Květníček - 59. díl - Dnes začnou dny plné Radovánek...

Snažení

Středa, 10.08. 2005 MOJE MILÉ HOLČIČKY, NAŠLA JSEM DVĚ ČÁREČKY!!! BUDE ZE MĚ MAMINKA, NADŠENÁ JSEM Z MIMINKA! UŽ NENÍ JEN KVĚTULE, BUDEM VŠECHNY TĚHULE! POSÍLÁM VÁM PRSKANEC, AŤ JE NÁS TU HNED RANEC!

DÍKY SUNN, TY SLUNÍČKO
POPOSUŇ MĚ MALIČKO (…už se stalo :o)) díky!)

POSÍLÁM VÁM HUBANA,
DÍKY VÁM NEJSEM SAMA.

AŤ JSME LÁSKOU BOHATÉ,
A UŽ BRZY PUPKATÉ! :o))

V DUŠÍCH HODNĚ SLUNÍČKA,
S LÁSKOU VAŠE ČUNĚČKA

Meggie + Kulišátko :o)

A jak to bylo od začátku?

Pondělí, 13.06. 2005 - 09:40:11
Ahoj holky,
jsem tu nováček a ještě nikoho neznám, ale myslím že nás mnohé spojuje…jsem snažilka a stejně jako Vy už netrpělivě čekám na své první dvě //.
Je mi 28, jsem z jižní Moravy a miminko bysme si moc přáli, kéž by se nám zadařilo…
K Vám do deníčku mě pozvala Sunn, za což jí moc děkuju, navštěvuju tyto stránky asi týden, ale musím říct, že mi naprosto učarovaly. Je to bezva, že existuje takovej babinec a že si můžeme navzájem pomáhat a radit nejen co se týče miminek a všeho s tím spojeným.Je to hezké, že se máte, a jestli mě vezmete mezi sebe budu se také moc ráda s Vámi podílet na pokecáníčku…teda jestli mi to čas dovolí, jsem v práci dost vytížená ale semtam načíhnu na emimino a pročítám mnohdy až k slzám dojemné článečky…
Tak zatím ahoj

1. nezdařený pokus o //

Středa, 15.06. 2005 - 07:37:05
Dobré ránko holky!
Tak jsem si ráno o pěti udělala test!
Byla jsem strašně nedočkavá, protože mám MS dostat až v pátek… ale už se mi nechtělo čekat. Byli jsme s manželem oba tak natěšení, že by tam ty // mohly být.....
No ale byla tam jen jedna…ach jo!
Tak jsem se těšila jak miláčka zbudím se slovy „ahoj taťko“!…ale bohužel NIC.
Jsem teď z toho přešlá, je mi smutno a netěším se na MS…protože u toho vždycky trpím jak kůň.
No, tak snad to vyjde příště…

2. pokus o // proležen v nemocnici se salmonelou

Pondělí, 11.07. 2005 - 12:04:26
V nemocnici jsem proležela všechny své plodné dny…a budeme muset s miminkem počkat na další měsíc, i kvůli antibiotikům co jsem brala…ale nevadí počkáme!
Sunn neboj MS určitě dorazí!
Já z ní teda moc nadšená nejsem, i když právě tato MS musela být, taky jsem do sebe cpala dost silná antibiotika a to by pro mimi nebylo fajn.

Úterý, 12.07. 2005 - 09:42:31
Tak jsem byla mile překvapená, když mi včera mažel řekl:„tak kdy už budeme zase dělat to miminko?Já už se ho nemůžu dočkat!:-)…“ a já si myslela že se na to miminko těším jak nejvíc to jde, ale on se snad těší ještě víc než já :-D
Takže příští týden začíná nová snaha o výrobu kulíška :-)

3. pokus o // - co myslíte, podařilo se???

Pondělí, 18.07. 2005 - 07:34:23
KONEČNĚ mám už po MS a už se začínáme zase tulit o 100/6, berem to hned od začátku aby nám ta „ovule“ náhodou neutekla :o), tak držte pěstičky…

Čtvrtek, 04.08. 2005 - 11:18:09
Tak já nečekám MS kolem 8.8…ale ona určitě dorazí a dorazí i mě!…měla jsem ty patálije s těma kvasinkama…takže jsme toho moc nenasnažili…
No ale chutě na kyselé mám taky!!!Chi chi Květule, taky jsem baštila v pondělí utopence a minulý týden taky…tak že by???!!! :o))) …no však víte,moje žravé nájezdy…tak prd!
já bych tu holčičku asi fakt musela sníst…abych ji do toho pupíku dostala! :o))))

Pondělí, 08.08. 2005 - 07:35:26
Dobré ránko všem čuňěčkám i nečuňěčkám!
Tak jsem si v sobotu (do neděle se to jaksi nedalo vydržet!) udělala test…a byla tam jen jedna čárka…tak jsem zklamaná skočila ještě do pelíšku a bucala.
Test jsem dala do sáčku a položila vedle koše.No a pak za delší dobu když jsem se znovu jen tak očkem mrkla už tam byly čárky 2! Sice ta jedna byla jen slaboulinká…ale byla tam!
Dneska brzy ráno jsem si dělala další test…zase jsem načurala, ponořila test a zase vylezla jen jedna! Tak jsem šla zase bucnout, že třeba dozraje…pak jsem se mrkla na ten test až když jsem vstávala a už je ta druhá slabá…trochu zřetelnější…tak nevím nevím! :o) …jsem z toho vyjukaná!!!Naštěstí byl víkend a tak nějak se mi s tím líp srovnávalo! Nejdřív zavládla neskutečná vlna štěstí…tu pak střídaly obavy aby mimi bylo ok a zdravé a jak to všechno zvládnu…hlavně porod atd. …ale včera jsem byla u těhotné kamarádky, je ve 12. týdnu a její těhotenství je vlastně jeden velký zázrak, protože má endometriózu a neměla MS asi 3 roky…no a ta mi dodala tolik odvahy, tím jak se na mimi těší, že mi bylo zase hned hezky po pupíčku :o)…zatím to nikdo neví…jenom Marťa-taťka…a ještě naše Martina22…psaly jsme si SMS…a teď to víte ještě Vy! :o)

Ufff…to je síla! A krokodýl se tak přitom tak těšil! …a teď takové smíšené pocity…

Pondělí, 08.08. 2005 - 22:06:50
Hned jak jsem přišla domů, tak jsem musela zkontrolovat ty čárečky..a byly tam…
A obě! :o)))Dokonce se mi zdá že ta druhá mrška z toho dnešního rána trošku ztloustla…kdoví co zbaštila, když jsme nebyli doma!! :o)))

Středa, 10.08. 2005 - 09:06:33
Dobré ránko všem.
Tak je mi nějak divně, ráno mi bylo skoro do breku, dělala jsem si totiž test a objevila se tam jenom jedna tlustá čára…ta druhá skoro průhledná se skoro ani neukázala…úplně mě bodlo u srdce a svíral se mi hrudní košíček :o((((
Ale pořád se uklidňuju že je to tím BLBÝM testem!!!
Ty první dva testy (citlivost 25) toho ukázali teda víc :o( …ale tento byl citlivost 50…a mám 2 dny po vynechání MS…což ještě není dlouho, tak třeba je to jen tou nižší citlivostí!
Pro jistotu jsme hned ráno jeli koupit další dva testy (citlivější…takže opět 25)a jeden zkusím během dne a druhej kdyžtak zítra ráno…
Takže kopýtka a pěstičky prosím ještě nepouštět! Děkuju!

Středa, 10.08. 2005 - 13:17:34
ještě vám musím napsat jaká jsem tajná agentka a pak už letím makat!
Na wc jsem šla jakože umýt hrnek…v něm byl schovanej kelímek od jogurtu…takže nebyl vidět…a test byl v kapsičce…
Na wc vše proběhlo hladce…srdce až v krku…pak jsem se vrátila k pc…ještě že jsem ten test nenechala na umyvadle! :o)))to by bylo vzrůšo, kdyby ho tam někdo našel :o)))no a pak jsem ho nenápadně dala do šuplíku a furt jsem ten šuplík otvírala jak to pako…a čučela jestli nezmizeli…a nezmizeli!
No a protože tu nemám foťák a fotit mobilem by bylo fakt nenápadný…tak jsem ho plácla do skenru a " jakože "jsem skenovala logo…pak už je zahladit stopy..vše smazat…a adrenalinové testování bylo u konce :o)))DOPORUČUJU Vám testovat DOMA! :o)))

Pondělí, 15.08. 2005 - 21:56:00
Ahoj holky!
Tak to máme za sebou!!!…:o) První návštěva NOVĚHO doktora a přežili jsme! :o)
Uvítala nás útulná moderní ordinace, vymalovaná na teplou oranžovou barvičku, hned se mi trochu ulevilo, bylo to tam příjemné a vše vonělo novotou, že jsem si pomalu nepřipadala ani jako v čekárně …ale srdce pořád bušilo jak o život.
Pak vykoukla sestřička, byla moc milá a řekla mi že mě za chvilku zavolá…bušení muselo být tak nahlas, že to museli snad už všichni slyšet.
Ale sotva jsem vešla dovnitř a začala vyplňovat se sestrou dotazník, hned byla všechna tréma pryč…byla nějaká roztržitá a nechtěla ji poslouchat klávesnice…tak jsem se spolu i zasmály…hned jsem si vzpomněla na tu moji ucpanou chlebem… :o)))
Pak mě předala doktorovi.
Popis: mladý (cca 35 - 40), sympaticky vyhlížející plešatý doktor, jiskrných hnědých očí, vzhledu dost podobnému ANDREMU AGASSIMU! :o)))…hned mi hlavou blesklo…bože, já se budu styděěěéét!!!!!
Ale vše bylo OK. Hned jak mě viděl jak dlachmu v ruce jakejsi papír tak se zajímal co jsem mu napsala…no básničku jsem si nepřipravila! :o)))
Měla jsem pečlivě sepsané vše co by ho mohlo zajímat, včetně nemocí v rodině…musel se smát jak jsem se na něho pěkně připravila! :o))
Pak mě vyšetřil a udělal UTZ, říkal že tam ještě možná embryo ani nenajde…ale našel!!!!!
Byla to malá černá tečka a vesele si tam svítila uprostřed celé té obrazovky! Kulišátko naše! :o)… ten puntík byl nejkrásnějším černým puntíkem na světě! :o)))
Pak jsem mu řekla, že mě pobolívá podbřišek, hned doplnil, že je to asi podobný pocit jak při MS…jak to věděl?…přesně taaaak! No a pak říkal, že se to prostě někdy stává a že mě musí upozornit i na variantu, že se miminko nemusí ještě „chytit" a může dojít někdy k potratu… :o(((( že bohužel ještě medicína neumí podchytit tak ranné začátky…hned mi vyjely bulvy a vyděšeně jsem se ptala, jestli si myslí že něco není v pořádku???…u­klidnil mě, že všecko v pořádku JE!!!!…že prostě jen musí zmínit i rizika ( to NEMUSEL!!!…trochu mě vyděsil!!!)
Napsal mi listovku, mám jí brát 2× denně…bere se prý jen do 12tt a pak už je prý zbytečná a pak by se měla nahradit komplexnějšími vitamíny…bohužel mám poslední dobou…vlastně od začátku pocit, že se po Calibru osypávám…což mi řekl, že je dost možný! Ale něco prý vymyslíme.
Na další prohlídku jdu už tuto středu, bude mi brát krev…hlavně kvůli té toxoplazmóze co jsem kdysi měla…pro náš klid.
A na další kontrolu jdu další středu odpoledne…bude další UTZ, aby bylo vidět jestli Kulíšátko poporostlo.
Pak až bychom se domluvili na neschopence…ty barvy nejsou totiž pro mimi opravdu to pravé ořechové…navíc teď se vše vyvíjí, a mimi může reagovat dost citlivě…takže to v práci asi vzdám…:o(

Meggie + Kulišátko ve stavu puntíček:o)

Středa, 17.08. 2005 - 21:54:35
Dneska jsme byli s Kulišátkem opět u doktora, Agassi tam ale nebyl, má až do pondělka dovču…asi na tenis :o)…tak mi jen sestřička brala krvičku na několik testů, včetně toxoplaymózy a HIV, musela jsem podepsat že s tím souhlasím.
A představte si co jsme s Kulišátkem dostali …no, nebudu vás déle napínat…TĚHOTENSKOU PRŮKAZKU!!! :o)))…tak teď jsem fakt pyšná :o))) a hned jak jsem vyplula z ordinace tak jsem před budoucím taťkou náležitě machrovala :o)))
Já jsem myslela, že se dává až tak v 6. týdnu a ejhle už je doma! Sestřička říkala, že ji mám všude nosit s sebou, kdybych sebou třeba švihla o zem( tak to neřekla :o)) ) ale aby se vědělo že jsem těhu…kdyby náhodou. Termín porodu mi prý spočítají až po výsledcích z krve a po dalším UTZ, tak snad bych to mohla vědět už příští týden :o))

Jinak mám dál divné chutě, rybičky + zmrzlina + meloun + kyselé gumové potvory…není problém…ale po každém jídle se mi dělá v puse divná chuť jako bych snědla něco špatného :o(…je to dost nepříjemný, ale vydržím to, co mi zbývá!

Pondělí, 22.08. 2005 - 10:12:07
Dneska je mi taky po dlouhé době šoufl už ráno…moje nevolnosti se objevovali prozatím jen večer…takže je to pro mě novinka…i když tuto „novinku“ bych si s klidem odpustila…nemusím mít všechno!:o)Tak jsem si vzala ráno i pro jistotu sáček do auta…na blitíčko…ale zatím zůstal obsah v útrobách :o)
Meggie + Kulišátko 5tt

Úterý, 23.08. 2005 - 11:57:32
Sunn jo, jo my máme Sárinku jistou :o)), pro chlapečka se ale nemůžem nějak dohodnout :o(…Martínek být nemůže je jich už hodně kolem nás a pletlo by se to…já jsem chtěla Radovánka…Marťa moc ne…tak nevím!
Ještě máme jedno v zásobě ale to zatím nebudu prozrazovat :o), počkejte si na duben! :o)))

Čtvrtek, 25.08. 2005 - 23:31:51
Ahoj moje milované čuňečky!
Hlásím se Vám až takhle pozdě večer, včera nějak nebyla nálada a dnes jsem to dřív nestihla.

Tak Vám napíšu to drama, co jsem si u Agassiho zase zažila!
Když jsem přišla do ordinace řekl mi na rovinu, že moje testy na toxoplazmózu nevypadají dobře, ze 4 testů různých kmenů (nebo čeho) toxy jsem měla dva pozitivní, jeden hraniční a jeden negativní. Ale taky mi upřímně řekl, že tomu zase až tolik nerozumí a že by rád vyjádření nějakého odborníka přímo na toxu z infekčního oddělení.
Taky hned neváhal zavolal nějakýmu Dr. Zdendovi (nevímjakdál), řekl mu jak se věci mají a že by chtěl aby se na mě Zdenda podíval. Domluvil mi to hned na druhý den na 10hod.
No a Agassi mi dal zatím na 14 dní neschopenku a že se pak domluvíme a pošle nás pro jistotu na genetiku.
Pak se ještě koukl ultrazvukem na Kulišátko a říkal že pěkně poporostlo, ale že ještě není vidět srdíčko, tudíž není ještě vyhráno! :o((((
Z malé tečky vyrostlo snad na desetinásobek, byla z něho krásná šedivá fazolka. Odpovídá velikostně svému týdnu a příště už by se srdíčko mělo ukázat.
Na další kontrolu mám jít v úterý 6.9. ráno…tak se budu těšit, že snad už tam ten tlukotek bude!MUSÍÍÍÍÍ!!!!!!
Pak jsem si byla ještě v lékárně pro nějaké vitamínky, protože se po Babyplanu osypávám chtěla jsem změnit značku. Lékárnice byla moc hodná a ptala se mě v kolikátém jsem týdnu, řekla jsem jí že v 7…ale že ještě není vidět srdíčko, tak že není ještě vyhráno…bylo mi hrozně… Řekla mi „7. týden to je úplný začátek, to je hezké, nebojte se to bude dobré!"
Zaplatila jsem a sotva jsem vylezla ven z té lékárny spustil se mi proud slziček, které nešly zastavit. Nějak mi to všechno přišlo strašně líto, že by mělo být Kulišátko nemocné nějakou blbou toxou! Hrozně nespravedlivé, jestli mě chápete… :o( To malé prďolátko si to nezaslouží, za nic přece nemůže, musí být zdravé, moc si to přeju!!!!

Tak jsme celá uplakaná přišla do práce dát tu neschopenku a tam jsem to musela vyklopit naší účetní, naštěstí je to moc milá osůbka, hodně si rozumíme a domluvili jsme, aby to řekla jen šéfovi (zrovna tam nebyl) a ostatním zatím ať nic neříká…slíbila jsem jí že dám vědět jak dopadnem na té toxe…a naštěstí jsme dopadli dobře! Jupííííí!!!!!!!!! :o))))))))
Meggie + Kulišátko 7tt

Středa, 31.08. 2005 - 23:53:41
Napíšu vám jak se mám…
Je mi nějak čím dál divněji. Nejhorší je to, když vařím a začnou se linout kuchyní různé vůně, to je mi na blitíčko…dneska jsem dala maso na houbách do tlakáče a šla to rozdýchat do ložnice…vonělo to fest…ale mě se dělalo zle!
Jídlo nakonec bylo moc dobré, po snědení toho obědu mě to přešlo, ale stejně jsou to muka!
A to jsem si „stěžovala“, že mi není špatně :o))) …tak a teď to mám! :o)))
Další stav mého těhotenství se projevil tak, že se mi příšerně nalila prsa. Připadám si jak kretén se silikonama, a je mi docela nepříjemné jak na mě někteří „slintoši“ čumí.
No a večer si nemůžu lehnout jinak než na bok, protože na břiše mě ty prsa strašně bolí…a to jsem pak za noc tak 6× vzhůru, střídavě čůrání a nemožnost takhle spát!
To jsem byla zvyklá spávat na břiše, takže muka…ale co už! Nebudu si stěžovat, jsem ráda že je vše tak jak je a tohle jsou jen maličkosti! :o))
Paa paa Meggie+ Kulišátko 7tt + 3

Úterý, 20.09. 2005 - 10:36:26
Já myslím že budeme mít chlapečka! Sice Martin tvrdí, že dělal holčičku, ale já mám takové silné tušení že tam bude fimfulínek! :o))
Jako první bych chtěla hrozně holčičku, ale budu šťastná i za chlapečka! Hlavně ať máme zdravá miminka!
Na mě sedí podle toho povídání víc kluk…navíc mi všichni tvrdí, že vypadám a kluka…tak se necháme překvapit! :o)
 Meggie

Pátek, 23.09. 2005 - 08:18:44
Ahoj čuňěčky.
Tak včerejší genetiku máme zdárně za sebou, doktor byl úžasný a moc hodný.
Dokonce nám udělal ultrazvuk s kterým jsem ani nepočítala a když viděl jak jsme šťastní, tak jsme dostali ještě obrázek! :o))
Nezlobte se, že jsem v takové eufórii, ale musím Vám to prostě napsat!:o))
Když jsme viděli našeho broučka, chtělo se mi smát a brečet zároveň… je to takový MILÁČEK!!! :o)))ZBOŽŇUJU HO UŽ TĚĎ! :oD …když jsem ho viděla musela jsem se smát…ležel si tam a zádíčkách a kopal nohama jako by jel na kole…pak si ještě protáhl ručičku a vypadalo to jako by nám z toho „kola“ zamával… :o)))cyklista malej…
Pupulko tak si představ, že ti naši prdečkové už měří 4cm od hlavičky k prdelce! :o)) Jsou samá ruka, samá noha a už je vidět krásně profil čuňěčky! :o))
Srdíčko bušilo jako hrom! :o))
Hodím fotečku do galérky!
Výsledky budu vědět za 14 dní, brali mi krev na nějaké „skrýningové testy“ mají být docela citlivé a přesné. A pak máme zase přijet, na pohovor a další UTZ.
Doktor říkal, že všechno vypadá dobře, tak počkáme co řeknou ještě ty testy, abych se neradovala předčasně…ale snad ne! :o) šťastná mamina Meggie+Kulišát­ko 10+5tt

A od 16.11. jsme věděly, že to bude chlapeček…

Středa, 16.11. 2005 - 07:35:39
Dobré ránko Babulenky!
Tak u doktora dopadlo všecho na 1*, všechny orgány jsou na svém místě, máme všechny ručičky i nožičky, srdíčko bije jako zvon…a je to krásné miminko…prostě milášek! :o)
Hodinu jsme tam čekali i když jsme byli objednaní na 18:45, ale bylo tam moc lidí a tak se to asi u každého trochu zdrželo…a nedalo se a doktora zlobit, když byl tak hodnej a příjemnej…
No a jak si tak ležím a pan doktor i jezdil UTZ po upatlaném pupíku tak se zeptal jestli chceme vědět pohlaví…a já mu na to odpověděla je to .........že jo? :o) A on říká ANO, ANO PŘESNĚ TAK! :o))))
Mám z toho obrovskou radost! :o))) a ještě Vás trošilinečku napnu…to by pak nebylo onoooo! :o)))
Meggie :o) + Kulišátko 19tt

Středa, 16.11. 2005 - 09:01:18 …je to KLUK! Budeme mít RADOVÁNKA! :o))
máme obrovskou radost je to prostě miláček!!! :o)) …holčičku spapám až příště! :o)
Meggie + Radovánek :o)

Pátek, 25.11. 2005 - 09:56:53
Ahoj holky je mi hrozne zle a za chvilku jedu domu, manzel me vyzvedne.
Mam hrozne krece v brise a podbrisku, bojim, snad to nic nebude…drzte palecky… :o(((

SMSKA OD MEGGIE:
Tak jsme radsi jeli hned k dr.Prohlidl me a mam pry trochu mensi delohu,dostala jsem 2krabice magnezka proti tvrdnuti bricha a na ty krece a musim lezet,pokud se to zhorsi budu muset do nemocnice. V PO jdu na kontr. a kdyz to nebude OK tak neschopenka. Ale uz je mi lip.Pa.Meg

Pondělí, 28.11. 2005 - 09:20:42
Ahoj Babulky moje, tak jsem zase práci! :o)
V ten pátek mě to teda pěkně vyděsilo, takovou křeč do břicha jsem ještě nezažila, nemohla jsem se skoro ani narovnat, vytrvalá bodavá bolest od podbřišku k pupku…měla jsem pocit, že porodím hned tady na fleku v práci…
Hned jsme jeli radši k doktorovi. Prohlídl mě a řekl i že mám měkší dělohu a že by mimi mohlo začít sestupovat dolu, že musím poctivě celý víkend ležet jako při horečkách a chřipce a pokud by se to nelepšilo jet do nemocnice. Doslala jsem Magnosolv a hned jak jsem přijela domu jsem dva lupla a bucla na 3 hodinky.
Už to pak nebolelo a je mi docela dobře.
Dneska jsem byla a kontrole a Agassi mě chtěl nechat už na neschopence doma…už a pořád! Tak jsem ho uprosila, že ještě aspoň do Vánoc, že je mi opravdu fajn.Pokud by cokoli bylo tak přijdu a tu neschopenku mi dá.
Meggie a Radovánek 21.tt

Středa, 28.12. 2005 - 00:14:54
Dneska jsem byla u Dr., tak ode dneška jsem oficiálně práce neschopná! No nevím, mám z toho smíšené pocity… je mi z toho spíš smutno, a asi budeme muset zrušit ty hory. Na rovinu jsem mu řekla, že by jsme chtěli jet na týden v lednu na hory a moc nadšenej nebyl! Řekl mi, že to není moc dobrý nápad v neschopnosti na hory a že chodí kontroly a bylo by škoda si přidávat nějaké problémy…Snažila jsem se ho přesvědčit že už je to dlouho objednané a zaplacené a že rozhodně nebudu lyžovat, ale budu na čerstvém vzduchu chodit na procházky ale moc pochopení neměl…tak jsem vyšla z té ordinace jak opařená. Na kontrolu mám jít 5.1. a na hory se odjíždí 6.1.....ale kdoví jestli teda vůbec pojedem :o(

Čtvrtek, 05.01. 2006 - 16:50:27
OD MEGGIE:
Místo hor jsem v nemocnici, dnes jsem nastoupila. Agassi mi to určitě udělal naschvál! Prý má rady hlavičku moc dole a tlačí mi na hrdlo a to se začlo zmenšovat. Mám ho 29mm, normál je 30mm, takže kvůli 1mm! Leží tu se mnou paní a tato má 12mm, to už je krize a hrozí předčasný porod. Pozdravuju holky.

Čtvrtek, 19.01. 2006 - 12:29:03
uz jsem doma, ale jasat nemuzu, protože me propustili jenom na tyden na zkousku :o(
Doma musim lezet…vstavat jen na zachod…jinak nic nesmim.
Primar me rano prohlizel a vysledky nebyly moc dobre, tak mi bylo skoro do breku…kdyz me videl…tak mi teda navrhl tuto variantu lezet doma…a za tyden kontrola u nich v nem.
a pokud by to nebylo lepsi tak si me tam zase nechaji :o(

Úterý, 28.03. 2006 - 01:32:29
Jo jo ac se tomu sama divim tak jsme jeste porad 2v1. Minulej tyden me Agassi vyjukal (jak jinak!) , ze porodni cesty uz jsou skoro nachystane a ze teda mam uz jen vyckavat kdy mi rupne voda a nebo zacnou kontrakce a ze porod muze byt uz kazdym dnem…tak jsem z toho byla takova „lehce“ nervozni a furt jsem se az moc kontrolovala a pozorovala, kazde sebemensi pichnuti v podbrisku uz jsem brala jako „UZ“! :o))
No a dneska jsem byla v porodnici na ozvach a na kontrole a jinej doktor mi zase rekl, ze to na porod hned tak nevypada a ze si mysli ze se jeste uvidime pristi tyden v pondeli. Tak jsem pro zmenu zase klidna jak zelva a porod teda necekam. Rikal mi, ze se mu zda mimco jeste dost vysoko a ze musi jeste sestoupit, jinak hrdlo se uz zkracuje dobre a tkane meknou coz by sice napovidalo porodu, ale pry je tam jeste rezerva tak mam byt klidna a vydrzet do dubna, protoze bude od 1.4. vyssi porodne! :oD
No tak jsem zvedava jestli to takhle ekonomicky pochopi i nas chlapecek! :o) Dnes jsem 37+1, tak snad to do soboty jeste zvladnem, vsichni si ze me delaji srandu ze jeste budu prenaset.
Pa paa Meggie + Radovanek 37+2

Pátek, 07.04. 2006 - 23:05:37
Tak pořád lítám po venku jak pometlo, strávit 5-6 hodin venku na sluníčku a procházkami po městě není už celkem problém.
Už pomalu začínám věřit, že budu fakt přenášet!
Tak se snažím aby se malej „setřepal“ dolů a místo toho se mi zdá že je čím dál výš…Asi má orientační smysl po mamince a spletl si místo dolů- nahoru, páč mám nohy až pod prsama! :oD
Včera jsem dokonce do 11večer pekla mřížkový jablečný koláč. Pak jsem byla tak unavená, že mi začalo hučet v uších a bylo mi jako bych měla každou chvíli omdlít. Tento stav trval celou noc, nemohla jsem ani pořádně spát a tak mě dneska dopoledne Marťa vezl do nemocnice. Měla jsem strach aby nešlo o preklampsii, protože tlak člověk nějak neodhadne a nohy mám jak bambulky!…už nemám kotníky! :o))
Natočili mě na monitor, změřili tlak a všechno bylo v pořádku a tak to asi bude spíš tím, že mi nafoukalo do uší. No a v uších mi hučí vesele dál a točí se mi hlava a teče mi krev z nosu…nohy jak konve…ale jinak pohoda!
Meggie a Radovánek 39.tt

Pátek, 14.04. 2006 - 12:09:02
Tak jsme se dockali! Radovanek se chysta na svet! Nespim uz od 3:30. Rano jsme byli na kontrole a zacala jsem se otvirat, kontrakce byly ale nepravidelne a tak me poslali jeste domu odpocivat s tim ze se brzy uvidime! Ted jsou stahy po 7min. a zesiluji, az to nepujde vydrzet tak JEDEM!
Drzte pesticky! Pa, Meggie

Markétko, moc držíme palečky, aby Ti Radovánek vynahradil celé ty dlouhé dny ležení rychlým a bezbolestným příchodem na svět, ale o moc důležitější je asi to, aby jste oba byli v pořádku a zdraví.

Tak porodu zdar a loučím se s pokřikem: TLAČÍME S TEBOU

P.S.: Ráďa vybral hezké datum (a když se mu to podaří, bude mít stejně hezké narozeniny jako Adámek). Holky, kdo se hlásíte na 15.5.???

Hodnotilo 2 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 14.04.06 22:35

No sláva, už je tu! Tak jdu louskat… Meggie už je doufám v porodnici…

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 14.04.06 22:47

Meggie, ještě jednou držíme pěsti, ať je to rychlé a jste oba v pořádku!

 
semeda
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 14.04.06 22:59

Meggie, držím palečky aby jsi měla rychlý porod!

I když teď bych ti spíš přála, abys spinkala tím nejsladším spánkem, když jsi od 3:30 nespala kvůli poslíkům. A zítra HUPS NA TO :-D

Já jdu taky na kutě, dobrou!!!
S.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 08:40

Ahoooj holky, tak Meggie pořád nic?
Jahůdko - děkujeme za krásný deníček. Moc se Ti povedl. Meggie bude mít velikou radost:-)

Zkopčím sem všechny smsky od Meggie,at to má všechno v jednom:-))
Chudinka - snad se jí ten porod rychle rozjede. Myslela jsem jestli v noci a koukám zprávičky žádné. Mě taky nic nepsala.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 08:43

14.4.06
15:33
Jeste jsme doma, zacina to byt ale docela uz hodne bolavy a kontrakce zesiluji po 6 min. Asi uz se presunem do porodnice. Uz se hrozne tesim na chlapecka. Pa Meg.

16:56
Tak porod se nam nerozjizdi, mam jen takove „hnusne intenzivni poslicky“. Pry muzem prijet v noci a nebo taky az za 2dny! Jedem domu. Pa. Meg

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 08:44

Meeggieeeeeee - drž se holka!!! At mas Radovanka brzo u sebe a rychly bezbolestny porod!!!!!

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 08:53

**KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK (37 čuněček)

MAMINKY** (5)
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TP16­.3.........ADÁ­MEK..........­.....(4100g, 54cm, *13.3.2006 v 16:05) ryba, ASC panna
Martik82 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TP7.4…MIC­HAELKA-ANNA..(2770g, 49cm, *17.3.2006 v 20:35) ryba, ASC váhy
danka - /76/beran/SR/vd/TP­14.4.........­.....MIŠKO...­.............­.(3130g, 50cm, *1.4.2006 v 18:35) beran, ASC váhy
Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TP15­.4…KRISTÝNKA.­..........(3158g, 48cm, *4.4.2006 v 16:35) beran, ASC panna
Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TP5.4.­..........EMIČ­KA...........­.....(3500g, 50cm, *5.4.2006 v 21:28) beran, ASC štír

TĚHULKY (17)
Meggie - /77/beran/Olomoucký kraj/vd/TS6,0­5(C.Mami,k.lis­t) + RADOVÁNEK.......TP 16.4.
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TS8,05 (C.Mami) + ADÁMEK.......­.............­.............­........TP 6.5. /prohl.18.a25­.4.,2.5.
Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/ (magn.) TS7,05 + ŠMUDLÍNEK (překvapení).­...........TP 31.5. /prohl.19.4. ----- nad 34tt
Petulka74 - /74/kozoroh/Klad­no/vd/Kačenka 3,5r./(Femibion) TS 2004 + MIMI.........TP 9.6.
metyska - /81/vodnář/Pra­ha/vd/(k.list,vap­ni,mangn.) TS 2005 + M2 (překvapení).....TP 28.6. /utz14.4.
midnight - /79/štír/Jihla­va/vd/TS7,05 (vit.Swiss) + PRCEK (překvapení).­.............­.......TP 19.7.
aeg - /80/blíženec/Lit­vínov/vd/(Clos­tilbegyt) TS12,04 + MIMI (překvapení).­.............­.TP 15.8. /prohl.19.4.
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/(C­.BPlan,Sarapis) TS5,05 + CIPÍSEK(překva­pení)........­....TP 22.8. /prohl.10.5.,3D utz
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ (kys.list) TS7,05 + ČUDLÍČEK (překvapení).­.............­...........TP 22.8. /prohl.19.4.,ut­z20.4.
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (k.list.) TS 12,05 + HNILUŠE (překvapení).­.............­.....TP 25.8. /prohl.2.5.
misenka - /80/Mlada Boleslav/sv/(vit­.Swiss,Duphas­ton)TS 7,05 + BOBÁNEK ..............TP 10.9. /prohl.3.5. utz
Amelie - /77/lev/Praha/vd/TS 9,05 + MIMI (překvapení).­.............­.............­.............­.TP 11.9. /prohl.26.4.
Mili75 - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (k.list.) TS 1,06 + MIMI.........­.............­.............­.....TP 5.11.
Nico - /79/panna/Pra­ha/vd/(Duphas­ton,k.list.,Gra­vital) TS 11,05 + MIMI.........­.........TP 17.11. /prohl.15.5.
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (k.list) TS 7,05 + BUBLINKA .............­.............­.........TP 22.11. /prohl.24.4.
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/(k.lis­t.)TS 2/3,06 + BUBINKA......­.............­.............TP 28.11. /prohl.2.5.
Liborinka /83/býk/Vysoči­na/vd/TS 11,05 (k.list.) + BOBÁNEK .............­.............­........TP 30.11. /prohl.24.4.

SNAŽILKY A NESNAŽILKY (15) ----- snažilky
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/(k­.list) TS 7,05 .............­.............­.............­.posl.MS 30.3.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (k.list.,hořčík) TS 7,05
Semeda - /78/kozoroh/Pra­ha/vd/Filip 2r./(Clomhexal,Preg­nyl) TS7,05..posl.MS 21.2.
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/TS 12,05 (Utrogestan)
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ Německo/ TS 2,06
berunka1 - /75/lev/ZL/sv­/(C.BabyPlan) TS 3,06.........­.............­..........pos­l.MS 19.3./neoč.11.4.
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/ (C.BabyPlan) TS 4,06 .............­.......posl.MS 19.3./neoč.16.4.
sunn - /79/vodnář/ČB/vd/ (C.BabyPlan) TS 4,06. .............­..........pos­l.MS 20.3./9.4.?/ne­oč.16.4. ----- nesnažilky
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/
Neffy - /75/beran/Praha/sv/
elda2 - /78/štír/Vysočina/ TS léto 2006
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha/sv/HA/ TS 12,06
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/ TS 2007
cobbie - /78/rak/Praha/ - omluvenka

• zamluvené deníčky: (k porodu Iruchy) sunn, (k porodu Karinn) Nico, Lucici - svůj porod

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 15.04.06 09:25

ahoj, já zvědavka zvědavá se ženu do knihovny :-))), a koukám že si na info budu ještě muset chvilku počkat :-)))

Tak alespoň vložím komentář, co jsem si připravila doma…
Petulka

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 15.04.06 09:26

Ahoj,
DANKO, řekla bych, že pojišťovací agenti dostanou tip v porodnici. Ale jistě to nevím. Z jaké byl pojišťovny? :-))) My dítko pojištěné nemáme, máme pro/na Kačku stavební spoření. Myslím, že vesměs asi nabízejí tzv. sdružené pojištění dětí - kdy jsou pojištěni rodiče pro případ smrti ve prospěch dítěte, pak asi něco při dožití (18. let), případně k tomu nějaký úraz pro všechny. Každopádně si to nechte všechno vysvětlit a hlavně spočítat, kolik do toho vložíte a kolik byste „naspořili“, tj. kolik by dítku vyplatili při dožití. A když budete hodně zvídaví, tak ho nechte spočítat, jaké je odbytné při předčasném vypovězení smlouvy :-)))

AEG: jak vám Němci vezmou Novu? Taky máme 4 programy a docela to stačí :-)

SUNN: ty nedočkavko, testuješ moc brzo :-))), počkej týden, třeba se potvůrka objeví :-))) Ale plně Tě chápu…Já prvně testovala v den vynechání MS, byly tam, ale i tak jsem si pak dost nadávala, že jsem týden nepočkala… Byla jsem hrozně nervozní, jak to tentokrát dopadne. Taky mi sestřička nabrala hned HCG (to kvůli těm předchozím problémům), ale stejně bylo „nízké“ a 1 hodnota o ničem nevypovídala, takže mi po týdnu nabírali HCG znova, jestli správně roste. Rostlo :-)

ZUZKA: to že nemáme státní svátek asi to bude tím, že Velký Pátek je spíš křesťanský svátek(???), a podíl nevěřících je tu asi vyšší. Ale myslím, že už ho někdo za svátek navrhoval.
Gratuluju k bytečku, 82 m2 zní moc pěkně a mít balkon je taky fajn.

SEMEDO: možná bude Filípek taky ten typ, co se musí nejdřív ve školce promořit bacilama :-( ale je to hodně blbé, když musí člověk chodit do práce. To jedna kámoška říkala, že jestli chci jít do práce a nemám nikoho na hlídání, tak to prý ani nemá smysl. No, je to s trochou nadsázky, ale něco pravdy na tom bude. Ale zase učitelka říkala, že lepší když do školky chodí, promoří se tam, než když si to všechno odbydou v 1. třídě. My měli docela štěstí, tady je docela problém dostat se do školky, když jsi na mateřské s druhým, ale já při zápisu (loni v březnu) ještě věřila tomu, že se na další pokusy vyprdnu a půjdu do té práce :-) Za půl roku už to bylo trochu jinak :-)))

RADUNKA: a máte i někoho, kdo ty kuchyně prostorově navrhuje? Něco jako architekt ;-) Kuchyň nás taky někdy čeká - tak v příští pětiletce :-))), ale chci se přitom i probourat do obýváku.

KARINN přeci počká s porodem na mě, ne? :-)) já tak tiše doufám, že to stihnu taky koncem května. I když na výstavu For Kids bych se taky podívala a 3. června je v železničním muzeu v Lužné dětský den, tam bych taky s Kačkou jela, ale to by mě asi moje mamka přerazila vejpůl :-))

BERUNKO: obdivuju tvojí výdrž netestovat, to by se mi asi nepovedlo.

Ha, ha, teď byla legrace, dočetla jsem v pátečním deníčku, že Meggie bude rodit, tak jsem to volala na Honzu a přiřítila se Kačka, že kdo jako bude rodit, jestli my… :-) tak jsem říkala, že doufám, že my ještě néééééé.

 
semeda
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 15.04.06 09:41

Hele holky to je TAAAAK napínavý!!!

Nechcete některá poslat Meggie SMSku co se děje? Ať se domluvíme a neposíláme jí těch SMS moc…

P.S.: Jahůdko kráááásný deníček!!! To muselo dát práce!!!

 
Kasia
Kecalka 474 příspěvků 15.04.06 09:48

Meggie, držím pěsti, ať to máte rychle za sebou. To jsou nervy!!! Dneska je v Ol nádhrně, vy jste kousek od nás, takže u vás určitě taky svítí sluníčko. Krásný den, na který Radovánek vykoukne!

SEMEDO, já bych sms nepsala. Myslím, že se ozve sama, jak bude potřeba a poslední, na co je zvědavá, jsou dotazy od rodiny a kamarádů „UŽ???“

K.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 10:22

Holky, zrovna testuju. Jsem magor:-))
A Meggie jsem napsala,ze cekame na zpravy. Snad se ozve.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 10:23

Je tam jen jedna /, jak jinak:-(

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 15.04.06 10:28

Sunn: vyčkej času, třeba se ještě potvůrka objeví :-)))

Petulka.

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 15.04.06 10:29

Myslím potvůrka druhá čárka!

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 10:33

Já vím, měla jsem až zítra. No vždyt to říkám,že jsem cvok :-/ Ale zase nějaký holky tam měly čárky už den před. Takže je to jasné. A dost. Přestávám testovat. Kašlu na to.

Scháněla jsem po městě čoko zajíce a všude vyprodáno. Ale těch chlapů s pomlázkama co tam chodí…brrr.:-((

Jdu vařit. Jestli Meggie napíše, hned to sem hodím.
U nás je taky náááádherně. Už se těším ven. Radovánek přijde do krásnýho počasíčka.

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 15.04.06 10:33

EVIKU, myslím, že v 54. deníčku jsi psala, že se poptáš v Baby staru na kočárky Hartan? zjistila jsi něco?
Já čím víc pátrám, tím mám větší zmatek - taky skoro ke každému najde člověk někde negativní reakci. Největší problém pro mne je, že moje favority nikde na živo nemají, jen na objednání z katalogu - buď se přestávají vyrábět nebo o ně není takový zájem?? (to je můj dohad), ale je fakt, že v řadě krámů říkali, že jim v tom prostě stojí peníze, takže nemají na ukázku všechno.
A já potřebuju kočárek vidět.

Tak zatím ahoj, užijte si Velikonoce a já se k deníčku dostanu až v úterý večer :-(, bébé, nebudu mít nejnovější info. :-)))

Petulka.

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 10:35

Tak koukám koukám a kde nic tu nic…
Snad nechce Radovánek čekat až do toho zítřejšího termínu…
Ale já myslím, že v porodnici už určitě jsou, kdyby ne, dala by Meggie vědět. Buď to mají za sebou nebo se to chýlí ke konci…
Sunn, nebuď netrpělivka… Někomu se // taky ukážou až týden po očekávané mrše…

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 10:36

Navíc koukám, že jsi teprve 27DC… to je brzoooooo!

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 15.04.06 11:11

ahojky, taky nakukuju… a dlabu při tom dneska hotové uzené od známých :)) je ještě teplé a jak voníííí fakt výborný!! :))) Mám tu celou kejtu :)))
a jak to rozvážejí tak měli s sebou 10 týdenního rotvika, ten je úžasnej, já se od něj nechtěla odtrhnout :) , rotvailer byl jeden z favoritů na rasu našeho pesana :).

Petulko - kuchyně navrhujeme my, máme na to program a po konzultaci se zákazníkem třeba předěláme, a tak pořád dokola až se mu to líbí a je to podle jeho představ :)

Včera jsem vám ještě psala komentář ale blbnul mi net, tak já vám to napíšu ještě jednou… posílala jsem vám video s tím jak veliká doga lechtá malinký batole :) no a někomu to nejde spustit vůbec, někomu jenom když si to uloží a mě to jde jenom když jsem on-line rovnou z té pošty… nechápu to, tak to vyzkoušejte :)

Jdu vařit, Meggie s myšlenkou na tebe jsem usínala i se probouzela a myslím pořád na tebe, snad to zvládáte dobře a budete to mít brzy za sebou, dneska je fakt nádherně tak Radovánek může vykouknout !!!

pa R.

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 15.04.06 11:14

Jo a včera jsem psala Pupulce tak mě odepsala že na meggie zrovna myslela :)
z hodné Kristýnky se vyklubala ukřičená Kristýnka :) a že zrovna přišel ten pán na net tak že snad brzy napíše do deníčku!

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 11:31

Bezva, tak snad nechá Kristýnka Pupulku za námi občas zajít…
Uzený bych si taky dala, mňam, ale na ty moje bolavý zoubky teď asi nic nemůžu…

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 15.04.06 12:02

AHoj holky.

MEGGIE: držím palce ať se to bzry rozjede a myslím, že už to bude opravdu brzy. Ať je porod co nejrychlejší.

JAHUDKO deníček se moc povedl.. ta básnička na začátku nemá chybu :-)

dokonce mám čas si ho i přečíst. Adámek vytuhnul!! od včerejška spí vzorně.. Sice se v noci budil po dvou hodinách, ale vždy po papání usnul. Musím to hoodně zaklepat! :-) Jinak příkmr stále nedávám, tak mám radost. Piju teda hodně. Jenom toho čaje na podporu mléka od HIPP vypiju za den tak 3 litry :-)) Sice je ten čaj drahý jako čert, ale zdá se mi že zabírá a je i dobrý.

Já sem právě spořádala skoro celého veliknočního čokoládového zajíce :-)ZAřčínám být pekně rozežraná a hlavně mám chuť na sladké. To ty kila s takovou půjdou zase nahoru :-)))

IRUCHO: co zuby? Mě bolely zuby při změně počasí. A ono by to i sedělo.. má se hodně oteplit.

RADUNKO: domácí uzené miluju!
VYřiď PUPULCE ať zkusí pevné uvázání do zavinovačky.. pevně svázat ručičky dovnitř a houpat a dělat šššš. U nás to zabírá skoro okamžitě. A Ať si nechá koupit tu knížku Nejšťastnější miminko v okolí. A že jí přeju pevné nervíky.. Uplakané miminko mám taky doma :-)

SUNN: jak citlivý test si zkoušela?? Ještě vydrž a zkus až po vynechání.. já vím to se mi to radí :-))) TAky sem to nevydržela:-)

HOLKY mě už od porodu trápí zácpa :-( A do toho asi i hemeroidy. Nikdy sem je teda neměla, ale podle toho co mi říkala mamka, tak to u mě tak yvpadá :-(
No ještě 2 týdny a musím na gyndu po šestinedělí.. veřte je to pro mě noční můra. Předsatva že se ve mě Dr. bude hrabat.. fakt horzný pocit.

Jo a ještě sem nenapsala jak sme včera dopadli u dětské doktorky. Byli sme opět na zvážení. A Adam přibral za 4 dny 50g :-) TAkže zase málo a to měl i příkrm.. takže doktorka už rezignovala a řekla mi ať už to neřeším Že pokud má žlutou stolici, čůrá a zdá se mi zasycený , tak už to nebudem lámat přes koleno. TAk mám radost.Nejdřív mi teda řekla ať přidám přikrmy, ale řekla sem jí že on přikrm už vůbec nechce, že se mi zda že mlíka už mám dostatek. TAk jí to konečně přesvědčilo a už tam nemusíme :-)
Adámek bude holt hubeňour a bude růst do délky.. prostě bude po taťkovi :-)

No nic jdu si dát sprchu než se ten můj milášek probudí :-)

Květule a Adam

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 12:35

Tak Meggie pořád nepíše.

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 12:55

Tak to začíná být dost peklo a jedeme na zubní pohotovost.
Papa, čuněčky, no jsem na sebe zvědavá jak zvládnu porod, když nezvládám ani zuby…

 
metyska
Kecalka 114 příspěvků 15.04.06 14:32

AHOJ TAK JSEM NA SVĚTĚ! VYKOUKL JSEM DNES V 11:25 DOPOL. MÁM 3500 gr A 51 cm. MAMINCE JSEM DAL POŘÁDNĚ ZABRAT, DRAL JSEM SE NA SVĚT 2 DNY. VŠECHNY TETY ZDRAVÍ RADOVÁNEK

PS: Zaslanou fotecku dam do galerky :) Metyska

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 14:33

TAK JSEM NA SVETE! VYKOUKL JSEM DNES V 11:25 DOPOL. MAM 3500g a 51 cm. MAMINCE JSEM DAL PORADNE ZABRAT, DRAL JSEM SE NA SVET 2 DNY. VSECHNY TETY ZDRAVI RADOVANEK

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 14:36

Jupíí, je to tu! Obrovská gratulace celé rodince, ať vám Radovánek dělá jen radost!
Ale dal si na čas, rošťák…

My jsme zpátky z pohotovosti, prý akutní pulpitida (neboli zánět zubní dřeně…), mooooc příjemné, mám to rozvrtané skrz naskrz, otevřené, aby ustoupil tlak… a v týdnu musím ke svýmu doktorovi na ošetření. Jdu do pelechu…

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 14:37

Koukala jsem na fotku a ta dřina stála za to! Radovánek je krásňoučký miminko!

 
Kasia
Kecalka 474 příspěvků 15.04.06 14:52

MEGGIE, moooc blahopřeju a přeju Vám všem móře zdravíčka, štěstíčka a pohody. Ať Vám Radovánek dělá jen samou radost!!! Jseš šikulka, zvládla jsi to krásně!!!

IRUŠ, chuďátko, to musí být děs. Jednou jsem četla, že nejhorší bolestí na světě je právě bolest zubů. Ach jo. Ať tě to brzo přejde. Trpím s tebou (trochu jinak).

KVĚTUL, na hemeroidy je fajn sedavá koupel z hypermanganu nebo odvar z dubové kůry (oboje v lékárně). Jinak je moře mastiček, ale většina se bohužel nemůže v těhu či při kojení. Jedna mi tu zbytečně leží. Zase byl pan lékárník chytrý. Jinak je dobrý Infadolan, stojí tak 30 korun a používá se i u dětí na opruzeniny. Má hodně lanolinu. Je dobré ho trochu vetřít dovnitř a ono se pak líp tlačí a nezpůsobuješ si tak moc ty hemeroidy. Vyzkoušej.

K.

 
semeda
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 15.04.06 15:18

RADOVÁNKU, TAK TĚ TADY VÍTÁM!!! Přeju ti do života všechno nejlepší, klidné bříško a hodně mlíčka!!!

Jdu s kamarádkou na pařbu, takže jsem ráda, že jsem se dočkala!!!

Ahoj teta Semeda

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 15:51

MEGGIE - MOC MOC GRATULUJI K NAROZENÍ RADOVÁNKA A PŘEJI JEN A JEN SAMÉ ŠTĚSTÍČKO A ZDRAVÍČKO CELĚ RODINĚ!!!! Je to úžasný, konečně jsi se dočkala. Ale musela to být dřina!!!

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 15:54

Můžu poprosit některou z vás, aby jste daly vědět Evikovi? Nemám na ní číslo.
Napíšu Berunce, Midnight a Neffy.
 sunn

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 16:04

**KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK (37 čuněček)

MAMINKY** (6)
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TP16­.3.........ADÁ­MEK..........­.....(4100g, 54cm, *13.3.2006 v 16:05) ryba, ASC panna
Martik82 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TP7.4…MIC­HAELKA ANNA…(2770g, 49cm, *17.3.2006 v 20:35) ryba, ASC váhy
danka - /76/beran/SR/vd/TP­14.4.........­.....MIŠKO...­.............­.(3130g, 50cm, *1.4.2006 v 18:35) beran, ASC váhy
Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TP15­.4…KRISTÝNKA.­..........(3158g, 48cm, *4.4.2006 v 16:35) beran, ASC panna
Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TP5.4.­..........EMIČ­KA...........­.....(3500g, 50cm, *5.4.2006 v 21:28) beran, ASC štír
Meggie - /77/beran/Olo­mouc/vd/TP16.4­......RADOVÁNEK­..........(3500g, 51cm, *15.4.2006 v 11:25) beran, ASC rak

TĚHULKY (16)
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TS8,05 (C.Mami) + ADÁMEK.......­.............­.............­........TP 6.5. /prohl.18.a25­.4.,2.5.
Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/ (magn.) TS7,05 + ŠMUDLÍNEK (překvapení).­...........TP 31.5. /prohl.19.4. ----- nad 34tt
Petulka74 - /74/kozoroh/Klad­no/vd/Kačenka 3,5r./(Femibion) TS 2004 + MIMI.........TP 9.6.
metyska - /81/vodnář/Pra­ha/vd/(k.list,vap­ni,mangn.) TS 2005 + M2 (překvapení).....TP 28.6. /utz14.4.
midnight - /79/štír/Jihla­va/vd/TS7,05 (vit.Swiss) + PRCEK (překvapení).­.............­.......TP 19.7.
aeg - /80/blíženec/Lit­vínov/vd/(Clos­tilbegyt) TS12,04 + MIMI (překvapení).­.............­.TP 15.8. /prohl.19.4.
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/(C­.BPlan,Sarapis) TS5,05 + CIPÍSEK(překva­pení)........­....TP 22.8. /prohl.10.5.,3D utz
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ (kys.list) TS7,05 + ČUDLÍČEK (překvapení).­.............­...........TP 22.8. /prohl.19.4.,ut­z20.4.
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (k.list.) TS 12,05 + HNILUŠE (překvapení).­.............­.....TP 25.8. /prohl.2.5.
misenka - /80/Mlada Boleslav/sv/(vit­.Swiss,Duphas­ton)TS 7,05 + BOBÁNEK ..............TP 10.9. /prohl.3.5. utz
Amelie - /77/lev/Praha/vd/TS 9,05 + MIMI (překvapení).­.............­.............­.............­.TP 11.9. /prohl.26.4.
Mili75 - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (k.list.) TS 1,06 + MIMI.........­.............­.............­.....TP 5.11.
Nico - /79/panna/Pra­ha/vd/(Duphas­ton,k.list.,Gra­vital) TS 11,05 + MIMI.........­.........TP 17.11. /prohl.15.5.
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (k.list) TS 7,05 + BUBLINKA .............­.............­.........TP 22.11. /prohl.24.4.
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/(k.lis­t.)TS 2/3,06 + BUBINKA......­.............­.............TP 28.11. /prohl.2.5.
Liborinka /83/býk/Vysoči­na/vd/TS 11,05 (k.list.) + BOBÁNEK .............­.............­........TP 30.11. /prohl.24.4.

SNAŽILKY A NESNAŽILKY (15) ----- snažilky
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/(k­.list) TS 7,05 .............­.............­.............­.posl.MS 30.3.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (k.list.,hořčík) TS 7,05
Semeda - /78/kozoroh/Pra­ha/vd/Filip 2r./(Clomhexal,Preg­nyl) TS7,05..posl.MS 21.2.
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/TS 12,05 (Utrogestan)
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ Německo/ TS 2,06
berunka1 - /75/lev/ZL/sv­/(C.BabyPlan) TS 3,06.........­.............­..........pos­l.MS 19.3./neoč.11.4.
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/ (C.BabyPlan) TS 4,06 .............­.......posl.MS 19.3./neoč.16.4.
sunn - /79/vodnář/ČB/vd/ (C.BabyPlan) TS 4,06. .............­..........pos­l.MS 20.3./9.4.?/ne­oč.16.4. ----- nesnažilky
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/
Neffy - /75/beran/Praha/sv/
elda2 - /78/štír/Vysočina/ TS léto 2006
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha/sv/HA/ TS 12,06
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/ TS 2007
cobbie - /78/rak/Praha/ - omluvenka

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.04.06 16:09

Iruš - to mě mrzí čuněčko, takový boleníčko :-(( a je to alespoň lepší??? Nebo teď musíš trpět až do doby dalšího dr.? :-(

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 15.04.06 16:28

Radovánku, vítáme tě na světě!!! Mamce si musel dát zabrat, ale určitě to za tu dřinu stálo, si moc krásný!!! Přeju ti do života moře zdraví a lásky! Mamku a taťku nezlob a mějte se všichni nádherně :)

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 15.04.06 17:23

MEGGIE GRATULUJU! Radovanek je krásný, přeji hodně zdravíčka.

KASIO: díky za radu na ty hemeroidy. Já má koupený gel z dubové kůry… potírám si s tím nástřih a teď i zkouším mazat jinam , uvidíme jak to zabere.

IRUCHO: to je mi líto takové trápení se zuby :( A ť to co nejdřív přejde!

Květule

 
jouda1
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 15.04.06 17:24

Radovánku ahoj moc tě tu vítám a přeji ti jen to nej

Ondrášek od Matýsků (zrovna dnes 2roky :o)

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 18:10

Kdoví co teď dělají Meggie s Radovánkem… ty se maaaaaaaj!

A teď už jsem opravdu na řadě…
Zuby už jsou lepší, tím rozvrtáním se uvolnil tlak a bolí to jen snesitelně… Předtím jsem myslela, že bolestí omdlím. Byli jsme v Albertu a málem jsem tam sebou švihla do brambor. Snad mě doktor vezme co nejdřív a zadělá to. Zatím to ničemu neva až na to, že můžu jíst jen kašovitou stravu… Takže na véču plánuju krupičku.
Ještě že nerodíííím. Doufám, že Adámek vydrží až do návštěvy toho zubaře… Vůbec si nedokážu představit, že by mě to chytlo při porodu nebo těsně po něm… Brrrr.

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 15.04.06 18:42

Vítam Radovánka :D Želám veľa zdravíčka, šťastíčka a pohody do života Pekne si tú maminu potrápil ale si krásny chlapec …

Tééda ako rýchlo to beží, za chvíľu uplynie rok od založenia denníčka a už tu máme šesť bábätiek, to je krása.

Majte sa zatiaľ rozprávkovo
pa
sonyay

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 19:17

Tak co, Karin, stihneme to ještě do výročí deníčku???
A který den že to přesně je?

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.04.06 19:19

Už jsem to našla… 3.5., no to by šlo:)

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 15.04.06 19:20

Meggie, hrozně moc gratuluju ke krásnému chlapečkovi!!! Asi dal pořádně zabrat, ale jak tak koukám, určitě to stálo za to! Je nááááádhernej!!!! Takže přejeme hodně štěstí do života a žádné starosti!!!

Ili+Čudlíček 21+4tt

 
Zuzka25
Kecalka 460 příspěvků 15.04.06 19:24

Meggie, obrovská gratulácia k prekrásnemu Radovánkovi. Skoro mu to vyšlo presne na TP. Proste vzorný chlapček. Drž sa a skoro sa nám vráť do denníčka.

Iruš, tie zuby ti vôbec nezávidím, a ešte teraz na konci tehu. Dúfam, že ti to dr. spraví a nebudeš už trpieť.

Zuzka

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 15.04.06 20:13

Obrovska gratulace k Radovankovi.At Vam dela jen samou radost.Je nadherny.

Irusko-a ted uz je orpavdu rada jenom na tobe:))

Holky my jsem byli vcera vecer na pohotovosti,jelikoz mala ma nejakou rymu uz z porodnice a vcera uplne chrcela,nemohla se ani nadechnout.Dr. ji poslechla a rikala,ze to je nejaka zadni ryma.Dostali jsme nejake kapicky a mame kapat nic vic pry s tim neudelame.Je mi ji hrozne lito:((

Martiku-jak casto ti mala vstava v noci?Ja mam pocit,ze jsem vzhuru kazdy dve hodiny a v kojeni take zadny rytmus nema.

Dneska jsem byli cele odpoledne venku,tak to bylo super.Akorat se kazdy hrne ke kocarlku(manzel ,mamka,bracha),ze jsem jeste poradne ani nevozila.

Pa Lucici a Ema 10dni

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 15.04.06 20:45

Prečítala som si to, čo som včera stiahla a najprv som sa dočítala, že Meggie rodí, potom zasa, že nerodí, tak som zvedavá, ako to vlastne je a idem si jej denníček stiahnuť.
Dnes sme boli na prvej prechádzke s Miškom. Doteraz bolo stále buď zima, alebo pršalo, alebo fúkal vietor a ja som tiež nebola ešte celkom fit. Boli sme asi vyše hodiny a unavilo ma to viac ako jeho. Od pôrodu som vlastne až na cestu domov autom z pôrodnice ešte nebola vonku. Normálne ma boleli nohy a to sme išli dosť pomaly.
A od včera už normálne sedím. Zrejme mi vypadol nejaký steh, ktorý ma tam ťahal a dá sa mi sedieť. Ani som nevedela pred pôrodom, aký je to úžasný pocit môcť si normálne :,-(núť …
Už som aj niečo žehlila a snažím sa pomaly zapájať do fungovania domácnosti, lebo manžel to nebude všetko stíhať.
Dnes bol na prútiky a chystá sa sebe aj Miškovi upliesť poriadny korbáč, aby ma mohli v pondelok vyšibať.
Zdravím všetky Květničky mamičky, tehulky, snažilky aj nesnažilky a moc na vás myslím, hlavne na Meggie.
Jéj, tak gratulujem! Už som si to prečítala :-))
 Danka

 
berunka_1
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 15.04.06 22:11

Ahoj babulky,

jsem tu jen na skok, vezli jsme něco do kanceláře…

MEGGIE - BERUŠKO, MOOOC GRATULUJI K RADOVÁNKOVI A PŘEJI HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍČKA :-)

Sunn - děkuji za sms o narození Radovánka. Co se týče ms - zatím nedorazila, takže jsem napnutá jak malé gatě…uvidíme zítra a tobě přeju, at tam zítra najděš dvě :-)

Zatím papa Berunka

 
semeda
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 16.04.06 09:34

DNESKA PRVNÍ?!

Tak sem hned po probuzení lezu, abych zjistila co naše testovatelky a ona zpráva žádná!!!

Holky styďte se :-D

Tak šup šup, věřím že po dnešním testování nám přibyde alespoň jedna těhulka!!!

Ahoj S.

 
Zuzka25
Kecalka 460 příspěvků 16.04.06 11:21

Ja už som jednou nohou na odchode, a nakukujem kvôli naším holkám //, a nič :((.

Tak večer.

Zuzka

 
carisa
Kecalka 312 příspěvků 16.04.06 12:11

Ahoj Meggie,

ohromná gratulace ke krásnému synáčkovi. Dal ti zabrat, viď? Ale ta radost to určitě všechno vyvážila. Ať se vám daří.

carisa

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama


Reklama