Kvetníček 52. díl - PRVÁ PRINCEZNÁ V DENNÍČKU

Snažení

Je piatok večer,skoro noc, úžasná noc. Čo myslíte kto nám nespinká??? :o)) Ja to viem. Je to Martinka, tá nám určite nespinká ...:o)) Ale teší sa, z malej princeznej, z myšičky, ktorá vykukla, a zažmurkala, v túto úžasnú noc o 20:30

Druhá správa týždňa… Martinka RODIIIII :o))) nám prišla smskou dnes poobede, keď už väčšina kvetničiek skoro víkendovala… Priznám pravdu keby som odišla z práce skôr tak si tú správu od Liborinky ani neprečítam.. Ale ja som vedela prečo tam trčím v piatok večer tak dlho… :o)) Doma som bola za 15 minút… Zatiaľ nám Martinka naplnila jeden malý oceán, kvetničky sa zmobilizovali a smsky lietali vzduchom.. To bol frkot… Nečakali sme že sa Miška narodí skôr ako pred polnocou…

A Ejha o 21:24 zablikal telefón, mne dokonca 2× … Malá bola už na svete!! Marti máš môj obdiv, zvládnuť to za štyri hodiny.. To je paráda.

Máme za sebou nádherný pracovný týždeň požehnaný párikom kvetníčkových bábätiek… prvého kvetníčkového párika… :o))
Martiii skvele ste to s Kvetulkou zvládli… Máme ohromnú radosť.

MILÁ MARTINKO, PŘEJEME TOBĚ I TVÉMU NÁDHERNÉMU MIMINKU HODNĚ ZDRAVÍ A SPOUSTU ŠTĚSTÍČKA DO BUDOUCNA.
KVĚTNIČKY

Cariso dík za podklady :

A TAKHLE TO ZAČALO:

Re: Skoro- snažilky: Horoskop a naše budoucí miminka (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Úterý, 14.06. 2005 - 15:00:14
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Ahojda,jsem tady nová a když jsem si četla všechny ty deníčky…chtěla bych se přidat k Vám.Na podzim už budu snažilka 100% ,ale teď jsem zatím "skoro snažilka!Mohli by jste mě přidat do Vašeho seznámku??? Jmenuji se Martina,ročník jsem 1982,vdaná,zna­mení:váha,Hra­dec Králové,a beru Calibrum Baby plan a kys.listovou!Dě­kuji!!!
Já sama na znamení tak trochu věřím,ale abych pravdu řekla je mě úplně jedno co můj drobeček bude!!!Žádný znamení není divný,každý má něco do sebe!!!Asi to souvisí i s výchovou co se u koho projeví…nevím je to můj názor!Já jsem váha a pes dohromady!!!A mys­lím,že jsem taková jako se o tom znamení povídá:-))Jednou dole a pak nahoře..prostě váha:-))Tenhle deníček si musím vytisknout..bude se hodit:-))
Tak se měj te…Marťa

Od: sunn - Středa, 15.06. 2005 - 20:43:48

Martina22 - /82/váhy/Hradec Králové/vd/* - bere kys.list, Calibrum BabyPlan

Re: Skoro snažilky - Diel 8. - Dovolenka (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Pondělí, 20.06. 2005 - 15:16:46
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Ahojda holky,
mooc hezký deníček!!!Já léto miluju,vždycky se dobře opálím a nespálím,jsem docela tmavovlasá(obarvená na blond) ale můj manža,je blonďák,takže ho musím pořád mazat a stejně je rudej rak oheň!Minulí léto jsme byli na svatební cestě v Chorvatsku,letos pojedeme asi jedině do pr..(omlovám se),ale co bych víc chtěla?Koupili jsme byt,takže vrážíme naškudlené penízky do vybavování…a to jsem mooc ráda!Takže až příští rok,buďto už s mimískem,nebo jako těhulka a nebo ještě pořád snažilka!!!Snad to výjde!Doufám,že ta „mrcha červená“ nepříjde!!!
Krásný den!!!Martina

Re: Skoro snažilky - Diel 8. - Dovolenka (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Pondělí, 20.06. 2005 - 16:18:08
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Sunn..tak už se můžeš podívat,snad jsem to zvládla!A děkuju,že tady můžu být u Vás!!!Je hezké se někomu svěřit,i když na to máme své drahé polovičky,ale stejně.....

Od: Martina22 - Pondělí, 20.06. 2005 - 16:40:07
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) Jééé Ili děkuji,ještě,aby se „mršce“ do mýho bříška chtělo:-))Chtěli jsme začít až na vánoce,ale manža prohlásil,že ani na vánoce z nás milionáři nebudou a hypotéka bude ještě 20-let,tak je to jedno kdy začneme s „výrobou“ našeho mrňouska!!Takže posledních 7 dní neděláme nic jinýho než,že jsme zalezlí v pelíšku-prostě blázni!A jak jsem počítala,tak jsme se trefili zrovna do ovulace,tak jsem zvědavá!!!Ale to je jen moje naivita,že by to mohlo vyjít,i když bych chtěla:-)) jééé já už se těším domů,ještě hodinku!!A zítra zase..auau mě se nechce

Re: Skoro snažilky - Diel 8. - Dovolenka (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Pondělí, 20.06. 2005 - 17:17:57
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Ili-takovou práci bych brala.Jenže já zdravotní sestřička,nejde abych byla pořád na netu:-(((jsem tu jenom o noční a pak o denní,když všichni(lékaři,vrchní a staniční) zmizej domů!Děláme na 12-ctky.Tak mám někdy i 5ti denní volno,což je občas pohoda!Teda občas-kecám vždycky to je pohoda:-))Jo,taky se těším na mateřskou,už aby to bylo.Všechny holky,když jsem nastoupila do práce (teda ty mému věku) otěhotněly a teď nás tady je pár co máme takovou tu svoji partičku.Ale to už neni ono.Přebývají tu ty,co mají do důchodu krok a myslej si,že oni jsou ty „in“ a nejchytřejší.Jenže zdravotní péče už pokročila a oni mají pořád ty názory z doby kamenný.Síla!Takže si vždycky řekneme „Usmívej se a mlč“ a je to lepší,než se s nima hádat.Horší to je,když to pak odnášej lidi,z toho je mě vždycky špatně.Nejde si tady pro:,–(it svůj názor…jejich je nejlepší.Ale to by bylo nadlouho.Rozhodně práce v ženským kolektivu,je někdy na nervy..a pak si jednu nedej:-))

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Úterý, 21.06. 2005 - 07:38:10
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Krásný deníček,fakt bezva,hned jsem si to vytiskla…to se bude hodit vždycky!!!POZOR,už jsem úplná snažilka a doufám,že ta „červená bestie“ za pár dní nepříjde!Tak já jdu pracovat:-((

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Úterý, 21.06. 2005 - 09:34:06
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) Čauky..tak jsem se zase na chvíli urvala.Ty lidi jsou dneska,ale příjemný jak trn v pr..a to se tak snažim na ně pořád usmívat..ach jo!!!Jo jsem sestřička!
Lucici : to je fain,že má takový přehled.Ten můj by to asi nespočítal:-))hlavně,že to je skoro každý den:-))
Mirabelka: Chtěli jsem počkat tak do Vánoc a pak se snažit,ale manžoj se zdál sen a tam viděl naší holčičku( chci kluka) a prý si je 100procentně jistěj,že to byla ona,tak mě před 14 dny říkal,že začneme hned,že z nác o Vánocích milionáři stejně nebudou a hypotéka bude pořád…a bylo rozhodnuto.Ty dny se zrovna trefili do mým plodných,tak třeba…nechci na to myslet,ale vám to nemusím psát,že to nejde!!!
Papula: Mě se ta uniforma hrozně líbila.Né,že bych byla zatížená na „fízli“,ale mě se v ní hrozně líbil!Takovej sexi:-)) Hodně lidí se mě na to ptá,ale každý má jiný vkus!!!
Hooolky,to vůbec neutíká.Naštěstí zítra mám volno a jdu až v pátek!!!Ale stejně a to je tak hezky!!!

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Úterý, 21.06. 2005 - 10:36:57
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Holky děkuju za podporu,ale tady je nás tolik,že první určitě nebudu a přeju to každé z nás,krtá po tom touží!!!
Květule: mám to dostat 30.6,ale doufám,že ta bestie zabloudí:-))

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Úterý, 21.06. 2005 - 12:17:27
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
My bychom tě poznali i bez podpisu:-))
Meggy já koukám,že ty tady máš v seznámku napsanou MS 16.6 dostala jsi ji??Nebo to jako,že jsi ji měla??Snad jsem to pochopila dobře!!!
Já chodím poctivě s manžílkem do fitka tak 2-3 krát týdně,jak nám vyjdou služby.Teď moc veliký váhy nezvedám-teda ne že bych předtím zvedala,ale teď jenom tak pro dobrý pocit po těle!Co kdybych tam už měla klubíčko zahnízděný:-)):-)) No a snažím se od 16.00 hod nejíst,třeba jenom ovoce,ale když mám noční tak to nejde dodržovat!Na Nový rok jsem vážila 58kg a teď mám 50kg a to jenom tím jídlem!A to jím normálně jenom mám určitej režim.První týden to bylo hrozný,ale kdyby Marťa(manža)nestál při mě,tak na to prdim!!!Nebyla jsem tlustá,ale 3 roky co pracuju jsem od maturity přibrala právě těch 8kg.Stejně si myslím,že to je z těch spoustu bonboniér co nám lidi nosej:-)) od teď je už nejím!..jenom pralinky-na těch silně ulítávám!!!

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Pátek, 24.06. 2005 - 10:57:39
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Meggy(tohle jméno miluju-jmenuje se tak naše psí miminko) já budu v sobotu samotinká-manža má službu a pak se pro mě staví a jdeme na akci od nich z práce…poprvé nebudu pít:-)) teda ne,že bych lemtala pořád,ale občas se může!!!A kdyby to snažení třeba dopadlo,tak ať je vše ok.Ale stejně si myslím,že to nedopadlo..nemám žádný příznaky…i když už pozoruju snad úplně všechno…asi jsem blázen:-)) no a v neděli budeme odpočívat,asi stejně jako vy:-))
Tak to doufám,že Vám to taky brzo dopadne ty dvě malinkaty //
Já bych chtěla dítě jenom jedno,je to asi sobecký,nechci,aby bylo rozmazlený,ale manža je taky jedináček a někdy jsem rozmazlenější něž on a to mám dva bráchy:-)) Jenže být z jednoho platu bude síla a to platíme hypotéku.A nechci pak u dvou dětí přemýšlet co jim můžu koupit a co ne!!!Je to těžký.Chci si to jedno pořádně užít a dát mu všechno:teda v mezích normy a jezdit na dovči atd.Pak chodit do práce něco ušetřit dýl třeba ještě jedno!Jako to má moje mamka.Já z bráchou jsem o rok a pul starší a když jsem dospívali tak se v mých 16-ti narodil Ondrášek a teď je mu 6.let.Pohoda,pěkně si to mamina užívala!
 Marťa

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Pátek, 24.06. 2005 - 12:25:45
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Meggy: taky bych chtěla 2,ale nevím jak to budeme zvládat finančně!V bytě máme taky 2 pokojíčky(4+1)ale zatím v jednom bude taková malá posilovnička a počítač a v tom druhým má pokojíček Meggynka,aby tam nelítala po vcelým bytě,když nejsem doma.Je ještě malá,tak aby něco nezničila!
Lucici: ty jsi snad byla na obědě u nás ve špitále,ne??Taky jsme měli rajskou s kolínkama!!!!!:-))

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Pátek, 24.06. 2005 - 12:59:12
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Květulu25: hlásit budu,neboj.Asi se mooc pozoruju,ale to asi všechny z nás,která touží po cipískoj:-)) Toho 30.jsem v práci,tak vám to napíšu,přes den,jestli se ta „červená mrcha“ objevila a nebo mám pak 1. noční!!Já bych tak chtělaaaa,ale to vám psát nemusím!!!

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Pátek, 24.06. 2005 - 13:31:53
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Já cíí takýýý čarodějeee:-)) auaauuu:-))
Na všechny bych Vás těhulkovský bacily naprskala,jen,kdyby se ten zázrak stal a já ho měla v bříšku!!Jen škoda,že půjdu na neschopenku a doma net nemáme-teda zatím.Nebudu se moct s váma dělit o svoje těhu pocity!!Ale bůhví kdy to příjde!!!
 M.

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Martina22 - Pátek, 24.06. 2005 - 15:13:10
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Sunn: no uvidím příští týden,teda až ještě ten příští..prostě 30.6!Ale nevím!Asi to nedopadne..nic mě nebolí!!A teď by mě vůbec nevadilo objímat záchod,hlavně aby se to mrně nějak ohlásilo!!!
 M.

A OD MEGGIE JSME SE DOZVĚDĚLY TU PŘEVRATNOU NOVINU:

Re: SKORO - SNAŽILKY 14. díl (Hodnocení: 1)
Od: Meggie - Středa, 27.07. 2005 - 10:06:29
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu) http://tickers.tickerfactory.com/…28d/preg.png /> Holky já se asi picnu!
Teď mi psala Martina, že si dělala test jen tak ze zvědaosti před MS! A byla tam tenká ale byla //!!!!!
Tak jí držte všechny pěstičky, pařátky a kopýtka co máte ať pěkně ztloustne…ta čárka..ne Marťa! :o)) i když ta asi taky že? :o))))))
No to je bomba co!?..zitra by měla dostat MS a chce ještě počkat až MS nedorazí tak den a pak znovu testovat a pak už tam budou snad ty // pěkně vypasený!!!!
Myslím že je to TUTOVKA!!!

Mám radost!!! Jen tak dál!!!

teta Meggie :o) jůů! chi chi :o))

Martinka sme zvedavé, čakáme na fotky a všetky nové správy…
Krásnu dobrú noc. Čunečky z denníčka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 18.03.06 09:50

Dobre ranicko!!!

Ze by se mi to povedlo a byla prvni??!!

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 18.03.06 09:56

Jeste jednou velka gratulace Martince.Uz se tesim na fotecky.

Pa Lucici

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 18.03.06 09:59

Gratuluji první princezně Květníčkové..­...Hodně zdravíčka a štěstíčka jí i mamince přeje Kačula od vedle:-))))

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 18.03.06 09:59

Moc pekne…tyhle denicky „jak to zacalo“ se mi fakt libi. Cloveku to vleva optimistus do zil :-)
Jinak vcera to byl tyden od vynechani MS, testla jsem (jsem proste trhla) a byly tam poradne tlustice, obe stejne krasne fialove :-)
Vubec nic mi uz neni, zadne bleee stavy, dloubani ani pichani, jen malilinko pnou prsa. Takze si uz troufnu prrrrssssknout na vas snazilky bacilika :-D
Myslim na nase dve maminky a taky na JAru a Semedu…aby to vsechno vyslo - Jaru, v ten ctvrtek :-) (doufam, ze si to pamatuju dobre a nebude trapas)

Tak preji kraaasnou sobotu!
Nico

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 18.03.06 10:01

Nico-tak to je super zprava.Huraaa mame dalsi tehulku.

Lucici

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 18.03.06 10:12

OD MARTIKA:
AHOJDA IRUCHO, MOC TOBĚ A HOLKÁM Z KVĚTNÍČKU Z CELÉHO SRDCE DĚKUJU ZA SUPER PODPORU A KRÁSNÝ GRATULACE. NEMÁM SÍLU ODEPSAT VŠEM JEDNOTLIVĚ, TAK SNAD SE NEBUDOU ZLOBIT, KAŽDOPÁDNĚ VŠEM STRAŠNĚ DĚKUJU. CELOU NOC JSEM NESPALA, PROSTĚ TO NEŠLO Z TOHO MNOŽSTVÍ DOJMŮ A EMOCÍ. RÁNO TROCHU SÁLA, ALE PROTOŽE JEŠTĚ NEMÁM MLÍČKO, TAK SE ROZČILOVALA, ŽE JÍ TO NEJDE. TEĎ KOJO PROSPALA. BOLÍ MĚ CELÁ PR…L, ALE DÁ SE TO VYDRŽET. POROD BYL FAKT RYCHLEJ, ZA 5 HOD JSEM MĚLA SKRÁMOVÁNO:) MĚLA JSEM PRÝ TY NEJHORŠÍ BOLESTI CO JSOU - KŘÍŽOVÝ, ALE ŠLO TO TAK RYCHLE A MARTIN BYL ÚŽASNEJ, I SESTŘIČKY A DOKTOR, ŽE BUDU MÍT NA POROD JEN HEZKÝ VZPOMÍNKY. VŠEM TĚHU BYCH TO PŘÁLA! FOTKA BY MĚLA BÝT NA INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH OPOČENSKÉ NEMOCNICE V GALERII MIMINEK. SNAD JI TAM UŽ DALI. VŠEM DĚKUJU! MARTIK.

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 18.03.06 10:17

Nico, gratuluju… i tak budeš čekat až do kontroly u doktora než tě sunn přesune v seznámku?

Jé, ta Martinka se má! Mít hezké vzpomínky na porod je můj sen… a ještě 5 hodin se vším všudy, to by se myslím dalo:)

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 18.03.06 10:18

Jeeee, dekujeme za zpravicku! Je to krasne…at uz se nam brzy ty nase mamusenky ozvou osobne :-) Jsem moc zvedava na prvni dojmy a zazitky s miminkem…

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 18.03.06 10:21

Iru, jeste to ten tyden vydrzim…chci to mit ofiko potvrzene a presunout se definitivne, vis :-)
Jinak si myslim, ze chudinka Kvetulka to vytrpela za nas za vsechny, takze se na porod muzete tesit :-) pujde to jako po masle a budou opravdu jenom ty pekne vzpominky!
A me honi chute…dneska varim gulasek…uz ted se mi sbihaji sliny, jen musi rozmrznout to proklete maso!

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 18.03.06 10:40

AHooj, no holky! Vy jste šikulky!:-) Nový deníček jen pro Martinku a malou princezničku:-) To je krásnýýý:-)

Martinko - ještě jednou gratuluji k narození Michaelky - Anny a přeji Vám, aby jste byly zdravé a rychle ve svém doma:-)

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 18.03.06 10:43

MÁME DRUHÉ MIMINKO V KVĚTNÍČKU:-)) Slááááávaáaa :-)))

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 18.03.06 10:44

**KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK :-)

MAMINKY** (2)
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TP 16.3. + ADÁMEK (4100g, 54cm, *13.3.2006 v 16:05)
Martik82 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TP 7.4. + MICHAELKA-ANNA (2770g, 49cm, *17.3.2006 v 20:35)

**TĚHULKY**** (16)
Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TS7,05(Gra­vital,Utroges­t. + BOMBARDONEK(přek­vapení)..TP 5.4.
danka - /76/beran/SR/vd/TS­7,04(C.Mami) + MIMI (překvapení).­.............­.............­......TP 14.4.
Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TS7,05 (k.list,Gravi­tal,Utrogestan) + MIMI (holčička)..TP 15.4.
Meggie - /77/beran/Olomoucký kraj/vd/TS6,0­5(C.BabyPlan,k­.list) + RADOVÁNEK....­......TP 16.4.
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TS8,05 (C.BabyPlan) + ADÁMEK.......­.............­.............­......TP 6.5. ----- nad 34tt výše-----
Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/ (C.Mami) TS7,05 + ŠMUDLÍNEK (překvapení).­............TP 31.5.
Petulka74 - /74/kozoroh/Klad­no/vd/dcera Kačenka 3,5r./(Femibion) TS 2004 + MIMI.....TP 9.6.
metyska - /81/vodnář/Pra­ha/vd/(k.list,E) TS 2005 + M2 (překvapení).­.............­.............TP 28.6.
midnight - /79/štír/Jihla­va/vd/TS7,05 (vit.Swiss) + PRCEK (překvapení).­.............­..........TP 19.7.
aeg - /80/blíženec/Lit­vínov/vd/(Clos­tilbegyt) TS12,04 + MIMI (překvapení).­.............­......TP 13.8.
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/(C­.BPlan,Sarapis) TS5,05 + CIPÍSEK(překva­pení)........­........TP 22.8.
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ (kys.list) TS7,05 + ČUDLÍČEK (překvapení).­.............­.............­..TP 22.8.
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (k.list.) TS 12,05 + HNILUŠE (překvapení).­.............­.........TP 21.-5.8.
Amelie - /77/lev/Praha/vd/TS 9,05 + MIMI (překvapení).­.............­.............­.............­......TP 12.9.
misenka - /80/Mlada Boleslav/sv/(vit­.Swiss,Duphas­ton)TS 7,05 + BOBÁNEK........TT 3.4..TP 13.9.
Mili75 - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (k.list.) TS 1,06 + MIMI.........proh­l.28.3.......­.............­.TP 5.11.

**SNAŽILKY*** (10)
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (Mamavit) TS 7,05 .............­.............­...neoč.MS 18.-23.3.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/(C­.BabyPlan) TS 7,05 .............­.............­......neoč.MS 25.3
Semeda - /78/kozoroh/Pra­ha/vd/Filip 2r./(Clomhexal,Preg­nyl) TS7,05 ..posl.MS 21.2.
Nico - /79/panna/Pra­ha/vd/(C.Baby­Plan,k.list.) TS 11,05 .............­....... //
Liborinka /83/býk/Vysoči­na/vd/TS 11,05 (k.list.) .............­.............­......posl.MS 23.2.
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/TS 12,05 (Utrogestan)
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (k.list.,hořčík) TS 7,05
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ Německo/ TS 2,06
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/(k.lis­t.) TS 2/3,06.......­.............­.........posl­.MS 21.2.
berunka1 - /75/lev/ZL/sv­/(C.BabyPlan) TS 3,06.........­.............­...........pos­l.MS 24.2.

SKORO-SNAŽILKY (9)
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/ (C.BabyPlan)
sunn - /79/vodnář/ČB/vd/
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/
Neffy - /75/beran/Praha/sv/
coobie - /78/rak/Praha/vd/
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha/sv/HA/
elda2 - /78/štír/Vysočina/
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/

 
Kasia
Kecalka 474 příspěvků 18.03.06 13:31

MARTI, ještě jednou blahopřejeme k narození Michaelky!!!! Hodně zdravíčka vám všem!!! Pořád doma poslouchám, jak je 17. březen dnem zrození těch nadlidí :-))), takže Michalka bude ta nej nej holčička na světé.

Holky, nevím, jestli sms psala Marti nebo někdo z vás, takže vůbec nevím, komu jsem odeslala blahopřejnou sms. Budu muset projít seznámek a podívat se, co to bylo za mobilní číslo.

Hned jak mi pípla sms, utíkala jsem k PC s tím, že určitě na chatu bude živo. Tak jsem se těšila a nám od devíti nešel internet. Vidíš Marti, Michalka hýbe světem. Jejím příchodem se vše zastavilo a v obdivu nad její krásou ztichlo!!!!

Papá K.

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 18.03.06 16:05

Ahoj holky.
Tak sme doma!!!

Nejdřív moc všem děkuju za to jak ste to vše semnou prožívalia za všechny gratulace.
A úplně nejvíc za skvělý deníček!!
Ještě sem ho pořádně nečetla, jen sem ho prolítla… ale hned jak bude čas si ho určitě celý pročtu a auž teď vím že mě hoodně dojme :-)

Sem doma dvě hoďky a Adamek zatím spí.. takže se rozkoukávám. Sem hrozěn ráda, že už mě pustili… bylo to tam už hodně náročné. No uvidím co bude doma :)))

Adámek je skvělý je to můj miláček a je nádherný a krásně miminkovsky voní a je prostě můj. A to že porod byl hodně náročný sem už zapomněla :)

MOC MOC MOC GRATULUJI MARTINCE k princezně a přeju hodně zdravíčka!!

Příští týden se budeme učit doma nějaký režim , bude semnou doma Ota.. takže envím jak se budu ozývat.. ale určitě mi dejte vedět až bude zase další těhulka.

Hodím ještě do galerky fotku jak sme jeli domů.

Zatím ahoj a všechny zdravím.

Květule + Adámek 6 dnů

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 18.03.06 16:17

Ahoj Květulko,to je dobře že už jste doma! Moc vám přeju hodně pohody a štěstíčko s vaším Adámkem!!

Martinko: tobe take moc gratuluju ať vám vše vychází podle představ, buďte štastný vždyť rodina je to nejdůležitější!!!Jsi statečná holka""

Nico: gratuluju že tam jsou už pořádný tlustice,každá si zaslouží aby je objevila!!! Jsi určitě moc štastná vid!!Gratuluju těhulko!

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 18.03.06 16:25

Zdravim nasi Kvetulinku!!!
At se vam ten rezim brzy podari a Adamek pekne spinka podle planu :-) Budeme se tesit na info!

Lborinko - diky a verim, ze za par dni // objevis taky, teplotka se pekne drzi!

 
carisa
Kecalka 312 příspěvků 18.03.06 16:33

Ahoj Květulko,

taky tě vítám doma, to je úleva, viď?
Jak Adámka přijala Ketty? Žárlí?

Přeju vám, ať se co nejdříve sehrajete a pěkně vám to klape.
 carisa

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 18.03.06 16:35

Ahoj Nico: díky že na mě myslíš,holky jste hodný že držíte takhle spolu při problémech,radosti tak to má být!!! Vždyť život je někdy tak zlej,tak proč se nětěšit každý den!!!
Trošku klesla,ale jsem teprve 24DC tak uvidíme jestli vydrží!Budu doufat!!

http://www.wunschkinder.net/…zanzeige.php?…

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 18.03.06 16:43

Liborinko, o dve desetinky je v pohode, me BT taky tak lita…i ted.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 18.03.06 16:44

Ahooj Květulko, ještě takhle oficiálně Tě vítám doma! Co Ketty na Adámka? Určitě ho bude hlídat jako oko v hlavě. A Adámek je nááádherný miminko:-) Užívej si to a hodně foť:-) Teď už jste úplná rodina, to je krásný:-)
A těším se na popis porodu…sice nás malinko vystrašil,ale zase je dobrý vědět co a jak…

Liborinko - držím pěstičky!!! A věřím, že tam na konci cyklu čekají pořádné tlustice…stejně jako u Nico! :-)

Jsem hotový závislák:-) Jsem na návštěvě u rodičů a surfuju:-)
Zdravím všechny. sunn

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 18.03.06 16:47

Lucici: držim pěstičky,aby jsi měla co nejdřív své miminečko u sebe a byla jsi štastná maminka!! Už aby tady bylo další miminko´,né že bych tě chtěla popohánět jen ať se mimi pěkně dopeče v bříšku (ještě se mu určitě nechce,venku je sníh - komu by se taky chtělo viď)!! Pěkně odpočívej a posílej mu samé dobrůtky! Ahoj (jo manža tvého manžu také zná - no to je náhodička)Ahoj a měj se pěkně!

 
semeda
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 18.03.06 17:31

Tak ještě jednou, tentokrát do nového deníčku :-D :

MARTIKU MOC GRATULUJI K MICHAELCE, AŤ JE ZDRAVÁ, HEZKY ROSTE A JE Z NÍ TA NEJKRÁSNĚJŠÍ PRINCEZNA NA SVĚTĚ!!!

KVĚTULKO - GRATULUJU K NÁVRATU Z PORODNICE!!!

Já letím vařit…

Ahoj S.

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 18.03.06 18:54

Ahoj babulky,

Soni a Caris, krasny denicek! Marta bude mit urcite radost.

Taky bych chtela jeste verejne poprat Martince a Michalce hodne zdravicka, spokojenosti, rychle zotaveni z porodu a hodne mlicka.
Marti tak tomu rikam pohodovej a rychlej porod, to je uzasny! V dobrem trochu zavidim, ze uz to mate s myskou za sebou a ze jste to tak krasne zvladli. Ale budem si Vas brat za vzor a taky to zvladnem! :o)

Kvetulko ty jsi statecna bojovnice! Po tom co jsi prozila na Vas s Adamkem ceka uz jen to hezke a prijemne, doufam ze Ti Adamek vsechnu tu bolest vynahradi a bude to nejhodnejsi miminko!
Pekne si to doma vychutnavejte, konecne jste cela rodinka pohromade!

Nico moc gratuluju ke dvema tlustym carkam!!! Nova tehulinko, moc se opatruj a at pekne rostete do krasy! Taky preju at vsechno zvladate bez bliticka a tehu nevolnosti.

Liborinko, Tobe budu moc drzet pesticky at jsou na testu poradny dve tlustosky! Vypada to hoooodne nadejne!

Pred chvilkou u nas byli znami s malou 14-denni holcickou Terezkou. Je tak uzasna, ze jsem ji malem celou opusinkovala! Kdyz jsem videla ty malusenky kopytka a ty prsticky, uplne me to dojalo. Zrovna takove pacenky se mi propinaji v brise a dotykame se spolu s chlapeckem pres kuzi bricha! Ja uz se na neho taaaaak tesiiiiiim!!!!
Ukazala nam ale taky jakej umi spustit rachot, kdyz se ji neco nelibi…ale jinak byla sladka a krasne vonela! :o)

A copak nase Lucici jak se citi?
Jeste holka vydrz 1.dubna uz mame za 14dni! Taky se na to uz stelujem a jak bude duben tak vybehnu do ulic a lezet uz me nikdo neprinuti!
Ale kdovi jak to bude, uz mi vy:,–(ili magnezko a pupik tuhne a tuhne! :o(

Pekny vecer vsem!
Meggie a Radovanek 35+6 tt

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 10:38

OD MARTIKA:
AHOJDA TETIČKY KVĚTNIČKY. MYŠKA UŽ ZAČÍNÁ KRÁSNĚ HAMAT, MLÍČKO TAM UŽ TAKY NĚJAKÝ JE. JE MOC HODNÁ. NEPLÁČE ANI KDYŽ JI OSTATNÍ KŘIKLOUNI ŘVOU DO UŠÍ. DNESKA UŽ JI BUDU MÍT U SEBE POŘÁD. TAK JSEM ZVĚDAVÁ, JAK TO BUDU ZVLÁDAT, ALE MYSLÍM, ŽE TO PŮJDE. STEJNĚ JSEM JI MĚLA VČERA PŘES DEN POŘÁD U SEBE. TAK ZDRAVÍME, PA!

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 10:45

Květulko, vítej doma!!!
Teď už bude jen fajn, uvidíš. A kdybys byla unavená a už nevěděla kudy kam, klidně napiš a já přijedu a Adámka ti pohlídám, to myslím vážně, takže opravdu klidně řekni. Je super, že s tebou může být doma Ota, užijete si ty první dny celá rodinka, doufám, že i u nás to pak půjde.

Včera jsem trénovala s babyvakem, nosila jsem v něm slona, už se těším, až v něm bude chrupkat (nebo hulákat:))) náš Adýsek.

Kasio, ty sms jsem rozesílala já, jaksi jsem tam zapomněla napsat, že jsem jen prostředník:))), takže mi pak chodily gratulace, ale všechny jsem je Martince přeposlala, neboj. Zatím platí firma, takže si nedělejte starosti o můj účet:)))
Nico, tak snad ten týden pěkně uteče a budeš se moct kochat pohledem na své jméno v kolonce těhulky! A Liborinka snad brzo taky.

Včera jsem měla katastrofický večer… tak jsem se pěkně naladila, oholila, vykoupala a že svedu manžela… Zjistila jsem, že už fakt asi nevím jak na to a jsem mimo formu, protože jsem ho při tom „svádění“ trochu polechtala na břiše a on je strašně lechtivej, mrsknul sebou a praštil mě loktem do oka. A bylo po romantice… Pomooooooooc, já už to neumím!!!

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 10:46

Tak Michalky fotka tam furt není, asi že je víkend…

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 10:47

Páni, Meggie, ty už to máš taky za pár! Třeba to bude hned toho prvního:) Vyrazíš do ulic, rupne voda a bude vymalováno:)

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 10:53

Holky,
a kdo bude rodit se mnou? Já jsem tam nějaká osamocená…
Tyhle poslední měsíce jsou fakt dlouhý…

 
carisa
Kecalka 312 příspěvků 19.03.06 10:58

Ahoj holčiny,

cože je tady takové ticho po pěšině? Nebýt Iruchy, snad tu ani nepřibydou komentáře. A já nemám co číst ! :-((

Tak si pilně vysezuju diplomku. Včera jsem se přinutila trávit večer u počítače a hle, byly z toho dvě normostrany. Až jsem byla na sebe pyšná, protože větší blábol jsem snad v životě nepsala. Je to tuhý boj s vůlí, nikomu to nepřeju.
Dneska zase doufám nejméně ve dvě až tři normostrany.

Irucho, ty jsi mě svým romantickým večerem pobavila. U nás to také někdy tak končí… anebo u toho usneme, to se nám taky stává :-).

Liborinko, tak co teplota, drží? Včera jsem se také dívala na tvůj grafík a vypadá to opravdu nadějně.

Také jsem hledala Michaelku v galerii miminek, hm, pořád nic. Tak snad v pondělí.

Máme úplně vymydlenou lednici. Co bude dneska k obědu, ví bůh. Nakonec to asi vyhrajou brambory s Nivou a máslíčkem. Na nic náročnějšího nemám náladu. Co u vás?

carisa

 
carisa
Kecalka 312 příspěvků 19.03.06 11:01

Irucho, však o to větší to bude sláva, až se ti Adámek narodí. Nezastíní ho žádné miminko ani před tebou, ani za tebou! :-)
Mně zase připadá, že ten čas hrozně letí.

Kde se toulá Neffy? Ta o víkendu občas přispívá a teď nic. Taky už jsem dlouho neviděla sisinu.

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 19.03.06 11:01

Ahoooj,
hezkou nedeli vsem!

Irus ty ses divoska! Takovou romantiku chystas a skoncis s monoklem! :o)))
Ja uz se nezmuzu sama ani na to oholeni, vzdycky kdyz jdem k doktorovi tak se svalim v koupelne na zem jak pasik a Martin me holi. Pokazde si rikam, ze to musi byt hroznej pohled a ptam se sama sebe v duchu jestli ho takovej vepr muze vubec jeste pritahovat…ale sexik mame zakazany, tak se uklidnuju, ze to zjistim az asi po porodu! :o)
Nekdy se mi zdaji eroticky sny a tak bych na nej nejradsi hupsla, ale pokazde kdyz se vzbudim tak si uvedomim ze mam ten velkej batoh na brise a ze ze skoku mrstne lanky by nic nebylo! :o)…a kdyby si na neho sedl takovej medved, tak aby mu jeste neodkrvil nohy! :o))

Meggie

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 19.03.06 11:11

Ahoj Cariso,
ja mam navareno od tchyne, takze to jenom ohrejem, bude sekacka s bramborovou kasi, ale brambory s nivou byc si dala taky…to muze byt dobryyyy, mnam!

Irus neboj, az budes rodit tak to bude velka slava a Adamek nebude mit konkurenci! :o)

Toho 1. dubna by se mi docela libilo. Je to sice „april“ a tak by to mohlo vypadat ze si delame srandu…ale na druhou stranu Martinuv nejlepsi kamos ma zrovna narozky a rikal ze by asi brecel dojetim, tak to bych chtela videt! :o)

Irus mas uz teplomer na mimi? Nebo budes merit tim obycejnym v zadecku? Ja jeste nemam ani teplomer do vanicky ani na mimi a taky nevim jakej koupit jestli digitalni do ucha a nebo nejakej ten foliovej na celo…a taky jsem slysela ze ty digitalni nemusi bat zas az tak presny…tak nevim!

Meggie

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 19.03.06 11:15

Jo a jeste jsem se chtela zeptat kde najdu ten Jarcin obchudek? Uz jsem dlouho nic nenakupovala a tak me svrbi prsty! :o)

Meggie

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 11:32

Cariso, že tě ty studia ještě baví… a hlavně, že se dokážeš donutit!!! I když u nás teď probíhá příprava na státnici z ekonomie, už po páté… nemůžu tomu uvěřit, že jsme to ještě nezvládli. Hodná paní studijní referentka mu první 3 pokusy „vymazala“ z karty, tak proto už po páté…

Meggie, my máme doma normální starej teploměr, ale pochybuju, že bude Adámek chtít aspoň 5 minut spolupracovat, tak asi budu používat digitální a cpát mu ho do zadečku. Ještě se možná poradím na přeporodní kurzu, ufidim.

Jarčin obchod www.todo.cz a tam kliknout na e-shop anebo si vlez do únorňátek a ona má odkaz u svého jména… tam mám takový rychlejší odskok, který si nepamatuju.

A představte si, že jsem před 15 minutama otevřela mail a tam zpráva… ahoj, jmenuju se jakub… kámoška včera porodila kubíčka!!!! a já včera blb do mailu nevlezla. takže další miminko v mém okolí, to je nádhera. Ještě ve čtvrtek jsme si psali, že jí odešla hlenová zátka, ale určitě chce vydržet do 1.4… termín 30.3… tak jsem se jí vysmála, že jí dávám den dva a šup, je to tu!

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 11:33

Jinak, jsem na to pyšná, stále se holím sama! Tak uvidíme za měsíc…

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 19.03.06 11:36

Ahoj čuněčky moje milované :-)

Teď sem dočetla celý ten „můj“ deníček a bulím a bulím a bulím.. do toho sem si ještě přečetla email, který napsal Ota.. nevím kdo všechno ho četl, ale ten ěm fakt dostal.
Je to fakt krásný.. nedá se to ani popsat jsem prostě dojatá.

Jinak včera večer sem si taky pobrečela. Ty hormony sou fakt děsný.. jak sem v těhu na to netrpěla, teď se mi chce brečet kvůli každé blbosti.
Večer sem totiž měla teplotu přes 38 a Adámek pořád spal.. nějak se nebudil na krmení.. a já si představovala jak se vracíme do porodnice a prostě samé katastrofy… tak ěm Ota musel asi hoďku uklidňovat. Volali sme do Podolí co s tou teplotou tak mi doporučili paralen.. tak ten zabral. Teď už se cítím mmnohem líp a ráno sem teplotu už neměla. TAk nevím co to bylo.

Jinak mě šíleně bolí ten nástřih. Já ho totiž nemám skoro vůbec na hrázi ale na zadku.. jakoby v jedné půlce.. nevím nevím kudy m toho Adama rvali :-) Stehy už se vstřebali a asi jak se to hojí tak je to síla. Děsně to špípe. Už nevím jak si sednou.. .
Hned jak dopíšu si jdu udělat dubovou kůru.

Adámek první noc doma zvládl na jedničku. Budil se v noci pravidelně po třech hodinách a jinak spinkal jako andílek. Akorát máme trošku problém s kojením, mám menší bradavky a jemu se špatně chytají takže se děsně vzteká než se přisaje a hodně spolu zápasíme. Ale když se přisaje pak je to dobrý a Adam hltá jako divej :-)
V porodnici mi doporučli ty silikonové kloboučky.. takže mi Ota pro ně jel. Tak snad to bude lepší a lepší.

KEtynak je s Adama vyjevená.. očuchává ho a chodí za mnou pořád jak ocásek. Tak snad se s nim brzy zžije.

Dám vám ještě do galerky dnešní fotku z rána jak Adámek chrupká s taťkou v posteli.

Tak zatím pá.

Držím palce KArinn moc na ní myslím a snad ještě mimi vydrží v bříšku.

A těhulky co ste na řadě.. nebojte se toho je to krásný!! A na tu bolest fakt brzy zapomenete. Já to měla sice náročnější.. ale holt je to tím, že Adámek měl halvičku 37cm ! což je prej dost.
JInak měl AGPAR stupnici 10-10-8 což je úplně perfektní na to že se narodil kleštěma. No je to můj silnej chlapák!!

Porod brzy popíšu hned jak bude chvilka…

Květule

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 19.03.06 11:37

Můj komentář je výše…

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 19.03.06 11:42

taky jsem zvladadala holeni jeste nedavno sama, mela jsem docela malej pupik jeste kdyz jsem prisla z nemocnice. A pak nejak v te domaci peci a pri domaci mamincine strave povyskocil! A ted uz se mi tezko oblikaji treba i ponozky! Nedavno jsem malem hodila tlamu jak jsem si oblikala kalhotky, nastesti jsem se svalila o postel ale jinak uz jsem hrozne nemotorna a funim jak hroch! Tak se mas na co tesit Irus :o)
Diky za odkaz jdu to omrknout!

Meggie (dnes konec 36.tt! juuuu!)

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 11:45

Květul, tak ať se to brzo zahojí, musí to bejt děs…
Představuju si Adámka jak se vzteká, on umí nádherný grimasy, je prostě k sežrání:)))
Fajn, že už takhle píšeš a máme všechno z první ruky. Až budu rodit, budeš už zkušená mamina…

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 11:47

Krásná fotka Květulko!!!

Jakou dáváš Adámkovi velikost oblečení?

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 19.03.06 11:53

Kvetul, chudinko to musi byt ale velke bebino! :o( Tak at se to brzo zahoji a hlavne at uz to neboli!!! A kdyz i pres to vsechno rikas ze byl porod krasnej tak ja se teda budu o trosku min bat! :o)

Adamek je uplnej vzornak! To je dobre! Jenom at je na mamku hodnej! :o)

Vcera Marta pujcil film…pry romanticka komedie! Hned na zacatku tam umrela maminka pri porodu…no super tema! To jsem fakt potrebovala videt, hned je clovek klidnejsi! :o)) Jmenovalo se to: Tata na plny uvazek…tak fakt nedoporucuju!

Meggie

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 19.03.06 12:31

Kvetulko, nejdou mi psat komentare do galerky, tak ti to pisu sem. Adamek je nadhernej!!! Je to krasny miminko a vypada moc spokojene! :o) takovej malej broucek!

Meggie

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 19.03.06 13:23

Ahojky holcicky! Preji vsem krasnou a slunecnou nedeli! My za chvili vyrazime na prochazku…

Velmi jste me pobavily svymi milostnymi zazitky :-) Ja to ted moc vtipne nemam, protoze posledne jsem po milovani dostala takovou krec do bricha, ze mam nejak strach a nemuzu se uvolnit a uzit si to :-( Doufam, ze to bude ok, musim se zeptat Dr, co ona na to.

Kvetulko, ja rikala, ze sis to vytrpela asi za nas za vsechny :-( Zkus si koupit taky gel z dubove kury od Altermedu. Muzes jim jemne masirovat jizvu, je to pohodlnejsi nez koupele. Taky muzes zkusit mesickovou masticku - podporuje hojeni a vetsinou je tam jako mastovy zaklad veprove :,-(lo a krasne to jizvu promastuje.
Adamek je moc krasny chlapecek! A moc vam to jako rodince slusi. A o Ketynku se neboj, za chvili si zvykne a potom bude maleho chranit :-)

Jinak vsem, kterym jsem zapomela dekovat za gratulace - dekuji :-) Ten tyden snad utece a pak uvidim fazolku…a mozna uz i srdicko…treba vydyndam fotku :-)

Uz nevim co jsem chtela napsat…tak snad pozdeji :-)
My jdeme ven a doporucuju vsem, je tam krasne a potrebujeme vzdousek a slunicko!

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 19.03.06 13:55

ahojky při neděli :)
Soničko a Caris, moc krásně jste to holky napsaly, Martinka bude mít jistě velkou radost že má Michaelka svůj deníček a já ještě jednou MOC MOC GRATULUJI A PŘEJI ŠTĚSTÍČKO, ZDRAVÍČKO, MAMINCE HODNĚ MLÍČKA, A SPOUSTU ŠŤASTNÝCH DNŮ DO BUDOUCNA !

Květulko vítej doma!!! Určitě i když to bude asi pěknej záhul tak na rozdíl od porodnice to musí být pohodička… takovej domácí klídek… hlavně ať Adámka moc netrápí prdíky a ty máš dost mlíčka :) Napiš jak jde kojení s těmi kloboučky… já pomalu ani nevím jak to vypadá :)

Meggie ty mě vždycky fakt pobavíš :-DD představuju si tě v koupelně na zemi jak ležíš jak selátko a Marťa tě holí :-DD no ale ono to asi moc jinak nejde co? :-O
Do 1.4. ještě hajej ať se Radovánek krásně dopíká :)

Caris, my dneska měli hodně nenáročný oběd na přípravu :) Hranolky a sekanou :))

Jééé teď jsem v telce viděla ukázku na Nově na Magazín Víkend zítra v 21h a bude tam asi téměř celý porod natočený !!!

Iruš to jste teda měli romantiku :)) ale neboj, nejste sami, také se nám už stalo něco podobného… a jak se někdy říká takový vtip… co se stane když ženská spadne z koně? Praští se o noční stolek:)) Tak i to se mi už stalo :)))

Včera jsem dostala MS tak je mi blbě a bolí mě bříško :( a mám zase celkem krátký cyklus, jenom 25DC. Asi jsme to popohnali sobotním ranním tuleníčkem :))

Říkáte že máme jít na prochajdu? No Radeček slíbil že s Barčou půjdem, ale momentálně spinkají oba :))

Včera jsme v 17 hodin jeli do Dvora Králové nad Labem do jedné firmy na prodej truhlářských strojů nových i použitých a představte si že pan majitel opravdu celkem velké firmy se nám věnoval v sobotu večer asi 2,5 hodiny jenom ze své dobré vůle, všechno s námi prošel, vysvětlil, potom jsme si sedli a probírali ceny a způsoby financování, no fakt parádní… tomu říkám pozitivní přístup k zákazníkovi :)

tak, přeji všem květničkám krásnou neděli a těším se že se snad zítra objeví fotka Michaelky :)

pa Radunka

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 19.03.06 17:21

Ahojky holky!

Koukam,ze dneska to tady zije.Ja jsem byla dopoledne s manzelem na zapase a pak jsme jeli na obed.No a kdyz jsme prijeli,tak jsem sli spat.Musime si tu samotu jeste poradne uzit.

Kvetulko-vitej doma,Adamek je nadherny miminko.Teda ten nastrih to musi byt asi sila.Muzu se te zeptat kolik jsi shodila porodem?

meggie-ja mam teplomer rychlobezku do zadecku a pak i digitalni a jeste do vanicky:))

Irucho-ja se o zadnou romantiku radsi nepokousim,protoze jsem tak strasne nepritazliva,ze jsem rada kdyz si vezmu pyzamo a nemusim se ukazovat.

Holeni to je take kapitola sama pro sebe ja uz si tam nevidim docela dlouho,takze dneska me musi manzel oholit to jsem na to zvedava.Zatim jsem chodila jenom k my doktorce.tak jsem bobra neresila,ale ted uz budu chodit do porodnice a tam jsou doktori,tak aby se nelekli:)

Pa Lucici

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 19.03.06 17:56

Tak sem zase tady :-))) Prostě absťák.. normálka nejsem nějak vůbec unavená. První noc doma byla fakt supr.. prootže semmezi kojením spala jak špalek a to v porodnici fakt nešlo. Ta postel tam, teď vedle mě neskutečně chrápající mamina, pak se střídal křik ostatních mimin.. byli sme na pokoji tři. NO hrůza. FAkt už sem nemohla.. doma je to proti tomu fakt ZATÍM pohodička.

Adámek zase vzorně po papání spí takže já sedím pc. ZAtím a to musím hodně zaklepat ho netrápí ani prdíky.

Jo a co mě mile překvapilo je, že už mám hoodně malý bříško. Fakt se mi hezky zmenšilo. NO měla sem v něm fakt asi jen toho obříka :-)))
I když vypadá dost nehezky , svarštěle jako od starý babky :-))) TAkže musím hned po 6-ti nedělí začít cvcičit ať se ta kůže vypne.
Zhubla sem 8 kg! Což je taky krása. I když zadek a boky mám stále plnější. ZAtím se do původního oblečení fakt nevejdu. Budu muset ještě chodit v těhu kalhotech.Ale co bych chtěla po týdnu po porodu že? :-)

NICO: díky za ten tip na krém z dubové kůry. Určitě si jí pořídím ten odvar je fakt nepohodlný. TAky sem si tam dala teď višňovou mast… davali mi jí i v porodnici.. tak snad s tím nic nezkazím.

Víte co mě teď nejvíc trápí? Sexík… mám strach že to hodně dlouho nepůjde :-(

LUCICI: jak se vůbec cítíš? POrodu se fakt neboj.. já myslím, že sem si to za vás všechny vybrala a vy budete mít pohodové porody.
Porodní bolesti určitě poznáš a hlavní je kontrakce správně prodýchávat hodně to pomáhá. Takové to krátké psí dýchání. A hlavně se nestydět si zakřičet. Z toho sem měla strach , že se budu stydět, ale nakonec sem byla tak mimo že mi bylo všechno jedno a já tam vyváděla jako bych tam byla sama. Dokonce sem rodila i nahá :-)))) Bylo mi hrozný vedro :-)

Jo a ještě Adámek zatím vůbec nesnáší koupání.. takže i když je rybička nelíbí se mu to :-) Vzteká se u toho a horzně křičí.
TAkže ani pro mě to není nic příjemného. Takže sem se rozhodla koupat co dva dny. Pak se poradím s dětskou doktorkou jeslti to stačí.

Uff no už nevím co bych napsala… zase se brzy ozvu.

Květule s Adámkem

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 19.03.06 18:01

Lucici co je to rychoběžka do zadečku?…zní to trochu jako koloběžka tak mě to rozesmálo! :o))) Představila jsem si řídítka v pr… a ještě se zvonkem! :o)) …a ještě se mi vybarvila vzpomínka na nějakou dětskou říkanku: ježku, ježku máš na zádech koloběžku…

Ne vážně mě ty teploměry zajímají. A od jaké značky máš ten digitální a kde se s ním měří? Nemusi se tam něco odečítat nebo přičítat? Já jsem z toho jelínek…prý když se měří třeba tím ušním teploměrem tak je teplota jiná než v zadečku a ty hodnoty se musí nějak přičítat nebo odečítat. Já už to vidím že se budu ptát dětskýho doktora zase jako nějaká hypochondrická matka :o)))

Ale dneska Marťa koupil ve Sparu krasnej teploměr do vany, takovýho bleděmodrýho hrocha od Chica, tak už máme aspoň to! :o)

Meggie

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 19.03.06 18:10

MEGGIE: taky máme rychloběžku, zatím sem jí nepoužila tak nemůžu říct zkušenost. Je určena jen pro miminka a do zadečku. Je rtuťový a měřá rychle,m takže nemusíš teloměr držet v zadečku dlouho. Za pár vteřin je změřeno.

A teď sem se dočetla že když se měří teplota v podpaží tak normální je 35,6 a v zadečku a v uchu je o 0,5 stupňu vyšší.

IRUCHO: velikost oblečků? Dávám mu bodýčka 56 a na to ještě overal.. a ten sem vzala už 62, sice je mu větší ale líp se oblíká :-)) S oblákáním mám furt problém.. nějak mám strach žemu zlomím ručičku :-)))

 
Meggie
Ukecaná baba ;) 1363 příspěvků 19.03.06 18:13

Květulko tak to je bomba už 8 kilo dole!
Ta moje kamaradka která má tu 14denní Terezku tak už má dole 13 kilo…no jto jsem zvědavá jestli to tak hezky sjede i ze mě…vyběstovala jsem si obstojné nožky jak antické sloupy a o celulitidu by se dala strouhat mrkev…fakt nechutný!
Tak se hrozím toho jestli nebudu muset do smrti chodit v kalhotách po kotníky…no a třeba takové kotníčkové plavky, to asi taky neseženu…takže budu muset cvičit taky jak oteklá! :o))

Jinak Aďa je teda fakt zlatíčko! To je super!
A to koupání jednou za 2 dny je v pohodě, dokonce to doporučují, že se tak nezatěžuje ještě citlivá pokožka. Kamarádka to tak dělala ze začátku taky, opláchla jenom zadeček a jinak koupala taky tak.

Meggie

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 19.03.06 18:17

Meggie, to jsou zas perly:)))) s tou celulitidou… já si na ni radši nekoukám. A nohy jsem měla hnusný i předtím, takže sukýnky mi nechybějí.
Takže můžu Květulko pomalu všechno v 56 vyhodit, co:)
Jdu koukat na Hanibala, kterýho jsem si včera nahrála, snad se z toho nepobleju. A k tomu si dám žehleníčko, bájo…:(

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama