechny na ní moc myslíme a přejeme rychlý a bezproblémový porod!!!!! Zatím to jsou pořádné nervy. Měla jsem psát deníček úplně o něčem jiném, ale to prostě nejde! Díky Neffy smsce, že Květulce ve 3 ráno odtekla plodová voda se všechno mění. Tak takhle nějak to začalo (Jahůdko, děkuji za podklady):

Úterý, 03.05. 2005 - 11:48:18
DO deníčku SKORO - SNAŽILKY bych se moc ráda přidala.. co mám pro to udělat???

Středa, 04.05. 2005 - 09:38:02
Jinak já HA už neberu asi půl roku. Vy:,–(ila sem je právě proto abych si pročistila tělo a začala se na případné těhotenství připravovat. Přítel o tom samozřejmě ví a neměl nic proti. Dokonce první dva měsíce po vysazení to vypadalo,tak že by i přítel chtěl. Prostě si nedával pozor.. ale nějak se to nezdařilo. A pak přítel najednou otočil a řekl že dostal z toho strach. Že by chtěl ještě nějakou dobu počkat. Že se ještě necítí být připravený. I když to byla pro ně docela rána pod pás, nějak sem si to v hlavě srovnala a řekla sem si že je pro mě důležité aby to přítel chtěl stejně jako já. A tak sem se rozhodla počkat… a tak čekám.. :-)

Pátek, 06.05. 2005 - 09:18:34
JInak sem včera řekla tomu svému miláčkovi, že mi Dr. řekl, že nejlepší lék na špinění je těhotenství. No ale jen se usmál.. a nic na to neřekl :-(
JInak o jménech už sme taky přemýšleli a máme vybraný Adámek a Baruška. :-) Ale těžko říct jestli se to ještě nezmění.

Úterý, 10.05. 2005 - 12:13:30
Já žádné vitamíny jako přípravu na těhotenství neberu. Spíš beru vitamíny na pleť a nehty a vlasy a taky se připravuju na sluníčko. Takže zinek, beta karoten +vit. E+selen. Ale až se začnem snažit, určitě budu jíst Calibrum baby plan. Doporučila mi to těh. kamarádka.

Pondělí, 23.05. 2005 - 15:32:29
Tak se vám musím pochlubit. Včera při tuleníčku si přítel nedal pozor. Hrozně mě to překvapilo a hlavně potěšilo. Zeptala sem se ho pak na to a jen se usmál a řekl že mě miluje :-) A víte co je na tom to nejlepší? že když sem si to počítala tak bych měla mít teďka někdy ovulaci… a taky beru ten Utrogestan. Tak doufám, že to vyjde. A pokud ne , tak sem vůbec ráda, že se takhle přítel rozhodl sám od sebe..

Úterý, 24.05. 2005 - 12:02:18
Jinak všem díky za gratulace. No zatím bych to nějak nehrotila. Najednou si i říkám, že bych radši otěhotněla až po prázdninách :-) Mám už totiž zaplacenou dovču se sestřenkou a nějak nevím jestli bych jí jako čerstvá těhule zvládla:-) Ale samozřejmě kdyby se to povedlo byla bych strašně šťastná.

Středa, 25.05. 2005 - 11:20:36
Midnight: pocit nechráněnosti je krásnej. Hlavně po sexu sem tak ležela a představovala sem si jak se spermijky prodíraj k vajíčku :-)) Vlastně na to myslím teďka pořád, jestli už se nějaká ta spermijka uhnizďuje :-) I když sem si řekla, že na to nebudu myslet, moc to nejde :-)

Pondělí, 30.05. 2005 - 08:59:55
Dneska jsem snědla poslední tabl. z Calibrum a koupím si Mamavit. V jiném deníčku sem se dočetla, že po tom Calibru se opravdu tloustne, a že Mamavit má lepší složení co se vit. týče.
Taky sem se rozhodla, že si koupím nějakou hezkou velkou obsáhlou :-) knížku o těhotenství, už se na nějaké v knihkupectví koukala, ale je jich tam tolik , že nevím kterou.

Středa, 01.06. 2005 - 08:31:25
Já sem už přesvědčena že mimi chci a vypadá to i , že přítel už taky. Já sem začala mít teď jiný strach. Spíše ten, že se mi nepodaří otěhotnět. Asi to bude tím, jak si neustále pročítám tyhle stránky a čtu ty příběhy, jak se spoustu holek snaží i roky.. říkám si, že už to nebudu číst, ale je to už taková závislost :-) Tak doufám, že u mě to proběhne bez větších problémů.

Středa, 08.06. 2005 - 10:48:39
Ahoj holky. Stále a opět vás zdravím z postele :-) Včera už sem to nevydržela a byla sem se na chviličku projít s pejskem :-) NO a musím říct, že je venku pořádná zima, byla sem i ráda, že tam nemusím .

Dneska ráno sem dostala MS. Konečně! Už sem ji čekala včera, ale pořád nic, tak mi problesklo hlavou, co když sem nakonec těhu? :- Trošku mě to vyděsilo, protože už sem s tím úplně přestala počítat a tak sem se cpala lékama na uzdravení chřipajzny. TAkže když dnes přišla normální MS docela sem si oddechla.
No popravdě už teď mi trošku vrtá v hlavě, že se to nepovedlo, když beru ty prášky na udržení plodu :-( Občas mě napadá, že třeba bude i jiný problém… :-(

Pátek, 10.06. 2005 - 11:29:07
Včera sem poprosila Berun z vedlejšího deníčku o výpočet podle JOnášovy metody plodné dny. TAk sem ho dnes dostala a koukám, že příští plodný den budu mít na dovolené v Bulharsku a ještě k tomu bych měla mít zrovna MS :-)) A zrovna by se měla splodit holčička, kterou si tak moc přeji.Tak nevím jestli se tento měsíc mimi zadaří :-)

Úterý, 14.06. 2005 - 10:08:44
Mě se zrovna dneska zdálo o dovolené. Sice né moc hezký sen , ale je to známka , že už taky myslím na něco jiného než na mimi :-) Já jedu se sestřenicí za 2 týdny do Bulharska. Jelikož přítel není moc na opalování a valení se na pláži, tak sem ho letos do toho nenutila a vyrážím jen se sestřenkou na týden na dámskou jízdu :-)

16.06. 2005 - 14:27:41
JInak já sem dnes 8DC. Včera sem si začla měřit BT abych věděla kdy mám OVU. Protože při braní UTR. se mi zkrátil cyklus na 27 dnů. Předtím byl cca 30-35DC.

Pátek, 17.06. 2005 - 13:50:41 …můžeš do seznámku přidat datum mé další MS, ta by měla přijít 3.7..
1.7. odjíždím na dovolenou, takže vás budu napínat jestli MS přišla nebo ne :-) Mám v plánu si koupit sebou nějaký hodně citlivý test abych mohla případně tam abych se zbytečně nestresovala.

Pondělí, 20.06. 2005 - 09:48:35
Dnes jsem 12DC a ovulace podle měření BT zatím neproběhla, takže to vypadá že probíhá jindy než sem si myslela :-) No a taky doufám, že vůbec proběhne.

Pondělí, 20.06. 2005 - 12:00:12
Holky právě si tvořím na rodine.cz své fotoalbum. Až ho dodělám pošlu vám odkaz. Budu vkládat své fotky tam. DOufám, že se tam brzy vložím pozitvní testík a pak fotky jak mi roste bříško… :-)))

Úterý, 21.06. 2005 - 14:37:06
testík si prvního určitě udělám :-) Sama budu natěšená a hlavně to chci vědět jestli se budu moct opalovat nebo ne. I když se asi na to nebudu moct spoléhat, protože přeci jenom to bude ještě před MS. Chci si vzít testík i do Bulharska a pokud nepřijde MS budu určitě testovat. A jestli mi dáte někdo na sebe mobil můžu vám napsat i sms :-)))

Středa, 22.06. 2005 - 13:22:06
Holky, tak sem nejspíš měla ovulaci 12DC. Dnes jsem 14DC. Ten 12DC proběhlo tuleníčko. 10DC ani 11Dc to nevyšlo. Tak snad sme se trefili. Držte holky palce :-)

Úterý, 28.06. 2005 - 11:36:58
Jak víte výsledek snažení bych měla vědět příští týden zrovna, když budu v Bulharsku, kde se mnou přítel nebude. A přítel to moc dobře ví, že MS mám-nemám dostat tam. Takže utajení až do doby příjezdu by se asi nepovedlo. Takže pokud to teď vyjde, říkala sem si, že bych mobilem vyfotila pozitivní testík a poslala mu ho MMS-kou.
Kdyby to teď nevyšlo a vyšlo by to, kdybych byla zrovna doma. Tak si myslím, že to dopadne tak, že to nevydržím a hned po ranním testování to poběžím miláčkovi říct do postele :-)
Holky dneska se mi zdál zvláštní sen. Vypadal dost živě. Normálně se mi zdálo, že sem ráno vstala a šla jsem si udělat na záchod testík. A že se tam okamžitě objevila druhá čárka, ale nebyla jen tak ledajaké. Byla super viditelná, a hrozně tlustááá!!! :-)))))))))
Kéž by se ten sen stal skutečností :-)

Čtvrtek, 30.06. 2005 - 13:30:38
Ale shodou okolností sem si před chvíli přečetla nový deníček od nových snažilek a jak tam Berun píše o tom jak je teď citlivá a brečí u telenovel. Tak mě se včera večer stalo, že sem u nějaké kraviny o zvířatech málem dojetím brečela. Pak když dávali Chicago Hope, tak tam sem úplně brečela :-) A dneska ráno mě dojala zpráva z radia.. už teda nevím ani o čem byla. No to je nějaké dobré znamení :-) I když mi moc do smíchu prostě není.
Jinak co se týká příznaků, tak mě pobolívají prsa a občas v podbříšku, ale to mívám vždycky před MS. Takže mě to už nijak neznepokojuje.

Pátek, 01.07. 2005 - 09:04:31
Ahoj holky. Tak zdravím poslední den před dovčou.
Dneska si chci místo oběda skočit do lékárny koupit testíky :-) Píšu záměrně množné číslo, protože to nejspíš nevydržím a udělám si test už zítra ráno :-))) Druhý test si vezmu sebou na dovču.
Zítra ráno vám sem určitě písnu, jak ten předběžný test dopadl. Nečekám žádný zázrak, že by se snad už před očekávanou MS druhá čárka objevila. No ale co kdyby nááhodou :-))))

Sobota, 02.07. 2005 - 08:45:22
Holky: tak já sem se nakonec na testování dnes vykašlala. Koupila sem si test BEST-2 a píšou tam, že nejdřív se má testovat první den po vynechání MS, takže u mě by to opravdu bylo asi jen vyhození testu do koše :-) Takže sem se rozhodla počkat jestli ta mrcha přijde nebo ne. Tak doufám, že jí do toho Bulharska daleko uteču a tam mě nenajde :-))) Mám mobil na Pupulu a sem domluvená, že jí napíšu sms jak to semnou vypadá, takže se to určitě tady dovíte dřív než se vrátím.

Pondělí, 04.07. 2005 - 10:02:55
Ahoj holky.Hlasim se z bulharska. Dneska rano sem si udelala testik. MS zatim neprisla. Na testu par minut po limitu objevila slaboulinka druha!!! Ale opravdu slaba. Tak nevim. Radsi se jeste neraduju ani sem to nikomu nerekla. Druhy test si budu delat ve stredu nebo ctvrtek.Jeste uvidim.Dam urco vedet. Mejte se krasne a drzte palce at je tam ve stredu ta druha carka poradna.

Čtvrtek, 07.07. 2005 - 11:18:22
Holky, jen v rychlosti,psala mi Květule,že druhá čárka je pořád slabá.V pondělí bude dělat další těhu testík,ale i tak si myslím,že je.MS nikde a příznaky nemá taky žádné.
Ptá se jestli je tady další těhulka??? Pokud jsem to neprošvihla,tak myslím,že ne.
Budu jí od vás všech pozdravovat,jo??:)Pu­pula

Neděle, 10.07. 2005 - 13:49:16
Ahoj holky. Tak uz sem doma. Prijela sem rano a hned sme se stavili do lekarny pro testik. HOLKY ja sem tehule!!!! Druha carka tam je a uz poradna :-)
Sem uplne mimo. POrad tomu nemuzu uverit. Zitra poslu fotecku carek. Je to uzasny.
Tak a ted si jdu precist vsechny komentare. Teda az se trochu sklidnim a prestanou se mi trast ruce :-)

Neděle, 10.07. 2005 - 14:13:45
Aktuální seznámek SKORO-SNAŽILEK
TĚHULKY
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/
(Ca­librum BabyPlan) - PRVNÍ TĚHULKA!!! GRATULUJEME :-))))

Pondělí, 11.07. 2005 - 09:08:06
Ale asi po 3 hodinách sem už to nevydržela a řekla sem přítele, že zajdem do nonstop lekárny pro testík.
Přišli sme dom a já šla hned na to :-) Ta druhá se tam objevila hrozně rychle. A my na to koukali s přítelem jako na zjevení. Pak sem jen říkala. Ježiši já sem fakt těhotná !! Přítel si jen sedl a koukal :-) Já sem se začala hrozně klepat a začala sem nervózně chodit po bytě… úplně mimo :-)))
V tom Bulharsku, když sem si udělala ty testy, nějak sem tomu moc nevěřila. Prostě sem si myslela, že až budu těhotná tak to zaručeně poznám, když ne podle příznaků tak aspoň tak nějak pocitově. Ale já se jako těhotná vůbec necítila.
A tak holky, ono to asi opravdu vyšlo. Všem vám moooooc děkuji za gratulace.
A všem snažilkám posílám oooobr těhu bacila!!! :-)
Před chvíli sem se objednala na gyndu a jdu tam ve čtrvtek. Tak doufám, že mi tam to těhu potvrdí. Asi to zatím půjde jen z krve, protože podle výpočtu na rodine.cz sem teprve v 4tt a to asi na UTZ nic ještě vidět nejde.
Holky je to opravdu zvláštní pocit. A hlavně pocit štěstí se střídá se strachem. Se strachem, že co když to bude mimoděložní, co když potratím, co když bude nemocné..a pod. Vím že na tohle se myslet nemá, ale prostě to nějak nejde. Možná budu klidnější po čtvrteční kontrole u Dr.
Jinak v práci sem to nevydržela a řekla to zatím jen kolegovi. Šefovi to řeknu až mi to Dr. potvrdí.
Dala sem do galerky včerejší testík.

Pondělí, 11.07. 2005 - 09:12:59
Už sme včera s přítelem vymysleli i pracovní název pro mimi. Jelikož by se měl narodit v březnu ve znamení ryb. Tak mu říkáme kapřík :-))))

Pondělí, 11.07. 2005 - 09:21:50
A ještě k příznakům.Jak sem psala , že příznaky žádné nemám tak opravdu nebyli. Teda poslední 3 dny mám pořád hrozně nafouklé břicho a hrozný větry :-)) Ale to sem přikládala tomu, že sme si denně kupovali na pláži vařenou kukuřici :-)
Taky mě občas píchne v podbříšku, občas napravo občas nalevo. To je asi všechno. :-)

Pondělí, 11.07. 2005 - 13:48:30
Neffy: nervózní sem. Je to divný. Ale ještě než sem byla těhu, tak mě nenapadlo, že bych z toho měla strach. No a jakmile je to tady… je to skutečnost. Pocit, že se úplně všechno změní… ale to jsou jen chvilkové stavy. Spíše sem hrozně šťastná a už se nemůžu dočkat až uvidím aspoň nějakou malinkatou tečičku na UTZ :-)

Úterý, 12.07. 2005 - 12:13:45
Irucho: nad jménama přemýšlím už asi rok :-)) Pro kluka to byl původně ADAM, pro holku Klárka, Tereza, Barunka. Postupem času, ale už mi Adam nepřijde tak moc hezký a začal se mi líbit Matěj. No tak uvidím, jaký to bude úplně nakonci :-)

Úterý, 12.07. 2005 - 12:30:00
Termín sem měla spočítaný už před tím než sem vůbec věděla, že sem těhotná :-)))
NA rodine.cz mi to spočítalo na 16.3. Ve čtvrtek jdu poprvé k Dr. tak uvidím co mi řekne.

Úterý, 12.07. 2005 - 17:12:25
Eviku: vyšlo nám to na druhý pokus. Pokud teda nepočítám snažení před půl rokem.
Včera sme se taky bavili o jménech. A jak sem psala, že od Adámka sem trošku ustoupila, tak nakonec je Adámek jediné jméno na kterém sme se shodli. TAkže to bude na 99% Adam. A holka bude asi Klára, ale to ještě tak ujasněný nemáme, prostě sme se zaměřili na toho kluka :-)))

Čtvrtek, 14.07. 2005 - 09:32:51
Jinak holky. Za chvíli jdu poprvé k Dr. :-) Už sem hrozně natěšená a trochu nervozní. Ale pořád si říkám, že kapřík se má určitě dobře a je zdravý :-)

Čtvrtek, 14.07. 2005 - 13:05:00
Tak sem zpět. Uff tam je hic pic :-) Tak nějak to začínám špatně snášet a v buse se mi udělalo trošku nevolno. Busem sem po hodně dlouhé době a je to fakt za trest v tomhle počasí.. a ten smrádek. No zlaté metro :-)
No tak vás nebudu dál napínat. Kapřík je taaaam! :-)
Viděla sem ho na UTZ, teda viděla v uvozovkách. Samozřejmě ještě nic vidět nešlo. Ale Dr. mě ujistil, že tam je a vyloučil mimoděložní. Řekl mi že to zatím vypadá, že sem na začátku 5tt. A že laktační váček měří 9mm , no ale teď nevím co je ten laktační váček.. jestli už je to ten plod nebo je to teprve ta dutinka kde se začíná plod tvořit. No na to sem se zapomněla zeptat, byla sem dost mimo :-)))))
Pak mi Dr. řekl, že sem teda v pořádku. Že se můžu radovat , ale zatím jen potichu. Říkal, že mi musí říct, že v dnešní době se vyskytuje hodně zamlklých těhotenství v tomhle začátku a že nekritičtější to bývá do 8tt, pak už je prej riziko o hodně menší.
Pak mi řekl, jak se mám v těhu chovat co jíst apod. Ale to já už díky emiminu vím :-) Ale to sem mu neříkala :-))
No a pak si mě objednal na 10.8. to bych už mohla být v 8tt, kdy by mělo jít slyšet srdce a prej jestli bude všechno OK tak dostanu těhu průkazku :-)

Pátek, 15.07. 2005 - 09:43:44
Ještě sem chtěla přidat svůj podpísek :-))
Kvetule+kapřík 5tt+1

Atd. atd.:-)) a výsledek?
**Květulkooooo, zvládni to!!! Ať už to máte brzo za sebou a máš to nejkrásnější miminko na světe ve své náruči.

Jsme myšlenkama s Tebou! čuněčky z Květníčku**

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.03.06 13:21

První cha chá

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 13.03.06 13:23

druhá :)

 
Pitrysek
Kecalka 229 příspěvků 13.03.06 13:34

Třetí :-)

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.03.06 13:35

Sunn: moc krásně jsi to napsala mám z toho úplně husinu je to krásný když se to takhle napíše za sebou jak těhu probíhalo. Je to fakt krásný, je vidět že jste všechny moc fajn a že držíte spolu (i já se už mezi VÁS počítám)! Tak holky snažilky do toho ať to máme taky tak zaznamenaný!!

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.03.06 13:36

třetí

přeji Květulce, aby vše probíhalo v pořádku tak jak má. Držím pěsti

Míšenka+Bobánek

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.03.06 13:36

hmmm tak třetí ne ale aspoň na začátku
Míšenka

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.03.06 13:37

Lucici: manžílek opravdu chodil na basket když byl na základce! No a ještě sem ti chtěla napsat že ti to těhu moc sluší!

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.03.06 13:39

Sunn, to byl krásnej nápad!!! Už zase řvu jak želva :-)
Květulko, myslím na vás!!!

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 13.03.06 13:41

Holky, aby to nebylo všechno ještě jinak.:-( Přišla zpráva od Karinn:-( Chce se mi bulet.

KARINN:
Ahoj Cunecky.Dnes me arem prevezli do Hradce. Zhorsil se mi nalez. Jsem na 3cm otevrena a cipek pry nemam uz zadny.Jsem z toho spatna. Bolesti zadne. Dnes jsem 28+5.Doufam,ze si to prcek rozmysli a jeste chvili vydrzi. Myslim na Kvetulku. Mejte se fajn a prosim drzte mi pesticky.Karin

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 13.03.06 13:43

Holky, poraďte co to znamená??? Co by se stalo,kdyby porodila??? Zvládnou to,že jo??!!!!

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 13.03.06 13:44

to je Karin sedmý měsíc? Děti se rodí i v sedmém měsíci v pořádku ne???

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 13.03.06 13:46

**TĚHULKY**** (18) //
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TS5,05­(C.BabyPlan) + ADÁMEK.......­.....TP 16.3. .........rodí­íííííííííí
Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TS7,05(Gra­vital,Utroges­t. + BOMBARDONEK(přek­vapení).TP 5.4.
Martik82 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TS6,05­(k.list,C.Baby­Plan) + MICHALKA.....­.............­..TP 7.4.
danka - /76/beran/SR/vd/TS­7,04(C.Mami) + MIMI (překvapení).­.............­.............­.......TP 14.4.
Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TS7,05 (k.list,Gravi­tal,Utrogestan) + MIMI (holčička)..TP 15.4.
Meggie - /77/beran/Olomoucký kraj/vd/TS6,0­5(C.BabyPlan,k­.list) + RADOVÁNEK....­......TP 16.4. ----- nad 34tt výše-----
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TS8,05 (C.BabyPlan) + ADÁMEK.......­.............­.............­......TP 6.5.
Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/ (C.Mami) TS7,05 + ŠMUDLÍNEK (překvapení).­............TP 31.5.
Petulka74 - /74/kozoroh/Klad­no/vd/dcera Kačenka 3,5r./(Femibion) TS 2004 + MIMI.....TP 9.6.
metyska - /81/vodnář/Pra­ha/vd/(k.list,E) TS 2005 + M2 (překvapení).­.............­.............TP 28.6.
midnight - /79/štír/Jihla­va/vd/TS7,05 (vit.Swiss) + PRCEK (překvapení).­.............­..........TP 19.7.
aeg - /80/blíženec/Mos­t/vd/(Clostil­begyt) TS12,04 + MIMI (překvapení).­...........TT 1.3…TP 13.8.
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/(C­.BPlan,Sarapis) TS5,05 + CIPÍSEK(překva­pení)…TT 8.3…TP 22.8.
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ (kys.list) TS7,05 + ČUDLÍČEK (překvapení).­.............­..TT 10.3…TP 22.8.
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (k.list.) TS 12,05 + HNILUŠE (překvapení).­.......... TT 7.3..TP 21.-25.8.
Amelie - /77/lev/Praha/vd/TS 9,05 + MIMI (překvapení).­.............­.............­.............­......TP 12.9.
misenka - /80/Mlada Boleslav/sv/(vit­.Swiss,Duphas­ton)TS 7,05 + BOBÁNEK.......TT 3.4…TP 13.9.
Mili75 - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (k.list.) TS 1,06 + MIMI.........proh­l.28.3.......­.............­..TP 5.11.

**SNAŽILKY*** (11)
Radka_ - /75/beran/Praha/vd/ TS 12,04
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (Mamavit) TS 7,05 .............­......neoč.MS 18.-23.3.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/(C­.BabyPlan) TS 7,05 .............­.........neoč­.MS 25.3… 14.3. Pronatal
Semeda - /78/kozoroh/Pra­ha/vd/Filip 2r./(Clomhexal50,Preg­nyl) TS7,05 ..posl.MS 21.2.
Nico - /79/panna/Pra­ha/vd/(C.Baby­Plan,k.list.) TS 11,05 .............­.......... //
Liborinka /83/býk/Vysoči­na/vd/TS 11,05 (k.list.) .............­.............­........posl.MS 23.2.
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/TS 12,05 (Utrogestan)
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (k.list.,hořčík) TS 7,05
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ Německo/ TS 2,06
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/(k.lis­t.) TS 2/3,06.......­.............­..........pos­l.MS 21.2.
berunka1 - /75/lev/ZL/sv­/(C.BabyPlan) TS 3,06.........­.............­............pos­l.MS 24.2.

SKORO-SNAŽILKY (8)
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/ (C.BabyPlan)
sunn - /79/vodnář/ČB/vd/
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/
Neffy - /75/beran/Praha/sv/
coobie - /78/rak/Praha/vd/
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha/sv/HA/ TS 2006
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/ TS 2007

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 13.03.06 13:46

Sunn, myslím, že tohle bude pro Květulku ten nejkrásnější dárek, mám z toho husinu!

To muselo dát šílený práce.

Květulko, jsme tam teď všechny s tebou, tak pak dej telepatický povel a budeme tlačit společně!

Karin, moc moc myslím i na tebe, věřím, že miminko se bude držet zuby nehty! Drž se čuněčko!

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 13.03.06 13:47

tak to je dobře, že je v sedmým
já si to neumím spočítat
Zvládnou to určitě. Ale miminko by mohlo ještě v domečku počkat.

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 13.03.06 13:48

Ahojky, jen nakukuji a taky držím palce Květulce z Květníčku, už kvůli jménu by měla porodit prvního Květníčka!!!
Ale držim palečky i ostatním těhulkám, hlavně dvěma…:-))) Ale ty maj ještě dost času..Taky jsem to obrečela a to vás neznám:-)
Mějte se krásně a at se vám to tu hezky rozrůstá do zdraví a do krásy!!!

Kačula+Verča+Mim­čula z deníčku P.S.T.M.

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 13.03.06 13:48

Miminka mají šanci na přežití už od 26tt, Karin je ve 29tt, takže by miminko sice bylo malinkaté a piplané v inkubátoru, ale zvládno by to. 80% miminek narozených ve 28tt přežije bez následků. Takže jí všechny držme pěsti, ať to ještě alespoň chvíli vydrží, ideálně do 32tt, to už by bylo naprosto OK.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 13.03.06 13:49

Irucho a ostatní - chvála za výcuc Květulky komentářů patří JAHŮDCE. Ta mi to poslala.
 sunn

Držím moc pěstičky Karinn a Květulce

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 13.03.06 13:52

Jahůdko, jsi jednička!!!

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.03.06 13:53

Čágo Kačí!!!!!
Ráda tě tu vidím, doufám, že už je dnes lépe a nevolnosti se ti vyhýbají :-) Pozdravuj Verunku i mimíska (mimísky) do pupíčku :-)

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 13.03.06 13:53

Dekuji ti za pochvalu,ja mam pocit,ze ted ke konci vypadam fakt strasne.Zrovna denska koukam na otekly ruce,nohy a krk.Uz je to fakt dlouhy a navic jsem o vikendu objevila 2 strie na zadku:(((

Lucici

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 13.03.06 13:56

Karinn- moc na tebe myslim,snad to bude vsechno v poradku.Tady na emiminu existuje nekolik maminek kterym se deti narodily ve 25tt a jsou zdrave.Ja si myslim,ze uz by snad melo velikou sanci na preziti bez nasledku,akorat by muselo byt nejakou dobu v nemocnici.

Je mi z toho smutno,ale snad to zvladnou,moc jim drzim palce.

Lucici

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 13.03.06 13:57

Sunn, Jahudko, krásne ste to napísali až sa mi robí husia koža… Kvetul to by si si mala odložiť :o)) Ako ten čas letí… Pred chvíľkou si nám hovorila že máš // a dnes budeš mať Adámka na rukách … to je krása.. Želám všetko najlepšie, tebe aj malému princovi :o)))

Karinka, veľmi na teba myslíme a držíme všetky všetky palce aby sa malé nepýtalo na svet.. Ale keby áno ver že celý vesmír sa spojí aby ti pomohol a aj také malé detičky vedia vypiplať na veľké princezné… Drž sa nám..

 
Jaru
Kecalka 397 příspěvků 13.03.06 13:57

Sunn + Jahůdka holky moooc krásný deníček. Určitě je dobré si připomenout, jak to všechno začalo :-)

Karinn - moc držím palečky, aby bylo vše OK. Žádné předbíhání - tenhle deníček přece říká, že první miminko je od Květulky. Myslím, že mimi už není tak malinké, aby si s tím doktoři neporadili :-)

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.03.06 13:58

Jahůdko, to jsi měla teda super nápad!!! Jsi šikula :-)

Sunn, věřím, že to Karinn i miminko zvládne. Myslím, že je to jak psala Irucha, držíme s Čudlíkem všech osm palečků, ať je to v pořádku. Miminko by dorostlo v inkubátoru, na to už je dost velký… ten nález teda nevypadá, že by chtělo zůstat v bříšku…

 
aeg
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 13.03.06 14:10

Ahoj holky,

prolítla jsem komentáře, nemám moc času dneska.

Květulce držím palce, aˇt má co nejdříve Adámka u sebe.

Karinn - držím ti palce. Moc na tebe myslím.

Máme v rodině chlapečka narozeného v 25. týdnu, je zdravý, zatím. Nikdo neřekne následky, až tak v roce. Ale není o co stát.

aeg

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.03.06 14:28

Sunn, nerada rejpu, ale co má znamenat ten tvůj ticker? Chceš tím něco naznačit? Že jako hodláš přeskakovat kolonky, nebo jak jako to myslíš ?!? :-))) Tys nám něco zatajila?

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 13.03.06 14:32

Ili! To fakt nééé, to dělá sám, že píše na konci cyklu testování. Sonyay to taky měla a nikdo si nevšiml…se mi líbí jak je krátký odkaz.
Tak já si ho předělám no:-)) Ty si taky všimneš všeho…bohužel nemám co testovat:-( bééé

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.03.06 14:34

sem věděla, že se chytíš :-)
nic nepředělávej :-) ale fakt už bych taky jednou ráda držela palečky při testování taky tobě :-)

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 13.03.06 14:39

Já vím Ili, jsi hodná čuněčka. Já už bych to taky chtěla… hrozně se to ve mě tluče. Ted jsme s manžou dohodli červen-červenec a mě to mrzí a chtěla bych dřív,ale přitom…
no prostě jsem zmatená jak lesní včela:-))
Třeba to nakonec bude dřív, teď fakt nevím.

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 13.03.06 14:54

Skvělý nápad, parádní deníček. Už jsem Květul informovala. :)) No, ale buď se jí vybil mobil a zapomněla si vzít s sebou dobíječku. :))) Nebo už se to nedá, rodit a SMSkovat. Takže jak bude něco nového - Květule se ozve - hodím to sem.

Teda ten deníček, jsem si říkala, jak by vypadalo moje shrnutí (dopracuju-li se někdy k němu :(( )…
5/05 nechce, 6/05 nechce, 7/05 nechce, 8/05 nic nového, ...... 3/06 furt ještě nechce, ......

 
jahudka3
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 13.03.06 14:57

Ha ha Neffy - asi jako u mě.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 13.03.06 15:08

Neffy 5/05 nechce, 8/05 nechce, 3/06 nechce, 5/06 //

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 13.03.06 15:12

Jahůdka - co dodat…

Radunka - už? Taky to zkouším přes narozeninový dárek, uvidíme… Teda chtěla jsem spíš napsat : neuvidíme…

Holky, práce se blíží ke konci. Chystám se na návštěvu své „trojité“ kamarádky, na konci března končí 7.měsíc, tak snad už všechno OK. Už se těšímmmm.

 
jahudka3
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 13.03.06 15:17

Auááááuuuuúuaaááá já už musím taky z práce. Holky zlatý, buďte tak hodný a napište mi některá smsku, až Květule porodí. Díky díky díky moc…
A holky - zítra si každá přineste do práce zákusek - a nezapomeňte - bude megaobrdiashow a pak Květuli napíšeme, co jsme všechno sežraly a kolik jsme dohromady přibraly!!!
Jahudka

 
berunka_1
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 13.03.06 15:18

Ahoj berušky,

vítám vás v novém týdn.

Sunn - ty jsi prostě šikulka. Tak rychle nový deníček a tak krásný. Při jeho čtení mi hrkly slzičky do očí. Je to nádherný příběh o jednom velkém štěstí…moc děkuji :-)

Holky u mě nic nového. Pořád se topím v dokladech, ale momentálně strašně moc myslím na naši Květulku a držím jí všechny palečky, ať to mají s Adámkem co nejdřív za sebou a jsou zdraví.

Berunka

 
Jaru
Kecalka 397 příspěvků 13.03.06 15:21

Tak já také balím. Dneska nebudu mít klidné spaní. Jsem moc zvědavá na Květulku, dky se konečně Adámek vyklube. A velkou starost budu mít o Karin s jejím miminečkem. Snad v tom Hradci udělají zázrak a dopřejí jim ještě pár dní 2v1. A kdyby ne, tak určitě si budou se vším vědět rady a vše bude fajn :-)

 
aeg
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 13.03.06 15:23

Holky, tak jsem se teď dozvěděla, že moje kolegyně potratila. Teď mi poraďte, jak se mám chovat, ona potretila a mě se kulí bříško. Vím, že se to nedá takhle brát, ale sedíme v jedný kanceláři :-(

aeg

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.03.06 15:24

Karinn: moc na tebe myslím aby vše dobře dopadlo, ty jsi statečná holka a všechno určitě dobře dopadne!!!
Jahudko: já už jsem začala s tou diashow už dneska v sobotu jsem pekla ovesné sušenky tak jsem po obídku do sebe s kafíčkem hned stlačila!
No sunn s Neffy už aby jste se přesunuli!!!

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.03.06 15:26

Aeg: v kolikátém týdnu byla, je to kurva ten život viď promiň za ty slova zacpi miminku uši!

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.03.06 15:27

Neffy to jako čeká dvojčata?? Já jsem docela dneska zabržděná, celý den otravuju Metysku s problémem že mi nejde nainstalovat ICQ!

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 13.03.06 15:32

Ano, čeká dvojčata, dvojvaječná, kluka a holku.

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 13.03.06 15:33

přirozenou cestou

 
jahudka3
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 13.03.06 15:34

Aeg - tak takhle to mají moje dvě kamarádky. Dělají společně v kanceláři a byli od sebe asi měsíc a půl. A ta jedna potratila asi v 9 týdnu. Nezbývá, než jí dodat hodně síly do dalšího snažení. Za pár měsíců to určitě zkusí znovu a možná, než se ti narodí miminko, budou oni čekat další. Je to smutné, ale nemůžeš si tím nechat zkazit vlastní těhotenství. Neciť se nijak provinile.
Už fakt běžím. Pa.
Jahudka

 
aeg
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 13.03.06 15:37

Jahudko, Liliborinko - byla něco kolem 6-7 týdne, myslím. Nemám výčitky, ale o ničem jinym nemluvím a dovedu si představit, jak jí bude a to mě mrzí. Takže příští týden asi mluvit vůbec nebudu :-( Kurva život fakt......

aeg

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 13.03.06 15:38

Tak Květulka už není na příjmu? Tý bláho… my si tady každá tak jako sedíme, někdo pracuje, někdo lenoší, a Květule rodí…

Neffy, kdybys byla vzhůru, až Květulka napíše, hodíš to sem?

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 13.03.06 15:40

Aeg: je to drsný chudinka no jo život ale jde dál i když si to neumím představit jaké to musí být strašné! Opatrujte se!

 
aeg
Zasloužilá kecalka 784 příspěvků 13.03.06 15:44

Liliborinko, právě, já si pamatuju na sebe. TAky jsem měla furt obavy, nejde na to nemyslet, přešlo mě to až po Vánocích, vlastně 2.1. kdy jsem dostala knížku. pak jsem si řekla, děj se vůle boží a byla jsem v klidu. I teď, vlastně pár týdnů a narodil se synovec ve 25. týdnu, bylo to špatný, ale teď si nepřipouštím, že by se to mohlo stát i mě.

aeg 18+1 tt. (skoro půlka, to snad není pravda)

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 13.03.06 15:44

Aeg, vím, že je to fakt hnusný, ale lepší teď, než kdykoli později…

Neffy, to je krásný, dvojčátka… jdeš pro inspiraci, že jo ?!? :-)))

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 13.03.06 15:49

Ili - jasně, inspirace - dvojčata. Ale zbytek už ne. Ona si je musí vyležet, to je ta, co už pět měsíců leží a od vánoc je zašitá - jako Karinn a bere léky na udržení.

 
Martik82
Kecalka 440 příspěvků 13.03.06 15:57

Čuněčky mooojéé,
jsem doma.Martin mě před chvílí přivezl domů. Vůbec jsem to nečekala,ale měla jsem křivku dobrou a protože jsem „trochu“ protekční, tak jsem jen tak jako navrhla, že ležet můžu doma,když beru už jenom ty tabletky…myslela jsem, že jsem se přeslechla:-)) Sice jdu zítra zase na křivku a ještě bude doktor Myšku vážit na ultrazvuku,ale to je mě jedno, hlavně, že jsem doma, i když pořád v leže!!!

A děkuji Sonyačce mojí:-)), že mě napsala o Květulce.To je supéér a nádherný deníček.Měla jsem slzavé údolíčko:-))…Tak moooc síly Květulko.

Radost mě,ale přešla u Karinnky:-( Je mě z toho do pláče! Ale vím, že v Hradci udělají všechno možný- i nemožný,aby mimíska zachránili a hlavně ještě v bříšku udrželi. Dělá tam moje spolužačka ze zdrávky tak věřím, že se o ni dobře postarají.

Ten život je fakt někdy pořádná kurva holky!!!

Martik+ Myšička 36+3tt

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »