Květníček 74 díl - JAK ILI NAŠLA KVĚTNÍČEK

Ostatní

Tak už došlo i na Ili, na naši baletku, blondýnu, sexuální dračici, našeho Colomba:). Míša se dere na svět! 8.6.2005 Ahoj holky, všechny zdravím, hlásím se mezi vás! Konečně! Už nějaký čas to tu všechno pročítám a myslím, že je nejvyšší čas se k vám zařadittak doufám, že mě vezmete :) Moc pěkný deníček, docela inspirace, jak to všechno správně naplánovat, když už se s tím tak moříme a vymýšlíme jak nejlépe na to a všechny poctivě papáme bobulky s vitamínkama a vůbec :)

No a snaženíčko vlastně naplánoval skoro manžílek. Když se mě poprvé zeptal, jestli už není ten správný čas, byla jsem zaskočená, protože jsem do té doby o ničem takovém vůbec nepřemýšlela. Opravdu. Pak jsem ale zjistila, že když jsem přesvědčená, že on je ten můj „na celej život“ že čas už asi přišel. Tak jsem začala brousit po netu a našla vás tady. I když přispívám krátce, čtu už dlouho a musím se přiznat, že jsem totálně nakažená :-) Neumíš si představit (nebo nejspíš asi umíš), jak se těším na poslední prášeček HA a pak hurá na to. Stejně tak on. Plánujeme společně :-)

JAK SE DO TOHO S MANŽELEM OBULI…

****(a my ostatní jim tu chuť a frekvenci mohli jen závidět :-))

20.6.2005

My začínáme koncem příštího měsíce a taky už se nemůžu dočkat :-)

28.6.2005 ****
Včera jsem se dozvěděla, že začátkem sprna dostaneme klíče od nového bytečku, takže už je s tím naším snaženíčkem definitivně rozhodnuto-25.7. čekám poslední MS a pak už doufám, že další nepřijde :-) ****
2.8.2005

Ahoj princezny!
Přeju všem hezké ráno! Mě se vstávalo krásně, manžel udělal snídani a dneškem začneme s novým snaženíčkem pro tento měsíc-manžel vymyslel, že bysme to měli pojistit tak, že tuleníčko bude každý den-takže jsem se na dnešek těšila a vstávalo se mi báječně :-)

4.8.2005

Pupul-jojo, Záhadné zmizení :-) jen jsme si s manželem asi v půlce na chvilku odskočili zapracovat na mimi a pak jsme to šli dokoukat :-)))) no a pak jsem ještě nemohla usnout, jak jsem se soustředila, aby se to povedlo (ale osmý den po MS je to asi blbost, že jo…) už mi totiž ty hormony lezou na mozek :-)No jo Pitrýsku, už jsem psala, že jsme to pojali jako každodenní maraton dokud se to nepovede :-) i když to je u nás normální stav i když ještě nešlo o snažení „naostro“ :-)))

10.8.2005

Zrovna dneska je den D na tulení, tak jsem už včera koupila krásnou sexy košilku, aby manžel necouvnul :-) mám na něj políčeno !!!!Taky ho (den D) máme obden, nebo spíš posledních pár dní denně.

5.9.2005

My jsme dneska 14 DC :-)
Takže budeme tulit a tulit. Ale už se tulíme denně víc jak týden, tak budeme jen tak dál pokračovat.

9.9.2005

Jojo Irucho, deset dní po sobě není problém. Ani několikrát denně není problém.

31.10.2005

Ahoj čuněčky!
To byl ale krásný víkend! Já jsem poctivě odpočívala a skoro nic nedělala. Jen jsme se tulili a tulili… :-)

1.11.2005

Mělo by to klapnout, ovu je mi ukradená a tulení probíhalo zatim: 4,6,7,9,11,12­,13,14,15 a 17 DC. Chichi :-)))

**JAK ILI NAROSTLY TYKADLA… ** **14.12.2005 ** **MS zatím nikde, takže testnu to asi v pátek ráno. Radši bych ještě počkala, abych zas nebyla zklamaná, ale v pátek máme v práci vánoční večírek a jde se popíjet a tak abych věděla, popř. nebumbala nějaký alkoholy :-) jinak bych čekala tak týden, kdyby mrcha nedorazila, no. Jenže takhle to prostě potřebuju vědět dřív… Taky jsem o tom přemýšlela, že bych testík mohla dát jako dárek pod stromeček manželovi, nebo vlastně mám udělaný to tričko s nápisem „BRZY BUDU TÁTA!“ ale myslím, že kdyby to vyšlo, vykecala bych to dřív. Asi bych to nevydržela :-) Pod stromeček bych to řekla rodičům :-) no to jsou krásný plány, ale zatím nic nevím, takže vydržím do pátku. Ani mě to tenhle měsíc nějak nestresuje, protože jsem si řekla, že řešit to teď nebudu, a když, tak až v březnu po představení. No, ale nějak s tím ani moc nepočítám, ani tuleníčka moc nebylo :-( ** **15.12.2005 ** **Jo a ještě jsem vám zapomněla napsat, že MS teda pořád nikde (31 DC), ale nevím nevím, maličko cítím bříško. No uvidíme zítra. **

****16.12.2005

******Ahoj čuněčky,
to je ale počasí, co?!? Hrůza. Dneska je tma, zima a prší. Fuj. A ještě ke všemu jsem pěkně zmokla, protože mi ani nešla nandat kapuca, protože mi narostly tykadýlka :-)
Jsou tam // !!! :-)No jasně, takový dvě tlustice, asi po půl minutě, to jste neviděly!!!! Ještě teď se klepu!!!
Holky, moc děkuju za gratulace, opravdu jsem to tenhle měsíc vůbec nečekala, vím že to zní ohraně… ale je to tak!!!
Takže jen pro doplnění seznámku, já a náš čudlíček prosíme tetu sunn, aby nám tam napslala, že na svět bysme se měli mrknout 22.8.06 (podle počítadla na rodině) a na první prohlídku jdeme******

******22.12.05

******Ráno jsem udělala testík a než jsem se zvedla ze záchoda, tak tam byly ty //. Koukala jsem jako blázen. Když jsem to rozdejchala, šla jsem vzbudit manžela a řekla jsem mu, že jsem mu pořídila nové tričko, ať se na něj mrkne, jestli ho bude chtít nosit a odešla jsem do koupelny :-) Za chvilku tam byl za mnou, celej zářil a pusinkoval mě a vůbec, byl šťastnej stejně jako já! Ale tričko si oblíkne až na Ježíška, až budeme putovat po rodičích. Těm to řekneme až toho 24.12. k Ježíšku, když to Dr. předtím potvrdí.

********JAK ČUDLÍČEK ROSTL A ILI SI UŽÍVALA A „UŽÍVALA" TĚHU

********21.12.2005

********Čau holky,
jen v rychlosti zdravím, je mi dneska pěkně blbě. Vstala jsem a houpal mi žaludek, ale pak jsem to ustála, i cesta do práce v pohodě. Jenže teď tady sedím v práci a i když jsem tu v klidu, tak mám pocit, že budu každou chvíli blikat :-(Bléééé mě je blběěěěěě :-(((((

********22.12.2005

********Ahoj holky,
tak jsem zpátky z UZ. Ani trochu se mi teda ale neulevilo. Čudlíka jsem viděla, ale Dr. říkala, že je víc vpravo (píchá mě ale vlevo) Navíc je ještě brzy na to, aby bylo vidět srdíčko a tak mi nepotvrdila, že by bylo vše v pořádku. Prý to potvrdí až 2.1., to jdeme znovu na UZ, když uvidí srdíčko a nebudou do tý doby žádný problémy. Jinak to pořád může být mimoděložní. Dělala mi normální i vaginální UZ, z obojího mám fotku, ale trápení mě neopustilo :-(

29.12.2005

Včera jsme s manželem udělali první kolo vybírání jmen pro děťátko. Vyhrál Honzík a Markétka. Možná to tak zůstane.

**2.1.2006 **

****Takže jen v rychlosti: všechno je naprosto v pořádku, Dr. nás pochválila jak pěkně rosteme, Čudlík je kde má být a srdíčko mu krásně buší :-) Jsem šťastná!!!!
Ili+Čudlíček 7+0tt

****4.1.2006

Eviku, mě taky pobolívá bříško. Teď už míň, po tréninku třeba taky vůbec. Ale jinak i při kašli nebo při smrkání. Sem tam nějaký píchnutí. Už jsem se s tím smířila, zvlášť, když Dr. tvrdí, že je vše v pořádku. Jo a taky mám děsnej hlad. Celodenní. No a taky celonoční :-) prostě furt. Já už ani nejím, já žeru a tlačím to do sebe. Nemůžu to zastavit a nemůžu si pomoct. Nevážím se, bojím se, co bych zjistila, navíc teď po vánocích. V noci se budím hlady. Pak se mi chce na záchod, tak vstanu, to se mi udělá blbě, tak čekám až to přejde abych mohla zase usnout. Jenže to už se mi chce zase na záchod… no a takhle celou noc, dneska 5×!!! A do toho mám ten hlad.

****11.1.2005

Děsně mi ale krvácí dásně, nevíte co s tím?

25.1.2005

Jinak my jsme dnes byli na kontrole:
tak máme cca 3,5 cm, jsme 10+2 tt, dostali jsme těhu průkazku, tatínek taky viděl utz, byl z toho vedle, viděl i srdíčko a tak vůbec. Čudlík na nás na tom utz mával, a taky měl škytku a celej nadskakoval, no bylo to sladký.

26.1.2006

Eviku, my nechceme vědět, co to bude. Čudlík nebo Čudlinka, je to buřt :-)

30.1.2006

Aeg, já taky myslím, že tam mám klučíka! Teda vůbec nevím proč, ale jsem o tom přesvědčená :-)

13.2.2006

Ach jo, tak když mě netřeští hlava, tak mě ukrutně bolí pupík, ani jsem nemohla dojít z oběda. Takže jsem volala Dr. a mám hned přijet, snad to nebude nic vážného, ale radši mě chtějí vidět… takže mažu na gyndu.

14.2.2006

Ahoj berušky, děkuju, že jste na mě včera myslely, jste moje zlatíčka. A protože jste nám s Čudlíčkem držely palečky (hodný tety), tak to nic není!!! Hurá!!! Bylo to ale dost děsný, nemohla jsem dojít z oběda, bolest byla v jednom místě a trvala nepřetržitě asi 40 minut! Nemohla jsem ani dát nohy k sobě :-) dr. pak říkala, že takhle nějak vypadá kontrakce - stah dělohy, akorát že kontrakce není tak dlouhá. Takže mi udělala všechny možný vyšetření a všechno je OK. A jestli takhle vypadá kontrakce, tak je to teda síla, ale dá se to vydržet :-) hlavně když člověk ví, že to přejde :-) Máme od hlavičky po zadeček 7 cm a rosteme podle tabulek :-) Čudlík se tam mrkskal jak divej, kopal nožičkama, boxoval ručičkama, jako kdyby chtěl ven :-) no jak se mi ulevilo, tak jsem se tam rozplakala, ach jo, ty hormony… :-)

22.2.2006

Ahoj čuněčky!
Jsem v pořádku, Čudlík taky, už má od hlavičky po prdelku 8 cm, takže fakt kus!

1.3.2006

Holky, já půjdu do tý Krče, mám to blizoučko, z domova asi 10 min. pěšky (což mi mimochodem zcela vážně hrozí v případě fotbalového přenosu v tv :-)) a ať se tou dobou budu vyskytovat kdekoli bych asi tak mohla (u rodičů, u tchánů, u kamarádky, v práci, na procházce nebo doma) tak tam prostě vždycky do 10 min. budu. Takže si snad budu moct dovolit jet tam co nejpozději :-)
8.3.2006

Hele, ale všímám si, že asi na mě lezou nějaký ty mateřský pudy, jak mamky chrání svá dítka, tak i já už nedám dopustit ani na svůj pupík. Jedna známá mi řekla, že ho mám hnusně rozpláclý (podle mě se teda tlačí krásně dopředu) a velký (podle mě akorát) a tak jsem jí málem jednu vrazila! Normálně nikdo se nesmí ani slůvkem křivě zmínit o mém pupíku, jinak jsem nerudná!!! Nevadí mi, když někdo na ten pupík nereaguje, nebo nechválí :-) ale jak má nějakou blbou narážku, tak bych ten pupík bránila hlava nehlava!!! Jsem na to teda pěkně háklivá, až sama sebe překvapuju :-))))

14.3.2006

Včera náš Čudlíček poprvé pošimral tatínka do dlaně, ten tomu ani nechtěl věřit, že už cítí naše mimi :-) no tak to jsem taky obrečela… musím si dojít koupit krém na opuchlé oči, protože já už snad brečím v kuse při čemkoli :-)))) Pitrýsku, pohyby ještě necítím, jen když mám položenou ruku na břiše tak mě mimínek buď pošimrá nebo jakoby propluje břichem! Kopanec ještě nebyl, tak nesmutni… to jen já se moc pozoruju :-)

15.3.2006

… tak jsem šla do kabelky pro mobil, abych zkontrolovala, že po mě nikdo nic nepotřebuje a všechny problémy toho dne už jsou vyřešené - no a našla jsem (asi protekční) SMS od mé Dr. (odesláno 21,15) o tom, že výsledky na vývojové vady jsou v pořádku!!!! Spadl mě veliký kámen ze srdce, když vím, že by tedy Čudlíček měl být zdravé miminko :-) Dr. říkala, že se ozvou jen když to bude špatné, ale tohle jsem nečekala… no tak jsem měla tááááákovou velikou radost a do dneška mi to neopustilo! :-)))

20.3.2006

Ahoj holky! Zdravím po víkendu!
Jo a mě od rána crčí z prsou mlíko (já vím, že to není ještě mlíko, mlezivo nebo co to je za srágoru) tak si asi budu muset koupit nějaký ty vložky, odličovací tampony to nestíhají pobrat :-((( poraďte prosím jaký, jestli prací, jednorázový, jako značku… já fakt nevím, přes oběd bych si skočila do lékárny… pěkně mě to ráno vyděsilo, přes noc mi vyrostly prsa aspoň o číslo. Je tohle normální? Já teda jdu ve středu na KO, tak se poptám, ale řekněte, měly jste to taky tak brzy??? To mi jako teď dalších 22 týdnů poteče z prsou??? :-(((

Míšenko, hlásím první kopaneček včera. V divadle, když bylo úplný ticho a já vyjekla :-) no naprosto nevhodný, ale byla jsem omluvena :-) jinak takový vlnění bříška a jakoby bublinky cítím už víc jak týden.

22.3.2006

Eviku, na UTZ jsem byla právě dnes. Od hlavičky po prdelku 12 cm, takže podle tabulek a přesně i podle MS :-) podle těch pohybů bysme ale měli rodit dřív, no tak uvidíme. Prý se to tak nedá posoudit, že to každý cítí jinak, lišit se to může u stejně starých těhotenství až o 14 dní (říkala Dr.) Jinak u nás všechno v pořádku a bez problémů, čípek dostal pochvalu a mlezivo prý mi téct může, že prý už jsem připravená, ale že prý s tím nic nenadělám. . Jo a pohlaví vědět NECHCEME!!!! Dneska říkala Dr. že se podívá, tak jsem jí to zatrhla!!! Stejně se podívala, tak ona to prý ví, ale já to fakt vědět nechci :-)
No jak jsem ti včera psala, že už něco v tom pupíku cítím, tak jsem to říkala Dr. a ona podle těch pohybů spočítala TP na 6.8. - to je o 14 dní dřív než podle MS. No ale já hodlám rodit na Květulčiný narozky, takže na6.8. neberu ohledy :-)

Dnes ráno aktuálně můj manžel:
pro kluka: Miguel Manuel de la Peňa Čunát
pro holku: Maria de Luisa Čunátová
jinak je můj muž docela normální :-)
vážná verze je teď zrovna Michal nebo Michaela. Míša nebo Míša :-))))

31.3.2006

Dneska už mi zase teče to mlíko,do toho mi začaly otékat nohy :-(((( včera jsem je měla jako konve. Dneska to ještě není tak hrozný, ale už to taky nabírá na síle. Holky, mě to těhotenství opravdu tak moc sluší :-(((

12.4.2006

Jinak nám je s Čudlíčkem dobře, kope jak divej, jen mě nenechá spát na zádech nebo napravo, takže už týden spím na levé straně, aby bylo miminku pohodlně protože jinak mě kope jak blázen a hra o to, kdo to dýl vydrží prostě asi není moje parketa a tak Čudlík vítězí… no a maminka už má bolavý záda ze samýho ležení nalevo. No užívám si s ním, ale zatím jsou to takový kopanečky a tak se to dá. I když občas už mi nadskočí celý břicho :-)

21.4.2006

My byli včera na kontrole a ultrazvuku, všechno je v pořádku, Čudlíka to ale evidentně nebavilo a pořád na nás zíval, občas zamával, občas kopnul, moje mamča z něj učurávala, no byla úplně na větvi :o) bylo to krásný. Takže snad jsme zdraví. Ptala jsem se, jak je miminko veliký, tak prý už to nejde změřit, že se celej nevejde na UZ a sonda už celý tělíčko nepobere. Takže to Dr. měřila odhadem - prý 24 cm od hlavičky po prdelku a poroste až do porodu 1 cm za týden. I s nožkama prý má asi 34 cm, to už je docela velký, že jo?!? Jo a váží něco přes půl kila, takže fakt macek :-)

24.4.2006

Sunn, díky za deníček :-) Takový trošku bilanční, viď?!? Tak si taky zavzpomínám. Já přišla někdy koncem května, takže tu taky brzy budu rok. Měla jsem těsně před svatbou a bylo to krásné období. Objevila jsem Skoro-snažilky a zjistila jsem, kolik holek je na tom stejně jako já a chtělo by v nejbližší době přestat s prášky a pořídit si mimi. Neměla jsem problém s přemlouváním muže, u nás to bylo spíš naopak. Pak přišlo první opravdové snaženíčko a první zklamání, že // nikde. Pak druhé, třetí… šesté a až „naposedmé“ se zadařilo :-) a teď čekáme jak Čudlíček poroste a kdy se rozhodne vykouknout na mámu s tátou… :-) každopádně jsem si (sice relativně rychle) v Květníčku prošla skoro vším - těšením se na opravdové snaženíčko, velikým zklamáním, pátráním po ovu a šíleným několikaměsíčním sledováním sama sebe, házením „flinty do žita“ až nakonec velikou radostí a nyní očekáváním. Chci říct, že všechny fáze ve kterých se čuněčky v Květníčku nacházejí jsou mi blízké a tak mě samozřejmě trošku mrzí, že jsem s některými teď na hony vzdálená díky tomu, že jsem prostě o kolonku výš… věřím ale, že všechno má svůj čas a každá z nás se jednou dostane tam, kam tolik všechny chceme a to do kolonky TA NEJLEPŠÍ MAMINKA :-) Přeci proto tu všechny původně jsme :-) A pro ostatní v nižších kolonkách pak vidím obrovskou výhodu ve zkušenostech čuněček, které jsou prostě v těch vyšších kolonkách. A mimo to všechno vás mám všechny ráda, zvykla jsem si být s vámi každý den a vyplakat se, postěžovat si nebo se něčím hezkým pochlubit. Je mi tu s vámi prostě dobře!!!

24.4.2006

Myslíš, že tam mám Čudlinku? No kamarádka to taky tvrdí, ale spíš že by mi jí přála… no ale nevím nevím… :-) Právě tahle kamarádka měla největší pohyby když myla nádobí. Z toho usoudila, že to je buchtička a kope proto, že jí chce pomoct… No a já včera žehlila, vařila, myla nádobí, luxovala, myla okna, pekla a ani kopanec!!!!! Takže Čudlík. Určitě má pindíka :-) vůbec ho tyhle činnosti nějak nevzrušovaly, prost ě chlap :-)))

25.4.2006

Ahojky holky,
nezlote se, že Vám sem lezu, ale přepisuji Vám SMSku od ILI:
Lezim v porodnici, v noci mi zacata téct krev, ale snad už je to dobrý......Miminko je v pořádku. Když to bude OK, tak nas ve CT pustí domu. Nemusíš se o nás bat. Snad to bylo jen ze sexíku. Kačula

AHOJ Květničky,
Odpoledne jsem mluvila s ILI a daří se jim dobře , jen nesmí chodit a musí ležet…Dostala magnézium a Ascorutin a už ani nešpiní, jen na ní asi dohlížejí, aby opravdu dodržovala klid!! Kačula

26.4.2006

Holciny sms od Ili :

Nic mi neni, ale pustit me jeste nechcteji. Pry mozna zitra. Zjistila jsem ze je tu porodni asistent. Tak jsem zvedava jestli budu v srpnu rodit s chlapem. To me teda nikdy nenapadlo :-). Amélie.

Hodnotilo 1 lidí. Score 1.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 22.08.06 21:24

Jééé ja sem snad porpvé v žvotě první v deníčku :-)

TAK ILI DO TOHO!!!!!

Květule

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 22.08.06 21:35

TAk sem to přečetla, a koukám, že deníček asi nevyšel celý :-(

K.

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 22.08.06 21:41

Tak mi to nedalo, ještě jsem nakoukla před spaním, tak Ili, drž se. Myslíme na tebe, i když spíme.

Míšenka

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.08.06 21:48

Tak ve 20:54 se na Svět podíval porpvé čudlík Míša…50cm a 3750g…kluk jako buk!!

 
Martinka82
Kecalka 241 příspěvků 22.08.06 21:50

Juuu deníček!!!
Květul - děkuji za upozornění! Nebylo by to poprvé co bych pořád psala do starého :-)
Ili - tak co??Už je čudlinka  nebo čudlík na světe???My e-tetky jsme netrpělivé :-)

 
carisa
Kecalka 312 příspěvků 22.08.06 21:50

ILINKO, přeji Michálkovi nádherný život a tobě hodně štěstíčka a lásky s tím krásným uzlíčkem. Jsi statečná holka!

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.08.06 21:51

GRATULUJU a přeju hooodně štěstíčka!!!!!

 
Amelie
Závislačka 3544 příspěvků 22.08.06 21:52

ILINKO MOOOOOC S KAJOU A HONZIKEM GRATULUJEME !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
karinn
Kecalka 423 příspěvků 22.08.06 21:54

Ili super,nakonec jsem se dostala k netu,myslela jsem že to prošvihnu. gratuluju k Michálkovi.Ty­povala jsem holčičku a ejhle.Buďte zdraví

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 22.08.06 21:54

ILI, přijmi obrovské gratulace! Tak přeci jen fotbalista… Ať jste hlavně zdraví a šťastní. peťulka

P.S.: přidala jsem fotky do galerky

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 22.08.06 21:55

Gratuluji k Misovi a preji to nejlepsi a nejkrasnejsi do zivota. Mamince brzke zotaveni a hodne mlicka.

 
Martinka82
Kecalka 241 příspěvků 22.08.06 21:55

Ilinko- strašněěěě GRATULUJU!!!!Ať záříte štěstím, láskou  a zdravíčkem!!!! Krásně jsi to zvládla a tak MÍŠU vítáme na světě a přejeme s Mišulkou jenom to nej a nej krásnější  Martik s Mišulkou

 
pupula
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 22.08.06 21:57

Ilinko,staršně gratuluji k chlapečkovi­.....hlavně to zdravíčko a moc si ho užívej.
Kiki a P.

 
Kacula
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 22.08.06 22:18

**Čudlík Michal se narodil 22.8.06 ve

20:54 hod a měří 50cm a váží 3750g!!**

Tak ještě velkým písmem, at to někdo nepřehlédne, mám hroznou radost!!! Deníček i když asi necelý je super!!!!

Kačula+Verča+Mim­čula30+3tt+Hon­za(manža)+Ber­tík(pes)

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 22.08.06 23:44

Já tušila fotbalistu!!! ILI MOC MOC GRATULUJI!!! Hodně štěstíčka a pohody!!!

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 23.08.06 00:17

Dneska jsem byla ve městě a konečně jsem se taky někde naživo podívala na kočárk y :)) a nejvíc mě zaujal X-lander XT :)) a hlavně i ta cena, myslela jsem že je mnohem dražší. AEG - ty na tom máš X lander korbičku nebo nějakou jinou???
Potom jsem si koupila těhu rifle, ani se neptejte na částku, to je mazec :(( ale doufám že mi do konce těhotenství vydrží. A vypadají suprově :)
A pak jsem ještě byla u kamarádky co má 14ti denního Filípka, byl tak úžasný a slaďounký a on buď spinkal nebo jenom koukal, no vůbec neplakal, fakt krásný zlatíčko !
Holky na srazíku to muselo být super, strašně vám to tam všem sluší, a Pitrýsku, teeedaaa takový výstřih, no klobouk dolů :)) já bych tam neměla co dát :))  Fakt ti to moc sluší a vám všem taky! Mimouškové jsou úžasný :)
Asi jdu spinkat tak dobrou noc Michalku čudlíčku fotbalisto !!!

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 23.08.06 06:50

Tak supéééér, Ili si teda pospíšila. Určitě proto, aby v tom nebyl zmatek. :))) Říkala, že panny jsou takové divné. :)))) A dneska už se horoskopy různí - jednou je to ještě lev a podruhé už panna. Takže Ili si zařídila, aby v tom nebyly žádné zmatky. :)))) Šikula. :)) GRATULUJUUUUUU k fotbalistovi. A je to teda kluk jako buk, na takovou droboučkou baletku… Tatínek byl u porodu?    

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 23.08.06 07:01

To jsou mi novinky … pár dní jeden zaspí a hele dvě miminka na světě, ani gratulovat nestačím :))

ILI - velká gratulace k narození Mišáčka!!!

EVIK - velká gratulace k narození Lucinky!!!

To je parádička - miminečka se na svět jen hrnou, úplně si představuji šťastné maminky, jak si zvykají na ty, na světě zcela nové, piditvorečky. Jé já už se těším, až to budu já!!!

SISINA - velká gratulace k zítřejšímu odjezdu na dovolenou!!!

Včera zakoupeno, zítra odjezd. Nakonec jsme zakoupili last na řecký ostrov Santorini, abychomu ukojili choutky našeho fotografa po tomto fotogenickém ostrově :))) Absolutně nic nestíhám, ale doufám, že až se vrátím, pěkně si všechno pročtu a zapojím se zpět do života Květníčku.

sisina

 
misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 23.08.06 07:17

Ilinko - tak s Bobánkem gratulujeme k narození Michálka. Je to kluk jako buk, já to věděla. Tak mu do života přejme jen samé štěstí. Huráááá
Tak jsme na řadě co Amélie?  

Míšenka

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 23.08.06 07:19

Miško vitaj na tomto krásnom, aj keď niekedy nepochopiteľnom svete. Želáme Ti, aby sa Ti tu páčilo a obklopovali Ťa len samí dobrí ľudia.
teta Danka a menovec Miško
P.S.: Nakukla som už včera večer, len už sme išli spať, tak gratulujem až dnes.
Taktiež gratulujem Sisine k zakúpeniu zájazdu, prosím následne o pekné fotky do galérky a informovanie o dĺžke trvania zájazdu, aby sme vedeli, kedy sa máme opäť tešiť na jej skvelú prítomnosť v Květnííčku.
My sme vstávalil o 5:45 a keďže Miško sa práve rozhodol, že si predsa len ešte trochu pospí, mamina ide nasledovať jeho žiarivý príklad.
 Danka

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 23.08.06 07:28

Sisina - super, šťastný a bezstresový odjezd na dovču. Budu Tvého zářného příkladu následovat, brzy. Už v sobotu.
Jo, jo, ty miminka jsou sladké.

Některé z vás chtěly drby ze srazíku. :))) Tak tady jsou: představte si, jak jsou někteří mrňousi moderní. Nejenže chodí k mekáčovi, ale někteří i mění barvu vlasů. :)))) Třeba Irušin Adam. No, minule byl tmavovlasý a teď - blonďák. :))

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 23.08.06 07:44

Z nějakých důvodů není deníček celý a tak sem kopíruju zbytek:
27.4.2006
Ahoj čuněčky moje :-)
V první řadě vám všem moc děkuju za držení palečků - evidentně to pomáhá!!!! Takže už jsem doma a můžeme na to s manželem zase skočit :-) dělám si srandu, asi budeme muset být ještě opatrnější, nebo to úplně vypustit… no uvidíme. Zůstal mi Ascorutin proti krvácení, prý klidový režim a taky mi přidali magnésko. Jinak dobrý. Nic mě nebolí a Čudlíček kope jako ďas, tak vím, že je taky v pořádku :-) dneska Dr. zase viděla co to bude, prý krásně to šlo poznat, ale nenechala jsem si to říct.    
3.5.2006 
Ahoj holky,
tak se hlásím po odmlce, nějak jsem toho měla moc. Dneska jsme s Čudlíkem byli na tý glykemický křivce, hnus fialovej to byl :-( ale co se dá dělat, zvládli jsme to :-)
Ani nevím, jestli jsem vám psala, že Čudlíček měl podle nemocničního UTZ ze čtvrtka 650g :-) macek :-) a zase vystrkoval prdelku aby bylo vidět co to bude, tak jsem se musela držet, abych se nepodívala a Dr. se smála, že když to rodiče vědět nechtějí tak ty prdelky vystrkují na utz všechny miminka :-)    
29.5.2006 
Já Čudlíka cítím taky pořád dole, ale vím, že je to proto, že má hlavičku nahoře - otáčet se zatím asi nehodlá :-) Včera večer mi uprostřed pupíku mimino vystrčilo nohu a mělo jí tak asi deset minut. Normálně jsem tam měla bouli, tak jsme ho po tý pacičce hladili a děsně jsme se tomu smáli :-) No ale nevím, nezdá se mi to divný, že je dole, tak to jsem zvědavá, co ti řekne doktor!
    **8.6.2006 
Ahoj holky :-)
tak to vypadá, že Čudlíček se dneska v noci otočil. Kope úplně jinde než obvykle, takže už jsme možná hlavičkou dolů - doteď jsme určitě nebyli. V poledne jdu na KO, tak to hned zjistím. Už se těším, ale stejně i teď se pokaždý bojím, aby bylo všechno v pořádku… to už mi asi zůstane napořád, že jo maminky?!? :-)
    **
13.6.2006 Čudlík kope fakt hodně, minulý týden už jsme byli hlavičkou dolů, ale moc ho to tak nebavilo, už mám zas hlavičku pod žebrama a trpím… ale motá se tam furt dokola, včera tam musel běžet „čtyřstovku“ jinak si neumím vysvětlit co tam dělá..... no myslím, že u nás nebude otázka, kdy se mimi otočí, ale kdy a v jaké pozici se zastaví :-)))) je to sranda ten pupík sledovat, jednou ho mám normálně, pak mi skočí o 10 cm na stranu, pak na druhou, pak se srovná… :-) no dělá tam psí kusy a občas to docela zabolí!
    **
22.6.2006 
Jo a můj utz? vše v normě, všechno je prý přiměřené :-) míry, váhy, voda, všechno, takže dobrý. Sice jsem si v Krči vyčekala tři fronty (utz+registra­ce+ambulance), ale teď už je vše zařízené a Čudlíček se může v Krči narodit ;-) Už má 1800g!!! Tak mám radost, jak roste! Dnes aktuálně hlavičkou dolů, takže se mi i dobře dýchá a tak vůbec…
    **
**23.6. 
**Hlásím že mám 71 kg, což je +12 kg :-)))) a to nám ještě 2 měsíce zbývají :-)))) budu kulaťoulinkatá kulička ze všech nejkulaťoulin­katější :-))))) hlavně že miminku je dobře ;-)
**Jo a jména mnou vybraná (Honzík nebo Markétka) jaksi neprošla, takže čekám Míšu. Míšu nebo Míšu. Tak už mu/jí tak říkám, tím bych neměla nic zkazit :-) Včera jsem v porodnici dostala už ten dotazník, kde se vyplňují jména a tak. Takže už máme vyplněno Michal nebo Michaela :-)****    
**10.7. Čágo bélo berušky moje :-)
tak se hlásím z KO. Všechno OK, nic se nechystá. Doslova říkal Dr.: no, vy ještě teda nerodíte. Čímž mě docela překvapil, netušila jsem, že už bych mohla :-))))) tak jsem mu řekla: no, doufám, že bych si případně všimla… :-)))) takže v Krči bylo veselo. Malovat tam prý budou někdy v září, tak snad stihneme odrodit bez problémů tam ;-) Miminku se daří dobře, srdíčko krásně buší a hlavičku už asi nechá dole :-) Na další otázku- jak se cítíte? Jsem odpovídala- Otekle!!! což lékaře taky pobavilo. No, mě to moc srandovní nepřijde :-( Mám oteklý všechno včetně očních víček, nosu, uší, o nohách a rukách nemluvě :-(((( taky prý čím dál víc chrápu a navíc s otevřenou pusou, takže na mě musí být fakt sexy pohled. Chudák můj muž :-) Co ostatní těhulky? Jak zvládáte ty vedra? Já už teda jen sedím nebo ležím, fakt moc jiných věcí nezvládám. Třeba uvařit je takovej výkon, že dovařím a pak z toho tři hodiny spím :-) doma puštěnej ventilátor celej den a stejně je mi vedro… no snáším to fakt blbě.    
Jinak teda já taky pomalu chytám nerva, ale Dr. mě uklidnil, že dneska ještě nerodíme, tak snad Míša vydrží ještě pár týdnů. Ještě víc než já ale plaší můj muž, ať už si sbalím tašku, že on nic neví..... zajímal se hodně ze začátku a poslední dobou už tolik ne, tak teď začal zběsile číst všechny Betynky co doma máme + knížky o těhu a porodech, vyžádal si číslo na porodní sál - co kdybysme rodili sami v autě cestou :-)))) (upozorňuju, že z domova je to do porodnice 5 minut autem) tak já se bavím :-))) zatím......    
12.7. 
Holky, měla jste některá v těhu pálení žáhy? Co s tím? Já už toho vyzkoušela a nic nepomáhá! Pomoooooc! Připadá mi to, že mám v krku uvíznutou chilli papričku :-(((    16.7. Já už jsem holky úplně vyřízená, to počasí mi dává zabrat a Míša taky. Musím říct, že mě potkaly všechny takový ty „lehčí“ těhotenský neduhy, jsem z toho už fakt hotová. Takže to máme hezky kompletní: nevolnosti, nekonečná únava, anémie, bolesti zad a kyčlí, zácpa, otoky, nespavost, nadměrné pocení, pálení žáhy, hemoroidy :-(((((((((( au au :-(((((( Já už chci miminko!!!!!!!!!!!! Jenže jak si tady tak stěžuju, tak budu určo pěkně poctivě přenášet, takže ani za měsíc ještě nebude líp :-(((((((((   

V pondělí si jedeme pro kočárek, už se nemůžu dočkat!!! Pak vám ho vyfotím, abych se mohla taky pochlubit. Ale to je asi tak jediný, s čím se teoreticky můžu chlubit, páč jsem Čudlíčkovi ještě ani hadříky nevyprala..... představa, že budu muset v tomhle pařáku něco žehlit, mě přivádí k šílenství. Tašku do porodnice taky nemám sbalenou, což zas přivádí k šílenství nastávajícího tatínka ;-)   

Jóóóó a ještě vlastně - v pondělí mi pěkně spadlo bříško dolů, tak se mi aspoň trochu líp dýchá...... to jen aby to nevypadalo, že nemám nic pozitivního. No, tak snad se ten porod blíží!    
19.7.2006 
Eviku, masáž hráze zatím neeee, páč se mi udělaly hemoroidy :-((((( takže to bych asi bolestí nevydržela. Když to včas vyléčím, tak snad, možná..... no uvidíme.
Jinak nakoupeno mám, včera jsme si přivezli kočárek, myslím, že už potřebuju koupit jen porodnický vložky a kosmetika pro mimi až cestou z porodnice :-) Zato ale vypráno nemám (plánuju na zítra) a taky sbaleno nemám (to děsí manžela). Ale tak se nějak sbalím, myslím, že je čas. Včera se známé narodila holčička, skoro 2 týdny před termínem, takže mě trošku vyděsila, jak moc blízko už to může být. Ale už se fakt hrozně těším, moc se nebojím, spíš jen aby miminko bylo v pořádku a nic se nepokazilo. Jinak pohodička. Do práce už nejdu, takže poslušně odpočívám doma, snáším blbě to vedro. Špatně se mi spí, bolí mě hrozně kyčle a pořád čůrám :-)
Tak to bylo takový rychlý shrnutí :-)
Aeg, kopání večer už mě teda taky pěkně bolí, manžel má za úkol sledovat, jestli se nekroutím bolestí nějak pravidelně :-) Jo a kočárek je úúúúúžasnej, vybraly jsme dobře! Musím nás obě pochválit :-) Včera jsem si s ním jezdila u manžela v práci, pořád jsem přehazovala korbičku a sedačku a furt jsem si to všechno zkoušela, no jsem nadšená, tak snad se v něm bude líbit i mimínkovi :-) akorát zůstal u muže v práci, domů přijde až po porodu, tak ti ho pak vyfotím s tou Quinny korbičkou teprve až v něm bude Míša ;-)    
20.7.2006 Ahoj holky,
jen v rychlosti hlásím že z posledních sil přežívám. Nejlíp je mi v koupelně na zemi, před sebou ventilátor :-))) No prostě nic moc..... až si budu někdy v budoucnu stěžovat, že je zima, pošlete mi někdo pár virtuálních facek, jo?!? :-)    23.7.2006 Docela závidím Midnight, že už to má za sebou a má maličkou u sebe. Taky už bych chtěla. To vedro je fakt nesnesitelný. Někdy ještě o trošku víc, a to, když se všichni ptají: jak snášíš ty vedra? když tuhle otázku člověk slyší 20× denně, má pak chuť zabíjet! Jak to asi snáším?!? Jako všichni!!! Je mi vedro!!!! Grrrrrr!!!!
Jé a když koukám na ten poměr kluků a holek, vím co čeká Evik a Aeg, tak na mě vychází ten chlapeček, co?!? :-)    
24.7.2006 Pitrysku, porod dřív??? Beru všema deseti klíďo píďo hned!!!!!!
Akorát mám jaksi ještě 4 týdny před sebou, což potvrdil na dnešní prohlídce i doktor :-( no nic, aspoň třeba stihnu pro Míšu vyžehlit a taky si sbalit tu poblbanou tašku - nic z toho ještě nemám!!!
Sunn, další kontrola 31.7. i když po tý dnešní mám pocit, že každou chvíli porodím, Dr. není zrovna citlivka :-)    
26.7.2006 Hlásím, že jsem se v tom vedru ještě nerozplynula :-) i když teda k tomu myslím nemám daleko :-((( ale je fakt, že s tou váhou co teď mám to není tak jednoduchý…
Dneska jsem byla na těhu plavání, to je tááááák super!!! Horší je, když pak člověk leze z vody a najednou zas zpátky ta tíha… ach jo, už mě z těch kil navíc berou kyčle, kolena i kotníky :-( ale co, už je to jen na chvilku! Já už se tak strašně těšíííííííím!!!!! Taky mi teda bříško leze dolů (což je dobrý) ale začalo mi z toho praskat (což je blbý), ale co nadělám, že jo.   

28.7.2006
Včera jsem potkala kouzelnýho dědečka a říkal: mladá paní, tak za jak dlouho? a já: asi za 3 týdny. A on se ohradil a povidá: kdepak, za 14 dní mladá pani, za 14 dní.....
No tak doufám, že měl pravdu, už bych moooc chtěla :-) Vůbec se porodu nebojím, to mě nějak přešlo, jen se bojím, aby byl Čudlíček celej v pořádku a dobře to dopadlo!
Dokonce jsem se včeřa překonala a 2 (!) hodiny žehlila, takže už má Čudlík skoro všechno připravené..... asi si teda pudu sbalit tu tašku ;-)   

31.7.2006 My byli dneska v poradně, nic nového, nic se neděje, hrdlo uzavřené, čípek celý, porod se zdaleka nechystá. Akorát mě v čekárně naprdla jedna mamina, dala se se mnou do řeči - a prý jaký jsem týden a ona že o pár dní víc… pak že prý bysme se mohly potkat u porodu a jak to dořekla, tak jí praskla voda!!! Tak jsem zaťukala na sestřičku, ta jí hned vzala, Dr. vyšetřila a vzali jí rovnou na sál, že už je i otevřená. No, to je teda pěkná provokace!!!!! Já už chciiiiiiiii!!!!!!!!!!   4.8.2006 Ahoj holky,
jen hlásím že nic nového, v noci jsem měla nějaký bolení bříška, ale po asi třech hodinách to přešlo tak nevím co to bylo, každopádně se z toho nic nevyvrbilo..... :-)   7.8.2006 Ahoj berušky :-)
zdravím při pondělku. Já už jsem po kontrole, u nás beze změny, hlavička dole, nicmnéně hrdlo uzavřené. Zkoušela jsem doktora přimět k jiné zprávě otázkou - fakt ani trošku? No zase se mi smál a prý ani trošku :-) Tak já už se vidím, jak dva týdny přenáším :-( no co, asi se Čudlíkovi u mě líbí. I když to vlastně chápu, posílám mu samý dobroty ;-) Když já chtěla lvíčka..... :-( možná to klapne, kdo ví…   

10.8.2006 Čau kočky :-)
Tak hlásím že nic nového, jen jsem zaregistrovala (nemám přesný přehled tipů), že mě všechny tipujete před termínem!!! No kéž by..... :-) Dneska v noci jsem měla nějaký křeče, prohýbala jsem se jak luk, ale pak to přešlo, tak jsem to zaspala, asi to zas nic nebylo. Nebo že by ta hromada kukuřice k večeři? :-O Dneska mě bolí břicho jak při MS, už jsem ten pocit málem zapomněla, ale bylo mi to nějaký povědomý :-) no ale nic se neděje, je mi dobře, myslím že ještě určitě týden v kuse vydržíme!   14.8.2006 Zdárek čuněčky :-)
Tak jsme po kontrole, dneska tam byl fajn Dr., tak jsem mu říkala: „řekněte že uuuuuuž!!!!“ A on říkal: „no klidně. UUUUUž :-) K čemu vám to je dobrý???“ Takže byl zase děsně vtipnej, každopádně ještě teda neeeeee :-)))) Prý už se to blíží (aspoň nějaká změna), ale dneska to ještě nebude. Taky říkal, že mám přijít nejpozději za týden na kontrolu, ale že si myslí, že přijdu dřív. No tak snad........ já už chciiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!   

TIPOVÁNI PORODU 
Danka - 11.8.
Jahůdka - o víkendu
Karinn - 13.8. ve 13.00 holčička
Pupula - 13.8.
sunn - 13.8. holčička
Sonyay - buď 11.,13. nebo 15.8.
Amelie - 17.8. 21:30
Irucha - 17.8. holčička 
Liborinka - 19.8 v 22:00 
Jaru - 18.8. holčička
Petulka - 24.8. odpoledne     …   **A JAK TO BUDE DÁL?   **Bolavá sedínka, prsa k prasknutí, prdíky, probdělé noci, ruce vytahané až na zem, hlava třeštící z pláče, splašené hormony, strach, nejistota, únava, vyčerpání, jídelníček skládající se z kojícího čaje a starých housek…, ale především to úžasné malé miminečko, které se bude měnit každým dnem a které udělá Ili a jejího manžela nejšťastnějšími rodiči na světě! Ale to už nám Ili všechno poví sama a moc se těším, až to budeme v Květníčku společně každý den prožívat!   

Ili, moc štěstí, zdraví a lásky celé tvé rodině, už nikdy nebude nic jako dřív, tvůj život nabral nový, ten nejkrásnější rozměr, budeš MÁMA!   

Za Květníček Irucha a Adámek

TERMÍN PORODU 22.8.06 - zprávičky od Ili:   ** **11:19Jsem tu, muže už mám doma, čekám až se ten interval nějak zkrátí nebo něco, třeba mi praskne voda nebo zahřmí :-) pak už asi pojedem  

11:32Karinn, po sedmi minutách. Do porodnice 5 minut autem, tak zůstávám klidná**   ** 13:04Ještě jsme nejeli, byli ve vaně, jestli se to zkrátí :-) kontrakce pořád po sedmi  

13:34Nejde mi icq :-( tak my teda vyrážíme, intervaly se nějak zkracují, dám vědět přes Kačulu. Pa**    ****OD KACULY: 22.8.   ** 15:28   Tak protože jsem teta neodbytná tak jsem mluvila s Iliným manželem a ten jen čeká až ho vpustí na sál…
Ilonka už je po klystýru…čili **se to hezky rozbíhá
…:-)))))
Další novinky hned jak budou známy!!!!
Vypadá to, že zmáknou lvíkča a dneka…čili v TP…supeeer!!!   **15:32   **
**SMS: jdeme na tu vodu…(pro nechápající, jdou prasknout plodovou vodu:-)))

Za chvilku je tu určitě čudlík nebo čudlinka!!!!!
Huráááá!!!!  

   
 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 23.08.06 07:46

------------------ JAKO DRUHÝ KOMENTÁŘ JE ZBYTEK TOHOTO DENÍČKU ------------------------

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 23.08.06 07:48

** **Ilinko - z celého srdíčka gratuluji k narození syna Míši.   ** **Moc moc přeji zdravíčko, štěstíčko a ať je to to nejšťastnější miminko na světě!!!
Gratuluji celé rodince!!!   ** **

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 23.08.06 07:49

Tak je to asi čtvrtý komentář. Třeba až se vrátí Missorka, deníček opraví. Zatím to má na dvě části, tak si to můžete dočíst.
ILI huráááááááááá­ááááááááááááá­áááááááááááá

 
Zuzka25
Kecalka 460 příspěvků 23.08.06 08:05

Ili, gratulujéééém. Tak som to nevydržala a musela som sa prihlásiť z roboty. Tak ste to s Miškom zvládli a tešíme sa na tvoj skorý návrat do denníčka :)  

Sisi, želám krásnu dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov a na teba sa tiež tešíme, páč tvoje komentáre sú proste neprekonateľné.
 Zuzka.

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 23.08.06 08:15

**GRATULUJEEEEEEEM K NARODENIU MISA - FOTBALISTU.  VELA STASTICKA, ZDRAVICKA, KOOOPEC KOOOPEC LASKY. **
Ja som dennicek posielala cely, fakt netusim preco sa nevydal cely. Mozno to bolo tym ze bol tak dlhy. :o((    

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 23.08.06 08:17

Soni - nevadí, i tak děkujeme!!! Zbytek deníčku je zkopírovaný v komentáři nahoře, takže tu je už deníček celý :-)

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 23.08.06 08:20

Zuzi ty máš dovolenku???
Sisina, tak si to na tej dovolenke užite, Santoriny sú nádherné, sopečný ostrov, čierne pláže, biele domčeky s modrými strechami......... no ešte nejaké tie tri týždne a letíme niekam aj my.
Teším sa na fotky. papa
 s.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 23.08.06 08:31
 • KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK *
  MAMINKY
  kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TP16­.3.........ADÁ­MEK..........­.....(4100g, 54cm, *13.3.2006 v 16:05) ryba, ASC panna
  Martinka82 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TP7.4­.MICHAELKA ANNA..(2770g, 49cm, *17.3.2006 v 20:35) ryba, ASC váhy
  danka - /76/beran/SR/vd/TP­14.4.........­.....MIŠKO...­.............­....(3130g, 50cm, * 1.4.2006 v 18:35) beran, ASC váhy
  Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TP15­.4…KRISTÝNKA.­.......(3158g, 48cm, * 4.4.2006 v 16:35) beran, ASC panna
  Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TP5.4.­..........EMIČ­KA...........­....(3500g, 50cm, * 5.4.2006 v 21:28) beran, ASC štír
  Meggie - /77/beran/Olo­mouc/vd/TP16.4­......RADOVÁNEK­......(3500g, 51cm, *15.4.2006 v 11:25) beran, ASC rak
  Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TP 6.5..........­..ADÁMEK.....­..........(3210g, 52cm, *11.5.2006 v 12:29) býk, ASC lev
  Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/TP31.5­.....VERUNKA.­...........(3050g, 49cm, *20.5.2006 v 13:30) býk, ASC panna
  metyska - /81/vodnář/Pra­ha/vd/TP28.6.­....MILDÍČEK.­.............­..(2700g, 45cm, *10.6.2006 v 22:38) blíženec, ASC kozoroh
  Petulka - /74/kozoroh/KL/vd/KAČ­KA/TP9.6.ANIČ­KA...........­.......(3630g, 49cm, *11.6.2006 v 20:35) blíženec, ASC střelec
  midnight - /79/štír/Jihla­va/vd/TP19.7.­...........DE­NISKA........­........(3200g, 49cm, *22.7.2006 v 04:32) rak, ASC rak
  aeg - /80/blíženec/Lit­vínov/vd/TP15­.8........LUKÁ­ŠEK..........­....(3040g, 47cm, *30.7.2006 v 22:08) lev, ASC ryby 
  Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/TP25­.8..........KRYŠ­TŮFEK........­.(2650g, 48cm, *15.8.2006 v 02:50) lev, ASC rak 
  evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/TP22­.8...........­.LUCINKA.....­........(3200g, 49cm, *18.8.2006 v 12:40) lev, ASC štír 
  Ili - /78/váhy/Praha/vd/TP22­.8...........­.......MÍŠA..­.............­...(3750g, 50cm, *22.8.2006 v 20:54) lev, ASC ryby 

  TĚHULKY 
misenka - /80/Mlada Boleslav/sv/(Ma­terna)TS 7,05 + BOBÁNEK (překvapení).­.........TP 10.9.
Amelie - /77/lev/Praha/vd/TS 9,05 + KAROLÍNKA .............­.............­.............­.............­...TP 11.9. ----- nad 34tt
Mili75 - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (k.list.) TS 1,06 + MIMI (překvapení).­.............­........TP 5.11.
Nico - /79/panna/Pra­ha/vd/(Duphas­ton,k.list.,Gra­vital) TS 11,05 + MIMI (chlapeček)..TP 8.11. /prohl.11.9.
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (k.list) TS 7,05 + BUBLINKA (EMIČKA).....­.............­..TP 23.11.
Liborinka /83/býk/Vysoči­na/vd/(jod,k.lis­t.,C.mami) TS 11,05 + MATYÁŠEK.....­..........TP 30.11.
berunka1 - /75/lev/ZL/sv­/(Swiss One10)TS 3,06 + ÍTÝČEK.......­.............­.............­......TP 24.12.
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/(C.Baby­Plan)TS 4,06 + PIŇOSÁTKO....­.............­.....TP 22.1. /prohl.11.9.

SNAŽILKY A NESNAŽILKY ----- snažilky
Radka_ - /75/beran/Praha/vd/ TS 12,04
Semeda - /78/kozoroh/Pra­ha/vd/FILÍPEK 2r./.........­..........pos­l.MS 3.6.
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/TS 12,05........­....posl.MS 27.7.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/ TS 7,05 .............­.............­............pos­l.MS 20.8.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (k.list.,hořčík) TS 7,05
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ Německo/ TS 2,06 
sunn - /79/vodnář/ČB/vd/ (k.list.) TS 4,06.........­.............­....posl.MS 13.8. 
elda2 - /78/štír/Vyso­čina/(k.list,C­.BabyPlan) TS 6,06.posl.MS 13.7. ???
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/(k.lis­t.) TS 8,06.........pos­l.MS 30.7......neoč­.27.8. ----- nesnažilky 
Traty - /78/beran/Pra­ha/svatba 30.9./ TS 30.9.
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha/sv/HA/
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/
Neffy - /75/beran/Praha/sv/
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/ TS 8,07

ZAMLUVENÉ DENÍČKY:(misenka)-jahudka,(Liborinka)-Martik, SVŮJ POROD:Karinn,Pe­tulka  

 
Traty
Kecalka 101 příspěvků 23.08.06 08:33

Ili, MOC GRATULUJU k narozeni Misacka, uzijte si ty prekrasne prvni momenty, hlavne ti preju, aby dobre papkal, poradne spinkal a nechal maminku odpocinout… :o))))
Jinak vsem holkam dobre rano z prace… ;o)

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 23.08.06 08:46

Už jsem Ili samo psala sms, ale ještě jednou obrovské gratulace!!!
No to bych nebyla já, abych v osudný den nebyla pryč, že jo… kurnik.

Soni, sunn, moc díky za spolupráci, neva, že to není celý, ono to bylo fakt hodně dlouhý. Poprosím Missorku až se vrátí, aby to opravila.

Musím letět kojit… dneska v noci kojo 2×, jsem k.o…

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 23.08.06 08:47

jo Jak Ili našla Květníček je název první části deníčku, název celého deníčku měl být podle situace:)))

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 23.08.06 08:56

Dobré ráno čuněčky.

ILINCE. GRATULUJI!!!
Tak příští rok slavím narozky s Míšou :-)

Joo a zapomněli ste do deníčku napsat můj vítězný tip!!! :-))

IRUCHo: jakoby sme se o tom večerním kojení včera nebavili co? snad sis to nepřivolala!

Já sem byla z té Ilinky včera tak mimo, že se mi zdálo, že jdu taky rodit :-)))

Jdu kouknout na fotky a musím se jít postarat o syna, práve se zbudil a něco po mě chce :-)))

Květule

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 23.08.06 09:12

PETULKO: prosím prosím pošli mi ty foky na email kaktuska.p@sez­nam.cz děkuju!!
IRUCHo. ty taky , prosím.

Květule

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 23.08.06 09:25

Holky, taky moc moc prosím o poslání fotek na mailík. Díky!
Jojo, Květul, jak Adama někde pochválím za pěkný spinkání, následující noc je zlobidlo.
Nechápu jak někdo může kojit víc jak 2× za noc…

 
Jaru
Kecalka 397 příspěvků 23.08.06 09:41

Dobré ráno!
Ili - moc gratuluju k malému fotbalistovi :-) Teď už nebude kopat mamču do bříška, ale pěkně s tátou do meruny :-) Moc vám přeju spoustu krásných dní plných radosti a lásky ****
Holky - já jsem úplné pako (prosím nekomentovat), včera jsem byla tak mimo z toho, že Květničky jsou opravdické ženské a né nějaké virtuální osoby, že mi to všechno docházelo až nějak opožděně. Především mi vůbec nedocvakávalo, že Pitrýsek je týden po porodu :-O přestože to přicucnuté miminko nemohlo nechat nikoho na pochybách. Já chci být taky taková krásná maminka. Pitrýsku, kde jsi to miminko nosila těch 9 měsíců, vždyť nemáš žádné bříško ?!?
Další co jsem dneska já pako zjistila, že přestože jsem si doma ještě studovala, jaká jsou skutečná jména ostatních účastnic srazíku, tak už jsem nedostudovala, že Květulka měla včera narozeniny :-( tedy aspoň dodatečně - Květulko, přeju všechno nejlepší k narozenínám, spoustu zdraví radosti a hlavně lásky :-)
A můj dojem ze včera? Všechny jsou sympaťandy, Adámek od Květulky je velmi společenský, ostatní miminka jsou spinkací (vidím, že být matka je naprostá pohoda :-D ) a Kačka od Peťulky byla moc hodná a má báječný smysl pro humor :-))) Nevím, jestli se Peťulka také bavila, ale myslím, že my ostatní ano :-)))  

Já dorazila domů až skoro v šest večer, přítel pohodlně uveleben na gauči mi sdělil, co chtěl udělat, ale neudělal, protože čekal na mě (především „chtěl " vyvenčit psy, ale když neměl ode mě výslovné povolení, tak jim raději nechal málem provalit močové měchýřky). První otázka byla, jaký jsem tedy objednala ten hotel (už dva měsíce se bavím jen o jednom a naposled jsme ho ukazovali v sobotu našim), prý jsem mu jich ukazovala víc (ano ten jeden hotel jsem měla od víc cestovek, abych si o něm udělala co největší představu). Takže jsem mu mlčky předala několik listů informací o tom hotelu a začala poslouchat tisíc připomínek. Tak jsem mu řekla, že to musí přetrpět a že příští dovolenou zařizuje on, já mu jen řeknu v jaké finanční hladině se má pohybovat. já byla z té cesty servaná jak borůvka a chtěla jsem si jen sednout a nic nedělat aspoň půl hodinky než se vzpamatuju. Místo toho jsem měla odpovídat na spoustu "blbých“ otázek typu „A to tam jsou oddělené postele? To je blbý, ne?“ Nakonec když viděl můj vražedný pohled, tak prohlásil, že to tam ale bude určitě moc hezký :-) Asi pochopil, že ještě dvě otázky (výhrady) a jedu sama nebo s jeho ségrou. Holky já chci žít s ženskou s tou se vždycky domluvím, ale na soužití s chlapem potřebuju víc sil než mi zbývá :-(  

Jdu raději něco dělat, třeba se nasvačit :-)  

Přeju všem krásný den :-)))  

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 23.08.06 09:57

HOLKY, KAČULA MI POŠLE FOTKY ČUDLÍČKA!!!!!!! UŽ JE MÁ!!!!
Tak já je zmenším a dám do galerky:-))

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 23.08.06 10:04

Ilinko-strasne moc gratuluji.Uz se tesim na fotecky  

Irucho-kojit 2× za noc:))))Dovol,abych se zasmala takovou noc bych povazovala za prospanou.My jsme dnes vstavaly po hodine max po dvou:(((  

Radunko-presne tenhle X lander mam vyhlidnuty jako sportak a snad ho dostanu k vanocum  

Sisino-uzijte si dovcu,take bych letela hned  

Holky moc Vam to na sraziku sluselo,skoda,ze jsem tak daleko,ale fotky jsou krasny.Pitrisku ty podle fotek vubec nevypadas jako kdybys rodila pred tydnem.  

Jeste Vam musim napsat jak se vcera vecer Emicka rehtala nahlas.Manzel lezel na posteli a hazel si nad hlavou micem a Emicka z toho mela 5 minutivy zachvat hlasite smichu.Uplne se zajikala,bylo to nadherny.Nevim co jim na tom tak rozesmalo:)  

Lucici

 
karinn
Kecalka 423 příspěvků 23.08.06 10:04

sunn super už se nemůžu dočkat

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 23.08.06 10:05

FOTKY JSOU V GALERCE!!!

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 23.08.06 10:05

Jéé tak to už se na fotk ymoooc těším!

HOLKY: nevíte kde by se na netu dalo koupit takové to pěnové puzzle na zem.. jak se dává místo koberce??? Nemůžu to nikde najít.

Květule

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 23.08.06 10:08

Ilinko: moc gratuluju k vylodění potomka, ted můžete být hrdý rodiče máte určitě to nejkrásnější miminko! Hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka! Moc ti blahopřeju maminko!!  

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 23.08.06 10:09

Květulko: to puzzle moc nedoporučujou že prý z něj jdou nějaký látky škodlivé zdraví, tak nevím!

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 23.08.06 10:11

Lucici: co dneska odpoledne děláte?? Nezajdeme na procházku? Nebo někam posedět,ale na to je asi zima vid?

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 23.08.06 10:16

LUCICI: kojit v noci každou hodinu??? A jak přes den existuješ???

LIBORINKO: fakt nedoporučuji?? chtěla sem ho koupit Adamovi na zahrádku..

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 23.08.06 10:17

Jaru, tak ver že v tom nie si sama… Ja celé leto rozprávam o dovolenke, na jeseň, kázala som mu aby si vybavil voľno v robote, posielala som mu mail kedy si má to voľno vybaviť a myslíš že si ho vybavil alebo aspoň dal vedieť v robote?? túúdle.  Buď ma ten chlap nepočúva, alebo jedným uchom dnu, druhým von. Takže som mu dnes volala že ho v piatok zatiahnem do cestovky…  Dúfam že si tú dovolenku vybaví :o)))
Pitrýsku, fakt vôbec nevyzeráš na to že by si rodila pred týždňom…Krištúfek je taký malilinký chrústik.
Iruš ako to robíš že na všetkých fotkách vyzeráš tak v pohode, usmievavo, " báječne". Tá radosť z teba srší, úsmevy na všetky strany.  Strašne ti to s Adamom na tej jednej fotke pristane.
A vôbec všetky ste krásne maminy… a nemaminy samozrejme tiež. :o))
idem sa pozrieť na fotbalistu
S.   

 
Traty
Kecalka 101 příspěvků 23.08.06 10:17

Uzasny denicek, teprve ted jsem ho docetla (dneska sem porad nekdo leze a otravuje) ;o)
A ty fotky… to je nadhera. Ty jo, ja uz chci fakt taky, buuu :o(  Uplne se bojim dalsiho testiku, MS porad nikde, porad me picha vsude mozne, uz mam pocit, ze probuzeni bez MS bolesti neexistuje, ach jo. Je mi divne…
Ale pri takovych krasnych zpravach uplne roztavam…
Sunn: tak co, vybraly jste ty nejkrasnejsi? ;o)

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 23.08.06 10:29

Vyřizuju pozdrav všem od Jahůdky. Mají se dobře a pochodují, jen počasí zlobí.

 
karinn
Kecalka 423 příspěvků 23.08.06 10:36

traty a kolik jsi dnes dc? Nechceš teda ještě zkusit testík?

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama


Reklama